žaidimai

M.Majauskas. Vilnius - vaikų miestas  (16)
2014 m. spalio 20 d. 16:57
Mero rinkimai neabejotinai yra asmenybės rinkimai. Renkamas „miestomenas“ (panašiai kaip supermenas) turi išvaduoti mus nuo priešų, įkvėpti vilties, įžiebti naujas, geresnio gyvenimo svajones.
250 tūkst. išsilavinusių žiūrovų žaidžia intelektinį žaidimą  (3)
2014 m. spalio 20 d. 16:17
LRT naujojo sezono intelektinis žaidimas „ Auksinis protas ” trečiadienių vakarais prie televizorių ekranų traukia šimtus tūkstančių žiūrovų. Praėjusią savaitę „Auksinis protas” pasiekė žiūrimumo rekordą, o laidos kūrėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas juokauja, kad žaidimą kaip indai „Lūšnynų milijonieriuje” prie televizorių ekranų tuoj žais milijonai azartiškų lietuvių.
„Mokslo sriuba“: kokį poveikį mums daro vaizdo žaidimai?  (22)
2014 m. spalio 20 d. 12:43
Geriausi režisieriai, scenarijų autoriai, animatoriai kuria sudėtingus, įtraukiančius vaizdo žaidimus. Šimtai milijonų žmonių kiekvieną savaitę į juos pasineria. Žaidžia būsimosios mamos, vaikai, statybininkai, geležinkelininkai, mokytojai, bankininkai. Įdomu, kaip jie mus veikia?
„Žaidimų naujienos“: „Constantin Films“ planuoja „Resident Evil“ TV serialą
2014 m. spalio 20 d. 12:36
Šiandien „Žaidimų naujienose: „Steamō vartotojams nusimato karštas savaitgalis; „Meridian: New World“ – realaus laiko strategija naujomis akimis; greitu metu turėtų paaiškėti daugiau detalių apie ketvirtąją „Uncharted“ serijos dalį ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Muzikos pedagogas dažniau groja kompiuterio klaviatūra nei fortepijono
2014 m. spalio 19 d. 20:36
Liudas Kripaitis 27 metai Vilnius
Aktorė S. M. Gellar ryžosi šukuosenos permainoms  (2)
2014 m. spalio 19 d. 13:03
Aktorė Sarah Michelle Gellar nusprendė pasikeisti šukuoseną. Moteris gerokai pasitrumpino savo šviesius plaukus ir dabar džiaugiasi pasikeitimais.
Lietuvos gamtos galiūnų portretai ir keisti dviejų patinų žaidimai  (26)
2014 m. spalio 19 d. 10:00
Skubėkite gėrėtis spalio spalvomis. Nors ruduo ir ne auksinis, ne itin spalvingas, ne itin vaiskus, nepasidabinęs voratinklių gijomis ir rasos lašelių vėriniais - vis tiek jis gražus. Artėjančios šalnos, dargana ir vėjai greit padarys gamtą niūrią, pilką, liūdną. Skubėkite gėrėtis.
Labiausiai erzinantys dalykai, kuriuos daro žmonės oro uostuose  (53)
2014 m. spalio 18 d. 08:00
Su baisingai erzinančiais keleivių lėktuvuose įpročiais, tokiais kaip nagų karpymas skrydžio metu ar agresyvus stumdymasis alkūne per atramą, turbūt esame susidūrę ne vienas, rašo vyresnioji prodiuserė Karla Cripps iš " CNN Travel ".
Ketvirtadienio džiazo kovos ir žaidimai: žiūrovai liko euforijoje  (2)
2014 m. spalio 17 d. 11:15
27 – asis „ Vilnius Jazz “ festivalis ketvirtadienio vakarą persikėlė į Rusų dramos teatrą. Koncertą organizatoriai padalino į dvi dalis, pateikdami skirtingas džiazo koncepcijas.
Priklausomybė nuo tam tikro maisto. Komentuoja gydytoja dietologė
2014 m. spalio 17 d. 00:14
Pradėkime nuo esmės – negalime vadinti priklausomybe to, kas palaiko mūsų gyvybę. Negalime gyventi be maisto.
Alfa kartos vaikai: kokie jie, ir kaip su jais elgtis?  (1)
2014 m. spalio 17 d. 00:05
Jei jums 31-45 m., jūs priklausote kartai X, o jūsų dar 7 m. nesulaukęs vaikas - kartai alfa. Kokie tie alfa kartos vaikai: internetinius puslapius sklaidantys kur kas dažniau nei spalvotos knygelės, nuolat žaidžiantys kompiuterinius žaidimus, pusryčius ir pietus valgantys prie kompiuterio ekrano?
