A. Gadžijevas: buvo toks sunkus laikotarpis, kad pasvarstau, kaip mes neišsiskyrėme

 (7)
Konditeris Ali Gadžijevas prisipažįsta esantis be galo laimingas, mat gyvenimas jam atsiuntė moterį, su kuria jie drauge sukūrė viską, ką šiandien turi: laimingą santuoką, sėkmingą verslą ir kūdikį, apie kurį abu kalba su laimės ašaromis akyse, skelbiama pranešime spaudai.
Ali Gadžijevas su drauge Patricija
© Organizatorių nuotr.

Šį šeštadienį 17.30 val. LNK „Bus visko“ laidoje - įkvėpianti meilės istorija, įrodanti, kad du jauni ir vienas kitą be galo mylintys žmonės gali padaryti stebuklus. Nors šiandien jų namuose nieko netrūksta, poros draugystės pradžia buvo visiškai kitokia. Mat abu jie neteko darbo ir turėjo suktis vos su keliais litais kišenėje. „Dabar kai pagalvoju, buvo toks sunkus laikotarpis, kad pasvarstau, kaip mes neišsiskyrėme? Tačiau tikriausiai tik dėl to, kad abu buvome toje pačioje situacijoje. Kai anksčiau atėjęs į parduotuvę galėjai krauti ką nori, nežiūrėdamas į kainas, buvo laikas, kai ateidavom su trisdešimčia litų kišenėje ir tie trisdešimt litų buvo dviem savaitėms.”

Pirmą kartą televizijos laidos žiūrovams šeima atvers savo namų duris ir papasakos net apie jautriausias savo gyvenimo akimirkas. Viena iš jų žinia, kad Patricija laukiasi. Du jauni ir gražūs žmonės pirmiausia sukūrė verslą, o tuomet, pamatę, kad jiems drauge puikiai sekasi, nusprendė pradėti ir kūdikį.

Vaikų norintis Ali prisipažįsta taip stipriai troškęs vaikelio, kad pirkęs net kelis nėštumo testus. „Nupirkau trijų skirtingų firmų testus. O kad įsitikinčiau, kad jie apskritai veiksmingi, vieną nusipirkau ir sau. Visi trys Patricijos rodė taip, abu net apsiverkėme iš laimės. O nuvažiavus pas gydytojus ir pamačius pupelės dydžio mažylį, nežinojau kur dėtis. Užplūdo milijonas minčių, idėjų, galvoje viskas ėmė dėliotis iš naujo”

Kiekvieną dieną pora su nekantrumu laukė savo vaikelio ir netrukus suplanavo kelionę į Paryžių. Patricija prisipažįsta šią idėją priėmusi kaip ženklą, kad ten ALi turėtų pasipiršti, mat apie santuoką jie buvo kalbėję ne kartą. „Šventai tikėjau, kad šis žmogus tai padarys Paryžiuje. Todėl kiekvieną akimirką buvau pasiruošusi ištarti taip. Tų momentų buvo labai daug. Eini į restoraną, vakarieniauji ir visą laiką sėdi įsitempusi, nes nežinai, kada priklaups ir paklaus.

Keliauji Eliziejaus laukais, viskas taip gražu, fantastiška, rodos, tu tik klaupk ir pirškis. Bet nesiperša. Ir po to pamatai, kad jau krauniesi lagaminus ir važiuoji namo. Be žiedo. Tuomet galvojau: kaip tu taip gali? Aš, nėštukė, laukiuosi vaiko, kaip dabar grįšiu be žiedo”, - kelionę į Paryžių prisiminė Patricija.

Ali galvoje tuo metu dėjosi kiti reikalai. Vyras visada žinojo, kad su Patricija žengs prie altoriaus. Ir tą akimirką norėjo paversti stebuklinga. Pas savo mylimiausią juvelyrą užsakė ypatingą žiedą ir laukė tinkamo momento.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Eteris

Paviešintos V. Pilibaitytės-Mios siautulingo gimtadienio vakarėlio akimirkos (21)

Panašu, kad TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ darbo bare išvarginti dalyviai ne tik vakarelius nuolat rengia patys, bet ir sudalyvauja kitų rengiamose šventėse. Šįkart, pakviesti projekte dalyvaujančio dainininko Ruslano Kirilkino, šou dalyviai linksminosi atlikėjos Vilijos Pilibaitytės-Mios gimtadienio vakarėlyje.

„Emmy“ statulėlei pirmą kartą nominuotas nebinarinės lyties asmuo (19)

Jauna JAV televizijos ir teatro žvaigždė Asia Kate Dillon, laikanti save nebinarinės lyties asmeniu, pirmą kartą nominuota prestižiniam „Emmy“ apdovanojimui, o jos kuriamas investicinio fondo praktikanto Taylor Mason vaidmuo seriale „Milijardai“ („Billions“) yra pirmasis nebinarinės lyties herojus televizijos istorijoje.

Sudėtingą operaciją išgyvenusi devynmetė pakerėjo talentų šou teisėjus (4)

Devynmetė Amerikos talentų šou sudainavo Alicios Keys dainą ir privertė ploti teisėjus atsistojus.

Serialo aktore tapusi J. Arlauskaitė-Jazzu: byrėjo ašaros, žodžiai strigo gerklėje pamatykite video! (7)

Lietuviškos muzikos gerbėjams gerai pažįstama dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu nuo šiol prie nuveiktų darbų sąrašo gali pridėti dar vieną naują patirtį. Kerinčio balso savininkė nusifilmavo didžiulio žiūrovų dėmesio sulaukusio daugiaserijinio vaidybinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“ tęsinyje „Laisvės kaina. Partizanai“.

R. Kirilkinas tapo nauju realybės šou dalyviu (35)

Sekmadienio vakarą tiesiogiai iš Palangos vyko trečioji populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ išlikimo kova. Ant karštųjų kėdžių šį kartą sėdėjo juodųjų velnių komandos nariai – į konfliktus vis įsiveliantis Juozas ir per dideliu jautrumu dalyvių apkaltinta Vaida. Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projektą šią savaitę palikus Vaidai, jos vietą užėmė atlikėjas Ruslanas Kirilkinas.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.

ŠOKIS DELHI premjera!
2017 rugsėjo 08 d. 19.00 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.