žaidimai

Senųjų amatų dienos į Trakų pilį kviečia jau dešimtąjį kartą  (1)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 13:54
Rugpjūčio 23–24 dienomis Trakų salos pilyje vyks jubiliejinės, dešimtosios „Senųjų amatų dienos". Šiemet pažinties su svečiais laukia virš keturiasdešimt amatininkų, pristatysiančių per 20 senųjų amatų. Trakų istorijos muziejaus organizuojamoje šventėje netrūks įvarių staigmenų, menininkų pasirodymų, vyks senovės riterių kovos bei apiegos.
Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?  (3)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 10:09
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.
Gašlaus vokiečio įkalinta dvidešimtmetė emigrantė Polina: labai noriu, kad lietuvaitės į tą pusę niekada nevažiuotų  (15)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 09:11
Emigruodama į Vokietiją Polina Zarianova (20 m.) džiaugėsi tapusi vienišo turtuolio namų tvarkytoja ir tikėjosi gerai užsidirbti. Bet papuolė į seksualinio priekabiautojo pinkles, iš kurių bėgo neatsigręždama.
Kaip pasiekti geresnių mokymosi rezultatų?  (3)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 09:40
Dėl prastų mokymosi rezultatų gali būti kalti ne patys mokiniai, o mokytojai ir jų tėvai. Naująją kartą mokydami pasenusiais metodais jie nesužadina noro sužinoti kuo daugiau, tad mokiniai ilgainiui praranda norą mokytis.
Nauju Moksleivių krepšinio lygos vadovu tapo M. Račkauskas  (2)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 09:31
Naujuoju „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) direktoriumi tapo Martynas Račkauskas , kuris pakeitė prieš mėnesį postą palikusį Dainių Čiuprinską. 34-erių metų M. Račkauskas Moksleivių lygoje jau dirbo prieš penkerius metus, o dabar sugrįžta su naujomis ambicijomis ir tikslais.
Nuo interneto atsijungusių žmonių liudijimai primena pasakojimus apie klinikinę mirtį  (1)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Nevalgyti mėsos, duonos ar negerti pieno – to dabar jau nebeužtenka, kad atsikratytume toksinų. Detoksikacijos pirmūnai ėmėsi smegenų švarinimo.
Lenkų atstovė: premjero pozicija atstatydinti J. Neverovičių – tik jo asmeninė nuomonė  (697)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 14:39
Premjeras Algirdas Butkevičius siūlys prezidentei Daliai Grybauskaitei atstatydinti energetikos ministrą Jaroslavą Neverovičių , nes šis viceministre paskyrė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovę Renatą Cytacką.
A. Troickis. Kitokia Rusija  (60)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 09:42
Labai malonu, netgi džiugu nuoširdžiai šlovinti savą šalį. Rašyti apie ją tekstus, kuriuose nėra jokio kartėlio, ironijos, nereikia virkauti dėl blogos valdžios ir viskam abejingos liaudies. Deja, tai pavyksta rečiau nei norėtųsi. O ir priežastys – lyg ir pakankamos, tačiau vis tos pačios...
10 idėjų, kaip pipirai gali lavinti vaikus
2014 m. rugpjūčio 18 d. 00:00
Šiandien vaikų lavinimui ir ugdymui yra sukurta daugybė "apsų", parduotuvės lūžta nuo vienas už kitą išmanesnių žaislų. Tačiau kartais verta prisiminti paprastą taisyklę - vaiką lavina ir ugdo ne žaislai, o tėvų bendravimas ir bendra veikla, bendri žaidimai. Ir ugdymo priemonių dažnai nereikia pirkti naujų, o tiesiog kūrybiškai išnaudoti tai, ką turime namuose.
Šis daiktas puikiai lavina vaiką, o rasti jį galima kiekvienuose namuose
2014 m. rugpjūčio 17 d. 11:15
VL VšĮ VU ligoninės Santariškių klinikų filialo Vaiko raidos centro ankstyvosios reabilitacijos skyriaus vedėja vaikų neurologė Laima Mikulėnaitė pasakoja apie tai, jog veidrodis kartais gali tapti puikiausiu lavinamuoju "žaislu" vaikui.
