žaidimai

Intelektualus žaidimas „Auksinis protas” buria intelektualus  (28)
2014 m. rugsėjo 1 d. 18:56
Rugsėjį LRT naujojo sezono eteryje startuoja intelektualus žaidimas „Auksinis protas”. Unikalaus žaidimo sumanytojai ir vedėjai – Arūnas Valinskas ir Audrius Tapinas teigia, kad į „Auksinį protą” gali patekti bet kuris azartą ir suktus klausimus mėgstantis žaidėjas iš visos Lietuvos .
„Žaidimų naujienos“: „Assassin‘s Creed Unity“ turi naują išleidimo datą
2014 m. rugsėjo 1 d. 16:34
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: jau šį rudenį „Kinect“ įrenginį galėsime įsigyti atskirai; paskelbti šio mėnesio nemokami žaidimai „Xbox Live Gold“ ir „PlayStation Plus“ prenumeratoriams; „Among The Sleep“ – siaubas vaiko akimis ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Paršonis: pašalinus brukalą, elektroninis paštas atpigtų kelis kartus  (4)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:44
Brukalas kenkia ir paprastiems vartotojams, ir įmonėms, o tam išleidžiami išleidžiamos milžiniškos sumos, sako informacinių technologijų specialistas Džiugas Paršonis . „Kai mokame interneto mokestį, dalis to mokesčio bet kuriuo atveju dengia brukalo filtravimą. Jei iš apyvartos pašalintume visą brukalą, elektroninio pašto pristatymas atpigtų keturis kartus“, – pabrėžia jis.
10 šiuolaikiško mokytojo bruožų  (49)
2014 m. rugsėjo 1 d. 09:50
Juodos lentos, baltos kreidos, pluoštai plonų sąsiuvinių pageltusiais lapais, datų bei formulių sąrašai atmintyje.
Ir vėl į mokyklą  (24)
2014 m. rugsėjo 1 d. 07:26
Pirmadienį Lietuvoje švenčiama Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena, kurią šalies mokyklose prasideda nauji mokslo metai.
2 linksmi eksperimentai, kuriuos galite padaryti patys
2014 m. rugpjūčio 31 d. 00:05
Turbūt visi šiuolaikiniai pirmokai į mokyklą išeina su telefonais kišenėse. Kurio išmanusis geresnis, tas ir „kietesnis". Siūlome keisti šią madą. Kaip? Pasiūlykime išmokti keletą „kietų" išmaniųjų žaidimų, tegul jais ir didžiuojasi per pertraukėlės.
Rusijos reakcija: tai jau nebejuokinga  (376)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 12:04
Rugpjūčio 28 d. NATO paviešino palydovines nuotraukas, iš kurių matyti, kad Rusijos artilerija yra Ukrainos teritorijoje ir šalia sienos su Ukraina .
Kavinės raginamos klientus nemokamai pavaišinti vandeniu  (7)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 11:03
Aplinkos ministerija kviečia restoranus, kavines, barus ir viešbučius prisijungti prie socialinės akcijos „Geriamasis vanduo iš čiaupo nemokamai!“, skatinančios savo klientus nemokamai vaišinti geriamuoju vandeniu iš čiaupo.
Savaitgalį – daugybė renginių šeimoms su vaikais
2014 m. rugpjūčio 29 d. 07:00
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Kaip ir kada atjunkyti vaiką nuo krūties?
2014 m. rugpjūčio 29 d. 06:06
Dar vienas išbandymas: metas eiti į darbą, o mažylis ir vėl nori prisiglausti prie mamos bei atsigerti pienuko. Kada nujunkyti kūdikį, kaip jam padėti atsisakyti tokio mielo įpročio? Konsultuoja pediatrė docentė Jolanta Kudzytė.
