žaidimai

Šiuolaikinių tėvų klaida: dėl jos vaikus užklumpa šimtai ligų
2015 m. gegužės 6 d. 00:05
„Jis turbūt pavargo", - vaiką, parduotuvėje iškėlusį sceną dėl žaislo, užstoja mama. „Kažin kas jį išvargino? - ironizuoja reiklus tėtis. - Kinas, ledai, karuselės?" aiką gali išvarginti net ir šeiminiai pietūs, jei reikėtų, mamos pusėn stotų psichologė Dovilė Jankauskienė.
Interneto žvaigždės burunduko sugrįžimas: pramogos prie kompiuterio  (6)
2015 m. gegužės 5 d. 16:27
Kovo mėn. socialiniuose tinkluose paskalbtame vaizdo įraše – pistacijų skanaujanti Japonijos Rytuose Bikke praminta burunduko patelė.
„Žaidimų naujienos“: kokių staigmenų kompiuterinių žaidimų kūrėjai parengė šią savaitę?
2015 m. gegužės 5 d. 14:31
Po keletos dienų poilsio vėl grįžtame į eterį ir grįžtame ne tuščiomis. Savo arsenale turime tikrai gerų žinių kompiuterinius žaidimus mylintiems žiūrovams. Pažvelkime kokių linksmybių sulauksime per ateinančias septynias dienas.
Žinomas fotografas užfiksavo labai neįprastus kiškių meilės žaidimus  (106)
2015 m. gegužės 2 d. 19:00
Gamtos fotografas Ričardas Anusauskas padarė įspūdingas fotografijas, kuriose matyti kiškių meilės žaidimai. Pamatę tokį vaizdą, drovuoliai aiktelės, mat, kaip teigia fotografas, jis užfiksavo, kaip kiškiai užsiima oraliniu seksu.
Nuodingos prekės Lietuvoje: ką rado  (51)
2015 m. gegužės 2 d. 18:54
Per pastarąjį dešimtmetį, 2005 - 2014 metais, prekybos tinkluose specialistai rado nesaugių ir pavojingų žmonėms prekių: tokių, kurios neatitinka Europos Sąjungos reikalavimų arba gali kitaip pakenkti žmonėms bei jų aplinkai.
E. Malūkas. Patiekalas Lietuvai  (8)
2015 m. gegužės 2 d. 00:00
Tęsiame rašytojo Edmundo Malūko dienoraščio pasakojimus apie Mamą.
Rado Lietuvos Achilo kulną – grėsmę iš Rusijos pradėjo justi regionai  (1026)
2015 m. balandžio 29 d. 19:55
Po mažesnius Lietuvos miestus pasivažinėjęs informacinio karo, gynybos ir saugumo žinovas Aleksandras Matonis pripažįsta, kad jie – Lietuvos Achilo kulnas, kalbant apie santykius su Rusija .
Savaitgalį – Žiobrinių šventė Neringoje  (1)
2015 m. balandžio 29 d. 15:13
Gegužės 2-ąją, artėjantį šeštadienį, Neringoje vyks Žiobrinių šventė, kurios pagrindinis akcentas – žiobrių, pamautų ant vytelių, kepimas.
„Volvo Ocean Race“ regata: „Team Brunel“ buriuotojai išsiveržė į priešakines linijas
2015 m. balandžio 29 d. 14:01
Panašu, kad „Volvo Ocean Race“ jachtų lenktynių aplink pasaulį šeštame etape varžovai stengiasi laimėti ne taktiniais sprendimais, bet laivo greičiu. Nuo etapo starto praėjo jau beveik dvi savaitės, o visa varžybų flotilės vis dar laikosi vienoje krūvoje. Todėl dabar kiekviena įgula meta didžiausias pastangas, kad surastų tą aukso viduriuką, kuriame laivas prie tų pačių sąlygų plaukia greičiausiai.
