Apdovanoti Indijos kino industrijos geriausieji

Londono "Tūkstantmečio namuose" vykusioje Tarptautinių Indijos filmų apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbtos indų kino žvaigždės.
Geriausiu filmu buvo pripažinta juosta "Hum Dil De Chuke Sanam", o joje pagrindinį vaidmenį atlikusi buvusi "Mis Pasaulis" Aishwarya Rai buvo pripažinta geriausia metų aktore.

Už nuopelnus ir pasiekimus specialiu prizu buvo apdovanotas kovos menų filmų žvaigždė Jackie Chanas.

Apdovanojimų įteikimo ceremoniją, kurią visame pasaulyje stebėjo daugiau kaip milijardas televizijos žiūrovų, vedė 1999-ųjų "Mis Pasaulis" indė Yukta Mookhey ir legendinė Bollywoodo žvaigždė Anupamas Kheras.

Ceremonijos svečių gretose buvo ir "Oskaro" nusipelniusi Angeline Jolie, dainininkė Kylie Minogue, aktorės Miranda Richardson bei Thora Birch.

Indijos kino industrija yra viena didžiausių pasaulyje, todėl renginio organizatoriai tikėjosi supažindinti kuo daugiau žmonių su Bollywoodu - Indijos kino industrijos centru, ir nutiesti bendravimo tiltus tarp Hollywoodo ir Bollywoodo. Kiekvienais metais pasaulyje į indiškus filmus yra parduodama 800 milijonų bilietų, tačiau kino kritikų palankumo jie visgi nesulaukia.

"Visi indiški filmai yra panašūs: dainuojančios moterys, 4 valandų trukmė," teigė Tomas Charity iš "Tome Out" žurnalo. Tačiau ne visi su tuo sutinka.

"Tai gražūs, gerai sukurti filmai, kurie savo lygiu nenusileidžia juostoms iš Hollywoodo," sakė kino teatro "Moti Roti" vadovas Keithas Khanas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą (1)

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.
OKT teatras

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.

PASKUTINĖ KREPO JUOSTA
2017 balandžio 06 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.