Įvairenybės

Stilingi Irako hipsteriai susilaukė pasaulio žiniasklaidos dėmesio (9)

2017 vasario mėn. 22 d. 18:40
Erbilio gatvėmis tarsi podiumu žengiantys Irako vyrų mados klubo nariai drąsiai meta iššūkį stereotipams ir mėgaujasi vis didėjančiu populiarumu. Pasaulio dėmesį jau patraukusio džentelmenų klubo „Mr. Erbil“ įkūrėjai – aistringai mada besidomintys universiteto laikų draugai Omeras Nihadas, Goranas Pshtiwanas ir Ahmedas Nauzabas. Juos sieja ne tik bendras pomėgis, bet ir panašus įvaizdis, kurio pagrindinai akcentai – skrupulingai prižiūrimos barzdos ir griežti klasikiniai kostiumai.

Laisvojo bėgimo entuziastas J. Paulis atliko triukus Kinijos ledo mieste

2017 vasario mėn. 22 d. 10:25
Didelę patirtį urbanistinėje aplinkoje sukaupęs laisvojo bėgimo entuziastas Jasonas Paulis iš Vokietijos neseniai savo jėgas išbandė ekstremaliai slidžiomis sąlygomis – apsilankė vadinamajame Kinijos ledo mieste Harbine.

Žvaigždės drąsiai demonstruoja Veneros duobutes, o plastikos chirurgai neatsigina norinčiųjų jas turėti (74)

2017 vasario mėn. 22 d. 08:49
Už šiuo metu itin populiarėjančią chirurginę procedūrą, kurios metu suformuojami įdubimai apatinėje nugaros dalyje, šiek tiek aukščiau sėdmenų, moterys negaili mokėti tūkstančių ir išdrįsta gultis ant operacinio stalo.

Didžiulio antsvorio atsikračiusi Lina: neatidėkite savo svajonės pirmadieniui (23)

2017 vasario mėn. 19 d. 18:58
Dar visai neseniai Lina Brazau nekentė savo atvaizdo veidrodyje, o gatvėje prasilenkdama su praeiviais bijojo pakelti akis. Aplinkinių žvilgsniuose moteris matė pasibjaurėjimą ir gailestį: tada ji svėrė apie 100 kilogramų, o pilkais atspalviais tapė ne tik kasdienybę, bet ir ateitį. Dabar Liną sunku pažinti – ji sėkmingai tarptautinę karjerą darantis modelis.

„Kitas kampas“: kelionė į Šri Lanką

2017 vasario mėn. 19 d. 11:08
Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ scenoje aktorius Balys Latėnas papasakojo apie egzotišką savo kelionę į Šri Lanką.

Rusai šokiravo pasaulį: augintiniui atliko plastinę operaciją, kad taptų kuo panašesnis į Mailo iš „Kaukės“
 (30)

2017 vasario mėn. 18 d. 12:01
Pamenate žaliaveidį herojų, auginusį mielą šunelį baltai rudu kailiu? Filmas „Kaukė“ kino ekranus pasiekė dar 1994 metais, tačiau panašu, kad kai kurie žiūrovai iki šiol yra tiesiog apsėsti šios istorijos. Viena šeima sudrebino pasaulio žiniasklaidą nusprendusi, jog jų augintiniui reikia plastinės operacijos, nes jis per mažai panašus į Mailo iš „Kaukės“, rašo užsienio naujienų portalas Mirror.co.uk.

Internautai pašėlo: socialinius tinklus užkariauja patyčios iš „mažyčio Trumpo“ (52)

2017 vasario mėn. 18 d. 08:13
Donaldas Trumpas
Sipa / Scanpix
Naujasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas jau ne pirmą kartą pažeria įkvėpimo kūrybingiems internautams. Šį kartą D. Trumpą jie pavertė tikrai mažyčiu. Visose gyvenimo situacijose.

„Kitas kampas“: sudiriguota istorija apie bebrą

2017 vasario mėn. 17 d. 18:16
Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ scenoje aktoriai papasakojo istorija apie bebrų fotografavimo subtilybes.

Septynmetė kreipėsi dėl darbo „Google“ ir gavo neįkainojamą atsakymą (4)

2017 vasario mėn. 19 d. 20:35
Paklausk daugumos septynmečių, kuo jie nori būti užaugę, ir garantuotai sulauksite tipiškų atsakymų: kosmonautais, ugniagesiais ir roko žvaigždėmis. Tačiau Chloe Bridgewater nori dirbti „Google“ (na gerai, dar visai neblogai būtų darbuotis šokolado fabrike ir tapti olimpine plaukike).

„YouTube“ vaizdelius stebintys žmonės pasistato namus, išmoksta operuoti ir net susikonstruoja lėktuvus

2017 vasario mėn. 19 d. 14:12
Manote, jog norint kažko išmokti, reikia ilgas valandas praleisti mokyklos ar universiteto suole, o jei ne – tai keliauti į nepigius specialius kursus? Pasirodo, kad visko galima išmokti tiesiog labai panorėjus... Arba įdėmiai peržiūrėjus „YouTube“ svetainėje talpinamus vaizdo įrašus.

