žaidimai

Ar prigis Lietuvoje amerikietiška baby shower tradicija? FOTO
2014 m. gruodžio 21 d. 19:13
Kaip pasaldinti paskutines būsimos mamos savaites prieš gimdymą? Geriausia - kūdikio sutiktuvėmis! Ši iš JAV atkeliavusi tradicija vis labiau populiarėja ir Europoje. Tačiau ką iš tiesų reiškia tas iš amerikietiškų filmų pažįstamas paprotys? Siūlome šiek tiek informacijos ir patarimų smagiam vakarėliui.
Kalėdinių renginių maratoną Klaipėdoje baigs kisieliaus ir keptų obuolių savaitgalis
2014 m. gruodžio 19 d. 15:15
Paskutinį prieššventinį savaitgalį, gruodžio 20-21 dienomis, klaipėdiečiai ir miesto svečiai į Teatro aikštę bus viliojami kepamų obuolių ir šviežių blynų kvapais.
Sausio COSMO
2014 m. gruodžio 19 d. 12:51
Paimk į rankas dainininke Rita Ora pasipuošusį, gerų linkėjimų Naujiesiems metams kupiną sausio COSMO numerį.
Pedagogė įvardija, kiek per dieną galima vaikams naudotis technologijomis  (1)
2014 m. gruodžio 19 d. 00:01
Tikriausiai nerasime šeimos, kuri nebūtų pagalvojusi ar iškėlusi klausimo, nuo kada vaikui pirkti mobilųjį telefoną ar jis reikalingas ugdymo įstaigoje - darželyje, kiek laiko per dieną leisti žaisti žaidimus prie kompiuterio? Tačiau šiais klausimais diskutuojama ne tik šeimose, bet ir mokslo pasaulyje, žiniasklaidoje, valstybiniame lygmenyje.
Ką supermamos dovanoja supervaikeliams: baisu, kas vyksta  (400)
2014 m. gruodžio 18 d. 17:44
Prieššventiniu laikotarpiu bene kiekvieną kankina klausimas: ką padovanoti artimiesiems? Didžiausias galvos skausmas apima tuos, kurie turi išrinkti dovanas vaikams.
„Žaidimų naujienos“: „GTA Online Heists“ ir „Sniper: Ghost Warrior 3“
2014 m. gruodžio 18 d. 13:31
Šiandien turime naujienų apie ilgai laukiamą GTA Online Heists, Sniper: Ghost Warrior 3 ir dar šį bei tą.
„Žaidimų naujienos“ apie „Devil May Cry“ ir „Counter Strike: Global Offencive“  (5)
2014 m. gruodžio 17 d. 13:52
Sveiki Geimeriai. Šiandieną turime žinių apie Devil May Cry, Steer Fighter 5, Counter Strike: Global Offencive ir dar šį bei tą. Žiūrim.
Iš Rusijos atsikrausčiusios bendrovės reveransas Lietuvai: žaidimai mūsų kalba  (12)
2014 m. gruodžio 17 d. 12:38
Siekdama sustiprinti pozicijas Lietuvoje ir labiau priartėti prie savo vartotojų, mobiliųjų žaidimų kūrėja „ Game Insight “, šią vasarą savo pagrindinę būstinę perkėlusi iš Rusijos į Vilnių, išleido du žaidimus lietuvių kalba. Du pirmieji visiškai pritaikyti Lietuvai žaidimai – vieni iš populiariausių „Game Insight“ produktų: „Cloud Raiders“ ir „Flower House“.
„Žaidimų naujienos“: konsolių karų rezultatai
2014 m. gruodžio 16 d. 16:25
Savaitę pradėsime nuo naujos kartos konsolių karų rezultatų, „Doom“ ir kitų gėrybių iš žaidimų pasaulio.
Mokykloje tvirkintos mergaitės negynė nei mokytoja, nei mama  (325)
2014 m. gruodžio 16 d. 13:37
Trečioje klasėje besimokanti Indrė (vardas pakeistas) iš mokyklos grįžo su ašaromis akyse. Pertraukos metu mergaitę sučiupę bendraklasiai žemino ir čiupinėjo intymias jos kūno vietas.
„Google“ išrinko geriausias 2014 metų „Android“ programėles  (3)
2014 m. gruodžio 16 d. 10:30
Kompanija „Google“ paskelbė populiariausių 2014 metų „ Android “ programėlių ir turinio sąrašą, kuris sudarytas pagal el. parduotuvės „Play Store“ statistika. Apie tai rašoma interneto giganto tinklaraštyje.
