žaidimai

„Žaidimų balsas“: spalio mėnesio žaidimų apžvalga  (1)
2014 m. rugsėjo 30 d. 10:59
Rugsėjis, tai tas mėnuo, kurio taip bijo tūkstančiai mokyklinukų ir vasaros atostogas mėgstantis žmonės. Šis pereinamasis laikotarpis tarp saulėtų šiltų vakarų prie šlapios darganos ir trumpėjančių dienų, pagaliau baigėsi. Tad visi pasitikime spalį. Kuom gi ypatingas šis rudens laikotarpis? O gi tuo, kad ne tik lapai krenta nuo medžių ir lietaus lašai iš dangaus. Kompiuterinių žaidimų leidėjai taip pat iš kišenių ima traukti kuo smagiausius ir puikiausius produktus. Pažvelkime, kas gi mūsų laukia ateinantį mėnesį.
„Žaidimų naujienos“: "NBA 2K15“ MyCareer režimas bus pakeltas į dar nematytas aukštumas
2014 m. rugsėjo 29 d. 17:22
Šiandien „Žaidimų naujienose“: savaitės grandai sulaukė pirmųjų kritikų vertinimų; blogiausias iš blogiausių – „Far Cry 4“ niekšelio Pagan Min prisistatymas; „Creative Assembly“ studija atskleidė naują „Total Wars“ serijos žaidimą.
Laimės ieškotojas Selfis svajoja turėti namus!  (4)
2014 m. rugsėjo 29 d. 14:12
O čia nuostabusis jaunuolis Selfis, kurio visos gyvenime aplinkybės klostėsi lyg netyčia, lyg pačios patyliukais pamėtėdamos jam galimybę keisti savo likimą. O jis buvo mažas ir labai drąsus. Ir pasiryžęs pasinaudoti bet kokia proga, jeigu tik ji reikš, kad galbūt kažkada jį pamils.
Kol Rusija segreguoja obuolius, Kinija engia „Apple“  (52)
2014 m. rugsėjo 27 d. 20:52
Šiandien visi tik ir diskutuoja apie Rusiją ir jos sprendimus, ribojančius laisvąją prekybą, nors tuo pat metu vyksta ir kiti procesai, kuriuos būtų galima priskirti tai pačiai kategorijai. Rusija išsiskiria tik tuo, kad stengiasi pabrėžtinai demonstruoti savo nesiskaitymą su visu pasauliu, nors iš tiesų tik bando užsidirbti politinių ir ekonominių dividendų iš intervencijos į laisvąją prekybą. O tai nėra didelė naujiena, greičiau tam tikroms valstybėms būdingas nuolat pasikartojantis reiškinys.
Tiesa ir mitai apie delfinų terapiją
2014 m. rugsėjo 27 d. 00:01
Delfinų terapija - paplitęs gydymo ir reabilitacijos būdas visame pasaulyje. Daugelyje šalių esantys delfinariumai, akvariumai, okeanariumai ar kiti vandens pramogų centrai siūlo išbandyti delfinų terapiją.
Gimnazijos direktorius: tai – komplimentas visai šaliai  (37)
2014 m. rugsėjo 26 d. 18:20
Jei mokiniai mažiau laiko praleistų prie kompiuterio, socialiniuose tinkluose ar žaisdami internetinius žaidimus, jie mažiau skųstųsi dideliais krūviais, sunkiais egzaminais ir Lietuvos švietimo sistema.
Derliaus šventėje Kaune – nuo lašinių iki plaukų džiovintuvų  (9)
2014 m. rugsėjo 26 d. 15:39
Penktadienį Kaune prasidėjo tradicinė Derliaus šventė .
Vadovas ir krepšinio teisėjas: žaidimai skirtingi, taisyklės tos pačios  (2)
2014 m. rugsėjo 26 d. 11:42
Krepšinio rungtynėse vadovo funkcija tenka rungtynių teisėjams. Jiems vien fizinio pasirengimo neužtenka. Teisėjų sėkmė slypi ir jų psichologiniame pasiruošime. FIBA teisėjus prieš pasaulio čempionatą testuojanti psichoterapeutė Rinalda Germanienė teigia, kad tokios pačios taisyklės galioja ir įmonių vadovams.
Azartiški „Lošėjo" medikai - išgalvota istorija su laiminga pabaiga?  (2)
2014 m. rugsėjo 24 d. 16:32
Šalies žiūrovai pagaliau turės galimybę išvysti šešis „Sidabrinės gervės“ apdovanojimus pelniusį režisieriaus Igno Jonyno ilgametražį vaidybinį filmą „Lošėjas“ . Pasak kūrėjų, kino juosta buvo kuriama visų pirma Lietuvai, tačiau joje narpliojomos problemos yra universalios visai žmonijai, todėl „Lošėjas“ turėjo pasisekimą ir užsienyje.
