Zarasuose vykęs festivalis virto košmaru ir svečiams, ir bendradarbiavusiai įmonei

 (17)
Praėjusį savaitgalį Zaraso saloje vykęs „Retro Beach Fest“ festivalis galėtų būti puikiu įkvėpimu filmų kūrėjams. Socialiniuose tinkluose paplitę vaizdo įrašai bei renginio svečių pasipiktinimas tebuvo tik maža dalis to, kas iš tiesų dėjosi liepos 14-15 dienomis vykusiame festivalyje.
© Facebook

Iki 29 eurų už bilietus mokėję festivalio dalyviai tikėjosi ant scenos išvysti mėgstamas 80-ųjų ir 90-ųjų žvaigždes, tačiau vietoje pasirodymų buvo priversti klausytis didžėjų leidžiamos muzikos, o šeštadienio naktį renginys nutrauktas policijos prašymo išsiskirstyti.

Renginio plakatas skelbė, kad festivalyje pasirodys net Verka Serduchka, tačiau ant scenos neva pasirodė akivaizdus apsišaukėlis, o tai paliudijo ir oficialiame Verkos Serduchkos feisbuko puslapyje atsiradęs pranešimas, kad atlikėjas Lietuvoje nerengė jokio pasirodymo.

Su DELFI susisiekė VšĮ „Nerk į muziką“ bei UAB „Čilus“ atstovai, kurie paaiškino, kas iš tiesų vyko praėjusį savaitgalį.

Aurimas Kazulėnas, Aurimas Viburys bei Valentinas Špakovas pranešė, kad jie nėra nepavykusio renginio organizatoriai ar organizatorių atstovai Lietuvoje.

Pranešime spaudai teigiama, kad VšĮ „Nerk į muziką“ bei UAB „Čilus“ atstovai tiesiog kreipėsi į tiesioginį renginio organizatorių latvius SIA „Sugar Media“ ir pasiūlė bendradarbiauti rengiant festivalį. Tiesa, bendradarbiavimas apsiėjo bilietų platinimo, ūkinės dalies koordinavimo, savanorių bei jų koordinavimo, VIP dalyvių maitinimo bei palapinių įgarsinimo, renginio logistikos tarpininkavimo bei papildomų atlikėjų pasirodymų organizavimo paslaugomis. Už pagrindinę programą VšĮ „Nerk į muziką“ bei UAB „Čilus“ nebuvo atsakingi.

Penktadienį renginys prasidėjo gerokai vėliau, nes oficialių renginio organizatorių teigimu – atvykti vėlavo atlikėjai.

„Turint omeny, jog organizatoriai nemoka lietuvių kalbos, mūsų darbuotojų buvo paprašyta užlaikyti susirinkusius žiūrovus. Siekiant nesukelti nereikalingų kalbų, kartu bendradarbiaujant su Zarasų rajono savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatore, suderinome atlikėjos Evelinos pasirodymą. Vis dar „vėluojant“ pagrindiniams atlikėjams teko groti mūsų suderintam DJ Valdui.

Atvykus pirmam atlikėjui, kuris neatitiko renginio programos ir skelbimuose nebuvo viešintas, kilo įtarimas dėl renginio organizatorių kompetencijos. Vėliau pasirodė ir kiti atlikėjai. Renginys įsibėgėjo, bet toli gražu neatitiko skelbtos informacijos atlikėjų atžvilgiu, žiūrovai ėmė piktintis, tačiau penktadienis baigėsi be didesnių incidentų ir konfliktų“, – teigiama pranešime spaudai.

Šeštadienį dėl apmokėjimo su „Sugar Media“ atstovu Anatolijumi Karetinu susitikti lietuvių įmonės atstovams susitikti nepavyko, nes vyras skundėsi laiko stygiumi.

Atėjus vakarui, situacija ir vėl pasikartojo, tad renginys vėlavo.

„Atlikėjų nebuvo, teko skubotai surasti vietinį muzikantą – Simą. Gitara sugrojus Simui, pagrindinių atlikėjų vis dar nebuvo matyti ir teko groti DJ Valdui. Žmonės pradėjo kelti konfliktines situacijas, reikalaudami pasiaiškinimo dėl programos neatitikimo iš mūsų, nors mes buvome atsakingi tik už ūkinę renginio dalį.