Ką dovanoti Kalėdoms, kad tai suteiktų tikro džiaugsmo
2014 m. gruodžio 16 d. 00:00
Vos devynios dienos liko iki Kalėdų, o klausimas, kas nustebintų artimuosius, kaip ir kasmet, tampa tikru galvos skausmu. Kasmetinė patirtis rodo, kad dovanomis kiekvienas rūpinamės, kai šventės jau labai arti, ir paskutinę akimirką ieškome jų pačių geriausių ir tinkamiausių mūsų artimiesiems.
Kokias kalėdines dovanas išrinko Ineta Stasiulytė, Linas Adomaitis ir Nomeda Marčėnaitė
2014 m. gruodžio 15 d. 11:45
Šiemet per žiemos šventes visos mes ir vėl tapsime savotišku „Kalėdų seneliu“ savo artimiems bei mylimiems žmonėms. Žinoma, svarbiausia nuoširdus iš šiltas bendravimas, tačiau taip pat smagu, jei artimą žmogų iš tiesų nudžiugins mūsų išrinkta dovanėlė.
Apskaičiavo tolesnius V. Putino ėjimus  (267)
2014 m. gruodžio 15 d. 05:30
Rusijos skilimo scenarijus – taikus ar kruvinas – šiuo metu nėra tikėtinas, nes jos vidaus politikos vertikalė sukonstruota taip, kad tokius išbandymus atlaikytų, mano Mykolo Romerio universiteto profesorius, geopolitikos ekspertas Egidijus Motieka .
Kaip išvengti kalėdinio streso?  (8)
2014 m. gruodžio 15 d. 00:00
Kalėdų metas – ypatingas, kupinas džiaugsmo, laukimo, šilumos. Dažnai Kalėdos idealizuojamos ir joms keliama daug lūkesčių, tačiau ne visada būna taip, kaip pasakose. Pasiruošimas šventėms gali sukelti ir daug streso, nerimo, netgi paaštrinti įtemptą situaciją šeimoje ar sustiprinti vienatvės jausmą. Tačiau norėdami sutikti Kalėdas su džiaugsmu ir vidine ramybe, turėtume pasistengti suvaldyti savo emocijas ir išspręsti prieššventines krizes. Štai keletas būdų, padėsiančių sumažinti stresą ir pyktį ruošiantis žiemos šventėms ir jau sulaukus Kalėdų.
Aktorė I. Stasiulytė: prieš Kalėdas gaudau kiekvieną artimųjų žodį
2014 m. gruodžio 15 d. 00:00
Šiemet per žiemos šventes visos mes ir vėl tapsime savotišku „Kalėdų seneliu“ savo artimiems bei mylimiems žmonėms. Žinoma, svarbiausia nuoširdus iš šiltas bendravimas, tačiau taip pat smagu, jei artimą žmogų iš tiesų nudžiugins mūsų išrinkta dovanėlė.
Apie Kazimiero Teodoro Valaičio retrospektyvą
2014 m. gruodžio 14 d. 16:26
Apie Kazimiero Teodoro Valaičio retrospektyvą su jos kuratore Giedre Jankevičiūte kalbasi Kęstutis Šapoka.
Kokia dovana užkariaus vaikino širdį, atskleidžia jo Zodiako ženklas
2014 m. gruodžio 14 d. 00:00
Jau Kalėdos po egle! Kokia dovana turėtų puikuotis po Kalėdiniu medžiu vyriškosios lyties atstovui, sugalvoti dažnai sudėtinga. O jeigu priartėjus Kalėdoms dar mažai jį pažįsti, užduotis išrinkti dovaną – tikras galvos skausmas. Kaip nepadovanoti visiškai netinkamos dovanos, gali pasufleruoti žvaigždės . Tačiau tai tik Zodiako ženklai – tikėk, bet visiškai nepasitikėk.
JAV analitikas: didėjant statymams, Rusija taps dar kietesnė, ir ne mūsų reikalas, kas jai vadovaus  (316)
2014 m. gruodžio 12 d. 05:30
Rusija neketina nusileisti Vakarų spaudimui ir gali pereiti prie dar labiau priešiškos laikysenos, teigia Pereinamųjų demokratijų projekto vadovas, buvęs JAV karinės žvalgybos pareigūnas ir diplomatas Bruce'as Jacksonas .
