Didžiuosiuose ekranuose vėl pokštaus Flinstounai

 (2)
Iki šiol Holivude buvo labai populiaru komiksų knygelių ar animacinių filmų herojus paversti pagrindiniais vaidybinių filmų herojais. Atrodo, kad artimiausiu metu ši tradicija tikrai nebus pamiršta, nes per kelis artimaisius mėnesiu didžiuosiuose ekranuose turėtų pasirodyti "Flinstounų" bei "X-meno" kino versijos.
Šį penktadienį buvo pristatytas filmas "Flinstuonai Viva Rock Vegase". Tai jau antrasis filmas apie moderniąją akmens amžiaus šeimą, kuriame šį kartą bus pasakojama apie ankstyvąją pagrindinių personažų Fredo ir Wilmos bei Barney ir Betės meilę.

"Vaikystėje aš buvau ištikimas šio animacinmio filmo gerbėjas," pasakojo Stephenas Baldwinas, naujajame filma vaidinantis Barney. "Tai sutapimas, tačiau Barney iš tikrųjų buvo pats mylimiausias mano personažas, kadangi šis pakankamai pakvaišęs vaikinas pabaigoje visada sugalvodavo atsakymą arba problemos sprendimo būdą."

"The Flinstones"

"Jeigu mes gerai atliksime savo darbą, žiūrovai pamils šiuos personažus ne tik kaip animacinių filmų herojus, bet ir kaip žmones," teigė Brianas Levantas, režisavęs abu filmus apie Flinstounus.

Dėl žiūrovų dėmesio šią vasarą kovos ir "X-menas", "102 dalmatinai" bei "The Adventures of Rocky and Bullwinkle". Beje, pastarajame filme vaidins Robertas de Niro, Jasonas Alexanderis bei Rene Russo.

"Šie personažai yra dalis mūsų pop kultūros," sakė "Rocky and Bullwinkle" režisierius Desas McAnuffas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.