Eteris

Naujasis „Sostų karų“ anonsinis filmukas primena apie atėjusią žiemą (2)

2017 birželio mėn. 22 d. 15:22
Birželio 21 d. pristatytas anonsinis epiniu visame pasaulyje tapusio fantastinio televizijos serialo „Sostų karai“ anonsinis filmukas, suteikiantis galimybę pažvelgti į tai, kas laukia jau visai netolimoje ateityje. Anonsinis filmukas pavadintas „Žiema jau čia“ ir primena seriale dažnai kartojamą frazę apie artėjančią žiemą. Filmuke rodomi visi gyvi išlikę veikėjai, kovojantys dėl geležinio sosto.

Lietuvė tapo prancūziškosios „Santa Barbaros“ žvaigžde: vaidmenį gavo be pažinčių ir suktybių (11)

2017 birželio mėn. 20 d. 12:15
„Meilės paslaptys“ – kultinis prancūzų serialas, populiarumu šioje šalyje prilygstantis amerikietiškajai „Santai Barbarai“. Skirtingais pavadinimais šis serialas transliuojamas jau beveik dvidešimt metų, o jo aktoriai – tikros žvaigždės. Viena jų – lietuvė Miglė Rimaitytė.

Atlikėja Kaia: ateinu parodyti, kad esu daugiau nei mergaitė, dainuojanti su SEL (5)

2017 birželio mėn. 20 d. 11:23
Jau netrukus Palangos sporto arenoje prasidės penktojo „Lietuvos balso“ sezono aklųjų perklausų filmavimai, kuriame šimtas dalyvių vien tik savo balsu bandys priversti mokytojų kėdes atsisukti. Tarp šių dalyvių ir žinoma atlikėja Kamilė Tumelytė, neseniai prisistačiusi nauju KAIA sceniniu vardu, rašoma pranešime spaudai.

4 kartus tekėjusi ir modeliu tapusi 70-metė G. Sommer pažėrė patarimų, į kuriuos dėmesį verta atkreipti kiekvienai moteriai (9)

2017 birželio mėn. 15 d. 10:35
70-metė vertėja, tiesiai iš Dubajaus atvykusi Gracija Sommer pažėrė patarimų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį kiekvienai Lietuvos moteriai. Gracija į žiniasklaidos akiratį pateko tuomet, kai visai neseniai pasirodė dizainerio Liutauro Salasevičiaus naujos kolekcijos pristatyme. Moteris buvo vyriausias modelis, žingsniavęs podiumu.

Žinomi atlikėjai susibūrė labdaringam „Misija Sibiras“ koncertui (22)

2017 birželio mėn. 14 d. 21:47
Trečiadienį, minint 76-ąsias tremties pradžios Lietuvoje metines, LRT studijoje rinkosi žinomi žmonės ir „Misija Sibiras 2017” dalyviai. Paramos koncerto metu siekiama surinkti lėšų gyvosios istorijos išsaugojimui ir taip prisidėti prie projekto gyvavimo.

Apmaudi klaida ir A. Rožicko pokštai papiktino „Sidabrinių gervių“ žiūrovus (167)

2017 birželio mėn. 14 d. 13:54
Andrius Rožickas, transliacijos stop kadras
DELFI ir stop kadras
Antradienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose vyko Lietuvos kino bendruomenės šventė. Dešimtąjį kartą buvo pagerbti ir įvertinti geriausi kūrėjai, jiems įteiktos prestižinės „Sidabrinės gervės“ statulėlės.

L. Čeprackas: niekada nepagalvoju, kad karvutė būtų linksmesnė, jei toliau ganytųsi ir aš jos nesuvalgyčiau (9)

2017 birželio mėn. 13 d. 12:06
Pastaruoju metu vaidus tarp veganų ir tų, kurie negali gyventi be mėsos, girdime vis dažniau. Veganai kartais pavadinami sektantais, o jų diskusijos su mėsavalgiais ne visuomet baigiasi gražiuoju.

Leon Somov karjeroje - pokyčiai: niekada gyvenime neturėjau tokios patirties (2)

2017 birželio mėn. 13 d. 10:08
Vienas didžiausių muzikos autoritetų Lietuvoje, elektroninės muzikos kūrėjas ir prodiuseris Leon Somov tapo didžiausiu netikėtumu, paskelbus visus penktojo „Lietuvos balso" sezono mokytojų vardus. Pats Leonas tikina, kad mokytojo amplua jam visiškai naujas, tačiau džiaugiasi priėmęs iššūkį padėti naujiems talentams atrasti savo kelią muzikoje.

