žaidimai

FOTO: kaip originaliai įrengti vaiko kambarį
2015 m. liepos 30 d. 00:01
Jeigu ruošiatės įrengti ar planuojate remontą vaiko kambaryje, siūlome jums keletą patarimų bei idėjų.
Kaip tinkamai pasiruošti kelionei autobusu su vaikais  (2)
2015 m. liepos 30 d. 00:00
Kelionė autobusu į Vieną, Berlyną, Varšuvą ar kitą Europos šalį gali būti didžiuliu nuotykiu visai šeimai – kartais dideliu išbandymu. Svarbu, kad tėvai iš anksto apgalvotų ir pasiruoštų kelionei.
Faktai apie seksą, kurių nežinojote  (59)
2015 m. liepos 28 d. 23:00
Ar gali meilės žaidimai atstoti treniruotes sporto salėje? Žinoma, ne. O ar seksas padeda sulieknėti? Atsakymas – taip, padeda, ir dar kaip. Kuo turiningesnis jūsų intymus gyvenimas, tuo greičiau dailėja figūra.
Tarp nemokamų pramogų Palangoje – ne tik jūra  (2)
2015 m. liepos 28 d. 00:01
Ką galima nuveikti Palangoje, jei piniginė nėra itin stora? Didžiausiame šalies kurorte apstu ir daugiau pasiūlymų, kaip puikiai praleisti laiką su mažyliais ar bičiuliais, per daug neišlaidaujant.
Modelių pasaulyje bręsta skandalas, susijęs su paauglėmis (FOTO)  (17)
2015 m. liepos 27 d. 09:41
Žmonės visame pasaulyje tiesiog ūžte ūžia. Žaibišku greičiu apskriejo žinia apie dar vieną keturiolikmetę, kuri buvo pasamdyta dirbti modeliu viename garsiausių mados namų - Dior .
Europa, ruoškis šaltai žiemai - prasideda Rusijos-Ukrainos žaidimai dujomis  (57)
2015 m. liepos 26 d. 18:00
Dujų tiekimas iš Europos į Ukrainą reversu smuko 56 proc., o šalies valdžia pristabdė gamtinių dujų saugyklos papildymą, būtiną sklandaus tranzito žiemos periodu užtikrinimui.
„Sostų karų“ žvaigždė P. Dinklage’as – veganiško gyvenimo būdo rėmėjas, vadinantis save atsiskyrėliu
2015 m. liepos 26 d. 12:09
Jis įrodė, kad nuo žmogaus ūgio jo sėkmė nepriklauso. Aktorius Peteris Dinklage ’as per du dešimtmečius trunkančią sėkmingą karjerą ne sykį kine ir televizijoje pademonstravo meistriškumą, charizmą ir talentą, nutildydamas pavyduolius ir holivudiškos išvaizdos garbintojus. Pasaulinę šlovę jam atnešė Tiriono Lanisterio vaidmuo populiariame seriale „Sostų karai“ , o šiuo metu kino mėgėjai gali įvertinti ir naujausią P.Dinklage’o rolę – Lietuvą jau pasiekė fantastinė veiksmo komedija „Pikseliai“ (angl. „Pixels“). Joje aktorius įkūnijo bekompromisį ir kiek bauginantį kompiuterinių žaidimų virtuozą, kuris suvienija jėgas su jaunystės varžovais, kad išgelbėtų Žemę nuo ateivių invazijos.
Po gimdymo traumos - kasdienė menininkės kova už sūnaus gyvenimą  (104)
2015 m. liepos 25 d. 00:00
Jei kas nors filmuotų scenografės, kostiumų dailininkės , grafikės Renatos Valčik (42 m.) ir jos šešerių metų sūnaus Kipro Mykolo kasdienybę, matytume neįtikėtinai žavią dviejų neišskiriamų draugų, partnerių kovą už gyvenimą.
Tyrimų rezultatai: lovoje TO moterys nenori daryti  (66)
2015 m. liepos 24 d. 13:10
Moterų ir vyrų poreikiai seksualiniame gyvenime labai skiriasi. Jai reikia švelnumo, glamonių ir bučinių, jam – kuo aštresnių pojūčių. Jei seksualinės svajonės nesutampa, metas rimtai pakalbėti ir išsiaiškinti, ko jūs abu tikitės iš santykių.
A. Užkalnio serialai: „House of Cards“  (84)
2015 m. liepos 24 d. 12:39
Ar laikas užrakinti plunksną rašomojo stalo stalčiuje, kai kone keturis dešimtmečius žiūriu filmus, ir dešimt metų rašau apie juos? Nieko panašaus. Juo labiau, kad kinas nebe toks, kaip buvęs. Anksčiau žmonės klausdavo vieni kitų „kokį filmą pažiūrėti“? Dabar klausia: „kokį serialą žiūri“?
