Šiandien prasidėjo „Lietuvos balso“ pusfinalis, transliuojamas tiesiogiai iš „Teatro arenos“. Tiek įtampos ir emocijų dar nebuvo. Iki šio sekmadienio vakaro ne visi projekto dalyviai žinojo, ar turės galimybę lipti ant scenos ir savo pasirodymu džiuginti LNK žiūrovus. Be to, šį vakarą finalininkai pažada kalėdinę nuotaiką!„Teatro arena“ sausakimša muzikos mylėtojų - visi bilietai parduoti. O Merūnas Vitulskis net prisipažins - jau ieško savo pirmagimiui Ajui žmonos.
Merūnas Vitulskis
© DELFI / Orestas Gurevičius

Laidos pradžioje buvo atskleista intriga, kurie dalyviai toliau tęs savo muzikinę kelionę „Lietuvos balse“. Pirmieji ant scenos išgirsti verdikto lipo Valinskų mokiniai – Aistė,Rūta ir Agnė. Finalininkams mokytojai praėjusį sekmadienį savo balsus išdėsto taip: 50 – Agnei, 30 – Rūtai, 20 – Aistei. Žiūrovų balsai: Agnei – 37, Rūtai – 35, Aistei -28. Susumavus rezultatus daugiausia balsų surinko Agnė – 43 procentus, o projektą paliko Aistė Tomkevičiūtė. Antrieji verdiktą išgirdo Donato trejetas . Mokytojo balai: 50 procentų – Notai, Natalijai – 30, 20 – Audriui. Žiūrovų balsai: Notai skyrė 49 procentus, Natalija 30, o Audrius – 21. Bendri rezultatai: Notos balsai – 49, Natalijos – 30. Deja, Audrius Janonis atsisveikino su „Lietuvos balsu.“ T retieji ant scenos žengė Merūno mokiniai. Savo balsus mokytojas paskirstė taip: Dainotui – 50, 30 –Rūtai, 20 – Eglei. Žiūrovų balsai: Eglė ir Dainotas gavo po 34 procentus, o Rūta surinko – 32. Su „Lietuvos balsu“ atsisveikino, Eglė Gadeikytė. Paskutinieji liko Katažinos mokiniai. Mokytojos balsai: 50 procentų skyrė – Eglei, 30 – Algei, 20 – Dianai. Žiūrovų balsai pasiskirstė tokia tvarka: 55 Eglei, Algė – 25, Diana – 20 procentų. Susumavus rezultatus projektą paliko Daina Bartnikaitė-Gubanovienė.

Pirmieji į sceną lipo Donatai, kurie atliko Buble ir Thalia dainą „Feliz Navidad“. Agnė Bubilaitė dainavo Dž. Butkutės daina „Kalėdų nakty“, Daugirdas Šemiotas – Elvio Preslio „Lonely this Christmas“.Rūta Andruškevičiūtė – Violetos Tarasonovienės „Kalėdos jau čia“. Per Rūtos pasirodymą Merūnas Vitulskis neatitraukė akių nuo vaikų ir ieškojo savo pirmagimiui žmonos. „Kuris čia Ajui tiktų į žmonas“, - juokėsi M. Vitulskis. Savo simpatiją jis atidavė Donatams. Kolegai antrino ir D. Montvydas: „Nors vokaliai jūs neesat stipriausi, bet turit tai, ko daugelis neturi.“ Merūnas pabrėžė, jog A. Valinskas yra ir lošėjas. O pramogų vilkas pridūrė atsisukdamas į savo žmoną: „Turiu širdžių damą.“ Valinskai savo balsus paskyrė tokia tvarka: 40 procentų atitenka Donatams, 30 Agnei, 20 Rūtai, 10 – Daugirdui.

Pirmasis iš Katažinos mokinių pasirodė Benas Muraška su Egidijaus Sipavičiaus daina „Krinta sniegas“. Algė Matekūnaitė atliko grupės „Pelenai“ dainą „Lopšinė“, Eglė Tamulionienė – Gyčio Paškevičiaus „Dar vienos Kalėdos“, o paskutinioji iš jų komandos Greta Kvederaitė atliko Kelly Family „An angel“. „Gretos pasirodymas mane labiausiai jaudino“, - komentavo D. Montvydas. A. Valinskas tikino, jog Eglė vokaliai stipriausia, Greta – jausmingiausia, Benas gražiausias ir spėjo, jog Algė paliks projektą: „Nepykit, jūs atrodėt silpniausiai.“ Komandos mokytoja vainikavo komentarus. Katažina pripažino, jog Algė neišpildė dainos ir nepapasakojo istorijos. Savo 40 procentų balsų Eglei, 30 Benui, 20 Gretai ir 10 Algei.

Natalija Demeško buvo pirmoji D. Montvydo mokinė pasirodžiusi pusfinalyje, ji atliko Mecano kūrinį „Hijo de launa“. Liana Pušnova dainavo kalėdinį hitą „Kalėdų naktį tylią“, Nota lyriškąją „Aleliuja“, o projekto favoritė Justina Budaitė „When love takes over“. Po šešiolikmetės Justinos pasirodymo sakė tiesiog ošė. A. Valinskas po pasirodymų susijaudino: „Į kitą etapą turi patekti Nota ir Justina. Man labai gaila, kad abi negalėsite patekti į superfinalą.“ Tačiau M. Vitulskis sukritikavo Notą: „Truputį buvo kaimiško garo, reikėjo truputį valdyti balsą. Bet be abejonės buvo gražu.“ O lyderės Justinos nenorėjo kelti į padebesius, jog neužriestų nosies: „Buvo neblogai.“ Merginų mokytojas Donatas tikino, jog jų ketvertas puošia „Lietuvos balsą“, tačiau Justiną Budaitę išskyrė: „Tu turi talentą.“ Tačiau jis turėjo priimti sprendimą ir savo balsus skyrė tokia tvarka: 40 procentų – Justinai, 30 – Notai, 20 – Lianai, 10 – Natalijai.