Gedulo ir vilties dieną – paramos koncertas „Misija Sibiras“ per LRT

2017 birželio mėn. 12 d. 15:09
Misija Sibiras 2017 bandomasis žygis
Misija Sibiras
Išsaugokime kiekvieno ištremto ir įkalinto Lietuvos gyventojo vardą ir likimą – kviečia LRT ir projektas „Misija Sibiras“. Minint 76-ąsias tremties pradžios Lietuvoje metines, birželio 14-ąją, Gedulo ir tremties dieną, prieš pat vidurdienį visoje Lietuvoje skelbiama tylos minutė, o vakare bus transliuojamas paramos koncertas „Misija Sibiras 2017” (vedėjai Ignas Krupavičius ir Gerūta Griniūtė).

U. Galadauskaitė pasidalijo karčia patirtimi: aprėkta pašnekovo yra ir pravirkusi (18)

2017 birželio mėn. 9 d. 12:12
Paskutinėje sezono „Stiliaus“ laidoje šį šeštadienį žiūrovų laukia pažintis su LRT informacinių laidų vedėja Ugne Galadauskaite. Apie darbą ir gyvenimo kokybę, apie dėmesį ir priekaištus Ugnė kalba linksmai ir atvirai, skelbiama pranešime spaudai.

N. Pareigytė-Rukaitienė: Šiaurės Korėjos realybė priminė, kokiame rojuje aš gyvenu (10)

2017 birželio mėn. 9 d. 10:34
TV laidos „Vasaros gidas“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė kartu su kolega keliautoju Danu Pankevičiumi nenustoja stebinti savo istorijomis iš įvairiausių kraštų. Po pažinties su Šiaurės Korėjos realybe, Nijolė teigia, kad gyvendami Lietuvoje dažnai pamirštame tikrąją laisvės vertę.

Palangos verslininkai labiausiai laukia užsienyje vargstančių ir pasitaškyti pinigais norinčių emigrantų (56)

2017 birželio mėn. 8 d. 13:53
J. Basanavičiaus g. Palangoje
DELFI / Erikas Skardžius
Vos tik prasidėjo vasara, žmonės jau ėmė skųstis ir vėl užaugusiomis pajūrio kurortų kainomis. Kur matyta, kad porcija šaltibarščių kainuoja 8 eurus, o paprastas kepsnys – 15 eurų? „Tai dar ne pabaiga, įsigaliojus naujiems alkoholio draudimams kainos dar labiau kils arba man teks atleisti apie 80 procentų savo darbuotojų”, - gąsdina Palangos verslininkas Henrikas Tautkus, skelbiama pranešime spaudai.

R. Gaidan vyras įsigijo kaip daiktą: 10 metų neturėjau teisės į asmeninį gyvenimą (54)

2017 birželio mėn. 7 d. 10:03
Renata Gaidan
Asmeninio albumo nuotr.
Trečiadienio vakarą laidoje KK2 gražuolė Renata Gaidan bus kaip niekada atvira. Moteris pripažins, kad jos gyvenimas niekada nebuvo rožėmis klotas – teko patirti vyro žeminimą ir smurtą.

N. Rukaitienę šokiravo Etiopijos moterų grožio ritualai: tai neprilygsta plaukelių jautriausiose kūno vietose šalinimui (9)

2017 birželio mėn. 2 d. 11:12
Po gražiausias Lietuvos vietas keliaujanti ir lietuviškų sveikatos bei grožio receptų ieškanti TV laidos „Vasaros gidas“ vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė liko šokiruota, susipažinusi su Etiopijos moterų puošybos tradicijomis, rašoma TV3 pranešime spaudai.

„Vaikų balsas 2017“ apdovanojimuose – netikėta viešnia (8)

2017 birželio mėn. 1 d. 22:35
Birželio 1-oji, Tarptautinė vaikų gynimo diena, tapo ypatinga ne tik mažiesiems svajokliams, bet ir žymiausioms šalies scenos žvaigždėms, kurias buvo galima išvysti netikėtais amplua. Kultiniai apdovanojimai „Vaikų balsas 2017“ žiūrovams dovanojo spalvingiausią metų šou su ryškiausiais pasaulio superherojais.

Neįtikėtina, ką 12-metė pilvakalbė išdarinėja scenoje: pasirodymas internete plinta it virusas (4)

2017 birželio mėn. 1 d. 14:27
Darci Lynne Farmer
Stop kadras
Laidoje „America’s Got Talent“ debiutavo unikali dalyvė – pilvakalbė 12 m. Darci Lynne Farmer. Ji netgi laimėjo ypatingą žiuri narės Mel B prielankumą – „golden buzzer“, rašo justjared.com.

