Eteris

Po skyrybų su žmona Egmonto Bžesko laukia atsakingos pareigos televizijoje (12)

2017 sausio mėn. 19 d. 14:23
Egmontas Bžeskas, televizijos laidų vedėjas ir prodiuseris bei muzikos prodiuseris, Lietuvos pop scenai pristatęs ne vieną sėkmingą projektą, po keturių metų pertraukos grįžta į televizijos eterį tam, kad pradėtų naują talentų paiešką. E. Bžeskas taps vienu iš komisijos narių vasario 12 dieną LNK eteryje startuojančiame superšou „Mes – vieno kraujo“. Projekte bus ieškoma ne tik geriausiai dainuojančių, bet ir artistiškiausių atlikėjų antrininkų Lietuvoje.

Kelių erelis atvirai: tie pėstieji patys išbėga į gatvę, po ratais krenta (10)

2017 sausio mėn. 19 d. 12:46
„Tai, kad tie pėstieji patys išbėga į gatvę, po ratais krenta“, – taip apie savo elgesį keliuose atsiliepia ne vieną eismo įvykį sukėlęs Mindaugas Tirva. 31-erių vilniečio vairavimo istorijoje daug kraupių nelaimių – mirtinai pervažiuotas šuo, partrenktas žmogus, susidūrimas su kitu automobiliu, kuriame sėdėjo vaikai.

J. Braškys pasakė, ką galvoja apie kardinalius žmonos L. Kalpokaitės išvaizdos pokyčius (10)

2017 sausio mėn. 19 d. 11:04
Larisa Kalpokaitė
DELFI montažas
Kardinalūs aktorės Larisos Kalpokaitės išvaizdos pokyčiai viešojoje erdvėje sukėlė tikrą apkalbų audrą. Tiek aktorės pažįstami, tiek gerbėjai gyrė perpus sulieknėjusią, plaukus nusirėžusią ir bent dešimčia metų atjaunėjusią aktorę.

A. Mamontovas: išgėręs esu įskaudinęs ne vieną žmogų (3)

2017 sausio mėn. 19 d. 10:45
Andrius Mamontovas
DELFI / Orestas Gurevičius
„Yra labai daug priežasčių, kodėl menininkai vartoja svaigalus. Kūrybos žmonės yra jautresni, dažnam tai yra būdas pabėgti nuo dalykų, į kuriuos jis reaguoja jautriai ir negali atsiriboti“, – apie tai, kodėl alkoholio griebiasi menininkai „Lietuvos ryto“ laidoje „0 laipsnių“ jau šį sekmadienį 18.55 val. pasakos žinomas muzikantas Andrius Mamontovas (49 m.). – „Kartais kažką sukuri, įvykdai planą, surengi renginį, parašai dainą ir po to ateina toks tuštumos laikotarpis, būtent tas metas yra pavojingiausias“.

A. Šedžius apie R. Karbauskio ir G. Kildišienės skandalą: valstiečiai pasmerkti žlugti (40)

2017 sausio mėn. 19 d. 10:33
Andrius Šedžius
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
„Valstiečius vienijo bendras tikslas – valdžia. O dabar jie išsibarstė, dirba kiekvienas sau, todėl yra pasmerkti žlugti”, - stebėdamas Ramūno Karbauskio ir Gretos Kildišienės skandalą piktinosi verslininkas Andrius Šedžius.

Nuo ketverių būgnais grojanti Fausta: pasiimdavau pieštukus ir į puodus mušdavau ritmą (5)

2017 sausio mėn. 19 d. 09:35
Į televizijos eterį sugrįžta tai, ko laukia visa Lietuva. Nepakartojamas ir neturintis analogų šou „Lietuvos talentai“ jau sekmadienį, 19.30 val. džiugins TV3 žiūrovus. Cirko artistai, šokėjai, magai ir iliuzionistai, akrobatai – tai tik keletas projekto dalyvių, kurie bandys eteryje sukurti nepamirštamą šventę.

Problemos LRT nesibaigia: užfiksuoti akivaizdūs pažeidimai (75)

2017 sausio mėn. 18 d. 18:23
Ingos Valinskienės koncertas
DELFI / Domantas Pipas
Lietuvos radijo ir televizijos komisija LRT eteryje transliuotą informaciją apie atlikėjos Ingos Valinskienės koncertą pripažino paslėptu komerciniu audiovizualiniu pranešimu bei priėmė sprendimą taikyti administracinę atsakomybę.

Skandalingai pagarsėjusios G. Kildišienės personažas – jau ir „Dviračio šou“ (127)

2017 sausio mėn. 17 d. 22:54
Greta Kildišienė
DELFI / Kiril Čachovskij
Pastarosiomis dienomis Seimo narė Greta Kildišienė – didžiausias diskusijas ir apkalbas sukelianti persona visoje Lietuvoje. Nenuostabu, kad progos patraukti į skandalą įsisukusios valstiečių ir žaliųjų partijos atstovės nepraleido ir politinio satyrinio humoro laidos „Dviračio žinių“ kūrėjai.

