žaidimai

Liepos mėnesio HOROSKOPAS
2015 m. birželio 30 d. 00:00
Laukia itin įdomus, įvykių kupinas mėnuo. Liepos 1-ąją ir 31-ąją pasirodysianti pilnatis pažadins romantinius jausmus. Tačiau drauge pastebimas net penkias savaites truksiantis retas reiškinys – Venera judės atbuline eiga. Vadinasi, įvykius teks sulėtinti. Gali svarstyti, kas tau tikrai rūpi, tačiau svarbius darbus atidėk iki rugsėjo.
12-os dalių dienoraštį apie medaus mėnesį parašęs D. Zvonkus: jei pradėtume Kuboje mergaitę, pavadintume ją Marisol  (111)
2015 m. birželio 29 d. 18:50
Deivydas ir Katažina Zvonkai prieš keletą savaičių drauge kopinėti medaus buvo išvykę į Kubą. Saulėtoje šalyje jie praleido apie dvi savaites, įspūdžius, kuriuos patyrė drauge, D. Zvonkus suguldė į įspūdingą 12-os dalių dienoraštį. Kaip kompozitoriui ir atlikėjui sekėsi valdyti plunksną pasakojant kelionės įspūdžius – DELFI skaitytojų teismui.
Molėtai šventė savo gimtadienį
2015 m. birželio 29 d. 15:09
Nuklegėjo nuaidėjo spalvingoji Molio miesto šventė Molėtuose, net tris dienas dovanojusi Molėtų krašto žmonėms ir svečiams įdomų, gražų, linksmą reginį.
Kompiuteriniai žaidimai – menas, nesusilaukiantis pripažinimo dėl stereotipų
2015 m. birželio 29 d. 13:10
Kompiuteriniai žaidimai neabejotinai yra menas, tačiau tai suvokti trukdo vyraujantys stereotipai, kuriuos kuria ir jų žaidėjai, ir kūrėjai. Taip tvirtina dizaineris, programuotojas Jonas Lekevičius, populiariausius pasaulio žaidimus prilyginantis Holivudo filmams.
Kodėl D. Tuskas B. Obamai padovanojo kompiuterinį žaidimą?  (14)
2015 m. birželio 28 d. 17:20
Juk padovanojęs kumščio dydžio deimantą su aukso grandine tikrai būtų labiau nudžiuginęs Baracką Obamą. Tačiau kaip visada politinių lyderių dovanos turi labiau simbolinę, o ne materialią vertę.
Katė, kuri trukdo šeimininkui žaisti kompiuterinius žaidimus  (18)
2015 m. birželio 28 d. 10:27
Vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip katė Nala bando iš savo šeimininko, žaidžiančio kompiuterinius žaidimus, išsireikalauti dėmesio ir švelnumo, užkariauja internetą. Vaizdo įrašas socialinėje žiniasklaidoje paskelbtas birželio viduryje.
Liūdniausia pasaulio katė: vieni jos gaili, kiti juokiasi  (34)
2015 m. birželio 26 d. 18:22
Katė vardu Luhu dėl savo išraiškos laikoma viena liūdniausių kačių pasaulyje. Socialiniame tinkle „Instagram“ ją seka beveik 15 tūkstančių žmonių, skelbia portalas mirror.co.uk .
„Žaidimų naujienos“: svarbiausi E3 konferencijos akcentai
2015 m. birželio 26 d. 16:33
Štai ir užbaigiame savo laidų ciklą apie šių metų E3 konferenciją. Paliekant šią temą už nugarų, prisiminkime svarbiausius šių metų įvykius ir naujienas.
V. Putinas „užtikrintai žengia per sunkumus“, o rusai skaičiuoja paskutines kapeikas  (769)
2015 m. birželio 26 d. 16:16
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vis kartoja, kad gilios krizės šalyje nėra. Tačiau net jei jam pavyksta tuo įtikinti kai kurios gyventojus, ekonominiai rodikliai Rusijos vadovo valiai nepasiduoda.
Garsiausias mažaūgis Holivudo aktorius filme „Pikseliai“ gelbės Žemę
2015 m. birželio 26 d. 14:48
Mažiau kaip po mėnesio Lietuvą pasieks vienu laukiamiausių šios vasaros filmų pakrikštyta fantastinė veiksmo juosta „Pikseliai“ (angl. „Pixels“). Greta komikų Adamo Sandlerio ir Josho Gado į Žemės gelbėtojų gretas stos, ko gero, garsiausias Holivudo mažaūgis aktorius, serialo „Sostų karai“ gerbėjams puikiai pažįstamas Peteris Dinklage‘as.
