Zarasai

Ruošiamas didelis sklypas SPA kompleksui  (13)
2014 m. balandžio 22 d. 08:03
Prieš keletą metų į mineralinio vandens ir purvo tyrimus investavusi Ignalinos rajono savivaldybė nesijaučia pinigų išmetusi į balą ir ruošia didelį sklypą investuotojams: suformuoti dabar - per maži.
Ledo ritulį Lietuvoje žaidžia ir kunigas, ir karatė treneris  (3)
2014 m. balandžio 14 d. 21:30
Savaitgalį „Pramogų arenos“ ledo aikštėje pasibaigė pirmasis Ledo ritulio mėgėjų lygos (LRML) sezonas. Mėgėjų lygos čempionais tapo jungtinė „Utenos/Zarasų“ komanda, gražiame ir emocingame finale 5:1 įveikusi Vilniaus „Ice Wind“.
Lietuvos šotokan karatė čempionate dominavo Kauno atstovai
2014 m. balandžio 14 d. 11:32
Savaitgalį Utenoje įvyko XXII-tras Lietuvos Šotokan karatė čempionatas. Varžybose pagal rungtis dalyvavo 67 vyrai, 27 moterys 17 kata, kumite komandų. Čempionato dalyvių tikslas – išsikovoti vietas rinktinėse ir atstovauti šaliai 2014 m. pasaulio WKC čempionate Argentinoje ir Europos ESKA čempionate Šveicarijoje.
Zarasų apylinkių dvarai, apie kurių egzistavimą pamiršo net vietiniai
2014 m. kovo 25 d. 12:51
Savaitgalį „paturistavome“ Lietuvos šiaurėje aplink Zarasus, kur būnant jau ranka pasiekiamas seniausias Lietuvos ąžuolas - Stelmužė. 10 km siauras, kalnuotas ir vingiuotas kelias iki jo - man labiausiai patinkantis vairavimui iš visų, kiek esu Lietuvoje išbandęs...
Žvejų mėgėjų atsakas: nėra pagrindo verslininkams mokėti kompensacijas  (24)
2014 m. kovo 5 d. 14:15
GRYNAS.lt neseniai rašė, jog kompensacijas už žvejų verslininkų veiklos sustabdymą būsimame „Žvejų rojuje“ Zarasų ir Molėtų rajonuose ketinama paimti iš žvejų mėgėjų už žvejo bilietus sunešto lėšų „katilo“. Neseniai įsikūrusi Lietuvos meškeriotojų sąjunga turi savo nuomonę šiuo klausimu. GRYNAS.lt spausdina sąjungos valdybos nario šiandien Aplinkos Ir Žemės ūkio ministerijoms, keliems Seimo komitetams, ir kitoms institucijoms įteiktą raštą:
Staigmena žvejams mėgėjams: teks remti verslininkus  (146)
2014 m. kovo 4 d. 09:05
Kad paliktų Zarasų ir Molėtų rajonų ežeruose kuriamą žvejų rojų, žvejai verslininkai reikalauja keliasdešimt tūkstančių litų siekiančių kompensacijų. Aplinkos ministerija vis dar ieško tinkamiausio kompensacijos mechanizmo. Tačiau jau dabar aišku, kad į verslininkų reikalavimus bus įsiklausyta. Manoma, kad šešioms įmonėms bus išmokėta maždaug 0,5 mln. Lt. Šiam tikslui bus naudojami iš žvejų mėgėjų surinkti pinigai, kuriuos jie sumokėjo už žvejybos leidimus.
Žvejybos rojus - tik po trejų metų  (8)
2014 m. vasario 10 d. 09:22
Šį pavasarį į „Žvejybos rojaus“ vietovių statusą pelniusius Molėtų ir Zarasų rajonų ežerus bus paleista žuvies jauniklių, kurių vertė – milijonas litų. Tačiau specialistai perspėja, kad apsčiai naudotis žvejybos rojaus malonumais bus galima tik po trejų metų. Apie tai rašo portalas lzinios.lt
Lietuvos verslininkų imlumo naujovėms pavyzdys: kaip mūsų krašte atsirado pirmieji autobusai  (54)
2014 m. vasario 1 d. 15:55
Automobiliai Lietuvos miestų gatvėmis ir keliais pradėjo važinėti pirmais XX a. metais. Geram ir greitam susisiekimui, pramonės ir prekybos plėtrai reikėjo patogių, saugių ir sutvarkytų kelių, taip pat reikėjo įstatymų, reglamentuojančių keleivių ir krovinių vežimą naujoviškomis, savaeigėmis transporto priemonėmis.