Vilniumi susižavėjęs žaidimų kūrėjas žada: atviliosiu „geriausius iš geriausių“ iš Rusijos  (166)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 14:40
Vienas žinomiausių žmonių Rusijos žaidimų kūrėjų padangėje Sergejus Klimovas, išmaišęs pusę pasaulio ir pabuvęs įvairiausiuose pasaulio miestuose, savo bendrovę „Charlie Oscar Lima Tango“ nusprendė kelti į Vilnių kartu su trimis kitais darbuotojais, išsibarsčiusiais Kijeve ir Sevastopolyje. Esą, čia – ideali vieta kūrybingiems žmonėms, kurių tikslas – kurti, o ne gaišti laiką eilėse ir transporto kamščiuose.
Neįtikėtina reakcija: mokslui neįkandamas stebuklas ar sėkmingas atsitiktinumas?  (32)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 14:28
Nors šios vaizdo medžiagos autoriai pateikia krūvą argumentų, kad medžiaga yra autentiška, patikėti tuo, kad žmogus gali samurajaus kardu ne tik numušti, bet ir perkirsti į jį paleistą kulką , yra labai sunku. Ir vis dėlto... Kad žiūrovai įsitikintų kadrų autentiškumu, eksperimentas buvo filmuojamas didelės spartos filmavimo kamera.
Kodėl negalima klausti vaiko, ar jis bijo eiti į mokyklą?
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:00
Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pastebi, jog išleidžiant vaiką į mokyklą svarbu pasirūpinti ne tik mokinuko darbo vieta bei mokyklinėmis prekėmis, tačiau ir vaiko psichologine būkle. Psichologė Rasa Vaitkienė pataria, kaip tam galima pasiruošti iš anksto.
„Žaidimų balsas“: „Ubisoft“ netikėtai atskleidė „Might and magic Heroes 7“ žaidimą  (4)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 15:08
Šiandien „Žaidimų naujienose“: „Microsoft“ žada ant stalo mesti dar vieną kozirį; projektas „Destiny“ jau užbaigtas ir ruošiamas prekybai; „The Witcher 3“ konsolėse nebūtinai laikysis naujausių išvaizdos standartų.
Kaip prieš mokslo metus sustiprinti vaiko imunitetą
2014 m. rugpjūčio 25 d. 14:49
Artėjant rudeniui daugelis tėvų suka galvą ne tik dėl to, kaip aprūpinti vaikus mokyklinėmis prekėmis, bet ir kaip apsaugoti juos nuo ligų. Vasarą beveik nesirgę, sugrįžę į darželius ir mokyklas, mažieji kone masiškai pradeda sloguoti, kosėti, neretai juos užklumpa ir kitokios negandos, pavyzdžiui, utėlės.
Dėl prasto raštingumo – signalas apie rimtesnes problemas  (38)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 09:48
Lietuvoje raštingumo lygis yra gerokai smuktelėjęs. Įvairių specialybių mokytojai ir dėstytojai kaip susitarę tvirtina, kad per kelis dešimtmečius jaunimo gebėjimas lietuviškai reikšti mintis, pasakyti esmę, logiškai mąstyti ir, žinoma, be klaidų rašyti , tiesiog akyse sumenko.
Įdomybės ir faktai apie Iraną  (5)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 09:30
Pastaruoju metu, kai mūsų skubančios ir rytdiena gyvenančios visuomenės niekuo nebenustebinsi, reikia pripažinti, kad vis dėlto žvilgsnis vis labiau krypsta į Rytus. Ne tik dėl ten vykstančių politinių įvykių, bet gal kiek daugiau dėl tos paslapties skraistės, kuri, kad ir kaip ją intensyviai bandome atskleisti, vis dar išlieka.
Neišnaudotos galimybės Lietuvoje - lauko darželiai  (17)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 09:06
Viena iš naujų iniciatyvų, kuri šiais Vaikų sveikatos metais Lietuvoje įgauna vis platesnį mąstą, tai lauko pedagogika paremti vaikų gamtos darželiai , kurie kitose šalyse skaičiuoja dešimtmečius, o Lietuvoje dar tebėra visiškai neišnaudotos galimybės vaikus auginti sveikai.
