Didžiuosiuose ekranuose vėl pokštaus Flinstounai

 (2)
Iki šiol Holivude buvo labai populiaru komiksų knygelių ar animacinių filmų herojus paversti pagrindiniais vaidybinių filmų herojais. Atrodo, kad artimiausiu metu ši tradicija tikrai nebus pamiršta, nes per kelis artimaisius mėnesiu didžiuosiuose ekranuose turėtų pasirodyti "Flinstounų" bei "X-meno" kino versijos.
Šį penktadienį buvo pristatytas filmas "Flinstuonai Viva Rock Vegase". Tai jau antrasis filmas apie moderniąją akmens amžiaus šeimą, kuriame šį kartą bus pasakojama apie ankstyvąją pagrindinių personažų Fredo ir Wilmos bei Barney ir Betės meilę.

"Vaikystėje aš buvau ištikimas šio animacinmio filmo gerbėjas," pasakojo Stephenas Baldwinas, naujajame filma vaidinantis Barney. "Tai sutapimas, tačiau Barney iš tikrųjų buvo pats mylimiausias mano personažas, kadangi šis pakankamai pakvaišęs vaikinas pabaigoje visada sugalvodavo atsakymą arba problemos sprendimo būdą."

"The Flinstones"

"Jeigu mes gerai atliksime savo darbą, žiūrovai pamils šiuos personažus ne tik kaip animacinių filmų herojus, bet ir kaip žmones," teigė Brianas Levantas, režisavęs abu filmus apie Flinstounus.

Dėl žiūrovų dėmesio šią vasarą kovos ir "X-menas", "102 dalmatinai" bei "The Adventures of Rocky and Bullwinkle". Beje, pastarajame filme vaidins Robertas de Niro, Jasonas Alexanderis bei Rene Russo.

"Šie personažai yra dalis mūsų pop kultūros," sakė "Rocky and Bullwinkle" režisierius Desas McAnuffas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.