Merūno mokinys Dainotas Varnas atliko M. Carey hitą „All I want for Christmas is you“, latvė Samanta Tina pirmą kartą „Lietuvos balso“ scenoje dainavo lietuviškai. Ji atliko „Jurgos ariją“, po kurios salė negailėjo aplodismentų. Rūta Žibaitytė atliko dainą „White Christmas“,o pirmą kartą gyvenime suknele pasidabinusi Agnė Juškėnaitė atliko „Jingle bells“. Pastarasis nuotaikingas pasirodymas privertė atsistoti žiūrovus bei mokytojus. „Neturiu žodžių. Visi pasirodymai nuo iki. Visi atlikėjai tokie nuostabūs“, - komentavo D. Montvydas. A. Valinskas išskyrė du savo favoritus – Agnę ir Samantą. I. Valinskienė gyrė Agnę, jog ji moterį kiekvienąkart paverčia pasijausti vis kažką naujo atrandančia maža mergaite. Katažina išrinko savo favoritę – Rūtą. Komentarus vainikavo Merūnas, kuris savo komandą įvardijo pačia geriausia. „Mano žmona visad sako, jog aš spontaniškai priimu sprendimus“, - sakė Merūnas. I. Jankauskaitė pridūrė: „Taip ir vaikas atsirado?“ Merūnas paneigė: „Tai nutiko su Dievo pagalba.“ 40 procentų savo balsų Merūnas skyrė Samantai Tinai, 30 – Agnei, 20 – Rūtai, 10 – Dainotui.

Po konkursinių pasirodymų „Lietuvos balso“ vedėja Inga Jankauskaitė maloniai nustebino žiūrovus atlikta daina „Pavakary".

Susumavus rezultatus projektą paliko Donato mokinės Liana Pušnova ir Natalija Demeško, Katažinos mokinė Algė Matekūnaitė ir Benas Muraška, Valinskų mokinės Rūta Andruškevičiūtė ir Agnė Bubilaitė, Merūno mokinė Rūta Žibaitytė ir Dainotas Varnas.

Žiūrovų balsai


Justina Budaitė 45 %
Nota 23%
Liana Pušnova 22%
Natalija Demeško 10%

Benas Muraška 15%
Eglė Tamulionienė 21%
Greta Kvederaitė 54 %
Algė Matekūnaitė 10%

Donatai 32%
Rūta Andruškevičiūtė 4 %
Agnė Bubilaitė 15%
Daugirdas Šemiotas 49%

Agnė Juškėnaitė 49%
Dainotas Varnas 21%
Samanta Tina 19 %
Rūta Žibaitytė 11%

Bendri rezultatai

Justina Budaitė 43 %
Nota 27%
Natalija Demeško 10 %
Liana Pušnova 20%

Benas Muraška 23%
Eglė Tamulionienė 30%
Greta Kvederaitė 37%
Algė Matekūnaitė 11%

Donatai 36%
Rūta Andruškevičiūtė 12%
Agnė Bubilaitė 22%
Daugirdas Šemiotas 30%

Agnė Juškėnaitė 39%
Dainotas Varnas 16%
Samanta Tina 30%
Rūta Žibaitytė 15%

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Neseniai po rekonstrukcijos atidarytoje „Maximoje“ – sujudimas: evakuojami pirkėjai (126)

Vilniuje vos prieš dešimt dienų po keturis mėnesius trukusio atnaujinimo atidarytoje Mindaugo g....

Artėja visiškas Saulės užtemimas: kaip į tai reaguos gyvybė Žemėje (41)

Veikiausiai girdėjote, kad rugpjūčio 21 dieną įvyks Saulės užtemimas. Tūkstančiai žmonių...

Šią savaitę orai nelepins: skėčio reikės beveik kasdien

Šią savaitę skėčių beveik nepaleisime iš rankų, ypač savaitės pradžioje. Antroje savaitės...

Vilniaus oro uosto tako remontas – tik pradžia (23)

Laiku baigtas Vilniaus oro uosto tako remontas buvo tik pradžia – per artimiausius kelerius metus...

Lietuva apsisprendė – pažadas NATO bus įgyvendintas, bet džiaugsmą lydi nerimo signalai (1127)

Kitąmet Lietuva pirmą sykį per pastaruosius du dešimtmečius gynybai skirs 2 proc. BVP –...

Šešis ne savo vaikus auginanti moteris: dabar apsisukti ir išeiti negaliu (6)

Pasibeldus į vieno iš „ SOS vaikų kaimo “ namelio duris, pirmasis mane lojimu pasitinka prie...

R. Valatka. Pagonišką nuotykių ilgesį aitrina nedegantys kumečių laiškai iš praeities (321)

Aksominis sezonas. Turėjo baigtis su Žoline. Bet nesibaigė. Užplūdusi šiluma ir akivaizdžiai...

Nematyta Anykščių pusė: daug netikėtų atradimų – vos per vieną dieną (32)

Anykščiai – miestas siurprizas. Tarp ežerų ir miškų įsikūręs nedidelis miestelis jau nuo...

Ar žinote, kuo gali baigtis per trumpos atostogos? (3)

Sakoma, dar­­bas iš bež­džio­nės pa­da­rė žmo­gų. O ką dar­bas be po­il­sio...

6 stiliaus patarimai moterims su didele krūtine (14)

Bičiulės su mažesne krūtine kas kartą varto akis, kai skundžiatės savo apvaliomis formomis? Jos...