Reta raukšlėjimosi liga sergantis 26-erių modelis keičia požiūrį į grožio standartus

 (17)
Sara Geurts buvo vos dešimties, kai gydytojai jai diagnozavo retą odos jungiamojo audinio ligą – Ehlerso ir Danloso sindromą (EDS). Ja sergant sutrinka už kolageno gamybą atsakinga organizmo funkcija.
Sara Geurts
© Instagram

Kaip ir kitų šia liga sergančių pacientų, taip ir S. Geurts oda ėmė prieš laiką raukšlėtis, todėl dabar, nors yra vos 26-erių, ji atrodo gerokai vyresnė. Gal daug kam atrodo neįtikėtina, tačiau net ir tokia iš pažiūros sudėtinga būklė nesutrukdė S. Geurts siekti modelio karjeros. Iš nuotraukų žvelgianti moteris pasiryžo įrodyti pasauliu, kad tikrai neturi ko gėdytis, rašo boredpanda.com.

„Tai, kad turiu tokią, buvo labiausiai pasitikėjimą savimi žlugdanti aplinkybė, – prisipažįsta S. Geurts. – Tačiau aš sugebėjau save įtikinti, kad tai – gražiausia, ką turiu. Juk kiekvienas netobulas bruožas leidžia išsiskirti iš minios. Jis tarsi byloja apie žmogaus asmenybę ir liudija sunkumus, kuriuos jam tenka įveikti.“

S. Geurts yra kilusi iš Minesotos, tačiau dabar gyvena Los Andžele. Ji pasiryžusi pakeisti požiūrį į visuomenei priimtinus grožio standartus. 2015 metais moteris su savo atveju supažindino akcijos „Love Your Lines“ iniciatorius. Tai projektas, kurio tikslas – gerbti ir tai, kas nėra tobula. Naujausias S. Geurts vaizdo įrašas jau peržiūrėtas beveik du milijonus kartų.

„Tenka susidurti su žmonėmis, kuriuos tavo būklė tiesiog gąsdina, – neseniai socialiniame tinkle „Instagram“ rašė S. Geurts. – Esi kitoks. Žmonės nežino, kaip turėtų reaguoti į tai, kas nėra tipiška. Jie nepratę prie pritapti nelinkusių asmenybių. Dėl šios priežasties, užuot pripažinę kieno nors unikalumą, jie stengiasi priversti pasijusti taip, tarsi būtum prastesnis, nepaneigiamai ydingas. Vienintelis vertingas patarimas tokiu atveju – ignoruoti tokius žmones.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Įvairenybės

Kauno klube – seksualių šokėjų vilionės (1)

Paskutinį liepos savaitgalį „Taboo“ klubas pradėjo su trenksmu, skelbiama pranešime spaudai.

Karštame vakarėlyje – merginų šėlionės ir bučiniai (2)

Penktadienis viename sostinės klubų buvo išties karštas.

Meksikoje pagamintas 67 m ilgio sumuštinis (1)

Dešimtys kilogramų duonos, svogūnų, salotų ir pomidorų, suteptų litrais majonezo, garstyčių ir aštraus padažo. Praėjusį trečiadienį Meksikoje buvo pasiektas naujas rekordas Pietų Amerikoje – suteptas ilgiausias sumuštinis.

Tėtis dukros gyvenimą pavertė linksmu žaidimu: įkūnijo net nusižengusį vairuotoją (8)

Shalomo Ber Solomono dukra, ko gero, viena laimingiausių mergaičių pasaulyje, nors jai dar vos 9 mėnesiai.

Realybės šou žvaigždė buvo pliekiama už prastą stilių: po piktų komentarų moteris pasikeitė neatpažįstamai (47)

Populiariame Didžiosios Britanijos realybės šou „Towie" išgarsėjusi Gemma Collins tobula figūra pasigirti tikrai negali, tačiau kartą viešumoje pasirodžiusi su persikinės spalvos suknele ji sulaukė itin negailestingos piktų komentarų lavinos. Dėl tokio prasto įvaizdžio garsenybė ilgai išgyveno, tačiau galiausiai pasikeitė neatpažįstamai.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Hamletas“, aplankęs garsiausius festivalius visoje Europoje ir ne tik, sugrįžta į Lietuvos širdį – Trakų pilį. Williamo Shakespeare’o įkurdinto Elsinoro pilyje, O. Koršunovo perkelto prie šiuolaikinių grimo staliukų, „Hamleto“ laukia dar vienas išbandymas – tai XIV-ąjį amžių menančios Traukų pilies kiemas. Spektaklis įvyks jau šį šeštadienį, liepos 29 d.
Moderiniam Oskaro Koršunovo „Hamletui“ – Trakų pilies išbandymas
2017 liepos 28 d.