Kino klubas

Žmogaus-voro kostiumą vilkintis T. Hollandas savo žymųjį salto pademonstravo ir ligoninėje

2017 birželio mėn. 28 d. 09:03
Tomas Hollandas Los Andželo vaikų ligoninėje
Youtube
Kai filmavimo kameros išjungtos, o naujausia juosta „Žmogus-voras: grįžimas namo“ jau keliauja į kino teatrus, aktorius Tomas Hollandas randa, kur dar galima panaudoti savo populiaraus herojaus kostiumą, kad šis nedulkėtų spintoje. Neseniai žvaigždė nustebino vienos Los Andželo ligoninės pacientus, kai po palatas vaikščiojo su kauke ir net koridoriuje atliko žymųjį salto.

Filmo „Bjaurusis Aš 3“ recenzija: tobula komedija vaikams ir suaugusiems, jei ne vienas trūkumas (3)

2017 birželio mėn. 28 d. 08:45
Filmo „Bjaurusis Aš 3“ recenzija: tobula komedija vaikams ir suaugusiems, jei ne vienas trūkumas
Gamintojo archyvas
Holivudo kino gigantui „Universal Pictures“ priklausanti animacijos studija „Illumination“, kuri nuo 2010 metų džiugina animacinių filmų gerbėjus kokybiškais ir originaliais projektais, šiais metais į kino ekranus sugrąžina žavaus piktadario Gru ir jo nutrūktgalviškos šeimynos nuotykius.

Įdomiausi faktai apie Pakalikus: apie jų ūgį, pirštų kiekį ir ypatingą kalbą (9)

2017 birželio mėn. 27 d. 15:27
Vos pasirodę kino ekranuose, mažaūgiai geltoni sutvėrimai, vadinami Pakalikais arba Pimpačkiukais, kaip mat užkariavo rinką ir tapo vienu sėkmingiausių prekinių ženklų. Šiandien juos atpažįsta kiekvienas, o pakalikiški žodžiai „banana“, „po-ka“, „bee-do-bee-do-bee-do“ ir kiti, daugelio gerbėjų naudojami kasdieninėje kalboje išreikšti tam tikras emocijas.

Lietuvoje viešėjęs „Dingti per 60 sekundžių“ aktorius D. Lindo: filmų industrija gerokai pasikeitė (14)

2017 birželio mėn. 24 d. 19:24
Birželį Lietuvoje pradėtas filmuoti bendros JAV ir Lietuvos gamybos filmas „001Lithium X“. Viena jo žvaigždžių – garsus JAV aktorius Delroy Lindo. Beveik visą gyvenimą aktorystei paskyręs ir ne vienam kino apdovanojimui nominuotas aktorius Lietuvoje viešėjo vos kelias dienas, tačiau DELFI teigė, kad čia jam patiko. Trumpame interviu D. Lindo atskleidė, kaip nusprendė vaidinti šiame filme, su kokiais iššūkiais susiduria aktoriai bei jis pats ir pažėrė patarimų jauniems aktoriams, kuriems šis kelias – dar tik prieš akis.

Vilniuje filmuojama fantastinė dramą apie ateitį: gyventojus įspėja dėl eismo ribojimų (10)

2017 birželio mėn. 23 d. 14:47
Vilniuje prasidėjo bendros Lietuvos ir JAV gamybos vaidybinio filmo „001Lithium X“ filmavimo darbai. Filmo režisierius Guy Moshe, jau pernai filmavęs Vilniuje, sugrįžta su nauja fantastine drama, kurioje pasakojama apie netolimą ateitį: dėl ozono sluoksnio sumažėjimo visoje planetoje temperatūra dieną pakyla iki 50 laipsnių šilumos. Žmonių gyvenimo ritmas apsivertė aukštyn kojom – dieną miega, naktį gyvena, o bendravimas virtualiame pasaulyje tapo norma.

