žaidimai

Pabėgėliai iš Vilniaus: kaime vaikus auginti patogiau  (1)
2015 m. rugsėjo 5 d. 00:00
Su vyru ir dviem vaikais kaime įsikūrusi Ieva Šidlaitė (37 m.) daržą ravi nenoriai. Ne todėl, kad baidosi juodo darbo.
Vilniuje prasideda „Sostinės dienos“: atlikėjai, dizaineriai ir žvilgsnis į Vilnių iš paukščio skrydžio  (5)
2015 m. rugsėjo 4 d. 07:38
Festivalyje „ Sostinės dienos 2015“ netrūks įvairių linksmybių. Rugsėjo 4-6 d. dvidešimt pirmus metus organizuojama didžiausia miesto šventė užlies sostinės gatves, skverus ir aikštes išskirtiniais koncertais ir menų projektais.
Pirkėjas įsiuto: dėl prekybos centro akcijos kreipėsi į policiją  (208)
2015 m. rugsėjo 3 d. 16:13
Vienas Raseinių gyventojas, kaip ir dauguma pirkėjų, pasidavė akcijos karštinei, tačiau liko apgautas ir ne tik nesutaupė pinigų, tačiau dar ir sugaišo nemažai laiko, įrodinėdamas, kad parduotuvėje vyksta nesąžiningi žaidimai, rašoma policijos pranešime spaudai.
Plungė kviečia į šventę
2015 m. rugsėjo 3 d. 14:13
Rugsėjo 5 d. Plungės kultūros centras plungiškiams ir miesto svečiams dovanoja išskirtinę šeštadienio dieną.
Priemonės nuo blogų emocijų ir depresijos: išgelbėja net patekusius į beviltiškas situacijas  (42)
2015 m. rugsėjo 2 d. 22:06
Kauno ligoninėje pernai duris atvėrė naujas padalinys – Krizių intervencijos centras , kuriame teikiama pagalba krizių ištiktiems žmonėms. Jiems taikomos įvairios terapijos, padedančios pasveikti nuo blogų minčių ir prastos savijautos: žiūrimi filmai, klausomasi muzikos, skaitomos knygos ir net pasiūloma atsisėsti į specialius krėslus, kurie teikia tam tikrą atsipalaidavimo formą.
Hipopotamo mažylė patyrė maudynių baseine džiaugsmą
2015 m. rugsėjo 2 d. 12:23
Penkių mėnesių hipopotamo mažylė Devi antradienį, rugsėjo 1 dieną, kartu su mama Funani pirmą kartą atrado maudynių baseine džiaugsmus. Žavios mažylės pramogas stebėjo San Diego zoologijos sodo, kur ji ir gyvena, lankytojai.
Sekso žaidimai tavo karščiausiai nakčiai  (9)
2015 m. rugsėjo 1 d. 15:42
Kiekvienai porai tai būtina: intymiais klausimais būti kūrybingiems. Tad ko judu laukiate – pradėkite kurti savo scenarijus jau šiąnakt!
Kaip ugdyti mąstantį žmogų supratau Didžiosios Britanijos mokykloje  (7)
2015 m. rugsėjo 1 d. 09:23
Mąstau, vadinasi, esu. Šiai filosofo Dekarto frazei – šimtmečiai, bet ji aktuali iki šiol. Asmeniškai man šie žodžiai tampa kaip niekada aktualūs, kai pradedu galvoti apie naujus mokslo metus . Kai žinau, jog greitai susitiksiu su savo mokiniais , pradėsime kartu dirbti, ruoštis egzaminams .
Smagūs drambliuko ir šuniuko žaidimai džiugina internautus  (15)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 14:46
Viename iš Tailando teminių parkų drambliukas vardu Jindi susidraugavo su šunimi Mailo. Vietos televizija paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip gyvūnai žaidžia gaudynių. Parke gyvena 64 drambliai, jie gali laisvai vaikštinėti po visą jo teritoriją. Po 2011 m. Bankoke įvykusio potvynio čia taip pat buvo perkelti šunys, išgelbėti nuo siautėjančios stichijos. Dauguma jų susidraugavo su drambliais ir neatsitraukia nuo jų bandos.
