8 kvaili pokštai, kuriais patikėjo milijonai internautų

 (17)
Internete plinta daugybė nuotraukų ir vaizdo įrašų, kuriuos žmonės neretai priima už gryną pinigą. Pradedant neva „apdegusiu“ šuneliu, baigiant moterimi su trimis krūtimis – internautų patiklumui retsykiais regis, tiesiog nėra ribų.
Interneto melai
Interneto melai
© DELFI montažas
www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Įvairenybės

Nusileidimas drąsiems: dangoraižyje įrengta čiuožykla iš stiklo

Aukščiausio Los Andželo dangoraižio 73 aukšte, 305 metrų aukštyje, įrengta stiklinė čiuožykla, kurios ilgis yra 14 metrų. Pramogą išbandę drąsuoliai nusileidžia 69 aukšte įrengtoje aikštelėje.

Žymi trenerė R. Vilkienė Turkijoje sulaukė nemažai pavydžių žvilgsnių (107)

Į Turkiją atostogauti išvykusi žymi trenerė, laidos „Mes pačios“ sporto ir mitybos specialistė Rasa Vilkienė negalėjo atsiginti ne tik vietinių turkų bet ir tautiečių dėmesio.

LSMU – diplomų šventė: mantijomis absolventės dangstė trumputes sukneles (29)

Pirmadienio popietę Kauno „Žalgirio“ arenos prieigose būriavosi šimtai LSMU (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto) absolventai. Po kelerių metų pastangų visiems susirinkusiems buvo išdalyti sunkiai ir ilgai siekti diplomai.

„Atverk savo spintą!“: A. Jagelavičiūtės komanda surengė stiliaus reidą kaunietės Jovitos namuose (2)

Šįkart bendro DELFI ir „StiliuSOS“ projekto viešnia – Jovita Gargasienė, pardavimų vadovė iš Kauno. Šeštojoje dalyje stilistas Evaldas pravėrė 34 m. moters spintą, O Agnė Jagelavičiūtė papasakojo, kaip derinti aksesuarus ir savo garderobe panaudoti detales, kurių mūsų visų namuose – daugybė.

Panevėžio VEIDAI: yra į ką pažiūrėti (183)

Apniukusį pirmadienio rytą panevėžiečiai leido įvairiai: vieni, regis, skubėjo tvarkyti įvairiausių reikalų, o kiti maloniai vaikštinėjo ar prisėdę šnekučiavosi.
„Apvalytuose“ vaidinanti G. Petrovskytė: „Be gyvenimiško purvo gėlės neauga“ Dar besimokydama aktorystės meno Greta Petrovskytė sukūrė du pagrindinius vaidmenis režisieriaus Oskaro Koršunovo spektakliuose „Jelizaveta Bam“ pagal Daniilą Charmsą ir „Apvalytieji“ pagal Sarah Kane. Šiandien Greta – diplominius darbus apsigynusi aktorė. Tarsi norisi pasakyti: gyvenimo kryžkelėje stovinti jauna aktorė. Tačiau pati Greta nesijaučia esanti kryžkelėje. Pasak jos, iki šiol viskas labai natūraliai dėliojasi. Apie natūraliai besidėliojančius gyvenimiškus bei kūrybinius kelius kalbamės su pačia Greta.
„Apvalytuose“ vaidinanti G. Petrovskytė: „Be gyvenimiško purvo gėlės neauga“
2016 birželio 6 d.