Vingio parke

Ar žinote, kaip taisyklingai bėgioti?  (17)
2014 m. liepos 20 d. 20:21
Atšilus orams, gatvėse pasirodo vis daugiau bėgiojančiųjų: kas tai daro dėl sveikatos, kas dėl mados, o kas rimtai sportuoja. Tik ar visi bėgioja taisyklingai? „Labas rytas“ pasidomėjo, kokios yra pagrindinės bėgikų klaidos.
Jaunasis boksininkas: marškinėlius su SSRS ženklu Gariūnuose pirkau už 5 Lt  (426)
2014 m. liepos 17 d. 09:44
Sostinės Vingio parke surengtoje Rusijos dienos šventėje marškinėlius su raidėmis „CCCP“ ( SSRS ) ir herbu vilkėjęs septyniolikmetis vilnietis teigė žinojęs, kad draudžiama piešti bei platinti sovietinius ženklus, tačiau esą nė neįtarė, jog draudžiama vilkėti drabužius su tokiais ženklais.
5 priežastys moterims bėgioti su drauge  (2)
2014 m. liepos 10 d. 14:03
Merginoms visada viską daryti smagiau su draugėmis. Ne išimtis ir bėgiojimas – daug dažniau galima pamatyti kartu bėgiojančias drauges. Vis daugiau dalyvių pritraukia ir masiniai moterų bėgimai, pavyzdžiui, rugpjūtį vyksiantis naktinis moterų bėgimas „We Own The Night“. Planuojama, kad šiais metais jame dalyvaus dvigubai daugiau bėgimo entuziasčių nei pernai.
5 priežastys, kodėl norint atsikratyti svorio verta bėgioti su drauge  (1)
2014 m. liepos 10 d. 12:26
Merginoms visada viską daryti smagiau su draugėmis. Ne išimtis ir bėgiojimas – daug dažniau galima pamatyti kartu bėgiojančias drauges . Vis daugiau dalyvių pritraukia ir masiniai moterų bėgimai, pavyzdžiui, rugpjūtį vyksiantis naktinis moterų bėgimas „We Own The Night“. Planuojama, kad šiais metais jame dalyvaus dvigubai daugiau bėgimo entuziasčių nei pernai.
L. Rimkevičienė: augindama vaikus atsisakiau ne tik viešojo gyvenimo  (34)
2014 m. liepos 7 d. 00:00
Ką šiandien veikia ir kuo gyvena žurnalistė Liepa Rimkevičienė .
Valstybės dieną Lietuvoje vainikavo Tautiška giesmė  (150)
2014 m. liepos 6 d. 20:51
Sekmadienį švenčiamą Mindaugo karūnavimo dieną vainikavo šalies himno giedojimas.
Tautinio kostiumo dienos proga tradiciniais drabužiais pasipuošė ir šalies vadovė  (124)
2014 m. liepos 6 d. 18:52
Sekmadienį pirmą kartą minint Tautinio kostiumo dieną šalies vadovė Dalia Grybauskaitė pasipuošė tradiciniais rūbais. Prezidentė vilkėdama tautiniu kostiumu pasirodė Dainų šventės „Čia mano namai“ uždarymo koncerte Vingio parke .
Per 24 valandas Lietuva garsiai nuskambės bent 42 užsienio vietovėse visame pasaulyje  (36)
2014 m. liepos 4 d. 17:21
Ar kada girdėjote apie nykštukinę Majoto salą Indijos vandenyne? O jos gyventojai apie Lietuvą išgirs jau šio sekmadienio vakarą. Ne tik apie Lietuvą, bet ir apie mūsų tautos unikalią tradiciją vienu metu visame pasaulyje savo šalies garbei giedoti himną.
5-asis tarptautiniame sakralinės muzikos chorų festivalyje-konkurse – chorai iš užsienio šalių  (1)
2014 m. liepos 4 d. 11:11
Vos tik pasibaigus dainų šventei liepos 6 d. Vingio parke , kitą dieną Vilniuje prasidės 5-asis tarptautinis sakralinės muzikos chorų festivalis-konkursas “ Laudate Dominum ”. Festivalyje dalyvaus meno kolektyvai iš Latvijos, Lenkijos , Vokietijos , Čekijos ir Airijos.
Liepos mėnesio renginiai: ko geriau nepraleisti  (6)
2014 m. liepos 3 d. 09:47
Prasidėjo antrasis vasaros mėnuo, kuris žada įvairiausių renginių, praskaidrinsiančių nuotaiką net niūriausią dieną.