Tinkamiausias sportas pagal tavo figūros sudėjimą
2014 m. rugsėjo 24 d. 14:57
Keliskart per savaitę sliūkini į sporto salę, nors kiekviena ten praleista minutė atrodo išbraukta iš gyvenimo. Tikrai taip nesikankintum, jei būtum išsirinkusi tinkamus pratimus. Žiūrėk, kur buvo tavo klaida!
P. Auštrevičius. ES-Ukraina: ką reiškia atidėtas medaus mėnuo?  (25)
2014 m. rugsėjo 24 d. 14:25
Dideli lūkesčiai, euforijos laukimas ir ilgi aplodismentai. Tai vyko vienu metu, šią savaitę Briuselyje ir Kijeve sulaukus Europos Sąjungos ( ES ) ir Ukrainos Asociacijos sutarties pasirašymo. Istorinis momentas, tačiau verta pridurti – fasadas gražus, bet konstrukcijos netvirtos.
Atsinaujinusi TV pirmadienį pradeda naująjį sezoną  (3)
2014 m. rugsėjo 24 d. 12:23
LNK kanalų grupė atnaujina antrą pagal populiarumą grupės televiziją BTV . Didžiausias pasikeitimas žiūrovų laukia geriausio laiko, vadinamojoje prime time programoje. BTV siūlo stiprius vakarus su televizija aktyviam ir jaunatviškam žmogui. Vakaro programą atidaro šiemet sukurtas serialas „Afigiena mokytoja“, vėliau – naujas sensacingas realybės serialas „Naktis ir diena. Vilnius“ , tada nepralenkiamieji „Farai“, geras vakaro filmas, o programą baigia kultinis, apdovanojimais apipiltas išskirtinis serialas.
Svajonė išpildyta, o džiaugsmo nėra  (41)
2014 m. rugsėjo 24 d. 05:30
Seimas pagaliau įvykdė tai, ką politikai žadėjo metų metus. Tiesioginiai merų rinkimai, turėję tvirtą daugumos šalies gyventojų palaikymą, įteisinti. Tačiau šis sprendimas rinkėjams entuziazmo nekelia.
R. Šimašius apie mero rinkimus: tai dūmų uždanga, butaforija žmonėms  (35)
2014 m. rugsėjo 23 d. 09:19
Kitamet vyksiančius tiesioginius merų rinkimus Remigijus Šimašius pavadino kosmetiniais pataisymais, atsižvelgiant į žmonių norus rinkti merą tiesiogiai.
Žurnalas „Bravissimo“ – apie LNOBT rūmus 40-mečio proga  (1)
2014 m. rugsėjo 22 d. 19:14
2014-ųjų ruduo ne tik žymi Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro 95-ąjį sezoną, bet ir yra 40-asis teatro veiklos dabartiniuose rūmuose A. Vienuolio gatvėje Vilniuje . 1974 metų lapkričio 5 d. pagrindinės, reprezentacinės Lietuvos operos ir baleto trupės persikėlė į naujus rūmus iš senojo teatro J. Basanavičiaus gatvėje . Nuo tol LNOBT ir apskritai operos bei baleto simboliu Lietuvoje tapo modernus, plataus stiklinio fasado naujųjų rūmų pastatas A. Vienuolio gatvėje su „žalčio karūna“ ant stogo.
Svarbiausias tėvų darbas, kurį privalu atlikti kuo greičiau  (2)
2014 m. rugsėjo 22 d. 08:31
Prasidėjus mokslo metams tėvai skuba į parduotuves, kur į krepšelius krauna mokyklines prekes. Tačiau ugdymo srities specialistai patikina, kad prieš mokslo metus svarbiausia ne apkrauti vaiką naujais pirkiniais, o jį psichologiškai paruošti mokyklai.
20-metis tinklaraštininkas: kur galima pabėgti, jei labai reikia  (36)
2014 m. rugsėjo 20 d. 20:37
Knygos, filmai, kompiuteriniai žaidimai ar netgi stebimos sporto varžybos – galimybė pabėgti nuo kasdienybės, realybės ar savęs.
Vilniaus miestui dovanoja ypatingą reginį
2014 m. rugsėjo 19 d. 11:13
Vilniaus miestui dovanojamas ypatingas reginys – šviesos festivalis „ Vilnius šviečia“. Festivalis vyks 2014 m. spalio 11 d., 19.00 val., ir apjungs Bernardinų sodą bei Pilaitės šviesos instaliacijų festivalį „Beepositive“.
