žaidimai

5 dalykai, kurių mes galime pasimokyti iš vaikų
2014 m. liepos 24 d. 00:05
„Tu dar mažas ir nieko nesupranti", „Paūgėk, tada galėsi mane pamokyti"... Prisipažinkime, kad šiuos moralus vaikams esame girdėję ar sakę ne kartą. Tačiau ar kartais susimąstėme, kad maži vaikai taip pat gali būti mūsų mokytojai? Kad mes, baigusieji ne po vieną Universitetą, dirbantys prestižinius darbus, taip pat galime kai ko pasimokyti iš savo dvimečių, trimečių ar penkiamečių?
Ar reikėtų raudonuoti, jei jūsų augintinis turi keistų pomėgių?  (3)
2014 m. liepos 23 d. 17:06
Ieškote, kuo motyvuoti savo augintinį? Nėra prasmės žvelgti į kitų žmonių patarimus - Vilniuje veikiančios šunų dresūros mokyklos „ Educated Dog ” atliktas tyrimas rodo, kad kiekvieno šuns pomėgiai yra labai individualūs.
Lietuvą pasiekė niujorkietiškas išradimas vaikų kūrybingumui skatinti
2014 m. liepos 23 d. 10:31
Šiandien į Lietuvą atkeliavo Niujorke, JAV architektų sukurtas ypatingas žaidimas - „Vaizduotės aikštelė" (angl. „Imagination Playground), lavinantis 2-10 metų vaikų kūrybingumą ir socialinius įgūdžius. Tai vienspalvis konstruktorius, susidedantis iš 200 didžiulių skirtingų formų kilnojamų detalių.
Baletą šoka su kūdikiu nešynėje - įsitikinkite patys FOTO  (3)
2014 m. liepos 22 d. 00:00
Auginant kūdikį namuose, užsidaryti tarp keturių sienų nebūtina. Netgi su visai mažais vaikučiais galima surasti įdomių užsiėmimų.
5 būdai patikrinti, ar jūsų santuoka iš meilės, ar dėl praktinių sumetimų  (65)
2014 m. liepos 21 d. 23:12
Santuoka sukurta dėl praktinių sumetimų kartais gali būti kur kas tvirtesnė nei tokia, kai tuokiamasi tik iš didelės meilės . Kita vertus, santuoka iš meilės yra tai, apie ką svajoja ir ko siekia daugelis vienišių. Sužinokite, kokia yra jūsų santuoka!
„Žaidimų naujienos“: „Star Wars“ filmas bus atkurtas „Minecraft“ pasaulyje
2014 m. liepos 21 d. 19:28
Šiandien „Žaidimų naujienose“ žiūrėkite: „The Wolf Among Us“ prekyboje pasirodys ir dėžutėse; „Xbox One“ pardavimai it strėlė šovė į viršų; „WiiU“ konsolė bando atsikratyti vaikiškos prekės įvaizdžio ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Lietuvos mokslas: laviravimas ties sukčiavimo riba  (95)
2014 m. liepos 21 d. 11:46
Skaitant dar 2012 metais paskelbtas Lietuvos ateities vizijas burnoje net saldu darosi: mokslo finansavimą iki 2020 metų ketinama padidinti iki beveik 2 proc. BVP , o registruojamų patentų skaičių padidinti iki 150 per metus. Atitinkamai turėtų augti ir pagrindinių fundamentaliųjų mokslų atstovų produktų – straipsnių recenzuojamuose žurnaluose – kiekis. Tačiau pažvelgus į realybę saldumas staiga apkarsta.
Svajonių duetas: Enrique Iglesias ir Kylie Minogue uždainavo kartu  (2)
2014 m. liepos 21 d. 11:33
Ką bendra turi populiarusis ispanų dainininkas Enrique Iglesias ir australų scenos karalienė Kylie Minogue? Šįmet jie abu pirmą kartą koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje: Enrique joje pasirodys gruodžio 2-ąją, o Kylie – spalio 31-ąją. Tačiau tai nėra vienintelis dviejų įžymių dainininkų ryšys.
30 kg atsikračiusi Brigita: laikausi keturių taisyklių  (9)
2014 m. liepos 21 d. 11:10
Istorijų konkursas „Kaip po gimdymo atsikračiau svorio" tęsiasi. Sulaukėme Brigitos laiško, kuriame ji pasakoja apie savo patirtį su nereikalingais kilogramais po gimdymo. Jos lieknėjimas susidėjo iš 4 etapų, sužinokime, kokių.