Natalija Mackonė: mūsų Penelopė – nevalgiukė  (5)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 06:00
Ne kartą rašėme apie tai, kad kūdikio primaitinimas - dalykas nelengvas. Mažieji sukasi nuo košės pilno šaukšto, spjauna ją lauk, reikalauja pienuko. Tad nė kiek nenustebome, kai prieš aštuonis mėnesius tėčiu tapusio žinomo šokėjo Vytauto Mackonio paklausę, ar jo mažoji Penelopė jau valgo košes, išgirdome sumišimą: „Na, taip... bet..."
6 patarimai perkantiems mobilų telefoną vaikui  (2)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 00:00
Mobilusis telefonas - puiki priemonė bendrauti ir greičiau mokytis, tačiau tėvai turi informuoti savo atžalas apie rizikas ir pavojus, susijusius su telefonu ir mobiliuoju internetu.
Savaitgalio renginiai: mugės, koncertai ir amatų šventė
2014 m. rugpjūčio 22 d. 11:54
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
„Žaidimų naujienos“: „GamesCom 2014“ atgarsiai  (2)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 10:37
Šiandienos paskutinioji mūsų laida skirta „GamesCom 2014“ renginiui. Laidoje išgirsite apie tokius žaidimus kaip „Rise of the Tomb Raider“, „The Walking Dead“, „Metal Gear Solid 5“ ir dar daugiau informacijos iš žaidimų pasaulio.
Senųjų amatų dienos į Trakų pilį kviečia jau dešimtąjį kartą  (1)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 13:54
Rugpjūčio 23–24 dienomis Trakų salos pilyje vyks jubiliejinės, dešimtosios „Senųjų amatų dienos". Šiemet pažinties su svečiais laukia virš keturiasdešimt amatininkų, pristatysiančių per 20 senųjų amatų. Trakų istorijos muziejaus organizuojamoje šventėje netrūks įvarių staigmenų, menininkų pasirodymų, vyks senovės riterių kovos bei apiegos.
Kurią savaitės dieną gimusieji yra patys laimingiausi?  (5)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 10:09
Prisiminti, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikai, tikrai verta. Manoma, kad gimimo diena taip pat palieka pėdsakų vaikų charakteryje bei likime.
Gašlaus vokiečio įkalinta dvidešimtmetė emigrantė Polina: labai noriu, kad lietuvaitės į tą pusę niekada nevažiuotų  (48)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 09:11
Emigruodama į Vokietiją Polina Zarianova (20 m.) džiaugėsi tapusi vienišo turtuolio namų tvarkytoja ir tikėjosi gerai užsidirbti. Bet papuolė į seksualinio priekabiautojo pinkles, iš kurių bėgo neatsigręždama.
Kaip pasiekti geresnių mokymosi rezultatų?  (4)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 09:40
Dėl prastų mokymosi rezultatų gali būti kalti ne patys mokiniai, o mokytojai ir jų tėvai. Naująją kartą mokydami pasenusiais metodais jie nesužadina noro sužinoti kuo daugiau, tad mokiniai ilgainiui praranda norą mokytis.
Nauju Moksleivių krepšinio lygos vadovu tapo M. Račkauskas  (2)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 09:31
Naujuoju „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) direktoriumi tapo Martynas Račkauskas , kuris pakeitė prieš mėnesį postą palikusį Dainių Čiuprinską. 34-erių metų M. Račkauskas Moksleivių lygoje jau dirbo prieš penkerius metus, o dabar sugrįžta su naujomis ambicijomis ir tikslais.
Nuo interneto atsijungusių žmonių liudijimai primena pasakojimus apie klinikinę mirtį  (1)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 00:00
Nevalgyti mėsos, duonos ar negerti pieno – to dabar jau nebeužtenka, kad atsikratytume toksinų. Detoksikacijos pirmūnai ėmėsi smegenų švarinimo.
Lenkų atstovė: premjero pozicija atstatydinti J. Neverovičių – tik jo asmeninė nuomonė  (698)
2014 m. rugpjūčio 18 d. 14:39
Premjeras Algirdas Butkevičius siūlys prezidentei Daliai Grybauskaitei atstatydinti energetikos ministrą Jaroslavą Neverovičių , nes šis viceministre paskyrė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovę Renatą Cytacką.