Dėl tragiškos nelaimės sustabdytas serialo „Gyvi numirėliai“ filmavimas

 (28)
Holivudas penktadienį pagerbė filmavimo aikštelėje žuvusio televizijos serialo „Gyvi numirėliai“ (The Walking Dead) kaskadininko Johno Berneckerio atminimą.
Serialas "Vaikštantys numirėliai" (The Walking dead)
© Organizatorių nuotr.

J.Berneckeris trečiadienį stačia galva nukrito nuo 6,7 metro aukščio balkono ir mirė ligonėje, pranešė žurnalas „The Hollywood Reporter“, remdamasis apygardos šerifo pranešimu.

Pasak apie įžymybes rašančios interneto svetainės TMZ, vienas iš režisieriaus asistentų sakė policijai, kad kaskadininkas paslydo ir bandė rankomis užsikabinti už turėklų, tačiau nukrito ant betono grindų „vos už kelių colių“ nuo saugos čiužinio.

Televizijos kanalas AMC JAV žiniasklaidai išplatintame pranešime paskelbė, kad laikinai nutraukia šio didelio populiarumo sulaukusio serialo filmavimą Džordžijos valstijoje.

Aktorių profsąjunga SAG-AFTRA taip pat paskelbė pranešimą, kuriama apibūdina J.Berneckerį kaip „profesinių aukštumų pasiekusį kaskadininką“.

„Ši tragiška ir nesavalaikė SAG-AFTRA šeimos nario netektis kelia didžiulį liūdesį. Mūsų mintys yra su jo artimaisiais, draugais ir kolegomis Džordžijos filmų gamybos bendruomenėje,“ – sakoma pranešime.
„Mūsų narių saugumas yra svarbiausia. Bendradarbiausime su valdžios institucijomis ir atidžiai stebėsime jų tyrimus dėl šio tragiško incidento,“ – pažymėjo profsąjunga.

J.Berneckeris dirbo keliuose pastarųjų metų filmuose, tarp jų – „Pradink“ (Get Out), „Loganas“ (Logan) bei „Greiti ir įsiutę“ (The Fate of the Furious).

Kaip skelbiama Floridoje įsikūrusio organų donorystės tinklo „LifeLink Foundation“ interneto svetainėje, žuvusiojo šeima nusprendė dovanoti jo organus.

„Johno Berneckerio šeima su dideliu liūdesiu patvirtina, kad Johnas mirė nuo šią savaitę patirtų sužalojimų, – rašoma pranešime. – Nors ir giliai sukrėsti netekties, Johno artimieji užtikrino, kad jo palikimas gyvuos ne tik dėl jo asmeninio ir profesinio indėlio, bet ir dėl jų kilnaus sprendimo leisti Johnui išgelbėti gyvybių kaip organų donorui.“

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Eteris

Realybės šou „2 Barai“ - netikėtos vieno dalyvio piršlybos (4)

Trečiadienį TV3 realybės šou „2 Barai“ gerbėjai susidomėję stebėjo į projektą su slapta misija atėjusio šou vedėjo Justino Jankevičiaus pastangas dalyvį Juozą išmokyti džentelmeniškumo ir taip susigrąžinti mylimąją. Panašu, kad žinomam komikui pavyko savo misiją įgyvendinti – Juozas ne tik pakvietė mylimąją Dariją atvykti, bet ir negailėdamas gražių žodžių jai uždavė svarbiausią klausimą – paprašė už jo ištekėti.

A. Grigaliūnienei gydytojo patarimas padėjo išvengti aferistų

Šiandien Lietuvoje sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas tapo mases užbūrusia mada. Sporto klubai dygsta lyg grybai po lietaus, o internete pilna įvairiausių trenerių pasiūlymų ir pažadų sulieknėti akimirksniu.

Nuogo R. Kirilkino kadrai internete nenustebino šou prodiuserio: tai vyksta ir vyko anksčiau (135)

Realybės šou „2 barai“ neapsieina be skandalų. Praėjusiais metais nuvilnijus sekso skandalui, šįkart taip pat neapsieita be nuogybių.

Per plauką nuo „X Faktoriaus“ pergalės likusios „Golden Age“ džiaugiasi populiarumu ir išaugusiais honorarais (2)

Artėjančio naujojo „X Faktoriaus“ sezono proga, projekto vedėjas Mindaugas Rainys ir „Power Hit Radio“ laidų vedėjas Vaidas Leliuga kalbina ryškiausius praėjusio sezono dalyvius. Šį kartą šmaikščiųjų vedėjų taikinyje atsidūrė reperių grupė „Golden Age“.

J. Jankevičius tapo realybės šou dalyviu (27)

Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš Palangos vyko ketvirtoji TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Ant karštųjų kėdžių šį kartą sėdėjo net trys dalyviai – juodųjų velnių komandos nariai Martin ir Juozas bei iššūkį Martin metęs angelų komandos narys Aivaras. Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projekto šią savaitę nepaliks nei vienas barmenas. Didžiausia staigmena tapo tai, kad realybės šou dalyvių gretas papildė projekto vedėjas Justinas Jankevičius.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.