žaidimai

Mamos nuomonė: kaip po gimdymo išlikti patrauklia žmona  (6)
2015 m. kovo 29 d. 00:00
Buvo laikotarpis, kai iš vyro komplimentus turėjau tiesiog iškaulyti. Žinoma, visą kaltę verčiau tik jam.
Po dešimtmetį trukusio bylinėjimosi – netikėtas sprendimas
2015 m. kovo 28 d. 12:17
Italijos aukščiausios instancijos teismas penktadienį panaikino apkaltinamąją nutartį, paskelbtą amerikietei Amandai Knox dėl jos kambario draugės britės nužudymo 2007 metais, ir visiškai ją išteisino, paskelbęs netikėtą sprendimą, vainikavusį beveik dešimtmetį trukusią bylinėjimosi dramą.
Paaiškėjo, kiek kartų per dieną Lietuvos tėvai apkabina savo vaikus
2015 m. kovo 27 d. 00:00
Šių metų kovo mėnesį atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad tėvai Lietuvoje jaučia stiprų emocinį ryšį su vaikais, bet ne visada randa jiems pakankamai laiko. Kas trečias tėvas apkabina savo ikimokyklinio amžiaus vaiką rečiau nei tris kartus per dieną.
Užvedantys sekso žaidimai , kurie JAM labai patiks  (7)
2015 m. kovo 26 d. 00:00
Seksas, ypatingai, kai visą laiką mylitės su tuo pačiu asmeniu, na, jis gali... imti dvokti pelėsiais. Na, gal ne taip baisiai, bet kad jis yra nuspėjamas, tai jau tikrai.
Tėveliai, vykite savo vaikus į kiemą!
2015 m. kovo 25 d. 00:00
Pažvelkite pro langą ir pasakykite, kiek matote lakstančių, žaidžiančių vaikų? O kiek jų būdavo, kai patys buvote vaikai?
Lietuvių kompanija per 15 mėnesių sudomino net 10 milijonų žaidėjų  (2)
2015 m. kovo 24 d. 12:32
Lietuvių žaidimų kūrėjų kompanija „TutoTOONS“ šią savaitę peržengė 10 milijonų parsisiuntimų ribą taip padvigubindama visų 2014 metų rezultatus, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Seimas panaikino R. A. Ručio neliečiamybę, jis išvežtas į ligoninę  (302)
2015 m. kovo 24 d. 12:02
Seimas antradienį vėl ėmėsi spręsti, ar „tvarkietis“ Rimas Antanas Ručys išlaikys teisinę neliečiamybę.
Dviejų išgelbėtų katinėlių istorija: ieškom gerų šeimininkų!  (5)
2015 m. kovo 23 d. 15:58
Dalinamės Giedrės dviejų globotinių istorija ir ieškom šiems katinėliams gerų šeimininkų.
Australijoje dirbanti lietuvė turi gerą žinią vaizdo žaidimų mėgėjams  (12)
2015 m. kovo 23 d. 13:51
Nėra skirtumo, vaikas ruošia namų darbus ar žaidžia kompiuteriu, – jo problemų sprendimo gebėjimai vystosi vienodai. Tokią išvadą savo moksliniame tyrime pasiekė Monash universitete dirbanti vilnietė dr. Agnė Sužiedelytė.
7 kartus Lietuvos čempionas: iš streso esu ir apalpęs  (54)
2015 m. kovo 23 d. 10:01
„ Taip jaudinausi pirmą sykį atstovaudamas neseniai nepriklausomybę atgavusiai šaliai, kad mačo su Islandija metu apalpau bežaisdamas scenoje. Pašiurpę abiejų komandų žaidėjai sutiko mačą baigti lygiosiomis 2:2“, - mena tarptautinis didmeistis , Lietuvos šachmatų čempionas Šarūnas Šulskis . Mano naivus suvokimas, kad šachmatai – ramus, strateginis sportas – subliūkšta akimirksniu. Tačiau tokios stresinės situacijos kauniečio gyvenime – retos ir, kaip jis pats teigia, reikalingos: „Imi jausti savo širdies dūžius, kaip teka gyslomis kraujas. Galvoji: jei ne šios varžybos, kur kitur dar aš galėčiau save taip jausti?“.
