Į Lietuvą vilioja japonų turistus

 (19)
Turistai iš Japonijos, vienos viešnagės metu Lietuvoje vidutiniškai išleidžiantys 454,4 EUR, patenka į daugiausiai mūsų šalyje išleidžiančių užsienio turistų dvidešimtuką. Vidutinė japonų viešnagės trukmė – 1,5 nakvynės.
© DELFI (A.Didžgalvio nuotr.)

Siekiant prailginti viešnagės trukmę ir pritraukti kuo daugiau japonų, Lietuva kartu su Latvija ir Estija trečiąkart rengia turizmo galimybių pristatymo renginių Japonijoje seriją. Pirmas renginys įvyko antradienį Fukuokos mieste, antras – liepos 12 d. Osakoje, Tokijuje jis rengiamas liepos 13-ąją.

„Vilniaus senamiestis ir Čijūnės Sugiharos pėdsakai Kaune turistams iš Japonijos yra ir bus svarbiausia priežastis apsilankyti mūsų šalyje. Bet jie vis labiau domisi ir Lietuvos regionais – ypač pajūriu, kurortais, kaimo turizmu.

Pastebėjome, kad daugėja individualių japonų keliautojų, kuriems aktualios nišinio turizmo galimybės, pavyzdžiui, paukščių stebėjimas, gastronominis turizmas. Tad Baltijos šalių turizmo galimybių pristatymo renginių serijoje fokusuosimės į šalies regionus“, – tvirtina Valstybinio turizmo departamento Atvykstamojo turizmo poskyrio vedėja Olga Gončarova.

Pasak jos, turizmo galimybių pristatymo renginiai vyksta būtent Fukuokos mieste, Osakoje ir Tokijuje todėl, kad tarp šių miestų ir Baltijos šalių yra geras susisiekimas „Finnair“ avialinijomis, kuriomis dažniausiai naudojasi turistai iš Japonijos.

Pernai Lietuvoje apsilankė 22,7 tūkst. turistų iš Japonijos, t.y. 7,4 proc. daugiau nei 2015 m. Mūsų šalies apgyvendinimo įstaigose jie praleido 34,7 tūkst. nakvynių – 5,8 proc. daugiau nei 2015 m.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Lietuvos gamta gali nustebinti ne tik grožiu: siūlo paragauti molio (8)

Lietuvoje – 5 nacionaliniai ir 30 regioninių parkų, kurie vasarą sulaukia daug lankytojų, ypač jų gausu netoli miestų esančiuose parkuose. Vienas jų – Kauno marių regioninis parkas. Jo šeimininkai sako, kad ne visi atvykusieji tinkamai elgiasi, palieka šiukšlių, laužo informacinius stendus. Tad infrastruktūrą tenka atnaujinti, naudojant iš lankytojų bilietų surinktas lėšas.

Orai: geros dienos baigiasi (61)

Saulėtą ir šiltą savaitgalį keičia nauja drėgna, nerami ir permainingų orų savaitė, LRT radijui sakė sinoptikė Alva Nagelytė.

Pasakė, ko važiuoja į Palangą: kainos didelės atrodo net užsieniečiams (180)

Savaitgalio vakarais Palanga pilna poilsiautojų. Norėdamas prisėsti lauko kavinėje būsi priverstas gerai pavargti, nes laisvų vietų praktiškai nėra, o linksmai nusiteikę žmonės mėgaujasi įvairiomis kurorto pramogomis.

Sinoptikai: šeštadienis bus ramus ir saulėtas (3)

Šeštadienis bus saulėtas ir ramus, o dieną oras įšils jau iki 20–25 laipsnių.

Orai: skubėkite džiaugtis (41)

Ši vasara retai palepina šiluma ir dar poilsio dienomis, tad šį savaitgalį skubėkite džiaugtis puikiais orais, nes jau ateinančios savaitės pradžioje gali prapliupti lietus.