Bjork pirmasis ir paskutinis filmas - geriausias Kanuose

Bjork Kanų kino festivalyje įrodė, kad jau po savo debiuto kine sugebėjo įsiminti pirmąją vaidybos taisyklę - palikti auditoriją dar labiau 'išalkusią'.
Islandų pop dainininkei sekmadienį buvo įteiktas pagrindinis Kanų kino festivalio prizas - "Auksinė palmės šakelė" - už jos debiutinį vaidmenį juostoje "Dancer In The Dark" (Tamsos šokėja). Tačiau pati dainininkė prisipažino, kad jos kaip aktorės karjera pasibaigė tik prasidėjus.

"Sakydama 'taip', aš žinojau, kad tai gali būti pirmas ir paskutinis mano vaidmuo," per spaudos konferenciją prisipažino islandė. "Po tris mėnesius trukusio filmavimo aš jaučiausi lyg žuvis be vandens - paprasčiausiai buvo per daug žodžių, ir per mažai muzikos pasaulio."

Bjork

Bjork sužavėjo auditoriją suvaidinusi čekų imigrantę 7 dešimtmečio JAV, iš paskutiniųjų besistengiančią sutaupyti pinigų sūnaus operacijai, padėsiančiai vaikui išvengti ligos, dėl kurios jo motina pamažu apanka.

Danų režisieriaus Von Triero juosta "Tamsos šokėja" taip pat buvo pripažinta geriausiu filmu.

Beje, Bjork teigė, kad filmo premjeros Kanuose metu, jai kur kas labiau rūpėjo tai, kaip skambės jos pačios sukurtos filmo garso takelis, o ne tai, kaip atrodys jos vaidyba.

"Vienintelis dalykas, kuris man rūpi, yra muzika. Aš neturiu jokių ambicijų aktorystėje," pasakojo ji. Bjork, įrašiusi savo pirmąjį solinį albumą būdama 11-os metų ir 15-metė subūrusi merginų grupę "Spit and Snot", prisipažino atradusi save įrašų studijoje, o ne filmavimo aikštelėje.

"Man buvo labai sunku vaidinti filme, o visi mano įrašai atnešė tikrą džiaugsmą," sakė islandų dainininkė. "Aš labai laiminga. Jaučiuosi taip, lyg mano kelionė baigėsi."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Kas šiandien naujo „Virtuvėje“? (1)

Ištikimų serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį. Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime spaudai.

Milijonus gerbėjų turinti dainininkė Becky G tapo viena ryškiausių filmo „Galingieji reindžeriai“ žvaigždžių (2)

20-metė muzikos žvaigždė Becky G (tikrasis jos vardas Rebecca Marie Gomez) jau yra pasiekusi kur kas daugiau nei dauguma jos bendraamžių, tačiau sustoti net neketina. Kovo 31 dieną ji debiutuos kaip aktorė kino teatruose pasirodysiančiame ir jaunimo itin laukiamame filme „Galingieji reindžeriai“. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupinoje juostoje. Geltonosios reindžerės, arba Trini, vaidmuo ir patikėtas gražuolei dainininkei.

Įdomiausi faktai apie Smurfus: kodėl daugiausiai diskusijų kelia jų kepurės ir koks tikrasis žmogeliukų ūgis?

Kaži, ar yra dar likę tokių, kurie nebūtų nieko girdėję apie Smurfus? Šiems legendiniams melsviems herojams kitąmet sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži nuoširdūs žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis ir jau kovo 31 dieną vėl grįžta į kino teatrus su naujais nuotykiais – šįkart pilnai animuotame filme visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“.Ar žinojote, jog Smurfų pavadinimas gimė belgų menininkui pamiršus žodį „druska“? O kokio iš tiesų šie herojai ūgio? Kokia tampa jų spalva, kai sulaiko kvėpavimą? Kodėl daugiausiai diskusijų kelia baltos jų kepuraitės? Artėjančio jubiliejaus bei premjeros proga surinkome įdomiausius ir mažai kam žinomus faktus apie Smurfus.

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.