Eteris

Apie patyčių dėl svorio sulaukusią V. Iljinaitę pasisakė ir Stano: matau savo svajonių moterį (30)

2017 balandžio mėn. 27 d. 09:15
Atlikėja Valerija Iljinaitė išgyveno ypač neramią savaitę – merginai teko išklausyti skaudžių patyčių dėl savo išvaizdos iš mažai kam žinomo, tačiau save gyvenimo būdo mokytoju pristatančio Tomo Šimaičio. Atlikėją netrukus užstojo ne tik daugybė gerbėjų, draugų, bet ir žinomų Lietuvos žmonių.

Tiesioginiame LRT eteryje netyčia ištransliuotas nepadorus M. Stonkaus gestas (234)

2017 balandžio mėn. 26 d. 18:31
Mantas Stonkus
Stop kadras
LRT televizijos popietės laidose „Laba diena, Lietuva“ kas kartą aptariamos socialinių tinklų naujienos. Trečiadienio vakaras – ne išimtis, tačiau šią apžvalgą netikėtai teko nutraukti.

V. Matijošaitis atskleidė, kiek kainavo prabangi jo jubiliejaus šventė 160 svečių (133)

2017 balandžio mėn. 25 d. 19:01
Visvaldo Matijošaičio gimtadienis
DELFI / Rafael Achmedov
Visai neseniai Kaune įvyko didelė šventė – mero Visvaldo Matijošaičio jubiliejus. Šešiasdešimtmečio proga į šventę susirinko garsūs svečiai – Arvydas ir Ingrida Saboniai, Česlovas ir Jūratė Norvaišos, Danielius Bunkus su sužadėtine Viktorija Siegel, Druskininkų meras Ričardas Malinauskas su drauge Jurgita Kasperavičiūte, Kauno „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas, kardiochirurgas Rimantas Benetis su žmona Gražina ir daugelis kitų.

„Pakartok!“ komisijos narys M. Katleris: gailiuosi, kad buvau SEL gerbėjas (9)

2017 balandžio mėn. 24 d. 16:30
Parodijų šou „Pakartok!“ filmavimo akimirka
Organizatorių archyvas
Analogų Lietuvoje neturintis parodijų šou „Pakartok!“ kiekvieną savaitę pateikia kokybiško humoro dozę. Jau šį vakarą žiūrovai išvys profesionalius aktorius, kurie įsikūnys į sveikinimų koncerto vedėją Laimą Kybartienę, dainininkus Andrių Mamontovą ir Romą Dambrauską bei humoristą Raimondą Šilanską.

V. Garasto „standup“ istorija: puslitriai už bilietus į Maskvos CSKA ir „Žalgirio“ mūšius (6)

2017 balandžio mėn. 24 d. 13:31
K 95 renginyje įteikdamas Tomui Balaišiui-Sėklai geriausio sirgaliaus apdovanojimą Vladas Garastas papasakojo, kaip „Žalgirio“ gerbėjams pavyko gauti bilietų, kuriuos turėjo tik kareiviai, į rungtynes su Maskvos CSKA klubu.

Dž. Butkutė: meldžiau Dievo, kad gyvenčiau (20)

2017 balandžio mėn. 24 d. 11:48
Džordanos Butkutės koncertas Klaipėdoje
DELFI / Erikas Skardžius
„Duobėje, kurioje buvau, man buvo labai sunku. Aš meldžiau Dievo, kad gyvenčiau. Niekada nebūčiau pakėlusi rankos prieš save, nors man jau buvo labai negerai su sveikata... Tačiau kažkaip Dievas man davė šansą, išsikapsčiau. Atsiradus Elegijui, dviese viską nugalėjome...“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Džordana Butkutė.

Legendinės grupės „Mango“ lyderė R. Petrauskytė po skaudžių skyrybų džiaugiasi nauja meile (81)

2017 balandžio mėn. 23 d. 11:33
Kadaise populiarios grupės „Mango“ lyderė Rima Petrauskytė po ilgos pertraukos šiandien ir vėl scenoje, o žurnalų viršelius puošia jos nuotraukos. Tačiau TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ dainininkė prisipažins, kad iširus dešimtmetį gyvavusiai grupei jos laukė ne vienas smūgis: skyrybos su mylimu vyru bei žeminantys pokalbiai dėl darbo. Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovams žavi moteris prasitars, kad nepaisant šių nesėkmių, šiandien jos gyvenime vėl šviesu, o širdyje užgimė nauji jausmai, rašoma TV3 pranešime spaudai.