Ženkime į rudenį, pilną pasiūlymų įdomiai leisti laiką
2015 m. rugpjūčio 31 d. 00:00
Paskutiniai vasaros aidai ir pirmieji rudens žingsniai nebūtinai turi būti liūdni. Juk ruduo – tai dar vienas nuostabus metų laikas, kupinas ne tik sugrįžtančių atostogautojų, bet ir pilnas renginių pasiūlymų. Tad žvilgtelėkime kuo šį kartą nudžiugins renginių organizatoriai.
Atsidarė unikali kavinė, į kurią bet kas neis (FOTO)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 00:05
Šią savaitę Edinburge (Škotija) atidaryta unikali kavinė, skirta būsimoms mamoms bei šeimoms, auginančioms kūdikius.
Vaikų darželis: baubas ar draugas?  (6)
2015 m. rugpjūčio 29 d. 00:00
Nemažai tėvų per vasarą apsisprendžia ir rudenį pirmą sykį nuveda savo mažylius į vaikų darželį ar kitą vaikų ugdymo grupę. Dar kiti ryžtasi vaiką ten nuvesti po tam tikros pertraukos, nors pirmoji patirtis ir nebuvo labai sėkminga. Kaip tinkamai paruošti vaiką darželiui ar ikimokyklinio lavinimo mokyklėlei?
Gedimino prospekte dūgs „Sostinės dienos”  (37)
2015 m. rugpjūčio 28 d. 16:32
Pirmąjį rugsėjo savaitgalį pagrindinę Vilniaus miesto arteriją – Gedimino prospektą – užlies nesusikaičiuojama gausybė renginių ir pramogų. Nuo Katedros iki pat Lukiškių aikštės ir jos prieigų mėgausimės nemokamais koncertais, spektakliais, literatūriniais pasirodymais, žaidimais ir, žinoma, gurmaniškais skanėstais. „Dūzgiančio prospekto“naujiena – „Dizaino skveras“, kuriame rankų darbo kūrinius pristatys per pusšimtis ryškiausių Lietuvos dizainerių. O Lukiškių aikštėje įrengtas atrakcijų parkas kilstels mažuosius šventės lankytojus virš žemės. Tiesiogine to žodžio prasme.
Paranoja dėl „Windows 10“ privatumo pažeidimų viršija sveiko proto ribas  (106)
2015 m. rugpjūčio 27 d. 12:29
Baimė dėl „Windows 10“ privatumo politikos laisvumo bei galimybių rinkti vartotojų duomenis pasiekė naują viršūnę. Tiesa, dėl naujausio dalies visuomenės žingsnio, susijusio su „Windows 10“, „Microsoft“ turėtų ne sielotis, o džiaugtis: kai kurios privačios „BitTorrent“ nuorodų svetainės, kuriose siūloma mainytis dažniausiai piratiniu turiniu, uždraudė prieigą „Windows 10“ sistemos naudotojams, rašo arstechnica.com.
Stebinantis mažylis: „Dell XPS 13“ (2015) apžvalga  (13)
2015 m. rugpjūčio 26 d. 09:53
Ilgą laiką bene geriausiai subalansuotu „Ultrabook“ klasės nešiojamu kompiuteriu buvo galima laikyti „ Apple MacBook “, kuris, kaip beatrodytų keista, „Ultrabook‘u“ oficialiai negali būti vadinamas. Tačiau panašu, kad lyderio pozicijas gali perimti „ Dell XPS 13“, siūlantis visą galybę naujovių.
Vaikų darželis: baubas ar draugas?
2015 m. rugpjūčio 26 d. 05:12
Nemažai tėvų per vasarą apsisprendžia ir rudenį pirmą sykį nuveda savo mažylius į vaikų darželį ar kitą vaikų ugdymo grupę. Dar kiti ryžtasi vaiką ten nuvesti po tam tikros pertraukos, nors pirmoji patirtis ir nebuvo labai sėkminga. Kaip tinkamai paruošti vaiką darželiui ar ikimokyklinio lavinimo mokyklėlei? Savo mintimis apie tai dalijasi „Mažųjų ekspertų mokyklos" ambasadorė vaikų psichiatrė, docentė dr.Sigita Lesinskienė.
Antakalnyje apsigyvenusią gyventoją šokiravo naktį išgirsti garsai  (331)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 20:04
Šį savaitgalį atsikrausčiau į naujus namus Antakalnyje. Aplinka nesiskundžiau, kol šiąnakt apie 3 valandą nakties lauke pasigirdo ypatingai garsios aimanos (labai garsios, uždari langai nepadėjo). Pasirodo gretimame name, panašu, vyko orgijos/meilės žaidimai.
