žaidimai

Rusijos žaidimai rimtai išgąsdino skandinavus  (156)
2014 m. lapkričio 26 d. 00:02
Prie Rusijos šiaurės vakarų sienos prisišliejusi taiki Suomija ilgą laiką ramiai sau gyveno neerzindama už sienos gyvenančios branduolinį ginklą turinčios meškos.
Kodėl negalima viešinti slaptų žmonių „nuotykių“  (14)
2014 m. lapkričio 25 d. 09:29
Pastaruoju metu pasirodžiusios kelios „labai svarbios“ visai Lietuvai žinios spaudoje ir internete, tokios kaip merginos „žaidimai“ prieš kameras, ar verslininko jaunų merginų įdarbinimo savo firmoje ypatumai, nebeleidžia tylėti.
10 minimalų atlyginimą gaunančio vaikino patarimų  (39)
2014 m. lapkričio 24 d. 14:45
Taupyti nemėgsta niekas, tiksliau, riboti savo norų nemėgsta niekas. Tačiau kaip išgyventi tiems, kurie uždirba nedaug, arba tiems, kurie išvis negauna darbinių pajamų? Papasakosiu trumpai apie save ir keletą taisyklių, kurių stengiuosi laikytis ir kurios veikia.
Kad sūnus nuolat nežaistų telefonu, dviejų vaikų mama iš Kauno šį tą sugalvojo  (16)
2014 m. lapkričio 24 d. 07:05
Šeima, apie kurią papasakosime, gyvena Kaune: mama Aurelija, tėtis bei du vaikučiai - Romukas (5) ir Viktorija (1). Iki motinystės administratore dirbusi Aurelija šiuo metu augina vaikučius ir mus sudomino tuo, kad vaikystės prisiminimų įkvėpta, savo rankomis sukonstravo grindų žaidimą. Jis patiko vieniems draugams, kitiems, žaidimą sukurti ėmė prašyti ir nepažįstami žmonės, tad visa tai įkvėpė Aureliją pradėti jį pardavinėti.
Psichologė: taikant sankcijas Whydotui buvo persistengta  (56)
2014 m. lapkričio 23 d. 20:24
Neseniai komikas Vaidotas Grincevičius už savo dainą „Šėtone, prašau“ Vaiko teisių apsaugos tarnybos buvo apkaltintas smurtu prieš nepilnamečius kurstymu. Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba laikosi pozicijos, kad tekste vis dėlto yra aiškiai girdimas skatinimas. Dainininką Marijų Mikutavičių tokios kalbos stebina.
10 dalykų, kurie svarbūs tau, o vaikinus nervina  (1)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:00
Yra daugybė dalykų, kurie rūpi vaikinams: kepti sparneliai padaže, sportas, vaizdo žaidimai, sūris (taip, sūris!), beisbolo kepuraitės ir, žinoma, merginos . Tačiau yra keletas dalykų, kurie jiems visiškai nė motais. Taigi, jeigu švaistai laiką nerimaudama dėl to, tai liaukis, tikrai neverta.
„Žaidimų naujienos“: „Far Cry 4“ kūrėjų staigmena piratams  (7)
2014 m. lapkričio 21 d. 12:26
Šiandien turime naujienų apie nenuilstantį, atnaujintą GTA V žaidimą, papasakosime apie „Far Cry 4“ kūrėjų staigmenėlę piratams bei dar šį bei tą.
Skaudžios realybės fone: ką daryti, kad vaikas užaugtų žmogumi  (43)
2014 m. lapkričio 20 d. 14:57
Interneto atsiradimas atvėrė prarają tarp ankstesniųjų kartų, užaugusių vien realiame pasaulyje, ir 1995–2010 metais gimusios Z kartos, dar vadinamos guglo karta. Kaip rasti sąlyčio taškų, kaip Z vaikus suprasti tėvams, kaip veiksmingiau dirbti mokytojams, pasakoja Lietuvos edukologijos universiteto profesorė dr. Palmira Pečiuliauskienė.
„Žaidimų naujienos“: „Just Cause 3“ tinklo režimas ir „GTA V“ starto nesklandumai  (1)
2014 m. lapkričio 20 d. 11:19
Šiandien „Žaidimų naujienose“ papasakosime apie „Just Cause 3“ tinklo režimą, naujos kartos „GTA V“ starto nesklandumus ir dar šį bei tą.
Ar jūsų vaikas - būsimas milijonierius?  (2)
2014 m. lapkričio 19 d. 13:56
Kone visų mūsų vaikystė buvo sunki, nes tėvai nenupirkdavo to, ką turėjo kiti. Vėliau supratome, kad sunki vaikystė niekada nesibaigs, nes vis dar neturime tiek pinigų, kiek norėtume, o ir tų pačių dažnai nesugebame protingai išleisti.
