žaidimai

Pajūryje startuoja „Nida jazz maratonas“
2014 m. liepos 29 d. 00:00
Jau šį ketvirtadienį, paskutinę liepos dieną, prie Nidos švyturio prasideda festivalis „Nida jazz maratonas 2014“.
Gamtininkas: tai - ne žaidimai, o ruošimasis išlikimui  (2)
2014 m. liepos 28 d. 12:39
Sakoma, kad kiekvienas mūsų viską gauname vaikystėje, per pirmuosius 5 - 6 savo gyvenimo metus. Po to visą gyvenimą tai tobuliname tas patirtis ir iš jų semiamės išminties. Todėl mums visai ne gėda pripažinti, kad į gyvenimą smagu pažiūrėti vaiko akimis. Jei dažniau tą darytume, būtume tikrai kitokie, mokėtume juokauti, žaisti ir būtume jautresni. Žingeidumas, mokėjimas žaisti yra taip pat iš ten, iš vaikystės...
Degindamiesi paplūdimyje galite sulaukti netikėtų svečių  (1)
2014 m. liepos 28 d. 11:59
Šią savaitę sinoptikams žadant karštus orus, dažną lietuvį, ko gero, bus galima sutikti paplūdimyje. Jei ne dienos metu, tai po darbo tikrai. Paplūdimius žada aplankyti ir Visuomenės sveikatos specialistai. Ką jie ten veiks?
Klaidos, kurios sugriaus vos gimusią meilę
2014 m. liepos 28 d. 00:00
Vos užmezgę santykius labai dažnai žmonės daro daug klaidų, net nenutuokdami, kaip stipriai tai gali paveikti tolimesnius santykius. Net iš pirmo žvilgsnio nekalta frazė, ištarta neapgalvotai, gali užgauti partnerį ir giliai įstrigti jam į atmintį – tam, kad vėliau išlįstų tam tikrą, tarkime, pykčio akimirką. Tai – lyg tiksinti bomba, galinti sugriauti beužsimezgantį gražų ryšį. Svarbu žinoti, kokios tai klaidos ir jų vengti.
Šeimų iškyloje Kaune sugalvojo kaip išsigelbėti nuo karščio  (7)
2014 m. liepos 27 d. 16:06
Santakoje sekmadienio popietę šeimos susirinko į joms skirtą iškylą. Daugybė pramogų, skirtų visai šeimai džiugino susirinkusius.
Beveik kaip Žemaitės „Marti“: mūsų šeimos gyvenimui diriguoja jo sesuo  (86)
2014 m. liepos 26 d. 19:20
Su vyru draugavome dvejus metus, kol galiausiai susituokėme. Santuokoje gyvename dvejus metus ir turime vienerių metų dukrą. Santykiai tikrai geri, turime bendrų pomėgių, derame vienas su kitu, esame panašaus charakterio, vertiname šeimą. Tačiau yra vienas bet...
9 genialiai paprastos idėjos, ką su vaikais veikti vasarą FOTO  (1)
2014 m. liepos 26 d. 00:10
Vasara atostogų metas ne tik mums suaugusiems, bet ir vaikams. Leiskime vasarą vaikams pailsėti - ragina psichologai, edukologai, medikai. Vaikai per mokslo metus patiria didžiulį krūvį, dažnas ikimokyklinukas ne tik darželį lanko, bet ir dar porą būrelių. Tad vasara puikus metas atsipūsti. Tiek edukologai, tiek tėvai vieningai sutaria, kad vaikui vasarą geriausia būti lauke, gryname ore. Bet ką gi veikti?
Sekso traumos — kokios dažniausios?  (5)
2014 m. liepos 26 d. 00:00
Seksas - puikus dalykas, tačiau... kartais žmonės taip atsiduoda šiam malonumui, kad prisidaro neįtikėtinai daug nemalonumų. Besistengiant įgyvendinti pačias svaigiausias fantazijas neretai meilės žaidimai baigiasi... ligoninėje.
„Žaidimų balsas“: „Xbox One“ konsolę galima papuošti įvairiausiaias vaizdais  (3)
2014 m. liepos 25 d. 16:36
Šiandien „Žaidimų naujienose“: informacija apie FIFA 15 naujoves; vienas gražiausių „PlayStation 3“ žaidimų pasirodys ir naujos kartos SONY konsolėje; internete šmėstelėjo pirmieji „Halo: Nightfall“ paveikslėliai ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
D. Motiejūnas įsiliejo į Lietuvos rinktinės treniruotes  (19)
2014 m. liepos 24 d. 15:06
Kaune prie Lietuvos rinktinės prisijungė tik trečiadienį iš JAV grįžęs Donatas Motiejūnas . Hjustono „Rockets“ krepšininkas jau dalyvavo pirmose dvejose treniruotėse – sportavo ir treniruoklių salėje, ir su kamuoliu.
