žaidimai

Moters seksualumas pagal Zodiako ženklą  (3)
2014 m. spalio 31 d. 10:37
Vienos moterys lovoje pasyvesnės, kitos nenustygsta vietoje, o trečios nori dominuoti. Nuo ko tai priklauso? Nuo moters temperamento, kurį lemia ir žvaigždės .
Įspūdingiausi vaikų Helovino kostiumai  (8)
2014 m. spalio 31 d. 10:36
Šį sekmadienį, lapkričio 2 dieną, Kaune vyks vaikams skirta Helovino kostiumų šventė, kurios dalyviai varžysis dėl įspūdingiausių kostiumų titulų. Juos pelnys monstrų, vaiduoklių, vilkolakių, vampyrų, mumijų, velnių ir kitų antgamtinių būtybių kostiumais persirengę įvairaus amžiaus vaikai .
Kaip kalbėti su vaiku apie mirtį, ar vestis į kapus ir laidotuves  (1)
2014 m. spalio 31 d. 08:47
Straipsnyje pasakojama, kaip vaikystėje išgyvenama netektis, kokie gedėjimo etapai patiriami. Pateikiami patarimai, kaip tėvai ir pedagogai gali padėti su netektimi susidūrusiam bei gedinčiam vaikui: kaip pranešti apie artimo žmogaus mirtį, kaip elgtis per laidojimo apeigas ir gedėjimo laikotarpiu. Aptariami pavojaus ženklai, liudijantys, kad vaikui gedėjimo periodu būtina profesionali specialisto pagalba.
10 įdomybių apie vaikus, kurių nerasite jokiame vadovėlyje
2014 m. spalio 30 d. 14:25
Vaikus auginti yra smagus užsiėmimas. Nuotykis, kuris gali nutikti bet kada, net jei nesate jam pasiruošęs. Kviečiame paskaityti 10 dalykų apie buvimą tėvais, kurių nerasite jokiame vaikų auginimo vadovėlyje. Rašėme juos šypsodamiesi, tikimės, kad skaitysite juos irgi panašiai nusiteikę.
„Žaidimų naujienos“: paaiškėjo „Battlefield Hardline“ išleidimo data  (1)
2014 m. spalio 30 d. 12:44
Šiandieną naujo formato naujienose matysite: „Battlefield Hardline“ išleidimo data, „GTA V“ Bonusai ir kiti karšti įvykiai iš žaidimų pasaulio.
Psichologės patarimai: kaip išrinkti tinkamą dovaną
2014 m. spalio 30 d. 00:10
Visi yra susidūrę su sunkumais, norint išrinkti dovaną, kuri nuoširdžiai pradžiugintų artimą žmogų.
„Žaidimų naujienos“: „Game of Thrones“ - jau šiemet  (2)
2014 m. spalio 29 d. 12:35
Šiandieną naujo formato naujienose matysite: „Game of Thrones“ šiemet, „GTA 5“ 1080p, „Battlefield 5“ ir kitos karščiausios naujienos iš žaidimų pasaulio.
Kaip išrinkti dovaną pagal charakterio tipą  (1)
2014 m. spalio 29 d. 10:56
Visi yra susidūrę su sunkumais, norint išrinkti dovaną, kuri nuoširdžiai pradžiugintų artimą žmogų. Medicinos psichologė Lina Štaupienė teigia, kad ieškodami dovanos žmonės dažnai daro mąstymo klaidą – nesąmoningai pirmiausia viską vertina pagal save ir svarsto, kas patiktų jiems patiems.
Merginos pagalbos šauksmas: padėkite sustabdyti tą karuselę!  (52)
2014 m. spalio 28 d. 22:00
Man 15 metų. Šiuo metu sveriu 75 kilogramus. Mano ūgis 185 cm. Jau 9 metus lankau krepšinį, tikrai daug sportuoju, mėgstu bėgioti. Šių metų žiemą pradėjau rūpintis savo svoriu (tuo metu svėriau apie 65-67 kg) norėjau numesti svorio iki Sutvirtinimo sakramento, norėjau sverti 60-62 kilogramus.