A. Valinskas prisipažino su žmona galvojantys įsivaikinti mergaitę: tai, ką dabar sakau viešai, yra apgalvota (105)

2017 birželio mėn. 1 d. 11:07
I. ir A. Valinskai
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
„Tai, ką dabar sakau viešai, yra apgalvota. Mūsų su Inga dar laukia pokalbis apie tai, bet mes rimtai galvojame, kad mūsų šeimoje dar gali atsirasti mergaitė. Namie tęsiu pokalbį su šeima, kad galėtume priimti dar vieną vaiką. Norėčiau įsivaikinti mergaitę“, - sako televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Krepšininko L. Kleizos žmona Agneta tapo serialo aktore (15)

2017 gegužės mėn. 29 d. 17:41
Žinomo krepšininko Lino Kleizos žmona Agneta Kleizienė ne tik augina sūnelį Jokūba, vadovauja nuosavam verslui, bet ir randa laiko maloniai veiklai. Jauna moteris komiškame seriale įkūnijo pati save.

Paskelbta, kas tapo „Lietuvos Balso“ penktojo sezono mokytojais (14)

2017 gegužės mėn. 28 d. 10:17
„Lietuvos balsas“
Organizatorių archyvas
Šeštadienio vakarą, Palangoje, įvyko „Lietuvos Balso“ penktojo sezono pristatymo koncertas, vainikuotas įspūdingu lazerių ir fejerverkų šou, kurio metu pagaliau išaiškėjo, kas užims penktojo sezono mokytojų kėdes. Didžiausia šių metų televizijos intriga atskleista – geriausio šalies balso penktajame sezone ieškos Donatas Motvydas, Džordana Butkutė, Leon Somov ir Inga Jankauskaitė.

Apie problemas su svoriu prabilusi M. Daikerytė: galvojau, kad esu užkeikta (16)

2017 gegužės mėn. 26 d. 17:42
Šį šeštadienį LNK laidoje „Bus visko“ - istorija apie devyniolikmetę, vieną jauniausių Lietuvos verslininkių Militą Daikerytę, kurios gyvenimą lydėjo žmonių apkalbos, kad jai viską nupirko turtingi tėvai. Tačiau dažnai žmonės padaro išvadas per anksti, rašoma LNK pranešime spaudai.

„X Faktoriaus“ žiūrovų laukia pokyčiai: eteryje nebeliks M. Starkaus (99)

2017 gegužės mėn. 26 d. 14:03
Jau rudenį į eterį sugrįš muzikinis projektas „X Faktorius“. Svajojantys apie sceną, šlovę ir pinigus muzikiniame šou demonstruos savo gabumus dainuoti. Į eterį projektas sugrįš atsinaujinęs. Projekto vedėją Martyną Starkų eteryje pakeis Mindaugo Stasiulio ir Mindaugo Rainio duetas.

Buvusi TV laidų vedėja J. Bitinaitė karjerą iškeitė į keliones po pasaulį ir surado meilę (16)

2017 gegužės mėn. 26 d. 12:03
Buvusi TV laidų vedėja Jūratė Bitinaitė prieš dešimt metų Lietuvoje turėjo viską, apie ką galima tik pasvajoti: darbas televizijoje, turtingas verslininkas šalia ir nesibaigiančios kelionės. Tačiau būdama savo šlovės viršūnėje moteris nusprendė viską mesti ir, atsitvėrusi tylos siena, išvyko iš Lietuvos. Šiandien Jūratė save vadina pasaulio piliete, o pastaruosius dešimt metų - didžiojo virsmo ir atradimų etapu. Per jį gražuolė apkeliavo pusę pasaulio, gyveno migruodama tarp dvidešimt penkių šalių, o gerai apmokamą darbą nusprendė iškeisti į dvasinius ieškojimus bei holistinių gydymų sritį, skelbiama pranešime spaudai.

A. Jagelavičiūtės sūnus debiutuoja televizijoje (35)

2017 gegužės mėn. 26 d. 11:21
Skirtingai nuo daugelio žinomų žmonių stilistė Agnė Jagelavičiūtė sūnaus Leono nuo spaudos neslepia – jo nuotraukas dažnai galima pamatyti Agnės socialinių tinklų paskyrose, kur ji ne tik dalijasi stiliaus patarimais, bet ir klausia kitų mamų nuomonės vienu ar kitu vaikų auginimo klausimu. Bet štai televizijoje Leonas dar nesirodė, skelbiama pranešime spaudai.