Turtingi vyrukai ir jų gerokai jaunesnės mylimosios  (12)
2014 m. gruodžio 11 d. 12:42
Ar kas nors stebisi, kai į milijonais aptekusį pagyvenusį vyriškį meiliai žvelgia jaunutė, įprastai stulbinamo grožio mergina? Jo pinigai mainais į jos grožį – įprastai sandėris būna toks, tačiau neskubėkime smerkti – galbūt tai iš tiesų meilė?
„Žaidimų naujienos“: „Sony“ pristatė keletą naujų žaidimų
2014 m. gruodžio 9 d. 18:30
Šiandien „Žaidimų naujienose“ papasakosime apie visą šusnį naujovių kurias pristatė „ Sony “. Tai - „Uncharted 4: A Thief’s End“, „Street Fighter 5“, „The Forest“ ir dar šį bei tą.
(Ne)basas lietuviškas beisbolas  (10)
2014 m. gruodžio 9 d. 14:51
Euro įvedimas Lietuvos beisbolininkams – simbolinė netektis. Vienas iš ant dešimties litų padangių mėlyje pavaizduotų lakūnų – ypač svarbūs personažas šalies beisbolo istorijoje. Steponas Darius amerikietišką sporto šaką Antano Smetonos laikais atvežė į Lietuvą.
Simonas: mano profesija – vaikų darželio auklėtojas  (1)
2014 m. gruodžio 9 d. 00:00
Simonas Kreišmonas, vienas iš labai nedaugelio Lietuvos vyrų, tvirtai apsisprendusių savo profesiją susieti su ikimokykline pedagogika. Vaikinas studijuoja Šiaulių universitete ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, nes jam labiausiai patinka būti su vaikais.
Tėvai įspeisti į kampą - vaikų dovanas diktuoja televizija  (24)
2014 m. gruodžio 8 d. 14:11
Vaikiškais žaislais prekiaujančios parduotuvės tikina, kad dovanų madas kuria televizija – vaikai Kalėdų senelio prašo to, ką matė žydruosiuose ekranuose. Parduotuvių atstovų skaičiavimais, vieno vaiko dovanai vidutiniškai išleidžiama apie 100 litų.
Kariniai Rusijos žaidimai: išduotos paslaptys ir kaimynams daromas spaudimas  (49)
2014 m. gruodžio 8 d. 10:00
NATO oro erdvę nuolatos pažeidinėjantys Rusijos naikintuvai ir rengiami didelio masto kariniai mokymai atskleidžia karines Kremliaus paslaptis ir gąsdina Europos valstybių ginkluotąsias pajėgas.
Prekybininkų triukai, kuriuos būtina žinoti prieš šventes  (106)
2014 m. gruodžio 7 d. 16:00
Prasideda šventinės prekybos sezonas, kuomet parduotuves užplūsta minios žmonių, norinčių pasinaudoti daugybe akcijų ir nuolaidų. Tačiau ar iš tiesų jie pasinaudos akcijomis? O gal prekybininkai pasinaudos jais?
Raudonoji armija „gelbės pavergtas klases ir pribaigs fašistinį barbariškumą“. Istorija kartojasi?  (105)
2014 m. gruodžio 6 d. 09:44
1939 m. lapkričio 30 d., lygiai prieš 75 metus, Sovietų Sąjunga visa savo karine galia užpuolė mažutę Suomiją. Prasidėjo Žiemos karas, įrodęs, kad ir nedidelė valstybė gali sužlugdyti galingesnio priešo grobikiškus planus. Leidykla „Briedis“ pristato žymaus rusų istoriko M. Solonino knygos „Birželio 25-oji: kvailystė ar agresija prieš Suomiją“ ištrauką.
8 vietos Lietuvoje, kur iš tiesų galima pajusti Kalėdų dvasią FOTO
2014 m. gruodžio 6 d. 00:10
Prasidėjus kalėdiniam laikotarpiui, ne vienas Lietuvos miestas siūlo įvairių renginių ir atrakcijų šeimoms su vaikais. Į vieną vietą surinkome įdomiausius pasiūlymus, kur galima nukeliauti su vaikais šią žiemą ir kokias pramogas išbandyti.
Karščiausios sekso pozos pagal Zodiako ženklą  (22)
2014 m. gruodžio 5 d. 19:53
Oi, koks audringas savaitgalis nusimato! Portalas Cosmopolitan.com dalinasi karšiausiomis sekso pozomis pagal tavo vyruko Zodiako ženklą.