„Sartai 2014” – jau šį šeštadienį. Kaip ten nuvykti?  (14)
2014 m. sausio 31 d. 10:59
Šį šeštadienį, vasario 1-ąją, Dusetuose vyks tradicinės žirgų lenktynės ir nacionalinio kultūrinio paveldo mugė.
Mažieji miestai patrauklumu lenkia Kauną ir Klaipėdą  (186)
2014 m. sausio 26 d. 18:07
Gyventojų nuomone, Lietuvoje nekilnojamąjį turtą ( NT ) yra perspektyvu pirkti keliose vietose, rodo DELFI užsakymu atlikta „ Spinter tyrimai “ apklausa. Pirmiausia įvardijama sostinė, po to rikiuojasi mažesni miesteliai.
Policija pataria vairuotojams, kaip išvengti susidūrimo su į kelią išbėgančiais gyvūnais  (89)
2014 m. sausio 16 d. 09:50
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato pareigūnai perspėja vairuotojus, kad jie būtų atidūs ir kelyje pasisaugotų laukinių gyvūnų, dėl kurių šiemet kilo gerokai daugiau eismo įvykių.
Kauno policija ieško pėsčiąjį užmušusio ir pabėgusio vairuotojo  (8)
2014 m. sausio 13 d. 17:48
Sausio 10 d., apie 18.20 val., Kauno r., Karmėlavos sen., kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis 15-ame kilometre (už Karmėlavos II-ojo kaimo), važiuojamojoje dalyje, rastas po eismo įvykio žuvusio vyro lavonas. Vairuotojas automobiliu iš eismo įvykio vietos nuvažiavo.
Kauno r. užmuštą vyrą paliko ant kelio  (18)
2014 m. sausio 11 d. 11:54
Kauno rajono pareigūnai aiškinasi kas pražudė vyrą ir paliko jį gulėti ant kelio.
Dviračio vagis žuvo partrenktas automobilio  (30)
2013 m. gruodžio 19 d. 14:53
Gruodžio 18 d. apie 20.20 val. Ignalinos r., kelio Vilnius–Švenčionys–Zarasai 116-ame kilometre, automobilis „VW Bora“, kurį vairavo Ž. L. (gimusi 1989 m.), partrenkė ir mirtinai sužalojo važiuojamoje kelio dalyje priešpriešiais vogtą dviratį stumusį, atšvaitų nesegėjusį N. K. (gimusį 1951 m.).
Neturinčių automobilio draudimo tyko specialus matuoklis  (235)
2013 m. lapkričio 22 d. 17:13
Jau keletą mėnesių Vilniuje veikia matuoklis, kuris fiksuoja privalomojo civilinės atsakomybės draudimo neturinčius automobilius. Transporto priemonių draudikų biuro iniciatyva įdiegtas radaras per mėnesį nustato ne mažiau nei 1 tūkst. tokių pažeidėjų.
Rojų žvejams kuria skirtingai  (14)
2013 m. lapkričio 18 d. 08:05
„Žvejybos rojų“ savo teritorijoje pasirengusi įkurti Zarasų rajono savivaldybė jau suskaičiavo, kokių rūšių ir kiek žuvų paleis į rajono vandenis. Tokią pat privilegiją gavusi Molėtų rajono savivaldybė tebelaukia tikslesnių „rojaus“ kūrimo instrukcijų, praneša portalas lzinios.lt
Lietuvoje - 17 labai švarių ežerų ir 7 labai švarios upės  (59)
2013 m. lapkričio 7 d. 16:44
Lietuvoje kasmet yra ištiriama apie 180 upių vietų ir apie 70 ežerų bei tvenkinių. Pagal šiuos duomenis yra įvertinama vandens telkinių būklė. GRYNAS.lt jau rašė, kad Neries ir Nemuno būklė vertinama kaip vidutinė , nuomonės išsiskyrė tik dėl to, iš kur atkeliauja ta tarša – iš kaimynų baltarusių ar upėms tekant pro Lietuvos didmiesčius. Šįsyk aiškinamės, kokia situacija su kitomis Lietuvos upėmis ir ežerais – ar galime išskirti švariausius ir labiausiai užterštus mūsų šalies vandens telkinius.
Savivaldos rinkimų prisiminimai: vynas, lapeliai su skaičiais ir rinkėjų parodymai  (3)
2013 m. lapkričio 4 d. 14:12
Demokratinėje valstybėje nedemokratiški rinkimai šiandien jau nieko nestebina.Tačiau dar ir dabar neaišku, kiek Seime bei savivaldose darbuojasi politikų, kurie nesąžiningu būdu pateko į valdžią.
