A. Gadžijevas: buvo toks sunkus laikotarpis, kad pasvarstau, kaip mes neišsiskyrėme

 (7)
Konditeris Ali Gadžijevas prisipažįsta esantis be galo laimingas, mat gyvenimas jam atsiuntė moterį, su kuria jie drauge sukūrė viską, ką šiandien turi: laimingą santuoką, sėkmingą verslą ir kūdikį, apie kurį abu kalba su laimės ašaromis akyse, skelbiama pranešime spaudai.
Ali Gadžijevas su drauge Patricija
© Organizatorių nuotr.

Šį šeštadienį 17.30 val. LNK „Bus visko“ laidoje - įkvėpianti meilės istorija, įrodanti, kad du jauni ir vienas kitą be galo mylintys žmonės gali padaryti stebuklus. Nors šiandien jų namuose nieko netrūksta, poros draugystės pradžia buvo visiškai kitokia. Mat abu jie neteko darbo ir turėjo suktis vos su keliais litais kišenėje. „Dabar kai pagalvoju, buvo toks sunkus laikotarpis, kad pasvarstau, kaip mes neišsiskyrėme? Tačiau tikriausiai tik dėl to, kad abu buvome toje pačioje situacijoje. Kai anksčiau atėjęs į parduotuvę galėjai krauti ką nori, nežiūrėdamas į kainas, buvo laikas, kai ateidavom su trisdešimčia litų kišenėje ir tie trisdešimt litų buvo dviem savaitėms.”

Pirmą kartą televizijos laidos žiūrovams šeima atvers savo namų duris ir papasakos net apie jautriausias savo gyvenimo akimirkas. Viena iš jų žinia, kad Patricija laukiasi. Du jauni ir gražūs žmonės pirmiausia sukūrė verslą, o tuomet, pamatę, kad jiems drauge puikiai sekasi, nusprendė pradėti ir kūdikį.

Vaikų norintis Ali prisipažįsta taip stipriai troškęs vaikelio, kad pirkęs net kelis nėštumo testus. „Nupirkau trijų skirtingų firmų testus. O kad įsitikinčiau, kad jie apskritai veiksmingi, vieną nusipirkau ir sau. Visi trys Patricijos rodė taip, abu net apsiverkėme iš laimės. O nuvažiavus pas gydytojus ir pamačius pupelės dydžio mažylį, nežinojau kur dėtis. Užplūdo milijonas minčių, idėjų, galvoje viskas ėmė dėliotis iš naujo”

Kiekvieną dieną pora su nekantrumu laukė savo vaikelio ir netrukus suplanavo kelionę į Paryžių. Patricija prisipažįsta šią idėją priėmusi kaip ženklą, kad ten ALi turėtų pasipiršti, mat apie santuoką jie buvo kalbėję ne kartą. „Šventai tikėjau, kad šis žmogus tai padarys Paryžiuje. Todėl kiekvieną akimirką buvau pasiruošusi ištarti taip. Tų momentų buvo labai daug. Eini į restoraną, vakarieniauji ir visą laiką sėdi įsitempusi, nes nežinai, kada priklaups ir paklaus.

Keliauji Eliziejaus laukais, viskas taip gražu, fantastiška, rodos, tu tik klaupk ir pirškis. Bet nesiperša. Ir po to pamatai, kad jau krauniesi lagaminus ir važiuoji namo. Be žiedo. Tuomet galvojau: kaip tu taip gali? Aš, nėštukė, laukiuosi vaiko, kaip dabar grįšiu be žiedo”, - kelionę į Paryžių prisiminė Patricija.