Žagarėje - vyšnių festivalis  (43)
2014 m. liepos 19 d. 16:23
Šeštadienis - didžioji Žagarės vyšnių festivalio diena, sutraukianti į miestą daugiausia lankytojų ir svečių. Šiemet jos akcentas - originalumo festivaliui suteikianti Kaliausių manija, nuo vidudienio užvaldysianti festivalio dalyvius.
Nevaikiški žaidimai: vienuolikmetis peiliu smeigė sesutei  (16)
2014 m. liepos 19 d. 11:21
Joniškio rajono policija penktadienį gavo informaciją, kad paauglys peiliu sužalojo mažametę seserį.
Kokį išskirtiniausią bruožą turi kiekvienas Zodiako ženklas?  (2)
2014 m. liepos 18 d. 11:05
Vienas Zodiako ženklas gali didžiuotis geležine kantrybe, kitas - neribota fantazija, o trečias - gebėjimu tvarkytis. Kokias išskirtiniausias savybes turi skirtingų Zodiako ženklų vaikai?
Vyšnių festivalis ir kiti šio savaitgalio renginiai
2014 m. liepos 18 d. 09:34
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Kelios savaitės be aktyvaus judėjimo ir rezultatų – kaip nebūta
2014 m. liepos 16 d. 14:47
Prasidėjus vasaros sezonui, nemaža dalis visus metus aktyviai ir reguliariai sportavusių žmonių atleidžia vadeles. Tačiau užtenka vos dviejų savaičių pertraukos ir pasiekti visų metų aktyvaus sezono rezultatai pradeda sparčiai tirpti. Jei tokia pertrauka užsitęsia mėnesį ir daugiau, žmogus grįžta į pirminę situaciją – siekti jau pasiekto rezultato tenka iš naujo.
Vos kelios savaitės be aktyvaus judėjimo ir rezultatų – kaip nebūta
2014 m. liepos 16 d. 10:06
Prasidėjus vasaros sezonui, nemaža dalis visus metus aktyviai ir reguliariai sportavusių žmonių atleidžia vadeles. Tačiau užtenka vos dviejų savaičių pertraukos ir pasiekti visų metų aktyvaus sezono rezultatai pradeda sparčiai tirpti. Jei tokia pertrauka užsitęsia mėnesį ir daugiau, žmogus grįžta į pirminę situaciją – siekti jau pasiekto rezultato tenka iš naujo.
Maskvoje gyvenanti lietuvė: teko girdėti pašaipų, kad draugaujame su Ukrainos fašistais  (376)
2014 m. liepos 16 d. 05:30
Sutikę lietuvius, maskviečiai mini jau ne Arvydą Sabonį , o režisierių Rimą Tuminą, ledo šokėjus Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą, aktorę Ingeborgą Dapkūnaitę ir kitus. Kartais Maskvoje lietuviai pašiepiami dėl estiško lėtumo, Ukrainos palaikymo ir pajuokiami, esą draugauja su Ukrainos fašistais.
Nuotraukų konkursas „Vasaros žaidimai“
2014 m. liepos 15 d. 13:15
Kviečiame dalyvauti naujame nuotraukų konkurse „ Vasaros žaidimai“, kur jūsų laukia šaunios dovanos mažiesiams!
„Žaidimų naujienos“: informacija zombių mėgėjams apie H1Z1 projektą
2014 m. liepos 14 d. 17:59
Šiandien „Žaidimų naujienose“: „Dragon Age: Inquisition“ sulaukė net 16-os minučių trukmės pristatomojo filmuko; trečiasis „Halo“ tik dabar atskleidė dar vieną kodo paslaptį; pamatysite kokius neįtikėtinus triukus pilotuodami naikintuvus atlikinėja „GTA Online“ žaidėjai ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Zoologijos sodas sugalvojo būdą užsidirbti iš džinsų
2014 m. liepos 14 d. 15:50
Viena Japonijoje džinsus gaminanti kompanija sugalvojo itin įdomų būdą, kaip savo gaminiams suteikti populiarią senų, nunešiotų drabužių išvaizdą. „ Zoo Jeans “ džinsai yra „sukurti“ pavojingų plėšrūnų: siuvimui naudojamą medžiagą apdrasko zoologijos sode gyvenantys tigrai, liūtai ir lokiai.
