"Beverly Hills 90210" veikėjai palieka "Fox" televiziją

Populiarusis serialas jaunimui "Beverly Hills 90210" savo žiūrovus supažindino su tikruoju paauglių gyvenimu, tačiau kartu atskleidė ir dar vieną tiesą - vaikai vis dėlto užauga ir palieka namus, netgi 'TV namus'.
Gegužės 17-ąją dvi valandas truksianti paskutinė serialo dalis pagaliau užbaigs 10 sezonų trukusį maratoną TV kanale "Fox".

"Beverly Hills 90210" nesulaukė gausių kritikų pagyrų ir netapo megahitu bendruose televizijos laidų reitinguose, tačiau Aarono Spellingo prodiusuotas serialas padėjo "Fox" kanalui įsitvirtinti TV rinkoje bei subūrė aplink save gausų ištikimų gerbėjų būrį, išaugusių kartu su pagrindiniais filmo herojais - Brandonu, Brenda, Kelly, Dylanu, Donna bei Davidu.

"Beverly Hills 90210"

Šio serialo, antros ilgiausios TV ekranuose rodytos dramos po NBC serialo "Įstatymas & Tvarka", premjera įvyko 1990-ųjų spalio mėnesį. Būtent jis išgarsino tokius aktorius kaip J.Priestley, S.Doherty, Luke Perry bei Tori Spelling. Beje, 1997-1998 sezono metu seriale vaidino tuomet dar beveik nežinoma aktorė Hilary Swank, šiais metais sulaukusi "Oskaro" apdovanojimo už vaidmenį juostoje "Vaikinai neverkia".

"Tai buvo pirmasis šou, pasakojantis išskirtinai apie paauglių patirtį ir skirtas išskirtinai paaugliams," teigė Sandy Grushow, "Fox" televizijos Pramogų grupės vadovė. "Beverly Hills" kartu su serialais "Simpsonai", "Vedęs ir turi vaikų" padėjo mums sukurti aiškų "Fox" televizijos įvaizdį."

"Mes stengėmės suderinti komediją su jautrumu ir vadovavomės devizu 'mokyk, bet ne pamokslauk'," kalbėdamas apie vieną iš savo prodiusuotų serialų prisipažino Spellingas.

Beje, internetinėje svetainėje AsSeeIn.com, kurioje yra prekiaujama daiktais iš įvairių TV šou, laidų ir serialų, taip pat bus galima įsigyti ir daikčiukų iš "Beverly Hills", pavyzdžiui Dylano motociklą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.