žaidimai

Kas bendro tarp augančių kainų, atominių bombų ir bakterijų?  (14)
2015 m. gegužės 23 d. 14:24
Naujienų antraštės dažnai su džiaugsmu praneša apie ekonomikos, ūkio ir žmonių atlyginimų (o kartu, neišvengiamai, ir kainų) augimą. Žinios skuba mus informuoti apie ūgtelėjusią gerovę, o padidėjęs gyventojų skaičius yra pateikiamas kaip sensacija.
N. Vasiliauskaitė. Partija, kuri pažadėtų panaikinti šauktinius  (299)
2015 m. gegužės 22 d. 08:16
Gyvename demokratinių diskusijų šalyje. Kas tik kur – tuoj surežisuota, iš anksto suformatuota „diskusija“, kurioje specialiai jai sukurti antagonistai palaiko vienas kito gyvybę tąsydamiesi dėl netikrų dilemų: kad tikros nekiltų.
Top 10 populiariausių šunų veislių  (76)
2015 m. gegužės 21 d. 16:22
Šuo – geriausias žmogaus draugas. Su tuo sutiktų kiekvienas šuns šeimininkas. Tačiau kai kurias šunų veisles žmonės renkasi dažniau nei kitas. DELFI pagal portalo dosed.in duomenis pateikia populiariausių šunų veislių pasaulyje dešimtuką.
V. Landsbergis. Trečias dūmas  (184)
2015 m. gegužės 21 d. 15:11
Lietuvos Seimas pritarė referendumui, - kol kas dar svarstyti, - kad juo, jei žmonės pritartų, būtų keičiama Lietuvos Respublikos Konstitucija. Ne kokia smulkmena, o esminis pilietybės dalykas.
„Žaidimų naujienos“: senieji žaidimai atgimsta iš naujo  (1)
2015 m. gegužės 21 d. 13:31
Sveiki Geimeriai. Šiandiena naujienose papasakosime apie Mojang, GTA V ir dar šį bei tą. Žiūrim…
Uždek aistrą miegamajame: 4 sekso scenarijai  (1)
2015 m. gegužės 21 d. 11:16
Net ir aistringiausios porelės žino, kad vieną dieną miegamajame įsivyrauja nuobodulys, o spontaniškumas lyg numiršta. Ką galite nuveikti su savo antrąja puse, kad aistra iš naujo suliepsnotų?
Kuo naudingi ir žalingi kompiuteriniai žaidimai?  (12)
2015 m. gegužės 21 d. 10:49
Naujausias kanadiečių tyrimas rodo, kad kompiuterinių žaidimų mėgėjai geriau koncentruoja dėmesį ir orientuojasi, tačiau vėliau tai gali nulemti sunkias, su smegenų nykimu susijusias ligas, pavyzdžiui, Alzheimerį. Taip teigia Vilniaus universiteto Visuomenės sveikatos instituto profesorius Arūnas Germanavičius .
Įdomieji savaitgalio renginiai
2015 m. gegužės 20 d. 10:17
Kiekviena diena – savotiškai unikali. Ypač tuomet, kai jūs pasistengiate, jog ji tokia būtų. Siūlome savaitgalį praleisti kartu su visa šeima įvairiuose, savotiškai unikaliuose renginiuose bei spektakliuose. Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje nestigs netradicinio pobūdžio tradicinių spektaklių bei kitokių užsiėmimų.
Siunčia SOS signalą ir grasina ilgalaikiais streikais  (182)
2015 m. gegužės 19 d. 12:12
Profesinės sąjungos siunčia SOS signalą ir ragina Vyriausybę suteikti didesnį prioritetą švietimui ir švietimo reformoms bei užtikrinti tinkamą jų finansavimą, kadangi padėtis švietimo sistemoje darosi grėsminga.
Krepšininkės originaliai kviečia sirgalius palydėti Lietuvos moterų rinktinę  (2)
2015 m. gegužės 19 d. 09:06
Besirengiančios Europos krepšinio čempionatui Lietuvos rinktinės krepšininkės originaliai prašo sirgalių palaikymo ir kviečia juos apsilankyti Kėdainiuose. Rinktinės palydėtuvės įvyks birželio 6 dieną 16 val.
