Ar įžvelgiate legendinio kovotojo C. McGregoro kostiume paslėptą necenzūrinę žinutę?

 (31)
UFC čempionatas Conoras McGregoras per pirmąją spaudos konferenciją su Floydu Mayweatheriu pasiuntė gana prieštaringai vertinamą žinutę, skelbia „The Daily Mail“.
Conoras McGregoras
© Vida Press

C. McGregoras sporto pasaulyje garsėja arogancija ir liežuvio nelaikymu už dantų, tačiau šį kartą priešininkui įžeisti jis pasirinko neįprastai subtilią taktiką.

UFC čempionas ir bokso legenda viešai prieš kitą mėnesį vyksiančią kovą susitiko pirmą kartą. Nieko nuostabaus, kad vienas kitam negailėjo karčių žodžių.

Nepaisant to, didžiausias 28 metų iš Airijos kilusio C. McGeegoro įžeidimas priešininkui buvo nebylus, tačiau labai iškalbingas – jis apsivilko kostiumą, kurio audinys tikrai nepalieka abejingų: tai juostelės iš raidžių, sudarančių itin nepagarbų palinkėjimą.

Conoras McGregoras
Conoras McGregoras
© DELFI montažas

C. McGregoras pasistengė, kad per spaudos konferenciją Los Andžele visų dėmesys kryptų ne į jo priešininką, o į jo kostiumą.

„Jis pats suknistas sportinis kostiumas, tikro kostiumo net neįperka“, – priešininkui įgėlė C. McGregoras.

Los Andželo „Staples Center“ stebint 11 tūkst. žiūrovų, kovotojai akis į akį prieš kovą ringe susitiko pirmą kartą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Įvairenybės

Joga su ožkomis – naujas JAV sumanytas susiliejimo su gamta būdas (3)

Jungtinėse Valstijose akivaizdžiai populiarėja tendencija derinti ūkininkavimą su Rytų mokymu pagrįsta praktika. Šalyje vienas po kito duris atveria jogos su ožkomis užsiėmimų centrai.

Ar esate pakankamai pastabus? Ši nuotrauka išveda iš proto net ir kantriausius internautus (8)

Socialiniame tinkle „Facebook" galima aptikti ir ne vieną galvosūkį, kuris privers susimąstyti ar esate pakankamai budrus. Šįkart viso pasaulio internautai galvas laužo dalindamiesi nuotrauka, kurioje užfiksuota daugiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Gyvūno šioje nuotraukoje nepastebi net akyliausieji (41)

Socialiniame tinkle „Facebook" pradėjusi plisti nuotrauka iš pirmo žvilgsnio tik nukelia į romantiškus rudens vakarus ir tik retas internautas čia įžvelgia plėšrūną. Manoma, kad pastabus žmogus pavojingą žvėrį turėtų pastebėti per 30 sekundžių. Ar pavyks jums įveikti šią užduotį?

Deimantutė Gražuoliukė atsidūrė ligoninėje: pavyduolio užpulta tiesiog gatvėje (109)

Vokietijoje gyvenanti skandalingoji Deimantutė Gražuoliukė atsidūrė ligoninėje, moteris buvo užpulta tiesiog gatvėje.

Kambodžos gyventoja veršiuke atpažino savo mirusį vyrą (19)

Prie neseniai našle tapusios Kambodžos gyventojos namų atklydęs veršiukas nė sapne nesapnavo, kad jo gyvenimas pakryps tokia netikėta linkme. 74 metų moteris ėmėsi veršiuką globoti, įtikėjusi, kad jis – jos mylima vyro Tol Khuto (ūkininko, netikėtai mirusio vos prieš metus) reinkarnacija.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.