Kovodama dėl patekimo į šou finalą V. Matačiūnaitė nesulaikė ašarų (31)

2017 balandžio mėn. 22 d. 14:52
Vilijos Matačiūnaitės ir Neringos Nekrašiūtės pasirodymas
Lukas Kodis
BTV šou „Muzikinis iššūkis“ sparčiai artėja prie finišo tiesiosios – šį šeštadienio vakarą dalyviai kovos dėl paskutiniojo kelialapio į projekto finalą, kuris bus rodomas jau balandžio 29 dieną. „Paskutinis šansas patekti į finalą, bet aš kažkaip dėl to nepergyvenu, kad iki šiol nepapuoliau, - laidoje tikins Vilja Matačiūnaitė. – Didžiausią spaudimą aš jaučiu namuose iš mamos, kuri manęs klausia, kaip tokia atlikėja, Lietuvos auksinis balsas ir dar nesu finale.“ Šį kartą V. Matačiūnaitė uždainuos su Neringa Nekrašiūte. Merginos atliks Jazzu kūrinį „Po mano oda“. Jų pasirodymas persikels į Egipto kapines.

„Laisvės vėliavnešiai“ nuo šiol – patogesniu žiūrovams laiku (3)

2017 balandžio mėn. 22 d. 06:24
Liepa Rimkevičienė ir Rimas Šapauskas
Organizatorių nuotr.
Patriotinė laida „Laisvės vėliavnešiai“ nuo šio sekmadienio Lietuvos televizijos eteryje pradedama rodyti patogesniu žiūrovams laiku – nuo 18 val. Jau sekmadienį, tokiu metu, laidos vedėja, žurnalistė Liepa Rimkevičienė, drauge su žinomu žurnalistu, didžėjumi ir muzikantu Rimu Šapausku, Lietuvos trispalvę, kaip padėkos ženklą už darbus, nuveiktus, vardan mūsų šalies laisvės, įteiks disidentui, kunigui, vienuoliui Juliui Sasnauskui.

Į iliuzionisto automobilį įsėdęs R. Šiškauskas įkliuvo į nepatogią padėtį (7)

2017 balandžio mėn. 21 d. 18:42
Žinomas iliuzionistas Rokas Bernatonis negalėjo patikėti, kai teko pripažinti pralaimėjimą prieš krepšininką Ramūną Šiškauską savo paties sugalvotame žaidime. Automobilyje, važiuojančiame iš Vilniaus į Kauną, kur jau šį sekmadienį vyks grandiozinis Lietuvos krepšinio jubiliejui skirtas šou, R. Bernatonis surengė rimtas taiklumo varžybas. Jas, žinoma, laimėjo krepšininkas. Tačiau iliuzionistas nepasidavė ir privertė R. Šiškauską pasielgti nelabai solidžiai.

M. Šedžiuvienė ir A. Janonis pasirodymą surengė vonioje: apnuogintus kūnus dengė putos (10)

2017 balandžio mėn. 21 d. 16:21
Priešpaskutinėje BTV „Muzikinio iššūkio“ laidoje Monika Šedžiuvienė uždainuos su Audriumi Janoniu. Kartą jau pasirodę masažo salone, atlikėjai šį šeštadienio vakarą kūrinį „Laužai“ atliks vonioje, rašoma LNK pranešime spaudai.

Dainininkės I. Zasimauskaitės ir jos vyro namuose – jokio alkoholio ir mėsos (40)

2017 balandžio mėn. 21 d. 11:26
Televizijos projekte „Chorų karai“ išgarsėjusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė savo muzika ir toliau džiugina gerbėjų širdis. Šiuo metu muzikinį albumą įrašinėjanti atlikėja savo džiaugsmais sutiko pasidalinti ir su televizijos žiūrovais.