„Login 2015“: Adas Griškevičius apie edukacinių žaidimų vaikams kūrimą  (2)
2015 m. gegužės 18 d. 17:55
Adas Griškevičius daugiau nei 15 metų dirbo internetinių projektų bendrovėse. 2012 metais kartu su bendraminčiais įkūrė žaidimų vaikams studiją Pepi Play . Pepi Play edukacinės mobiliosios programėlės, skirtos iTunes App Store, Google Play ir Amazon parduotuvėms, yra platinamos viso pasaulio rinkose ir sulaukė sekmės, bei pripažinimo iš vaikų, tėvų, mokytojų, žaidimų apžvalgininkų.
Pateko į Kremliaus paspęstus spąstus: kaip viskas vyksta  (48)
2015 m. gegužės 18 d. 10:56
Paprasčiausia Margo Gontar buvo dirbti su mirusių vaikų nuotraukomis – jos užėmė visus jos kompiuterio ekranus naujienų svetainėse ir socialiniuose tinkluose.
Kompiuterio pavojai, apie kuriuos ne visada pagalvojame  (3)
2015 m. gegužės 18 d. 00:05
Kompiuterių ir interneto įdiegimas labai stipriai paveikė vaikų gyvenimą. Kompiuteriai šiuo metu yra taip paplitę, kad beveik kiekvienas vaikas turi galimybę jais naudotis namie ar ugdymo institucijose. Kadangi kompiuteriai įgyja vis didesnę reikšmę vaikų gyvenime, natūraliai kyla klausimas apie kompiuterio poveikį vaikams.
Šuns psichologija: kodėl būtinai turi žaisti ir kada labai liūdi  (3)
2015 m. gegužės 17 d. 10:30
Iš visų naminių gyvūnų šuo lengviausiai prisitaiko prie gyvenimo su žmogumi ir įpranta jo klausyti. Taip atsitiko todėl, kad šuo prijunko laisva valia, ir žmogus dalijosi maistu bei pastoge kartu su savo ištikimu palydovu. Glaudžiai bendraudamas su žmogumi šuo integravosi į žmonių bendruomenę. Šuo negali gyventi be žmogaus, bet ir žmogaus gyvenimas be šuns stokotų pilnatvės.
Mokslininkė įvertino kambarinius augalus: kokia iš tiesų jų nauda?  (4)
2015 m. gegužės 14 d. 22:28
Gegužės 15 d. 11.45 val. Lietuvos edukologijos universitete vyks „ Augalų žavadienis “ – žavėjimosi augalais diena. Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto (GMTF) II aukšto koridoriuje bus atidaryta studentų nuotraukų paroda „Sustabdyta gamtos akimirka“, vyks filmuko „Žalioji klasė“ premjera.
„Žaidimų naujienos“: „The Witcher 3“ ir „X failai“  (2)
2015 m. gegužės 14 d. 17:21
Šiandien papasakosime apie „The Witcher 3“, „X failus“ ir dar šį bei tą.
Geriausias sportas pagal Zodiako ženklą  (21)
2015 m. gegužės 14 d. 13:46
Artėja vasara, norisi pasitempti, padailinti kūno linijas ir, be abejonės, gerai jaustis. Tavo dėmesiui - geriausias sportas pagal Zodiako ženklą.
„Žaidimų naujienos“: „Fallout 4“ ir „The Division“  (6)
2015 m. gegužės 13 d. 15:43
Šiandien papasakosime apie „Fallout 4“, „The Division“ ir dar šį bei tą.
Kaip sekasi lieknėti kiekvienam Zodiako ženklui: kam pavyks, o kas palūš  (27)
2015 m. gegužės 13 d. 00:00
Puikuotis dailia figūra trokšta visi. Nieko keisto. Juk tai ne tik grožio, bet ir geros sveikatos simbolis. Tačiau išsaugoti tobulas kūno linijas nelengva. Kartais netgi stengiantis iš paskutiniųjų jėgų papildomi kilogramai laikosi įsikibę kūno it magnetas metalo. Galbūt pasirinktas netinkamas lieknėjimo planas? Rasti savąjį padės Zodiako ženklai!
D. Grybauskaitės ir A. Butkevičiaus nesusikalbėjimas – blogas ženklas  (93)
2015 m. gegužės 11 d. 19:15
Premjerui ir prezidentei pateikus skirtingus Specialiųjų tyrimų tarnybos ( STT ) pažymos apie „darbietį“ Vydą Gedvilą vertinimus, politikos apžvalgininkas Viktoras Denisenko „Žinių radijui“ pirmadienį sakė, kad toks aukščiausių šalies vadovų nesusikalbėjimas – blogas ženklas.