Maistas paplūdimyje: svarbu, ne ką valgote, bet kaip tą darote  (8)
2015 m. birželio 26 d. 14:12
Vasarą daug laiko praleidžiame paplūdimyje ir gamtoje, todėl pavalgyti namie ne visuomet pavyksta. Gabendami ir vartodami maisto produktus kartais rizikuojame tai daryti nesaugiai. Paplūdimyje ar gamtoje, toli nuo šaldytuvo, dauguma produktų yra netinkami. Visuomenės sveikatos instituto direktorius Rimantas Stukas informavo, į ką reikia atkreipti dėmesį užkandžiaujant pajūryje.
Vasaros aktualija: puoduko ABC  (8)
2015 m. birželio 25 d. 15:21
Nuo rudens mano vaikas pradės eiti į darželį. Norėčiau pradėti jį pratinti sėstis ant puoduko. Ar jau tinkamas laikas dvejų berniukui? Kaip tai turėčiau daryti? Alvyda
Ženklai ir intuicija: kaip pastebėti, suprasti ir naudotis  (10)
2015 m. birželio 25 d. 11:47
Skaitydama įvairias įkvepiančias pozityvaus mąstymo knygas ir sekdama jų gyvenimo bei minčių formavimo patarimais, visuomet jose pasigesdavau vieno svarbaus dalyko. Na, sugalvojai norą, aiškiai ir ryškiai jį vizualizuodamas perdavei pasąmonei, ir kas toliau? Sėdi ant sofos ir lauki, kol išsipildys? Buvo akivaizdu, kad vieną svarbų momentą didžioji dalis pozityvaus mąstymo skleidėjų akcentavo nepakankamai stipriai. O jis, mano manymu, yra esminis ir tikrai vertas atskiros temos.
Pakeliaukime po pasaką
2015 m. birželio 25 d. 10:56
Karštą vasaros dieną čia net pasišokinėdamas dunda kelias – paprastas kaimo vieškelis, sukeldamas dulkių debesis... Matai, kaip tolsti nuo kasdienės darbų ir minčių rutinos, jauti, kaip oras tampa grynas, o nykstantis miesto šurmulys sustabdo tave: „ČIA GYVENA PASAKA“. Neieškokite internetiniuose puslapiuose: kaimo tokiu pavadinimu Zarasų rajone tikrai nėra. Čia – VAJASIŠKIS.
Joninės – proga pažaisti ir pabūti gamtoje  (1)
2015 m. birželio 23 d. 15:38
Joninės , arba Rasos – sena, pagoniškas tradicijas išsaugojusi šventė. Ją lydi vandens, ugnies, mitų ir senųjų papročių simbolika, kuri skatina išlaisvinti fantaziją, padeda sustiprinti ryšį su gamta. Kadangi ši šventė jau trylikti metai Lietuvoje yra nedarbo diena, daugelis ją paverčia artimųjų sambūrio bei šeimos žaidimų diena.
Ką su vaikais veikti per Jonines?
2015 m. birželio 23 d. 14:59
Joninės , arba Rasos – sena, pagoniškas tradicijas išsaugojusi šventė. Ją lydi vandens, ugnies, mitų ir senųjų papročių simbolika, kuri skatina išlaisvinti fantaziją, padeda sustiprinti ryšį su gamta. Kadangi ši šventė jau trylikti metai Lietuvoje yra nedarbo diena, daugelis ją paverčia artimųjų sambūrio bei šeimos žaidimų diena.
Lietuvoje švenčiamos Joninės: kur nueiti  (66)
2015 m. birželio 23 d. 07:34
Dar neturintiems planų, kur ir kaip turiningai paminėti Jonines, kurios šiemet švenčiamos iš antradienio į trečiadienį, rekomenduojama aplankyti kasmet bene daugiausia lankytojų tą dieną pritraukiančias vietas. Ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventė - Joninės - ypač mėgstama ir kasmet smagiai švenčiama visoje Lietuvoje .
Joninės trečiadienį: kaip įdomiai jas paminėti?  (5)
2015 m. birželio 22 d. 18:18
Ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventė – Joninės ypač mėgstama ir kasmet smagiai švenčiama visoje Lietuvoje . Šiemet ji bus švenčiama savaitės viduryje – iš antradienio į trečiadienį. Dar neturintiems planų, kaip ir kur turiningai paminėti vasaros saulėgrįžos dieną, rekomenduojama aplankyti kasmet bene daugiausiai lankytojų per Jonines pritraukiančias vietas, kurios buvo atnaujintos panaudojus ES investicijas.
Nepamiršk judėti: šios vasaros aktyvaus laisvalaikio TOP 5
2015 m. birželio 22 d. 17:37
Atėjo vasara. Tad metas vykdyti pažadus – judėti daugiau, laiką leisti aktyviau, daugiau sportuoti ir netgi susitikus su draugais – sportuoti, ir netgi išėjus į lauką su šeima – sportuoti.