Ali galvoje tuo metu dėjosi kiti reikalai. Vyras visada žinojo, kad su Patricija žengs prie altoriaus. Ir tą akimirką norėjo paversti stebuklinga. Pas savo mylimiausią juvelyrą užsakė ypatingą žiedą ir laukė tinkamo momento.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Eteris

Krepšininko L. Kleizos žmona Agneta tapo serialo aktore (8)

Žinomo krepšininko Lino Kleizos žmona Agneta Kleizienė ne tik augina sūnelį Jokūba, vadovauja nuosavam verslui, bet ir randa laiko maloniai veiklai. Jauna moteris komiškame seriale įkūnijo pati save.

Paskelbta, kas tapo „Lietuvos Balso“ penktojo sezono mokytojais (14)

Šeštadienio vakarą, Palangoje, įvyko „Lietuvos Balso“ penktojo sezono pristatymo koncertas, vainikuotas įspūdingu lazerių ir fejerverkų šou, kurio metu pagaliau išaiškėjo, kas užims penktojo sezono mokytojų kėdes. Didžiausia šių metų televizijos intriga atskleista – geriausio šalies balso penktajame sezone ieškos Donatas Motvydas, Džordana Butkutė, Leon Somov ir Inga Jankauskaitė.

Apie problemas su svoriu prabilusi M. Daikerytė: galvojau, kad esu užkeikta (15)

Šį šeštadienį LNK laidoje „Bus visko“ - istorija apie devyniolikmetę, vieną jauniausių Lietuvos verslininkių Militą Daikerytę, kurios gyvenimą lydėjo žmonių apkalbos, kad jai viską nupirko turtingi tėvai. Tačiau dažnai žmonės padaro išvadas per anksti, rašoma LNK pranešime spaudai.

„X Faktoriaus“ žiūrovų laukia pokyčiai: eteryje nebeliks M. Starkaus (99)

Jau rudenį į eterį sugrįš muzikinis projektas „X Faktorius“. Svajojantys apie sceną, šlovę ir pinigus muzikiniame šou demonstruos savo gabumus dainuoti. Į eterį projektas sugrįš atsinaujinęs. Projekto vedėją Martyną Starkų eteryje pakeis Mindaugo Stasiulio ir Mindaugo Rainio duetas.

Buvusi TV laidų vedėja J. Bitinaitė karjerą iškeitė į keliones po pasaulį ir surado meilę (16)

Buvusi TV laidų vedėja Jūratė Bitinaitė prieš dešimt metų Lietuvoje turėjo viską, apie ką galima tik pasvajoti: darbas televizijoje, turtingas verslininkas šalia ir nesibaigiančios kelionės. Tačiau būdama savo šlovės viršūnėje moteris nusprendė viską mesti ir, atsitvėrusi tylos siena, išvyko iš Lietuvos. Šiandien Jūratė save vadina pasaulio piliete, o pastaruosius dešimt metų - didžiojo virsmo ir atradimų etapu. Per jį gražuolė apkeliavo pusę pasaulio, gyveno migruodama tarp dvidešimt penkių šalių, o gerai apmokamą darbą nusprendė iškeisti į dvasinius ieškojimus bei holistinių gydymų sritį, skelbiama pranešime spaudai.
OKT teatras

TERAPIJOS premjera!
2017 birželio 01 d. 19.00 val.

JELIZAVETA BAM
2017 birželio 07 d. 18.30 val.
„Tai moko klausytis kito, jį išgirsti, leisti jam išsikalbėti, o ne vien tik traukti iš galvos savo mažmožius ir įsivaizduoti, jog tavo mintys ir idėjos pačios svarbiausios“, – pasakoja aktorė Ugnė Šiaučiūnaitė, sukūrusi pagrindinį Katios vaidmenį režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklyje „Šokis Delhi“ pagal kultinio rusų dramaturgo Ivano Vyrypaevo pjesę. Artimiausias spektaklis – jau šį šeštadienį, gegužės 27 dieną. Artėjant spektakliui kalbamės su pačia Ugne.
„Šokyje Delhi“ vaidinanti Ugnė Šiaučiūnaitė: „Spektaklis primins kaip reikia klausytis vieni kitų“
2017 gegužės 25 d.