žaidimai

„Žaidimų naujienos”: vasarį pasirodysiančių žaidimų apžvalga  (1)
2016 m. vasario 6 d. 11:59
Įsibėgėjus 2016-iesiems metams jau galima pamiršti senuosius žaidimus ir vėl šokti į naujų produktų traukinį. Nors sausis buvo kiek skurdesnis skaitmeninių pramogų atžvilgiu, bet vasaris it geras katalizatorius išjudins visus reikalus iš vietos. Tad pažvelkime į tai, ką mums paruošė vasaris.
Užgavėnes kviečia švęsti botanikos sode  (3)
2016 m. vasario 5 d. 16:56
Vasario 7 d., sekmadienį, 14 val. VDU Kauno botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6) vyks neeilinės linksmybės. Į Užgavėnių šventę susirinkę persirengėliai sieks išvaryti žiemą ir pasitelkdami etnobotaninius motyvus kvies pavasario saulę kuo greičiau pabudinti tūkstančius Botanikos sodo ir visos Lietuvos augalų.
Naudingi patarimai planuojantiems pertvarkas paauglio kambaryje  (4)
2016 m. vasario 5 d. 11:54
Paauglystė - tai ypatingas laiko tarpsnis, kai žmogus dar nėra suaugęs, bet jau ir ne vaikas. Egzistuoja gausybė patarimų apie interjero dekoravimą suaugusiems ar kambario įrengimą vaikui, tačiau visoje patarimų jūroje pasigendama informacijos apie paauglius.
N-18: blogų mergaičių žaidimai nepamirštamai nakčiai  (2)
2016 m. vasario 5 d. 00:55
Ar pamenate laikus, kai Šv. Valentino dieną įsimylėjėliai vieni kitus džiugindavo pliušiniais meškiukais, šokoladiniais saldainiais ir pakabukais su širdelėmis? Panašu, jog šiandien to nebeužtenka.
Latvijos puolimo scenarijus: britai išviešino patį slapčiausią karinį mechanizmą  (1078)
2016 m. vasario 4 d. 15:04
Daugpilyje rusakalbiai sukėlė riaušes, užėmė vietos administracijos pastatus ir paskelbė Latgalos nepriklausomybę nuo Rygos. Latvijai su sąjungininkais pamėginus atsiimti prarastą teritoriją, Rusija branduoline raketa susprogdina britų karo laivą ir įspėja: kitas taikinys – Londonas. Šis turi nuspręsti – atsakyti Rusijai branduoline ataka ir pradėti Trečią pasaulinį karą ar nusileisti.
Užgavėnės ir kiti smagūs savaitgalio renginiai
2016 m. vasario 3 d. 00:00
Šį savaitgalį per visą Lietuvą nuvilnys smagus Užgavėnių šurmulys.
Mokyklų jaunųjų žurnalistų konkursas. Kompiuteriniai žaidimai: gerai ar blogai?  (4)
2016 m. vasario 2 d. 19:00
Kas galėjo pagalvoti, kad kompiuteriai ir kitos technologijos taip ateis į mūsų kasdienį gyvenimą, kad sunkiai be jų išsiversime? Senosios kartos atstovai labai dažnai nevertina kompiuterio ir jo teikiamų galimybių. Kas kita – vaikai. Jie ne tik greitai perpranta, ką ir kaip daryti dirbant kompiuteriu, bet ir daro tai be baimės, nebijo bandyti. O kas patraukliausia vaikams? Žinoma, žaidimai. Vaikus patraukia spalvos, galimybė pasijusti svarbiu. Noriu šiek tiek pasamprotauti apie žaidimų teikiamą žalą ir naudą.
Nepersistenkite duodami šuniui kalcio, nes tai gali baigtis labai liūdnai
2016 m. vasario 2 d. 16:49
Kalcis – reikalinga medžiaga. Jis svarbus kaulams, dantimis, nervinių impulsų perdavimui, raumenų susitraukimui, širdies ritmo reguliavimui. Trūkstant kalcio, šuniukams blogai vystysis kaulai ir dantys, o suaugusiems dėl jo trūkumo galimi kaulų lūžiai, dantų kritimas ir t.t.
Paskelbta, kas šiemet vadovaus Kanų kino festivalio žiuri
2016 m. vasario 2 d. 15:41
Filmų „Pašėlęs Maksas“ (Mad Max) kūrėjas George'as Milleris bus šių metų Kanų kino festivalio žiuri pirmininkas ir taps pirmuoju australu, kuriam suteikta garbė vadovauti šiam prestižiniam kino pasaulio renginiui, pranešė organizatoriai.
