žaidimai

Filmo „Juodosios mišios“ recenzija: geriausias Johnny Deppo vaidmuo nuo 2004 m.  (1)
2015 m. spalio 5 d. 16:47
Nepriklausomo amerikiečių kino kūrėjas ir itin gerų dramų režisierius Scottas Cooperis, jau pasižymėjęs Oskarą pelniusia drama „Pašėlusi širdis“ ir šiek tiek mažiau susidomėjimo sulaukusiu filmu „Iš krosnies“, kuriame puikiai pasirodė Christianas Bale‘as, pristato savo trečiąjį pilno metro filmą, pasakojantį apie legendinį aštuntojo dešimtmečio Bostono gangsterį Džeimsą „Vaitį“ Bulgerį, pastačiusį ant kojų ne tik visą miestą, bet dar ir teisėsaugą, kuri niekaip negalėjo sustabdyti viso jo daromo nusikaltimų šleifo.
„Žaidimų naujienos“ pradeda naują sezoną  (2)
2015 m. spalio 5 d. 12:18
„Grįžtame iš atostogų. Tikimės pasiilgote mūsų:) Šiandien bus daug naujienų, konkursas ir tai tik pradžia. Taigi pradedam“, - sako „Žaidimų naujienų“ kūrėjai.
Savaitės horoskopas: bus lengviau, o savaitės pabaiga pateiks siurprizų
2015 m. spalio 5 d. 00:00
Ši savaitė - jau lengvesnė.
Diena, kai gimnazijos mokytojai ilsėjosi Havajuose  (3)
2015 m. spalio 4 d. 15:09
Šiemet Mokytojų diena Kauno VDU „ Rasos “ gimnazijoje prasidėjo nepaprastai margu ir linksmu šurmuliu. Ryte mokyklos fojė jau skaisčiai švietė prožektoriai, apšvietę dekoracijas su egzotiškomis palmėmis ir paplūdimio palapine, skambėjo švelni jūros muzika.
Prahoje pradėjo veikti šeštadieninė lietuvių kalbos mokyklėlė  (4)
2015 m. spalio 3 d. 18:13
Lietuvių bendruomenės nariai Čekijos sostinėje Prahoje atgaivino tradiciją – šeštadienį duris atvėrė šeštadieninė lietuvių kalbos mokyklėlė „Debesynas“, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Siūlo naujas pramogas, bet galės rinktis tik vieną  (4)
2015 m. spalio 2 d. 14:17
Slėpynės muziejuje, saugaus vairavimo pagrindai vairuojant kartingus ar robotų konstravimas – tai tik keletas veiklų, kurias renkasi mokiniai. Spalį startuojančio neformaliojo ugdymo krepšelio lėšomis galės pasinaudoti tūkstančiai vaikų, kiekvienam jų skiriama po 15 eurų per mėnesį.
Gydytojas E. Švedas: savo anūkams rekomendavau lankyti imtynes
2015 m. rugsėjo 30 d. 13:34
Kuri sporto šaka yra geresnė ir kaip tą gerumą išmatuoti? Klausimas, kuris kyla, kai tėvams reikia parinkti savo atžaloms tinkamą užsiėmimą užklasinei veiklai – būrelį, klubą, sporto mokyklą ir panašiai.
D. Sinkevičius. Teisėsaugą pavertė cirku, arba kodėl prokuratūra – be galvos  (188)
2015 m. rugsėjo 30 d. 12:17
Išdidžiai save tautos išrinktaisiais vadinantys Seimo nariai toliau griauna ir taip netvirtus mūsų valstybės pamatus – antrą kartą iš eilės nepatvirtinę generalinio prokuroro kandidatūros, politikai toliau veliasi į nereikalingus žaidimus, savo įkaitais pasirinkdami teisėsaugos struktūras.
Savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais
2015 m. rugsėjo 30 d. 00:00
Štai ir prabėgo rugsėjis, o spalis jau barbena į duris ir ruošiasi puošti langus pirmosiomis šalnomis. Bet mes žinome, kad visuomet jauku ir šilta įsitaisyti teatro ar koncertų salėje ir kartu su mažaisiais žiūrovais nusikelti į pasakų šalį, kurioje pildosi svajonės, veikia pasakiškos būtybės ir vyksta neįtikėčiausi dalykai.
