Vingio parke

Išaiškėjo Monikos Šalčiūtės kūno svoris (liksite išsižioję!)  (46)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 13:42
Tris valandas be atokvėpio sukęsis ant parketo kitas jos vietoje iškart kristų į lovą, tačiau būsimo TV3 projekto „Šok su manimi” dalyvė Monika Šalčiūtė nelinkusi tinginiauti.
V. Šeškus apie „Lietuvos ryto“ braižą: „prieniškumas“ vis tiek prasiverš
2014 m. rugpjūčio 20 d. 13:39
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa sostinės Vingio parke pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Virginijus Šeškus ilgai neužmigo prieš pirmą treniruotę, bet trečiadienio rytą jis atkeliavo žvalus kaip visada. „Visą gyvenimą pats ieškodavau pinigų klubui, o dabar viską gaunu kaip ant lėkštutės. Pavyzdžiui, klubas tiek rūbų man pasiuvo, kiek per gyvenimą nesu turėjęs“, – pirmais įspūdžiais naujoje darbovietėje dalinosi specialistas.
„Lietuvos rytą“ sudomino Lietuvos rinktinės kandidatas  (5)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 12:12
Trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa sostinės Vingio parke pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Kol naujasis komandos fizinio parengimo specialistas Martas Skrabulis bando išjudinti per vasarą sustingusius krepšininkų raumenis, klubo vadovai ir vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus dairosi paskutinio pastiprinimo.
Žurnalistai savo kailiu išbandė naujas paplūdimio tinklinio aikšteles Vilniuje  (1)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 10:36
Trečiadienį (rugpjūčio 13 d.) Vilniaus Vingio parke vyko naujo paplūdimio tinklinio aikštyno atidarymo šventė. Dvi aikšteles Vilniaus miestui įrengė ir padovanojo Lietuvos tinklinio federacija (LTF) ir jos pagrindinis rėmėjas – „Credit24” (UAB „MCB Finance“).
Vingio parke atidaromos dvi naujos paplūdimio tinklinio aikštelės  (4)
2014 m. rugpjūčio 12 d. 10:54
Trečiadienį (rugpjūčio 13 d.) Lietuvos tinklinio federacija bei jos pagrindinis rėmėjas „Credit24“ (UAB „MCB Finance“) atidaro dvi naujas paplūdimio tinklinio aikšteles Vilniaus Vingio parke . Atidarymo proga vyks žiniasklaidos atstovų tinklinio turnyras, kuriame dalyvaus LRT, DELFI, „Lietuvos žinių“ ir kt. sporto žurnalistų komandos.
5 mitai, stabdantys pradedančiąsias bėgikes  (3)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 10:00
Nors bėgimas tarp moterų pastaruoju metu – itin išpopuliarėjusi sporto šaka, dailiosios lyties atstovės vis dar susiduria su nepagrįstais įsitikinimais. Pasak profesionalių trenerių, dauguma mitų – tik prasimanymai, kurie dažnai veikia dėl bėgiojimo dar neapsisprendusias moteris.
M. Garbačiauskaitė-Budrienė. Pasiduoti be mūšio? (atsakymas K. Girniui)  (454)
2014 m. rugpjūčio 10 d. 18:00
Jau kuris laikas apžvalgininkas Kęstutis Girnius baidosi informacinio karo šmėklų, stengiasi įtikinti skaitytojus, kad „ Rusijos dezinformacija neturi didesnio poveikio“, Lietuvos dalyvavimas informaciniame kare „ yra bergždžias “, pasigenda Lietuvos žiniasklaidos objektyvumo aprašant Rusijos sukeltus karinius konfliktus Gruzijoje ir Ukrainoje .
90 paukščių rūšių įamžinęs 16-metis: kadrus „medžioju” net pro balkoną  (28)
2014 m. rugpjūčio 9 d. 19:00
GRYNAS.lt turi vieną itin aktyvų skaitytoją, kuris nuolat dalijasi savo įamžintomis akimirkomis iš gamtos gyvenimo. Gabrielius Khiterer kukliai prisistato esantis dar moksleivis , nuo gimimo labiau mėgstantis laiką praleisti gamtoje, o ne mieste. Vasarą prikaupęs daugiau fotografijų, G. Khiterer mielai jomis dalijasi su visais skaitytojais, o mes savo ruožtu norime šiek tiek daugiau sužinoti apie šį jauną, talentingą vaikiną.
5 mitai, stabdantys pradedančiąsias bėgikes
2014 m. rugpjūčio 8 d. 12:12
Nors bėgimas tarp moterų pastaruoju metu – itin išpopuliarėjusi sporto šaka, dailiosios lyties atstovės vis dar susiduria su nepagrįstais įsitikinimais. Pasak profesionalių trenerių, dauguma mitų – tik prasimanymai, kurie dažnai veikia dėl bėgiojimo dar neapsisprendusias moteris. Puikiausias įrodymas, kad bėgimas yra tikras malonumas, kurio nesustabdys jokie mitai apie ūgį, svorį ar amžių – rugpjūčio 23 d. vyksiantis naktinis moterų bėgimas „We Own The Night“, kuriame susirinks būrys bėgimo entuziasčių.