Dešiniavairė problema, nuo kurios saugotis turi pats pirkėjas  (34)
2014 m. liepos 24 d. 11:48
Pavasarį ES Teisingumo Teismui priėmus sprendimą, Lietuvos nacionalinis reguliavimas dėl dešiniavairių transporto priemonių buvo pripažintas prieštaraujančiu Europos Sąjungos teisei. Teoriškai tai reiškia, kad niekas negali drausti mūsų keliais važinėti automobiliais, kurie pritaikyti „atvirkščiam“ eismui. Praktiškai to greičiausiai nenutiks. Štai dėl ko.
5 dalykai, kurių mes galime pasimokyti iš vaikų
2014 m. liepos 24 d. 00:05
„Tu dar mažas ir nieko nesupranti", „Paūgėk, tada galėsi mane pamokyti"... Prisipažinkime, kad šiuos moralus vaikams esame girdėję ar sakę ne kartą. Tačiau ar kartais susimąstėme, kad maži vaikai taip pat gali būti mūsų mokytojai? Kad mes, baigusieji ne po vieną Universitetą, dirbantys prestižinius darbus, taip pat galime kai ko pasimokyti iš savo dvimečių, trimečių ar penkiamečių?
Ar reikėtų raudonuoti, jei jūsų augintinis turi keistų pomėgių?  (4)
2014 m. liepos 23 d. 17:06
Ieškote, kuo motyvuoti savo augintinį? Nėra prasmės žvelgti į kitų žmonių patarimus - Vilniuje veikiančios šunų dresūros mokyklos „ Educated Dog ” atliktas tyrimas rodo, kad kiekvieno šuns pomėgiai yra labai individualūs.
Lietuvą pasiekė niujorkietiškas išradimas vaikų kūrybingumui skatinti
2014 m. liepos 23 d. 10:31
Šiandien į Lietuvą atkeliavo Niujorke, JAV architektų sukurtas ypatingas žaidimas - „Vaizduotės aikštelė" (angl. „Imagination Playground), lavinantis 2-10 metų vaikų kūrybingumą ir socialinius įgūdžius. Tai vienspalvis konstruktorius, susidedantis iš 200 didžiulių skirtingų formų kilnojamų detalių.
Baletą šoka su kūdikiu nešynėje - įsitikinkite patys FOTO  (3)
2014 m. liepos 22 d. 00:00
Auginant kūdikį namuose, užsidaryti tarp keturių sienų nebūtina. Netgi su visai mažais vaikučiais galima surasti įdomių užsiėmimų.
5 būdai patikrinti, ar jūsų santuoka iš meilės, ar dėl praktinių sumetimų  (67)
2014 m. liepos 21 d. 23:12
Santuoka sukurta dėl praktinių sumetimų kartais gali būti kur kas tvirtesnė nei tokia, kai tuokiamasi tik iš didelės meilės . Kita vertus, santuoka iš meilės yra tai, apie ką svajoja ir ko siekia daugelis vienišių. Sužinokite, kokia yra jūsų santuoka!
„Žaidimų naujienos“: „Star Wars“ filmas bus atkurtas „Minecraft“ pasaulyje
2014 m. liepos 21 d. 19:28
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: „The Wolf Among Us“ prekyboje pasirodys ir dėžutėse; „Xbox One“ pardavimai it strėlė šovė į viršų; „WiiU“ konsolė bando atsikratyti vaikiškos prekės įvaizdžio ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Lietuvos mokslas: laviravimas ties sukčiavimo riba  (101)
2014 m. liepos 21 d. 11:46
Skaitant dar 2012 metais paskelbtas Lietuvos ateities vizijas burnoje net saldu darosi: mokslo finansavimą iki 2020 metų ketinama padidinti iki beveik 2 proc. BVP , o registruojamų patentų skaičių padidinti iki 150 per metus. Atitinkamai turėtų augti ir pagrindinių fundamentaliųjų mokslų atstovų produktų – straipsnių recenzuojamuose žurnaluose – kiekis. Tačiau pažvelgus į realybę saldumas staiga apkarsta.
