„Mados infekcija“ (II): svečiai vengė ekstravagantiškų apdarųgalerija nuolat pildoma!

 (54)
Šeštadienio vakarą sostinės stileivas į „Šiuolaikinio meno centrą“ sukvietė antroji „Mados infekcijos“ renginio dalis. Nors renginys tradiciškai tapo puikia proga pademonstruoti išskirtinį stilių, daugelis svečių, vis dėlto, rinkosi klasikines spalvas ir laiko patikrintus drabužių derinius.
„Mados infekcijos“ svečiai
„Mados infekcijos“ svečiai
© DELFI montažas

Dar gerokai prieš oficialią renginio pradžią pradėję rinktis svečiai stebino subtiliais įvaizdžiais. Šįkart ryškių, originalių ir net keistokų apdarų – kur kas mažiau nei praėjusiais metais.

Išskirtine Spalvų gama renginio svečiai taip pat nepasižymėjo – daugelio aprangos deriniuose dominavo juoda ir pilkos spalvos.

Antrąją „Mados infekcijos“ dieną podiumu žengs aštuonių kūrėjų kolekcijas demonstruojantys modeliai.

Svečiai turės galimybę išvysti Akvilės Jančauskaitės ir Fiona UYEN, Liucijos Kvašytės, Dianos Paukštytės, Linos Gudanavičiūtės, Sandros Straukaitės, Manto Bartkaus ir Neringos Martinėnaitės kūrybos rezultatus.

Šįkart netrūksta ir svečių iš kaimyninių šalių: podiumu žengs iš Lenkijos atvykusių KAASKAS bei latvių MAREUNROL'S kolekcijas demonstruojantys modeliai.

Antrosios „Mados infekcijos“ dienos svečiai:

Šeštadienio vakarą pademonstruotas kolekcijas galite išvysti ČIA.

Įdomu, kaip svečiai atrodė pirmąją renginio dieną? Kviečiame pasižvalgyti po fotogaleriją:

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Įvairenybės

Jaunikis savo agresijos nesulaikė net per vestuves: smogė jį tortu maitinusiai nuotakai pamatykite vaizdo įrašą (201)

Vos penkiolika minučių – tik tiek laiko jaunikiui prireikė, kad per savo vestuves, visų svečių akivaizdoje, jis parodytų savo tikrąjį veidą. Internete plintantis vaizdo įrašas dar kartą įrodo – kai kurios moterys, prieš ištardamos lemtingąjį „taip“, tikrai turėtų pagalvoti du kartus.

Privers nurausti: sostinėje praūžė begėdiškas, fetišu dvelkiantis vakarėlis (59)

„Sorry78!“ ir Driule XL penktadienį „Mojo Lounge Vilnius“ klube pristatė antrąją „50 pilkų atspalvių“vakarėlių serijos dalį. Šįkart klubinėtojai buvo įtraukti į elegantiškos erotikos ir kaukių balių. Keisti pomėgiai ar jauno kūno geismas čia pulsavo kiekvieno arterijomis.

Mirė keliones vietoj chemoterapijos pasirinkusi ir interneto sensacija tapusi močiutė Norma (16)

Norma Bauerschmidt buvo 90-ies, kai mirė jos vyras. Praėjus kelioms dienoms moteris sužinojo, jog ir pati serga vėžiu. Ištvėrusi operaciją, radiacijos bei chemoterapijos kursą, senolė nusprendė nebesigydyti, o geriau paskutines savo gyvenimo dienas nugyventi taip, lyg kiekviena diena būtų paskutinė. Dėl savo nuotykių, kuriuos įamžino ir skelbė feisbuke, Norma tapo interneto sensacija.

Savaitgalį – pažintis su operoms kurtais J. Statkevičiaus aksesuarais ir kostiumais

Užsidėti prabangioje Paryžiaus parduotuvėje pirktomis plunksnomis padabintą skrybėlę ir pasijusti lyg XX a. pradžios prancūzų dama. Papuošti kaklą egiptietiškais papuošalais ir trumpam nusikelti į senovės Egiptą. Pasimatuoti galvos aksesuarus iš gotikinės XV a. mados ir trumpam paliesti viduramžius. Tokią patirtį kultūros ir mados renginyje „Margaritos šeštadienis“ moterims dovanoja „Vilnius City Opera“.

Skandalingasis „Keulė rūkė“ grafitis vėl suniokotas: šį kartą piktadarį nufilmavo (206)

Ankstyvą ketvirtadienio rytą vėl suniokotas skandalingąją „Keulė rūkė“ užkandinę puošiantis grafitis, kurį verslininkai atidengė vos prieš kelias savaites.
OKT teatras

APVALYTIEJI
2016 spalio 01 d. 16.00 val.

VAIKYSTĖ
2016 spalio 01 d. 23.00 val.
Jau šią savaitę – rugsėjo 29, 30 dienomis Raudonojo Kryžiaus ligoninėje bus pristatytas naujausias Oskaro Koršunovo spektaklis „Eglė žalčių karalienė“, kurio pagrindą sudaro interneto portaluose užfiksuoti negailestingi komentarai. Spektaklį-akciją bendradarbiaudami kuria Lietuvos nacionalinis dramos teatras ir OKT / Vilniaus miesto teatras.
Spektaklis, paremtas žiauriais interneto komentarais: „Eglė žalčių karalienė“
2016 rugsėjo 28 d.