Mokyklų jaunųjų žurnalistų konkursas. Dvyliktoko dilema: ką pasirinkti?  (8)
2016 m. vasario 2 d. 11:30
Ar jūs nejaučiate nostalgijos praeities rūpesčiams? Toms smulkmenoms, kurios mums kėlė didžiulį nerimą ir susirūpinimą, tačiau iš tikrųjų buvo tikri vaikų žaidimai tiesiogine to žodžio prasme. Visa tai tada atrodė sudėtingos problemos ir jos, užklupusios mus, būdavo, aišku, greit išsprendžiamos. Tada džiaugėmės, kad turime tvirtą nuomonę, sugebame pasverti visus už ir prieš ir pasirinkti teisingai (pavyzdžiui, renkantis tarp žurnalų „Donaldo“ ar „Witch“ arba šokoladų „Karūna“ ir „Princas“) . Naiviai tikėjau, kad visi manęs laukiantys sprendimai ir bus maždaug tokio lygio ir didesnių nesklandumų patirti neturėčiau.
„Žaidimų naujienos“: WWE 2K16 PC versija ir gandai apie „Mafia III“
2016 m. vasario 1 d. 18:07
Šiandien laidoje papasakosime apie WWE 2K16, pažiūrėsime, kaip kritikai įvertino „Rise of the Tomb Raider“ ir, žinoma, dalinsime prizus.
Ką daryti, kad vaikai nenorėtų susprogdinti mokyklos?  (145)
2016 m. sausio 31 d. 15:30
Nesu pedagogė, bet jau daug metų duomiuosi pedagogikos alternatyvomis. Ieškau išeities, kaip mokyklą, kuri iš principo turėtų būti nuostabi vieta augti, tokia ir padaryti. Kodėl taip yra, kad didžioji dalis vaikų jos nuoširdžiai nemyli, iš pamokų bėga, o mokytis motyvacijos nėra.
Mokyklų jaunųjų žurnalistų konkursas. Ar internetas gali padaryti žalą?
2016 m. sausio 31 d. 11:00
Tikriausiai nė vienas jaunas žmogus neįsivaizduoja savo gyvenimo be interneto. Važiuodami autobusu galime savo telefonuose įsijungti internetą ir peržvelgti naujienas, iš feisbuko sužinoti, kaip sekasi draugams ir giminėms. Grįžę namo, galime įsijungti kompiuterį ir padaryti lygiai tą patį, kartais net daugiau – pažiūrėti filmą ar praleistą televizijos laidą. Manau, ne vienas esame pagalvoję, kokią įtaką mums daro internetas – gerą ar blogą?
Kviečia Užgavėnių mugė Vilniuje
2016 m. sausio 31 d. 00:00
Siautulingos, linksmos, per barzdą taukais varvančios Užgavėnės Vilniuje vasario 6 d. kviečia vilniečius ir miesto svečius Gedimino prospekte visą dieną šėlti, triukšmą kelti ir visaip kaip šaltą žiemą iš Lietuvos kuo toliau varyti.
Žaidimų kūrimo maratone išbandymas sveikatai – kai kurie nemiega jau antrą parą  (19)
2016 m. sausio 30 d. 17:40
Žaidimų kūrimo maratonas sugrįžo su naujomis idėjomis ir subūrė daug įvairių profesijų atstovų, kurie siekia tikslo – sukurti įdomų kompiuterinį ar stalo žaidimą. Kaune žaidimus kuriantys entuziastai aukoja savo miegą ir jau antrą parą darbuojasi. O dar laukia ir trečioji diena.
Mergina papasakojo, kas vyksta slaptuose svingerių vakarėliuose  (349)
2016 m. sausio 30 d. 12:43
Nemigos užvaldytame Niujorke plinta grupinio sekso vakarėliai. Tokios orgijos – anaiptol ne svetimas reiškinys ir Lietuvoje. Įspūdžiais apie jas dalijamasi interneto forumuose. Apie tai rašo žiniasklaida. Susidomėjimo sulaukė ir tikrais faktais grįstas romanas apie slaptus Kauno svingerių klubus “Purpuriniai Veneros labirintai”.
Žiema miške: smalsuolis šernas ir įspūdingi suopių žaidimai  (7)
2016 m. sausio 30 d. 10:00
Sausio 25-oji – pusiaužiemis, bet taip atsitiko, kad kaip tik šią dieną visą mėnesį mus lankiusi žiema išėjo. O juk sakoma, jog sausio 25-ąją oloje prabunda barsukas ir iškiša galvą apsidairyti. Jeigu šviečia saulė – jis gali savo šešėlio išsigąsti, tad smunka atgal į olą ir vėl brinkt ant šono. Tačiau ant nugulėto šono miegas bus visai prastas – ir sniegas tada greit susmegs, o pavasaris bus ankstyvas. Jei apniukę, barsukas gerai pasimankština miške, pakvėpuoja grynu oru ir grįžęs kietai įminga – pavasario tada negreit sulauksime, jis bus vėlyvas ir šaltas. Kaip tik iki sausio 29-osios aplankiau keletą barsukų urvynų – jokių požymių, jog kuris iš jų sausį bandė laukan išlįsti.
Lietuvos rinktinės pasiruošimui – vėl geriausios sąlygos Palangoje
2016 m. sausio 29 d. 15:08
Palanga aktyviai plečia partnerystę su šalies didžiuoju sportu – penktadienį Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos krepšinio federacijos ( LKF ) prezidentas Arvydas Sabonis savo parašais patvirtino bendradarbiavimo plėtrą. Sutartis numato, jog didžiausias šalies kurortas prisidės prie LKF vaikų, jaunimo ir šalies nacionalinės krepšinio rinktinės renginių šiame mieste, rems kitus LKF projektus, bendradarbiaus pajūryje organizuojant sportinio parengimo stovyklas.
