Įvairenybės

Anapus Atlanto mylimąją Urtę palikęs A. Perezas Vilniaus klube šaudė iš pinigų patrankos (4)

2017 balandžio mėn. 30 d. 15:25
Aaronas Perezas (viduryje)
Simonas Lankutis
Dienomis kaip restobaras dirbantis Vilniuje įsikūręs „Wall Street Avenue“ savaitgalio naktimis tampa kone geriausių sostinės linksmybių vieta. Šeštadienio naktį čia vyko teminis vakarėlis „American hustler“, kuriam dirigavo svečiai iš Jungtinių Amerikos valstijų – jaunasis turtuolis Aaronas Perezas ir dainininkas Mattas Grace‘as.

Neįtikėtini akrobatų triukai ant skrendančių lėktuvų sparnų Kinijoje (1)

2017 balandžio mėn. 29 d. 19:01
Įspūdingas komandos iš Didžiosios Britanijos pademonstruotas akrobatinio skraidymo pasirodymas užėmė žadą į orlaivių šventę susirinkusiai publikai.Ketvirtadienį prasidėjęs daug emocijų žadantis renginys vyksta Džengdžou mieste, Kinijos Henano provincijoje.

N-18: Į Lietuvą atvykusi „Playboy“ žvaigždė naktiniame klube plaikstėsi nuogomis krūtimis (53)

2017 balandžio mėn. 29 d. 12:11
Kate Shoo
Ieva Jonelytė
Penktadienį „Taboo“ klube buvo ištiesti raudoni kilimai, specialiai šiam vakarui užsakyta šimtai butelių prabangaus šampano ir vakaro tortas – naktį buvo surengtas erotiškas „Playboy“ žvaigždės, didžėjės Kate Shoo pasirodymas.

„Kitas kampas“: pasimatymas su „dailioškės“ studente

2017 balandžio mėn. 29 d. 11:27
Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ scenoje prodiuseris (Martynas Nedzinskas) papasakojo apie savo pasimatymą su Dailės akademijos studente.

Vilniaus klube buvo karšta: atmosferą įkaitino seksualios šokėjos (17)

2017 balandžio mėn. 29 d. 10:43
Vakarėlio šokėjos
Tomas Šimkus
Nors už lango oras neprimena pavasario, Vilniaus naktiniame klube „Mojo Lounge“ penktadienio vakarą buvo išties karšta. Aistros virė visu pajėgumu. O kaip gi kitaip – juk atmosferą kaitino ne tik seksualiausios šokėjos, bet ir pasilinksminti atvykusios gražiausios Vilniaus merginos.

Barzdoti Brazilijos vyrai atsisako grožio salonų paslaugų

2017 balandžio mėn. 30 d. 13:38
Brazilijoje stipriosios lyties atstovai atsisako grožio salonų paslaugų ir ieško atnaujintų vyrų kirpyklų, kurios viena po kitos atveria duris, siekdamos užpildyti besiformuojančią nišą šioje Pietų Amerikos valstybėje.

Talismanų aukso taurės nugalėtojas – Ponas Bulvė

2017 balandžio mėn. 27 d. 14:19
Vederbyje sekmadienį, balandžio 23 dieną, vyko kasmetinės talismanų lenktynės. Šiais metais geriausiai pasirodė Ponas Bulvė.

Į lėlę Barbę panaši rusė tvirtina, kad jos bruožai absoliučiai natūralūs (72)

2017 balandžio mėn. 29 d. 22:28
Julia Kriger
Instagram
Lėliškų bruožų modelis iš Rusijos vadinama gyva Barbe. Šaltų žydrų akių mergina tvirtina, kad jų spalva ir jos balsas visiškai natūralūs. Blondinė Julia Kriger iš Novosibirsko tikina jokiomis operacijomis nekoregavusi veido.

Los Andžele paskelbta „Kalifornijos svajų“ diena

2017 balandžio mėn. 26 d. 12:57
Ryškių spalvų suknelėmis pasipuošusios šokėjos ir elegantiški šokėjai antradienį, balandžio 25 dieną, prisirišę lynais šoko ant Los Andželo savivaldybės pastato sienos. Žinoma, tam buvo ypatinga proga – šio Jungtinių Valstijų miesto meras Ericas Garcetti oficialiai pranešė, kad nuo šiol šią dieną miestas švęs „Kalifornijos svajų“ dieną.

„Ryšių kiemelio“ sugrįžimas nustebino jo įkūrėją: pasisavinta mūsų idėja yra pigus plagiatas (7)

2017 balandžio mėn. 26 d. 10:36
Ryšių kiemelis 837
Organizatorių archyvo nuotr.
Neseniai socialiniuose tinkluose pasklido žinia, kad į Rotušės aikštę grįžta kauniečių pamėgta renginių vieta – Ryšių kiemelis. Pasidomėjus išsamiau paaiškėjo, kad ši žinia ne visai teisinga – grįžta ne kiemelis, o tik jo vardu bando pasinaudoti kiti.

