“All Saints” kino debiutas – “per karštas” vaikams

Filmas “Honest” (Dorumas), kuriame debiutavo grupės “All Saints” narės Melanie Blatt bei seserys Natalie ir Nicole Appleton, tikrai nepradžiugino jaunųjų grupės gerbėjų, nes jam buvo suteikta “nuo 18 metų” kategorija.
Filmo režisierius Dave’as Stewartas buvo labai nepatenkintas šiuo sprendimu, nes dėl jo kino juosta praras milijonus svarų pelno, pranešė laikraštis “The Sun”.

Dėl tokios griežtos kategorijos suteikimo “The Eurythmics” žvaigždė net susiginčijo su Britanijos Kino režisierių taryba, tačiau visgi nesutiko iš filmo iškirpti scenas, kurias nurodė iškirpti taryba tam, kad filmui būtų suteikta švelnesnė kategorija – “nuo 15 metų”.

“Tai pirmasis Dave’io filmas, todėl jis labai nori, kad visos juostos scenos išliktų, nes kiekviena iš jų yra labai svarbi,” laikraščiui teigė vienas iš filmą kūrusios komandos narių.

“Aš manau, jog mano darbą būtinai turėtų pamatyti visi penkiolikmečiai ir vyresni. Beveik viskas, kas yra pavaizduota šiame filme, atsitiko man, kai aš buvau viso labo tik 15-metis. Tai buvo 1968-aisiais …. O dabar juk 2000-ieji,” prisipažino pats Stewartas.

Filme, pasakojančiame apie sesutes – bankų plėšikes, siautusias 7 dešimtmetyje, galima išvysti tiek krūtinę apnuoginusias seseris Appleton, tiek ir Nicolės charakterio vartojamas dideles narkotikų dozes.

Prieštaringoji juosta Didžios Britanijos didžiuosiuose ekranuose turėtų pasirodyti gegužės 26-ą dieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (4)

Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.

Internete paviešintą „Zero III” garso takelį papildė ryškiausi aktorių dialogai

Puikių atsiliepimų sulaukęs filmo „Zero III” garso takelis – jau internete, pasiekiamas kiekvienam melomanui. „Spotify” platformoje paviešintame garso takelyje kartu su 13 filmo muzikinių kūrinių pristatyti ir išskirtiniai „Zero III” dialogai, kurių intarpai leis lengviau susieti muziką su filmo scenomis.

Po legendinio „Žvaigždžių karų“ herojaus Čiubakos kauke slėpėsi ne vienas aktorius: pamatyk tikruosius jų veidus! (7)

Nors gerbėjai nė viename „Star Wars“ (Žvaigždžių karų) filme nematė aktoriaus, įkūnijusio plaukuotą Čiubakos personažą, veido, visi iki vieno tiksliai žino, kas yra Peteris Mayhew. Tiems, kurie nežino, kas šis vyras, pakanka tiek informacijos – tai beveik 2 metrų ir 20 centimetrų britų aktorius, Čiubaką vaidinęs originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje ir dalyje „Sitų kerštas“. Juostoje „Jėga bunda“ jis taip pat atliko jam gerai pažįstamą vaidmenį, tačiau įdomu tai, kad šį kartą jis buvo ne vienintelis. Atsirado naujas aktorius, kuris taip pat įkūnijo Čiubaką, skelbia slashfilm.com.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.