Nufilmavo, kaip vonioje dūksta drambliukas  (15)
2015 m. kovo 22 d. 20:23
Šiam mažam drambliukui vonios malonumų nebūna per daug. Gyvūnas žaismingai keletą kartų įkrenta į plastikinę vonią, skelbia portalas mirror.co.uk.
Z. Balčytis. „Bomberiai“ prisiprašė didesnių bausmių  (24)
2015 m. kovo 20 d. 11:05
„Bomberiai“ siautėja. „Užminuojami“ ir „sprogdinami“ prekybos centrai, oro uostai, mokyklos, viešbučiai, teismai, savivaldybės.
Pristatytas penktojo „Sostų karų“ sezono anonsinis filmukas  (17)
2015 m. kovo 19 d. 14:29
Artėjant pasaulinei naujojo „Sostų karų“ sezono premjerai pristatytas anonsinis šio populiaraus serialo filmukas. 1 minutės 54 sekundžių trukmės filmuke rodoma galių kova tarp besivaržančių dėl galimybės valdyti septynias karalystes. HBO naująjį sezoną pradės rodyti balandžio 12 d., o „Britain Sky Atlantic“ pirmąjį epizodą rodys diena vėliau.
R. A. Ručio neliečiamybės naikinimas tapo cirku  (60)
2015 m. kovo 19 d. 13:06
Seimas ketvirtadienį ėmėsi spręsti, ar „tvarkietis“ Rimas Antanas Ručys išlaikys teisinę neliečiamybę.
Įvardijo didžiausią klaidą, kurią darome valydami dantis
2015 m. kovo 19 d. 10:27
Nors daugiau nei pusė vaikų yra mokomi taisyklingos dantų priežiūros, net trečdalis (32 proc.) jų valosi tik priekinius dantukus, atskleidė Europoje atliktas dantų priežiūros tyrimas.
Tėvų gudrybės, kaip priversti vaikus tinkamai valyti dantis  (1)
2015 m. kovo 19 d. 00:00
Nors daugiau nei pusė vaikų yra mokomi taisyklingos dantų priežiūros, net trečdalis (32%) jų valosi tik priekinius dantukus , atskleidė Europoje atliktas dantų priežiūros tyrimas.
Kolekciją pristačiusi A. Kuzmickaitė: kas nutinka, kai suaugusiojo pasaulyje atsiranda vaikai  (81)
2015 m. kovo 18 d. 21:34
Trečiadienio vakarą mados gurmanai rinkosi Vilniaus mažajame teatre, kur dizainerė Agnė Kuzmickaitė pristatė jau trečiąją asmeninę drabužių kolekciją. Pagrindinė kolekcijos mintis - kas nutinka, kai suaugusiojo pasaulyje atsiranda vaikai.
„Žaidimų naujienos“: „Speedlink Virtuis“ ir „Decus“ pristatymas
2015 m. kovo 18 d. 18:19
Kompanijos SpeedLink produkcija po truputį užkariauja Lietuvos rinką. Svarbiausias šio gamintojo pliusas yra tas, kad kokybišką produkciją gauname už mums įkandamą kainą. Visa eilė specialiai žaidėjams skirtų gaminių maloniai stebina. Šiandien ant mūsų stalo atsidūrė net du naudingi įrenginiai Speedlink Virtuis ir Decus, kuriuos skubame parodyti ir Jums.
„Žaidimų naujienos“: naujų projektų bildesys
2015 m. kovo 18 d. 09:32
Kiekviena diena vis pavasariškesnė ir šiltesnė. Nuotaika kartu su saulute danguje vis geresnė ir šviesesnė. Bet visą šią ramybę sudrumsčia bildesys, kurį kelia atkeliaujantys kompiuteriniai žaidimai. Kaip ir gamta, taip ir visa rinka ima žydėti vis ryškiau. Tad pažvelkime kokių projektų sulauksime per ateinančias septynias dienas…
Genialiai paprastas būdas, kaip užauginti kūrybingą ir protingą vaiką  (1)
2015 m. kovo 18 d. 00:05
Kas yra laisvas žaidimas ir kokia jo svarba šiuolaikinio vaiko gyvenime? Atsakymų į šiuos klausimus ieško lauko pedagogikos principus išmanantys pedagogai.
Nuotraukų konkursas PAGALIAU PAVASARIS!
2015 m. kovo 17 d. 14:05
Už lango – pirmosios pavasario dienos. Norisi kuo daugiau laiko leisti lauke – gėrėtis pirmosiomis žibutėmis, grėbti po žiemos užsilikusius lapus kieme. Ta proga skelbiame naują nuotraukų konkursą.