KTU rektorius: kas, kam ir kada svarbiau – lojalumas partijai ar studijų ir mokslo valdymas?  (20)
2015 m. balandžio 28 d. 13:09
Viešai kvestionuojami Švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio vykdomi darbai ir, negano to, prasidėję Darbo partijos viražai dėl būtinybės jį keisti likus metams iki rinkimų kelia jau eilinį nerimą dėl minėtos kohortos veiksmų tikslų Lietuvoje, o svarbiausia – dėl švietimo ir mokslo srities valdymo. Būtų galima tik paantrinti LR Prezidentei, paminint savarankiško ministro sprendimus, paremtus logika ir veiksmus, vedinus skaidrumo principų.
9 požymiai, kad šis vyras bus puikus tėvas
2015 m. balandžio 28 d. 07:00
Kaip bendraujant su vyru atpažinti, ar jis būtų geras tėtis. Siūlome keletą ženklų, į kuriuos atkreipkite dėmesį.
„Žaidimų naujienos“: kuo žaidimų kūrėjai nudžiugins šiltuoju laikotarpiu?
2015 m. balandžio 27 d. 16:44
Balandžio mėnesio pabaigoje žaidimų kūrėjai visada kiek sustingsta. Sulaukėme tik keletos įdomesnių produktų. Tad pasinaudodami šia tyla nusprendėme jums papasakoti, kokie gi hitai atkeliaus šiltuoju metų laikotarpiu. Pasirodo saulės ir atostogų metas bus karštesnis nei būtų galima tikėtis.
Nufilmavo, kaip įsismarkavęs meškiukas vyrui kibo į koją  (15)
2015 m. balandžio 26 d. 19:55
Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip mažytis meškutis žaisdamas vejasi žmogų ir kanda jam į koją.
Tik suaugusiems: sadomazochistinė meilė Vilniuje – kaip iš filmo apie pilkuosius atspalvius  (146)
2015 m. balandžio 25 d. 22:33
Tai, kas dėjosi viename sostinės Senamiestyje esančiame bute, labai primena vaizdus iš prieštaringai vertinamo filmo „ Penkiasdešimt pilkųjų atspalvių “ – vyras, tenkindamas savo ir žmonos seksualinę aistrą, ją plakė diržu, o į krūtis segė skalbinių segtukus.
Utenos futbolo stadione – originali dovana žiūrovams  (1)
2015 m. balandžio 24 d. 17:05
Utenos „Utenio“ sugrįžimo į savo stadioną proga futbolo mėgėjų laukia klubo rėmėjų dovana – galimybė pasivažinėti išskirtiniu KIA elektromobiliu. Sekmadienį „Utenis“ pirmą kartą šį sezoną žais namuose. A lygos sugrįžimas bus pažymėtas akistata su šalies čempionu Vilniaus „Žalgiriu“.
„Žaidimų naujienos“: „WWE 2K15“ ir „GTA“ filmas  (1)
2015 m. balandžio 24 d. 16:27
Šiandien pakalbėsime apie WWE 2K15, GTA filmą ir dar šį bei tą.
Nuobodulį veja su teniso rakete  (2)
2015 m. balandžio 24 d. 10:49
Vietoj išmaniojo telefono – teniso raketė. Vietoj kompiuterio ekrano – kūryba ir judrūs žaidimai. Vietoj betikslio slampinėjimo – susitikimas su stipriausiu pasaulio žmogumi. Kaip padaryti tokius mainus? Atsakymą rado Vilniaus teniso akademija .
5 dalykai, kurie padės jūsų šeimai tapti laimingesnei
2015 m. balandžio 24 d. 00:05
Ar susimąstote, kiek kartų per dieną mes liečiame artimus žmones: vyrą, žmoną, vaikus... Paprastas rankos paspaudimas ar švelnūs apsikabinimai, bučiniai, galvos paglostymai. Visa tai taip natūralu ir kasdieniška, kad dažnai to net nebepastebime. O kartais ir užmirštame. Jei suaugusieji to nusureikšmina ir priima kaip kasdienės rutinos pasekmę, vaikai labai jautriai reaguoja į šilumos bei meilumo šeimoje trūkumą.
Atviras psichologės laiškas visiems Lietuvos tėčiams ir mamoms  (29)
2015 m. balandžio 23 d. 15:10
Vaikų ir jaunimo psichologės Aurelijos Ananjevaitės atviras laiškas mamoms ir tėčiams.