„Eurovizinis“ G. Ivanausko įvaizdis žiūrovus privertė rausti (108)

2017 sausio mėn. 17 d. 20:39
Kad choreografas Gytis Ivanauskas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje įkūnys personažą Lolitą Zero – žinoma jau ilgokai. Tačiau antradienio vakarą vykusių filmavimų metu garsus vyras pranoko save.

Ir vėl kelialapio į „Euroviziją“ siekiančią V. Matačiūnaitę komisija „sumalė į miltus“ (83)

2017 sausio mėn. 17 d. 20:50
Po nesėkmės „Eurovizijoje“ 2014 metais į šešėlį nuslinkusi atlikėja Vilija Matačiūnaitė antradienio vakarą bandė laimę antrąsyk – nacionalinėje atrankoje ji ir vėl siekia kelialapio į tarptautinį dainų konkursą.

J. Arlauskaitė-Jazzu apie „eurovizininkės“ pasirodymą: tai galėtų būti Lietuvos koziris (54)

2017 sausio mėn. 17 d. 19:50
13 dalyvių, tarp kurių – scenos naujokai ir veteranai – tiek atlikėjų šįvakar žengia ant nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos scenos. Tiesa, septyni jų jau šį šeštadienį tiesioginio balsavimo metu neteks galimybės keliauti į tolesnį etapą, o likusieji stos į kovą dėl kelialapio į Ukrainoje šįmet įvyksiantį muzikinį konkursą.

Didžiausias J. Razmos priešas apie jo romaną žinojo dar prieš ketverius metus (32)

2017 sausio mėn. 17 d. 11:33
Didžiausias J. Razmos priešas apie jo romaną žinojo dar prieš ketverius metus
Asm. albumo nuotr.
Seimo narys Jurgis Razma įrodė, kad iškelti vestuves niekada nėra per vėlu. Štai visai neseniai politikas susituokė su savo išrinktąja Vilija.

Paviešinta visų „X Faktoriaus“ transliacijų žiūrovų balsų lentelė: paaiškėjo lyderiai (27)

2017 sausio mėn. 16 d. 21:17
X Faktoriaus žiūrovų balsavimo lentelė, Iglė Bernotaitytė, Saulius Prūsaitis
DELFI montažas
Sekmadienį paaiškėjo tai, ko „X Faktoriaus“ žiūrovai laukė beveik penkis mėnesius. Po sunkios finalinės kovos TV3 projektą laimėjo Iglė Bernotaitytė. Marijampolietė pelnė garbę, šlovę ir 15 tūkst. eurų.

Apie antrąją šeimą prabilęs A. Šedžius: esu blogas tėvas (83)

2017 sausio mėn. 16 d. 14:44
Monika ir Andrius Šedžiai
DELFI montažas
„Norėčiau dar bent dviejų vaikų…“, – jau šį pirmadienio vakarą šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ papasakos Monika Šedžiuvienė. Tuo tarpu politikas ir verslininkas Andrius Šedžius prasitars, kad jau dabar galvoja parduoti verslą, ir visą laiką skirti politiko karjerai, bei šeimai.

Atskleisti „X Faktoriaus“ žiūrovų balsai: paaiškėjo, kokia persvara nugalėjo Iglė (24)

2017 sausio mėn. 16 d. 14:07
Iglė Bernotaitytė
DELFI / Orestas Gurevičius
Sekmadienį paaiškėjo tai, ko „X Faktoriaus“ žiūrovai laukė beveik penkis mėnesius. Po sunkios finalinės kovos TV3 projektą laimėjo Iglė Bernotaitytė. Marijampolietė pelnė garbę, šlovę ir 15 tūkst. eurų.

Didžiosios Britanijos „X Faktoriuje“ „kniaukiančia kate“ išvadinta Rubina bandys užkariauti lietuvišką sceną (32)

2017 sausio mėn. 16 d. 12:21
Dream Girls
DELFI montažas
Jau visai netrukus į TV3 ekranus su muzikiniu projektu „Aš – superhitas“ sugrįš visų taip išsiilgtas realybės šou žanras. Tačiau prieš prasidedant tiesioginėms transliacijoms, šou rengėjų laukė sunkus darbas – visą savaitgalį kompetentinga komisija stebėjo pretendentų pasirodymus, tarp kurių – ir jau pažįstami veidai. Atrankose sudalyvavo realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ sekso skandalu išgarsėjusi Aistė Jankauskytė ir Didžiosios Britanijos „X Faktoriuje“ nesėkmę patyrusios grupės „Dream girls“ narė Rubina Zmuidinaitė.