A. Kudabienė prie veidrodžio daug laiko nepraleidžia: užtenka 20-30 minučių (7)

2017 gegužės mėn. 26 d. 10:31
Šį šeštadienį laidoje „Pasaulis pagal moteris“ žinomos moterys pasakos apie savo hobius bei atsipalaidavimo būdus. Žurnalistei, „Lietuvos garbės“ vedėjai ir tiesiog veikliai moteriai Audrei Kudabienei toks būdas yra kartingų trasa, o apie grožio puoselėjimą paklausta moteris teigė daug laiko tam negaištanti, skelbiama pranešime spaudai.

Atostogų detalės, šokiravusios įžymybes: šaltibarščių kainos, emigrantai ir net gyvatė (33)

2017 gegužės mėn. 26 d. 10:10
Penktadienio pavakarę laidoje „KK2 penktadienis“ žinomi žmonės kalbės apie poilsį Lietuvoje. Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė pasakos, kad ją Palangoje ypač šokiravo šaltibarščių kaina, todėl net nereikia stebėtis, kad žmonės mieliau renkasi atostogas užsienyje nei Lietuvoje, skelbiama pranešime spaudai.

N. Pareigytė-Rukaitienė gįžta į TV eterį (10)

2017 gegužės mėn. 25 d. 11:34
Nijolė Pareigytė ir Danas Pankevičius
Dainius Stankus
Smalsi, vietoje nenustygstanti atlikėja, televizijos laidų vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė šią vasarą tęs savo keliones po Lietuvą ir kartu su 160 pasaulio šalių aplankiusiu keliautoju Danu Pankevičiumi TV žiūrovams laidoje „Vasaros gidas“ pasakos neįtikėtinas istorijas iš egzotiškiausių pasaulio valstybių, skelbiama pranešime spaudai.

L. Tamulytė-Stončė: kodėl kilmingus gyvūnus mylim labiau? (9)

2017 gegužės mėn. 24 d. 11:25
Laida „Moterų balsas“
Organizatorių nuotr.
„Pažiūrėk į augintinį, pamatysi šeimininką, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Moterų balsas“ filmavime juokavo laidos vedėja Natalija Bunkė (34m.). – Esu katininė“, – dar prisipažino. Atvirumu pribloškė ir Laima Tamulytė-Stončė (37m.): „Aš mieliau auginčiau vaikus nei gyvūnus...“ O trečia laidos vedėja aktorė Edita Užaitė (35m.) apie šunį namie net pagalvoti nenori: „Per daug atsakomybės.“

R. Bernatonis apie šou, prieš kurį negalėjo valgyti visą savaitę: visiems sakau, kad buvau drąsus (1)

2017 gegužės mėn. 24 d. 11:06
Dviejų pasaulio Gineso rekordų autorius, iliuzionistas Rokas Bernatonis nuolat dalyvauja TV laidose, įspūdinguose šou, privačiuose renginiuose, tačiau jo gyvenime buvo vienas pasirodymas, kuris iš pradžių sukėlė milžinišką stresą, o paskui – dar didesnę euforiją. Tai pasirodymas Las Vegase, dviejų magų ir komedijos meistrų Penn ir Teller šou „Fool us“ („Apkvailink mus“).

S. Burbaitė įspėja modelio karjeros siekiančias jaunas merginas (4)

2017 gegužės mėn. 24 d. 10:16
„Noriu, kad mano žodžius išgirstų paauglės, svajojančios apie modelio darbą, grožio konkursus, ir jų svajones palaikančios mamos“, – jau šį vakarą 19:30 val. gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas“ prabils grožio konkursų dalyvė, modelis ir populiaraus tinklaraščio autorė Simona Burbaitė.

Vulgariomis fotosesijomis išgarsėjusiai A. Stumbrei trūko silikoninės krūtys (183)

2017 gegužės mėn. 23 d. 10:12
Agnė Stumbrė
V.Gervės nuotr.
Stilistei Agnei Stumbrei nutiko nelaimė – netikėtai sprogo moteriai naujai sudėtos krūtys. Visai neseniai stilistė susimažino krūtinę ir įsidėjo naujus implantus.
OKT teatras
W
HAMLETAS
2017 liepos 29 d. 21.30 val.
Režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis „Vestuvės“, pastatytas atsispiriant nuo vokiečių klasiko Bertoldo Brechto pjesės, tapo vienu sėkmingiausių pastarojo laiko OKT/Vilniaus miesto teatro pastatymų. Jau per pirmąjį sezoną „Vestuvės“ parodytos rekordiškai daug – net 50 kartų. 51-asis kartas aktorių laukė Sankt Peterburge rengiamo festivalio „Raduga“ scenoje.
Oskaro Koršunovo teatro vasara: vestuvės Sankt Peterburge, laidotuvės Madride
2017 birželio 20 d.