Skurstantiems, bet geraširdžiams lietuviams rusai pažėrė pagyrų tiesioginiame eteryje  (63)
2015 m. kovo 16 d. 15:55
Sekmadienį Kontiolahtyje (Suomija) finišavusiame pasaulio biatlono čempionate lietuvius retai sekdavo filmavimo kameros, tačiau Rusijos auditorijai kukliai pasirodžiusi komanda neturėjo praslysti pro akis. „Lietuviai – tikri šaunuoliai, esame labai dėkingi. Tai jie padėjo mūsiškei“, – tiesioginiame eteryje reveransų negailėjo valstybinės rusų „Sport 1“ televizijos komentatorius.
Šokinėjimas per kūdikius ir kitos pavojingiausios pasaulio varžybos  (4)
2015 m. kovo 16 d. 04:51
Kai pasižiūri į senovės varžybas, tokias kaip riterių dvikovos ar actekų mirties futbolas, šiandieniniai sportiniai žaidimai yra palyginti ganėtinai nuobodūs. Griežtos saugumo taisyklės užtikrina, kad sužalojimų – bent jau gyvybei pavojų keliančių – tikimybė yra minimali; žaidėjai iki kojų pirštų yra saugomi apsaugų; o žiūrovai yra atitverti toli nuo bet ko, judančio greičiau nei načios pardavėjas.
Baigia numarinti prestižiniu laikytą mokslą: ritamės į prarają  (374)
2015 m. kovo 15 d. 11:00
Prie daugumos pažangių valstybių propaguojamos strategijos nusprendė prisijungti ir Lietuva – pastaruoju metu daug kalbama apie tiksliųjų mokslų populiarinimą.
Priklausomybė, kuri pasiglemžia net vaikus
2015 m. kovo 15 d. 00:00
Atvėrę itin plačias galimybes sužinoti, domėtis, bendrauti, žaisti ir kurti, kompiuteriai, išmanieji įrenginiai ir internetas, manoma, yra tikroji šiandienos vaikų priklausomybė. Specialistų nuomone, net 70 proc. šiuolaikinių vaikų bendravimo vyksta būtent internete, o dažnas tėvas prieš technologijas jaučiasi bejėgis ir su baime stebi, kaip jo atžala pasineria į kitą pasaulį.
Filosofas: ne žmonės kontroliuoja šiuolaikines medijas, o jos – mus  (13)
2015 m. kovo 14 d. 21:43
Individus ir visuomenes šiandien labiausiai veikiančioms šiuolaikinėms medijoms esame itin atviri, niekuo nenusileisdami, o kartais net ir lenkdami labiau išsivysčiusias šalis. Turėtume džiaugtis, kad žengiame koja kojon su naujausiomis technologijomis, ar liūdėti, kad tuoj ištirpsime virtualiame pasaulyje, prarasdami savo nacionalinį identitetą ir vertybes?
Netikėtas scenarijus Vilniui: A. Zuokas pralaimi ir... laimi  (264)
2015 m. kovo 12 d. 17:29
Vilniaus mero rinkimų antrasis turas nulems, kas bus miesto galva. Tačiau tai nebūtinai reikš, kad miesto vadovui bus pakeliui su likusia sostinės valdžia.
Mokinė nebesupranta net savo mamos  (12)
2015 m. kovo 12 d. 17:16
Jau kurį laiką vis kalbama apie žmonių susvetimėjimą dėl kompiuterių ir mobiliųjų telefonų įtakos. Keliama problema, kad būdami kartu žmonės nebendrauja, o naršo telefonuose. Nors ir praleidžia dienų dienas susirašinėdami, tačiau nežino, kaip laikosi jų draugai ir artimieji ir kuo jie gyvena.
Žmonių bendravimas - žaidimas: kaip nežaisti pagal jums primetamas taisykles  (19)
2015 m. kovo 12 d. 14:01
Žmonių bendravimas primena vaidmenų žaidimą, kuriame pagal siužetą mes suteikiame sau ir aplinkiniams konkrečius vaidmenis. Būna įdomių, kūrybiškų, dvasinių žaidimų, o būna žaidimų, kuriuose pašnekovai mėgina perprogramuoti vienas kitam smegenis, pritempdami prie savo požiūrio.