Vingio parke

Laikinai bus draudžiamas įvažiavimas į Vingio parką  (2)
2015 m. lapkričio 27 d. 13:10
Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad 2015 m. lapkričio 28 d. (šeštadienį) Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų draugija organizuoja bėgimą Vingio parke .
Vilniuje – didžiausias Lietuvos istorijoje šokių muzikos festivalis „Summerburst“ debiutuoja su Davidu Guetta ir Kygo  (12)
2015 m. lapkričio 26 d. 09:52
„Vasara prasideda čia“ , - 2016 metų birželio 11-12 dienomis paskelbs didžiausias elektroninės šokių muzikos festivalis Lietuvoje „Summerburst“. Vilniaus Vingio parke fantastišką nuotaiką sukurs daugiau nei 20 ryškiausių šokių muzikos žvaigždžių. Pirmieji visame pasaulyje garsūs vardai skelbiami jau šiandien – į Vilnių atvyksta šokių muzikos įžymybės Davidas Guetta ir Kygo.
J. Juodka. Už ką mes privalome padėkoti R. Šimašiui  (84)
2015 m. lapkričio 10 d. 18:23
Antakalniečiai jau, tikėtina, rekonstruotu Sapiegų rūmų parku nebesidžiaugs – vietoj to, kad imtųsi sostinės tvarkymo darbų, Vilniaus meras Remigijus Šimašius ėmėsi sostinės griovimo darbų. „Aš ne kaltas“, - sako feisbuko meras. „Aplinka ir Zuokas kaltas“, - priduria jis.
Ledo ritulininkams – lengvaatlečių pamokos  (1)
2015 m. spalio 29 d. 12:43
Sostinės ledo ritulio akademijos auklėtinius treniruojantis buvusių lengvaatlečių tandemas Irina Krakoviak ir Andrejus Tolstikas vaikams padeda ne tik sustiprėti fiziškai, bet ir įkvepia pasitikėjimo savimi.
Plieninių žirgų gerbėjai triukšmingai palydėjo sezoną  (21)
2015 m. spalio 3 d. 14:04
Kaip ir kiekvienais metais, pirmąjį spalio šeštadienį motociklų gerbėjai ir jiems prijaučiantys susirinko į sezono uždarymo šventę. Šiemet sostinės Vingio parke susibūrę plieninių žirgų raitelia i popiet iškilminga kolona patraukė į miesto gatves.
A. Mamontovas: jei nebūtų koncertų, nežinočiau, ką veikti gyvenime  (29)
2015 m. rugsėjo 29 d. 17:59
„Jei nebūtų koncertų, nežinočiau, ką veikti gyvenime. Man patinka muzikanto gyvenimas ir aš noriu jį gyventi“, – sako svarbiausias nepriklausomos Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjas Andrius Mamontovas , po penkerių metų pertraukos sugrįžtantis su naujais kūriniais ir nauju albumu „Degančios akys“. Klausytojus jis pasieks spalio 7-ąją.
Bėgimo mėgėjams - trenerio R. Sausaičio patarimai  (3)
2015 m. rugsėjo 29 d. 10:49
Neseniai 60 metų jubiliejų atšventusio Romo Sausaičio visas gyvenimas susijęs su bėgimu – sėkmingą bėgiko karjerą žymi vieni geriausių Lietuvos lengvosios atletikos istorijoje rezultatai, kantrybės ir ištvermės reikalaujantį trenerio darbą, ugdant gabiausius šalies lengvaatlečius – jų pergalės ir pasiekimai Lietuvos bei tarptautinėse varžybose.
Kaune per vieną valandą bus siekiama trijų pasaulio rekordų  (5)
2015 m. rugsėjo 17 d. 09:59
Jau antrą savaitę tarptautinė kaskadininkų komanda treniruojasi Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome – šį sekmadienį, rugsėjo 20 dieną, 17 val., vyks kaskadininkų šou „ Skraidantys automobiliai – Double Twist“. Pirmasis šou „Skraidantys automobiliai/Flying cars“, vykęs Vilniuje, abejingų nepaliko – tąkart Vingio parke iš tiesų skraidė automobiliai.
V. Landsbergis. Maskvos sutartis ir Antrasis pasaulinis  (220)
2015 m. rugsėjo 16 d. 15:03
Turiu pastabų, manau, patikslinančių kai kurias istorines sąvokas bei datas.
Jubiliejiniame UNICEF vaikų bėgime – stulbinanti varžybų dvasia  (3)
2015 m. rugsėjo 12 d. 17:12
UNICEF bėgime „Už kiekvieną vaiką“ gero nusiteikimo netrūko nei patiems mažiausiems vos dvejų metukų bėgikams, nei vyresniems dvylikamečiams, nei jų geranoriškiems tėveliams. Visus juos suvienijo bendras tikslas – padėti nukentėjusiems po žemės drebėjimų Nepalo vaikams.