Šokėja E. Straleckaitė atskleidė savo grožio paslaptis  (38)
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:02
Profesionali šokėja Eglė Straleckaitė (22) dar visai neseniai Lietuvos sporto universitete įgijo šokio pedagogikos kvalifikacijos bakalauro diplomą. Mergina, atlikdama praktiką mokykloje, susidūrė su nedžiuginančia realybe: vaikų fizinė būklė iš tiesų nėra gera.
Nuo kelių metų vaiką leisti į sporto būrelį?
2015 m. rugpjūčio 24 d. 00:00
Patarti, kaip tinkamai įvertinti vaiko amžių ir jam išrinkti sporto būrelį paprašėme sporto psichologės Linos Vaisetaitės.
Psichologas: kaip rugsėjo 1-ąją paversti nepaprasto nuotykio pradžia?
2015 m. rugpjūčio 23 d. 00:05
Psichologo Vyčio Valantino pamąstymai, kurie bus naudingi būsimųjų mokinių tėvams. Kaip rugsėjo pirmąją paversti nepaprasto nuotykio pradžia?
E. Žiemytė: sukūriau kolekciją kitokioms moterims  (1)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 00:00
Naujausią D.EFECT rudens ir žiemos 2015 kolekciją įkvėpė drąsi, veržli, ryškios asmenybės moteris.
J. Bernatonis. Dviguba pilietybė: ledai pajudėjo  (118)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 16:15
Vyriausybė iš esmės pritarė Seimo narių iniciatyvai surengti privalomąjį referendumą dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo.
Smagūs žaidimai su plastilinu ir šiaudeliais
2015 m. rugpjūčio 22 d. 00:00
Plastilinas mūsų namuose yra mėgstamas užsiėmimas, tačiau kartais tiek aš, tiek sūnus jį ilgam pamirštame ir būname užsiėmę kuo nors kitu.
Intymus gyvenimas virto rutina? Pradėkite žaisti  (31)
2015 m. rugpjūčio 22 d. 00:00
Seksologai teigia, kad žaidimai, kurių metu jūs įkūnijate kokį nors personažą, - puikus būdas atgaivinti rutina virtusį seksą.
„Sostinės dienos 2015” skelbia rudens linksmybių pradžią
2015 m. rugpjūčio 22 d. 00:00
Blėstant karščiams ir vasaros festivalių įspūdžiams, rudens linksmybės keliasi į Vilnių. Jų pradžios akordas visa jėga nuskambės festivalyje „Sostinės dienos 2015“. Rugsėjo 4–6 dienomis dvidešimt pirmus metus organizuojama didžiausia miesto šventė užlies sostinės gatves, skverus ir aikštes išskirtiniais koncertais ir menų projektais, kuriais visą savaitgalį mėgausimės nemokamai.
„Sostinės dienos 2015” skelbia rudens linksmybių pradžią  (3)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 19:13
Blėstant karščiams ir vasaros festivalių įspūdžiams, rudens linksmybės keliasi į Vilnių. Jų pradžios akordas visa jėga nuskambės festivalyje „ Sostinės dienos 2015“. Rugsėjo 4–6 dienomis dvidešimt pirmus metus organizuojama didžiausia miesto šventė užlies sostinės gatves, skverus ir aikštes išskirtiniais koncertais ir menų projektais, kuriais visą savaitgalį mėgausimės nemokamai.
I. Stasiulevičiūtė savo seksualumu kerėjo aplinkinius  (99)
2015 m. rugpjūčio 21 d. 19:01
Penktadienio vakarą viename Vilniaus prekybos centrų filmuojama pirmoji „ Vilnius gyvai“ TV laida.
Nuo kelerių metų vaiką leisti į sporto būrelį?
2015 m. rugpjūčio 21 d. 00:03
Sporto psichologės Linos Vaisetaitės patarimai, kaip išrinkti sporto būrelį vaikui.
Eglės Žiemytės rudens kolekcijos moteris - laisva ir nevaržoma asmenybė  (9)
2015 m. rugpjūčio 20 d. 13:25
Prekės ženklui D.EEFECT kurianti dizainerė Eglė Žiemytė pristatė 2015 m. rudens-žiemos kolekciją, skirtą drąsiai moteriai.