Didžiausios tėvų auklėjimo klaidos: kaip neišlepinti vaikų  (7)
2015 m. rugsėjo 30 d. 00:00
Kartais tėvai nė nepastebi, kad išaugino mažą kaprizingą būtybę . O juk išlepimas – savybė, kuri trukdys vaikui jo tolimesniame gyvenime.
Antras smūgis prezidentei: E. Dambrauskienė generaline prokurore nebus  (465)
2015 m. rugsėjo 29 d. 11:02
Parlamentarai antradienį per slaptą balsavimą nepritarė, kad Kaišiadorių apylinkės teismo pirmininkė 46 metų Edita Dambrauskienė būtų paskirta generaline prokurore.
Kaštonė – mėlynakė gražuolė  (6)
2015 m. rugsėjo 27 d. 08:00
Kas gi čia atlekia, vizgindama uodegą taip, kad visas kūnelis linguoja ir siūbuoja? Kas nenustygsta vietoje, glaustosi, šokinėja, strikinėja aplink? Tai Kaštonė. Mūsų mėlynakė mažylė.
Pravirksta dėl smulkmenų: ką patars specialistė  (5)
2015 m. rugsėjo 27 d. 00:03
Itin jautrią ir dažnai mamos akimis dėl niekų pravirkstančią mergaitę auginanti mama kreipėsi specialistų patarimo.
Karolina Liukaitytė: „Žaislai – geriausia mus supančio pasaulio imitacija“
2015 m. rugsėjo 25 d. 10:12
Orų pranešėjos Karolinos Liukaitytės ir jos vyro Arno namuose jau daugiau nei dvejus metus krykštauja judviejų mažasis stebuklas – dukrytė Lukrecija. Kaip ir kiekvieni tėveliai, taip ir žinomos moters šeima, deda visas pastangas, kad dukrytė augtų laiminga ir nuolat dalyvautų mokymosi bei pažinimo procese. Kaip jiems tai pavyksta, pasiteiravome pačios Karolinos.
Nauja mada: supermamytės kūdikius įdarbina kaip didelius  (31)
2015 m. rugsėjo 25 d. 00:07
Kai kurios mamos į dainavimo ir muzikos klausymo būrelius savo vaikus pradeda vesti jau nuo ankstyvos vaikystės. Kai kurie būrelių lankytojai yra tokie maži, kad dar nepastovi ant savo kojyčių, taigi į sceną „lipa“ nešami mamų.
Aplink Kauno pilį - iškilminga gyvūnų eisena
2015 m. rugsėjo 24 d. 11:43
Spalio 4-tą dieną Kaune, kaip ir visame pasaulyje, bus minima Pasaulinė gyvūnijos ir Šv. Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnu globėjo, diena. Kauno senamiestis ir Lietuvos Zoologijos sodas ruošiasi pažymėti šią dieną ypatingai, skirtingose Kauno miesto erdvėse sukuriant šventę visai šeimai: vaikams, suaugusiems ir gyvūnams, teigiama pranešime spaudai.
V. Mazuronis. Pabėgėlių kvotos - Lietuva parėmė klaidingą sprendimą  (69)
2015 m. rugsėjo 23 d. 12:30
Europos Sąjungos ( ES ) vidaus reikalų ministrai susitarė dėl dar papildomų 120 tūkst. į Europą atvykusių pabėgėlių perskirstymo. Lietuvos įsipareigojimas siekia 1105 ir jau šiandien aišku, kad šis skaičius smarkiai didės.
Turtingi vyrukai ir jų gerokai jaunesnės mylimosios  (44)
2015 m. rugsėjo 22 d. 12:04
Ar kas nors stebisi, kai į milijonais aptekusį pagyvenusį vyriškį meiliai žvelgia jaunutė, įprastai stulbinamo grožio mergina? Jo pinigai mainais į jos grožį – įprastai sandėris būna toks, tačiau neskubėkime smerkti – galbūt tai iš tiesų meilė?
7 vyrų neištikimybės priežastys  (160)
2015 m. rugsėjo 21 d. 21:31
Lemtis, nusivylimas, staigus susidomėjimas kita moterimi... Vyrai savo neištikimybei suranda daugybę paaiškinimų. Teigiama, kad stipriosios lyties atstovai iš prigimties yra poligamiški, todėl jiems tiesiog lemta būti neištikimiems. Vis dėlto, kiekvienas reiškinys turi savo priežastis, tad pabandykime išsiaiškinti, kas verčia vyrus pulti į svetimą glėbį.
