Karių išleistuvėse į atsargą – netikėtas išbandymas

 (8)
Daugiau nei 450 karių švenčia išleistuves į atsargą. Privalomąją devynių mėnesių tarnybą atlikusiems kariams ir jų susirinkusiems sveikinti artimiesiems, šventės organizatoriai parengė netikėtą išbandymą. Visi norintys buvo pakviesti įveikti ilgiausią Baltijos šalyse pripučiamą kliūčių ruožą, rašoma organizatorių pranešime spaudai.
Karių išleistuvėse į atsargą – netikėtas išbandymas
© Organizatorių archyvas

Tautinėmis spalvomis išmargintą pramogą į atsargą išeinantiems kariams padovanojo įmonė „Emovents“. Verslo partneriai, atsargos komandoras leitenantas Vytenis Benetis ir atsargos majoras Rolandas Valaitis – taip pat buvę kariškiai. Ruožą sudaro 13 dalių, kurių daugelio struktūrą ir maketus suprojektavo pats R. Valaitis.

„Jaučiame sentimentus kariuomenei, taip pat esame dėkingi žmonėms, kurie saugo mūsų šalį. Per tuos devynis mėnesius kariai patyrė įvairiausių išbandymų, todėl mums ir patiems įdomu stebėti, kaip jiems sekasi įveiktį šį, kaip kažkas juokavo, vaikų žaidimą“, – šypsosi R. Valaitis.

Kliūčių ruožą pirmieji išbandė šventę organizavę Mechanizuotos pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ kunigaikščio Vaidoto mechanizuotas pėstininkų bataliono kariai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Iš atostogų parsiveža ne tik gerus prisiminimus: perspėja dėl pavojingos ligos (5)

Iš egzotiškų kelionių turistai bene dažniausiai „parsiveža“ tyliai ir neskausmingai progresuojančią sunkią kepenų ligą – hepatitą. Kepenys yra vienintelis žmogaus organas, neturintis skausmo receptorių, todėl jų uždegimo lengva ilgai nepastebėti.

Orai: savaitgalis jau bus geresnis

Savaitgalį didesnio lietaus sulaukti neturėtume, LRT RADIJUI teigia sinoptikė Edita Gečaitė.

Orai: artinasi itin karšti pokyčiai (68)

Nors šiomis dienomis orai bus šilti, jais mėgautis pavyks ne kasdien. Ketvirtadienį numatomi kiek saulėtesni, ramesni orai, tačiau penktadienį ir savaitgalį protarpiais nuvilnis lietus.

Pajūrio kavinė pakvietė į „Adolfo alaus fiestą“ ir netrukus pasigailėjo (524)

Šventojoje įsikūrusi kavinė „Paršelio rojus“ šįryt iššaukė masinį pasipiktinimą, kai savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino plakatu, kviečiančiu į „Adolfo alaus fiestą“. Šiame plakate pavaizduotas ir bokalą keliantis į diktatorių A. Hitlerį panašus personažas. Sulaukęs žurnalistų skambučio kavinės savininkas šią reklamą nedelsiant pašalino.

Kaunas pašiepė Vilnių: mes pavogėme jų oro uostą (254)

Kaunas yra atsipalaidavęs, bet tuo pačiu – pilnas žmonių ir veiksmo miestas. Tokią žinutę turistams siunčia Kauno miesto savivaldybė, trečiadienį paviešinusi įvaizdinį vaizdo klipą, į Vilnių vykstančius žmones kviečiantį prieš tai užsukti į Kauną.