žaidimai

„Krepšinio galia“ jau antrą sezoną kviečia nemokamai treniruotis vaikus iš visos Lietuvos
2015 m. lapkričio 24 d. 12:16
Lietuvoje antrą sezoną pradeda „ Krepšinio galia “ - projektas, remiamas žinomo JAV verslininko Juozo Kazicko šeimos ir CAF America fondų bei NBA. Vaikų užimtumui ir tobulėjimui skatinti skirta iniciatyva pirmais metais sutraukė daugiau nei 200 paauglių iš visos šalies. Šiemet joje jau dalyvauja 350 jaunųjų sportininkų.
A. Sabonis ragina palaikyti Lietuvos moterų krepšinio rinktinę
2015 m. lapkričio 24 d. 12:07
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis prisijungė prie akcijos palaikyti Lietuvos moterų krepšinio rinktinę, pradėjusią 2017 metų Europos čempionato atranką.
A. Tapinas. BMW vairuotojai prie valstybės vairo  (241)
2015 m. lapkričio 24 d. 11:24
Molotkovgeitas ir valstybės vadovų bei ministrų reakcijos parodė visuomenei du dalykus. Pirmas. Reformoms, strateginiams darbams ir viešojo intereso gynybai šioje šalyje jau užtrauktas stop-kranas. Iki galo, kad nebejudėtų. Viskas.
Nematomi vampyrai: pavojingiausi tipai ir kaip nuo jų apsisaugoti  (30)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:44
Neretai žmonės pabuvę su kitais žmonėmis ir pasijutę neįprastai, pavyzdžiui, pajutę nuovargį ar netikėtą jėgų antplūdį, tokį asmenį priskiria energetiniams vampyrams. Nėra vieno ir tikslaus apibūdinimo koks žmogus laikomas energetiniu vampyru.
Instrukcija Kalėdų Seneliui: kaip išrinkti dovaną vaikui?  (3)
2015 m. lapkričio 24 d. 10:42
Vaikai jau raito laiškus Kalėdų Seneliui, tačiau ir Kalėdų Senelis (tėvai, bet šito vaikams nesakykit) tikriausiai jau pradeda sukti galvą, kokia dovana galėtų pradžiuginti skirtingo amžiaus, pomėgių ir charakterių vaikus. Tėvams pradėjus dairytis dovanų, patarimų pažeria ir prekybininkai.
„Žaidimų naujienos“: kodėl GTA nesulaukiame kasmet?
2015 m. lapkričio 23 d. 19:30
Šiandien pasakosime apie GTA , Fallout 4 , turėsime visų laukiamą konkursą ir visko dar daugiau.
„Žaidimų naujienos: gelbstintis nuo streso ofise žaidimas (I)
2015 m. lapkričio 23 d. 14:08
Žaidimai būna dideli arba maži, gražūs arba baisūs, lengvi arba sudėtingi. Štai vienas labai paprastas ir išgelbės nuo streso ir įtampos kiekvieną ofiso darbuotoją, studentą ar moksleivį. Paprastesnio turbūt ir nebūna, bet užsikabinti tikrai galima.
Psichologė: ką reikėtų žinoti, perkant šunį vaikui  (1)
2015 m. lapkričio 23 d. 12:06
Jei vaikas prašo tėvų nupirkti šuniuką ir suaugusieji su tuo sutinka, jie turi suprasti, kad atsakomybė už šunį teks ne vaikui, o tėvams, nes sprendimą priima jie. Taip teigia psichoterapeutė-konsultantė Milda Urbonienė. NoriuŠuns.lt paprašė specialistės papasakoti, kaip ugdyti vaiko atsakomybę rūpintis šunimi.
Jauna mergina – po S. Skvernelio sprendimo trauktis: tiesiog gėda  (407)
2015 m. lapkričio 23 d. 10:45
Pradėsiu nuo to, kad puikiai suvokiu, kad pasidalindama savo nuomone viešai greičiausiai sulauksiu daug kritikos, bei milijono komentarų apie tai, kiek klaidų padariau rašydama tekstą ir taip toliau (nes juk tai išties svarbiau nei turinys).
Sukūrė verslą Norvegijoje, stebindama nagais ir blakstienomis  (15)
2015 m. lapkričio 22 d. 15:50
Lietuvoje netikros blakstienos nieko nebestebina, o nedideliame Brynės mieste Norvegijoje tai buvo visiška naujiena, kaip ir moterų pamėgtas ilgalaikis nagų lakavimas. Kai lietuvės emigrantės pastangomis miesto centre atsirado salonas, siūlantis tokias neįprastas paslaugas, vietinės moterys išsyk susidomėjo. „Tikrai labai daug klienčių, ir visos mano klientės yra norvegės, lietuvės praktiškai nė vienos neturiu“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Emigrantai“ sako salono šeimininkė.
