Filmo "Nasrai" plakatai baugina plaukikus

 (1)
Nauja filmo "Nasrai" reklaminė akcija, kurios metu daugelis Los Andželo paplūdimių buvo išklijuoti plakatais, vaizduojančiais gigantiškus, kraujo ištroškusius ryklius, suerzino vietinius gyventojus. Jų teigimu, šie plakatai tiesiog gąsdina jaunuosius pradedančius plaukikus.
Šiais plakatais reklamuojamas dar 1975-ais metais sukurtas filmas apie ryklius, kuris neseniai buvo išleistas vaizdo kasetėse ir DVD.

Los Andželo apygardos Paplūdimių ir prieplaukų departamento atstovė teigė, kad departamentas išreiškė nepasitenkinimą dėl pernelyg gausiai išklijuotų plakatų.

"Kartu su savo ketverių metų anūke šį savaitgalį mes nuėjome į paplūdimį, tačiau išvydusi plakatus ji pradėjo verkti ir pasakė, kad tikrai nebris į vandenį," sakė 70-metis vietinis gyventojas Howardas Bennettas. "Šie plakatai yra absoliučiai idiotiški, beskoniai ir peržengia visas ribas. Tiesą pasakius, jie net mane įbaugino. Aš plaukioju kiekvieną dieną ir jeigu vandenyje prie mano kūno kas nors prisiliečia, iš baimės mane gali ištikti širdies smūgis."

Kompanijos "Universal Studios Home Video" atstovė jokių komentarų nepateikė.

Kerry Gottlieb, Paplūdimių ir prieplaukų departamento vadovė, teigė suprantanti žmonių nepasitenkinimą, tačiau prisipažino, kad apygardos vadovai pasirašė kontraktą, leidžiantį vykdyti šią reklaminę akciją.

Anot Gottlieb, už šią akciją gauti pinigai sudaro dalį 1.7 milijonų dolerių vertės programos, kurios lėšos yra naudojamos suoliukų paplūdimiuose, vaikščiojimo ir dviračių takelių atnaujinimui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.