Filmas "American Beauty" lyderis ir Britų akademijos kino apdovanojimų nominacijose

"Oskarų" apdovanojimų viltis filmas "American Beaty" (Amerikos grožis) taip pat neliko nepastebėtas ir Britų akademijos kino apdovanojimų nominacijose, kur jis buvo paminėtas net 14 kartų 13-oje kategorijų.
Juodoji satyra apie gyvenimą JAV, kurioje vaidina Kevinas Spacey bei Annette Bening, jau yra nominuota 8-iems "Oskaro" apdovanojimams, tarp jų ir už geriausią metų filmą, režisierių, aktorių ir aktorę bei antraplanį vaidmenį.

Beje, "American Beauty" - tai debiutinis Samo Mendeso kino režisūros darbas. Anksčiau jį išgarsino tokie sceniniai projektai kaip "Tha Blue Room" (Mėlynasis kambarys) bei "The Rise and Fall mof Little Voice". Nuo jo Britų akademijos apdovanojimų nominacijose nedaug atsilieka ir Neilo Jordano juosta "The End of the Affair" (Romano pabaiga), kurioje vaidina Ralphas Fiennesas ir Julianne Moore. Ji sulaukė 10 nominacijų.

Buggy Nights

Septyniomis nominacijomis pasigirti gali brito Anthony Minghellos filmas "The Talented Mr. Ripley" (Talentingasis misteris Riplėj). Holivudo "bomba" "The Sixth Sense" (Šeštasis pojūtis) buvo nominuota keturiems apdovanojimams, tarp jų už geriausią filmą, režisierių bei originalų scenarijų.

Dar vienas britų filmas "East is East" (Rytai yra rytai) sulaukė 6-ių nominacijų: už geriausią filmą, adaptuotą scenarijų bei ryškiausią Britanijos metų filmą. Jame vaidinantys aktoriai Linda Bassett ir Omas Puris taip pat buvo paminėti geriausių aktorių kategorijose. Netgi kritiškai daugelio vertinama režisieriaus Mike'o Leigh juosta "Topsy Turvy" buvo pristatyta 4-iems apdovanojimams, tačiau nebuvo įtraukta į prestižines geriausio filmo ir režisieriaus kategorijas.

Kevin Spacey

Beje, sėkmingiausias visų laikų Didžiosios Britanijos filmas "Notting Hill" patyrė fiasko, nes pretenduoja tik į du apdovanojimus: už geriausią antraplanį vaidmenį bei ryškiausią Britanijos metų filmą. Britų akademijos kino apdovanojimų laimėtojai bus paskelbti balandžio 9-ą dieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.