Darbingas sezonas kino žvaigždėms

Bradas Pittas ir Julia Roberts tikriausiai tikisi tapti labai gerai draugais, nes abu aktoriai jau sutiko kartu filmuotis dviejose kino juostose.
Pittas jau anksčiau buvo numatęs vaidinti filme "The Mexican", tačiau iš projekto pasitraukus režisieriui Davidui Fincheriui, persigalvojo ir aktorius. Brado apsisprendimą pakeitė juostoje sutikusi filmuotis Julia Roberts.

Teigiama, kad už filmavimąsi juostoje "The Mexican" aktorė gaus palyginus nedidelį atlyginimą - tik 12 mln dolerių palyginus su aktorei įprastais 20 mln siekiančiais honorarais. Ji, beje, taip pat pasirašė sutartį dėl nedidelio vaidmens filme "Ocean's 11", kurioje pasirodys ir Bradas Pittas bei Georgas Clooney.

Brad Pitt

Kita vertus Pitto taip pat laukia labai darbingas sezonas. Be vaidmens filme "The Mexican" aktorius svarsto galimybę vaidinti dar trijuose filmuose. Viename iš jų, "Urban Townies", režisuojamame Maiko Foggiso, aktorius vaidintų vyriškį, kuris netikėtai sužino, kad jo buvusi draugužė yra įsimylėjusi jo geriausią draugą. Manoma, kad aktorių taip pat domina vaidmenys juostoje "From Hell" bei didelio biudžeto veiksmo filme "Pearl Harbor".

Tačiau jau tikrai aišku, kad "Fight Club" žvaigždė nevaidins Sylvesterio Stallones juostoje apie lektynes "Champs". Bradas buvo pareiškęs, kad jis labai norėtų vaidinti naujoką lenktyninką, treniruojamą pagyvenusio lenktynių čempiono Stallones, tačiau pastarasis spaudos konferencijoje pareiškė, kad Pittas šiam vaidmeniui yra "per senas". Vietoj "pasenusio" Brado Pitto Stallone tikisi pasikviesti Leonardo DiCaprio, su kuriuo šią galimybę jau apsvarstė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Kas šiandien naujo „Virtuvėje“? (1)

Ištikimų serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį. Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime spaudai.

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių (2)

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.