„Exit vasaros rezidencija“ kviečia į neeilinį savaitgalį Palangoje

2017 vasario mėn. 16 d. 15:38
Vakarėlio akimirka
Organizatorių archyvas
Ypatingam savaitgaliui - ypatinga vieta. Tik išskirtinėmis progomis žiemą duris atverianti „Exit vasaros rezidencija“ šeštadienį kviečia prisiminti vasaros nuotykius ir šią šventinę savaitę pratęsti pajūryje.

Užduotis tik akyliems: ar pastebėsite vienišą ožį avių bandoje? (228)

2017 vasario mėn. 16 d. 14:02
Ar pastebėsite ožį avių bandoje?
Socialinio tinklo nuotr.
Socialiniuose tinkluose galima atrasti daugybę įtraukiančių užduočių, padėsiančių patikrinti savo akių miklumą. Naujausias paveikslėlis, kuriame pavaizduota didžiulė avių banda – vienas iš jų.

Privalai išgirsti: šiurpulius keliančios švedų tinklaraštininkės giesmės karvėms, kalnams ir gamtai (20)

2017 vasario mėn. 19 d. 18:21
 Johna Jinton
Youtube
„Kol karvės grįš namo“, – šis gerai žinomas posakis dažniausiai sietinas su dalykais, kurie trunka tikrai ilgai. Vis tik šis posakis kažin ar tinkamas šiai Švedijoje gyvenančiai karvių šauklei, įvaldžiusiai karvių bandos paršaukimo per rekordiškai trumpą laiką meną.

Japonai švenčia Valentino dieną vaišindamiesi kokteiliais iš vabzdžių

2017 vasario mėn. 14 d. 17:03
Tokijo centre esančiame bare „Duranbar“ specialiai Valentino dienai skirtame renginyje galima užsisakyti iš Tailando atvežtų didžiulių vandens vabalų.

Artėjant Rio de Žaneiro karnavalui vyksta sambos šokėjų repeticijos (3)

2017 vasario mėn. 14 d. 11:51
Artėjantis Rio de Žaneiro karnavalas – intensyvių repeticijų sambos šokėjams metas. Deja, šiemet Braziliją garsinančio renginio spalvas kiek temdo smunkanti šalies ekonomika.

Niujorke triukšmingai pristatytos mados naminiams gyvūnėliams

2017 vasario mėn. 14 d. 10:37
Niujorke surengta mados šventė naminiams gyvūnėliams – ant podiumo keturkojai pasirodė ne vieni, o su savo šeimininkais, kuriems, panašu, tai buvo ne mažiau džiugi šventė ir ypatinga patirtis.

Klubo šokėjos pakerėjo seksualumu (14)

2017 vasario mėn. 12 d. 14:32
Vakarėlio akimirka
I.Jonelytė
Vakar, pasak organizatorių, „Taboo“ klubo erdvės virto tikru meilės ir nuodėmių miestu. Kauniečiai ir miesto svečiai pradėjo švęsti šv. Valentino dieną.

Kauno klubas virto tikra meilės ir seksualumo oaze (14)

2017 vasario mėn. 11 d. 16:20
Vakarėlio akimirkos
I.Jonelytė
Nors dar ne vasario 14-oji, tačiau „Taboo“ jau pradėjo švęsti Valentino dieną.

Šiauliuose vyko milžinišką pinigų sumą kainavęs verslininko vakarėlis (41)

2017 vasario mėn. 11 d. 13:38
 „Golden Age“
A. Lazarev nuotr.
Vos kūną dengiančiais tinkliniais drabužiais pasipuošusios, daugeliui iš TV muzikinio projekto „X Faktorius“ žinomos grupės „Golden Age“ gražuolių – Gabrielės Urbonaitės ir Evelinos Meidutės pasirodymas, įspūdingas ledo skulptūrų, iš kurių buvo išskobta milžiniškau taurė, šou, ir abejingų nepalikusios „Virtuvės mitų griovėjų“ vaišės bei daug kitų linksmybių sudrebino Šiaulius. Čia vienas įspūdingiausių pastarųjų metų vakarėlių su 150 kviestinių VIP svečių vyko labai neįprastoje vietoje - vilkikų autoservise.

Internautai neriasi iš kailio: ar nuotraukoje matote 12 pasislėpusių vyrų? (96)

2017 vasario mėn. 11 d. 10:07
12 besislepiančių kareivių
Facebook
Šioje mįslingoje nuotraukoje – keliolika pasislėpusių elitinių britų dalinių karių. Vykdant karinius žvalgybinius mokymus panaudota neįtikėtina nuotrauka.

Australiją užliejo karščio banga: juokiasi patys iš savęs (15)

2017 vasario mėn. 11 d. 22:36
Karštis Australijoje
Socialinio tinklo nuotr.
Australijoje pastarosios dienos buvo išties karštos. Šalyje termometro stulpelis rodė net kiek daugiau nei 40 laipsnių karščio, skelbia dailymail.co.uk.