„Žaidimų naujienos“: didysis sandoris įvyko – „Microsoft“ įsigijo „Minecraft“ kūrėjus  (5)
2014 m. rugsėjo 19 d. 10:54
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: visiškai šviežias „Super Smash Bros“ jau parduotas milijono kopijų tiražu; keista situacija su „Destiny“ populiarumu ir kritikų įvertinimais; atskleiskime visas Saulės sistemos paslaptis „J.U.L.I.A.: Among the Stars“ žaidime ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Savaitė menininkų apsuptyje: ką galima pamatyti
2014 m. rugsėjo 19 d. 10:51
Ne paslaptis, jog Berlynas , kurį dar galima vadinti kultūros ir idėjų meka, pritraukia įvairių kultūrų atstovų ir menininkų. Daugeliui pažįstami ar bent akies krašteliu matyti Berlyno gatvių menininkų darbai yra tapę netgi miesto simboliais. Tačiau šį kartą dėmesys krypsta į Berlyno meno savaitę, kuri vyksta rugsėjo 16-21 dienomis.
Tokijo parodoje žaidimai persikėlė į virtualią realybę  (11)
2014 m. rugsėjo 18 d. 18:42
Dešimtys tūkstančių kompiuterinių žaidimų gerbėjų sugužėjo į Tokijuje surengtą žaidimų parodą, norėdami akies krašteliu žvilgtelėti į žaidimų pasaulio ateitį. Šiais metais didieji kompiuterinių žaidimų pramonės žaidėjai keliasi į virtualią realybę, kur vyks nauja konkurencinė kova.
Mano šeimos chaosas: ką žmonos dirba visą dieną  (38)
2014 m. rugsėjo 18 d. 16:19
Darbadienio rytas. Žadintuvas skamba jau trečiąkart, o aš nesugebu galvos nuo pagalvės atplėšti. Na, dar nors kartą spaudžiu „Atidėti“.
Kokius svarbiausius charakterio bruožus turi 12 Zodiako ženklų
2014 m. rugsėjo 18 d. 09:35
Kokie charakterio bruožai būdingi kiekvieno Zodiako ženklo atstovui? Į šį klausimą atsakyti padės trumpas Vaikų horoskopas.
R. Karpis ir V. Gerasimovas įkūnijo moteriškus personažus  (3)
2014 m. rugsėjo 17 d. 17:09
Rugsėjo 25, 27, 28 dienomis Vilnius City Opera pirmą kartą pristatys operą jaunimui „ Jonas ir Greta“. Apie pirmąjį išėjimą iš namų ir vienišą kelionę pasakojančioje istorijoje sutiksime ne vieną personažą, kurį įkūnys priešingos lyties solistas. Operoje svarbi balso suteikiama informacija. Todėl itin dažnai kompozitoriai nepaiso lyties, o pasirenka personažui labiausiai tinkantį balso tembrą.
Ž. Šilėnas. MMA – ne sprendimas, o žaidimas  (19)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:05
Valdžia po truputį vis didina minimalią mėnesinę algą ( MMA ). Nuo spalio MMA gali didėti 35 litais „ant popieriaus“, su visais mokesčiais – 46 litais, o žmogui „į rankas“ – 25 litais. Priežastis? Rimtų nėra ir nepateikiama. Viena sklandanti mintis – apvalus skaičius gražiau atrodys. Sutikite, tai labai jau nerimta. Ypač kai įsivedinėjant eurą žadama bausti visus, kurie kainas suapvalins iki gražesnių sumų.
Kokią paslaptį nuo savo vaikų slepia Beata Nicholson?  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 11:26
Tššššš... Kas yra ta paslaptis? Ar ją galiu žinoti tik aš? Jeigu pasakysiu draugui, tai vis dar bus paslaptis? Paslaptis - tai kas nors slapta, slepiama, žinoma tik ribotam žmonių skaičiui, tai ko nenori, kad kiti sužinotų, bet dažnai vis tiek kas nors kam nors ima ir prasitaria.
„Žaidimų naujienos“: paskelbta kada GTA 5 atkeliaus į naujas konsoles ir kompiuterius  (14)
2014 m. rugsėjo 15 d. 20:38
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: „Sony“ ir toliau lenkia „Microsoft“ naujų konsolių pardavimuose; Tikėtina, kad „Assassin‘s Creed“ filme išvysime ir Robertą Downey Jr.; korporacija „Microsoft“ testuoją galimybę žaisti „Xbox 360“ ir „One“ žaidimus tiesiog naršyklės lange.
Gyvenamajame rajone Kalifornijoje – lokio patelės ir jos mažylio žaidimai  (1)
2014 m. rugsėjo 15 d. 16:00
Dešimtys smalsių amerikiečių turėjo unikalią progą viename Kalifornijos gyvenamųjų rajonų stebėti linksmus lokio patelės ir jos mažylio žaidimus. Lokiai pirmiausia pastebėti vienų namų Monrovijoje kieme. Jie lipo į medį – netrukus įvykio vietoje susirinko minia žmonių ir laukinės gamtos apsaugos pareigūnai.
Nuotraukų konkursas "Atėjo rudenėlis"
2014 m. rugsėjo 15 d. 09:52
Kviečiame dalyvauti naujame konkurse „Atėjo rudenėlis". Fotografuokite mažylius, ieškokite nuotraukų albumuose ir būtinai dalyvaukite!