Baseine – aistringi kylančio Lietuvos sekso simbolio žaidimai  (24)
2014 m. spalio 28 d. 16:51
TV3 žiūrovai nekantriai laukia į eterį po pertraukos sugrįžtančio projekto „Šok su manimi“. Laukti verta, mat projekto kūrėjai žiūrovams pristatys visą eilę jau žibančių ir dar tik įsižiebsiančių žvaigždžių. Projektas dar neprasidėjo, o kam atiteks vyriškosios žiūrovų auditorijos simpatijos jau aišku – vargu, ar kokia kita projekto dalyvė ras kontrargumentų Jolantos Leonavičiūtės grožiui ir seksualumui.
„Žaidimų naujienos“: „GTA San Andreas“ ir „Minecraft 2“  (5)
2014 m. spalio 28 d. 15:49
Šiandieną naujo formato naujienose matysite - „ GTA San Andreas“, „ Minecraft 2“ ir kitos karščiausios naujienos iš geimingo pasaulio
N. Bunkė: mano vaikui leidžiama beveik viskas  (167)
2014 m. spalio 27 d. 19:24
Kai užgęsta scenos šviesos, šou pasaulio atstovai, kaip ir visi mirtingieji, skuba pas savo šeimas. Ne išimtis ir trejų metų sūnų Kristupą auginanti atlikėja Natalija Bunkė . Dainininkė neslepia, kad savo bent jau kol kas vieninteliam sūneliui negailinti nieko – nei išsvajotų žaislų, nei saldumynų.
„Žaidimų naujienos“: naujos karto „GTA 5“ skambės kitaip  (2)
2014 m. spalio 27 d. 12:30
Šiandien „Žaidimų naujienose“: tikri Herojai renkasi „Zerojaus“ projekte; „BlizzCon 2014“ parodos šeimininkai galimai ruošia siurprizą; laikas registruotis į „The Tomorrow Children“ alpha versijos testavimą ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Lapkričio mėnesio HOROSKOPAS tau
2014 m. spalio 27 d. 10:43
Su gimtadieniu sveikiname Skorpiones ir Šaules! Pažvelk, ką lapkričio mėnesiui tau suplanavo žvaigždės.
T. Langaitis. Raškome supuvusius vaisius  (61)
2014 m. spalio 27 d. 09:44
Mūsų valstybės gyvenime ir vėl politinės korupcijos skandalas. Šįkart nešvarių reikalų valdžioje sklandžiai susitvarkyti nepavyko „tvarkiečiams”. Teisėsaugos įpareigoti neišvykti iš šalies nuosprendžio laukia: buvęs jų Vidaus reikalų viceministras, kiti vidaus reikalų „tvarkymo” specialistai bei garsus „Tvarkos ir teisingumo“ partijos viešųjų ryšių „tvarkytojas“, ryškiausias „tvarkiečių“ kandidatas į Vilniaus merus – prodiuseris Rolandas Skaisgirys .
Dainininkei N. Bunkei nepatinka, kai ją vadina zuikučiu  (34)
2014 m. spalio 26 d. 09:56
Merginų grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė (31) pasakodama apie mėgstamiausius ir nemėgstamiausius dalykus nustebino. Ar galite patikėti, kad ji nebemėgsta rožinės spalvos, grožio procedūrų ir malonybinių žodelių? Skaitykite žurnalo MIESTE.lt parengtą Natalijos anketą ir sužinokite.
10 patarimų, kaip paprastai ir gudriai pertvarkyti namus
2014 m. spalio 25 d. 00:00
Transformuojamieji baldai (sofos, foteliai , staliukai, lentynos) ne tik taupo vietą. Šie baldai suteikia galimybę greitai atnaujinti interjerą, pakeisti jį.
Šalies moksleiviams – žinių apie eurą konkursas
2014 m. spalio 23 d. 21:12
Siekiant, kad apie būsimą Lietuvos valiutą – eurą – sužinotų kuo didesnė visuomenės dalis, Švietimo ir mokslo bei Finansų ministerijos parengė specialų konkursą šalies moksleiviams.
L. Linkevičius: nuolaidžiavimas Rusijai primena Stokholmo sindromą  (93)
2014 m. spalio 23 d. 17:57
Ukrainos krizėje Europa kartoja klaidas, kurias darė daug kartų santykiuose su Rusija, nes Vakarų neryžtingumas tik provokuoja Maskvą, rašo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Briuselio laikraštyje „ European Voice “.
18 populiariausių turistų apgaudinėjimo būdų  (4)
2014 m. spalio 22 d. 09:09
Keliaujant dažnai viena ar kitokia forma tenka „susimokėti turisto mokestį“, t.y. permokėti lyginant su vietiniais gyventojais arba tiesiog būti apgautam. Taigi, kokios yra populiariausios turistų tykančios apgavystės?
