Filmas, kuriame suvaidino Bon Jovis, neišvengė cenzūros

Jono Bon Jovio suvaidinta dramatiška mirties scena naujajame filme apie Antrąjį pasaulinį karą buvo iškirpta JAV cenzorių kaip per daug žiauri.
Trilerio "U-571" sulėtintuose kadruose buvo pavaizduota kaip roko žvaigždės galva yra tiesiog 'nunešama' nuo pečių, tačiau kategorijų suteikimo TV laidoms ir filmams taryba filmo prodiuseriams parekomendavo ją iškirpti.

Kitokiu atveju šiai kino juostai būtų suteikta "R" kategorija, reiškianti, kad tūkstančiai jaunųjų Bon Jovio gerbėjų prarastų galimybę žiūrėti filmą.

"Žinoma, labai gaila, nes ši scena buvo iš tikrųjų kieta," teigė dainininkas. Filme pasakojama apie grupę JAV kareivių, kurie norėdami pavogti ypatingai slaptą kodavimo mechanizmą, apsimeta naciais ir įsiskverbia į Vokietijos povandeninį laivą.

Beje, Bon Jovis taip pat prisipažino, kad nors anksčiau jis atsisakydavo pasiūlymų nusifilmuoti veiksmo juostose, tačiau ši galimybė padirbėti kartu su aktoriais McConaughey, Harvey Keiteliu bei Billu Paxonu buvo per daug viliojanti, kad būtų galima ją atmesti. "Tai puiki veiksmo istorija," pasakojo Bon Jovis. "Be to, tai gera galimybė parodyti žmonėms, koks iš tikrųjų yra gyvenimas šituose povandeniniuose karstuose."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.

Sulėtintame aštuonių valandų filme – šimtai romių avių (6)

Šiame sulėtintame net aštuonių valandų trukmės filme neišvysite jokių aktorių, neišgirsite nė vieno prasmingo ar kvailo dialogo, neįtrauks intriguojantis siužetas. Pagrindinės šios juostos žvaigždės – avys. Daug avių.

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.