Ilgiausia diena ir trumpiausia naktis: ką galima nuveikti  (28)
2015 m. birželio 22 d. 12:21
Ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties šventė - Joninės ypač mėgstama ir kasmet smagiai švenčiama visoje Lietuvoje .
A.Jagelavičiūtė atvira: „Seksualumas ir nėštumas – nesuderinama"  (3)
2015 m. birželio 22 d. 10:06
Naujausiame, liepos numeryje, žurnalui „Tavo vaikas" išpildyti dar vienos būsimos mamos svajonę - susikurti vasaros stilių padėjo drabužių parduotuvė „Benetton" ir STILIUSOS.LT komanda.
Kompiuterinių žaidimų specialistai: žaidimai vaidmenimis gali prakalbinti žaidėjo sąžinę  (11)
2015 m. birželio 21 d. 21:10
Kompiuteriniai žaidimai vaidmenimis (arba RPG ) išsiskiria tuo, kad net virtualioje erdvėje galima permąstyti klausimus, kurie iškyla tikrame gyvenime, ir priverčia apgalvoti moralines problemas, LRT Radijui sako kompiuterinių žaidimų kritikas Artūras Rumiancevas. „Dauguma žaidimų vaidmenimis yra mokslinės arba maginės fantastikos. Kūrėjai tokią temą dažnai pasirenka ne tik dėl to, kad žmonėms patinka nykštukai ir elfai, bet ir dėl to, kad gali paliesti kažkokias socialines problemas arba jas pateikti kitaip, negu yra mūsų pasaulyje. Tokiu būdu jie gali nagrinėti, tarkim, seksualinių mažumų klausimus, rasių santykius“, – kalba A. Rumiancevas.
„Kultūros naktis 2015”: vilniečiai galėjo pasimėgauti daugiau nei 100 renginių  (21)
2015 m. birželio 19 d. 22:56
Vilniečiai ir miesto svečiai penktadienio naktį nemiegojo – sostinėje vyko festivalis „ Kultūros naktis 2015“. Nuo pat 18 valandos po įvairias sostinės erdves pasklido aktoriai, muzikantai, dailininkai, šokėjai. Jau tapo tradicija, kad kasmet festivalio metu sostinę merkia lietus, tačiau sulaukus vakaro sostinės dangus pragiedrėjo. Mieste netrūko žmonių, pasiilgusių nemokamų renginių.
„Žaidimų naujienos“: žinios iš „Electronic Arts“ stovyklos
2015 m. birželio 19 d. 12:01
Šiandien tęsiame kelionę po E3 ir keliamės į „ Electronic Arts kompanijos“ stovyklą. Kaip ir kitų kūrėjų, taip ir EA pristatymuose netrūko netikėtumų ir karštų naujienų.
Įspūdinga Joninių šventė Trakų Vokėje
2015 m. birželio 19 d. 00:00
Atsinaujinęs Trakų Vokės dvaras lankytojus vilios tradicijomis ir modernumu: apeigos, ekomugė, koncertai iki ryto.
„Žaidimu naujienos“: „Microsoft“ naujovės E3 konferencijoje
2015 m. birželio 18 d. 18:26
Vakar pabuvojome kompanijos „Bethesda“ E3 parodos stovykloje, o šiandieną keliamės į „ Microsoft “ štabą.
Serialo „Jaunosios melagės“ žvaigždė A. Benson filme „Pikseliai“ tapo seksualia kovotoja
2015 m. birželio 18 d. 17:02
Iš populiaraus JAV serialo „Jaunosios melagės“ (angl. „Pretty Little Liars“) žiūrovams pažįstama aktorė Ashley Benson šią vasarą pasiruošusi įkrėsti jai kelią pastosiantiems vyrukams į kailį naujajame fantastiniame veiksmo filme „Pikseliai“ (angl. „Pixels“). Šviesiaplaukė mergina juostoje įkūnijo kompiuterinio žaidimo heroję Ledi Lizą.
Festivalis „Kultūros naktis 2015“ – 9 erdvės, kurių negali nepamatyti  (9)
2015 m. birželio 18 d. 14:21
Jau devintus metus rengiamas vienos nakties kultūros ir meno festivalis „Kultūros naktis“ yra vilniečių ir miesto svečių itin laukiamas kultūrinis nuotykis. Tai įrodo ir kasmet vis didėjantis festivalio lankytojų skaičius. Jūsų dėmesiui - 9 šių metų projektai, kurių nevertėtų praleisti.
Penktadienį siūlo prisiminti šienapjūtės tradicijas  (3)
2015 m. birželio 18 d. 13:54
Penktadienį Dubysos regioninio parko direkcija kviečia atvykti į įdomų renginį, kur bus prisimenamos šienapjūtės tradicijos. Organizatoriai gamtos prieglobstyje žada įdomių senovinių žaidimų.