Kino klubas

Neeilinė naktis su uošviu – 35 vietovės per 22 filmavimo dienas

2017 kovo mėn. 24 d. 10:56
Didžiausias triukas, kurį teko atlikti „Naktis su uošviu“ filmo kūrėjams, tai dvidešimt dvejų filmavimo dienų kelionė per 35 skirtingas vietas Los Andželo mieste. Ir visa tai atlikti su minimaliu, nepriklausomo kino, biudžetu.

Netrukus 60-metį švęsiantys Smurfai grįžta į kino teatrus: šįkart jų misija – rasti Pamirštą kaimelį

2017 kovo mėn. 24 d. 10:50
Filmas Smurfai: pamirštas kaimelis
ACME film
Sunku patikėti, bet kitąmet legendiniams Smurfams sukaks 60 metų. Belgijoje „gimę“ maži mėlyni žmogeliukai, jaukiai gyvenantys iš grybų pasidarytuose nameliuose, jau seniai užkariavo viso pasaulio vaikų širdis. Dabar į kino ekranus atkeliauja nauja Uždraustajame Miške gyvenančių simpatiškųjų Smurfų dalis. Kūrėjų teigimu, pilnai animuotas filmas visai šeimai „Smurfai: Pamirštas kaimelis“, kuris kino teatruose pasirodys jau kovo 31 dieną, bus daugiausiai nuotykių herojams užtikrinanti juosta per visus šešis jų gyvavimo dešimtmečius.

Filmo „Priešnuodis gyvenimui“ recenzija: įtraukiantis ir mistinis režisieriaus G. Verbinski grįžimas į didįjį kiną (1)

2017 kovo mėn. 23 d. 14:18
Kultinės „Karibų piratų“ trilogijos, neužmirštamai baisaus 2002 metais pasirodžiusio „Skambučio“, šelmiško „Meksikiečio“ ir „Oskarinio“ animacinio filmo „Rango“ režisierius Gore‘as Verbinskis, po itin skaudžios ir milžinišką finansinį smūgį studijai „Disney“ atnešusios nesėkmės pavadinimu „Vienišas klajūnas“, trims metams dingo iš didžiojo kino, kad žiūrovams paruoštų dar vieną įdomų, originaliai atrodantį ir įtampos kupiną pasakojimą „Priešnuodis gyvenimui“.

Jaunimo itin mėgtas serialas „Galingieji reindžeriai“ persikels į kino teatrus

2017 kovo mėn. 23 d. 12:52
Jau kovo 31 dieną kino teatruose pasirodys „Galingieji reindžeriai“ – naujosios kartos specialiųjų efektų, įtampos, veiksmo bei taiklaus humoro kupina juosta. 1993 metais pradėtas rodyti jaunimui skirtas serialas taip išpopuliarėjo, kad režisierius Deane’as Israelite’as buvo tikras: šie spalvingi superherojai turi atgimti kino teatrų ekranuose. 2017-aisiais tai tapo realybe – jau netrukus populiarieji Kimberli, Trini, Džeisonas, Bilis ir Zakas debiutuos didžiuosiuose ekranuose.

D. Craigo sėkmei nesukliudė nei mažas ūgis, nei išmušti priekiniai dantys (7)

2017 kovo mėn. 23 d. 06:31
Legendinis filmų apie agentą veikėjas Džeimsas Bondas buvo sukurtas dar 1953 m. britų rašytojo J. Flemingo. Iki šiol yra sukurti net 24 „Bondiados“ filmai, kurių pats pelningiausias – 2012 m. S. Mendeso režisuotas veiksmo filmas „Operacija Skyfall“. Šį ir kitus tris filmus apie Dž. Bondą televizijos žiūrovai galės išvysti „Džeimso Bondo“ maratono metu, kovo 22-25 dienomis.

Filmas „Galingieji reindžeriai“ pateks į istoriją: tarp superherojų – lesbietė ir autistas (10)

2017 kovo mėn. 21 d. 20:14
Lipdamas ant kulnų „Gražuolei ir pabaisai“ („Beauty and the Beast“) bei „Sesame Street“, kovo 31 dieną kino teatruose pasirodantis filmas „Galingieji reindžeriai“ („Power Rangers“) taip pat pretenduoja patekti į kino istoriją, rašo sacbee.com.