Ar tikrai esate psichiškai sveikas? 16 rodiklių testas  (94)
2014 m. spalio 21 d. 21:53
Šiuolaikinės psichoanalizės klasikė ir psichoanalitinės diagnostikos vadovėlio „Psichoanalitinė diagnostika. Asmenybės struktūros samprata klinikiniame procese“ („Psychoanalitic Diagnosis : Understanding Personaly Structure in the Clinical Process“) autorė Nancy McWilliams savo paskaitose pabrėžia, kad psichoterapija yra daugiau nei kova su simptomais ir pateikia pastaruoju metu praktikuojančių terapeutų sudarytą psichinę ir emocinę sveikatą apibūdinančių kriterijų sąrašą.
Nuo kada tėvai gali pastebėti, kad vaikas yra homoseksualus? Interviu su gyd.psichiatru  (11)
2014 m. spalio 21 d. 06:05
Lytis yra ryškiausias ir dažniausias požymis skirstant žmones. Drabužiai, žaislai, žaidimai ir net spalvos skirstomi į „berniukų" ir „mergaičių". Tačiau kartais nutinka, kad lytys susimaišo: berniukas nori būti mergaite. Kodėl?
Kas turi labiau mylėti - vyras ar moteris?  (93)
2014 m. spalio 21 d. 00:01
Meilę yra sunku išmatuoti ar suskaičiuoti, todėl pasakyti tiksliai, kas daugiau turėtų mylėti beveik neįmanoma. Psichologai pakankamai dėmesio yra skyrę moterų, kurios myli tiesiog per daug, analizei. Taigi ko gero, tokie žodžiai kaip „daug“ ar „daugiau“, „labai“ ar „labiau“ yra ne iš piršto laužti, ir mylėti kitą daugiau ar labiau negu jis myli visgi įmanoma.
M.Majauskas. Vilnius - vaikų miestas  (48)
2014 m. spalio 20 d. 16:57
Mero rinkimai neabejotinai yra asmenybės rinkimai. Renkamas „miestomenas“ (panašiai kaip supermenas) turi išvaduoti mus nuo priešų, įkvėpti vilties, įžiebti naujas, geresnio gyvenimo svajones.
250 tūkst. išsilavinusių žiūrovų žaidžia intelektinį žaidimą  (10)
2014 m. spalio 20 d. 16:17
LRT naujojo sezono intelektinis žaidimas „ Auksinis protas ” trečiadienių vakarais prie televizorių ekranų traukia šimtus tūkstančių žiūrovų. Praėjusią savaitę „Auksinis protas” pasiekė žiūrimumo rekordą, o laidos kūrėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas juokauja, kad žaidimą kaip indai „Lūšnynų milijonieriuje” prie televizorių ekranų tuoj žais milijonai azartiškų lietuvių.
„Mokslo sriuba“: kokį poveikį mums daro vaizdo žaidimai?  (27)
2014 m. spalio 20 d. 12:43
Geriausi režisieriai, scenarijų autoriai, animatoriai kuria sudėtingus, įtraukiančius vaizdo žaidimus. Šimtai milijonų žmonių kiekvieną savaitę į juos pasineria. Žaidžia būsimosios mamos, vaikai, statybininkai, geležinkelininkai, mokytojai, bankininkai. Įdomu, kaip jie mus veikia?
„Žaidimų naujienos“: „Constantin Films“ planuoja „Resident Evil“ TV serialą  (1)
2014 m. spalio 20 d. 12:36
Šiandien „Žaidimų naujienose: „Steamō vartotojams nusimato karštas savaitgalis; „Meridian: New World“ – realaus laiko strategija naujomis akimis; greitu metu turėtų paaiškėti daugiau detalių apie ketvirtąją „Uncharted“ serijos dalį ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Muzikos pedagogas dažniau groja kompiuterio klaviatūra nei fortepijono
2014 m. spalio 19 d. 20:36
Liudas Kripaitis 27 metai Vilnius
Aktorė S. M. Gellar ryžosi šukuosenos permainoms  (2)
2014 m. spalio 19 d. 13:03
Aktorė Sarah Michelle Gellar nusprendė pasikeisti šukuoseną. Moteris gerokai pasitrumpino savo šviesius plaukus ir dabar džiaugiasi pasikeitimais.