Vyras meistriškai pamokė neištikimą žmoną: patyrė gėdą prieš visą pasaulį (63)

2017 balandžio mėn. 26 d. 13:29
Vyras aptiko savo žmoną su meilužiu
Facebook
Užklupus savo gyvenimo meilę dalijantis guolį su kažkuo kitu, tikriausiai kiekvienam kiltų noras klykti iš įtūžio. Tačiau vienas šitaip apie draugės neištikimybę sužinojęs vaikinas, užuot puolęs į paniką, ėmė ir nufotografavo keletą nusikaltimo vietoje užkluptos porelės nuotraukų.

Londono bare - virtualios realybės kokteilis

2017 balandžio mėn. 25 d. 15:37
Londono viešbučio „One Aldwych“ bare svečiams šiomis dienomis siūlomas kokteilis su netikėtu ingredientu – virtualia realybe.

DELFI skaitytojų širdis užkariausiančiam modeliui – specialus titulas balsavimas (8)

2017 balandžio mėn. 25 d. 11:10
Valerija Blažonytė, Eva Petkevičiūtė, Dominyka Karaliūtė
Raminta Vainutytė
Balandžio 30-ą dieną Vilniuje jau nebe pirmą kartą vyks modelių konkursas „Mini Model Look 2017”. Konkurso organizatorės – merginų grupės „Vyšnios“ narė Aistė Karanauskytė ir renginių organizatorė Simona Jankauskienė – naujienų portalo DELFI skaitytojus kviečia išreikšti savo nuomonę specialiame balsavime. Jo metu dar iki paskutinę balandžio dieną vyksiančio konkurso bus renkamos dvi daugiausiai skaitytojų simpatijų sulaukusios merginos. Nugalėtojas pradžiugins svarbus titulas ir specialios dovanos.

Gelbėtojų garbei surengtas neįprastas maratonas: bėk kuo lėčiau

2017 balandžio mėn. 24 d. 17:57
Los Andžele buvo surengtas itin neįprastas maratonas. Jo dalyviai išsirikiavo prie starto linijos ir leidosi į trasą pasigirdus maratono pradžią skelbiančiam šūviui, tik, kitaip nei paprastai, bėgti turėjo ne kuo greičiau, o kuo lėčiau.

Tulpių festivalio lankytojus džiuginai milijonas spalvingų tulpių (4)

2017 balandžio mėn. 24 d. 16:28
31-ame kasmetiniame tulpių festivalyje „Skagit“ žydėjo milijonai tulpių. 112 kilometrų į šiaurę nuo Sietlo pieva upės žiotyse apsipylusi žiedais, daugiausia – olandiškomis tulpėmis, narcizais ir irisais.

„Kitas kampas”: abejotinos reputacijos dietologas (2)

2017 balandžio mėn. 22 d. 17:32
Improvizacijos teatro „Kitas kampas” scenoje dietologas stebino savo pacientą.

Prancūzo surengta kiaušinių perėjimo akcija artėja prie pabaigos (1)

2017 balandžio mėn. 20 d. 17:38
Panašu, kad prancūzų menininko Abrahamo Poinchevalio „perėjimo“ akcija artėja prie pabaigos. Antradienį ir trečiadienį (balandžio 18 ir 19 dienomis) iš keturių kiaušinių jau išsirito viščiukai. Prieš tai menininkas tris savaites sėdėjo ant kėdės, po kuria buvo pritvirtintas specialus konteineris su kiaušiniais.

Nufilmuota, kaip mopsas Londone važinėjasi riedlente (10)

2017 balandžio mėn. 20 d. 12:22
Panašu, kad ekstremalus sportas prie širdies ne tik žmonėms. Savaitgalį viename iš Londono parkų buvo nufilmuotas neįprastas vaizdelis – riedlente besivažinėjantis mopsas.

Gražuolės nuotraukos trikdo: pirmas įspūdis gali gerokai suklaidinti (104)

2017 balandžio mėn. 18 d. 20:02
Morgan Mikenas
Instagram
Sveiką gyvenimo būdą propaguojanti gražuolė savo nuotraukomis stebina ne vieną. Morgan Mikenas stulbina savo grožiu, tačiau jau metus visiškai atsisakė depiliacijos.

„Facebook“ pinigaujasi iš melagingų pranešimų apie garsius asmenis (8)

2017 balandžio mėn. 19 d. 06:52
Pramanų autoriai moka už geriausias vietas socialiniame tinkle, nors jų paskleistos žinios apie garsenybes yra melagingos. „Facebook“ pinigaujamasi iš melagingų pranešimų apie tokius žinomus asmenis kaip lordas Adamas Sugaras, Stephenas Hawkingas ar karalienė Elžbieta II, rašo mirror.co.uk.

