"Amerikos grožybėms atiteko 5 "Oskarai"

 (2)
"Tai mano karjeros viršūnė. Viliuosi, kad dabar neteks tik ristis žemyn", juokavo K. Spacey. Tai buvo jo antrasis "Oskaras", pirmąjį jis gavo 1995 metais, kaip geriausias antrojo plano aktorius.

"Oskarai" atiteko ir "Amerikos grožybių" scenaristui Alanui Ballui (Alanui Bolui) ir operatoriui Conradui L. Hallui (Konradui L. Holui).

Kevin Spacey

Hilary Swank (Hilari Svonk), nepriklausomame filme "Vaikinai neverkia" (Boys Don't Cry) suvaidinusi vyru apsimetančią moterį, tapo geriausia 1999-ųjų aktore.

"Prieš pusantrų ar dvejus metus tokio filmo negalėjo būti. Visi šiam filmui atidavė širdį ir sielą, ir, Dievas mato, niekas negavo atlygio", sakė H. Swank.

Aktorė padėkojo tikrai gyvenusiai filmo prototipei Brandon Teenai (Brendon Tinai), kuri buvo nužudyta 1993 metais Nebraskoje, jos apgavystei išaiškėjus.

Hillary Swank

"Jo palikimas yra mūsų filme, jis primena mums, kad visada būtume savimi, klausytume savo širdies, o ne taikytumėmės. Meldžiu, kad vieną sieną mes ne tik pripažintume savo skirtumus, bet ir švęstume savo įvairovę", sakė H. Swank.

Geriausiais antrojo plano aktoriais tapo Michaelas Caine (Maiklas Keinas), suvaidinęs mielą našlaičių prieglaudos vedėją "Sidro namų taisyklėse" (The Cider House Rules) ir Angelina Jolie (Andželina Džoli), "Merginoje su trūkumais" atlikusi psichikos ligonės rolę.

A. Jolie tėvas Jonas Voightas (Džonas Voitas) taip pat buvo laimėjęs "Oskarą".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.