Labiausiai nukentėjo mūsų darbuotojas Valentinas Špakovas – apsaugos darbuotojai buvo priversti saugoti jį nuo žiūrovų pasipiktinimo bei susidorojimo. Kiek vėliau prie apsaugos prisijungė ir policija. Dar vėliau pasirodė tie patys atlikėjai, kurie buvo ir liepos 14 dieną.

Renginio eigoje pasirodė apsišaukėliai atlikėjai, kurie sukėlė dar didesnį žiūrovų nepasitenkinimą ir pasipiktinimą. Latvių organizatorius taip ir nebepasirodė.

Antrą kartą pasirodžius „Bad Boys Blue“, buvo skubiai išvežami visi atlikėjai. Iš rengnio vietos pasišalino ir organizatoriaus draugas, kuris teigė, jog vyksta atvežti kitų atlikėjų. Siekiant išvengti galimo susidorojimo, mūsų įmonės darbuotojams taip pat teko pasišalinti“, – rašoma pranešime spaudai.

Nepasirodžius atlikėjams, patys „Nerk į muziką“ bei „Čilus“ atstovai ėmė ieškoti latvių organizatorių.

„Radus organizatoriaus draugą (vadybininką) prie svečių namų „Vijuandra“, mūsų darbuotojas Valentinas iškvietė policijos pareigūnus, kad jie užfiksuotų įkalčius, nes vadybininkas atsisakė su mumis bendrauti ir pasislėpė minėtuose svečių namuose. Iš svečių namų išėjus organizatoriaus vaikams, jie su visais bilietais ir įrodymais nuskubėjo į automobilį.

Atvykus policijos pareigūnams, jie paėmė nurodytų asmenų kontaktinius duomenis, paprašė atidaryti automobilio bagažinę. Mūsų darbuotojui Valentui bandant susisiekti su pagrindiniu organizatoriumi, jam buvo pareikšta, jog atsiradus kokioms nors problemoms jo vaikams – su Valentu bus susidorota.

Neturėdami teisės sustabtydi ar konfiskuoti daiktų, policijos pareigūnai buvo priversti juos paleisti. Dabar mums belieka kreiptis į teismą“, – rašė atstovai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Įvairenybės

Tėtis dukros gyvenimą pavertė linksmu žaidimu: įkūnijo net nusižengusį vairuotoją (5)

Shalomo Ber Solomono dukra, ko gero, viena laimingiausių mergaičių pasaulyje, nors jai dar vos 9 mėnesiai.

Realybės šou žvaigždė buvo pliekiama už prastą stilių: po piktų komentarų moteris pasikeitė neatpažįstamai (11)

Populiariame Didžiosios Britanijos realybės šou „Towie" išgarsėjusi Gemma Collins tobula figūra pasigirti tikrai negali, tačiau kartą viešumoje pasirodžiusi su persikinės spalvos suknele ji sulaukė itin negailestingos piktų komentarų lavinos. Dėl tokio prasto įvaizdžio garsenybė ilgai išgyveno, tačiau galiausiai pasikeitė neatpažįstamai.

Sankt Peterburge nufilmuotas retas meteorologinis reiškinys - žiedo formos vaivorykštė (2)

Šis vaizdo įrašas darytas liepos 18 dieną Sankt Peterburge. Krano operatorius statybvietėje, kur dygsta „Lachta Center“ dangoraižis, įamžino itin retą įstabaus grožio meteorologinį fenomeną – žiedo formos vaivorykštę.

Britų fermeris pavertė savo lauką „Žvaigždžių karų“ labirintu (1)

Fermeris iš Jorko (Didžioji Britanija) savo lauke sukūrė labirintą „Žvaigždžių karų“ tema. Tokią pramogą Tomas Pearcy turistams siūlo kiekvienais metais.

A. Cooperis prieš 45 m. sandėliuke paliktą milijoninės vertės paveikslą rado tik dabar

Amerikiečių roko žvaigždė Alice Cooper savo sandėlyje rado dailininko Andy Warholo paveikslą „Maža elektros kėdė". Vertė paveikslo, kurį žinomas muzikantas įsigijo prieš daugiau nei 45 metus ir pamiršo dėl priklausomybės alkoholiui ir narkotikams, manoma, siekia keletą milijonų JAV dolerių, skelbia theguardian.com.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.