"Amerikietiškas grožis" gavo aukščiausius aktorių gildijos apdovanojimus

Tai dar labiau sustiprino šio filmo galimybes laimėti "Oskarus". Šie pagrindiniai kino industrijos apdovanojimai bus įteikiami po dviejų savaičių.

"Amerikietiškas grožis" pasakoja apie pakrikusią priemiesčio šeimą. Motiną suvaidinusi Annette Bening (Anet Bening) netikėtai gavo apdovanojimą už geriausiai atliktą pagrindinės herojės vaidmenį. Ji aplenkė net favoritę Hilary Swank (Hilari Svonk), kuri surinko daugelį įtakingiausių kritikų apdovanojimų už transseksualės vaidmenį filme "Berniukai neverkia" (Boys Don't Cry).

Kevin Spacey

Kevinas Spacey (Kevinas Speisis), kuris "Amerikietiškame grožyje" suvaidino bedarbį šeimos galvą, pripažintas geriausiu aktoriumi. Jis aplenkė favoritą Denzelą Washingtoną (Denzelą Vašingtoną), kuris filme "Uraganas" (The Hurricane) atliko buvusio boksininko Rubino Carterio (Rubino Karterio), pravarde Uraganas, vaidmenį. Kino aktorių gildijos apdovanojimai yra preliudija aukščiausiems kino industrijos apdovanojimams - "Oskarams", kuriuos Kino menų ir mokslų akademija įteiks kovo 26 dieną.

Denzel Washington

Be Kino aktorių gildijos apdovanojimų, "Amerikietiškas grožis" jau spėjo surinkti ir kitų laurų. Filmo režisierius Samas Mendesas (Semas Mendesas) gavo Amerikos režisierių gildijos, o scenarijaus autorius Alanas Ballas (Alanas Bolas) - Amerikos scenaristų gildijos apdovanojimus. Tad varžybose dėl geriausio filmo "Oskaro" šis filmas aplenkė tokius varžovus, kaip "Saiderių namų taisyklės" (The Cider House Rules), "Šeštasis pojūtis" (The Sixth Sense), "Patikėtinis" (The Insider) ir "Žalioji mylia" (The Green Mile).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

„Sostų karus" pristačiusi televizija Lietuvoje filmuos miniserialą apie Černobylio katastrofą (15)

Televizija HBO kitais metais pradės kurti miniserialą apie Černobylio branduolinę katastrofą.

S. Kingo „Tamsusis bokštas“ keliasi į kino ekranus: ar įmanoma 8 knygas sutalpinti į filmą? (5)

Turbūt nėra tokio siaubo žanro mėgėjo, kuris nežinotų, kas yra Stephenas Kingas ir nebūtų girdėjęs apie jo garsiąją 8 knygų sagą „Tamsusis bokštas“. Rugpjūčio 11 dieną kino ekranus išvys šios serijos adaptacija tuo pačiu pavadinimu, o pagrindinius vaidmenis fantastiniame veiksmo trileryje atliks Matthew McConaughey, Idris Elba, o vienuolikametį Džeiką Čeimbersą vaidins Tomas Tayloras. Tačiau šios juostos gerbėjams įdomiausias klausimas yra, kaip režisierius Nikolajus Arcelis visas aštuonias knygas sutalpins į 95 minutes truksiantį filmą?

Lietuviškos komedijos apie sultingą kurortų realybę kūrėjams teko samdytis apsaugą herojumi tapęs V. Grincevičius: Palangoje buvau pirmą kartą (2)

Tai bus bomba – sako kūrėjai apie būsimą filmą „Poilsiautojai: Pavydo žaidynės“. Palangoje, Šventojoje ir Nidoje kuriama komedija pirmą kartą į kino ekranus perkels autentišką pajūrio kurortų atmosferą su tikrais žmonėmis. Tiesa, ne visur poilsiautojai nusiteikę draugiškai, tad kai kur teko filmuoti ir su apsauga.

„Amitvylio siaubas. Pabudimas“ – moterų renesansas siaubo filmuose

Moterų stygius filmuose – priešais kamerą ir už jos – pastaraisiais metais tapo Holivudo kritikos akcentu. Iš 5839-ių vaidmenų 129-iuose didžiausiuose filmuose, išleistuose tarp 2006 m. ir 2011 m., mažiau nei 30 procentų atliko merginos ar moterys. Tuo tarpu tik pusė naujausių filmų atitinka „Bechdelo“ testo kriterijus, kuriame klausiama ar filme yra bent dvi moterys, kurios kalbasi tarpusavyje ir ne apie vyrus.

„Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” sugrįžta 3D formate (2)

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – blokbasterį, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.