Legendiniai „Scorpions“ pasiūlė 30 tūkstančių už „Rebelheart” dainą (15)

2017 balandžio mėn. 21 d. 10:36
„Rebelheart“ – bene žymiausi Lietuvos rokeriai, jų dainas atpažįsta ir užsienyje. Jiems yra tekę dalytis scena su tokiais pasaulyje žinomais atlikėjais kaip Lenny Kravitzas, Marilyn Mansonas, taip pat su tokiomis kultinėmis grupėmis kaip „Def Leppard“ bei „Iron Maiden“.

Lėktuvo pilotė J. Michalčenko: plojimų po skrydžio negirdime (9)

2017 balandžio mėn. 20 d. 16:05
Julija Michalčenko – viena iš kelių piločių moterų Lietuvoje bei viena iš vos 5 proc. pasaulyje. Šį šeštadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris,“ Julija papasakos, kokių savybių reikia norint tapti pilote bei kuo tokia žavi ši, tik iš pirmo žvilgsnio nemoteriška, profesija.

Iš televizijos dingęs J. Smoriginas: prodiuseriai išvalė senas žvaigždes ir tokių kaip aš ten nereikia (52)

2017 balandžio mėn. 20 d. 14:36
Paskutiniu metu retai televizijos eteryje ir viešumoje matomas choreografas Jurijus Smoriginas trumpam sugrįžo prie vaidybos – atliko vaidmenį komiškame TV3 televizijos seriale „Rezidentai“. Šmaikščiai apie ligoninės gyvenimą ir gydytojų kasdienybę pasakojančiame seriale jau antrą kartą vaidinsiantis choreografas atskleidė, kad tokių intriguojančių vaidmenų imtųsi ne kiekvienas.

A. Oleinikas filmavimo metu scenoje patyrė skaudžią traumą: jei ne jaudulys, būčiau nualpęs vietoje (1)

2017 balandžio mėn. 20 d. 11:42
Jau šį sekmadienį LNK eteryje vyks paskutinės antrininkų šou „Mes – vieno kraujo“ dalyvių dvikovos. Susumavus paskutinių laidų rezultatus, paaiškės dvylika geriausiųjų, kurie keliaus į finalinį projekto etapą. Dalyviai dėl tobulo pasirodymo atiduoda viską, tačiau ypatingą pasišventimą scenai šį sekmadienį pademonstruos į Povilą Meškėlą įsikūnijęs Anatolijus Oleinikas.

Plastikos chirurgų darbu patenkinta N. Bunkė: mano krūtinė – kaip aštuoniolikmetės (241)

2017 balandžio mėn. 19 d. 09:05
„Pasidariau plastinę operaciją prieš penkerius metus ir man iki šiol patinka, kaip aš atrodau“, - „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Moterų balsas“ atvirai prabilo laidos vedėja, dainininkė Natalija Bunkė (34). Jos kolegės studijoje – aktorė Edita Užaitė (35) ir renginių vedėja Laima Tamulytė-Stončė (37) tik gūžtelėjo pečiais. Laima gal ir norėtų pasitobulinti savo figūrą, o Editai atrodo, kad gražiausia yra tai, ką sutvėrė gamta.

Socialiniai tinklai garsenybių akimis: A. Jagelavičiūtei tai pinigų šaltinis, o A. Valinskui – kitų apgaudinėjimas (15)

2017 balandžio mėn. 18 d. 12:11
Socialiniai tinklai – neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Manoma, kad maždaug trečdalis žmonių didžiąją laiko dalį praleidžia bendraudami virtualiai. Dėl to seneliai nerimauja, kad švęsti Velykų atvykę anūkai net prie stalo sėdi sukišę nosis į mobiliuosius telefonus, viršininkai skundžiasi, kad darbuotojai per daug laiko praleidžia ne dirbdami, o domėdamiesi virtualiu gyvenimu, kuris ne visada atitinka realybę.

Į Londoną emigravusi D. Virbilaitė: nemylėjau šito miesto, nenorėjau čia būti, bet tiesiog buvau (20)

2017 balandžio mėn. 18 d. 10:48
Antradienio KK2 laidoje – dar viena sėkmingos emigrantės istorija. 2005 metais Donata Virbilaitė dalyvavo kultiniame LNK televizijos projekte „Kelias į žvaigždes“, vėliau siekė karjeros Lietuvoje, tačiau po kurio laiko emigravo į Didžiąją Britaniją, rašome LNK pranešime spaudai.