„Penktojo elemento“ genijus L. Bessonas grįžta su nauju fantastiniu veiksmo filmu (4)

2017 birželio mėn. 22 d. 14:11
Kultinių juostų „Penktasis elementas“ ir „Leonas“ režisierius, tokių filmų kaip „Transporteris“, „Pagrobimas“ bei „Taksi“ scenarijų autorius Lucas Bessonas į kino teatrų ekranus grįžta su nauja juosta „Valerianas ir Tūkstantmečio planetų miestas“. Fantastiniame veiksmo filme jau liepos pabaigoje pamatysime tokias kino žvaigždes kaip Ethanas Hawke’as, Clive’as Owenas, Johnas Goodmanas, Rihanna, Cara Delevigne. Pats 58-erių režisierius žiūrovams žada dar vieną įsimintiną įvykį, mat yra užsibrėžęs tikslą kurti vienus už kitą geresnius filmus. „Jei abejočiau filmo sėkme, į tą balą net nebrisčiau “, – tikina L. Bessonas.

Baisiausią mergvakarį kino ekrane patyrusi S. Johansson – apie sunkiausią savo gyvenime naktį

2017 birželio mėn. 21 d. 13:33
Jei linksmai kikenote žiūrėdami komedijas „Sunokusios pamergės“ bei „Blogos mamos“, ruoškitės į kino teatrą. Jau liepos 7 dieną mūsų šalies kino teatruose pasirodys filmas „Mergų balius“, kuriame pamatysime ne tik dar žiauresnių juokelių, bet ir tokias žvaigždes kaip Scarlett Johansson, Demi Moore bei roko atlikėjo Lenny Kravitzo dukra Zoe Kravitz.

„Sostų karų“ gerbėjams - speciali kino viktorina: ar atsakysi į šiuos 5 klausimus? (5)

2017 birželio mėn. 21 d. 11:46
Liepos 16 dieną, kanale „HBO“ įvyks ilgai laukta kultinio ir milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčio serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“), paremto rašytojo George‘o R.R. Martino kūriniais, septintojo sezono premjera.

Reklamuodamas trilerį „Vaikis ant ratų“ J. Foxxas susirungė dainavimo konkurse: geriau vaidina ar dainuoja?

2017 birželio mėn. 21 d. 09:15
Reklamuodamas naujausią savo veiksmo trilerį „Vaikis ant ratų“, kuris į Lietuvos kino teatrus atkeliauja jau kitą savaitgalį, birželio 30 dieną, Jamie Foxxas dalyvavo populiaraus TV laidų vedėjo Jameso Cordeno pokalbių šou ir, visų žiūrovų nuostabai, su juo susikovė dainavimo konkurse. Iki šiol daugelis nė nenumanė, jog Holivudo žvaigždė sugeba ne tik vaidinti, bet puikiai dainuoti bei šokti.

Dokumentiniame filme atskleidžiami sudėtingi W. Houston santykiai su šeima, asistente ir buvusiu vyru

2017 birželio mėn. 20 d. 10:41
Didžiojoje Britanijoje pristatytas dokumentinis filmas apie dainininkę Whitney Houston „Can I Be Me“. Žiūrovai jame pirmą kartą turės progą pamatyti ir ištraukų iš vieno iš jos XX amžiaus paskutinio dešimtmečio gastrolių koncerto.

A. Žiurauskas apie filme suvaidinusį J. Jankevičių: šio vaidmens pavydėtų daugelis profesionalų (6)

2017 birželio mėn. 20 d. 09:46
Jau šį rudenį, spalio 6 dieną kino teatruose pasirodys nauja romantinė komedija „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“, kurioje, kaip kino režisierius, debiutuoja Andrius Žiurauskas.

Juostos „Gelbėtojai“ recenzija: filmas, tik darantis gėdą legendiniam serialui (5)

2017 birželio mėn. 16 d. 12:33
Prisidėjęs prie vienų geriausių pastarojo dešimtmečio komedinių serialų „Biuras“, „Parkai ir poilsio zonos“, „Moderni šeima“ bei režisavęs finansiškai sėkmingas ir labai lengvas pramogines komedijas „Kaip atsikratyti boso“ ir „Keturios Kalėdos“, režisierius, scenaristas ir savo kuruojamų projektų prodiuseris Sethas Gordonas kartu su kino studija „Paramount Pictures“ į didžiuosius pasaulio kino ekranus sugrąžina tikrų tikriausią televizijos legendą – kultinius ir savo laikais visus įmanomus rekordus pagerinusius „Gelbėtojus“.