Mano vyras sako, kad vaiko auklėjimas yra bobų reikalas  (23)
2016 m. sausio 29 d. 00:01
Mums parašiusi mama Rūta susirūpinusi dėl to, kad jos vyras nesidomi vaiko auklėjimu. Šiais laikais yra daug knygų, žurnalų, paskaitų šiomis temomis, tačiau jos vyrui tai visai nerūpi. Ką į moters laišką atsakys specialistė?
Mirtis pagal šariatą: kaip Saudo Arabijoje kovojama su burtininkais, gėjais ir alkoholikais  (39)
2016 m. sausio 26 d. 15:53
Saudo Arabijoje rengiama daug egzekucijų ir tai daroma pakankamai dažnai. Seksualinis kontaktas už santuokos ribų ar bent jau užuomina į tai, ateizmas, perėjimas iš islamo į kitą religiją, homoseksualumas , raganavimas, azartiniai žaidimai – štai nepilnas nusikaltimų sąrašas, už kuriuos Saudo Arabijoje galima gauti tūkstantį kirčių, dešimt metų kalėjimo ar apskritai likti be galvos.
Žmoną į grupinio sekso orgiją įtraukęs žydas gali prarasti ir ją, ir solidžią sumą pinigų  (3)
2016 m. sausio 26 d. 13:17
Netikėtą šeimyninių santykių situaciją teko nagrinėti Izraelio rabinų teismui, ant kurio stalo atsidūrė sutuoktinio meilės žaidimais nepatenkintos žmonos ieškinys.
„Žaidimų naujienos“: „Chrome“ papildymas gali apšvarinti jūsų „Steam“ biblioteką
2016 m. sausio 25 d. 18:26
Pirmadienis - sunki diena, laikas ją pagyvinti ir gerai nusiteikti visai savaitei. O kas geriau tai gali padaryti nei „Žaidimų naujienos“. Šiandien papasakosime apie „Far Cry Primal“, kaip apsaugoti savo „ Steam “ biblioteką, bus konkursas ir dar daug visko.
Kaip mūsų emocijos yra susijusios su ligomis, kuriomis sergame
2016 m. sausio 23 d. 00:05
Vaiko organizmas į psichologines ir bendravimo bėdas gali reaguoti įvairiais fizinės sveikatos sutrikimais ar ligomis. Kaip emocijos veikia kūną ir kaip padėti vaikui? Straispnio konsultantė – vaikų ir paauglių psichiatrė psichoterapeutė Roma Šerkšnienė.
„Žaidimų naujienos“: e-sporto pamokos Norvegijos mokykloje - jau nuo rugpjūčio
2016 m. sausio 22 d. 19:22
Laikas pasižvalgyti po žaidimų pasaulį ir sužinoti, ką žaisime artimiausiu laiku.
Peru tradicinės ritualinės kovos pareikalavo vienos gyvybės
2016 m. sausio 22 d. 17:31
Vienas vyras žuvo ir dar mažiausiai trys patyrė sužalojimus per tradicinį kasmetinį kovų ritualą, kuris trečiadienį, sausio 20 dieną, surinko dešimtis Peru kaimų gyventojų.
7 gurmaniškiausios scenos kine: pakartoti norėsite ne visas  (2)
2016 m. sausio 22 d. 12:55
„ Filmas yra ne gabalėlis gyvenimo, bet gabalėlis torto“, – kažkada pasakė genialusis siaubo meistras Alfredas Hitchcockas. Nors režisieriaus mintis turi gilią, beveik filosofinę potekstę, tačiau yra filmų, kuriuos žiūrėdamas iš tikrųjų užsimanai to gabalėlio torto, traškios vištienos kulšelės su bulvių koše ar prancūziškos svogūnų sriubos. Ypač tada, jei ekrane matai, kaip šiuos patiekalus skanauja filmo herojai.
Kalba moterys: kodėl tavo kreivas, mažas ar neapipjaustytas penis veda jas iš proto  (26)
2016 m. sausio 22 d. 11:01
Kai moteris pamato vyro penį pirmą kartą, jos mintyse sukasi daug dalykų. „Ar ne per greitai einu su juo į lovą?“, - dažnai pasitaikanti mintis. Tačiau tokios minties, kaip „tikiuosi, kad jo penis gražus“, net nėra sąraše.
Atėjo savaitgalis, kurį praleisi labai smagiai
2016 m. sausio 22 d. 09:49
Kol žiema dar nebėga iš kiemo, pasidžiaukime jos privalumais! Šį kartą be koncertų siūlome išbandyti žiemiškas pramogas, pasivaikščioti gryname ore ar sudalyvauti mūšio inscenizacijoje. Juk žiema atėjo ir išeis, o patirti įspūdžiai džiugins dar labai ilgai!