Po dramatiškos kovos dėl vietos „Žvaigždžių duetų“ superfinale – netikėti rezultatai (167)

2017 sausio mėn. 16 d. 00:29
N. Bunkė
Organizatorių nuotr.
Sekmadienio vakarą LNK eteryje nugriaudėjo lemtingas „Žvaigždžių duetų“ pusfinalis, kuriame paaiškėjo keturi duetai, už dviejų savaičių susikausiantys legendinio projekto superfinale. Laida sulaukė daugiau kaip 14 000 žiūrovų skambučių, tačiau galutiniai rezultatai nustebino ne vieną.

I. Bernotaitytė negali patikėti savo sėkme: vis dar nesuvokiu (219)

2017 sausio mėn. 15 d. 23:12
Iglė Bernotaitytė
DELFI / Orestas Gurevičius
Sekmadienio vakarą finišavęs muzikinis projektas „X Faktorius“ Lietuvai padovanojo dar vieną popmuzikos žvaigždę. Šou nugalėtoja tapusi Iglė Bernotaitytė sako iki šiol negalinti patikėti savo sėkme.

Lemtingoje „X Faktoriaus“ kovoje triumfavo Iglė (612)

2017 sausio mėn. 15 d. 19:31
Iglė Bernotaitytė
DELFI / Orestas Gurevičius
Vienas populiariausių muzikinių projektų Lietuvoje „X Faktorius“ šįvakar pasiekė finišo tiesiąją. Superfinale varžėsi trys dalyvės: Paulina, Iglė ir „Golden Age“, tačiau nugalėtoja tapo tik viena jų.

Juodžiausias dienas išgyvenanti A. Baukutė: man jau ieško kapo duobės (806)

2017 sausio mėn. 15 d. 11:17
Asta Baukutė
Organizatorių nuotr.
Praėjusį savaitgalį Lietuvos visuomenę sukrėtė skandalas, kurio epicentre atsidūrė aktorė Asta Baukutė. Vienoje nacionalinio transliuotojo pramoginėje laidoje nesuvaldžiusi savo emocijų moteris parodė itin dviprasmišką, A. Hitlerį vaizduojantį gestą. Atvirame interviu tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ aktorė prisipažins, kad praėjusi savaitė jai buvo viena sunkiausių gyvenime.

Po Naujųjų metų žiburėlio rusai siekia iškrapštyti A. Pugačiovą ir jos „palydą“ iš eterio (155)

2017 sausio mėn. 15 d. 11:08
Filipas Kirkorovas, Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas
DELFI montažas
Rusų estrados primadona Ala Pugačiova (67 m.) įplieskė tikrą karą tarp Pirmojo kanalo žiūrovų. Naujųjų metų išvakarėse rodyta laida „Pas primadoną svečiuose“, kurią vedė A. Pugačiova, jos sutuoktinis Maksimas Galkinas ir buvęs vyras Filipas Kirkorovas, sukėlė diskusiją – ar tikrai kasmet per naujametę programą reikia rodyti vis tuos pačius veidus?

Buvęs lenktynininkas D. Jonušis įsitikinęs – blogai vairuojantiems negerai su galva (15)

2017 sausio mėn. 14 d. 10:46
„Blogas vairavimas yra ne įgūdžių klausimas, o žmogui tiesiog su galva negerai”, - įsitikinęs buvęs lenktynininkas, BMW saugaus vairavimo akademijos vadovas Darius Jonušis. Tokių aštrių pasisakymų profesionalas negailės naujajame „Blogiausio Lietuvos vairuotojo” sezone. Projekte netrūks naujovių – buvusį laidos vedėją Mantą Stonkų pakeitęs Tomas Langvinis nėra paskutinė staigmena žiūrovams. Keičiasi ir laidos komisijos nariai.

Paaiškėjo, kas toliau rungsis dėl kelialapio į „Euroviziją“ (124)

2017 sausio mėn. 14 d. 21:14
Miglė, Mia ir Lawreigna
DELFI montažas
Šeštadienio vakarą vyko antroji lietuvių kova dėl kelialapio į tarptautinį muzikinį konkursą „Eurovizija“. Šįvakar žiūrovų dėmesį prikaustė 13 scenos veteranų ir naujokų, atidavusių savo jėgas nacionalinėje atrankoje. Deja, net 7 iš jų buvo priversti palikti projektą.

A. Perezas apie santykius su 16-mete Urte: kitas žingsnis - santuoka (190)

2017 sausio mėn. 13 d. 14:30
Aaronas Perezas su mylimąja
Asmeninio albumo nuotr.
Šiais laikais jaunutės gražuolės ir keliasdešimt metų vyresni turtingi vyrai - jokia naujiena, tačiau kai viešumon iškilo istorija apie milijonierių ir nepilnametę, jei atsiduria dėmesio centre. Jau porą savaičių Lietuvą purto skandalas, kuris atkreipė net vaikų teisių apsaugos tarnybos bei teisėsaugos dėmesį.

