žaidimai

Radviliškio gyventojai žada linksmintis pramogų klube  (5)
2014 m. balandžio 18 d. 09:14
DELFI skaitytojas Simas, kuris gyvena Radviliškyje, siūlo šiame mieste atidaryti pramogų klubą. Šią savo idėją jis išsakė užpildęs „Verslumo žemėlapio“ anketą
Kaip gimę vaikai pakeičia poros seksualinį gyvenimą interviu su seksologu  (21)
2014 m. balandžio 18 d. 07:57
Pradėjus lauktis mažylio, o ypač jam gimus namus užplūsta begalinė laimė ir džiaugsmas. Užtat miegamajame, išspyręs iki tol viešpatavusią aistrą, apsigyvena nuobodulys. Kaip jo atsikratyti? Straipsnio konsultantas - gydytojas psichoterapeutas seksologas Viktoras Šapurovas.
Kaip lavinti vaiką neišleidžiant nė cento?
2014 m. balandžio 18 d. 00:05
Tam, kad vaikai augtų ir lavėtų ne visada reikia pripirkti kalną brangių ir „protingų" žaislų. Kartais užtenka įtraukti vaikus į kasdienę savo veiklą, kurioje dalyvaudamas mažylis išmoks ir sužinos daug naujų dalykų.
Dvigubų rinkimų „agentų“ žaidimai  (29)
2014 m. balandžio 17 d. 15:45
Gegužę rinksime Lietuvos prezidentą ir vienuolika europarlamentarų, kurie atstovaus Lietuvai Europoje artimiausius penkerius metus. Jau dabar galime stebėti prasidėjusią kovą dėl rinkėjų. Tačiau vienas politikų vaidina kandidatą į prezidentus, bet iš tiesų siekia Europos Parlamento. Kitas gi ir išrinktas į jokį Briuselį nevažiuos. Nepaisant nė to, kad vieta ten gana šilta – mažiau politinės įtampos, akistatų su įerzintais pensininkais ar žemdirbiais. O kur dar 27 tūkstančius litų per mėnesį siekiantis atlyginimas.
Estiški Velykų žaidimai: žalias kiaušinis tam, kuris nemyli  (2)
2014 m. balandžio 17 d. 10:11
Šv. Velykų margutis Estijoje – ne tik vaisingumo ir gamtos nubudimo simbolis, tačiau ir meilės laiškas. Jo ankstyvą Velykų rytą tikėkis tiek nuo mylimojo, tiek ir nuo slapto gerbėjo. Tačiau, jei per metus ką nors stipriai nuvylei – nepamiršk turėti atsarginės servetėlės, nes vietoje įprasto kietai virto margučio tau gali atitekti žalias.
NBA lygoje – kovingojo D. Motiejūno karjeros rekordas ir įtartini „Raptors“ varžovų žaidimai  (22)
2014 m. balandžio 17 d. 07:58
Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį buvo sužaistos paskutinės 13-a Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos ( NBA ) reguliariojo sezono rungtynių.
Metė gerus darbus ir pradėjo verslą  (22)
2014 m. balandžio 16 d. 16:23
Jau savaitė, kaip naujai atsidariusiame žaidimų kambaryje laksto vaikai , o juos bestebėdamos mamos gurkšnoja gardžią kavą. Atrodo, kad tokia idilė neturėtų nieko stebinti, tačiau nuostabą kelią ne pasirinkta verslo kryptis, o vieta – Šilutė.
COSMO švenčia 16 gimtadienį!
2014 m. balandžio 16 d. 09:13
Žurnalas COSMOPOLITAN lietuvių kalba leidžiamas jau 16 metų. Ta proga nuo balandžio 16 d. iki gegužės 16 d. – gausybė atrakcijų COSMO stiliumi: renginiai, akcijos ir žaidimai prizams laimėti. Planuok savo laisvalaikį pagal šį grafiką, kuris nuolat pildomas!
Lietuvoje bus Nacionalinis mokslo muziejus?  (11)
2014 m. balandžio 15 d. 14:37
Mokslo populiarinimo sistemoje, kurią parengė Lietuvos mokslų akademijos ekspertų grupė, siūloma steigti nacionalinį mokslo muziejų, kurti specializuotą interneto svetainę, skirti apdovanojimus ir imtis kitų iniciatyvų, kurios skatintų visuomenę labiau domėtis mokslu ir padėtų jį suprasti. Mokslo muziejus būtų vienas svarbiausių mokslo populiarinimo centrų, kurio lankytojų lauktų ne tik šiuolaikiška ekspozicija, bet ir aktyvi pažintinė veikla – susitikimai su mokslininkais, diskusijos, konkursai, specialūs žaidimai, mokymai.