5 esminės pamokos apie pinigus  (7)
2014 m. spalio 17 d. 00:01
Dažniausiai žmogus elgiasi taip, kaip yra išmokęs elgtis. Jei esi protingas - mokaisi iš aplinkinių, tačiau dažniausiai pasimokai iš savo klaidų.
„Ikea“ ėmėsi kalėdinės prekybos prieš Vėlines  (40)
2014 m. spalio 16 d. 15:35
Švedijos baldų milžino „Ikea“ parduotuvė Vilniuje jau pasipuošė ir pradėjo kalėdinę prekybą.
J. Šuklinui V. Musvydaitė parengė nemenką iššūkį  (1)
2014 m. spalio 16 d. 15:24
Olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas puikiai jaučiasi irkluodamas kanoją. Sportininkas moka plaukti ir vandens nebijo, tačiau nardymas – nėra jo stiprioji pusė. Tai žinodama TV3 laidos „ Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė iki paskutinės akimirkos sportininkui nesakė, koks iššūkis jo laukia baseine.
Kokias mobiliąsias programėles naudosime po šių metų „App Camp 2014“?  (2)
2014 m. spalio 16 d. 15:22
Iki mobiliųjų aplikacijų dirbtuvių „ App Camp 2014“ liekant kiek daugiau nei savaitei jau aišku – šiais metais jaunieji kūrėjai pasiūlys mažiau žaidimų ir daugiau praktiškų, konkrečias problemas sprendžiančių mobiliųjų aplikacijų.
Į Lietuvą atvykstantis Silicio slėnio užkariautojas: pasimokykite iš amerikiečių  (42)
2014 m. spalio 14 d. 14:08
Jam tik 25-eri, tačiau Kanadoje gimęs jaunuolis jau turi 12 metų darbo patirties. Šiuo metu savo entuziazmu ir idėjomis Silicio slėnį ( JAV ) žavintis Gregas Isenbergas atvyksta į Lietuvą ne tik pasidalyti savo patirtimi, bet ir aplankyti savo tikrąsias šaknis.
Kaip išmelžti pinigų iš Kinijos, P. Korėjos ar Japonijos?  (6)
2014 m. spalio 14 d. 13:59
Įprasta, kad vakarų ekonominiai santykiai su Kinija apsiriboja prekių ir paslaugų pirkimu iš šios šalies – nėra daug šalių, kur būtų pigiau kažką įsigyti ar pasigaminti pagal užsakymą. Tačiau šalis su 1,36 milijardo gyventojų negali nebūti įdomi ir kaip rinka savo prekėms bei paslaugoms pardavinėti. Ir iš pirmo žvilgsnio turėtų atrodyti, kad technologijų pasaulyje be sienų negali būti nieko lengviau nei kinams pasiūlyti savo programėlių. Bet toks pirmas įspūdis nuo realybės skiriasi kaip diena nuo nakties.
Vaikų seksualumas – galvosūkis tėvams. Kaip teisingai jį išspręsti?  (11)
2014 m. spalio 14 d. 06:25
Kaip tėvams teisingai reaguoti į besiskleidžiantį vaikų seksualumą, kad netraumuotų savo vaikų, tačiau akcentuotų vertybinius dalykus? Apie tai kalbamės su Aušra ŠŪMAKARIENE, psichologijos magistre, dailininke, dailės terapijos specialiste, dirbančia su vaikais.
M. Adomėnas. Progresyvios idėjos, užmušančios pažangą  (82)
2014 m. spalio 12 d. 21:15
Lyrinė uvertiūra: mokslo metų pradžia praėjo kaip paprastai – traškantys kardelių stiebai, čežančios naujos uniformos, iškilmingos ir skambios kalbos apie rudeninius lapus, rugsėjį, mokyklos slenkstį ir mokslo naudą.
Festivalis „Vilnius šviečia“ padovanojo vilniečiams ypatingą reginį  (138)
2014 m. spalio 11 d. 20:55
Spalio 11 d. vakaras vilniečiams padovanojo ypatingą reginį – tuo pačiu metu Bernardinų sode bei Pilaitėje vyko festivalis „ Vilnius šviečia", kuris sudomino šimtus miestelėnų ir miesto svečių.
