Sekmadienį „Lietuvos balse“ kaip niekada netrūko emocijų ir aistrų. O viena iš mokytojų R. Ščiogolevaitė atsiskleidė visomis spalvomis. LNK žiūrovai turėjo unikalią galimybę išvysti tai, ko nėra regėjęs nei vienas formato „The Voice of...“ gerbėjas – Rūta netyčia paspaudė mygtuką.
Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė
© DELFI / Kiril Čachovskij

Taip pat mokytoja nepažino savo vaikystės draugės: „Nė už ką gyvenime nebūčiau pasakius, jog čia dainuoja Aurytė, – už galvos susiėmusi sakė R. Ščiogolevaitė. - „Mes abi šiaulietės. Tai buvo ta mergina, kuriai visą vaikystę klaikiai pavydėjau tokiu baltu, bet labai dideliu pavydu.“

Vakarą pradėjo antrą kartą projekte dalyvaujanti Vaiva. „Aleksai, čia vyrukas ar mergaitė?“, - vos tik ji uždainavo paklausė Deivis Norvilas. Rūta net neabejojo – moteris. „Jeigu bičas, tada reiktų imti“, - savo žmonai sakė mokytojas. Tačiau visgi Vaivai neatsisuko nei vienas mokytojas.

Antrasis pasirodė keistuolis iš Mažeikių Gražvydas. Jam atsisuko net trys kėdės – Donato, Rūtos bei Deivio ir Renatos. „Nuostabiai dainavote. Uždegėt liepsnelę mūsų su vyru širdyse“, – po pasirodymo sakė R. Norvilė. „Gražvydai, neabejokite. Ji jums nuves iki finalų tikrai, nes ji mane nuvedė prie altoriaus“, - savo žmoną gyrė D. Norvilas. Deja, vaikinas pasirinko tyliai krašte sėdėjusį Donatą.

Trečioji pasirodė žemaitė Inga. Jai paskutinę akimirką atsisuko Rūta ir Deivis su Renata. Mergina pratrūko ir ėmė šokinėti. „Iš kur mums žinoti, kad jūs toks viesulas, kai renkatės lyriškas dainas?“, – klausė po pasirodymo D. Norvilas. Mergina pasirinko Rūtos komandą. Kitai dalyvei Simonai neatsisuko nė vienas mokytojas – ji juos išgąsdino savo galingu ir nesuvaldytu balsu. „Aš jos bijau“, – per pasirodymą sakė R. Ščiogolevaitė.

Penktasis pasirodė Eimantas. Jis atliko dainą „Nemoku meluoti“. Tačiau jis taip pat nesužavėjo mokytojų.

Šeštoji dalyvė Karolina buvo pasislėpusi už užuolaidos. Jai atsisuko tik D. Montvydas: „Lakstė šiurpuliukai. Tai pirmasis ir tikrasis rodiklis, kuris privertė mane paspausti. Likau neabejingas.“

Kitas dalyvis buvo Aurimas. Vaikinui iš pajūrio atsisuko dvi kėdės – Deivis ir Renatos bei Rūtos. Jis pasirinko Rūtos komandą. Kitai dalyvei – kaunietei Gluosnei nepavyko įtikinti mokytojų savo dainavimu.

Su „I‘m Calling You“ daina ant scenos pasirodė Aurelija, kuri, pasirodo, yra R. Ščiogolevaitės vaikystės draugė. „Nė už ką gyvenime nebūčiau pasakius, jog čia dainuoja Aurytė“, – už galvos susiėmusi sakė R. Ščiogolevaitė.

Mokytoja dar ilgokai negalėjo patikėti, jog projekte pasirodė jos gera vaikystės draugė, su kuria ji dainuodavo: „Mes abi šiaulietės. Tai buvo ta mergina, kuriai visą vaikystę klaikiai pavydėjau tokiu baltu, bet labai dideliu pavydu.“

Pasirodo, vaikystėje „Lietuvos balso“ dalyvei pedagogai leisdavo dainuoti solo – o R. Ščiogolevitei ne. Po Aklųjų perklausų mokytoja netgi papasakojo, jog minima dalyvė buvo tituluojama Šiaulių Vaida Genyte. Tačiau Renata Norvilė greitai suprato, kur čia šuo pakastas: „Tu užpavydėjai ir dėl to neatsisukai!” Jai atsisuko Fara ir Deivis su Renata, pastaruosius mokytojus Aurelija ir pasirinko.

