Filmas "American Beauty" lyderis ir Britų akademijos kino apdovanojimų nominacijose

"Oskarų" apdovanojimų viltis filmas "American Beaty" (Amerikos grožis) taip pat neliko nepastebėtas ir Britų akademijos kino apdovanojimų nominacijose, kur jis buvo paminėtas net 14 kartų 13-oje kategorijų.
Juodoji satyra apie gyvenimą JAV, kurioje vaidina Kevinas Spacey bei Annette Bening, jau yra nominuota 8-iems "Oskaro" apdovanojimams, tarp jų ir už geriausią metų filmą, režisierių, aktorių ir aktorę bei antraplanį vaidmenį.

Beje, "American Beauty" - tai debiutinis Samo Mendeso kino režisūros darbas. Anksčiau jį išgarsino tokie sceniniai projektai kaip "Tha Blue Room" (Mėlynasis kambarys) bei "The Rise and Fall mof Little Voice". Nuo jo Britų akademijos apdovanojimų nominacijose nedaug atsilieka ir Neilo Jordano juosta "The End of the Affair" (Romano pabaiga), kurioje vaidina Ralphas Fiennesas ir Julianne Moore. Ji sulaukė 10 nominacijų.

Buggy Nights

Septyniomis nominacijomis pasigirti gali brito Anthony Minghellos filmas "The Talented Mr. Ripley" (Talentingasis misteris Riplėj). Holivudo "bomba" "The Sixth Sense" (Šeštasis pojūtis) buvo nominuota keturiems apdovanojimams, tarp jų už geriausią filmą, režisierių bei originalų scenarijų.

Dar vienas britų filmas "East is East" (Rytai yra rytai) sulaukė 6-ių nominacijų: už geriausią filmą, adaptuotą scenarijų bei ryškiausią Britanijos metų filmą. Jame vaidinantys aktoriai Linda Bassett ir Omas Puris taip pat buvo paminėti geriausių aktorių kategorijose. Netgi kritiškai daugelio vertinama režisieriaus Mike'o Leigh juosta "Topsy Turvy" buvo pristatyta 4-iems apdovanojimams, tačiau nebuvo įtraukta į prestižines geriausio filmo ir režisieriaus kategorijas.

Kevin Spacey

Beje, sėkmingiausias visų laikų Didžiosios Britanijos filmas "Notting Hill" patyrė fiasko, nes pretenduoja tik į du apdovanojimus: už geriausią antraplanį vaidmenį bei ryškiausią Britanijos metų filmą. Britų akademijos kino apdovanojimų laimėtojai bus paskelbti balandžio 9-ą dieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.