Bjork pirmasis ir paskutinis filmas - geriausias Kanuose

Bjork Kanų kino festivalyje įrodė, kad jau po savo debiuto kine sugebėjo įsiminti pirmąją vaidybos taisyklę - palikti auditoriją dar labiau 'išalkusią'.
Islandų pop dainininkei sekmadienį buvo įteiktas pagrindinis Kanų kino festivalio prizas - "Auksinė palmės šakelė" - už jos debiutinį vaidmenį juostoje "Dancer In The Dark" (Tamsos šokėja). Tačiau pati dainininkė prisipažino, kad jos kaip aktorės karjera pasibaigė tik prasidėjus.

"Sakydama 'taip', aš žinojau, kad tai gali būti pirmas ir paskutinis mano vaidmuo," per spaudos konferenciją prisipažino islandė. "Po tris mėnesius trukusio filmavimo aš jaučiausi lyg žuvis be vandens - paprasčiausiai buvo per daug žodžių, ir per mažai muzikos pasaulio."

Bjork

Bjork sužavėjo auditoriją suvaidinusi čekų imigrantę 7 dešimtmečio JAV, iš paskutiniųjų besistengiančią sutaupyti pinigų sūnaus operacijai, padėsiančiai vaikui išvengti ligos, dėl kurios jo motina pamažu apanka.

Danų režisieriaus Von Triero juosta "Tamsos šokėja" taip pat buvo pripažinta geriausiu filmu.

Beje, Bjork teigė, kad filmo premjeros Kanuose metu, jai kur kas labiau rūpėjo tai, kaip skambės jos pačios sukurtos filmo garso takelis, o ne tai, kaip atrodys jos vaidyba.

"Vienintelis dalykas, kuris man rūpi, yra muzika. Aš neturiu jokių ambicijų aktorystėje," pasakojo ji. Bjork, įrašiusi savo pirmąjį solinį albumą būdama 11-os metų ir 15-metė subūrusi merginų grupę "Spit and Snot", prisipažino atradusi save įrašų studijoje, o ne filmavimo aikštelėje.

"Man buvo labai sunku vaidinti filme, o visi mano įrašai atnešė tikrą džiaugsmą," sakė islandų dainininkė. "Aš labai laiminga. Jaučiuosi taip, lyg mano kelionė baigėsi."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (1)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.

„Amitvylio siaubas. Pabudimas“ – moterų renesansas siaubo filmuose

Moterų stygius filmuose – priešais kamerą ir už jos – pastaraisiais metais tapo Holivudo kritikos akcentu. Iš 5839-ių vaidmenų 129-iuose didžiausiuose filmuose, išleistuose tarp 2006 m. ir 2011 m., mažiau nei 30 procentų atliko merginos ar moterys. Tuo tarpu tik pusė naujausių filmų atitinka „Bechdelo“ testo kriterijus, kuriame klausiama ar filme yra bent dvi moterys, kurios kalbasi tarpusavyje ir ne apie vyrus.

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate (2)

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

DELFI premjera: naujausią L. Bessono filmą „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ pamatykite pirmieji! (3)

Filmas, peržengiantis fantazijos ribas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su DELFI premjera: liepos 27 d. pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji visuose kino teatruose „Forum Cinemas“!

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.