Kita dalyvė Veronika – kuri „Nusukit mane, prašau. Man užkliuvo koja, -netyčia atsisukusi sakė Rūta. – Aš kitoj pusėj.“ D. Montvydas ėmė raginti mokytoją atsisukti ir nebesiožiuoti. „Žinai, kiek man kartų buvo atsukę užpakalį? Dėl to aš užaugau į didelę princesę“, - atšovė Rūta. Tačiau Deivis priminė mokytojai, jog ji sakė, kad netyčiukų gyvenime jos nemažai. „Tikrai, netyčiukų mano gyvenime daug. Gerai, kad vaikai tyčiniai“, - pamąsčiusi tarė Rūta. Visgi paspaustas mygtukas – reiškia paspaustas. Veronika toliau tęsia savo kelionę „Lietuvos balse“.

Kita pasirodė Agnė, kuriai atsisuko du mokytojai Fara ir Deivis su Renata. Mergina pasirinko Farą. Priešpaskutinė į sceną lipo operos solistė Laura. Jos buvęs kolega – Deivis: „Jeigu atpažins, turėtų atsisukti.“ Tačiau dalyvei neatsisuko nė vienas mokytojas.

Paskutinioji dalyvė taip pat operos solistė Ilona. Iki paskutinės minutės niekas neatsisuko, tačiau su paskutine nata atsisuko visos keturios kėdės. O D. Montvydas plojo net atsistojęs ant kėdės: „Tokio analogo dar nebuvo projekte.“ Mergina pasirinko Deivio ir Renatos komandą.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Seimo nariai nenori įteisinti savo atostogų (47)

Dar 2005 metais gautas Konstitucinio Teismo išaiškinimas, kad parlamentarams reikia įstatymu...

Po rekonstrukcijos atidarytą „Maximą“ sekmadienio vakarą užliejo vanduo gedimas parduotuvėje likviduotas (178)

Vilniuje vos prieš dešimt dienų po keturis mėnesius trukusio atnaujinimo atidarytoje Mindaugo g....

Lietuva apsisprendė – pažadas NATO bus įgyvendintas, bet džiaugsmą lydi nerimo signalai (1398)

Kitąmet Lietuva pirmą sykį per pastaruosius du dešimtmečius gynybai skirs 2 proc. BVP –...

Išbandymas alkotesteriu: kodėl pareigūnai vengia antro karto (9)

Socialiniuose tinkluose garsiai nuskambėjo istorija, kai viena vairuotoja pasiskundė, jog policijos...

Norite užauginti sveikus vaikus? Sekite suomių pavyzdžiu (3)

Aktyvūs vaikai yra ne tik laimingesni, bet pasižymi geriau išlavintais gebėjimais, sveikatos...

Persigalvojo: su slaptažodžiais nebereikia tiek vargti (7)

Tikriausiai jūsų slaptažodis – paini raidžių, skaičių ir punktuacijos kombinacija. Pasirodo,...

Šią savaitę orai nelepins: skėčio reikės beveik kasdien (11)

Šią savaitę skėčių beveik nepaleisime iš rankų, ypač savaitės pradžioje. Antroje savaitės...

Artėja visiškas Saulės užtemimas: kaip į tai reaguos gyvybė Žemėje (77)

Veikiausiai girdėjote, kad rugpjūčio 21 dieną įvyks Saulės užtemimas. Tūkstančiai žmonių...

Vilniaus oro uosto tako remontas – tik pradžia (43)

Laiku baigtas Vilniaus oro uosto tako remontas buvo tik pradžia – per artimiausius kelerius metus...