"Amerikietiškas grožis" gavo aukščiausius aktorių gildijos apdovanojimus

Tai dar labiau sustiprino šio filmo galimybes laimėti "Oskarus". Šie pagrindiniai kino industrijos apdovanojimai bus įteikiami po dviejų savaičių.

"Amerikietiškas grožis" pasakoja apie pakrikusią priemiesčio šeimą. Motiną suvaidinusi Annette Bening (Anet Bening) netikėtai gavo apdovanojimą už geriausiai atliktą pagrindinės herojės vaidmenį. Ji aplenkė net favoritę Hilary Swank (Hilari Svonk), kuri surinko daugelį įtakingiausių kritikų apdovanojimų už transseksualės vaidmenį filme "Berniukai neverkia" (Boys Don't Cry).

Kevin Spacey

Kevinas Spacey (Kevinas Speisis), kuris "Amerikietiškame grožyje" suvaidino bedarbį šeimos galvą, pripažintas geriausiu aktoriumi. Jis aplenkė favoritą Denzelą Washingtoną (Denzelą Vašingtoną), kuris filme "Uraganas" (The Hurricane) atliko buvusio boksininko Rubino Carterio (Rubino Karterio), pravarde Uraganas, vaidmenį. Kino aktorių gildijos apdovanojimai yra preliudija aukščiausiems kino industrijos apdovanojimams - "Oskarams", kuriuos Kino menų ir mokslų akademija įteiks kovo 26 dieną.

Denzel Washington

Be Kino aktorių gildijos apdovanojimų, "Amerikietiškas grožis" jau spėjo surinkti ir kitų laurų. Filmo režisierius Samas Mendesas (Semas Mendesas) gavo Amerikos režisierių gildijos, o scenarijaus autorius Alanas Ballas (Alanas Bolas) - Amerikos scenaristų gildijos apdovanojimus. Tad varžybose dėl geriausio filmo "Oskaro" šis filmas aplenkė tokius varžovus, kaip "Saiderių namų taisyklės" (The Cider House Rules), "Šeštasis pojūtis" (The Sixth Sense), "Patikėtinis" (The Insider) ir "Žalioji mylia" (The Green Mile).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Iš Š. Korėjos grįžusių „Išlaisvinimo dienos“ kūrėjų vilniečiai nepaleido beveik valandą

Filmas „Išlaisvinimo diena“ yra išskirtinis ne tik „Kino pavasario“, bet viso pasaulio kino istorijoje: jame pirmą kartą nufilmuota Vakarų grupė, gavusi oficialų leidimą koncertuoti Šiaurės Korėjoje. Daugelio nuostabai, šia grupe tapo slovėnų provokatoriai „Laibach“.

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.

DIEVAS YRA DJ
2017 kovo 31 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.