Atkeliauja viena laukiamiausių šių metų juostų - naujausia kino meistro Ch. Nolano drama „Diunkerkas“ (12)

2017 birželio mėn. 16 d. 12:07
Jau liepos 21 dieną kino teatruose įvyks vieno labiausiai laukiamų šių metų filmų premjera – legendinio Christopherio Nolano režisuota istorinė veiksmo drama „Diunkerkas“. Drastiško, šokiruojančio ir žiauraus pasakojimo autorius, spėjęs pasaulį užkariauti tokiais filmais kaip „Tamsos riteris“, „Pradžia“ ir „Tarp žvaigždžių“, šįkart žada ne tik prasmingą istoriją, bet ir nepakartojamą kino reginį. O kad jis taptų rimtu pretendentu į „Oskarus“, pasistengė aktoriai Tomas Hardy, Markas Rylance’as, Cillianas Murphy ir net atlikėjas Harry Stylesas.

Iš muzikinio klipo gimęs trileris „Vaikis ant ratų“ nepaliko abejingų net K. Spacey bei J. Foxxo (1)

2017 birželio mėn. 14 d. 10:46
Birželio 30 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliausiantis kriminalinis veiksmo trileris „Vaikis ant ratų“ turi itin įdomią gimimo istoriją, sužavėjusią net tokias Holivudo garsenybes, kaip Keviną Spacey, Jamie Foxxą, Joną Hammą ir kitus. Būtent jie net nedvejodami ir sutiko vaidinti juostoje, kuri gimė iš vaizdo klipo ir kurioje muzika ne ką mažiau svarbi, nei pats veiksmas. Prognozes, jog filmas taps šios vasaros hitu, sustiprina ir tai, jog interneto svetainėje Rottentomatoes.com „Vaikiui ant ratų“ teigiamus atsiliepimus paliko visas 100 procentų kino kritikų.

Įdomiausi faktai apie filmą „Gelbėtojai“: milijoniniai honorarai ir juokingos aktorių pravardės (3)

2017 birželio mėn. 14 d. 10:36
90-ųjų viduryje rodytas televizijos serialas „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“) laikomas sėkmingiausiu visų laikų kūriniu apie gelbėtojus. Šiandien sunku rasti žmogų, neprisimenantį sulėto ir velniškai seksualaus Pamelos Anderson bėgimo vandenyno pakrante ar nesvajojusio užaugus darbuotis pajūryje. Viena tokių prisipažino buvusi ir Mis Pasaulis, aktorė ir modelis Priyanka Chopra, naujajame filme „Gelbėtojai“ atliksianti blogiukės vaidmenį, rašoma filmo platintojų pranešime spaudai.

Berlynalėje sužibėjusi prancūzų juosta „Svaiginanti Burgundija“ parodys, ką gali nenugalima vynuogyno magija (3)

2017 birželio mėn. 12 d. 11:01
Jau šį savaitgalį, birželio 16 dieną, į Lietuvos kino teatrus atkeliauja didžiulio pasisekimo Berlyno kino festivalyje sulaukusi prancūzų juosta „Svaiginanti Burgundija“. Vien Berlynalės metu, pamatę šią romantinę dramą, jos rodymo teises įsigijo daugiau kaip 20-ties šalių platinimo kompanijos, o kritikai negailėjo liaupsių nei režisieriui, nei prancūzų aktoriams.

Naujausia Agatos Kristi romano ekranizacija perpildyta Holivudo žvaigždėmis (2)

2017 birželio mėn. 9 d. 11:33
Rašytojos Agatos Kristi romanų ekranizacijos, pilnos garsių kino žvaigždžių, jau tapo savotiška britų tradicija. Vis dėlto, Holivudui tai yra nauja.

Filmo „Mumija“ recenzija: blizgantis savo išore, bet tuščias vidumi perdirbinys (7)

2017 birželio mėn. 9 d. 09:55
Kino studija „Universal Pictures“ kartu su vienu ryškiausių šiuolaikinio Holivudo kino prodiuseriu ir scenaristu Alexu Kurtzmanu nusprendė atgaivinti savo legendinę, dar ketvirtame praeito amžiaus dešimtmetyje gimusią monstrų frančizę, į kurią įeina Frankenšteinas, Nematomas žmogus, Drakula, Vilkolakis ir kiti.