Komedijų meistro D. Shepardo plati šypsena slepia vaikystėje patirtą tėvo ir kaimyno prievartą

2017 kovo mėn. 21 d. 11:00
Komedijinių serialų bei filmų žvaigždė Daxas Shepardas šįkart į kino teatrus atkeliauja su savo režisuota komedija „Patruliai“. Tiesa, jis ne tik rašė scenarijų, bet ir pats atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. Kovo 24 dieną kino teatruose pasirodysiančiame filme jis pakvietė vaidinti ir savo žmoną bei dviejų jųdviejų atžalų mama Kristen Bell.

Internete paviešintą „Zero III” garso takelį papildė ryškiausi aktorių dialogai

2017 kovo mėn. 21 d. 10:40
Egidijus Dragūnas
Organizatorių archyvas
Puikių atsiliepimų sulaukęs filmo „Zero III” garso takelis – jau internete, pasiekiamas kiekvienam melomanui. „Spotify” platformoje paviešintame garso takelyje kartu su 13 filmo muzikinių kūrinių pristatyti ir išskirtiniai „Zero III” dialogai, kurių intarpai leis lengviau susieti muziką su filmo scenomis.

Po legendinio „Žvaigždžių karų“ herojaus Čiubakos kauke slėpėsi ne vienas aktorius: pamatyk tikruosius jų veidus! (7)

2017 kovo mėn. 21 d. 06:14
Nors gerbėjai nė viename „Star Wars“ (Žvaigždžių karų) filme nematė aktoriaus, įkūnijusio plaukuotą Čiubakos personažą, veido, visi iki vieno tiksliai žino, kas yra Peteris Mayhew. Tiems, kurie nežino, kas šis vyras, pakanka tiek informacijos – tai beveik 2 metrų ir 20 centimetrų britų aktorius, Čiubaką vaidinęs originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje ir dalyje „Sitų kerštas“. Juostoje „Jėga bunda“ jis taip pat atliko jam gerai pažįstamą vaidmenį, tačiau įdomu tai, kad šį kartą jis buvo ne vienintelis. Atsirado naujas aktorius, kuris taip pat įkūnijo Čiubaką, skelbia slashfilm.com.

Filmuojant juostą „Gyvybė“ R. Reynoldsui ir J. Gyllenhaalui teko patirti tai, ką ištveria tikri astronautai (1)

2017 kovo mėn. 20 d. 11:35
Jau kovo 24 dieną viso pasaulio, o taip pat ir Lietuvos žiūrovai galės drauge su tokiomis Holivudo žvaigždėmis kaip Jake’as Gyllenhaalas bei Ryanas Reynoldsas nukeliauti į atvirą kosmosą. Kino teatruose įvyks mokslinės fantastikos mėgėjų itin laukiamo filmo „Gyvybė“ pasaulinė premjera. Jai artėjant, trilerio kūrėjai sutiko atskleisti, kaip buvo kuriama juosta ir kokius išgyvenimus teko patirti aktoriams.

„Užkulisiai“: S. Janušauskaitė apie kino stebuklą ir tikrą gyvenimą

2017 kovo mėn. 19 d. 15:16
„Užkulisiai“: S. Janušauskaitė apie kino stebuklą ir tikrą gyvenimą
Tomas Kauneckas
Šį kartą susitikusios su aktore Severija Janušauskaite kalbėjomės apie kino stebuklą ir tikrą gyvenimą, kuriam kartais išties nelengva atrasti laiko. Kad ir kokia atvira bei nuoširdi yra Severija, jos niekaip nepavadinsi paprasta, tačiau šios kūrėjos išskirtinumą ne taip ir lengva užčiuopti žodžiais.

„Gražuolė ir pabaisa“ aktorius realiame gyvenime primena žavingą princą (3)

2017 kovo mėn. 17 d. 11:54
Danas Stevensas, vaidinantis garsųjį Pabaisą, kino premjerų ar žiniasklaidos renginių metu žengdamas raudonu kilimu išsiskiria rafinuotu stiliaus suvokimu. Jis yra naujausias britų aktorius, kuris atvirai mėgaujasi mada, renkasi drąsias spalvas bei niekur nematyto dizaino kostiumus.