Pagrindinius kelius kausto spūstys, kai kurios nemažės iki vakaro  (54)
2013 m. lapkričio 1 d. 11:46
Kapinių lankyti skubantys lietuviai patenka į spūstis. Skaitytojai DELFI praneša, kad užsikimšusi Vilniaus Ukmergės gatvė, Pabradė s miestelis, autostrada Vilnius-Panevėžys.
Šventinėmis dienomis – sustiprintas policijos patruliavimas  (3)
2013 m. spalio 30 d. 16:22
Lapkričio 1-3 dienomis, siekdamas tinkamai užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, teisės pažeidimų bei nusikalstamų veikų prevenciją, Ukmergės rajono policijos komisariatas stiprina policijos pareigūnų patruliavimą žmonių susibūrimo vietose.
Iš Vilniaus ir Utenos atvykę pareigūnai automobilius tikrino su tarnybiniu šunimi
2013 m. spalio 30 d. 16:20
Antradienio popietę Utenos apskrityje surengti bendri Policijos departamento, Lietuvos kelių policijos tarnybos ir Utenos aps. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų reidai, kurių metu nustatyta 11 kelių eismo taisyklių pažeidėjų, rasta narkotikų. Reidai, kuriuose dalyvavo 12 pareigūnų, nuo 13 iki 22 val. vyko Ignalinos, Zarasų ir Visagino miestuose ir rajonuose. Į pagalbą buvo pasitelkti Mobiliosios kuopos pareigūnai ir kinologas su tarnybiniu šunimi.
Paskelbė, kur Lietuvoje bus žvejų rojus  (100)
2013 m. spalio 29 d. 12:05
22 savivaldybės norėjo šio titulo, tačiau jį pasiekti pavyko tik dviem. „Žvejybos rojaus“ projekto laimėtojas paskelbtas Aplinkos ministerijos surengtoje spaudos konferencijoje. Iš antrajame etape likusių trijų pretendenčių pasirinkti Molėtai ir Zarasai.
Penktadienį ryte Jonavos r. žuvo pakele ėjusi devynerių metų mergaitė  (57)
2013 m. spalio 4 d. 11:37
Jonavos rajono policijos pareigūnai penktadienį ryte gavo pranešimą apie tragišką nelaimę.
Dėl žvejų rojaus titulo susikibo trys savivaldybės  (21)
2013 m. spalio 3 d. 15:09
Visą vasarą vyko aktyvios diskusijos, kuris Lietuvos regionas galėtų pasiūlyti palankiausias sąlygas žvejų laisvalaikiui. Į žvejų rojaus titulą pretendavo 22 savivaldybės, iš kurių atrinktos trys geriausios. Jomis tapo Lazdijai , Molėtai ir Zarasai . Trys pretendentės dar varžysis antrajame konkurso etape.
Dėl žvejybos rojaus titulo rungiasi 22 savivaldybės  (19)
2013 m. rugsėjo 26 d. 14:53
Šiandien, rugsėjo 26-ą dieną aplinkos ministro Valentino Mazuronio sudaryta darbo grupė nustatė „Žvejybos rojaus“ projektų vertinimo kriterijus. Aplinkos ministerijos ir su projektu susijusių organizacijų ekspertai pradėjo ministerijai pateiktų projektų vertinimą.
Sodybos šeimininko pasiūlyta pramoga - žvejyba tinklais  (6)
2013 m. rugsėjo 20 d. 14:40
Rugsėjo 19-ą dieną Utenos Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai reido prie Gilučio ežero Zarasų rajone (Smalvų kaimas, Turmanto seniūnija) metu pastebėjo keistai besielgiančius žvejus ir nutarė juos stebėti. Netrukus trijulė iš ežero pradėjo traukti tinklus.
Zarasų r. apsivertus „VW Passat“ vienas žmogus žuvo, kitas - sunkiai sužalotas  (8)
2013 m. rugsėjo 19 d. 12:50
Ketvirtadienį 12.14 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Zarasų r., Suvieko sen., Baraukos k., apvirtus lengvajam automobiliui yra prispaustas žmogus.
Zarasuose gaisrą pastebėję žmonės padėjo išgelbėti vyro gyvybę  (2)
2013 m. rugsėjo 18 d. 23:26
Trečiadienį Zarasuose gaisrą pamatę žmonės baiminosi, kad gali nukentėti žmogus.
Nepažymėtas policijos automobilis „nuskausmino“ beveik 300 vairuotojų  (94)
2013 m. rugsėjo 16 d. 11:54
Rugsėjo 9-16 dienomis, Ukmergės rajone buvo sustiprinta greičio kontrolė. Policijos pareigūnai nustatė 290 greičio viršijimo atvejų.