Vilniaus futbolo čempionatuose - per 4 tūkst. žaidėjų, tarp jų - net du Čempionų lygos nugalėtojai  (6)
2014 m. balandžio 15 d. 14:36
Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS) 2014 metų sezoną pasitiko gerokai patobulėjusi. Sąjunga dabar vienija per 4000 žaidėjų (daugiau nei 100 komandų), kuriems šiemet siūlo įvairius konkursus ir prizus bei naują tinklalapį. VRFS vadovas Paulius Malžinskas džiaugiasi nuveiktais darbais šaltuoju metų laiku ir tikisi, kad naujovės padės plėtoti mėgėjų futbolą sostinėje.
Pristatys 260-ies M. Martinaičio margučių kolekciją  (2)
2014 m. balandžio 15 d. 13:10
Lietuvos dailės muziejus balandžio 17 d., ketvirtadienį, 16 val. Vilniaus paveikslų galerijoje atidaro parodą „Marcelijaus Martinaičio margučiai“ (veiks iki gegužės 18 d.).
Kokios klaidos sukelia regėjimo sutrikimus?
2014 m. balandžio 15 d. 00:10
Pavasarį organizmas reikalauja vitaminų, nes yra nualintas. Akys – ne išimtis. Per žiemą jos dėl centrinio šildymo išsausinto oro, dienos šviesos lempų, taip pat dėl netinkamai įrengtos vietos prie kompiuterio, nevisavertės mitybos, įtempto mokslo ir dar daugybės kitų priežasčių pavargo, nusilpo ar net susirgo. O juk priešaky – egzaminų maratonas, sesijos!
„Žaidimų naujienos“: anonsuotas naujas „Sid Meier's Civilization“ serijos žaidimas
2014 m. balandžio 14 d. 15:33
Šiandien „Žaidimų naujienose“: MXGP žaidimas primins kas tai yra purvas, greitis ir motociklai; „DayZ“ turi dar vieną rimtą konkurentą; „Minecraft“ projektas ir toliau džiugina savo kūrėjus įspūdingais pardavimais, Ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Ant raudono kilimo žengusi Rita Ora dėmesį traukė savo iškirpte  (4)
2014 m. balandžio 14 d. 14:57
Viso pasaulio pramoginė žiniasklaida išsijuosusi aptarinėja Los Andžele (JAV) įvykusių MTV kino apdovanojimų svečių stilių. Ant raudono kilimo pasirodė visas būrys išsipuošusių žvaigždžių, tad apkalbų pakaks ne vienai dienai, o bene labiausiai aptarinėjamas dainininkės Ritos Ora įvaizdis.
A. Landsbergienė: interaktyvios technologijos mokyklose palengvintų vaikų mokymąsi  (18)
2014 m. balandžio 14 d. 12:15
Šiuolaikinėje visuomenėje knygos jau seniai nebėra vienintelis vaikų švietimo šaltinis. Įvairios interaktyvios programėlės, kurios skatina vaikų kūrybiškumą bei mąstymą, jau atkeliavo ir į Lietuvą.
Prezidento rinkimai: kas susišluos protesto balsus?  (601)
2014 m. balandžio 14 d. 11:12
Prezidento rinkimai – lygiai po mėnesio. Kandidatai kyla į lemiamą mūšį dėl rinkėjų simpatijų, ir nemažą vaidmenį suvaidinti gali ne vieno ar kito pretendento šalininkai, o tie, kurie paprasčiausiai nenori, kad Dalia Grybauskaitė dar penkerius metus valdytų šalį.
Pavasario akimirkos: grubūs paukščių meilės žaidimai ir pamaiva stirninas  (10)
2014 m. balandžio 13 d. 10:00
Kartais padabindamas rytus šerkšnu, kartais palaistydamas žemę šiltu lietučiu, kartais palepindamas šiluma, o kitą dieną negailėdamas žvarbaus, iš kojų verčiančio vėjo, keliauja per mūsų šalį balandis. Pirmųjų žiedų, pirmųjų drugių, pirmųjų sudėtų kiaušinių mėnuo.
Pedagogė pataria, kaip ugdyti ir lavinti vaikus iki 3 metų  (1)
2014 m. balandžio 13 d. 00:05
Žmogaus raida vyksta visą jo gyvenimą. Svarbiausi raidos pamatai sudedami vaikystėje. Svarbiausia, kad kasdienė aplinka sudarytų sąlygas sėkmingai vaiko socialinei, emocinei, kalbinei, fizinei raidai.
20 sportiškiausių pasaulio garsenybių: iš proto varantys treniruoti ir įdegę kūnai  (136)
2014 m. balandžio 12 d. 10:11
Pasiruoškite susipažinti su 20 karštų garsenybių, kurioms sveiko gyvenimo būdo įpročiai ir ištreniruotas pilvo presas pelnė vietą sportiškiausių įžymybių tope, publikuotame womenshealthmag.com.
