Didžiausios rusų fotošopo nesėkmės privers prapliupt juokais

 (129)
Ką jau ką, bet stebinti Rusijos socialinių tinklų vartotojai tikrai moka – tačiau visame pasaulyje pagarsėjusius viliokliškus kadrus šįkart nustelbė nevykusiai kompiuteriu pakoreguotos ir iš nuostabos antakius kilstelėti priversiančios nuotraukos.
Rusijos socialinių tinklų perliukai
Rusijos socialinių tinklų perliukai
© Socialinio tinklo nuotr.

Šiek tiek pervertinti nuotraukų koregavimo įgūdžiai rusams, panašu, nėra svetimi. Nuo žvynuotos uodegos iki žmogaus veido beždžionės kūne – žmonės prisigalvoja neįtikėtinų keistenybių.

Jūsų dėmesiui - rinktiniai Rusijos interneto platybių perliukai:

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Įvairenybės

Basanavičiaus gatvės antplūdis: merginos demonstravo viena už kitą geresnes figūras (175)

Ilgasis Joninių savaitgalis jau prasidėjo, tad nenuostabu, jog Palangoje - tikra apgultis. Paplūdimius jau nuklojo daugybė saulės išsiilgusių kūnų, o Basanavičiaus gatve ir vėl žingsniuoja išsinuoginusios merginos.

Jokio fotošopo: interneto sensacija tapo mergina, kurios sėdmenų apimtis - 178 cm (81)

„Instagram“ sensacija tituluojama Raylynn turi išties neįprastas kūno formas. Merginos sėdmenų apimtis – beveik 178 centimetrai.

Apytuštė Šventoji jaunimo nevilioja: vis dar karaliauja senjorai (81)

Nuo Palangos nutolusi vos 12 kilometrų, o jausmas toks – lyg atsidurtum kitame krašte. Panašiai jaučiasi tie, kurie iš populiariausio šalies kurorto atvyksta į kiek ramesnę, pigesnę ir vyresnio amžiaus žmonių pamėgtą Šventąją.

Neįprastos vestuvės: klounas vedė savo išrinktąją (1)

Šypsodamasis nuo ausies iki ausies raudonnosis klounas už rankos atsivedė nuotaką į santuokos ceremoniją Peru.

Airių futbolo aistruoliai pasaulį stebina ne kumščiais, o lopšinėmis bei serenadomis (20)

Vienų futbolo komandų aistruoliams įprasta kelti riaušes ir žaloti žmones, tuo tarpu kitų - stebinti pasaulį originalumu. Būtent tokie yra Airijos futbolo rinktinės fanai, kurie į spaudą pateko ne dėl konfliktų, o dėl gražių poelgių.
„Apvalytuose“ vaidinanti G. Petrovskytė: „Be gyvenimiško purvo gėlės neauga“ Dar besimokydama aktorystės meno Greta Petrovskytė sukūrė du pagrindinius vaidmenis režisieriaus Oskaro Koršunovo spektakliuose „Jelizaveta Bam“ pagal Daniilą Charmsą ir „Apvalytieji“ pagal Sarah Kane. Šiandien Greta – diplominius darbus apsigynusi aktorė. Tarsi norisi pasakyti: gyvenimo kryžkelėje stovinti jauna aktorė. Tačiau pati Greta nesijaučia esanti kryžkelėje. Pasak jos, iki šiol viskas labai natūraliai dėliojasi. Apie natūraliai besidėliojančius gyvenimiškus bei kūrybinius kelius kalbamės su pačia Greta.
„Apvalytuose“ vaidinanti G. Petrovskytė: „Be gyvenimiško purvo gėlės neauga“
2016 birželio 6 d.