žaidimai

Ž. Šilėnas. MMA – ne sprendimas, o žaidimas  (8)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:05
Valdžia po truputį vis didina minimalią mėnesinę algą ( MMA ). Nuo spalio MMA gali didėti 35 litais „ant popieriaus“, su visais mokesčiais – 46 litais, o žmogui „į rankas“ – 25 litais. Priežastis? Rimtų nėra ir nepateikiama. Viena sklandanti mintis – apvalus skaičius gražiau atrodys. Sutikite, tai labai jau nerimta. Ypač kai įsivedinėjant eurą žadama bausti visus, kurie kainas suapvalins iki gražesnių sumų.
Kokią paslaptį nuo savo vaikų slepia Beata Nicholson?  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:26
Tššššš... Kas yra ta paslaptis? Ar ją galiu žinoti tik aš? Jeigu pasakysiu draugui, tai vis dar bus paslaptis? Paslaptis - tai kas nors slapta, slepiama, žinoma tik ribotam žmonių skaičiui, tai ko nenori, kad kiti sužinotų, bet dažnai vis tiek kas nors kam nors ima ir prasitaria.
„Žaidimų naujienos“: paskelbta kada GTA 5 atkeliaus į naujas konsoles ir kompiuterius  (14)
2014 m. rugsėjo 15 d. 20:38
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: „Sony“ ir toliau lenkia „Microsoft“ naujų konsolių pardavimuose; Tikėtina, kad „Assassin‘s Creed“ filme išvysime ir Robertą Downey Jr.; korporacija „Microsoft“ testuoją galimybę žaisti „Xbox 360“ ir „One“ žaidimus tiesiog naršyklės lange.
Gyvenamajame rajone Kalifornijoje – lokio patelės ir jos mažylio žaidimai  (1)
2014 m. rugsėjo 15 d. 16:00
Dešimtys smalsių amerikiečių turėjo unikalią progą viename Kalifornijos gyvenamųjų rajonų stebėti linksmus lokio patelės ir jos mažylio žaidimus. Lokiai pirmiausia pastebėti vienų namų Monrovijoje kieme. Jie lipo į medį – netrukus įvykio vietoje susirinko minia žmonių ir laukinės gamtos apsaugos pareigūnai.
Nuotraukų konkursas "Atėjo rudenėlis"
2014 m. rugsėjo 15 d. 09:52
Kviečiame dalyvauti naujame konkurse „Atėjo rudenėlis". Fotografuokite mažylius, ieškokite nuotraukų albumuose ir būtinai dalyvaukite!
Savaitgalis: įdomus laisvalaikis su vaikinu, nekainuosiantis nė cento
2014 m. rugsėjo 13 d. 00:01
Visą savaitę mokeisi, penktadienį grįžusi namo griuvai miegoti , o pabudusi vakare prisiminei, kad dar ir vaikiną turi, kuriam taip stinga tavo dėmesio? Tau pasisekė – turime įdomios veiklos sąrašą, kurio idėjas verta išbandyti jau šį savaitgalį. Ką renkiesi?
Juokas pro ašaras: vulgarūs žaidimai per vestuves , kurių geriau nekartokite VIDEO  (2)
2014 m. rugsėjo 12 d. 17:26
Neseniai kalbėjau su viena jaunavedžių pora, kuri pasakojo, kad per vestuves labai bijojo tradicinių rusiškų žaidimų, kurių, pasak jų, pasitaiko ir lietuviškose šventės. Tokių vaizdelių galima rasti „Youtube“ tinklalapyje.
Paaiškino Rusijos elgesį: už puikius rezultatus laukia bausmė  (28)
2014 m. rugsėjo 12 d. 16:09
Britų žurnalistas ir leidinio „The Economist“ redaktorius Edwardas Lucasas ETV sakė, kad Estijos slaptųjų tarnybų pareigūno Estono Kohvero pagrobimas gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių – ateinančius 20 metų Rusija savo rankose turėtų garsų politinį kalinį, o tai taptų ypatingu dirgikliu, skelbia news.err.ee.
Atidėliojimas: kaip „rytoj“ paversti „dabar“ ir turėti daugiau laiko malonumams?  (1)
2014 m. rugsėjo 12 d. 13:50
Ar mėgsti atidėlioti darbus, nors paskui tenka ir kelias naktis nemiegoti, kad juos atliktum? Tuomet šie patarimai – kaip tik tau. Instrukcija, kaip visiems laikams „išgyti“ nuo atidėliojimo!
