Po Baltuoju tiltu – džiugi dovana

 (30)
Šiandien prie Baltojo tilto apsilankę vilniečiai gali nepaprastai nustebti. Po juo per naktį atsirado 9 naujos sūpynės.
Sūpynės po Baltuoju tiltu
© Organizatorių archyvas

Lygiai prieš metus savo veiklą pradėjęs anoniminis sūpynių fondas jau kuris laikas džiugina įvairių Lietuvos miestų gyventojus paslapčia įrengdamas sūpynes.

Anot tapatybių nenorinčių atskleisti organizatorių, idėja imtis tokios veiklos jiems kilo norint originaliai papuošti Lietuvą.

„Viskas labai paprasta, pernai toje vietoje kabėjo 3 sūpynės, kurios buvo bene populiariausios mieste, šiemet norėjome tą erdvę užpildyti 9 sūpynėmis. Visus labai kviečiame išbandyti sūpynes, be to jas saugoti, mylėti, prižiūrėti ir papasakoti draugams“, pasakojo anoniminio sūpynių fondo narys.

Pasak jo, vilniečiai labai teigiamai ir su nuostaba, kad tai daroma tik iš idėjos ir geros valios, priima jų rengiamas akcijas.

„Pernai kabindami sūpynes apie antrąjį sezoną tik juokavome, bet dabar matome, kad „prisijuokavome“ kaip reikiant – metai buvo puikūs. Tai nėra tik urbanistinis, daugiau tai – socialinis projektas“, - sakė pašnekovas.

Jis pasakoja, kad per praėjusius metus jų fondas pakabino 20 sūpynių Vilniuje, 4 Druskininkuose ir 1 Slovėnijoje.

„Ko negalime suskaičiuoti tai žmonių šypsenų, nuostabos ir juoko. Subūrėme bendruomenę facebook'e, susidraugavome su panašiai idėjiškai ir geranoriškai veikiančiomis organizacijomis ir žmonėmis, dosniais rėmėjais ir teigiamų naujienų žiniasklaida. Mūsų planai būna gan spontaniški, jie labai priklauso nuo miestiečių iniciatyvumo. Sunku prognozuoti, kiek sūpynių šiemet dar pakabinsime Lietuvoje. Faktas vienas tikrai dar jų pakabinsime, yra daug miestų Lietuvoje, kur neapsilankėme“, patikino anoniminio sūpynių fondo narys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Dėl planų griauti pajūrio tualetus ginklus surems teisme: tai – absurdas (52)

Rugpjūčio pradžioje naujieji Palangos paplūdimio tualetai buvo pripažinti neteisėtais statiniais, todėl nurodyta juos pašalinti iki kitų metų pradžios. Tačiau juos prižiūrintys kurorto komunalininkai sako taip lengvai nepasiduosią – ruošiasi bylinėtis teisme ir teigia, kad tualetai liks ir kitąmet. Palangoje poilsiaujantys taip pat teigia nesuprantantys šio sprendimo.

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (44)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai, dažnai varvės dangus, įsismarkaus vėjas. Vasara išsikvėps, tad pamažu pratinsimės prie rudeniško oro.

Nauja priežastis apsilankyti Palangoje: poilsiautojai įspūdingus vaizdus stebės nemokamai (21)

Palangoje rudenį atsiras nauja pramoga turistams – aukščiausiame kurorto pastate – Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo bažnyčioje – įrenginėjama apžvalgos aikštelė, kurioje lankytojai galės pamatyti miestą iš paukščio skrydžio.

Keturis kartus atpigo įvažiavimas į Neringą (85)

Nuo pirmadienio mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės nuo 20 iki 5 eurų.

Šią savaitę orai nelepins: skėčio reikės beveik kasdien (25)

Šią savaitę skėčių beveik nepaleisime iš rankų, ypač savaitės pradžioje. Antroje savaitės pusėje lietus bus kuklesnis, temperatūra kils truputį aukščiau.