„Discovery Channel“ Kaune filmavo reportažą apie mirties kilpas automobiliu atliekantį Lietuvos kaskadininką  (20)
2015 m. rugsėjo 11 d. 18:46
Geriausias Lietuvos kaskadininkas Jurijus Risnovskis sulaukė tarptautinės žiniasklaidos dėmesio – apie jį laidą kurti atvyko „ Discovery Channel “ komanda. JAV žurnalistai, operatoriai ir fotografai penktadienį pusdienį plušėjo S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome.
Kaskadininkui J. Risnovskiui – išskirtinis „Discovery Channel“ dėmesys  (2)
2015 m. rugsėjo 7 d. 14:01
Geriausias Lietuvos kaskadininkas Jurijus Risnovskis sulaukė tarptautinės žiniasklaidos dėmesio – apie jį laidą kurti atvyksta „ Discovery Channel “ komanda.
Padėkime mažajam Justui bėgioti: prie unikalaus renginio jungiasi vis daugiau žmonių  (2)
2015 m. rugsėjo 3 d. 10:23
Birželio mėnesį DELFI rašė apie reta liga sergantį Justą ir jo artimųjų pastangas surinkti pakankamai pinigų reikalingiems vaistams. 200 tūks. eurų - tiek kainuoja vaistai, galintys pristabdyti ar net palengvinti mažojo berniuko ligą.
Maloni staigmena: nesitikėjo, kad šie gyvūnai gyvena ir Vilniuje  (35)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 22:37
GRYNAS.lt redakcijai skaitytoja Marija atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas merginą nustebinęs Vilniaus mieste, Saulėtekio mikrorajone, lakstęs kiškis.
Vilniuje šimtai linksmuolių dalyvavo spalvingiausiame bėgime „The Color Run“  (11)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 15:08
Sekmadienį Vilniuje įvyko bene spalvingiausias šalyje bėgimas „The Color Run“.
Vilniuje dviratininkų laukia naujiena  (3)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 12:58
Atliekų tvarkymo bendrovė „VSA Vilnius “ Vilniaus miestui padovanojo olandišką atliekų tvarkymo inovaciją – „šiukšlinius“. Sistemos esmė – lankas ir tinklas, į kurį ypač patogu išmesti turimą atlieką važiuojant dviračiu. Analogų Lietuvoje neturintys „šiukšliniai“ įrengti judriausiuose Vilniaus dviračių takuose – Neries gatvėje, Liubarto take ir Vingio parke, pranešime spaudai informuoja įmonė.
A. Bumblauskas: galbūt jau laikas nusirišti juodus kaspinus ir švęsti laisvės triumfo dieną  (109)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:01
Sovietmečiu pusbalsiu, o, prasidėjus Atgimimui ir atkūrus nepriklausomybę – jau garsiai prabilta, kad Vokietijos ir buvusios SSRS užsienio reikalų ministrų Joachimo von Ribbentropo ir Viačeslavo Molotovo 1939 m. rugpjūčio 23 d. pasirašyta nepuolimo sutartis su slaptaisiais protokolais net pusei amžiaus iš Lietuvos buvo atėmusi nepriklausomybę. Per daugiau nei ketvirtį amžiaus mūsų visų sąmonėje susiformavo nuostata, kad rugpjūčio 23 d. – Juodojo kaspino ir gedulo diena . Bet gal jau laikas keisti požiūrį į šią datą – gal būta naujausios Lietuvos istorijos įvykių, kurie leidžia ją vertinti optimistiškiau?
Antrą sezoną „Lietuvos ryte“ pradedantis M. Nicola: dabar situacija man – daug palankesnė  (23)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 12:45
Šeši – tiek pagrindinės Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos žaidėjų trečiadienį pradėjo pasirengimą naujajam sezonui. Nors trūksta pusės ekipos narių, trenerio Marcelo Nicola veide šviečia šypsena. Antrą progą įrodyti savo vertę Lietuvoje gavęs argentinietis dabar jaučiasi tvirčiau nei praėjusį vasarį, kuomet atvyko į klubą vietoje Virginijaus Šeškaus.
A. Tapinas. Maža ciniko ir egoisto išpažintis  (329)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 11:03
Mielas skaitytojau, kadangi bendraujam jau beveik penkis mėnesius, atėjo metas atviram asmeniškam pokalbiui. Ypač, kai aš paskaičiau skaitytojo laišką, kuriame esu vadinamas „donkichotišku idealistu“ .