Klaipėdos Jūros šventėje – ir krepšinio aistros
2015 m. liepos 23 d. 09:27
Šeštadienį Klaipėdos kruizinių laivų terminale ne tik skambės žinomų atlikėjų muzika, bet ir kunkuliuos ateities krepšinio žvaigždžių aistros. Pirmąsyk per Jūros šventę vyks „Sprite“ talentų kovų turnyras.
Lemtingas veiksnys, kodėl Lietuvai verta būti proamerikietiškai  (834)
2015 m. liepos 23 d. 05:30
Tikriausiai visi prisimena laikus, kai lietuviai tikėjo, kad į sovietų okupuotą šalį ateis amerikiečiai ir išvys sovietus. Šios viltys nebuvo pateisintos, tačiau JAV nuosekliai laikėsi Baltijos šalių aneksijos nepripažinimo politikos, kurios pradžia laikoma 1940 m. liepos 23 d. paskelbta JAV valstybės sekretoriaus Sumnerio Welleso deklaracija.
Neįtikėtina: atskleista, kokią įtaką žmogaus sveikatai daro šuniukai ir kačiukai  (2)
2015 m. liepos 22 d. 14:44
Neseniai atlikti mokslininkų tyrimai įrodė, kad laikas praleistas su naminiais gyvūnėliais (ypač žaidimai su jaunais šuniukais ir kačiukais) sumažina mūsų organizme susikaupusį stresą (baimes, nerimą, paniką) ir didina savigarbą.
Populiariausios vasaros veiklos: ką būtina apie jas žinoti
2015 m. liepos 21 d. 12:05
Lietuviškai vasarai įpusėjus, supratote, kad vis dar nepradėjote tesėti pažadų ir aktyviai sportuoti? Juk galimybių pajudinti kūną vasarą išties yra daug – galima važinėti dviračiu, plaukti baidarėmis, žaisti futbolą, paplūdimio tinklinį, plaukioti ežeruose, šokinėti per bangas jūroje, žygiuoti pėsčiomis. Visas šias judėjimo formas puikiai įvertino ir „Goodlife” akademijos asmeninis treneris Žygimantas, kuris pasidalijo savo vasaros veiklų penketuku.
Kviečiame į renginius - nuo fortepijonų rečitalių iki rugiapjūtės
2015 m. liepos 20 d. 00:00
Šią savaitę renginių įvairovė ir gausa leis kiekvienam rasti tai, kas jam patiks ar net spėti pamatyti bei išgirsti viską. Nuo fortepijonų rečitalių iki rugiapjūtės. Nuo renginių sakralinėse vietose, teatrų scenose, iki tokių, kurie vyksta gamtoje, rugių pievoje ar kaimo sodyboje.
Skaitmeninis piratavimas: sekti ir bausti ar ieškoti kitų kovos būdų  (31)
2015 m. liepos 19 d. 17:23
Pagrindinė skaitmeninė piratavimo priežastis yra patogumas – šimtą kartų paprasčiau įrašą parsisiųsti, negu ieškoti, kur nusipirkti, LRT RADIJUI sako Vilniaus universiteto verslo ekonomikos ir vadybos mokslų daktaras Marius Akulavičius. „Bet, jei pateiksi patogią ir iš pradžių nemokamą sistemą (tokią, kaip „ Spotify “), paskui, jeigu ji patiks, vartotojas bus labiau linkęs mokėti už tam tikras papildomas paslaugas, pavyzdžiui, už geresnę garso kokybę, galimybę turėti asmenines kūrinių kopijas“, – įsitikinęs disertacijos „Skaitmeninio piratavimo valdymas kūrybinio turinio industrijoje“ autorius.
Šlovina poilsį užsienyje: pigiau ir geriau nei Lietuvos pajūryje  (596)
2015 m. liepos 19 d. 00:04
Pigiau, skaniau, šilčiau, o ir šypsenų daugiau. Taip aiškina atostogas šiltesnėse užsienio šalyse išbandę tautiečiai, kurie grįžę iš ten į Lietuvos pajūrį nebenori nė pažiūrėti. Ekonomisto Nerijaus Mačiulio teigimu, lyginti atostogas Lietuvos pajūryje su atostogomis užsienyje nelabai korektiška: skiriasi ir klimatas, ir sezono trukmė, ir siūlomų paslaugų įvairovė.
Erkės pavojingos ir keturkojams: kaip juos apsaugoti?  (1)
2015 m. liepos 19 d. 00:00
Pastaraisiais metais labai išaugo augintinių sergamumas erkių platinamomis ligomis. Vasara – laikotarpis, kai daugiau laiko kartu su savo augintiniais praleidžiame gamtoje, tad gyvūno apsaugai nuo šių parazitų būtina skirti didžiausią dėmesį.
Krepšinio talentų turnyre buvo galima pažaisti su A. Gudaičiu  (7)
2015 m. liepos 18 d. 20:44
Aštuntasis „Sprite“ talentų kovų turnyras šeštadienį startavo Vilniuje atkakliomis dvikovomis, puikiu oru, nuotaika ir žaidimais su kandidatu į Lietuvos vyrų rinktinę Artūru Gudaičiu. 200 jaunųjų krepšininkų išsiaiškino, kurie 24 vyks į finalą ir kausis dėl pagrindinių prizų.