Svajonių duetas: Enrique Iglesias ir Kylie Minogue uždainavo kartu  (3)
2014 m. liepos 21 d. 11:33
Ką bendra turi populiarusis ispanų dainininkas Enrique Iglesias ir australų scenos karalienė Kylie Minogue? Šįmet jie abu pirmą kartą koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje: Enrique joje pasirodys gruodžio 2-ąją, o Kylie – spalio 31-ąją. Tačiau tai nėra vienintelis dviejų įžymių dainininkų ryšys.
30 kg atsikračiusi Brigita: laikausi keturių taisyklių  (9)
2014 m. liepos 21 d. 11:10
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Sulaukėme Brigitos laiško, kuriame ji pasakoja apie savo patirtį su nereikalingais kilogramais po gimdymo. Jos lieknėjimas susidėjo iš 4 etapų, sužinokime, kokių.
Žagarėje - vyšnių festivalis  (42)
2014 m. liepos 19 d. 16:23
Šeštadienis - didžioji Žagarės vyšnių festivalio diena, sutraukianti į miestą daugiausia lankytojų ir svečių. Šiemet jos akcentas - originalumo festivaliui suteikianti Kaliausių manija, nuo vidudienio užvaldysianti festivalio dalyvius.
Nevaikiški žaidimai: vienuolikmetis peiliu smeigė sesutei  (14)
2014 m. liepos 19 d. 11:21
Joniškio rajono policija penktadienį gavo informaciją, kad paauglys peiliu sužalojo mažametę seserį.
Kokį išskirtiniausią bruožą turi kiekvienas Zodiako ženklas?  (2)
2014 m. liepos 18 d. 11:05
Vienas Zodiako ženklas gali didžiuotis geležine kantrybe, kitas - neribota fantazija, o trečias - gebėjimu tvarkytis. Kokias išskirtiniausias savybes turi skirtingų Zodiako ženklų vaikai?
Vyšnių festivalis ir kiti šio savaitgalio renginiai
2014 m. liepos 18 d. 09:34
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Kelios savaitės be aktyvaus judėjimo ir rezultatų – kaip nebūta
2014 m. liepos 16 d. 14:47
Prasidėjus vasaros sezonui, nemaža dalis visus metus aktyviai ir reguliariai sportavusių žmonių atleidžia vadeles. Tačiau užtenka vos dviejų savaičių pertraukos ir pasiekti visų metų aktyvaus sezono rezultatai pradeda sparčiai tirpti. Jei tokia pertrauka užsitęsia mėnesį ir daugiau, žmogus grįžta į pirminę situaciją – siekti jau pasiekto rezultato tenka iš naujo.
Vos kelios savaitės be aktyvaus judėjimo ir rezultatų – kaip nebūta
2014 m. liepos 16 d. 10:06
Prasidėjus vasaros sezonui, nemaža dalis visus metus aktyviai ir reguliariai sportavusių žmonių atleidžia vadeles. Tačiau užtenka vos dviejų savaičių pertraukos ir pasiekti visų metų aktyvaus sezono rezultatai pradeda sparčiai tirpti. Jei tokia pertrauka užsitęsia mėnesį ir daugiau, žmogus grįžta į pirminę situaciją – siekti jau pasiekto rezultato tenka iš naujo.
Maskvoje gyvenanti lietuvė: teko girdėti pašaipų, kad draugaujame su Ukrainos fašistais  (376)
2014 m. liepos 16 d. 05:30
Sutikę lietuvius, maskviečiai mini jau ne Arvydą Sabonį , o režisierių Rimą Tuminą, ledo šokėjus Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą, aktorę Ingeborgą Dapkūnaitę ir kitus. Kartais Maskvoje lietuviai pašiepiami dėl estiško lėtumo, Ukrainos palaikymo ir pajuokiami, esą draugauja su Ukrainos fašistais.
Nuotraukų konkursas „Vasaros žaidimai“
2014 m. liepos 15 d. 13:15
Kviečiame dalyvauti naujame nuotraukų konkurse „ Vasaros žaidimai“, kur jūsų laukia šaunios dovanos mažiesiams!
„Žaidimų naujienos“: informacija zombių mėgėjams apie H1Z1 projektą
2014 m. liepos 14 d. 17:59
Šiandien „Žaidimų naujienose“: „Dragon Age: Inquisition“ sulaukė net 16-os minučių trukmės pristatomojo filmuko; trečiasis „Halo“ tik dabar atskleidė dar vieną kodo paslaptį; pamatysite kokius neįtikėtinus triukus pilotuodami naikintuvus atlikinėja „GTA Online“ žaidėjai ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.