Mes jau nebesuvokiame, kodėl ir kur skubame
2014 m. rugpjūčio 17 d. 00:10
Tie lėtapėdžiai išties erzina. Jie žiovauja sankryžose, nors žalias šviesoforo signalas dega jau kelias sekundes, paskui vėžlio greičiu velkasi antrąja kelio juosta, kol galiausiai, pastebėję pakelėje ką nors intriguojama, pavyzdžiui, pasiklydusį kačiuką, netikėtai sustoja. Ką šie dinozaurai veikia šiuolaikiniame pasaulyje ir kodėl jie vis dar neišnyko?
„Žaidimų balsas“: „Microsoft“ naujienos parodoje „Gamescom 2014“  (11)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 12:13
Šiandien specialioje „Žaidimų naujienų“ laidoje, skirtoje „ Gamescom 2014“ parodai apžvelgsime „ Microsoft “ konferenciją ir joje paskelbtas naujienas.
Kur švęsite Žolinę?  (7)
2014 m. rugpjūčio 15 d. 09:40
Rugpjūčio viduryje svarbiausi lauko darbai jau nudirbti, metas švęsti Žolinę ir atsisveikinti su želmenimis bei gėlėmis. Portalas LRT.lt siūlo Jums pasirinkti, kur ir kaip švęsti vasaros ir rudens sandūrą.
Ilgojo savaitgalio renginiai: kur ir ką galima pamatyti
2014 m. rugpjūčio 14 d. 17:45
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Kaip rugsėjo 1-ąją paversti nepaprasto nuotykio pradžia?  (5)
2014 m. rugpjūčio 13 d. 14:09
Vaiko mokymosi motyvacija daugeliu atveju yra „išvestinis dydis“, pasekmė, priklausanti nuo protingo, pamatuoto tėvų įsitraukimo į vaiko ugdymą, kuris prasideda ikimokykliniame amžiuje ir, palengva atslūgdamas, išlieka per visus mokyklinius metus, kol paauglys ima daryti sprendimus, susijusius su savo profesijos pasirinkimu.
„Žaidimų naujienos“: anonsuotas „Assassin’s Creed Comet“ kodinį vardą turėjęs projektas
2014 m. rugpjūčio 11 d. 18:49
Šiandien „Žaidimų naujienose“: „Grand Theft Auto 5“ ir toliau šluojamas iš lentynų; „Take-Two“ patvirtino „Evolve“ projekto išleidimo datos pakeitimą; pirmųjų kritikų įvertinimų sulaukė „The Last of Us Remastered“ projektas ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Dešimt kasdienių dalykų, padėsiančių tapti sumanesniu
2014 m. rugpjūčio 11 d. 00:01
Daugeliui susidaro įspūdis, kad protas ir sumanumas yra jaunystėje fiksuotas dydis, kuris vėliau nesikeičia. Tačiau moksliniai tyrimai rodo, jog tai nėra tiesa. Pasirodo, mūsų protinę galią gali akivaizdžiai pagerinti mūsų požiūris į situacijas ir tai, kaip maitiname savo smegenis, rašo time.com.
„Asfalto“ vaikai: jų nedomina vaikiški žaidimai ir žino, kad yra nebaudžiami  (56)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 14:47
Be veik­los mies­te li­kę vai­kai pa­pil­do nu­si­kal­ti­mų sta­tis­ti­ką. Šiau­liuo­se į po­li­ci­jos aki­ra­tį vis daž­niau pa­kliū­va va­gi­liau­jan­tys ne­pil­na­me­čiai . Vai­ko tei­sių spe­cia­lis­tai pra­by­la apie vai­kų ne­prie­žiū­rą, o so­cio­lo­gai – apie ne­pa­tei­si­na­mą vi­suo­me­nės pa­kan­tu­mą.
Kainos sumažėjo  (38)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 14:34
Liepos mėn. , palyginti su birželio mėn., vartojimo prekių ir paslaugų kainos sumažėjo 0,5 procento, praneša Lietuvos statistikos departamentas .
9 auksiniai patarimai, kaip auklėti vaikus jų nebaudžiant  (5)
2014 m. rugpjūčio 7 d. 00:05
Nustatyti vaikams ribas nepažeidžiant jų savigarbos - nelengva užduotis mums, tėvams. Surinkome į vieną vietą 9 patarimus, kurie padės tai padaryti.