Kaip pasiruošti 5 km bėgimo distancijai per 10 dienų?  (4)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 13:50
Bėgimo renginių maratonas – tarsi neatsiejamas vasaros atributas. Nors atrodo, kad bėgimų dalyviai pasiruošimo pamokas jau turėtų būti išmokę, atsiranda tokių, kurie net ir trumpiausias 5 km distancijas pasiryžta įveikti prieš tai nesiruošę.
Vingio parke – stilingų ir sportiškų miestiečių apgultis
2015 m. rugpjūčio 9 d. 10:03
Vos laikrodis išmuša penktą valandą popiet, dauguma vilniečių ir miesto svečių sėda ant dviračių, aunasi riedučius, griebia į rankas riedlentes ir skuba į Vingio parką, kuriame sportuoja, pramogauja ir tiesiog mėgaujasi saulės spinduliais bei gamtos prieglobsčiu.
Patarimai norinčioms sulieknėti: kad bėgimas taptų malonumu
2015 m. rugpjūčio 7 d. 11:48
Kiekviena bėganti moteris turi tikslą: sulieknėti, sutvirtėti, pagerinti sveikatą ar atitrūkti nuo rūpesčių. Deja, neretai sustojama pusiaukelėje šių tikslų taip ir neįgyvendinus. Išvengti ilgai jaučiamos nuoskaudos dėl neišsipildžiusių lūkesčių ir nusivylimo savimi padės žinios – kuo daugiau domėsitės apie bėgimą ir savo kūną, tuo lengviau bus siekti rezultatų ir įveikti nepalankias aplinkybes. Bėgimu net pradėsite mėgautis!
Pradedančio bėgiko dienoraštis #3: treniruočių planavimas  (13)
2015 m. rugpjūčio 7 d. 11:07
Praeituose šio dienoraščio įrašuose minėjau svarbiausius dalykus, kuriuos naudinga žinoti pradedančiam bėgikui, taip pat rašiau apie bėgimo batelių pirkimą. Jei batelius jau įsigijote ir esate pasiruošę bėgimui, laikas pakalbėti apie pirmųjų treniruočių planavimą, jų stebėjimą bei tris pagrindinius dalykus, kuriuos patartina stebėti bėgant.
Žvagulių šeima su pirmagime mėgaujasi vasara Vilniuje  (26)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 19:26
Atlikėja Ineta Puzaraitė -Žvagulienė su savo sutuoktiniu Ąžuolu Žvaguliu ir dukrele Barbora mėgaujasi saulėtais orais Vilniuje .
Vilniuje įrengė perėją ežiukams ir oro uostą paukščiams  (56)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 19:20
Vilniaus mieste atsirado ežiukų perėja ir paukščių oro uostas bei dar kelios vietos, kuriose gyvūnai galės pasiilsėti. Tai kūrybinis projektas, siekiantis atkreipti dėmesį į gyvūnus.
Paprastos moterys atrado būdą, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų 8 moterų neįtikėtini pokyčiai  (7)
2015 m. liepos 30 d. 16:33
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba . Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas - jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Pritrenkiančios ir įkvepiančios sulieknėjusių moterų istorijos  (40)
2015 m. liepos 30 d. 12:01
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba. Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Kaip sovietai nemokšiškai „rekonstravo“ Vilnių: nušluoti ištisi Senamiesčio kvartalai  (386)
2015 m. liepos 25 d. 06:00
Karo metu buvo sugriauta 40 proc. Vilniaus namų, o Vokiečių gatvė sovietmečiu nušluota nuo žemės dėl per Senamiestį tiesiamos magistralės. Ar tai tiesa? Leidykla „Briedis“ pristato Antano Verkelio monografijos „Kas sugriovė Vilnių“, dokumentų pagalba atskleidžiančios tikruosius miesto griovimo kaltininkus, ištrauką. Tai antroji serijos „Vilnius liepsnose“ knyga, apimanti laikotarpį nuo 1941 iki 1960 metų. Joje apie 600 mažai žinomų arba nežinomų iliustracijų, fotografijų, aeronuotraukų, žemėlapių. Leidinys knygynuose pasirodys liepos mėn. pabaigoje.
Sovietų užimtame Vilniuje prasidėjo košmariškos orgijos  (742)
2015 m. liepos 11 d. 06:00
Lygiai prieš 71 metus - 1944-07-14 laikraščio „Krasnaja zvezda“ Nr. 166 antraštė skelbė: „Raudonoji armija grąžino Tėvynei Vilnių – Lietuvos sovietų respublikos sostinę“. Išvakarėse, Maskvoje, 23.30 val. Vilniaus užėmimo proga dvidešimt keturiomis artilerijos salvėmis iš trijų šimtų dvidešimties pabūklų nuaidėjo pergalės saliutas. Mieste dar rusena milžiniškų gaisrų židiniai.