Darbingas sezonas kino žvaigždėms

Bradas Pittas ir Julia Roberts tikriausiai tikisi tapti labai gerai draugais, nes abu aktoriai jau sutiko kartu filmuotis dviejose kino juostose.
Pittas jau anksčiau buvo numatęs vaidinti filme "The Mexican", tačiau iš projekto pasitraukus režisieriui Davidui Fincheriui, persigalvojo ir aktorius. Brado apsisprendimą pakeitė juostoje sutikusi filmuotis Julia Roberts.

Teigiama, kad už filmavimąsi juostoje "The Mexican" aktorė gaus palyginus nedidelį atlyginimą - tik 12 mln dolerių palyginus su aktorei įprastais 20 mln siekiančiais honorarais. Ji, beje, taip pat pasirašė sutartį dėl nedidelio vaidmens filme "Ocean's 11", kurioje pasirodys ir Bradas Pittas bei Georgas Clooney.

Brad Pitt

Kita vertus Pitto taip pat laukia labai darbingas sezonas. Be vaidmens filme "The Mexican" aktorius svarsto galimybę vaidinti dar trijuose filmuose. Viename iš jų, "Urban Townies", režisuojamame Maiko Foggiso, aktorius vaidintų vyriškį, kuris netikėtai sužino, kad jo buvusi draugužė yra įsimylėjusi jo geriausią draugą. Manoma, kad aktorių taip pat domina vaidmenys juostoje "From Hell" bei didelio biudžeto veiksmo filme "Pearl Harbor".

Tačiau jau tikrai aišku, kad "Fight Club" žvaigždė nevaidins Sylvesterio Stallones juostoje apie lektynes "Champs". Bradas buvo pareiškęs, kad jis labai norėtų vaidinti naujoką lenktyninką, treniruojamą pagyvenusio lenktynių čempiono Stallones, tačiau pastarasis spaudos konferencijoje pareiškė, kad Pittas šiam vaidmeniui yra "per senas". Vietoj "pasenusio" Brado Pitto Stallone tikisi pasikviesti Leonardo DiCaprio, su kuriuo šią galimybę jau apsvarstė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (1)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.

„Amitvylio siaubas. Pabudimas“ – moterų renesansas siaubo filmuose

Moterų stygius filmuose – priešais kamerą ir už jos – pastaraisiais metais tapo Holivudo kritikos akcentu. Iš 5839-ių vaidmenų 129-iuose didžiausiuose filmuose, išleistuose tarp 2006 m. ir 2011 m., mažiau nei 30 procentų atliko merginos ar moterys. Tuo tarpu tik pusė naujausių filmų atitinka „Bechdelo“ testo kriterijus, kuriame klausiama ar filme yra bent dvi moterys, kurios kalbasi tarpusavyje ir ne apie vyrus.

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate (2)

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

DELFI premjera: naujausią L. Bessono filmą „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ pamatykite pirmieji! (3)

Filmas, peržengiantis fantazijos ribas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su DELFI premjera: liepos 27 d. pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji visuose kino teatruose „Forum Cinemas“!

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.