Psichologės patarimai nėščiosioms: ko klausytis, kad kūdikis greičiau prabiltų  (4)
2015 m. gegužės 11 d. 11:32
Pirmaisiais nėštumo mėnesiais moteriai klausant Wolfgango Amadeus Mozarto muzikos, gerėja vaiko fiziologinis ir psichinis išsivystymas, o kai jis gimsta, pasižymi geresne koordinacija, greičiau pradeda kalbėti, o ir kalba raiškiau ir sklandžiau. Taip teigia psichologė Žydrūnė Jankauskienė. Anot jos, patinkančios muzikos besiklausydama gimdymo metu, moteris patiria mažiau baimės. Be to, muzika mažina stresą, tikina psichologė.
Norint pasikeisti, neužtenka žinoti „kodėl“, reikia žinoti ir „kaip“  (18)
2015 m. gegužės 10 d. 20:29
Laba diena, labai norėčiau patarimo, nes žinau, kad tokią problemą turiu ne aš vienas. Aš vengiu miego. Neturiu problemų užmigti, tačiau aš, ar tiksliau, kažkuri mano dalis, nenori eiti miegoti. Visais būdais stengiasi išvengti atsigulimo į lovą, šviesos išjungimo, pasilikimo su savimi… Galbūt bijo miegoti. Tai jau tęsiasi kelis metus.
Gamtos dienoraštis: zylės špagatas ir pavasariniai kiškių žaidimai  (6)
2015 m. gegužės 9 d. 11:00
Ar jūs kada nors prekybos centre norėjote įsigyti prastą, nekokybišką maisto ar pramoninę prekę? Ne? Ieškote tik aukštos kokybės, gerai pagamintų produktų? O jei jūs domitės gamta , ar esate išrankus tekstams apie ją, iliustracijoms, vaizduojančioms jos gyvenimą?
Tinkamiausias metas seksui: mylimės pagal bioritmus  (21)
2015 m. gegužės 8 d. 23:55
Kodėl vieną kartą seksas priverčia pamesti protą ir atsiduoti nenugalimai malonumo bangai, o kartais primena mechaninį darbą, kuris verčia jaustis robotais? Kaltas nuovargis arba netinkama nuotaika? Galbūt. Tačiau tikėtina, kad intymiems žaidimams tiesiog pasirinktas netinkamas metas! Todėl naudinga atsižvelgti į bioritmus.
Kodėl dar nepersikraustėme į virtualios realybės pasaulį?  (50)
2015 m. gegužės 8 d. 11:50
Neribotas žmogaus fantazijos galimybes išnaudoti galintis dalykas – virtuali realybė – žmones pirmąkart sudomino praėjusio amžiaus viduryje, apie šeštą-septintą dešimtmetį, kai filmų kūrėjas iš JAV Mortonas Heiligas po kelių metų darbo 1962 metais patentavo savo virtualios realybės aparatą „Sensorama“ .
Verslą sukūrė pamatę su „iPad“ žaidžiantį mažą vaiką  (19)
2015 m. gegužės 8 d. 09:41
Verslui įkvėpti gali bet kokia patirtis, pavyzdžiui, vaikiškų žaidimų kūrėjai sugalvojo, kad reikia kurti mokomuosius žaidimus, pamatę, kaip „ iPad “ naudojosi ir valdė 1,5 metų vaikas.
5 patarimai, kaip ugdyti vaikų vaizduotę
2015 m. gegužės 8 d. 00:00
Skirtingi tyrimai rodo, kad šiandien vaikai prie televizoriaus ekranų vidutiniškai praleidžia po keturias valandas per dieną, o žaidžia kur kas mažiau nei anksčiau. Psichologai jau skambina pavojaus varpais įspėdami tėvus apie galimą šių reiškinių žalą vaiko vaizduotės vystymui.
Savaitgalį paaiškės stipriausia Vilniaus krepšinio mėgėjų komanda
2015 m. gegužės 7 d. 16:38
Gegužės 8-9 dienomis „Ekinstos“ sporto centre vyks svarbiausias 2014-2015 m. sezono mėgėjų krepšinio renginys – „Plasta-Sostinės A lygos“ finalo ketverto turnyras. Jame dėl nugalėtojų vardų susigrums keturios pajėgiausios Vilniaus miesto komandos.
A. Guoga: Ar gali Europa tapti pasaulio IT lydere? Gali.  (26)
2015 m. gegužės 7 d. 10:23
Jei šiandien būtų surengtas „karščiausios” Europos Sąjungos temos konkursas, laimėtojo karūną užsidėtų vieningos skaitmeninės rinkos strategija.