Dainų šventės režisiere tapusi E. Mildažytė: organizavimas kainavo žilų plaukų  (35)
2014 m. birželio 30 d. 17:44
Televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Edita Mildažytė tapo šių metų viena iš jubiliejinės Dainų šventės režisierių. Žinomai moteriai patikėta Dainų diena, kuriai ji rašys scenarijų, vedėjų tekstus ir režisuos grandiozinį, Vingio parke vyksiantį renginį.
Moterų bėgimo dalyvės nuspalvino ir papuošė Vilniaus Vingio parką  (2)
2014 m. birželio 28 d. 12:59
Vilniaus Vingio parke šeštadienį puikiu oru įvyko „AVON moterų bėgimas“. Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis bei kompanijos „AVON“ atstovai džiaugiasi, kad šiemet, kaip ir pernai, moterų bėgimas Lietuvos sostinės viename gražiausių parkų sulaukė itin gausaus bėgikių skaičiaus ir jų dėmesio.
Ir Š. Birutis sutinka: žiūrovai gali pasipiktinti  (75)
2014 m. birželio 27 d. 19:09
Šeštadienį prasidedanti 90-metį mininti Lietuvos dainų šventė šįmet bus brangesnė – bilietai į koncertus sieks 10-150 Lt. Kultūros ministras Šarūnas Birutis sutinka, kad žiūrovai dėl to gali pasipiktinti.
Maratonininkė D. Lobačevskė ruošiasi sugrįžimui į profesionalų sportą  (1)
2014 m. birželio 26 d. 22:15
Birželio 7 dieną dukrelės Atėnės sulaukusi maratono bėgikė Diana Lobačevskė jau išsitraukė savo bėgimo batelius. Moteris nepabūgo lietingų orų ir pasikvietusi drauges surengė treniruotę prie Vilniaus Baltojo tilto.
Iš lengvosios atletikos komandų čempionato – su optimistiška gaida  (2)
2014 m. birželio 26 d. 15:25
Estijos sostinėje Taline vykusiame Europos komandiniame pirmos lygos lengvosios atletikos čempionate lietuviai gėdos nepadarė. Nuo 2009 metų, kada atskiri vyrų ir moterų komandiniai čempionatai buvo sujungti, mūsiškiai pirmos lygos varžybose grūmėsi tik kartą bei užėmė paskutinę dvyliktą vietą. Šiemet Lietuvos lengvaatlečiai po pirmos varžybų dienos buvo net šešti, o galutinėje įskaitoje liko dešimti. Aplenkę Slovėnijos ir Vengrijos komandas jie įvykdė pagrindinę užduotį – išsaugoti vietą pirmoje lygoje.
Jubiliejinė Dainų šventė jau kitą savaitę kviečia visus sugrįžti namo  (8)
2014 m. birželio 26 d. 11:34
„Čia – mano namai“ – tokius žodžius liepos 2-6 d. ištars per 37 tūkstančiai Dainų šventės dalyvių ir šimtai tūkstančių žiūrovų. Jau kitą savaitę po ketverių metų į Lietuvos sostinę susibursiantys ir dieną naktį melodijomis, ritmais užliesiantys Vilniaus gatves, aikštes ir parkus atlikėjai bei svečiai vėl primins jau 90 metų šalyje gyvą dainų švenčių tradiciją. Jai paminėti skirtas renginys aidės jau šį šeštadienį, birželio 28 dieną, Kaune . Šventinis šurmulys sostinėje prasidės jau kitą savaitę – visos šventės metu gatvėse netrūks ne tik dainų ir šurmulio, bet ir šventei skirtų netikėtų staigmenų.
Moterys naktį vėl bėgios po Vilnių  (6)
2014 m. birželio 26 d. 09:26
Rugpjūčio 23 d., šeštadienį, jau antrą kartą Lietuvoje vyks naktinis moterų bėgimas „We Own The Night Vilnius“ (liet. „Mums priklauso naktis“). Pernai šis netradicinis bėgimas subūrė daugiau nei 1,2 tūkst. moterų minią. Tikimasi, kad šiemet įveikti 5 km distanciją bei puikiai praleisti laiką, užkariaujant naktinį Vilniaus senamiestį, susirinks dvigubai daugiau bėgimo entuziasčių.
Olimpietė R. Drazdauskaitė pirmoji išbandė moterų bėgimo trasą  (1)
2014 m. birželio 25 d. 18:34
Trečiadienį Vilniaus Vingio parke maratonininkė Rasa Drazdauskaitė apžiūrėjo „AVON moterų bėgimo“ trasą. Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis bei kompanijos „AVON“ komunikacijos vadovė Vytautė Žalytė tikisi, kad šiemet, kaip ir pernai, moterų bėgimas sulauks gausaus bėgikių skaičiaus.
