B. Pittas tikrai neliks be darbo

Kalbos apie aktyvų Brado Pitto dalyvavimą įvairiuose projektuose dar pasipildė gandais, kad aktorius vaidins ir Alano Laddo prodiusuojamoje žymaus Pato Conroy'jaus bestselerio "Beach Music" (Paplūdimio muzika) adaptacijoje. Be to, neseniai aktorius sulaukė pasiūlymo suvaidinti režisieriaus Dougo Limano juostoje "Swingers".
"Beach Music" scenarijų prieš kelis metus už 5 mln. dolerių įsigijo kino kompanija "Paramount", o neseniai Laddui buvo pažadėta, kad pagrindinio veikėjo, Jacko McCallo, rolę atliks Pittas. Būsimojo filmo siužetas suksis apie vyrą, po žmonos savižudybės su dukrele sugrįžtantį į savo namus Pietų Karolinos valstijoje. Sugrįžimas tampa dar skausmingesnis, kai žmonos tėvai iškelia bylą norėdami sau prisiteisti anūkės globą.

"Bradas yra tinkamo amžiaus, jis kilęs iš Pietvakarių ir jam būdingas tų kraštų akcentas. Jis yra pats tinkamiausias aktorius šiam vaidmeniui," prisipažino prodiuseris Laddas.

Tuo tarpu, ramybės aktoriui neduoda ir kompanija "Univeral Studios", tikėdamasi įkalbėti Pittą suvaidinti "Bourne Identity", juostoje apie netikėtai sąmonę atgaunantį asmenį, suprantantį, kad į jį kažkas šovė ir jis buvo paliktas likimo valiai, tačiau niekaip negalintį prisiminti, kas jį galėjo užpulti ir kas jis pats yra.

Bet kokiu atveju, artimiausiu metu Holivudo numylėtinis kartu su Julia Roberts tikrai pasirodys Gore Verbinskio režisuojamo filmo "The Mexican" filmavimo aikštelėje. Šioje juostoje Pittui atiteko mielo nusikaltėlio vaidmuo, kurį draugė nori atvesti į tikrąjį gyvenimo kelią. Vėliau aktoriaus laukia dar du projektai: "Ocean's Eleven" su režisieriumi Stevenu Soderberghu bei "Urban Townies" su Mike Figgisu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.