Gražuolei orų mergaitei teko patirti gėdą tiesioginiame eteryje

 (94)
Orų prognozių pranešėja Liberte Chan prieš televizijos kameras daugiau niekuomet nežengs vilkėdama žalios spalvos suknelę. Juk būtent dėl prastai pasirinkto apdaro jai teko raudonuoti prieš žiūrovus.
L. Chan
L. Chan
© Stop kadras

Diena turėjo būti tokia pat, kaip ir visos. L. Chan įžengė į studiją pasidabinusi elegantiška suknele ir ruošėsi pranešti žiūrovams artimiausių dienų orus.

Tik štai netrukus paaiškėjo netikėtas akibrokštas – žalsvos spalvos suknelė, kurią L. Chan vilkėjo transliacijos metu tapo puikiu fonu orų prognozei.

Laimė, žinių vedėjas Chrisas Burrousas sureagavo žaibiškai bei paskolino nelaimės ištiktai kolegei savo švarką. Vyrišku švarku apsigobusi moteris dar kiek pasijuokė iš susiklosčiusios situacijos ir toliau, lyg niekur nieko, vedė orų prognozę.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Įvairenybės

Mirė keliones vietoj chemoterapijos pasirinkusi ir interneto sensacija tapusi močiutė Norma (5)

Norma Bauerschmidt buvo 90-ies, kai mirė jos vyras. Praėjus kelioms dienoms moteris sužinojo, jog ir pati serga vėžiu. Ištvėrusi operaciją, radiacijos bei chemoterapijos kursą, senolė nusprendė nebesigydyti, o geriau paskutines savo gyvenimo dienas nugyventi taip, lyg kiekviena diena būtų paskutinė. Dėl savo nuotykių, kuriuos įamžino ir skelbė feisbuke, Norma tapo interneto sensacija.

Savaitgalį – pažintis su operoms kurtais J. Statkevičiaus aksesuarais ir kostiumais

Užsidėti prabangioje Paryžiaus parduotuvėje pirktomis plunksnomis padabintą skrybėlę ir pasijusti lyg XX a. pradžios prancūzų dama. Papuošti kaklą egiptietiškais papuošalais ir trumpam nusikelti į senovės Egiptą. Pasimatuoti galvos aksesuarus iš gotikinės XV a. mados ir trumpam paliesti viduramžius. Tokią patirtį kultūros ir mados renginyje „Margaritos šeštadienis“ moterims dovanoja „Vilnius City Opera“.

Skandalingasis „Keulė rūkė“ grafitis vėl suniokotas: šį kartą piktadarį nufilmavo (199)

Ankstyvą ketvirtadienio rytą vėl suniokotas skandalingąją „Keulė rūkė“ užkandinę puošiantis grafitis, kurį verslininkai atidengė vos prieš kelias savaites.

Išrinktas geriausias 2016-ųjų metų pasaulio barmenas

Ketvirtadienį, rugsėjo 29 d., Majamyje, Floridos valstijoje vyko nuotaikinga ceremonija, per kurią buvo apdovanota 2016-aisiais metais geriausia pripažinta barmenė. Po ištisus metus trukusio pasaulinio konkurso šis titulas atiteko Jennifer Le Nechet iš Prancūzijos.

Bebaimiai suposi tarp dviejų oro balionų pakabintose sūpuoklėse

Pirmadienį, rugsėjo 26 dieną „Red Bull Skydive“ komanda dar kartą parodė, kad drąsai ribų nėra, siekdama naujo ilgiausių pasaulio sūpynių rekordo.Nusileidę tarp dviejų karšto oro balionų, drąsuoliai nuleido didžiules, 125 metrų ilgio sūpynes, o pasisupę nuo jų nušoko ir su parašiutais nusileido ant žemės.
OKT teatras

APVALYTIEJI
2016 spalio 01 d. 16.00 val.

VAIKYSTĖ
2016 spalio 01 d. 23.00 val.
Jau šią savaitę – rugsėjo 29, 30 dienomis Raudonojo Kryžiaus ligoninėje bus pristatytas naujausias Oskaro Koršunovo spektaklis „Eglė žalčių karalienė“, kurio pagrindą sudaro interneto portaluose užfiksuoti negailestingi komentarai. Spektaklį-akciją bendradarbiaudami kuria Lietuvos nacionalinis dramos teatras ir OKT / Vilniaus miesto teatras.
Spektaklis, paremtas žiauriais interneto komentarais: „Eglė žalčių karalienė“
2016 rugsėjo 28 d.