Dukrą nuo siaubingos gėdos išgelbėjęs tėtis pavergė milijonų internautų širdis (47)

2017 balandžio mėn. 18 d. 14:59
Benas Sowardsas
twitter
Būnant tėčiu, pasitaiko įvairių situacijų, kai tenka gelbėti vaikus nuo fizinių ar moralinių nesėkmių. JAV gyvenantis Benas Sowardsas, norėdamas padėti dukrai nesijausti gėdingai, priėmė gana keistą, tačiau milijonus sužavėjusį sprendimą, rašo užsienio naujienų portalas Dailymail.co.uk.

Laikinosios sostinės klube per Velykas šėlo įspūdingo grožio merginos (13)

2017 balandžio mėn. 17 d. 16:58
Vakarėlio akimirka
T.Petrovskio nuotr.
Klube Agentūra sekmadienio naktį rinkosi gausus būrys norinčių atšvęsti Velykas. Čia laukė blizgantis vakarėlis – madinga ir blizganti naktis su trilerio prieskoniu. Vakaro svečiai šėlo iki paryčių, o Velykos buvo atšvęstos garsiai ir blizgiai.

Naktiniame klube vyrų širdis tirpdė apsinuoginusios šokėjos (14)

2017 balandžio mėn. 17 d. 16:48
Vakarėlio šokėjos
Ieva Jonelytė
Velykų sekmadienį Kauno klubinėtojai atšventė su trenksmu. „Taboo“ klube netrūko pavasarinės nuotaikos bei šiltų emocijų.

„Kitas kampas“: akiniai, tarakonas ir kavamalė

2017 balandžio mėn. 17 d. 13:53
Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ scenoje į aklą pasimatymą atėjo akiniai, tarakonas ir kavamalė.

Povandeninio nardymo mėgėjams - galimybė iš labai arti apžiūrėti „Titaniko“ liekanas (15)

2017 balandžio mėn. 17 d. 11:21
Daugiau nei trijų kilometrų gylyje vandenyno dugne guli legendinio „Titaniko“ liekanos. Jau labai greitai šio laivo likimu besidomintieji turės progą atidžiau apžiūrėti šį istorinį objektą. 2018 metais bus pradėtos organizuoti „OceanGate Expeditions“ ekskursijos – tai bus savaitės trukmės misijos Atlanto dugne.

Mirė seniausia pasaulio moteris (28)

2017 balandžio mėn. 15 d. 20:51
Italė Emma Morano laikyta seniausiu pasaulyje tebegyvenančiu žmogumi ir paskutiniuoju XIX amžiuje gimusiu žmogumi, mirė šeštadienį, būdama 117 metų, pranešė Italijos žiniasklaida.

Vokietė stulbina savo išvaizda: 28-erių milžiniškos krūtinės savininkė neketina sustoti (187)

2017 balandžio mėn. 15 d. 19:48
Martina Big
Socialinio tinklo nuotr.
Viena anksčiau stiuardese dirbusi vokietė nepagailėjo beveik 60 tūkst. eurų sumos už chirurgines procedūras, po kurių tikėjos tapti tikra egzotiška Barbe.

Kauno klube šėlo seksualios merginos (23)

2017 balandžio mėn. 15 d. 14:05
Vakarėlio akimirkos
Ieva Jonelytė
Vakar „Taboo“ klube įvyko deimantinės serijos renginys „Between Heaven and Earth“. Šio renginio pavadinimas puikiai atspindėjo vakarykštę nuotaiką – lankytojai jautėsi tarsi danguje, skelbia vakarėlio organizatoriai.

Šiaulių naktiniame klube – naujo didžėjų dueto debiutas (3)

2017 balandžio mėn. 15 d. 13:57
Vakarėlio akimirka
Organizatorių nuotr.
Penktadienio naktį šiauliečiai linksminosi sausakimšame naktiniame klube „Happy Mosquito“.

Skandalingai pagarsėjusiame klube pastebėtos ir žinomos damos (23)

2017 balandžio mėn. 15 d. 13:21
Vakaro viešnios
Organizatorių nuotr.
Penktadienio vakarą sostinės klubuose ir vėl šėlo daugybė linksmai nusiteikusių žmonių. „Wall Street Avenue“ pastebėta ir Jolanta Leonavičiūtė.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 gegužės 03 d. 19.00 val.

VESTUVĖS
2017 gegužės 05 d. 19.00 val.
Praėjusiais metais atlaikiusi penkiolikos spektaklių turą po tris didžiuosius Kinijos miestus, režisieriaus Oskaro Koršunovo trupė 2017-ųjų gastroles pradėjo pažymėdami dar vieną tašką pasaulio žemėlapyje. Šį kartą tai Azijoje esančios salos Taivano sostinė Taipėjus ir ten rengiamas tarptautinis Taivano menų festivalis, kurio programoje vilniečiai pristatė „Hamletą“.
„Hamletui“ Taivane skambėjo tūkstantinės publikos ovacijos
2017 balandžio 11 d.