Siaubingi dalykai, kuriems ryžtasi manekenės, kad išliktų lieknos: valgo net vatą (8)

2017 vasario mėn. 12 d. 11:55
Siekis įsitvirtinti mados pasaulyje gali tapti siaubinga kančia, rašo „The New York Post“.

Su „Alisa Stebuklų šalyje“ susijusių suvenyrų kolekcija bus parduota aukcione

2017 vasario mėn. 9 d. 17:47
Oksforde, Didžiojoje Britanijoje, aukcione bus parduota viena didžiausių „Alisos Stebuklų šalyje“ suvenyrų kolekcija. Ją sudaro daugiau nei 3 tūkst. daiktų daiktelių, priklausiusių antikvarinių knygų pardavėjui Thomui Schusteriui ir jo žmonai Gretai.

Gražiausia pasaulyje mergaite vadinta K. Pimenova stulbina ir praėjus 8 metams (97)

2017 vasario mėn. 12 d. 17:59
Gražiausia pasaulyje mergaite vadinta K. Pimenova stulbina ir praėjus 8 metams
Vida Press nuotr.
Jungtinės Karalystės žiniasklaida ją ne kartą pripažino „gražiausia mergaite visame pasaulyje“. Mažasis supermodelis turi vis augančią gerbėjų armiją.

Plinta internete: Valentino dienos romantika - vaizduotei ribų nėra (18)

2017 vasario mėn. 11 d. 13:45
Valentino dienos romantika
Vk.com
Šv. Valentino diena pamėgta daugybės porelių, kurios nepraleidžia progos pasidžiaugti savo meile ir ką nors padovanoti savo antrajai pusei.

Internautai pasmerkė vilniečius gatvėse įamžinantį fotografą V. Alesių: kaltina patyčiomis (196)

2017 vasario mėn. 7 d. 15:53
Vilniečius gatvėje įamžinantį ir jų fotografijas feisbuke viešinantį fotografą Vincą Alesių jau kelias dienas keikia tūkstančiai feisbuko vartotojų. Internautai pasipiktino V. Alesiaus nuotrauka, kurioje įamžinta apkūni mergina greito maisto restorano fone.

Sunku patikėti: internetą užkariauja grojanti višta (21)

2017 vasario mėn. 6 d. 16:57
Internetą užkariaujanti višta
Stopkadras
Išties, išgirdus, kad internetą užkariauja grojanti višta, gali atrodyti, kad tiesiog pasigirdo, tačiau taip nėra. „Youtube“ puslapyje „Two Creative Chicks“ (liet. „Dvi kūrybingos vištos“) palapintą vaizdo įrašą vos per kelias dienas peržiūrėjo daugiau kaip milijonas internautų.

„Mokslo sriuba“: garsenybių šlovė – profesionalų komandos rezultatas

2017 vasario mėn. 5 d. 18:13
Geriausiuose pasaulio filmuose vaidinantys aktoriai, milijonus įrašų parduodantys muzikos atlikėjai, iš žurnalų viršelių besišypsančios manekenės, tūkstančius „Facebook“ sekėjų turinčios interneto sensancijos – tai visame pasaulyje atpažįstamos ir dievinamos žvaigždės. Bet ar pagalvojame, kad jų šlovė – tai ne laimingas atsitiktinumas, o ištisos profesionalų komandos darbo produktas?

„Kitas kampas”: vizitas pas plastikos chirurgą (1)

2017 vasario mėn. 5 d. 16:06
Improvizacijos teatro „Kitas kampas„ scenoje plastikos chirurgas (Balys Latėnas) šiurpino savo pacientus.

Valentino dienos proga siūloma paragauti šokoladinių sušių

2017 vasario mėn. 3 d. 14:08
„Nestle“ ketvirtadienį, vasario 2 dieną, metė iššūkį sušių apibrėžimui – pristatė „šokoladinius sušius“ taip tikėdamasi pritraukti daugiau pirkėjų savo aukščiausios klasės parduotuvėje „KitKat“ Tokijo Ginzos gatvėje.
OKT teatras

ŽUDIKAS MANYJE
2017 vasario 25 d. 18.30 val.

JELIZAVETA BAM
2017 vasario 25 d. 18.30 val.
„Labiausiai džiaugčiausi, jei spektaklį pamatytų mūsų tėvų karta. Būtų mano valia, jų kartos žmonėms dalinčiau nemokamus kvietimus“, – paklaustas apie Oskaro Koršunovo režisuoto spektaklio „Apvalytieji“ publiką, atsakė Gremo vaidmenį kuriantis Kęstutis Cicėnas. Užsienio kritikų pripažinimo festivalyje Ispanijoje sulaukusių aktorių laukia dvi akistatos su lietuviška publika – jau vasario 15 d. Vilniuje bei balandžio 12 d. Kaune. Artėjant spektakliams kalbamės su aktoriumi K. Cicėnu.
Aktorius Kęstutis Cicėnas: „Apvalytuosius“ būtina pamatyti vyresniąjai kartai
2017 vasario 10 d.