Nužudyta modeliu dirbusi mergina: pavydi sesuo pasielgė neįtikėtinai žiauriai

 (32)
17-metė manekenė buvo rasta išbadytomis akimis ir nupjautomis ausimis po to, kai buvo užpulta jos pačios sesers. Stefanija Dubrovina buvo nužudyta neįvardinto 42-ejų metų vyro bute vasario pabaigoje. 19-metė sesuo Elizaveta sulaikyta dėl įtarimų sesės nužudymu ir jos kūno subjaurojimu, rašo dailymail.co.uk.
Elizaveta (kairėje) ir Stefanija Dubrovinos
© Socialinio tinklo nuotr.

Sankt Peterburgo šou verslo atstovas Stas Baretskis teigė, jog Stefaniją pažinojo maždaug dvejus metus: „Ji buvo kukli ir miela mergina, dalyvavo mano laidose. Esu šokiruotas.“

Mergina pozuodavo erotinėse fotosesijose, tačiau S. Baretskis paneigė gandus, jog ji vaidino pornografiniuose filmuose ar dirbo palydove.

Merginos draugė teigė, jog S. Dubrovina kurį laiką susitikinėjo su vyru: „Nėra aišku, ar tai buvo romantiški santykiai, tačiau jie susitikinėjo ir jis jai organizuodavo fotosesijas.“

Lemtingąjį vakarą ji taip pat susitiko su tuo pačiu vyriškiu, tačiau prie jų prisijungė ir sesuo Elizaveta. Pasibaigus alkoholiui vyriškis išėjo jo pirkti, o tuo tarpu ir įvyko baisus nusikaltimas, kuomet sesuo puolė S. Dubrovina su peiliu.

Šaltinių teigimu, Elizaveta visuomet buvo „šiek tiek kuoktelėjusi“, o taip pat stengėsi kopijuoti sesers išvaizdą. „Yra nuotraukų, kuriose seserys apsikabinusios, tačiau nėra abejonių, jog vyresnioji pavydėjo jaunėlei.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Įvairenybės

„Siemens“ arenos apsaugos vadovas apie renginių lankytojus: baisiausi yra ne tie, kurie daug rėkia ar draskosi (4)

Vis dažniau Europą sukrečiantys teroristiniai išpuoliai dėl saugumo verčia sunerimti ir lietuvius. Koncertai, visų laukiami vasaros festivaliai, sporto varžybos – šie daug žmonių sutraukiantys renginiai yra potencialus piktavalių taikinys. Apie tai, kaip yra užtikrinimas saugumas masiniuose renginiuose, kaip elgtis nelaimės atveju ir apsaugos darbuotojų darbo užkulisius pasakoja 7-erius metus „Siemens“ arenos apsaugos vadovu dirbantis Antanas Jurgelėnas.

Internete – pasiūlymas paskambinti Dievui: svarbu per ilgai neužimti linijos (14)

Socialiniuose tinkluose plinta kiek neįprastas pasiūlymas savo norus išpildyti skambučiu Dievui, kurį lydi internautų pašaipos.

Manote, kad matote paprastą medį? Turite 30 sekundžių įžvelgti nuotraukoje kai ką daugiau (23)

Nuotrauka, kurioje užfiksuotas mirtį nešantis gyvūnas, tapo tikra interneto sensacija. Socialiniuose tinkluose šiuo kadru dalijasi tūkstančiai internautų, tačiau per 30 sekundžių aptikti gyvatę pavyksta ne visiems. Ar pavyks šią užduotį įveikti jums?

Rytų Kinijoje kvapą gniaužiančiais triukais žavėjo lyno akrobatai iš viso pasaulio

Kinijos Džedziango provincijos Siandziu apygardoje sekmadienį vyko specialaus šokinėjimui skirto lyno akrobatų konkursas. Geriausiojo titulą iškovojo akrobatas iš Kanados Antony.

Londono centre – nauja pramoga adrenalino gerbėjams

Antradienį adrenalino ir ekstremalių įspūdžių gerbėjai Londono centre turėjo unikalią progą pirmą kartą išbandyti naują pramogą. Projekto iniciatoriai teigia, kad tai greičiausias urbanistinis skrydis lynu pasaulyje.Skelbiama, kad kelionė lynu, prasidedanti nuo specialaus 35 metrų aukščio bokšto, leidžia pasigrožėti Didžiosios Britanijos parlamento rūmais ir Londono dangoraižiais.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.