Ko dar galime sulaukti iš Rusijos?  (231)
2014 m. rugpjūčio 6 d. 05:30
Praėjusią savaitę Europos Sąjungos ir JAV sugriežtintos ekonominės sankcijos Rusijai rūstina Kremlių. Negalėdama pro akis praleisti spaudimo Rusija rodo savo ragus: planuoja visiškai uždrausti jautienos importą iš JAV, neleisti Vakarų lėktuvams skristi į Aziją per Sibirą. Kokių dar neišnaudotų ekonominių ginklų turi Vladimiro Putino valdoma valstybė?
Šiuolaikiniai vaikai nebemoka - o tėvai be to negalėjo gyventi  (3)
2014 m. rugpjūčio 5 d. 00:05
Ar yra tokių skaitytojų, kurie vaikystėje niekada nebuvo įlipę į medį? Turbūt nėra. Ką prisimenate apie laipiojimą po medžius? O Jūsų vaikai ar yra lipę į medį? Leidžiate? Leiskite. Medis labai svarbus augančio žmogaus savivokai. Sudarykime sąlygas vaikams tyrinėti medžius, matyti ir pajusti jų įvairovę, juos pažinti - ir akimis, ir visais jutiminiais kanalais.
Trečiųjų metų krizė: kas tai ir kaip elgtis?
2014 m. rugpjūčio 5 d. 00:02
Apie trečiųjų metų krizę yra girdėję visi tėvai, tačiau atpažinti ją nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti. Ką apie ją turime žinoti, patars psichologė psichoterapeutė Rūta Bačiulytė.
Sukrečianti vaikino istorija: draugė pasidarė abortą, nes aš negeriu alkoholio, todėl esu debilas  (423)
2014 m. liepos 31 d. 23:00
Man 31 metai. Susidūriau su tokia situacija: „jei nevartoju alkoholio tai reiškia esu debilas ir durnius, užtai mano draugės motina liepė savo dukrai su manim nutraukti santykius ir pasidaryti abortą“.
Kol pievoje dar žydi gėlės: spalvingi darbeliai su vaikais  (1)
2014 m. liepos 31 d. 00:00
Vasarai persiritus per pusiaują, skubame mėgautis visais jos teikiamais malonumais. Kol dar pievose marguoja gėlės, kviečiame su vaikais pasidaryti gražių darbelių iš gėlių.
Panikos dėl stichijos kine įkvėpti patarimai: kaip elgtis šėlstant tornadui?  (3)
2014 m. liepos 30 d. 19:10
Milžiniška tornadų lavina užgrius Silvertono miestelį Oklahomos valstijoje naujajame trileryje „Audros sūkuryje“ (angl. „Into the Storm“). Filme netrūks aštrių emocijų – kol stichija sės paniką ir nerimą dėl artimųjų, adrenaliną mėgstantys „tornadų medžiotojai“ apsišarvoję specialia techniika mėgins unikalų gamtos reiškinį pamatyti iš arti. Nors Lietuvoje viesulai nepridaro tiek rūpesčių kaip vadinamojoje Tornadų alėjoje JAV , tačiau, klimatologų teigimu, tai anaiptol nėra retas reiškinys.
Nevaikiški žaidimai Kijeve: aš būsiu Janukovyčius, tu – Putinas  (46)
2014 m. liepos 30 d. 11:52
Pamenu kai, nugriaudėjus Rugsėjo 11-osios išpuoliams, ruošiausi vykti į Jungtines Amerikos Valstijas. „Ką jūs... Viskas bus gerai“, – su įtampos perkreipta šypsena atsakinėjau į aplinkinių nuogąstavimus apie galimas teroristines atakas.
Konkursas: surask 5 skirtumus ir laimėk kvepalus!
2014 m. liepos 29 d. 15:50
Skelbiame dar vieną trumpą, tačiau labai nesudėtingą konkursą.
Pajūryje startuoja „Nida jazz maratonas“
2014 m. liepos 29 d. 00:00
Jau šį ketvirtadienį, paskutinę liepos dieną, prie Nidos švyturio prasideda festivalis „Nida jazz maratonas 2014“.