Ko trūksta Lietuvos pajūriui?

 (94)
Kai orai geri, ramiam poilsiui užtenka ir Lietuvos pajūrio, tačiau norintiems pramogų čia darosi ankšta.
Pajūrys
© M.Milinio nuotr.

Taip mano Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė Žydrė Gavelienė.

„Šiemet mums oras yra labai dėkingas ir tikrai labai gera atostogauti ir Lietuvoje, ypač tiems, kurie neturi vaikų. Gero oro, geros saulės, knygos rankose ramiam poilsiui ir užtenka. Tačiau kas turime tų mažų judrių žmonių, jiems reikia pramogų. Deja, pramogomis mes dar nelabai galime pasigirti“, - „Žinių radijo“ laidoje „Dienos klausimas“ sakė Ž. Gavelienė.

Pasak jos, praleidus kelias ramias dienas prie jūros, norėtųsi ir daugiau pramogų, dėl to lietuvaičiai esą dažniausiai ir renkasi keliones į užsienį.

„Jeigu mūsų pajūryje būtų vandens parkas, jis būtų patrauklesnis ištisus metus, nereikėtų galvoti tik apie tuos du mėnesius, kai yra saulė,- tęsė Ž. Gavelienė. - Mano žiniomis, vandens parko pajūryje kol kas nedaroma, ir tai yra didžioji mūsų bėda – mūsų pajūryje nėra ką veikti blogu oru ar ne sezono metu.“

Visą laidos „Dienos klausimas“ įrašą klausykite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Orai: įpusėjus rugpjūčiui vasara dosniai atsilygins (17)

Įpusėjus rugpjūčiui vasara nesitraukia, o tik dar labiau stiprina savo pozicijas: kasdien šalyje temperatūra kils aukščiau, tad vėl mėgausimės vasariška kaitra. Visgi yra ir ne tokia gera žinia: protarpiais debesys pasitaškys lietumi, o savaitgalio planus gali sujaukti orų permainos.

Žolinę Palanga pasitiko su trenksmu: miegoti neleido skraidančios plytos ir muštynės (290)

DELFI jau rašė, kad pirmadienį Palanga buvo perpildyta ilguoju savaitgaliu pasilepinti nusprendusių poilsiautojų. Naktį situacija nesikeitė. Pagrindinėje kurorto – J. Basanavičiaus – gatvėje veiksmas tęsėsi iki pat paryčių.

Kartą sumokėti nebeužtenka: viskas dėl piktnaudžiavimų (284)

Pailsėti Neringos kurortuose nusprendusieji ir vieną kartą už įvažiavimą į Kuršių nerijos nacionalinį parką 20 eurų dydžio rinkliavą sumokėjusieji piktinasi dabar galiojančia tvarka.

Perpildyta Palanga verslininkų nedžiugina: jau skaičiuoja vasaros nuostolius (397)

Nors pirmadienis oficialiai ir yra darbo diena, Palangoje to nesijaučia – kurortas yra sausakimšas. Vietos verslininkai tikina, kad šis savaitgalis į pajūrį atgynė itin daug poilsiautojų, tačiau neskuba džiaugtis – vasaros būta šaltos, todėl tai atsispindės ir pelno kreivėse.

Sunku patikėti, kad šie vaizdai užfiksuoti Lietuvoje (60)

Molėtai garsėja kaip ežerų kraštas. Šiose apylinkėse telkšo net 231 ežeras. Iš paukščio skrydžio Molėtų rajonas atrodo išties fantastiškai.