7 turtingiausi pasaulio rašytojai  (13)
2014 m. spalio 11 d. 16:00
Kas pasakė, kad knygos ir literatūra miršta? Visiška nesąmonė. Kol žmogus turės noro svajoti, vaizduotėje keliauti į nematytas vietas arba kaip tik ieškos panašių į save (kad ir išgalvotų), tol gyvuos knygos. Ir visai nesvarbu, kokia forma. Juk knyga – tai ne koks daiktas. Knyga – tai idėja. Ar ji bus įgyvendinta popierine, ar elektronine forma – tik menka smulkmena.
Žaidimai su savimi: už ir prieš
2014 m. spalio 11 d. 00:00
Tai daro ne tik žmonės, bet ir jūrų vėpliai, beždžionės, briedžiai, voverės ir dar kiti gyvūnai. Prieš maždaug 400 metų Konektikuto valstijoje už tai grėsė mirties bausmė. Tai gerokai dažniau (kone dvigubai) daro vyrai nei moterys. Kalbame apie masturbaciją (lytinio pasitenkinimo siekimas, dirginant savo lytinius organus ar erogenines zonas) – malonumą, kurį suteikia pats mylimiausias žmogus – tu pati. Kokie šio slapto žaidimo privalumai ir trūkumai?
„Žaidimų naujienos“: atnaujinta „GTA 5“ versija pareikalaus net 50 GB laisvos vietos  (11)
2014 m. spalio 10 d. 18:34
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: „NBA 2K15“ veidų atkūrimo technologija prigamino armiją mutantų; Kritikai įvertino ir naująjį „Sony“ eksliuzyvą „Driveclub“; „Assassin‘s Creed Unity“ abiejose naujos kartos konsolėse atrodys vienodai ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Priverstiniai žaidimai su pripučiama lėle paaugliui tapo mirties nuosprendžiu  (138)
2014 m. spalio 10 d. 12:24
Surengus patyčias 16-mečiui to paties kaimo gyventojui, vienas iš kaltinamųjų nufilmuotus paauglį žeminančius vaizdus vėliau išplatino internete . Apie tai sužinojęs nepilnametis nusižudė .
Snieguolė ir 7 nykštukai: I. Šimonytė vėl tapo geidžiamiausia  (222)
2014 m. spalio 10 d. 11:24
Seimo narys Mantas Adomėnas netapo oficialiu konservatorių kandidatu į Vilniaus mero postą. Į kovą dėl šio statuso kyla dar šeši dešinieji, partija blaškosi, o didžiausias viltis ir vėl sieja su kandidatuoti atsisakiusia Ingrida Šimonyte.
Rašytoja A. Urbonaitė: žmonės visais laikais daro du dalykus: myli ir serga
2014 m. spalio 10 d. 00:00
Beveik prieš dešimt metų pasirodęs pirmasis rašytojos Audronės Urbonaitės novelių romanas „Posūkyje – neišlėk“ sugrįžta į Lietuvos knygynų lentynas.
Filmas, supykdęs V. Putiną  (35)
2014 m. spalio 8 d. 17:56
Rusijoje uždraustas Aleksandro Gentelevo filmas „Putino žaidimai“ pirmą kartą Ukrainoje bus parodytas Tarptautiniame kino ir urbanistikos festivalyje „86“ spalio 9 d.
Ranka pasiekiama: įspūdingiausi Estijos muziejai ir šauniausios šio rudens ekspozicijos
2014 m. spalio 8 d. 09:19
Šį rudenį Estijos muziejai pasitinka su daugiau nei 250 naujų ekspozicijų. Nuo interaktyvių žaidimų apie jūreivių gyvenimą iki galimybės pažvelgti į žmogaus kūną iš vidaus – kuo žavėtis čia ras tiek vaikas, tiek ir suaugęs. Jūsų dėmesiui pristatome keletą įdomiausių ekspozicijų ir parodų.
Vaikas labiau prisirišęs prie tėčio, o ne mamos: ar tai normalu?
2014 m. spalio 8 d. 00:05
Paprastai gauname laiškų, kuriuose moterys teiraujasi, kaip įtraukti savo vyrus į vaikų auginimą, o šįkart sulaukėme "atvirkštinio" laiško. Vyras sunerimo, ar ne per daug prie jo prisirišęs yra mažylis, nes nurimsta ne pas mamą rankose, o būtent pas jį.