Apribotas "Amerikos grožybių" platinimas

 (1)
Norintiems įsigyti kino juostos "Amerikos grožybės" vaizdo juostą firminėse vaizdo įrašų industrijos kompanijos "Blockbuster" parduotuvėse gali tekti ne tik atidžiau jos paieškoti lentynose, bet ir žvilgtelėti po prekystaliu.
Atrodo, kad dėl "Oskaro" nusipelniusios juostos vaizdo kopijų nuomos pelno pasidalinimo iškilo tam tikri nesutarimai tarp vaizdo įrašų giganto "Blockbuster" bei kino kompanijos "DreamWorks". "Blockbuster" panoro gauti didesnę pajamų dalį, tačiau "DreamWorks", žinoma, nesutiko.

Didžiausia JAV vaizdo juostų pardavimo grandinė nusprendė nebepirkti šimtų tūkstančių papildomų filmo kopijų, be to, uždraudė "Amerikos grožybių" kopijas laikyti parduotuvių lentynose teigdama, kad visi norintys šią juostą įsigyti pirkėjai nuo šiol turės jos paprašyti pas pardavėją, o ne patys ieškoti ant prekystalių.

Šis nesutarimas tarp kompanijų kilo dėl labai jau kuklaus juostos video įrašų debiuto. Prieš kelias savaites "DreamWorks" juostos vaizdo kopijos uždirbo tik 6.8 milijonus dolerių, palyginus su 8.1 milijonus dolerių, kuriuos jau per pirmąją savaitę susišlavė "Fox" kompanijos juosta "Kovos klubas".

Taigi, nepavykus pasiekti susitarimo dėl pelno už prekybą vaizdo kasetėmis perskirstymo "Blockbuster" visgi nusprendė toliau platinti "Amerikos grožybes", tačiau atsisakė daryti bet kokias paslaugas "DreamWorks" ir padidinti prekybos šios juostos kopijomis apimtis. "Kai kuriose parduotuvėse, "Amerikos grožybių" kopijos yra visgi išdėliotos ant prekystalių," teigė "Blockbuster" atstovė Liz Greene, pridurdama, kad kaltinimai dėl to, kad juostos yra slepiamos po prekystaliais, yra perdėti.

Nepaisant "Blockbuster" strategijos, kino juostos "Amerikos grožybės" atžvilgiu, kompanija "DreamWorks" prisipažino, kad jos ryšiai su vaizdo įrašų platinimo gigantu yra stiprūs ir ateityje tikrai nepasikeis. Netrukus kino kompanija ketina pradėti derybas su "Blockbuster" dėl naujausio savo hito - "Gladiatoriaus" - vaizdo kasečių platinimo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (1)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.

„Amitvylio siaubas. Pabudimas“ – moterų renesansas siaubo filmuose

Moterų stygius filmuose – priešais kamerą ir už jos – pastaraisiais metais tapo Holivudo kritikos akcentu. Iš 5839-ių vaidmenų 129-iuose didžiausiuose filmuose, išleistuose tarp 2006 m. ir 2011 m., mažiau nei 30 procentų atliko merginos ar moterys. Tuo tarpu tik pusė naujausių filmų atitinka „Bechdelo“ testo kriterijus, kuriame klausiama ar filme yra bent dvi moterys, kurios kalbasi tarpusavyje ir ne apie vyrus.

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate (2)

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

DELFI premjera: naujausią L. Bessono filmą „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ pamatykite pirmieji! (3)

Filmas, peržengiantis fantazijos ribas – „Valerianas ir Tūkstančio planetų miestas“ – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja su DELFI premjera: liepos 27 d. pasinaudokite proga pamatyti jį pirmieji visuose kino teatruose „Forum Cinemas“!

40 m. apie „Valerianą“ svajojęs L. Bessonas pavertė jį brangiausia kada nors Prancūzijoje sukurta juosta (2)

Fantastinis veiksmo filmas „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“, kurį jau nuo šio savaitgalio galės pamatyti ir Lietuvos žiūrovai, yra ne šiaip sau eilinė į kino teatrus atkeliaujanti juosta. Išskirtine ją jau dabar daro faktai, jog režisierius Lucas Bessonas filmą kūrė beveik 40 metų ir tai pati brangiausia juosta, kada nors sukurta Prancūzijoje. Negana to, savo ambicijomis ji prilyginama tokioms kino frančizėms kaip „Žvaigždžių karai“ bei „Įsikūnijimas“.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.