Komedijos „Kartą Venecijoj“ aktorė J. Gomes: sekso scena su dvigubai vyresniu B. Willisu buvo itin nesmagi

2017 birželio mėn. 8 d. 14:58
Bruce Willis filme Kartą Venecijoj
ACME film
Filmuotis sekso scenose jau savaime nėra itin malonus užsiėmimas, tačiau kaip jaustis, kai tai darai su į tėvus tinkančiu vyru? Tokioje situacijoje teko atsidurti 32 metų aktorei Jessicai Gomes: veiksmo komedijoje „Kartą Venecijoj“ ji turėjo vaidinti 62-jų Bruce’o Williso meilužę ir būtent ši darbo dalis moteriai tapo pačia sudėtingiausia.

Filmo „Didysis baletas“ recenzija: istoriją nuspalvina iš Lietuvos kilusios M. Simonovos vaidyba (8)

2017 birželio mėn. 8 d. 08:28
Didysis Baletas
Organizatorių archyvas
Vienas geriausių dabartinio rusų kino atstovas, režisierius, scenaristas bei savo kuriamų filmų prodiuseris Valerijus Todorovskis jau ne kartą buvo nustebinęs prasmingo ir rimto kino gerbėjus su tokiomis nepriklausomomis dramomis kaip „Meilužis“, „Kurčiųjų šalis“, „Meilė“ ir platesnei auditorijai skirtais nepamirštamais projektais „Stilingieji“ ir „Spaustuvai“.

Filme „Nuostabioji moteris“ amazones vaidina lengvaatletės ir kovinio sporto šakų atstovės (3)

2017 birželio mėn. 7 d. 13:58
Filmo „Nuostabioji moteris“ akimirka
Instagram
Pagrindinė filmo „Nuostabioji moteris“ tema – moterų viršenybė ir įsiviešpatavimas, tad nekeista, kad karingų amazonių vaidmenis jame atliko stipriausios pasaulio moterys, išsiskiriančios puikiais fiziniais duomenimis.

A. Ramanausko filmas „12 Kėdžių“ gerina rekordus ir aktyviai kovoja su piratais (20)

2017 birželio mėn. 7 d. 09:27
A. Ramanausko filmas „12 Kėdžių“ gerina rekordus ir aktyviai kovoja su piratais
Kino kūrėjų nuotr.
Piratinėms svetainėms iš nelegalaus filmų platinimo internete šluojantis milijonus, Algio Ramanausko juodojo humoro komedija „12 Kėdžių“ šluosto vagims nosis ir, be vargo pasiekusi legalių mokamų peržiūrų rekordą platformose „Telia“ ir „Kino fondas“, planuoja tapti pirmuoju lietuvišku filmu, platinamu vienoje didžiausių filmus peržiūrai VOD platformoje siūlančioje parduotuvėje „Amazon“.

Filmo „Pažadas“ recenzija: Pirmojo pasaulinio karo realijos, pagardintos meilės trikampiu

2017 birželio mėn. 6 d. 14:44
„Oskaru“ apdovanotas už puikų 2011 metų trumpametražį draminį filmą „Krantas“, airių kino režisierius Terry‘is George‘as ne vieną kartą buvo nustebinęs kino mylėtojus su puikiais pilno metro projektais. Tarp jų - kokybiškai pastatytas ir jaudinantis bei tikrais faktais paremtas 2004 metų projektas „Ruandos viešbutis“ ir 2007 metų kriminalinis trileris „Pražūtingas kelias“.

Juosta „Nuostabioji moteris“ tapo geriausiai startavusiu moters režisuotu filmu kino istorijoje (4)

2017 birželio mėn. 6 d. 09:46
Nuostabioji moteris
ACME film
Vos pasirodžiusi kino teatruose, „Nuostabioji moteris“ jau gerina kino pasaulio rekordus ir stebina įspūdingais skaičiais. Praėjusį savaitgalį šis filmas visame pasaulyje uždirbo beveik 200 milijonų eurų (vien JAV ir Kanadoje jis surinko 88 mln. eurų) ir tapo daugiausiai uždirbusiu moters režisuotu filmu. Nuotykių trileris sulaukė neįtikėtinai gerų kritikų įvertinimų, tad žmonės plūste plūdo į kino teatrus, norėdami pirmieji pamatyti naujausius komiksų herojės nuotykius.