„Time“: seni V. Putino draugai iš Sankt Peterburgo ir jų žaidimai  (42)
2015 m. rugsėjo 21 d. 16:31
Rusijos valstybė yra Vladimiras Putinas , o V. Putinas – valstybė, sako politikos ekspertas Kirilas Petrovas. Žurnalas „Time“ atkreipia dėmesį, kad tokia situacija susiklostė po to, kai pastaraisiais metais vis keitėsi V. Putino patarėjai. Dabar šiuos postus užima seni prezidento draugai iš Sankt Peterburgo .
Žaidimai su „i3“: kodėl BMW gerai, o Vilnius – nelabai?  (3)
2015 m. rugsėjo 19 d. 12:37
Kas yra geriausia šiame automobilyje? Tai, kad jis yra BMW ir elektromobilis. O kas blogiausia? Tai, kad jis yra elektromobilis ir yra Vilniuje. Tokios mintys kilo keletą dienų pasivažinėjus „ BMW i3 “. Galbūt tai laikina, tačiau, pasiaškinkime kodėl.
Žaidimai su „i3“: kodėl BMW gerai, o Vilnius – nelabai?  (30)
2015 m. rugsėjo 19 d. 10:25
Kas yra geriausia šiame automobilyje? Tai, kad jis yra BMW ir elektromobilis. O kas blogiausia? Tai, kad jis yra elektromobilis ir yra Vilniuje. Tokios mintys kilo keletą dienų pasivažinėjus „BMW i3“. Galbūt tai laikina, tačiau, pasiaškinkime kodėl.
Frankfurte „Bugatti“ pristatė superautomobilį iš žaidimo  (5)
2015 m. rugsėjo 18 d. 17:26
Frankfurte 66-ąjį kartą surengtoje automobilių parodoje pristatytas pirmasis „Bugatti“ superautomobilis .
Permainingas Lietuvos rinktinės debiutas pasaulio akmenslydžio mišrių komandų pirmenybėse
2015 m. rugsėjo 18 d. 10:00
Nesėkme Šveicarijoje vykstantį pasaulio mišrių komandų akmenslydžio (kerlingo) čempionatą baigė ir su dviem pergalėmis bei šešiais pralaimėjimais aštuntą vietą devynių ekipų A grupėje užėmė už atkrintamų varžybų borto likusi Lietuvos rinktinė (Virginija Paulauskaitė, Matas Čepulis , Lina Janulevičiūtė ir Augustas Čėpla).
Kad vaikui sektųsi mokykloje, tėvai turi nedaryti šių klaidų  (4)
2015 m. rugsėjo 18 d. 00:05
Asociacijos „Mentor Lietuva“ surengtame seminare apie pirmokų adaptaciją mokykloje psichologė ir „Paramos vaikams centro“ vadovė Aušra Kurienė padėjo tėvams suprasti, kaip jaučiasi mokyklą pradėjęs lankyti vaikas bei ką gali padaryti suaugusieji, kad mokykla taptų vaiko mėgiama ir jis neprarastų motyvacijos mokytis.
Kaip suvaldyti vaiko kvailiojimą, neslopinant kūrybinių gebėjimų?  (1)
2015 m. rugsėjo 18 d. 00:00
Ar jums pasitaiko akimirkų, kai pasimetate - kaip skatinti vaiko kūrybingumą, bet kartu numalšinti nuolatinį „netikusį“ kvailiojimą?
Psichiatrijos ligoninė Vasaros gatvėje plačiai atveria duris  (2)
2015 m. rugsėjo 18 d. 00:00
Rugsėjo 19 dieną, šeštadienį Vilniaus miesto Psichikos sveikatos centras (Vasaros g. 5) skelbia atvirų durų dieną „Būkime kartu“. Šis renginys – galimybė žvilgtelėti į psichiatrijos istoriją ir šiuolaikinę psichiatriją.
Lietuvos rinktinė pasaulio akmenslydžio mišrių komandų pirmenybėse pralaimėjo ir prancūzams
2015 m. rugsėjo 17 d. 11:50
Šveicarijoje vykstančiame pasaulio mišrių komandų akmenslydžio (kerlingo) čempionate penktą nesėkmę - ir ketvirtą iš eilės - patyrė septintą vietą devynių ekipų A grupėje užimanti Lietuvos rinktinė (Virginija Paulauskaitė, Matas Čepulis , Lina Janulevičiūtė ir Augustas Čėpla).