Naktinio klubo šokėjų seksualumui nebuvo ribų

 (20)
„Taboo“ renginių organizatoriai buvo pažadėję, kad kartos vieną vakarėlį ir ši naktis atėjo. Šiame, viename populiariausių Lietuvos klubų, džiaugsmas ir geros emocijos liejosi per kraštus. Šeštadienio naktį įvyko vakarėlis „Taboo Revoliution“. Šio vakarėlio tikslas – parodyti lankytojams naujausias klubines tendencijas iš viso pasaulio, o ypač iš Ibisos. Gera muzika, sausakimša šokių aikštelė ir šampanas vakar užvaldė „Taboo“ klubo požemius. O labiausiai žmones sužavėjo ant pakylų užlipusios seksualiausios Kauno šokėjos.
Vakarėlio akimirka
© Ieva Jonelytė

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Įvairenybės

Pagyvenusi moteris iš Pietų Korėjos užkariauja internetą makiažo pamokomis

Septyniasdešimtmetės Park Mak Rye, tapusios tikra Pietų Korėjos interneto sensacija, anūkė pirmą kartą vaizdo įrašą apie senelę svetainėje „YouTube“ paskelbė prieš penkis mėnesius. Ji teigia, kad tokiu būdu nori padėti močiutei išsaugoti atmintį, jeigu kartais susirgtų senatvine silpnaprotyste (ši liga persekioja visą šeimą).

Dubajuje su gyvuoju Kenu susipažinusios lietuvaitės: jis – išskirtinio grožio (280)

Gyvuoju Kenu pramintas brazilas Rodrigo Alvesas savo kūną tobulino 57 plastinių operacijų pagalba ir tam jau išleido daugiau nei 500 tūkst. eurų. Tad nenuostabu, kad gyva lėle siekiantis tapti vyras savo išvaizda traukia aplinkinių dėmesį. „Jis tikrai kitoks nei visi", - pripažįsta šeštadienio naktį su šiuo šou pasaulio atstovu ir realybės šou žvaigžde besilinksminusi lietuvė Simona.

Joga su ožkomis – naujas JAV sumanytas susiliejimo su gamta būdas (5)

Jungtinėse Valstijose akivaizdžiai populiarėja tendencija derinti ūkininkavimą su Rytų mokymu pagrįsta praktika. Šalyje vienas po kito duris atveria jogos su ožkomis užsiėmimų centrai.

Naujo „Sostų karų“ sezono premjera sumažino pornografijos svetainės lankomumą (5)

Praėjusį sekmadienį pradėtas rodyti HBO serialo „Sostų karai 7-as sezonas. Tačiau neseniai paaiškėjo gana netikėtas faktas. Ši ilgai laukta premjera sudavė smūgį suaugusiųjų interneto svetainei „Pornhub“ – jos lankomumas sumažėjo 4,5 proc., informuoja thewrap.com.

Ar esate pakankamai pastabus? Ši nuotrauka išveda iš proto net ir kantriausius internautus (42)

Socialiniame tinkle „Facebook" galima aptikti ir ne vieną galvosūkį, kuris privers susimąstyti ar esate pakankamai budrus. Šįkart viso pasaulio internautai galvas laužo dalindamiesi nuotrauka, kurioje užfiksuota daugiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.