10 dalykų, kuriuos turėtų pamiršti visos trisdešimtmetės  (40)
2015 m. lapkričio 22 d. 15:24
Jeigu esate moteris, didelė tikimybė, kad trečiąją gyvenimo dešimtį praleidote darydamos pačias įvairiausias klaidas ir bandydamos išsiaiškinti, kas esate ir ko norite iš gyvenimo. Tai nesaugumo ir abejotinų sprendimų dešimtmetis – pirmųjų darbinių patirčių, prasto sekso ir sumaištį keliančių emocijų. Jeigu trečiąjį gyvenimo dešimtmetį pasisekė neištekėti už psichopato ar negrįžtamai nesusigadinote profesinę reputaciją, esate gimusi po laiminga žvaigžde, skelbia thoughtcatalog.com.
Kur meluoja NASA?  (205)
2015 m. lapkričio 21 d. 20:53
Ar žinote, kad visos gražios kosmoso nuotraukos, kurias esat matę internete, ant kolegos kompiuterio darbastalio arba tiesiog žurnale, yra netikros? Ar esate pagalvoję, kad mokslininkai irgi gali „gudrauti“ vardan viešųjų ryšių? Ne? Nieko baisaus! Žmogus mėgsta pagražinti, o mokslininkai irgi žmonės. Be to, pinigus mokslui skirsto irgi žmonės.
Psichologė: vaikas iki 10 metų negali savarankiškai pasirūpinti šunimi  (5)
2015 m. lapkričio 21 d. 14:31
Jei vaikas prašo tėvų nupirkti šuniuką ir suaugusieji su tuo sutinka, jie turi suprasti, kad atsakomybė už šunį teks ne vaikui, o tėvams, nes sprendimą priima jie. Taip teigia psichoterapeutė-konsultantė Milda Urbonienė. NoriuŠuns.lt paprašė specialistės papasakoti, kaip ugdyti vaiko atsakomybę rūpintis šunimi, teigiama pranešime spaudai.
Ką nuveikus šį savaitgalį? Mes žinome!
2015 m. lapkričio 20 d. 09:40
Koks šaltas ir lietingas bebūtų penktadienis, vis dėl to - tai savaitgalio pranašas ir ant jo pykti niekaip negalime! O, kad būtų dar smagiau – išsirinkime kur nueiti ir ką nuveikti mieste.
Kas nutinka vaikui, kai jis nuolat girdi: „Neimk, neik, negalima, ne“?  (42)
2015 m. lapkričio 20 d. 00:05
Pakalbėkim apie draudimus. Kaip mažiukas vaikas jaučiasi, kai tėvai jam nuolatos kartoja: „Neik, neimk, neliesk, negalima“? Kaip mums, tėvams, susilaikyti nuo begalės draudimų? Konsultuoja psichologė Ramunė Murauskienė.
Tiesiogiai per DELFI TV – istorinės RKL rungtynės
2015 m. lapkričio 19 d. 13:29
Šį penktadienį Ukmergėje jėgas išmėgins vietos „Olimpas“ ir Ignalinos „Ignalina“. Šis mačas svarbus ne tik abiems komandoms, kurios grumiasi dėl aukštesnių pozicijų B diviziono A grupės viršuje – jis bus svarbus ir visam Ukmergės miestui. Natural Pharmaceuticals-Regionų krepšinio lyga ( RKL ) kartu su „Olimpo“ komanda čia surengs tikrą šventę.
Kas pakelia nuotaiką, kai už lango ir širdyje – dargana: 40 pasiūlymų  (3)
2015 m. lapkričio 19 d. 06:45
TAVO VAIKO feisbuko paskyroje paprašėme mūsų bičiulių pasidalinti asmenine patirtimi, kas padeda, kai už lango tamsu, darganota ir dėl to subjūra nuotaika.
Kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją
2015 m. lapkričio 18 d. 00:00
Kevin Werbach, Dan Hunter „Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją“.
Išmintingi tėvai šių 5 dalykų savo vaikams nedraudžia  (6)
2015 m. lapkričio 17 d. 08:05
Draudimų vaikai girdi dažnai. Ir neretai pasitaiko, kad jie būna ne tik kad nepelnyti, bet ir turintys neigiamą įtaką vaiko savivertės formavimuisi. Jūsų dėmesiui - 5 dalykai, kurių neturėtumėte drausti vaikams.