Meilės horoskopas antrajai vasaros pusei  (5)
2014 m. liepos 14 d. 11:35
Vasara - geriausias metas užmegzti romaną! O ar maloni pažintis išaugs į rimtą draugystę? Sužinok perskaičiusi didįjį specialaus atostogautojų žurnalo „ Panelė Bling Bling“ meilės horoskopą !
10 paprastų būdų tapti patraukliam žmonėms  (33)
2014 m. liepos 13 d. 19:28
Ar pastebėjote, kad yra žmonių, kurie visiems kelia simpatiją? Vienoje serialo „Proto žaidimai“ serijoje vienas veikėjas taip apibūdino visų mėgstamus žmones: jie pasirengę iš karto pripažinti savo silpnybes, nelaukia, kol jos atsiskleis bėgant laikui.
V. Baltraitienė. Tiesioginiai mero rinkimai – minusų daug, bet paskaičiuokime ir pliusus  (27)
2014 m. liepos 13 d. 10:08
Įteisinti tiesioginius mero rinkimus, taip skatinant didesnį rinkėjų pasitikėjimą, asmeninę mero atsakomybę, skaidresnę ir stabilesnę valdžią, buvo siekiama jau ne pirmą dešimtmetį.
TESTAS padės sužinoti stiprias ir silpnas jūsų vaiko savybes
2014 m. liepos 13 d. 00:00
Koks Jūsų vaikas ? Ramuolis, pusvalandį svarstantis, lipti jam per slenkstį, ar palūkėti, kol atbėgs mama ir paslaugiai perneš?
„Žaidimų naujienos“: internete pasirodė pirmieji „The Last of Us: Remastered“ paveikslėliai  (2)
2014 m. liepos 11 d. 16:19
Šiandien „Žaidimų naujienose“: „Microsoft“ tęsia agitacijas kurstančias „Xbox 360“ konsoles pakeisti į „Xbox One“; „DriveClub“ sulauks specialaus „Sony PlayStation 4“ konsolės leidimo; „The Humble Bundle“ vėl siūlo ypatingas prekes ir dar daugiau naujienų iš žaidimų pasaulio.
Rekomenduojame: įdomiausi šio savaitgalio renginiai
2014 m. liepos 11 d. 00:00
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Tiesiog kitoks seksas ar agresijos apraiškos?  (23)
2014 m. liepos 10 d. 15:22
Matėte Kventino Tarantino filmą „Mirties įrodymas“? Jame pasakojama apie maniaką žudiką Maiką, kurio aukomis tampa merginos. Maikas pasitenkina tik jas suvažinėjęs. Kaskadininko maniako vaidmuo, kurį sukūrė garsus Holivudo aktorius Kurtas Raselas, ne kas kita kaip vyro agresoriaus paveikslas. Galbūt nustebsite, bet atsiras ne viena moteris, kuri šiame personaže atpažins vyro, šalia kurio užmiega, bruožus.
MTB dviračių maratonų taurės varžybose – šeimyniškiausias etapas
2014 m. liepos 10 d. 06:48
Šį sekmadienį (liepos 13 d.) Molėtuose MTB dviračių taurės varžybos pasieks savo šio sezono pusiaują – įvyks trečias 2014 metų Lietuvos dviračių maratonų taurės etapas. „ Molėtai yra išskirtinai graži ir dalyvių mėgiama vieta. Šios trasos unikalumas tas, kad starto – finišo linija yra visiškai šalia ežero, dėl to visada sulaukiame papildomai žiūrovų. Be to, Molėtuose visada su mumis būna grupė „The Road Band“, kuri bus ir šį kartą“, - apie būsimą etapą pasakojo renginio organizatorius Arūnas Daugirdas .
Interjero horoskopas: dekoravimo ypatumai pagal zodiako ženklą  (3)
2014 m. liepos 10 d. 00:00
Jaučiai mėgsta atsiriboti, Avinai jaučia silpnybę avangardui, o Dvyniams patinka pokyčiai. Ar jūsų zodiako ženklas turi įtakos skoniui, stiliaus pojūčiui ir polinkiams interjero dekoravimo srityje?
Patarimai, kaip atsikratyti priklausomybės socialiniams tinklalapiams  (8)
2014 m. liepos 9 d. 14:44
Viskas nėra taip sudėtinga, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, tiesiog pasinaudokite vertingais patarimais.