Prie šventinių stalų žvaigždės neužsibuvo – antrąją Velykų dieną kibo į darbus (4)

2017 balandžio mėn. 17 d. 20:52
Antrąją Velykų dieną nepatinginiausi, ypač, jei esi televizijos projekto „Muzikinis iššūkis“ dalyvis – garsūs atlikėjai ir televizijos žvaigždės pirmadienio popietę rinkosi į LNK studiją, kur nieko nelaukę kibo į darbus. Juk iki projekto finišo beliko vos kelios savaitės.

Paaiškėjo „Lietuvos talentų“ nugalėtojas (163)

2017 balandžio mėn. 16 d. 22:31
Sekmadienio vakarą paaiškėjo, kas tapo televizijos projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtoju.

D. Ibelhauptaitės įvaizdis eteryje nustebino net visko mačiusius: teko nusiimti aksesuarą (169)

2017 balandžio mėn. 16 d. 20:17
Sekmadienio vakarą vyko „Lietuvos talentų“ superfinalas. Viena projekto teisėjų, Dalia Ibelhauptaitė, jau anksčiau stebino savo įvaizdžiu, tačiau šiandien nustebino net visko mačiusius.

Paaiškėjo, kas tapo realybės šou „Aš – superhitas“ nugalėtoju (25)

2017 balandžio mėn. 15 d. 21:30
Silvestras
Ruslanas Kondratjevas
Daugiau nei du mėnesius trukęs ir didelio televizijos žiūrovų dėmesio susilaukęs televizijos realybės šou „Aš – superhitas“ pasiekė finišo tiesiąją. Šeštadienio vakarą, Šv. Velykų išvakarėse didžiajame šou finale paaiškėjo, kas nusipelnė nugalėtojo vardo ir kam atiteko pagrindinis prizas – 10 tūkstančių eurų. Šou finale triumfavo projekte apie savo netradicinę orientaciją prabilęs Silvestras.

N. Nekrašiūtė tapo viena šeicho žmonų (27)

2017 balandžio mėn. 15 d. 17:39
Neringa Nekrašiūtė
A. Balčienės nuotr.
Pirmą kartą BTV „Muzikiniame iššūkyje“ uždainavo aktorė Neringa Nekrašiūtė ir dainininkė Rūta Žibaitytė. „Ilgai laukta, mano išsvajota partnerė, man labai patinka Rūtelė. Nusprendėm šį kartą pašėlioti, nes gavome labai linksmą dainą“, - laidoje prisipažins N. Nekrašiūtė. „Aš Neringai jaučiu labai didelę simpatiją. Ji tokia moteriška, iš savęs spinduliuoja labai teigiamą energiją, ji tokia, su kuria norisi būti“, - apie naują partnerę sakys R. Žibaitytė.

„Aš – superhitas“ finale susitiks skaistuolė, apie netradicinę seksualinę orientaciją prabilęs vaikinas ir fizikė (16)

2017 balandžio mėn. 15 d. 11:36
Valda, Silvestras, Dovilė
Imantas Boiko
Daugiau nei du mėnesius trukęs ir didelio televizijos žiūrovų dėmesio sulaukęs televizijos realybės šou „Aš – superhitas“ pasiekė finišo tiesiąją. Jau šį, šeštadienio, vakarą paaiškės, kas nusipelnė nugalėtojo vardo ir kuriam iš finalą pasiekusių dalyvių – skaistuolei Dovilei, fizikei Valdai ar apie netradicinę seksualinę orientaciją prabilusiam Silvestrui – atiteks pagrindinis prizas – 10 tūkstančių eurų.

R. Doveika: dėl sprendimo rinktis kunigystę verkė ir mama, ir tėtis (17)

2017 balandžio mėn. 14 d. 14:50
Trys kūdikiai, gimę tą pačią dieną. Vienas iš jų taps žinomu kunigu Lietuvoje. Kiti – paprasti žmonės. Tačiau visų jų gyvenimo istorijos – ypatingos. Tai kunigas Ričardas Doveika, policininkas Vitalijus Blažys bei medikės dvynės Jolanta Karosevičienė ir Inga Sinkevičienė. Jų gyvenimo istorijos – naujoje dokumentinėje apybraižoje „Gimę tą pačią dieną” Velykų vakarą per LRT.

