Bilietai į kino teatrus - Internete

Stovėjimas prie kino teatrų bilietų kasų netrukus gali tapti jau istorija, nes kai kuriuose kino teatruose jau išbandoma naujoji sistema, žiūrovams suteikianti galimybę nusipirkti bilietus Internete ir atsispausdinti juos namuose.
Moviefone.com, kompanijos “AOL Moviefone Inc.” projektas, šią savaitę jau pradėjo veikti Sietle. Taigi, žiūrovai kreditine kortele Internete gali nusipirkti bilietus ir juos atsispausdinti. Bilietų autentiškumą įrodo tam tikri atspausdinti kodai, kurie skeneriais tikrinami prie įėjimo į kino salę.

Ši kompanija jau turi ir daugiau internetinių bilietų užsisakymo sistemų kituose miestuose, tačiau šiose sistemose nors bilietai ir perkami tiesiogiai Internete, tačiau juos pasiimti reikia pašto biuruose.

6 svarbiausių kino teatrų grandinių vadovai šią savaitę Las Vegase įvykusiame teatrų savininkų “ShoWest” suvažiavime, oficialiai paskelbė apie užsisakymo Internete sistemų diegimą, tačiau iš pradžių dar be galimybės atsispausdinti namuose.

Kompanija Hollywood.com tokias sistemas tikisi pradėti taikyti jau šią vasarą. Teatrų grandinės “ACM” bei “National Amusements” kartu jau atidarė Movietickets.com internetinę svetainę, o dar 6 grandinės, kurioms iš viso priklauso apie 12 000 kino salių – “General Cinema”, “Regal Cinemas”, “Loews”, “Cinemark”, “Edwards” bei “Century” – planuoja tai padaryti vasarą.

Manoma, kad užsisakydami bilietus Internete žiūrovai turės papildomai sumokėti vieną ar kelis dolerius, tačiau kino teatrų vadovai teigia, jog laikui bėgant ir didėjant pajamoms iš reklamos šis antkainis labai sumažės arba jo visai neliks.

“Mes nesitikime atkalbėti žmones nuo bilietų pirkimo kino teatrų kasose, tačiau mes siūlome naują patogią paslaugą žmonėms, kurie nori bilietus pirkti namuose,” sakė Bo Ewaldas, “E-Stamp” prezidentas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.