B. Pittas tikrai neliks be darbo

Kalbos apie aktyvų Brado Pitto dalyvavimą įvairiuose projektuose dar pasipildė gandais, kad aktorius vaidins ir Alano Laddo prodiusuojamoje žymaus Pato Conroy'jaus bestselerio "Beach Music" (Paplūdimio muzika) adaptacijoje. Be to, neseniai aktorius sulaukė pasiūlymo suvaidinti režisieriaus Dougo Limano juostoje "Swingers".
"Beach Music" scenarijų prieš kelis metus už 5 mln. dolerių įsigijo kino kompanija "Paramount", o neseniai Laddui buvo pažadėta, kad pagrindinio veikėjo, Jacko McCallo, rolę atliks Pittas. Būsimojo filmo siužetas suksis apie vyrą, po žmonos savižudybės su dukrele sugrįžtantį į savo namus Pietų Karolinos valstijoje. Sugrįžimas tampa dar skausmingesnis, kai žmonos tėvai iškelia bylą norėdami sau prisiteisti anūkės globą.

"Bradas yra tinkamo amžiaus, jis kilęs iš Pietvakarių ir jam būdingas tų kraštų akcentas. Jis yra pats tinkamiausias aktorius šiam vaidmeniui," prisipažino prodiuseris Laddas.

Tuo tarpu, ramybės aktoriui neduoda ir kompanija "Univeral Studios", tikėdamasi įkalbėti Pittą suvaidinti "Bourne Identity", juostoje apie netikėtai sąmonę atgaunantį asmenį, suprantantį, kad į jį kažkas šovė ir jis buvo paliktas likimo valiai, tačiau niekaip negalintį prisiminti, kas jį galėjo užpulti ir kas jis pats yra.

Bet kokiu atveju, artimiausiu metu Holivudo numylėtinis kartu su Julia Roberts tikrai pasirodys Gore Verbinskio režisuojamo filmo "The Mexican" filmavimo aikštelėje. Šioje juostoje Pittui atiteko mielo nusikaltėlio vaidmuo, kurį draugė nori atvesti į tikrąjį gyvenimo kelią. Vėliau aktoriaus laukia dar du projektai: "Ocean's Eleven" su režisieriumi Stevenu Soderberghu bei "Urban Townies" su Mike Figgisu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Valerianas ir tūkstančio planetų miestas“ recenzija: L. Bessonas pagaliau perspjovė pats save (3)

Prisidėjęs prie tokių žymių ir visų mylimų kino projektų kaip 1994 metais pasirodžiusio jautraus trilerio „Leonas profesionalas“, 1997 metais sukurto puikaus mokslinės fantastikos žanro pavyzdžio „Penktasis elementas“, žaismingos ir itin komiškos frančizės „Taksi“ bei ne ką mažiau kraują stingdančio veiksmo šedevro „Pagrobimas“, kultinis prancūzų režisierius ir prodiuseris Lucas Bessonas pristato ilgai brandintą ir tuo pačiu pati ambicingiausią savo karjeroje projektą, kuris beveik šimtu milijonų dolerių aplenkęs trečiąją „Asterikso“ dalį, tapo brangiausiu visų laikų europiniu filmu.

100 proc. teigiamų recenzijų sulaukusi siaubo juosta „Anabelė 2“ pasakos baisiausios pasaulio lėlės atsiradimo istoriją

Pasiruošę jūs ar ne, ji sugrįžta! Siaubo žanro mėgėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 11 dienos, kuomet didžiuosiuose ekranuose pasirodys siaubo trilerių genijaus Jameso Wano prodiusuota juosta „Anabelė 2“. Tai naujoji, jau ketvirta, „Išvarymo“ sagos dalis, kurioje bus pasakojama šiurpą kelianti baisiausios pasaulio lėlės Anabelės atsiradimo istorija. Po to, kai filmas buvo parodytas Los Andželo filmų festivalyje, svetainėje Rottentomatoes.com susilaukė visų 100 procentų teigiamų kritikų įvertinimų.

„Sostų karus" pristačiusi televizija Lietuvoje filmuos miniserialą apie Černobylio katastrofą (15)

Televizija HBO kitais metais pradės kurti miniserialą apie Černobylio branduolinę katastrofą.

S. Kingo „Tamsusis bokštas“ keliasi į kino ekranus: ar įmanoma 8 knygas sutalpinti į filmą? (5)

Turbūt nėra tokio siaubo žanro mėgėjo, kuris nežinotų, kas yra Stephenas Kingas ir nebūtų girdėjęs apie jo garsiąją 8 knygų sagą „Tamsusis bokštas“. Rugpjūčio 11 dieną kino ekranus išvys šios serijos adaptacija tuo pačiu pavadinimu, o pagrindinius vaidmenis fantastiniame veiksmo trileryje atliks Matthew McConaughey, Idris Elba, o vienuolikametį Džeiką Čeimbersą vaidins Tomas Tayloras. Tačiau šios juostos gerbėjams įdomiausias klausimas yra, kaip režisierius Nikolajus Arcelis visas aštuonias knygas sutalpins į 95 minutes truksiantį filmą?

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (2)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.