"Amerikietiškas grožis" nominuotas aštuoniems oskarams

Po septynias nominacijas gavo "Savas" (Insider) "Sidro namų taisyklės" (The Cider House Rules), o milžiniško populiarumo susilaukęs "Šeštasis pojūtis" (Sixth Sence) - šešias.

"Savas", "Sidro namų taisyklės", "Šeštasis pojūtis" ir "Žalioji mylia" (The Green Mile) taip pat nominuoti Oskaro apdovanojimams kaip geriausi filmai.

Oskarui už geriausią vaidybą taip pat siūlomi australų aktorius Russelas Crowe (Raselas Krou) ("Savas"), Denzelis Washingtonas (Denzelis Vašingtonas) iš filmo "Uraganas" (The Hurricane), Seanas Pennas (Šonas Penas) iš "Saldus ir tikras" (Sweet and Lowdown) bei Richardas Farnsworthas (Ričardas Farnsvortas), suvaidinęs juostoje "Tiesus pasakojimas" (The Stright Story).

Geriausios aktorės kategorijoje A. Bening konkuruoja su kritikų liaupsinama Hilary Swank (Hilari Svonk) iš "Vaikinai neverkia" (Boys Don't Cry), britų aktore Janet McTeer (Dženet Maktir) iš filmo "Klajokliai" (Tumbleweeds), Julianne Moore (Džulijana Mur), atlikusia pagrindinį vaidmenį juostoje "Romano pabaiga" (The End of the Affair) ir ankstesne Oskaro laureate Meryl Streep (Meril Stryp), suvaidinusia filme "Širdies muzika" (Music of the Heart).

Tarp geriausių režisierių yra debiutantas Spike Jonze (Spaikas Džounz), sukūręs "Būti Džonu Malkovičium" (Being John Malkovich), Lasse Hallstrom (Lesi Holstrom) už "Sidro namų taisykles", Michaelas Mannas (Maiklas Manas) už "Savą" ir M. Night Shyamalan (M. Nait Šjamalan) už "Šeštąjį pojūtį".

Kino filmų pasaulio aukščiausius Oskaro apdovanojimus kiekvienais metais teikia Kino meno ir mokslo akademija per grandiozinę ceremoniją Los Andžele kovo mėnesį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.