Lietuvos moterų regbio-7 rinktinė Vilniuje lauks žiūrovų palaikymo  (2)
2014 m. birželio 25 d. 12:17
Jau šį šeštadienį (birželio 28 d.) prasidės jau antras Europos regbio-7 čempionatas Lietuvoje šiais metais. Šįkart Lietuvos sostinėje Vilniuje vyks Europos moterų regbio-7 čempionato B diviziono turnyras.
Po Vilnių – dviračiais  (16)
2014 m. birželio 19 d. 16:38
Dviratis – vis labiau populiarėjanti transporto priemonė Vilniuje. Matyti, kad daugelis žmonių ja naudojasi ne tik norėdami pasportuoti, greičiau ir patogiau pasiekti darbą, bet ir leisdami laisvalaikį.
Vingio parke praūžė krepšinio turnyras  (1)
2014 m. birželio 19 d. 13:42
Vingio parke praūžė „ORAKULAS 3X3“ krepšinio turnyras, kuriame susikovė 16 komandų, dėl pagrindinio 1000Lt prizo.
E. Lubys-Amberlife: svarbiausia kuo daugiau daryti tai, kas patinka  (8)
2014 m. birželio 18 d. 15:51
Retai kada interviu vyksta pašnekovui minant dviratį, bet tokia jau dainininko, žinomo Amberlife vardu, Edgaro Lubio (30) aktyvi dienotvarkė. Prieš šešerius metus vegetaru tapęs muzikantas dieną pradeda meditacija, o baigia keliasdešimties kilometrų krosu.
Skaitytojo akimis. Ką per dienų dienas veikia pelėdžiukai?
2014 m. birželio 17 d. 12:32
GRYNAS.lt skaitytojams, gamtos fotografams Viliui Paškevičiui bei Gabrieliui Khiterer praėjusią savaitę pavyko skirtingose Lietuvos vietose užfiksuoti pūkuotus pelėdos ir apuoko mažylius.
Tituluotai gražuolei Simonai Burbaitei – nauji išbandymai  (5)
2014 m. birželio 17 d. 12:10
Gražiausios Lietuvos merginos titulu galinčios pasigirti Simonos Burbaitės laukia jai visiškai neįprastas iššūkis. Birželio 28 dieną Vilniaus Vingio parke mergina varžysis ne grožio konkurse, o bėgimo varžybose. Simona dalyvaus tik moterims skirtame bėgime. Tapusi šio bėgimo ambasadore TV3 laidos „Sportuok su mumis“ filmavime ji susipažino su profesionalia ilgų nuotolių bėgike, olimpiete maratonininke Rasa Drazdauskaite.
Vilniečio balkone net metus kabojo Rusijos vėliava: švenčiau  (395)
2014 m. birželio 17 d. 09:30
Daugiabučio balkone Rusijos vėliavą  pakabinęs vilnietis Edvardas Ingiliartas teigia tik norėjęs pasidžiaugti, jog yra rusas .
Apskundė „Rusų dieną" organizavusią O. Gorškovą  (79)
2014 m. birželio 11 d. 16:32
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Valdas Benkunskas kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją ( VTEK ) dėl tarybos narės Olgos Gorškovos veiksmų skiriant savivaldybės finansinę paramą renginiui „Rusų kultūros diena", vykusiam birželio 8-ąją sostinės Vingio parke .
R. Sadauskas-Kvietkevičius. Negalime uždrausti renginio, net jei jį organizuoja priešiškos šalies ambasada  (181)
2014 m. birželio 9 d. 10:15
Išsirangiusio tarp kalvų, ežerų ir pelkučių, siauro, bet pakankamai lygaus, kad patyrusiam vairuotojui suteiktų malonumo, Veisiejų - Leipalingio kelio pakraštyje anądien sustojau pasigėrėti aguonų žiedais nuraudusiu rugių lauku.
Sekmadienį Vingio parke - Rusijos diena  (1591)
2014 m. birželio 8 d. 13:25
Sekmadienio popietę sostinės Vingio parke vyksta renginys „Rusijos diena“, jis pristatomas kaip kultūros šventė tautinėms mažumoms ir šiemet yra organizuojamas jau 12-us metus.
Šį savaitgalį renginių - nors vežimu vežk 23 idėjos  (4)
2014 m. birželio 6 d. 00:00
Artėjant savaitgaliui, tradiciškai apžvelgiame įdomiausius savaitgalio renginius. Jeigu žinote įdomių renginių, kuriuose smagu dalyvauti šeimoms su vaikais, laukiame jų el. paštu tavovaikas@delfi.lt.