Vaikas eis į darželį: kokių klaidų nepridaryti
2015 m. liepos 18 d. 00:00
Kaip tinkamai pasiruošti tėvams ir paruošti mažylį darželio lankymui, pasakoja darželio „Aukštyn kojom“ vadovė Gustė Pociūtė-Trotienė.
Užkrečiantis žaidimas: ar jaučiate ritmą?  (22)
2015 m. liepos 17 d. 16:17
Vienas iš pirmųjų kompiuterinių žaidimų istorijoje buvo su dviem ekrano šonuose esančiais judančiais pagaliukais ir vienu tarp jų šokinėjančiu kvadrato formos kamuoliuku. Vėliau kvadratai smulkėjo, vaizdo detalumas didėjo, žaidimai sudėtingėjo, kol galų gale į savo kompiuterius po kelias valandas diegdavome vos ne dešimtis gigabaitų sveriančius „monstrus“ – šedevrus ir grožiu, ir scenarijumi.
Kaip paruošti vaiką darželiui?  (5)
2015 m. liepos 17 d. 12:57
Vasara jau įpusėjo, bet visai nesinori galvoti apie rudenį ir jo rūpesčius. Ypač jei laukia pokyčiai kasdieniame gyvenime – pradžia mokykloje ar darželyje . Būtent pastaroji vieta sukelia daugiausiai klausimų tėveliams .
Nepatikėsite, ką keliautojai veikia autobuse
2015 m. liepos 17 d. 11:40
Daugelis iš mūsų mano, kad kelionė tarptautiniu autobusu yra nuobodi. Tačiau tą geriausiai paneigia tiek jų vairuotojai, tiek minėta transporto priemone keliaujantys turistai.
Savaitgalį Vilniuje startuos krepšinio talentų kovos
2015 m. liepos 16 d. 12:15
Šių metų „Sprite“ talentų kovos, kurių nugalėtojai gali laimėti kelialapį į Europos vyrų krepšinio čempionato finalą, šeštadienį prasideda Vilniuje. Skirtingai nuo praėjusių metų startų, šįsyk pirmasis turnyro, kuris aplankys penkis miestus, etapas yra visiškai užpildytas dalyvių.
Nuo vežimėlio kūdikiui iki automobilio visai šeimai! Nauja paroda Vilniuje
2015 m. liepos 16 d. 00:10
2015 m. spalio 2-4 d. Vilniaus „Siemens" arenoje prasidės naujos koncepcijos paroda „Šeima 2015". Parodoje bus galima ne tik susipažinti ir įsigyti įvairiausių prekių šeimai ir būstui, bet ir smagiai praleisti laiką pramogų ir poilsio zonose.
Kaip gelbėti prasigėrusią „Z“ kartą  (113)
2015 m. liepos 15 d. 22:17
Įsibėgėjusi vasara – rimtas iššūkis tėvams, kurie ne visuomet randa laiko sukontroliuoti, ką atostogų metu veikia jų atžalos.
5 edukacinės programėlės telefonuose vaikams
2015 m. liepos 15 d. 00:00
Vasara - metas poilsiui ar vis tik derėtų nepamiršti smegenų mankštos ir pakartoti per mokslo metus sukauptas žinias? Toks klausimas sukirba ne vieno moksleivio, o ypač mokyklinio amžiaus atžalas auginančių tėvų galvose. Specialistai vieningai sutaria, kad mokytis ir tobulėti reikia nuolat, tačiau vasarą sunkų vadovėlį verčiau iškeisti į linksmą edukacinę veiklą.
Didžiausi šalies žaidimų kūrėjai Lietuvoje nebeišsitenka – plėsis Lenkijoje  (36)
2015 m. liepos 14 d. 14:57
Bendrovė „ Nordcurrent “ gali būti pelnytai vadinama didžiausia ir sėkmingiausia Lietuvoje kompiuterinių žaidimų kūrėja. Jų produktų portfelyje jau dabar yra daugiau nei dešimtis žaidimų pačioms įvairiausioms mobilioms ir nemobilioms platformoms. Jų žaidimus žaidžia milijonai žmonių visame pasaulyje.
Kofeinas, nikotinas ir elektroniniai „narkotikai“: kieno ateitis šviesiausia?  (5)
2015 m. liepos 14 d. 11:43
Neįsivaizduojate ryto be gaivinančios arbatos puodelio? Išbėgę iš namų sustojate nusipirkti puodelio stiprios kavos? O gal pirmas cigaretės dūmas tarsi nušviečia blankų rytinį pasaulį? Įpusėjus dienai pajuntate koncentracijos stygių? Pradeda streikuoti atmintis, o jūsų gabumai tarsi „išgaruoja“. Bet vos tik „susiverčiate“ dar vieną kofeino, nikotino „dozę“ – jūs vėl pilnas jėgų?