LRT apsisprendė dėl A. Rožicko ir B. Tiškevič-Hasanovos likimo TV eteryje  (15)
2014 m. rugsėjo 11 d. 15:48
LRT televizija ryžosi: laida „Mėnulio fazė“ bus. „Ką žiūrovai norėtų matyti eteryje vėlų sekmadienio vakarą? Kažką lengvo, tačiau kartu įkvepiančio, turiningo, leidžiančio atrasti ir improvizuoti. Kažką, kas leistų pratęsti savaitgalio euforiją ir išguiti pirmadienio baimę. Tokį produktą LRT žiūrovų teismui siūlo charizmatiška kūrėjų pora, kelių praėjusių LRT sezonų atradimas Beata Tiškevič ir Andrius Rožickas“, – pranešime spaudai rašo kanalo atstovai.
Koks elgesys lovoje labiausiai patinka kiekvienam zodiako ženklui ?  (1)
2014 m. rugsėjo 11 d. 14:00
Apie zodiako ženklus žinome labai daug: asmenybės tipai, pomėgiai, spalvos, gerosios ir blogosios savybės. Na, o kaip jų seksualinis gyvenimas? Sužinok, kas lovoje sužavės tau patinkantį žmogų. Gali būti, kad tai bus raktas į jo širdį...
Naujieji „iPhone 6“: pirkti ar nepirkti?  (179)
2014 m. rugsėjo 10 d. 16:01
Ar jums tikrai reikia naujojo „ Apple “ išleisto „ iPhone “ telefono modelio? Štai 14 šio naujojo modelio privalumų ir trūkumų, padėsiančių jums apsispręsti.
7 sekso patarimai moterims iš 100-metės seksologės  (6)
2014 m. rugsėjo 10 d. 13:45
Shirley Zussman – filosofijos daktarė, seksologė ir… tiesiog 100 metų sulaukusi moteris, kuri tikrai turi ką patarti kitoms dailiosios lyties atstovėms. Ši neįtikėtina moteris pasidalino keliais intymiais gyvenimiškais pastebėjimais, kurie, neabejojame, pravers kiekvienai.
Sužeisti Ukrainos bataliono kovotojai: rusams mes kėlėme nuostabą  (154)
2014 m. rugsėjo 10 d. 09:29
Ukrainos savanorių bataliono „Donbass“ kovotojai Ostapas Procas, pravarde „Bender“, ir Romanas Berko, pravarde „Kovalskij“, grįžo iš Rytų Ukrainos į gimtąjį Lvovą, kur gydys jų laimei nesunkius sužalojimus.
Ko Rusijos karinėje stovykloje buvo mokomi „kadetai“ iš Lietuvos  (516)
2014 m. rugsėjo 9 d. 05:30
Nori pamojuoti ginklu – mojuok. Varžykis su kitais, parodyk savo jėgą. Įsisek Georgijaus juostelę ir išklausyk paskaitas apie Sovietų Sąjungos didybę, NATO grėsmę ir su protu susipykusius Baltijos šalių politikus.
Kaip sukurti kompiuterinį žaidimą?  (7)
2014 m. rugsėjo 8 d. 12:56
Kompiuterinių žaidimų industrija sugeneruoja daugiau pajamų negu muzikos industrija. Vidutinis kompiuterinių žaidimų žaidėjo amžius yra 30 metų ir net 42 proc. visų žaidėjų sudaro moterys. Ar girdėjote, kad vienas iš populiariausių Lietuvoje kurtų žaidimų turi virš 40 milijonų atsisiuntimų? Ar pasakytumėte, koks tai žaidimas?
„Žaidimu naujienos“: paskutinės žinios apie „Destiny“ prieš žaidimo pasirodymą
2014 m. rugsėjo 8 d. 12:38
Šiandien „Žaidimų naujienose“: „Watch Dogs“ šį mėnesį sulauks pirmo rimto papildymo; „Oculus VR“ prabilo apie savo virtualios realybės akinių kainą; „Mortal Kombat X“ žūtbūtiniai mūšiai prasidės 2015-ais metais ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
„Sirenose“ – rusų teatras: karas ar kova su terorizmu?
2014 m. rugsėjo 6 d. 00:00
„Suprantama, kad Rusija gyvena savotiškame vakuume, kuris pastaruoju metu tampa dar ankštesnis. Ir šia prasme gan keista šalyje, kurioje niekada nebuvo demokratijos, – kalbėti apie demokratijos krizę“ – svarsto režisierius Dmitrijus Volkostrelovas, kurio – kartu su kitais bendraautoriais – statytas spektaklis pagal Marko Ravenhillo 16-os pjesių ciklą „Shoot/ Get Treasure/ Repeat“ šį rudenį – rugsėjo 30 ir spalio 1 dienomis – bus pristatytas Vilniuje, Menų spaustuvėje, festivalio „Sirenos“ metu.
