"Beverly Hills 90210" veikėjai palieka "Fox" televiziją

Populiarusis serialas jaunimui "Beverly Hills 90210" savo žiūrovus supažindino su tikruoju paauglių gyvenimu, tačiau kartu atskleidė ir dar vieną tiesą - vaikai vis dėlto užauga ir palieka namus, netgi 'TV namus'.
Gegužės 17-ąją dvi valandas truksianti paskutinė serialo dalis pagaliau užbaigs 10 sezonų trukusį maratoną TV kanale "Fox".

"Beverly Hills 90210" nesulaukė gausių kritikų pagyrų ir netapo megahitu bendruose televizijos laidų reitinguose, tačiau Aarono Spellingo prodiusuotas serialas padėjo "Fox" kanalui įsitvirtinti TV rinkoje bei subūrė aplink save gausų ištikimų gerbėjų būrį, išaugusių kartu su pagrindiniais filmo herojais - Brandonu, Brenda, Kelly, Dylanu, Donna bei Davidu.

"Beverly Hills 90210"

Šio serialo, antros ilgiausios TV ekranuose rodytos dramos po NBC serialo "Įstatymas & Tvarka", premjera įvyko 1990-ųjų spalio mėnesį. Būtent jis išgarsino tokius aktorius kaip J.Priestley, S.Doherty, Luke Perry bei Tori Spelling. Beje, 1997-1998 sezono metu seriale vaidino tuomet dar beveik nežinoma aktorė Hilary Swank, šiais metais sulaukusi "Oskaro" apdovanojimo už vaidmenį juostoje "Vaikinai neverkia".

"Tai buvo pirmasis šou, pasakojantis išskirtinai apie paauglių patirtį ir skirtas išskirtinai paaugliams," teigė Sandy Grushow, "Fox" televizijos Pramogų grupės vadovė. "Beverly Hills" kartu su serialais "Simpsonai", "Vedęs ir turi vaikų" padėjo mums sukurti aiškų "Fox" televizijos įvaizdį."

"Mes stengėmės suderinti komediją su jautrumu ir vadovavomės devizu 'mokyk, bet ne pamokslauk'," kalbėdamas apie vieną iš savo prodiusuotų serialų prisipažino Spellingas.

Beje, internetinėje svetainėje AsSeeIn.com, kurioje yra prekiaujama daiktais iš įvairių TV šou, laidų ir serialų, taip pat bus galima įsigyti ir daikčiukų iš "Beverly Hills", pavyzdžiui Dylano motociklą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ recenzija: L. Bessonas pagaliau perspjovė pats save (3)

Prisidėjęs prie tokių žymių ir visų mylimų kino projektų kaip 1994 metais pasirodžiusio jautraus trilerio „Leonas profesionalas“, 1997 metais sukurto puikaus mokslinės fantastikos žanro pavyzdžio „Penktasis elementas“, žaismingos ir itin komiškos frančizės „Taksi“ bei ne ką mažiau kraują stingdančio veiksmo šedevro „Pagrobimas“, kultinis prancūzų režisierius ir prodiuseris Lucas Bessonas pristato ilgai brandintą ir tuo pačiu pati ambicingiausią savo karjeroje projektą, kuris beveik šimtu milijonų dolerių aplenkęs trečiąją „Asterikso“ dalį, tapo brangiausiu visų laikų europiniu filmu.

100 proc. teigiamų recenzijų sulaukusi siaubo juosta „Anabelė 2“ pasakos baisiausios pasaulio lėlės atsiradimo istoriją

Pasiruošę jūs ar ne, ji sugrįžta! Siaubo žanro mėgėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 11 dienos, kuomet didžiuosiuose ekranuose pasirodys siaubo trilerių genijaus Jameso Wano prodiusuota juosta „Anabelė 2“. Tai naujoji, jau ketvirta, „Išvarymo“ sagos dalis, kurioje bus pasakojama šiurpą kelianti baisiausios pasaulio lėlės Anabelės atsiradimo istorija. Po to, kai filmas buvo parodytas Los Andželo filmų festivalyje, svetainėje Rottentomatoes.com susilaukė visų 100 procentų teigiamų kritikų įvertinimų.

„Sostų karus" pristačiusi televizija Lietuvoje filmuos miniserialą apie Černobylio katastrofą (15)

Televizija HBO kitais metais pradės kurti miniserialą apie Černobylio branduolinę katastrofą.

S. Kingo „Tamsusis bokštas“ keliasi į kino ekranus: ar įmanoma 8 knygas sutalpinti į filmą? (5)

Turbūt nėra tokio siaubo žanro mėgėjo, kuris nežinotų, kas yra Stephenas Kingas ir nebūtų girdėjęs apie jo garsiąją 8 knygų sagą „Tamsusis bokštas“. Rugpjūčio 11 dieną kino ekranus išvys šios serijos adaptacija tuo pačiu pavadinimu, o pagrindinius vaidmenis fantastiniame veiksmo trileryje atliks Matthew McConaughey, Idris Elba, o vienuolikametį Džeiką Čeimbersą vaidins Tomas Tayloras. Tačiau šios juostos gerbėjams įdomiausias klausimas yra, kaip režisierius Nikolajus Arcelis visas aštuonias knygas sutalpins į 95 minutes truksiantį filmą?

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (2)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.