Aktoriaus Ch. Bale'o fiziniai bei psichiniai pokyčiai kine verti atskiro apdovanojimo

2017 birželio mėn. 6 d. 09:43
Aktorius Christianas Bale'as yra vienas iš geriausių kūno formos keitėjų Holivude. Kūno pokyčiai, kuriuos Holivudo žvaigždė patiria dėl vaidmenų verti atskiro apdovanojimo.

Per avariją sužeistas režisierius E. Kusturica

2017 birželio mėn. 2 d. 12:31
Serbų režisierius, aktorius ir muzikantas Emiras Kusturica pakliuvo į avariją. Tai penktadienį pranešė portalas „Srbija Danas“.

Prie naujausių Žmogaus-voro nuotykių jungiasi ir kiti superherojai, tarp jų – Geležinis žmogus

2017 birželio mėn. 2 d. 10:38
Jau liepos 14 dieną į kino teatrus grįžta Žmogus–voras. Tačiau šio herojaus gerbėjai visame pasaulyje veiksmo filmo „Žmogus–voras: grįžimas namo“ laukia ne tik dėl naujų Piterio Parkerio nuotykių. Paskelbta, jog juostoje pamatysime visą būrį kitų legendinių superherojų, kuriuos suvaidino ryškiausios kino žvaigždės: Geležinį žmogų (akt. Robertas Downey Jr.), Kapitoną Ameriką (akt. Chrisas Evansas), Haroldą „Happy“ Hoganą (akt. Jonas Favreau), Grifą (akt. Michaelas Keatonas).

Filmų rodymas Rusijoje kainuos mažiausiai 5 mln. rublių: „saugos“ žiūrovus nuo kino festivalių ir nepriklausomo kino? (1)

2017 birželio mėn. 1 d. 11:01
Valdininkai jau nuo šių metų pradžios kalbėjo apie filmų rodymo leidimo, be kurio neįmanomas jokio filmo rodymas Rusijos kino teatruose, brangimą. Tai sukėlė nepriklausomo ir festivalių kino atstovų pasipiktinimą, informuoja kinopoisk.ru.

Filmo „Nuostabioji moteris“ recenzija: tikra bomba, turinti tik vieną minusą (11)

2017 birželio mėn. 1 d. 09:57
Nuostabioji moteris
ACME film
2003 metais sukūrusi pirmąjį savo karjeroje pilnametražį filmą „Monstras“, už kurį dėl nepriekaištingo pasirodymo „Oskaru“ buvo apdovanota aktorė Charlize Theron, režisierė Patty Jenkins keturiolikai metų dingo iš didžiojo kino. Dabar, po ilgų metų darbo prie televizinių kino projektų ir serialų, kino kūrėja išdidžiai sugrįžta į didžiuosius ekranus su vienu perspektyviausių 2017 metų vasaros kino sezono projektu apie karingąją amazonių princesę Dianą, kurios istorijos pamatu tapo žymieji „DC“ komiksai.

G. Gadot papasakojo, ką jai teko iškęsti, kad įtilptų į ankštą „Nuostabiosios moters“ kostiumą

2017 gegužės mėn. 31 d. 13:58
Gal Gadot filme Nuostabioji moteris
ACME film
Holivude karjeros laiptais sparčiai kylanti „Mis Izraelis“ laimėtoja ir konkurso „Mis Visata“ dalyvė Gal Gadot jau šį savaitgalį kino teatruose pasirodys pasipuošusi garsiosios komiksų herojės „Nuostabiosios moters“ kostiumu. Fantastinis veiksmo filmas jau sulaukė neįtikėtinos sėkmės: portale „Rotten Tomatoes“ jis surinko net 96 proc. teigiamų kritikų įvertinimų, tačiau tik dabar aktorė atskleidė, ką jai teko patirti ir kiek prakaito išlieti, norint įtilpti į figūringosios gražuolės kostiumą.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.