Dramoje „Zoologijos sodo prižiūrėtojo žmona“ J. Chastain pasakos jautrią ir tikrą žydų gelbėjimo istoriją

2017 kovo mėn. 17 d. 10:56
„Aš ieškau herojų, kurios sudrebintų mano pasaulį. Žinau, kad ne kiekviena moteris yra stipri moteris, tačiau mane įkvepia tos, kurios atsispiria visuomenės norui įsprausti jas į rėmus“, – sako 39-erių Holivudo žvaigždė Jessica Chastain, pelniusi „Auksinį gaublį“ už įsimintiną vaidmenį juostoje „Taikinys Nr.1“. Jau nuo balandžio 14 dienos ją pamatysime kitame neužmirštamame vaidmenyje – aktorė įkūnys Antrojo pasaulinio karo heroję Antoniną Zabinski tikrais įvykiais paremtoje dramoje „Zoologijos sodo prižiūrėtojo žmona“.

„Gražuolė ir pabaisa“ recenzija: nostalgiška ir išskirtiniu grožiu kerinti pasaka (6)

2017 kovo mėn. 17 d. 00:11
Gražuolė ir pabaisa
Filmo kūrėjų archyvas
Milijardus dolerių kiekvienais metais užsidirbanti studija „Walt Disney“, prieš kurios didybę lenkiasi visos kitos Holivudo ir pasaulio kino studijos, ir toliau sėkmingai tęsia savo klasikinės animacinės kolekcijos perdarymą į vaidybinius filmus. Šįkart, po įspūdingai atrodančių filmų „Piktadarės istorija“ ir „Pelenė“, žiūrovams pateikiama žymios 1991 metų juostos „Gražuolė ir pabaisa“ vizija, kurią pristato paskutinių dviejų „Saulėlydžio“ sagos dalių režisierius Billas Condonas.

„Gyvybė“: deja, mes Visatoje ne vieni (13)

2017 kovo mėn. 15 d. 13:59
Laimei, tai nėra naujo mokslinio tyrimo išvada, kuri padarytų didžiulį perversmą mūsų gyvenime. Tai mokslinės fantastikos mėgėjų itin laukiamo filmo „Gyvybė“ reklaminis šūkis. Juosta, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka tokios žvaigždės kaip Jake’as Gyllenhaalas, Ryanas Reynoldsas bei Rebecca Ferguson į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau kovo 24 dieną, tą pačią dieną įvyks ir pasaulinė filmo premjera visame pasaulyje.

Pristatytas naujas „Nuostabiosios moters“ kino teatro anonsas (1)

2017 kovo mėn. 13 d. 19:14
Sekmadienį pristatytas kino teatrams skirtas „Warner Bros.“ kino studijos juostos „Nuostabioji moteris“ (angl. Wonder Woman) anonsas. Filme filmavosi aktorė iš Izraelio Gal Gadot. Ji įkūnijo amazonių princesę, graikų dievo Dzeuso dukrą.

„Ištekėti per naktį“ tęsinys: nuotykiai Sočyje niekuo nenusileidžia moteriškai „Pagirių Las Vegase“ versijai (3)

2017 kovo mėn. 13 d. 10:44
Savaitgalį Lietuvos kino teatruose įvyko nuotaikingos komedijos „Ištekėti per naktį 2“ premjera, savo šmaikštumu, netikėtomis situacijomis ir komiškais herojais nenusileidžianti kultinei „Pagirių“ trilogijai. Skirtumas tik tas, jog pagrindiniai personažai čia yra moterys!

Filmo „Traukinių žymėjimas 2“ recenzija: į nostalgiją apeliuojantis filmas (8)

2017 kovo mėn. 11 d. 16:57
„Traukinių žymėjimas 2“
Filmo kūrėjų archyvas
Prieš dvidešimt metų, jau dabar „Oskaru“ apdovanotas už 2008 metų juostą „Lūšnynų milijonierius“, režisierius Danny‘is Boyle‘as pasauliui pristatė vieną iš kontraversiškiausių ir labiausiai „nurautų“ praeito amžiaus pabaigos britiškų filmų, kuris iki dabar turi nemažai įtakos jauniems ir tik pradedantiems savo kino kelią kūrėjams.

Filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ režisierius D. Ulvydas: branginkime laisvę būti savimi (3)

2017 kovo mėn. 11 d. 13:41
Kovo 11-osios proga filmo „Emilija iš Laisvės alėjos“ kūrėjai pristato naują žurnalistės Aistės Stonytės parengtą pasakojimą, apie tai, kas liko už kadro, filmuojant nepaprastai daug atgarsių sulaukusį naujausią režisieriaus Donato Ulvydo filmą.

„Traukinių žymėjimas“ grįžta po 20 metų: netikėti ir gerbėjus nustebinsiantys faktai (1)

2017 kovo mėn. 10 d. 13:13
Danny Boyle‘o 1996 metais ekranizuotas Irvingo Welsho romanas „Traukinių žymėjimas“ (angl. Trainspotting) tapo tikru hitu ir įrašė režisierių į kino istoriją. Tuomet tai buvo kone jaunimo laisvės veidrodžiu. Praėjus dviem dešimtmečiams, „Traukinių žymėjimo“ herojai sugrįžta ir tęsia nihilizmo, depresijos, ironijos, narkotikų ir vilties pripumpuotą istoriją.

„Emilija iš Laisvės alėjos“ neria į tarptautinius vandenis (3)

2017 kovo mėn. 10 d. 12:28
Emilija iš Laisvės alėjos filmavimas
A.Martinonytės nuotr.
Lietuvos Kino teatruose rodomas naujausiais režsieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“ Nepriklausomybės atkūrimo dieną pasieks ir užsienyje gyvenančius lietuvius. Daugiausiai per pastaruosius metus atgarsių sukėlęs ir milžiniško susidomėjimo sulaukęs filmas nuo kovo 11-osios pradės turą Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Šveicarijoje. Vėliau filmas pasieks ir už Atlanto gyvenančius žiūrovus.

Filmo „Kongas: Kaukolės sala“ recenzija: visiškai naujai atrodantis pasaulis (3)

2017 kovo mėn. 10 d. 10:28
Ne itin gerus laikus išgyvenanti studija „Warner Bros.“ kartu su kinams priklausančia kompanija „Legendary Pictures“ pristato antrąjį numatytos legendinių kino monstrų trilogijos filmą, kurio režisieriumi buvo išrinktas visiškai pilnametražiame kine nesiorientuojantis Jordanas Vogt-Robertsas, pasižymėjęs tik 2013 metais pasirodžiusia juosta „Vasaros karaliai“.

Į Lietuvą atvykstanti prancūzų kino žvaigždė: mes nekalbame, kaip sunku būti motina (2)

2017 kovo mėn. 9 d. 08:34
„Sunkumai, kurie iškyla tapus motina, yra tabu tema mūsų visuomenėse. Bet išties jie – labai dažni. Buvo gera tai parodyti ekrane, nebandant filmo herojės morališkai teisti“, – sako Lietuvoje savo naujausią filmą „Užtvanka“ pristatysianti prancūzų aktorė Lolita Chammah, garsiosios aktorės Isabelle Huppert dukra – su kuria abi susitinka ir „Užtvankos“ ekrane.

Pokalbis su kino apžvalgininku: sėkmės, klaidos ir mintys apie lietuvišką kiną (6)

2017 kovo mėn. 7 d. 17:07
Nuo vaikystės kinu besidomintis kino apžvalgininkas Darius Voitukevičius, viešėdamas DELFI redakcijoje, pasidalijo mintimis apie kiną, nesėkmingiausius darbus ir didžiausias klaidas, kurios akis bado net ne itin akyliems žiūrovams.

„Oskarai 2017“ jau išdalyti: kas laurus skins kitąmet? (2)

2017 kovo mėn. 7 d. 15:31
89-uosius JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimus kino pasaulis prisimins dar ilgai dėl įvykusio nemalonaus ir visiškai neprofesionalaus įvykio – pagrindinės „Oskarų“ kategorijos paskelbimo fiasko. Tada, po užsitęsusios pauzės iš Holivudo legendos Warreno Beatty, laimėtoju buvo paskelbtas miuziklas „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“) ir tik po kelių minučių, kai organizatoriai susivokė, jog yra padaryta klaida, buvo pranešta apie „Mėnesienos“ (angl. „Moonlight“) triumfą.

