“All Saints” kino debiutas – “per karštas” vaikams

Filmas “Honest” (Dorumas), kuriame debiutavo grupės “All Saints” narės Melanie Blatt bei seserys Natalie ir Nicole Appleton, tikrai nepradžiugino jaunųjų grupės gerbėjų, nes jam buvo suteikta “nuo 18 metų” kategorija.
Filmo režisierius Dave’as Stewartas buvo labai nepatenkintas šiuo sprendimu, nes dėl jo kino juosta praras milijonus svarų pelno, pranešė laikraštis “The Sun”.

Dėl tokios griežtos kategorijos suteikimo “The Eurythmics” žvaigždė net susiginčijo su Britanijos Kino režisierių taryba, tačiau visgi nesutiko iš filmo iškirpti scenas, kurias nurodė iškirpti taryba tam, kad filmui būtų suteikta švelnesnė kategorija – “nuo 15 metų”.

“Tai pirmasis Dave’io filmas, todėl jis labai nori, kad visos juostos scenos išliktų, nes kiekviena iš jų yra labai svarbi,” laikraščiui teigė vienas iš filmą kūrusios komandos narių.

“Aš manau, jog mano darbą būtinai turėtų pamatyti visi penkiolikmečiai ir vyresni. Beveik viskas, kas yra pavaizduota šiame filme, atsitiko man, kai aš buvau viso labo tik 15-metis. Tai buvo 1968-aisiais …. O dabar juk 2000-ieji,” prisipažino pats Stewartas.

Filme, pasakojančiame apie sesutes – bankų plėšikes, siautusias 7 dešimtmetyje, galima išvysti tiek krūtinę apnuoginusias seseris Appleton, tiek ir Nicolės charakterio vartojamas dideles narkotikų dozes.

Prieštaringoji juosta Didžios Britanijos didžiuosiuose ekranuose turėtų pasirodyti gegužės 26-ą dieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kino klubas

Filme „Atominė blondinė“ Ch. Theron teko filmuotis sekso scenoje su kita moterimi: su vyrais tai trunka ilgiau

Veiksmo filmų gerbėjai su nekantrumu laukia rugpjūčio 4 dieną kino teatruose pasirodysiančio filmo „Atominė blondinė“, kuris vadinamas moteriškąja Džeimso Bondo versija. Pagrindinį MI6 agentės vaidmenį čia atliko Charlize Theron, kuriai filmavimų metu teko gerokai paprakaituoti ne tik kovinėse, bet ir sekso scenose.

Kino hitas „Noting Hilas“ turi naują varžovą: „Lūšna turtuolių rajone“

Istorija apie tai, kaip benamis vienišius gyvenantis parko pašonėje tapo milijonų svarų vertės nekilnojamojo turto savininku netrukus pasieks kino teatrus romantinėje komedijoje „Lūšna turtuolių rajone“ (orig. „Hampstead“), su aktoriais Diane Keaton ir Brendan Gleeson priešakyje.

Kanuose ovacijomis palydėtas Š. Barto „Šerkšnas“ atkeliauja į Lietuvos kino teatrus

Apie karo Ukrainoje poveikį pasakojančio „Šerkšno“ („Frost“) lietuviška premjera įvyks rugpjūčio 18-ąją. Pripažinto režisieriaus filme vaidina Prancūzijos kino ikona Vanessa Paradis bei garsus lenkų aktorius Andrzejus Chyra. Tačiau pagrindinius vaidmenis sukūrė debiutuojantys jauni lietuvių aktoriai.

Filmavimo aikštelėje D. Šimukauskui prireikė medikų pagalbos (1)

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos.

Į kino teatrus atkeliauja komiksuose gimę Valeriano nuotykiai: būtent jo istorija įkvėpė legendinius „Žvaigždžių karus“? (1)

Valerianas ir Lorelina yra jauni, bet itin talentingi specialieji agentai. Gavę naują užduotį, jie išskrenda į Alfą – įspūdingą kosminį mega–miestą, dar žinomą „tūkstančio planetų“ pavadinimu. Ten netrukus išsiaiškina, kad jį grasina užgrobti paslaptinga, galinga ir destruktyvi jėga. Valerianas ir Lorelina nedvejodami stoja į kovą ne tik už Alfą, bet ir visos Visatos ateitį.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.