Bilietai į kino teatrus - Internete

Stovėjimas prie kino teatrų bilietų kasų netrukus gali tapti jau istorija, nes kai kuriuose kino teatruose jau išbandoma naujoji sistema, žiūrovams suteikianti galimybę nusipirkti bilietus Internete ir atsispausdinti juos namuose.
Moviefone.com, kompanijos “AOL Moviefone Inc.” projektas, šią savaitę jau pradėjo veikti Sietle. Taigi, žiūrovai kreditine kortele Internete gali nusipirkti bilietus ir juos atsispausdinti. Bilietų autentiškumą įrodo tam tikri atspausdinti kodai, kurie skeneriais tikrinami prie įėjimo į kino salę.

Ši kompanija jau turi ir daugiau internetinių bilietų užsisakymo sistemų kituose miestuose, tačiau šiose sistemose nors bilietai ir perkami tiesiogiai Internete, tačiau juos pasiimti reikia pašto biuruose.

6 svarbiausių kino teatrų grandinių vadovai šią savaitę Las Vegase įvykusiame teatrų savininkų “ShoWest” suvažiavime, oficialiai paskelbė apie užsisakymo Internete sistemų diegimą, tačiau iš pradžių dar be galimybės atsispausdinti namuose.

Kompanija Hollywood.com tokias sistemas tikisi pradėti taikyti jau šią vasarą. Teatrų grandinės “ACM” bei “National Amusements” kartu jau atidarė Movietickets.com internetinę svetainę, o dar 6 grandinės, kurioms iš viso priklauso apie 12 000 kino salių – “General Cinema”, “Regal Cinemas”, “Loews”, “Cinemark”, “Edwards” bei “Century” – planuoja tai padaryti vasarą.

Manoma, kad užsisakydami bilietus Internete žiūrovai turės papildomai sumokėti vieną ar kelis dolerius, tačiau kino teatrų vadovai teigia, jog laikui bėgant ir didėjant pajamoms iš reklamos šis antkainis labai sumažės arba jo visai neliks.

“Mes nesitikime atkalbėti žmones nuo bilietų pirkimo kino teatrų kasose, tačiau mes siūlome naują patogią paslaugą žmonėms, kurie nori bilietus pirkti namuose,” sakė Bo Ewaldas, “E-Stamp” prezidentas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.