Igors jau dvi savaites sunkiai tramdė liūdesį. Jis taip norėjo į sceną, kad ten nepatekęs net per dvi didžiąsias perklausas, jau prašėsi arba namo, arba būti fantomu. Nei išeiti iš „Dangaus“ savavališkai, nei tapti fantomu jam nepavyko. Bet kol kas liūdesys „Danguje“ – jo draugas. Violeta Riaubiškytė dirbosu Igorsu, negailėdama nei savęs, nei laiko. Įsijautęs į melancholišką melodiją, vaikinas tiesiog skendo lyrikoje ir dainuodamas, regis, pamiršdavo viską aplink.
"Dangaus" penketukas
© TV3
Tačiau penktadieniais ateinantis įrašų studijos „Momo records“ vadovas Vytautas Šapranauskas nepagailėjo būtent jo. „Tavo penki finalo draugai, gaila, bet koncertui ruošėsi atsakingiau. Igors, tavęs ir vėl nebus scenoje. Gal, pykčio ir ambicijų varomas, gyvas publikos ovacijas išgirsi jau kitą kartą“, - visų finalistų akivaizdoje sakė Vytautas Šapranauskas.

Todėl šiandien koncerte pasirodys pats stipriausias savaitės penketas. Didžiosios savaitės perklausos rezultatai buvo netikėti daugeliui. Šiandien scenoje neišvysime kai kurių studentų, kuriuos favoritais laikė ne tik kolegos, bet ir jie patys. Kūrybiškumo pareikalavusi užduotis parodė, kaip svarbu įsiklausyti į save, o svarbiausia – atsipalaiduoti ir dainuoti taip, kaip jauti.

Puikiai susidoroję su šia, kol kas sunkiausia rektoriaus Andriaus Mamontovo užduotimi iš naujo žinomiems šlageriams sukurti aranžuotes, penki trečiosios savaitės finalo dalyviai negailėdami savęs repetavo ir visas iki finalo likusias dienas.

Padarę viską, ką gali, jie pasirodys savaitės finale. Šiandien Jonas taps kostiumuotu solistu ir naujai dainuos „Reikėjo berniukams“. Virgis iš sentimentaliosios „Antilopės“ sukūrė rokenrolą ir net judriam šokiui pasikvietė Raselę. Kartu su šokio specialistu Skruzdėliuku jis mokėsi pagrindinių rokenrolo judesių. Rasa, padėjusi Virgiui, pati dainuos „Medžius be lapų“, kuriuos pavertė aistringu flamenko. Vaidas liko ištikimas sau: jo atliekama daina „Tu vėjo paklausk“ skambės ritmenbliuzo stiliumi. Bernarda padainuos Deivio hitą „Dainuok“ ir galbūt tai bus jos šansas įrodyti žiūrovams, kad dienas „Dangaus akademijoje“ tylioji mergina leidžia ne veltui.

Finalistus šiandien vertins „Dangaus“ Komisija. Ją sudarys Lietuvos respublikos Seimo narė, poetė Dalia Teišerskytė, TV prodiuseris Audrius Giržadas ir Lietuvos estrados „liūtas“, grupės „Rondo“ narys Aleksandras Ivanovas. Lemiamus taškus sudės TV3 žiūrovai, siųsdami trumpąsias žinutes numeriu 1673. Jau trečias „Dangaus akademijos“ studentas po gyvo garso koncerto neįkainojamų studijų nebetęs. Ar tai bus fantomu išrinkta medicinos studentė 24 metų Edita? Kaip ir visiems fantomams, jokios individualios dėstytojų konsultacijos jai suteiktos nebuvo. Edita savarankiškai ruošė ir Kauno laisvalaikio ir pramogų centre „Oazė“ atliks jai skirtą Marto B. ir Egidijaus Dragūno dainą „Kažkur yra šalis“.

Tiesioginė koncerto transliacija per TV3 šįvakar 19.05 val.

TV3
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Seimo nariai nenori įteisinti savo atostogų (46)

Dar 2005 metais gautas Konstitucinio Teismo išaiškinimas, kad parlamentarams reikia įstatymu...

Po rekonstrukcijos atidarytą „Maximą“ sekmadienio vakarą užliejo vanduo gedimas parduotuvėje likviduotas (178)

Vilniuje vos prieš dešimt dienų po keturis mėnesius trukusio atnaujinimo atidarytoje Mindaugo g....

Lietuva apsisprendė – pažadas NATO bus įgyvendintas, bet džiaugsmą lydi nerimo signalai (1399)

Kitąmet Lietuva pirmą sykį per pastaruosius du dešimtmečius gynybai skirs 2 proc. BVP –...

Išbandymas alkotesteriu: kodėl pareigūnai vengia antro karto (8)

Socialiniuose tinkluose garsiai nuskambėjo istorija, kai viena vairuotoja pasiskundė, jog policijos...

Norite užauginti sveikus vaikus? Sekite suomių pavyzdžiu (3)

Aktyvūs vaikai yra ne tik laimingesni, bet pasižymi geriau išlavintais gebėjimais, sveikatos...

Persigalvojo: su slaptažodžiais nebereikia tiek vargti (7)

Tikriausiai jūsų slaptažodis – paini raidžių, skaičių ir punktuacijos kombinacija. Pasirodo,...

Šią savaitę orai nelepins: skėčio reikės beveik kasdien (11)

Šią savaitę skėčių beveik nepaleisime iš rankų, ypač savaitės pradžioje. Antroje savaitės...

Artėja visiškas Saulės užtemimas: kaip į tai reaguos gyvybė Žemėje (77)

Veikiausiai girdėjote, kad rugpjūčio 21 dieną įvyks Saulės užtemimas. Tūkstančiai žmonių...

Vilniaus oro uosto tako remontas – tik pradžia (43)

Laiku baigtas Vilniaus oro uosto tako remontas buvo tik pradžia – per artimiausius kelerius metus...