„Žaidimų naujienos“: liūdnos žinios PewDiePie gerbėjams  (6)
2014 m. rugsėjo 5 d. 18:09
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: gigantė „Activision“ nusitaikė į GTA serijos leidybos kompaniją; Pakeliausime po „Destiny“ planetas pasitelkdami „Google Maps“ sistemos pagalbą; „NBA LIVE 15“ puikuojasi savo nuostabia išvaizda ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Savaitgalį renginių bus rekordiškai daug: kas, kur, kada  (2)
2014 m. rugsėjo 5 d. 10:52
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Seksas skirtingose šalyse - ko čia gali pasimokyti turistai?
2014 m. rugsėjo 5 d. 09:21
Kiekviena šalis turi savo istoriją, unikalią kultūrą ir tik jai vienai būdingą virtuvę. O dar – ypatingą nacionalinį požiūrį į seksą! Tad pakvieskite savo antrąją pusę į asmeninį sekso turą.
Karo analitikas: Europa pagaliau atsibudo  (34)
2014 m. rugsėjo 4 d. 09:02
Trečiadienį Estijoje viešėjęs JAV prezidentas Barakas Obama , ketvirtadienį dalyvauja NATO viršūnių susitikime kartu su kitomis valstybėmis Velse.
Vaiko pykčio priepuoliai žaidžiant stalo žaidimus: ar visada turiu leisti jam laimėti?  (6)
2014 m. rugsėjo 4 d. 00:11
Jei Jūsų namuose gyvena penkerių arba šešerių metų vaikas , tikriausiai pastebėjote, kad į jo gyvenimą pamažu, santūriai barškėdami, atkeliauja stalo žaidimai .
Vyrų gundymo paslaptys: kaip vilioti savo kūnu  (1)
2014 m. rugsėjo 3 d. 00:01
Visi moka bent dvi kalbas. Viena, suprantama, gimtoji. O antra? Tai mimikos, gestų, kūno kalba, kuria galime pasakyti tai, ko žodžiais nedrįstame. Apie gundymo be žodžių meną pasakoja Mykolo Romerio universiteto profesorius, dr. Gediminas Navaitis.
„Žaidimų balsas“: rugsėjo mėnesio žaidimų apžvalga  (2)
2014 m. rugsėjo 2 d. 17:22
Tiek ilgai lauktas, bet taip greitai prabėgantis smagiausias metų laikas, vasara, baigėsi. Šiltas oras, saulutė, smagūs vakarai su draugais ir populiariausias atostogų metas, taip trumpai galėtumėme apibūdinti. Vėl laikas grįžti prie lietaus, krentančių lapų ir šiltesnių rūbų. Bet nereikia nukabinti nosies. Visą tai turi ir gerąją pusę. Visa industrija grįžta iš trumpo letargo miego ir sėda prie darbo stalų. O tai reiškia, kad pagaliau vėl mūsų gyvenimus drebins vienas už kitą šaunesni žaidimai ! Na štai ir matyt dingo susirūpinimas nuo veidų ir jį pakeitė šelmiška šypsena. Tad kartu su mumis perbėkime per visus rugsėjo mėnesį pasirodysiančius žaidimukus. O jų geras šūsnis.
Intelektualus žaidimas „Auksinis protas” buria intelektualus  (42)
2014 m. rugsėjo 1 d. 18:56
Rugsėjį LRT naujojo sezono eteryje startuoja intelektualus žaidimas „Auksinis protas”. Unikalaus žaidimo sumanytojai ir vedėjai – Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas teigia, kad į „Auksinį protą” gali patekti bet kuris azartą ir suktus klausimus mėgstantis žaidėjas iš visos Lietuvos .
„Žaidimų naujienos“: „Assassin‘s Creed Unity“ turi naują išleidimo datą
2014 m. rugsėjo 1 d. 16:34
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: jau šį rudenį „Kinect“ įrenginį galėsime įsigyti atskirai; paskelbti šio mėnesio nemokami žaidimai „Xbox Live Gold“ ir „PlayStation Plus“ prenumeratoriams; „Among The Sleep“ – siaubas vaiko akimis ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Paršonis: pašalinus brukalą, elektroninis paštas atpigtų kelis kartus  (5)
2014 m. rugsėjo 1 d. 10:44
Brukalas kenkia ir paprastiems vartotojams, ir įmonėms, o tam išleidžiami išleidžiamos milžiniškos sumos, sako informacinių technologijų specialistas Džiugas Paršonis . „Kai mokame interneto mokestį, dalis to mokesčio bet kuriuo atveju dengia brukalo filtravimą. Jei iš apyvartos pašalintume visą brukalą, elektroninio pašto pristatymas atpigtų keturis kartus“, – pabrėžia jis.
10 šiuolaikiško mokytojo bruožų  (49)
2014 m. rugsėjo 1 d. 09:50
Juodos lentos, baltos kreidos, pluoštai plonų sąsiuvinių pageltusiais lapais, datų bei formulių sąrašai atmintyje.