„Žaidimų naujienos“: pirmieji „Game of Thrones“ vaizdai  (1)
2014 m. lapkričio 19 d. 12:34
Šiandien „Žaidimų naujienose: GTA V įvertinimai, pirmieji „Game of Thrones“ vaizdai ir kitos gėrybės.
Mistinis pasaulis: mane išgelbėjo dvasios. Ar tik haliucinacijos?
2014 m. lapkričio 19 d. 12:07
Net didžiausias ateistas yra kada nors ištaręs: atrodo, kad kažkas mane globoja ir saugo. Kas?
Kai partijos tampa darbo biržomis: kaip vyksta politiniai žaidimai  (3)
2014 m. lapkričio 19 d. 10:32
Apie tai „Laisvosios bangos“ studijoje diskutavo Seimo vicepirmininkas Algirdas Sysas , publicistai Liutauras Gudžinskas ir Vytautas Bruveris bei buvęs Seimo narys , psichologas Gediminas Navaitis .
M. Laurinavičius. Kodėl Rusijos grėsmė Baltijos šalims yra labai reali? (atsakymas K. Girniui)  (209)
2014 m. lapkričio 19 d. 08:58
Kęstučiui Girniui DELFI portale dar kartą nusprendus nuraminti susirūpinusius Lietuvos žmones, kad Rusijos agresijos prieš Lietuvą pavojus neatrodo realus, surizikuosiu dar kartą pabūti tuo, K. Girniaus žodžiais tariant, „profesionialiu kasandra“, kurie nuolat gąsdina Rusijos grėsme.
Planas išsivaduoti iš V. Putino primestų sąlygų: trūksta tik vieno  (201)
2014 m. lapkričio 18 d. 13:57
Rusijos prezidento Vladimiro Putino pasipiktinimas Kijevo sprendimu nebefinansuoti prorusiškų separatistų užimtų regionų supainiojo Kremliaus kortas, mano Rytų Europos studijų centro analitikas Laurynas Kasčiūnas .
J. Kazlauskas: traumos užkirto kelią A. Saboniui būti geriausiu pasaulyje  (23)
2014 m. lapkričio 18 d. 13:17
Jei kas nors, krepšiniu besidominčiam lietuviui lieptų įvardinti geriausią krepšinio trenerį ir žaidėją, veikiausiai retas kuris neištartų Jono Kazlausko ir Arvydo Sabonio pavardžių. Dviejų legendų keliai susidūrė ne vieną kartą Lietuvos krepšinio rinktinėje, kuomet stratego nurodymus aikštelėje vykdė garsusis Lietuvos „centras“.
Ukrainos Rytuose prezidentas įsakė uždaryti valstybines įstaigas  (138)
2014 m. lapkričio 15 d. 15:52
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka šeštadienį paskelbė įsaką, kuriuo nurodoma visoms valstybinėms įstaigoms pasitraukti iš separatistų kontroliuojamų šalies Rytų.
7 patarimai, kurių laikantis po gimdymo galima atjaunėti
2014 m. lapkričio 15 d. 00:08
7-eriais metais jaunesnė - tokį rezultatą parodė testo rezultatas. Pasvarsčiau, iš tiesų - nėštumas, mažojo auginimas privertė pakeisti gyvenimo būdą ir taip norom nenorom atjaunėti!
Ką daryti – manęs nebemyli žmona!  (203)
2014 m. lapkričio 14 d. 19:55
Gal galite patarti, ką daryti, kai žmonai dingo meilė?
Kauno ligoninėje pramoga suderinta su reabilitacija  (6)
2014 m. lapkričio 14 d. 15:35
Tikriausiai daug kas nustebsite sužinoję, jog kompiuteriniai žaidimai tai ne tik paauglius ar jaunuolius įtraukianti pramoga.
Vanga: akla aiškiaregė ar komunistų šnipė?  (4)
2014 m. lapkričio 13 d. 00:00
Vos tik pasaulyje kyla koks karinis konfliktas ar ištinka katastrofa, dažnai pasirodo straipsnis, kad nelaimę buvo išpranašavusi akla bulgarė aiškiaregė Vanga , mirusi 1996 metais. Spaudoje galima rasti neva jos pranašysčių ir apie 2001 rugsėjo 11 d. teroristinį išpuolį ir apie Trečiąjį pasaulinį karą, kuris turėjo prasidėti 2010 metų lapkričio mėnesį. Tačiau aišk ia regės kritikai tvirtina, kad moteris ilgus metus dirbo komunistų partijai ir jokios Dievo dovanos neturėjo.