Diplomatiniai Vakarų ir Kremliaus žaidimai: V. Putinas nori chaoso  (110)
2014 m. balandžio 11 d. 15:59
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas siekia išlaikyti įtaką Ukrainoje , kurstydamas neramumus šalies rytiniuose regionuose, kur didelę gyventojų dalį sudaro rusakalbiais, tačiau tikriausiai nepasiųs ten karių, kad atplėštų tas teritorijas, kaip Maskva pasielgė Kryme , sako analitikai.
R. Piekautaitės vasaros kolekcijoje – estetiška prabanga ir žaidimai detalėmis  (41)
2014 m. balandžio 11 d. 10:55
Saikinga prabanga ir subtilūs žaidimai detalėmis – tokie pagrindiniai motyvai dizainerės Ramunės Piekautaitės kolekcijoje karaliauja šį sezoną.
„Žaidimų naujienos“: „Borderlands“ serija pasipildys dar vienu žaidimu  (2)
2014 m. balandžio 11 d. 10:06
Šiandien „Žaidimų naujienose“: naujienos iš „Microsoft Xbox“ padalinio; šiek tiek informacijos apie GTA 5 PC versijos peticiją; „The Last of Us“ vėl nušvies konsolių padangę ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Savaitgalio renginių anonsas: kas, kur, kada? 14 šeimai draugiškų idėjų
2014 m. balandžio 11 d. 00:00
Kartu su pavasariu į mūsų portalą sugrįžta ir tradicinė savaitgalio šeimai draugiškų renginių apžvalga. Jeigu žinote įdomų renginį, į kurį galima nueiti su šeima ir su vaikais, visada laukiame informacijos el.p. tavovaikas@delfi.lt.
R. Piekautaitės vasaros kolekcijoje – estetiška prabanga ir žaidimai detalėmis  (11)
2014 m. balandžio 11 d. 00:00
Saikinga prabanga ir subtilūs žaidimai detalėmis – tokie pagrindiniai motyvai karaliauja šį sezoną.
Daugiavaikė mama - apie vaikų tramdymą ir motyvavimą Birutės dienoraštis iš Londono  (19)
2014 m. balandžio 10 d. 20:29
Aktyvi socialinių projektų ir renginių organizatorė Birutė Jakučionytė su keturiais vaikais po skyrybų persikėlė gyventi iš Lietuvos į Londoną. Kaip sekasi pritapti naujoje šalyje, Birutė pasakoja savo nepagražintuose dienoraščiuose portale TavoVaikas.lt.
Dietologės gudrybės, kaip nepersivalgyti prie vaišių stalo  (40)
2014 m. balandžio 10 d. 08:59
Lietuviškos šventės neįsivaizduojamos be gausiai vaišėmis nukrauto stalo. Tačiau po jų neretai skundžiamės skrandžio skausmais. Kaip pasiruoši artėjančioms Velykoms ir nepersivalgyti jų metu patarti sutiko Vilniaus dietologijos centro gydytoja dietologė Eglė Kliukaitė .
Kauno zoologijos sodo liūtei Molei – JAV specialistų rekomenduoti žaidimai  (4)
2014 m. balandžio 9 d. 15:06
Lietuvos zoologijos sode šiomis dienomis Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos (EAZA) lektoriai Markas Kingstonas Jonesas ir Valerie Hare pradėjo „Aplinkos praturtinimo“ mokymus sodo darbuotojams. Mokymų esmė – kaip paįvairinti zoologijos sodo gyventojų kasdienybę, o pirmoji naują „žaislą“ išbandė liūtė Molė .
COSMO karštis: Gisele Bundchen atostogos Brazilijoje  (2)
2014 m. balandžio 9 d. 11:31
Mergaitiškos atostogos prasidėjo! Supermodelis Gisele Bundschen kartu su dvyne seserimi Patricia ir vaikais laiką laidžia saulėtoje Brazilijoje. Deginimasis, žaidimai, maudynės ir... geri darbai!
Specialistai iš JAV patarė, kaip pralinksminti Kauno liūtę  (17)
2014 m. balandžio 9 d. 11:25
Lietuvos zoologijos sode šiomis dienomis Europos zoologijos sodų ir akvariumų asociacijos (EAZA) lektoriai Markas Kingstonas Jonesas ir Valerie Hare pradėjo „Aplinkos praturtinimo“ mokymus sodo darbuotojams. Mokymų esmė – kaip paįvairinti zoologijos sodo gyventojų kasdienybę. Pirmoji naują „žaislą“ išbandė liūtė Molė.