5 mitai, stabdantys pradedančiąsias bėgikes  (3)
2014 m. rugpjūčio 8 d. 11:53
Nors bėgimas tarp moterų pastaruoju metu – itin išpopuliarėjusi sporto šaka, dailiosios lyties atstovės vis dar susiduria su nepagrįstais įsitikinimais. Pasak profesionalių trenerių, dauguma mitų – tik prasimanymai, kurie dažnai veikia dėl bėgiojimo dar neapsisprendusias moteris.
Ką verta žinoti apie bėgiojimą paplūdimyje?  (13)
2014 m. rugpjūčio 1 d. 11:26
Užpuolus karštiems orams, daugelis bėgimo mėgėjų įprastus miesto takelius ir gatves mielai išmaino į miško, paupio ar jūros pakrantę. Pasak vieno iš naktinio moterų bėgimo „We Own The Night“ trenerių Vitalijaus Kozlovo, nors bėgimas paplūdimio smėliu yra labiau malonumas nei profesionali treniruotė, tačiau čia galioja įprastam bėgimui būdingos taisyklės: apšilimas, tinkama apranga bei avalynė, reikiamo kiekio skysčių vartojimas.
Kaip A. Jasaitytė-Čeburiak po gimdymo susigrąžino kūno formas  (2)
2014 m. liepos 30 d. 00:00
Yra moterų, kurios po nėštumo ir gimdymo užsilikusius kilogramus numeta be didžiulio vargo, tačiau yra ir tokių, kurios bandymus susigrąžinti buvusias kūno formas palydi abejonėmis – ar tai iš viso įmanoma?
Po gimdymo susigrąžinti figūrą padės bėgiojimas  (1)
2014 m. liepos 29 d. 11:24
Yra moterų, kurios po nėštumo ir gimdymo užsilikusius kilogramus numeta be didžiulio vargo, tačiau yra ir tokių, kurios bandymus susigrąžinti buvusias kūno formas palydi abejonėmis – ar tai iš viso įmanoma? Žinomos mamos – Edita Užaitė ir Aistė Jasaitytė-Čeburiak – sako, kad bėgiojimas yra viena efektyviausių priemonių, padedančių mamytėms ne tik atsikratyti antsvorio, bet ir pagerinti savijautą bei įdomiai praleisti laiką.
E.Užaitė: bėgiojimas po gimdymo padėjo susigrąžinti figūrą
2014 m. liepos 29 d. 09:58
Yra moterų, kurios po nėštumo ir gimdymo užsilikusius kilogramus numeta be didžiulio vargo, tačiau yra ir tokių, kurios bandymus susigrąžinti buvusias kūno formas palydi abejonėmis - ar tai iš viso įmanoma?
Lietuvoje koncertuosiančių HIM vokalistas V. Valo: gali būti ir šiek tiek nuogybių  (7)
2014 m. liepos 28 d. 12:52
Suomių gotikinio roko grupė HIM scenoje širdis daužo jau 23-ejus metus, tačiau per tą laiką tik kartą buvo Lietuvoje , ir tai buvo seniai. Jau po poros savaičių jie sugrįžta – koncertuos rugpjūčio 15 - 17 dienomis vyksiančiame „ Karklės “ muzikos festivalyje. „Bus gerai“, – užtikrina grupės vokalistas, tamsiosios muzikos ikona Villie Valo.
Ar žinote, kaip taisyklingai bėgioti?  (17)
2014 m. liepos 20 d. 20:21
Atšilus orams, gatvėse pasirodo vis daugiau bėgiojančiųjų: kas tai daro dėl sveikatos, kas dėl mados, o kas rimtai sportuoja. Tik ar visi bėgioja taisyklingai? „Labas rytas“ pasidomėjo, kokios yra pagrindinės bėgikų klaidos.
Jaunasis boksininkas: marškinėlius su SSRS ženklu Gariūnuose pirkau už 5 Lt  (420)
2014 m. liepos 17 d. 09:44
Sostinės Vingio parke surengtoje Rusijos dienos šventėje marškinėlius su raidėmis „CCCP“ ( SSRS ) ir herbu vilkėjęs septyniolikmetis vilnietis teigė žinojęs, kad draudžiama piešti bei platinti sovietinius ženklus, tačiau esą nė neįtarė, jog draudžiama vilkėti drabužius su tokiais ženklais.
5 priežastys moterims bėgioti su drauge  (2)
2014 m. liepos 10 d. 14:03
Merginoms visada viską daryti smagiau su draugėmis. Ne išimtis ir bėgiojimas – daug dažniau galima pamatyti kartu bėgiojančias drauges. Vis daugiau dalyvių pritraukia ir masiniai moterų bėgimai, pavyzdžiui, rugpjūtį vyksiantis naktinis moterų bėgimas „We Own The Night“. Planuojama, kad šiais metais jame dalyvaus dvigubai daugiau bėgimo entuziasčių nei pernai.
