Vaizdo įrašas suteiks galimybę pasivaikščioti medžių lajų taku į jį neįžengus. Vaizdą pamatysite iš vaikštančiojo pozicijos.

Šeštadienį take apsilankę GRYNAS.lt žurnalistai sutiko daug žmonių. Nemaža dalis nuogąstauja dėl svyruojančio apžvalgos bokšto tako pabaigoje, tačiau specialistai patikina, kad bokštas yra visiškai saugus. Anykščių regioninio parko direktorius Kęstutis Šerepka GRYNAS.lt anksčiau teigė, kad svyravimas yra visiškai natūralus dalykas.

Primename, kad registruotis iš anksto važiuodami į taką žmonės turi tik tuo atveju, kai nori ekskursijos su gidu, kurios kaina 3-4 eurai. Kitu atveju žmonės gali atvykti darbo metu (10-19 val.) ir apžiūrėti taką nemokamai. Lankytojams bus siūloma įsigyti saugomų teritorijų lankytojų bilietą, kurio kaina 1 euras. Takas dirba septynias dienas per savaitę ir darbo laikas nesiskiria darbo ir savaitgalio dienomis.

Anykščių šilelyje vinguriuojantis Medžių lajų takas – vienintelis Baltijos šalyse. Takas prasideda netoli Puntuko akmens, lankytojams reikės užlipti ant kalvos. Medžių lajų takas nuo žemės pamažu kyla iki 21 metro ties medžių laja. Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų. Įdomus Medžių lajų tako architektūrinis sprendimas (architektai Arvydas Gudelis ir Andrius Dirsė).

Kviečiame visus apsilankiusius dalintis savo atsiliepimais, nuotraukomis bei filmuota medžiaga. Siųskite informaciją redakcijai paštu grynas@grynas.lt