Specialus DELFI balsavimas: kas sekmadienį nuskins „X Faktoriaus“ laurus? (64)

2017 sausio mėn. 13 d. 15:00
X Faktorius
DELFI montažas
Sekmadienį įvyks tai, ko laukia TV3 žiūrovai. 19.30 val. paaiškės, kas tapo ketvirtojo sezono „X Faktoriaus“ nugalėtoja. Žiūrovų laukia superfinalas be vyrų – „X Faktoriuje“ kovos tik merginos. Iglė, Paulina ir „Golden Age“ – kam pavyks išplėšti pergalę ir pasiimti 15 tūkst. eurų?

„Eurovizijos“ atrankose dalyvaujančiai Miai teko įveikti vieną didžiausių savo baimių (20)

2017 sausio mėn. 13 d. 13:39
Mia
DELFI / Andrius Ufartas
Jau šį šeštadienį 13 nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvių kausis dėl galimybės pasirodyti kitame etape, bet net 7 keliaus namo. Savo sėkmę šįkart išbandys Gabrielius Vagelis, Ieva Zasimauskaitė, Rasa Kaušiūtė, Valdas Lacko. O dainininkė Mia ne tik kvies į akistatą Fortūną, bet ir įveiks savo didžiąją baimę – aukštį.

Radži apie moteris: tik jų pareiga tvarkyti namus, bet jos negali atrodyti kaip skuduras (204)

2017 sausio mėn. 13 d. 12:39
Šį sekmadienio vakarą, TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovų laukia išskirtinė kelionė į Ukrainą ir Rusiją, kur gyvena charizmatiškojo dainininko Radži giminaičiai. Daugiau nei prieš metus savo mylimo senelio netekęs atlikėjas pagaliau aplankys jo kapą, o Radži močiutė papasakos tai, apie ką garsiai nekalbama – romų namuose galiojančias griežtas taisykles.

Neseniai išsiskyręs aktorius J. Gricius nebe vienišas – širdį pavergė žavi užsienietė (3)

2017 sausio mėn. 13 d. 10:45
Talentingas jaunosios kartos aktorius Jonas Gricius TV3 televizijos žiūrovams geriausiai pažįstamas iš jau antrąjį sezoną pradėjusio komiško serialo „Bruto ir Neto“. Norėdama pasveikinti su premjera, aktoriaus šeima surengė jam netikėtą skanią staigmeną kartu su kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ kūrybine komanda. Tačiau virtuvėje gimsiantys pokalbiai – ne vien apie maistą. Neseniai oficialiai išsiskyręs aktorius pasakos ir apie karjeros paieškas, ir apie naujai užgimusią meilę žaviai užsienietei.

V. Matačiūnaitės išvaizdos pokyčiai: po to teko savaitę niekur nesirodyti (30)

2017 sausio mėn. 13 d. 09:40
Vilija Matačiūnaitė
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Pastaruoju metu retai viešumoje matoma dainininkė Vilija Matačiūnaitė save vadina drąsia moterimi. Tad kaip pati sako, vos tik sulaukusi naujos realių pokyčių laidos „Grožio mėnuo“ kūrėjų kvietimo dalyvauti projekte, ji sutiko ilgai nedvejojusi.

Prieš „X Faktoriaus“ superfinalą dalyvės atskleidė, kur leistų laimėtus 15 tūkst. eurų (26)

2017 sausio mėn. 12 d. 13:02
Jau šį sekmadienį įvyks tai, ko su nekantrumu laukia visi TV3 projekto „X Faktorius“ žiūrovai. Beveik penkis mėnesius trukęs muzikinis šou pasieks finišą. Už kelių dienų paaiškės tas, kurį vadinsime ketvirtojo sezono nugalėtoju. Kam atiteks šlovė, garbė ir 15 tūkst. eurų?
OKT teatras
W
JULIJUS CEZARIS paskutinį kartą!
2017 sausio 21 d. 19.00 val.
M
MEISTRAS IR MARGARITA
2017 sausio 21 d. 18.30 val.
Supurtantis spektaklis, nepaliekantis abejingų, labiausiai laukta premjera, galingas Koršunovo pastatymas, įtraukiantis lyg magnetas – tokiomis frazėmis režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklį „Apvalytieji“ įvertino ispanų kritikai. Po itin sėkmingo tarptautinio debiuto aktoriai sugrįžta į Vilnių, kur jau vasario 15 d. vaidins Menų spaustuvės Juodojoje salėje.
Užsienio publiką supurtę „Apvalytieji“ sugrįžta į Vilnių
2016 gruodžio 16 d.