L. Kazlauskienė apie vyrą: baisu, kad vieną dieną Petras namo nepareis (11)

2017 balandžio mėn. 14 d. 10:14
Petras ir Liveta Kazlauskai
Organizatorių nuotr.
Šį sekmadienį LNK televizijos eteryje tęsis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ dvikovos. Dalyviai kaupia pergales ir taškus, ir jau kitą savaitę paaiškės tie, kurie užsitarnavo vietą projekto finale. Šįkart itin intriguojančiai baigėsi dviejų jaunų dalyvių įsiknūjimas į atlikėją Livetą Kazlauskienę – moteris pasirodymą studijoje stebėjo pati, ir vėliau pareiškė apie jį savo nuomonę.

T. Rimgaila – apie vaikystėje įgytus įgūdžius: tai yra tokie dalykai, kurių paprastoje mokykloje neišmoksi (5)

2017 balandžio mėn. 13 d. 17:12
„Nors ir negimiau Mažeikiuose, tačiau čia grįžęs visada galiu pasakyti – štai, grįžau namo, į savo mietą. Čia užaugau, baigiau mokyklą, čia išmokau šokti – turbūt svarbiausia ir yra ta sąsaja, būtent Mažeikiuose prasidėjo visas tas kelias, kuriame esu dabar. Tai yra miestas, kuris išugdė iš manęs žmogų“, – šypteli šokėjas, atlikėjas bei renginių vedėjas Tadas Rimgaila, rašoma LRT pranešime spaudai.

S. Nainės pasirodymą vertinęs G. Drukteinis jame pasigedo pusnuogių vaikinų (1)

2017 balandžio mėn. 13 d. 16:22
S. Nainės ir I. Juozapaitytės pasirodymas
Lukas Kodis
Šeštadienio vakarą BTV „Muzikinio iššūkio“ dalyviai pasirodymus atliks įvairiausiose pasaulio vietose. Gražiausios lietuviškos dainos skambės Japonijoje, Vokietijoje, Meksikoje, Ispanijoje, Lietuvoje ir kitose šalyse. Dainininkės Simona Nainė ir Ieva Juozapaitytė pasirodymą atliks Brazilijoje. „Tai yra viena nuostabiausių šalių, kuriose esu buvusi. Kai mes burtų keliu gavome šitą vietą, pirma mintis buvo – karnavalas. Manau, kad pasirodysime su plunksnomis ir daug šoksime“, - laidoje pasakos grupės „Pinup girls“ narė Simona.

R. Mikelkevičiūtė pademonstravo, kaip pigiai pasipuošti iš dėvėtų drabužių parduotuvės (33)

2017 balandžio mėn. 13 d. 15:28
2.90 Eur kainavusios kelnės, 4.60 Eur tunika, 10.60 Eur batai, papuošalai, atsiėję dar 2.90 Eur. Viskas tekainavo 21 eurą“, - šį ketvirtadienio vakarą sveikindamasi su pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ žiūrovais vedėja Rūta Mikelkevičiūtė atskleis, kiek kainavo jos pavasarinis įvaizdis.
OKT teatras

VESTUVĖS
2017 balandžio 29 d. 19.00 val.

VESTUVĖS
2017 gegužės 03 d. 19.00 val.
Praėjusiais metais atlaikiusi penkiolikos spektaklių turą po tris didžiuosius Kinijos miestus, režisieriaus Oskaro Koršunovo trupė 2017-ųjų gastroles pradėjo pažymėdami dar vieną tašką pasaulio žemėlapyje. Šį kartą tai Azijoje esančios salos Taivano sostinė Taipėjus ir ten rengiamas tarptautinis Taivano menų festivalis, kurio programoje vilniečiai pristatė „Hamletą“.
„Hamletui“ Taivane skambėjo tūkstantinės publikos ovacijos
2017 balandžio 11 d.