„Žaidimų naujienos“: „HALO 5: Guardians“ ir „Game of Thrones“  (1)
2014 m. lapkričio 12 d. 11:57
Šiandieną turime naujienų apie HALO 5: Guardians, Game of Thrones ir kitas žaidimų pasaulio gėrybes. Žiūrim.
M. Bašarovo žiauriai sumušta žmona: jis iš manęs meilę išmušė, gyvenimas jį ir taip nubaus  (14)
2014 m. lapkričio 12 d. 11:32
Populiaraus Rusijos aktoriaus Marato Bašarovo žmona, aktorė Jekaterina Archarova, pirmą kartą atvirai papasakojo apie šeimoje patirtą smurtą. Moteris prisipažino, kad dėl savo vyro buvo tiesiog pametusi galvą, todėl jo polinkio smurtauti nepastebėjusi, bet dabar ji pasirengusi skirtis, skelbia Dni.ru.
Apie vaikų norą pirmauti: skatinti ar slopinti  (1)
2014 m. lapkričio 10 d. 13:09
Parašyti šia tema paskatino tėvų klausimai, išreiškiantys susirūpinimą ir nuogąstavimą, kad jų vaikas pernelyg nori visur būti pirmas: labai pyksta, verkia, rėkia, jeigu ne pirmas praėjo pro lifto duris, ne pirmas laimėjo, ne pirmas pavalgė ir pan., t. y. labai skaudžiai ir jautriai išgyvena pralaimėjimus. Kai kyla nuogąstavimų ir matome, kad kažkas yra neįprasta, nenormalu, galime svarstyti, kodėl, kada ir kaip sutriko natūrali pusiausvyra ir ieškoti tinkamų būdų ją atkurti. Tema diskusinė, nuomonių ir samprotavimų yra daug ir įvairių. Manau, kad labai svarbu visų pirma suaugusiesiems patiems sau atsakyti, kiek ir kokio rungtyniavimo su aplinkiniais gyvenime reikia ir yra priimtina.
G. Česnakas. Ar Vakarai paskatino Rusijos agresiją?  (169)
2014 m. lapkričio 10 d. 08:32
Nuo pat Rusijos invazijos į Ukrainą kai kurie žymūs Vakarų tarptautinių santykių ekspertai ir analitikai aktyviai bando teigti, kad agresyvių Rusijos veiksmų priežastys slypi ne pačioje Rusijoje ar jos prezidento Vladimiro Putino asmenyje, bet Jungtinių Amerikos Valstijų ir Europos Sąjungos veiksmuose. Atrodo, kad kuo toliau tuo madingiau dėl visų pasaulio negandų kaltinti Vakarus ir pirmiausia JAV . Prie šio, ne visuomet darnaus choro, prisideda ir kai kurie politikai, kuriems Rusijos galios demonstravimas tampa itin patrauklus.
3 vaikų šeima: rimtai galvojame apie vyro sterilizavimą  (5)
2014 m. lapkričio 10 d. 00:10
Mąstanti šeima, kuri ne tik gyvena šia diena, bet ir galvoja apie rytojų, planuoja vaikus. Parašyti apie vieną šeimos planavimo būdų - vyrų sterilizavimą paskatino neseniai redakciją pasiekęs laiškas.
Pagyvenę Airijoje stebisi lietuviška logika: plempti alų – nebrangu, palepinti šeimą – brangu  (144)
2014 m. lapkričio 9 d. 14:29
Po septynerius metus trukusios emigracijos Airijoje su šeima į tėvynę grįžęs Povilas Jankauskas niro į verslą, kurio dalis – stebėti žmonių skonį ir įpročius.
Berniukas žaidžia mergaitiškus žaidimus: kaip reaguoti  (5)
2014 m. lapkričio 9 d. 00:10
Mama pastebėjo, kad jos dvejų metų berniukas mėgsta dėtis karolius ir apyranke, o kartais imituoja, kad maitina savo pliušinius žaisliukus krūtimi. Ar jau laikas sunerimti, teiraujasi ji psichologės.
„Žaidimų naujienos“: „Just Cause 3“, „Fallout: Shadow of Boston“ ir kiti įvykiai  (7)
2014 m. lapkričio 7 d. 17:23
Šiandieną papasakosime apie „Just Cause 3“, „Fallout: Shadow of Boston“, „Destiny 2“ ir kitus karščiausius įvykius iš žaidimų pasaulio.