5 priežastys, kodėl norint atsikratyti svorio verta bėgioti su drauge  (1)
2014 m. liepos 10 d. 12:26
Merginoms visada viską daryti smagiau su draugėmis. Ne išimtis ir bėgiojimas – daug dažniau galima pamatyti kartu bėgiojančias drauges . Vis daugiau dalyvių pritraukia ir masiniai moterų bėgimai, pavyzdžiui, rugpjūtį vyksiantis naktinis moterų bėgimas „We Own The Night“. Planuojama, kad šiais metais jame dalyvaus dvigubai daugiau bėgimo entuziasčių nei pernai.
L. Rimkevičienė: augindama vaikus atsisakiau ne tik viešojo gyvenimo  (34)
2014 m. liepos 7 d. 00:00
Ką šiandien veikia ir kuo gyvena žurnalistė Liepa Rimkevičienė .
Valstybės dieną Lietuvoje vainikavo Tautiška giesmė  (150)
2014 m. liepos 6 d. 20:51
Sekmadienį švenčiamą Mindaugo karūnavimo dieną vainikavo šalies himno giedojimas.
Tautinio kostiumo dienos proga tradiciniais drabužiais pasipuošė ir šalies vadovė  (124)
2014 m. liepos 6 d. 18:52
Sekmadienį pirmą kartą minint Tautinio kostiumo dieną šalies vadovė Dalia Grybauskaitė pasipuošė tradiciniais rūbais. Prezidentė vilkėdama tautiniu kostiumu pasirodė Dainų šventės „Čia mano namai“ uždarymo koncerte Vingio parke .
Per 24 valandas Lietuva garsiai nuskambės bent 42 užsienio vietovėse visame pasaulyje  (36)
2014 m. liepos 4 d. 17:21
Ar kada girdėjote apie nykštukinę Majoto salą Indijos vandenyne? O jos gyventojai apie Lietuvą išgirs jau šio sekmadienio vakarą. Ne tik apie Lietuvą, bet ir apie mūsų tautos unikalią tradiciją vienu metu visame pasaulyje savo šalies garbei giedoti himną.
5-asis tarptautiniame sakralinės muzikos chorų festivalyje-konkurse – chorai iš užsienio šalių  (1)
2014 m. liepos 4 d. 11:11
Vos tik pasibaigus dainų šventei liepos 6 d. Vingio parke , kitą dieną Vilniuje prasidės 5-asis tarptautinis sakralinės muzikos chorų festivalis-konkursas “ Laudate Dominum ”. Festivalyje dalyvaus meno kolektyvai iš Latvijos, Lenkijos , Vokietijos , Čekijos ir Airijos.
Liepos mėnesio renginiai: ko geriau nepraleisti  (7)
2014 m. liepos 3 d. 09:47
Prasidėjo antrasis vasaros mėnuo, kuris žada įvairiausių renginių, praskaidrinsiančių nuotaiką net niūriausią dieną.
Dainų šventės režisiere tapusi E. Mildažytė: organizavimas kainavo žilų plaukų  (35)
2014 m. birželio 30 d. 17:44
Televizijos laidų vedėja ir žurnalistė Edita Mildažytė tapo šių metų viena iš jubiliejinės Dainų šventės režisierių. Žinomai moteriai patikėta Dainų diena, kuriai ji rašys scenarijų, vedėjų tekstus ir režisuos grandiozinį, Vingio parke vyksiantį renginį.
Moterų bėgimo dalyvės nuspalvino ir papuošė Vilniaus Vingio parką  (2)
2014 m. birželio 28 d. 12:59
Vilniaus Vingio parke šeštadienį puikiu oru įvyko „AVON moterų bėgimas“. Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius Darius Mikulis bei kompanijos „AVON“ atstovai džiaugiasi, kad šiemet, kaip ir pernai, moterų bėgimas Lietuvos sostinės viename gražiausių parkų sulaukė itin gausaus bėgikių skaičiaus ir jų dėmesio.
Ir Š. Birutis sutinka: žiūrovai gali pasipiktinti  (75)
2014 m. birželio 27 d. 19:09
Šeštadienį prasidedanti 90-metį mininti Lietuvos dainų šventė šįmet bus brangesnė – bilietai į koncertus sieks 10-150 Lt. Kultūros ministras Šarūnas Birutis sutinka, kad žiūrovai dėl to gali pasipiktinti.
Maratonininkė D. Lobačevskė ruošiasi sugrįžimui į profesionalų sportą  (1)
2014 m. birželio 26 d. 22:15
Birželio 7 dieną dukrelės Atėnės sulaukusi maratono bėgikė Diana Lobačevskė jau išsitraukė savo bėgimo batelius. Moteris nepabūgo lietingų orų ir pasikvietusi drauges surengė treniruotę prie Vilniaus Baltojo tilto.