„Gražuolės ir pabaisos“ istorija per pasaulį vilnija skandalais: pernelyg pabrėžiamas homoseksualumas (19)

2017 kovo mėn. 6 d. 21:51
Rusijos vyriausybė gali sulaukti raginimo uždrausti filmo „Gražuolė ir pabaisa“ perdirbinį, nes jame rodomos scenos neva pažeidžia Rusijoje galiojantį homoseksualų propagandos draudimą, skelbia „The Daily Mail“.

D. Boyle’as apie antrąją „Traukinių žymėjimo“ dalį: filmai keičia gyvenimus, todėl dievinu savo darbą

2017 kovo mėn. 3 d. 10:48
1996 metais britų režisierius Danny Boyle‘as, ekranizavęs Irvingo Welsho romaną „Traukinių žymėjimas“ (angl. Trainspotting), įrašė savo vardą į kino istoriją. Nihilizmo, depresijos, ironijos, narkotikų ir vilties pripumpuota istorija tapo kultine jaunimo juosta, o Ewano McGregoro suvaidinto herojaus Rentono scena, kuomet jis išlenda iš klozeto – viena labiausiai atpažįstamų pasaulinio kinematografo scenų. Praėjus dviem dešimtmečiams, „Traukinių žymėjimo“ herojai sugrįžta.

Filmo „Loganas“ recenzija: neužmirštamas H. Jackmano atsisveikinimas su 17 metų trunkančia „Iksmenų“ legenda (4)

2017 kovo mėn. 3 d. 10:32
Stiprios ir penkiems „Oskarams“ nominuotos 2005 metų dramos „Ties jausmų riba“ ir vieno geriausių XXI amžiaus vesternų „Traukinys į Jumą“ režisierius Jamesas Mangoldas 2013 metais visiems „Iksmenų“ gerbėjams padovanojo įdomią ir įtraukiančią Ernio kelionę į Japoniją, parodydamas, jog ši „Marvel“ komiksais paremta kino visata gali būti visiškai kitokia. Ir dabar, po ketverių metų pertraukos, jis sugrįžta su vienu laukiamiausių šių metų filmu – finalinie „Ernio“ trilogijos dalimi, kuri užbaigs septyniolika metų trukusį aktoriaus Hugh Jackmano pasirodymą „Iksmenų“ frančizėje.

„Oskarų“ ceremonijoje vokus sumaišiusiems apskaitininkams paskirti asmens sargybiniai (4)

2017 kovo mėn. 3 d. 09:28
Dviem apskaitininkams, sekmadienį vykusioje prestižinėje „Oskarų“ ceremonijoje sumaišiusiems vokus su geriausio filmo kategorijos nugalėtojais, socialinėje žiniasklaidoje sulaukusiems grasinimų nužudyti, paskirti asmens sargybiniai, informuoja BBC.

Po „Oskarų“ nesusipratimo Londono kino teatras pajuokavo – susirinkusiems žiūrėti „Mėnesienos“, paleido „Kalifornijos svajas“ (1)

2017 kovo mėn. 2 d. 19:28
Vieno Rytų Londone esančio kino teatro darbuotojai nusprendė reaguoti į teikiant „Oskarus“ kilusį nesusipratimą, į kurį buvo įveltos dvi puikios juostos – „Mėnesiena“ ir „Kalifornijos svajos“, skelbia metro.co.uk.
OKT teatras

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 25 d. 19.00 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 kovo 26 d. 19.00 val.
Sėkmingai „Eglės žalčių karalienės“ mitą Italijoje sukūręs Oskaras Koršunovas sugrįžta į savo OKT/Vilniaus miesto teatrą. Jau šį savaitgalį (kovo 25-26 d.) režisierius kviečia į premjerą „Šokis Delhi“ pagal kultinio šių dienų rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę.
O. Koršunovo premjeroje „Šokis Delhi“ – jautriai komiška istorija apie meilę, mirtį ir šokį
2017 kovo 22 d.