Eglė, Justinas, Skirmantė, Liudas, Živilė ir Marius. Šiuos vardus turėtų atsiminti visi muzikinio realybės šou „Dangus 2” gerbėjai. Tai – žmonės, kurie kovos dėl „Dangaus 2” nugalėtojo vardo balandžio 28 dieną vyksiančiame realybės šou superfinale.
"Dangus 2" dalyvė Raimonda
© Dangus 2
Paskutiniame „Dangaus 2“ savaitės finalo koncerte triumfavo Justinas, verkė Raimonda ir Adelija, džiaugėsi į superfinalą „praslydęs“ Marius ir iš nuostabos aikčiojo Marijonas Mikutavičius, mat „dangiečiai“ jį netikėtai pasveikino su santuoka. Dalyviai įšuoliavo į sceną dainuodami „Oi laukiam laukiam mes svetelių laukiam“, nešini vestuviniu šakočiu, balionais ir vaikišku vežimėliu.

Tai buvo ne vienintelė staigmena. Koncertą pradėjo mažojo „Dangaus“ – konkurso, kuriame dalyvauja dainuoti trokštantys moksleiviai, nugalėtoja – Nora, sudainavusi pietietišką dainą „Karibų jūra“.

Paskutinio savaitės finalo koncerto dalyvių pasirodymus vertinę komisijos nariai buvo kaip niekad solidūs: Andrius Mamontovas, Jurgis Didžiulis bei kandusis radijo stoties „M-1“ programų prodiuseris Mindaugas Stasiulis.

Visi savaitės finalo dalyviai – Justinas, Raimonda, Adelija, Živilė ir Marius balansavo ties labai pavojinga riba: nė vienas negalėjo džiaugtis garantuota vieta superfinale.

Merginų numylėtinis Justas ilgą laiką negalėjo susitvarkyti su jam skirta daina „Su pavasariu“. Tačiau po kelių savaičių darbo Justas pagaliau parengė dainą. Jam atliekant kūrinį oranžinėmis kepurėlėmis mojuojančios jo gerbėjų klubo narės leido pajuokauti: galbūt Justas taip pat gali pradėti oranžinę revoliuciją. Tik muzikoje...

Živilė praėjusią savaitę išgyveno Fantomo dalią. Tačiau tik toji Fantomo dalia ir laimėta kova prieš Soliarį jai užtikrino trečią vietą turnyrinėje lentelėje. Specialiai šiai kovai Živilė pavirto blondine ir sudainavo savo kūrybos dainą „Kartu“.

"Dangus 2" dalyvė Raimonda
© Dangus 2

Raimonda savaitės finalo koncertui paruošė lyrišką kūrinį „Pažadėk palaukt“. Raimonda ant scenos išėjo viena ir akomponuojat klavišiniams sudainavo iš visos širdies.

Coliukei Adelijai šis savaitės finalas taip pat buvo paskutinė galimybė patekti į superfinalą. „Dangietė" pirmą kartą scenoje pasirodė kaip tikra moteris ir sudainavo jausmingą, pačios sukurtą dainą „Aš nebeverksiu“. Deja, šie žodžiai neišsipildė. Sužinojusi, kad kartu su Raimonda nepatenka į superfinalą, mergina gailiai kūkčiojo ir neslėpė nusivylimo.

Marius paskutinę savaitę daugiau dėmesio skyrė meilės reikalams, o ne muzikai. Pasirinkęs dainą „Lietus“ jis scenoje sukūrė sau būdingą šou. Šokėjos grojo gitaromis, o Mariui pritarė jo nauja mylimoji „Danguje 2” – Edita.

Po komisijos vertinimo pirmavo Raimonda. Ji turėjo 34 balsus. Justas taip pat jautėsi užtikrintai. Marius, Adelija ir Živilė jaudinosi: po komisijos verdikto jie neturėjo pakankamai balsų.

Visų dangiečių, dalyvaujančių paskutiniajame savaitės finalo koncerte, širdys plakė dažniau, akys lakstė greičiau, nes Marijono ištarti skaičiai turėjo atskleisti visą tiesą: kas dalyvauja „Dangaus 2“ superfinale, o kas lieka už borto.

Žiūrovai 24 balus skyrė Adelijai, pamalonino 30 balų žemaitį Marių ir apdovanojo Justą 36 balais, kurie ir padėjo vaikinui iškovoti paskutinio savaitės finalo koncerto nugalėtojo vardą ir kelialapį tiesiai į superfinalą.

Kol Justas klykė iš džiaugsmo, turnyrinėje lentelėje švietė ne visiems malonūs duomenys. Į superfinalą pateko Liudas, Skirmantė, Justas, Živilė, Marius, Eglė.

Šie šeši dangiečiai kausis dėl šou nugalėtojo vardo. Vieną dalyvį į superfinalą gali deleguoti ir žiūrovai. Visą savaitę iki penktadienio žiūrovai kviečiami balsuoti už bet kurį iškritusį iš „Dangaus 2“ dalyvį arba nepatekusį į superfinalą paskutiniame savaitės finalo koncerte. Siųskite SMS su dalyvio vardu telefonu 1609. SMS kaina – 1 litas.

Savo nuomonę galite pareikšti ir DELFI portale.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Kovos su terorizmu ekspertas: ruoškimės, tuoj teroristai panaudos naują ginklą (120)

Ateityje teroristų ginklu dideliuose Europos miestuose gali tapti valdomi dronai su sprogmenimis. Tai...

Atgijęs Latvijos krepšinis: auksinė karta – pakeliui į šlovės olimpą specialiai Krepšinis.lt iš Rygos (75)

Latvija prieš Lietuvą. Rungtynės Rygos arenoje, į kurias bilietai ištirpo akimirksniu. Akistata,...

Vienas šuolis į vandenį pakeitė šeimos gyvenimą istorija sujaudino tūkstančius (124)

Birželio 10 d. vilnietis Aurimas Vėbra patyrė labai sudėtingą traum ą – kaklo penkto...

Kauniečiai butų pirkėjai pakeitė kryptį (9)

Nekilnojamojo turto ekspertai stebi kintančius kauniečių poreikius renkantis gyvenamąjį būstą....

Ką veikti už paplūdimio ribų?

Atvykus į pagrindinius mūsų šalies kurortinius mietus, Palangą bei Šventąją, ko gero,...

Lietuje pabudusi „Karklė“ tęsia linksmybes vienam rytas baigėsi komisariate (29)

Šeštadienio rytą festivalininkai „ Karklėje “ prabudo nuo lietaus lašų barbenimo į...

D. Adomaitis apsisprendė: rungtynėse su Latvija žaidėjų netausos favoritai – lietuviai

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis šeštadienio vakaro kontrolinėms...

Lekiate prie jūros? Nepamirškite, Jus stebi (88)

Atostogauti galima ir reikia, tik ne tuomet, kai vairuoji. Tokią žinią visą vasarą vairuotojams...

9 drabužius gadinantys įpročiai, apie kuriuos nepagalvojote

Nepriklausomai nuo to, ar renkatės naujus garderobo elementus paprasčiausioje, ar itin prabangioje...

Lietuviai rado dar vieną apsipirkimo maršrutą (287)

Europos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, Lietuvoje šiemet prekių ir paslaugų...