Filmo "Nasrai" plakatai baugina plaukikus

 (1)
Nauja filmo "Nasrai" reklaminė akcija, kurios metu daugelis Los Andželo paplūdimių buvo išklijuoti plakatais, vaizduojančiais gigantiškus, kraujo ištroškusius ryklius, suerzino vietinius gyventojus. Jų teigimu, šie plakatai tiesiog gąsdina jaunuosius pradedančius plaukikus.
Šiais plakatais reklamuojamas dar 1975-ais metais sukurtas filmas apie ryklius, kuris neseniai buvo išleistas vaizdo kasetėse ir DVD.

Los Andželo apygardos Paplūdimių ir prieplaukų departamento atstovė teigė, kad departamentas išreiškė nepasitenkinimą dėl pernelyg gausiai išklijuotų plakatų.

"Kartu su savo ketverių metų anūke šį savaitgalį mes nuėjome į paplūdimį, tačiau išvydusi plakatus ji pradėjo verkti ir pasakė, kad tikrai nebris į vandenį," sakė 70-metis vietinis gyventojas Howardas Bennettas. "Šie plakatai yra absoliučiai idiotiški, beskoniai ir peržengia visas ribas. Tiesą pasakius, jie net mane įbaugino. Aš plaukioju kiekvieną dieną ir jeigu vandenyje prie mano kūno kas nors prisiliečia, iš baimės mane gali ištikti širdies smūgis."

Kompanijos "Universal Studios Home Video" atstovė jokių komentarų nepateikė.

Kerry Gottlieb, Paplūdimių ir prieplaukų departamento vadovė, teigė suprantanti žmonių nepasitenkinimą, tačiau prisipažino, kad apygardos vadovai pasirašė kontraktą, leidžiantį vykdyti šią reklaminę akciją.

Anot Gottlieb, už šią akciją gauti pinigai sudaro dalį 1.7 milijonų dolerių vertės programos, kurios lėšos yra naudojamos suoliukų paplūdimiuose, vaikščiojimo ir dviračių takelių atnaujinimui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Sostų karus" pristačiusi televizija Lietuvoje filmuos miniserialą apie Černobylio katastrofą (4)

Televizija HBO kitais metais pradės kurti miniserialą apie Černobylio branduolinę katastrofą.

S. Kingo „Tamsusis bokštas“ keliasi į kino ekranus: ar įmanoma 8 knygas sutalpinti į filmą? (5)

Turbūt nėra tokio siaubo žanro mėgėjo, kuris nežinotų, kas yra Stephenas Kingas ir nebūtų girdėjęs apie jo garsiąją 8 knygų sagą „Tamsusis bokštas“. Rugpjūčio 11 dieną kino ekranus išvys šios serijos adaptacija tuo pačiu pavadinimu, o pagrindinius vaidmenis fantastiniame veiksmo trileryje atliks Matthew McConaughey, Idris Elba, o vienuolikametį Džeiką Čeimbersą vaidins Tomas Tayloras. Tačiau šios juostos gerbėjams įdomiausias klausimas yra, kaip režisierius Nikolajus Arcelis visas aštuonias knygas sutalpins į 95 minutes truksiantį filmą?

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (2)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.

„Amitvylio siaubas. Pabudimas“ – moterų renesansas siaubo filmuose

Moterų stygius filmuose – priešais kamerą ir už jos – pastaraisiais metais tapo Holivudo kritikos akcentu. Iš 5839-ių vaidmenų 129-iuose didžiausiuose filmuose, išleistuose tarp 2006 m. ir 2011 m., mažiau nei 30 procentų atliko merginos ar moterys. Tuo tarpu tik pusė naujausių filmų atitinka „Bechdelo“ testo kriterijus, kuriame klausiama ar filme yra bent dvi moterys, kurios kalbasi tarpusavyje ir ne apie vyrus.

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate (2)

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.