Kas rūpi pagimdžiusioms: 4 jaunų mamų paatviravimai
2015 m. balandžio 23 d. 00:01
Nors dažnai galime išgirsti, kad šių dienų vaikai – nevaldoma ir nekontroliuojama karta, kuriems trūksta griežto tėvų žodžio, tačiau daugelis psichologų vieningai sutaria, kad ankstyvoje vaikystėje šeimoje patirtas artumas, švelnumas bei meilumas yra labai svarbūs vėlesniam asmenybės susiformavimui.
A. Landsbergienė: nereikia vaikų saugoti visada ir nuo visko  (56)
2015 m. balandžio 22 d. 11:48
Kada paskutinį kartą girdėjote vaiką, kviečiantį savo draugą išeiti į kiemą? Anksčiau atšilus orams po daugiabučių langais tik ir girdėdavosi šūksniai „Išeisi?“, „Pavalgysiu ir išeisiu!“, „Paklausiu mamos, ar išleis!“
Psichologė: šį vaiko bruožą painioja su autizmu  (3)
2015 m. balandžio 22 d. 00:05
Psichologės Karolinos Gurskienės straipsnis apie vaikus, kurie nemėgsta švelnumo ir meilumo. Ar visada dėl to kaltas autizmas?
Kaip pasirinkti tinkamą plaukų spalvą
2015 m. balandžio 20 d. 00:00
Dažant plaukus būtina atsižvelgti į akių ir odos spalvą .
Egzaminai: gudrybės, kaip „neskausmingai“ jiems pasiruošti  (1)
2015 m. balandžio 19 d. 09:25
Kasmet daugybė Lietuvos merginų pamiršta iki paryčių trunkančius vakarėlius, rytinį makiažą iškeičia į 10 minučių miego, o apie mėgstamus serialus nespėja net pagalvoti. Jei taip nutinka ir tau, nesunku atspėti, kad esi abiturientė. Štai keletas patarimų, kurie padės nepražilti besiruošiant egzaminams.
Tėčiams: kaip sukurti artimą ryšį su vaiku
2015 m. balandžio 19 d. 00:10
Šiais laikais nieko nestebina parkuose vežimėlius stumiantys ar nešynėje kūdikius besinešantys tėčiai. Jeigu jūsų vaiko tėtis nedrįsta imtis tėvystės pareigų, siūlome keletą patarimų, kurie padeda vyrams užmegzti tvirtesnį ryšį su vaikais.
Horoskopas savaitei (balandžio 20-26 d.)  (8)
2015 m. balandžio 19 d. 00:00
Sužinokite, kokia laukia kita savaitė ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Dėl jos viena kaimynė išsikraustė, kitos – belsdavo į sieną ir keikdavo  (252)
2015 m. balandžio 18 d. 10:06
Viena kaimynė, neapsikentusi pianistės Gintautės Gataveckaitės grojimo, išsikraustė. Antra, nors ir būdama kurčia, belsdavo į sieną. Bet kamuoti kaimynus buvo verta: šiandien į Australiją emigravusi 27-erių lietuvė mokytojauja ir karjeros siekia Melburne.
Kasdieninio sekso privalumai: stiprina sveikatą, pratęsia jaunystę, gerina nuotaiką  (146)
2015 m. balandžio 17 d. 22:37
Dauguma seksologų įsitikinę, kad per daug sekso nebūna. Beje, kaip dažnai mylitės? Kartą per dieną, per savaitę, per mėnesį?
Iššifravo V. Putino žinią: viskas keisis gegužės mėnesį  (894)
2015 m. balandžio 17 d. 20:00
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tarsi kolūkio pirmininkas atsakinėdamas į Rusijos gyventojų-kolūkiečių klausimus nenaudojo itin karingos retorikos, kuri buvo būdinga jam anksčiau. Konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis mano, kad taip tikriausiai buvo elgiamasi siekiant pasirodyti kiek normaliau prieš Europą ir suteikti pagrindą tiems, kurie ragina atšaukti sankcijas Rusijai.