„Žaidimų naujienos“: žaisti ar ne „Fallout 4“?
2015 m. lapkričio 16 d. 19:01
Šiandien naujienose aiškinsimės žaisti ar ne „Fallout4“, turėsime keletą žaidimų įvertinimų, reikalavimų sistemoms, konkursą ir visko dar daugiau.
„Žaidimų naujienos“: žaisti ar ne „Fallout 4“?  (4)
2015 m. lapkričio 16 d. 19:01
Šiandien naujienose aiškinsimės žaisti ar ne „Fallout4“, turėsime keletą žaidimų įvertinimų, reikalavimų sistemoms, konkursą ir visko dar daugiau.
„Žaidimų naujienos“: pirmas pabėgimas iš kalėjimo
2015 m. lapkričio 16 d. 18:48
Kalėjimo statybų metu netikėtai aptiktas pabėgimo tunelis. Nežinia kaliniai pabėgo ar ne, bet faktas, kad reikės imtis papildomų saugumo priemonių.
„Žaidimų naujienos“: pirmas pabėgimas iš kalėjimo
2015 m. lapkričio 16 d. 18:48
Kalėjimo statybų metu netikėtai aptiktas pabėgimo tunelis. Nežinia kaliniai pabėgo ar ne, bet faktas, kad reikės imtis papildomų saugumo priemonių.
Kaip padėti vaikui pamėgti matematiką nuo mažų dienų
2015 m. lapkričio 15 d. 00:05
Matematika mažiems vaikams - sunku ar ne? Suprantama, nereikia bandyti su ikimokyklinio amžiaus vaiku atlikti matematinių skaičiavimų, tačiau pasitelkę tam tikrus žaidimus, galite lavinti vaiko gebėjimą logiškai mąstyti.
Gidas Kalėdų Seneliui: kaip išrinkti dovaną vaikui, kad ji džiugintų ilgai?
2015 m. lapkričio 14 d. 00:05
Vaikai jau raito laiškus Kalėdų Seneliui, tačiau ir Kalėdų Senelis (tėvai, bet šito vaikams nesakykit) tikriausiai jau pradeda sukti galvą, kokia dovana galėtų pradžiuginti skirtingo amžiaus, pomėgių ir charakterių vaikus.
Siūloma supaprastinti streikų organizavimą  (15)
2015 m. lapkričio 13 d. 09:51
Naujos redakcijos Darbo kodekse siūloma supaprastinti streikų organizavimą, nes ši teisė, pripažįstama visame civilizuotame pasaulyje, Lietuvoje „yra paversta fikcija“. Taip mano ir pasiūlymus inicijuoja AB „ Švyturys “ profesinės sąjungos. Siūlymą įregistravo Seimo narys Naglis Puteikis , rašoma pranešime spaudai.
„Žaidimų naujienos“: „Tropikai“ (pristatymas)
2015 m. lapkričio 12 d. 17:47
Ar kada pagalvojote, kad visai smagu būtų patirti tai, ką reiškia vienam atsidurti negyvenamoje saloje. Televizijos serialas „Lost“ bei klasika tapusi Danieliaus Defoe knyga apie Robinzoną Kruzą tik dar labiau pakurstė mūsų vaizduotę. Bet nebūtina keliauti į pasaulio kraštą, kad rastumėte rojaus kampelį be kitų žmonių. Tereikia užsukti į naują lietuvišką žaidimą „ Tropikai “.
„Žaidimų naujienos“: „Tropikai“ (pristatymas)
2015 m. lapkričio 12 d. 17:47
Ar kada pagalvojote, kad visai smagu būtų patirti tai, ką reiškia vienam atsidurti negyvenamoje saloje. Televizijos serialas „Lost“ bei klasika tapusi Danieliaus Defoe knyga apie Robinzoną Kruzą tik dar labiau pakurstė mūsų vaizduotę. Bet nebūtina keliauti į pasaulio kraštą, kad rastumėte rojaus kampelį be kitų žmonių. Tereikia užsukti į naują lietuvišką žaidimą „ Tropikai “.
„Žaidimų naujienos“: finansų krizė kalėjime
2015 m. lapkričio 12 d. 15:16
Kol sprendžiame technines problemas, siūlome Jums pasimėgauti dar viena kalėjimo statymo diena. Šiandien pakliuvome į keblią padėtį kai skubiai reikėjo pinigų, o jų nebuvo iš kur paimti. Teko suktis kaip išmanėme. Aišku kaliniams tokie dalykai nepatinka ir prasideda riaušės.