Vingio parke

Vingiui reikia pagalbos  (11)
2014 m. gruodžio 20 d. 08:00
Vingio parke vieną rudens savaitgalį atsirado nauja būtybė (senbūvius beglobiukus ten jau pažįstame), apie kurią pranešė geraširdžiai katinų maitintojai. Sužalotas paaugliukas – labai draugiškas, lipšnus, klykiantis visa gerkle iš siaubo ir nesusipratimo. Kažkas atsinešė ir paleido, „kur ėst duoda“.
Lengvaatletė ir asmeninė trenerė J. Verseckaitė į treniruotes kvies naujoje sporto studijoje  (3)
2014 m. gruodžio 16 d. 17:46
Vilniaus Vingio parko estradoje atidaryta tituluotos lengvaatletės Jolantos Verseckaitės sporto studija. Trečius metus asmenine trenere dirbanti sportininkė, siekdama skatinti moteris sportuoti, įrengė treniruotėms skirtą salę, į kurią kviečiamos visos norinčios.
Lietuvai patikėta surengti pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalą!  (29)
2014 m. gruodžio 3 d. 15:16
Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija (LŠPF) gavo teisę rengti 2017 metų Pasaulio taurės turnyro finalą. Toks sprendimas buvo priimtas Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos (UIPM) kongreso Bulgarijos sostinėje Sofijoje metu.
Garsiausi šių laikų Lietuvos prievartautojai – kai kurie žagino ir po nužudymo  (384)
2014 m. lapkričio 23 d. 09:05
Pats garsiausias šalyje seksualinis maniakas , be abejonės, yra Kazys Jonaitis . Tai serijinis prievartautojas-žudikas. Tačiau savo aukas žudė ir kiti. Dabar šį sąrašą papildė ir šilutiškis Valdas J., išžaginęs ir nužudęs 20-metę studentę. Tik dviejų iš čia paminėtų monstrų aukos liko gyvos.
Lady Gaga Mančesterio užeigą „pagerbė“ į ją užsukusi nei nuoga, nei apsirengusi  (5)
2014 m. lapkričio 20 d. 01:06
Žiūrint ką išdarinėja į kitas šalis koncertoti atvykusi amerikiečių dainininkė Lady Gaga, Lietuvos fotografams lieka tik apmaudžiai atsidusti - ko gero, ekscentriškoji atlikėja Vilniuje koncertavo per anskti.
Artėjantį Heloviną vilniečiai paminėjo bėgdami nuo zombių  (23)
2014 m. spalio 25 d. 22:36
Šeštadienio vakarą Vingio parke įvyko gana neįprastas bėgimas su kliūtimis „Zombėk“. Maratono dalyviai turėjo išvengti juos puolančių zombių.
Vilnius virto pragaru: raudonarmiečiai plėšė, kankino sužeistuosius, prievartavo seseles  (540)
2014 m. spalio 25 d. 06:00
Leidykla „Briedis “ pradeda leisti unikalią knygų seriją „ Vilnius liepsnose“ ir pristato pirmą šios serijos knygą „Liepsnojantis Vilnius. Liudininkų prisiminimai“. Karo žinovo Gintauto Širono surinkti ir išversti pasakojimai – tai liudijimas apie juodžiausias Antrojo pasaulinio karo dienas, kai gerai pažįstamos sostinės gatvės tapo pragaru.
M. Garbačiauskaitė-Budrienė: Skaitytojai supranta, kad Rusija nejuokauja  (174)
2014 m. spalio 23 d. 10:03
Ar verta Lietuvos piliečius gąsdinti karu? Šis klausimas nėra toks paprastas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes dalis piliečių yra įsitikinę, jog būtina nuolat priminti, kad Rusija kelia grėsmę, nes tik tai gali priversti Lietuvos politikus veikti valstybiškai ir stiprinti šalies pamatus. Tačiau egzistuoja ir priešinga nuomonė – kad taip tik keliama nereikalinga panika, todėl didesnė tikimybė, kad piliečiai iš Lietuvos emigruos, o ne kad politikai sugebės priimti sprendimus, kurie užtikrintų šalies saugumą.
J. Kinderis – apie tai, kodėl negali priaugti raumenų, sportą ir merginas  (2)
2014 m. spalio 19 d. 10:51
Neseniai aukso medalį pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate mišrių estafečių varžybose iškovojęs Justinas Kinderis (27) mamos namus Panevėžyje paliko būdamas vos 13-os. Šiuo metu vaikinas ne tik sportuoja, bet ir studijuoja, o kas kartą valgydamas galvoja, kaip nepriaugti raumenų! Apie tai ir daugiau – žurnalo MIESTE.lt interviu.
Baikeriai triukšmingai mini sezono uždarymą  (24)
2014 m. spalio 4 d. 13:37
Šeštadienį Vilnius aidi nuo motociklų gausmo - motociklininkai ir jiems prijaučiantys triukšmingai mini sezono uždarymą.
Ž. Balčiūnaitė: sportininkas – ne buhalteris, kuris gali duris uždaryti ir viską pamiršti  (26)
2014 m. spalio 2 d. 10:23
Viena geriausių Lietuvos maratonininkių Živilė Balčiūnaitė sako, jog norint suerzinti sportininką tereikia paklausti, ką jis planuoja veikti baigęs karjerą. Lengvaatletė gyvena šia diena ir ateities planais viešai dalintis nėra linkusi.
V. Laučius. Sostinės „prezidento” rinkimai: kaip įveikti Zuoką?  (182)
2014 m. rugsėjo 23 d. 10:01
Per tiesioginius mero rinkimus Vilniuje, kurių svarba politinėms partijoms yra ne ką menkesnė už prezidento rinkimų, didžiausias iššūkis bus nugalėti Artūrą Zuoką.
Du žmonės, pakeitę Vilniaus veidą  (38)
2014 m. rugsėjo 17 d. 09:56
Jie sukūrė Vilnių tokį, kokį dabar jį matome. Charizmatiškieji dvyniai Algimantas ir Vytautas Nasvyčiai šiandien skaičiuoja 87 gyvenimo metus ir bemaž tiek pat apdovanojimų už ilgametį indėlį formuojant Lietuvos architektūrą.
Pasiūlymai įsimintinam savaitgaliui su šeima
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:23
Kas pasakė, kad šeimoms su mažomis atžalomis nėra kur leisti laisvalaikio? Keli pasiūlymai jums ir jūsų mažiesiems, pradžiuginkite savo šeimą dėmesiu ir apsilankykite siūlomuose renginiuose, kurių dar daugiau rasite www.kur.lt renginių portale.
I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė: kuo daugiau pyksimės, tuo labiau kentės mūsų rezultatai  (4)
2014 m. rugsėjo 15 d. 15:59
Geriausios Lietuvos paplūdimio tinklininkės per rugpjūčio karščius liejo prakaitą Vilniuje – rengėsi rugsėjį Turkijoje vyksiančiam Europos jaunimo iki 22 m. čempionatui. Kitąmet tęsis ir atranka į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.
Gyvenimas Šanchajuje: studentas – kaip pinigų maišelis  (16)
2014 m. rugsėjo 14 d. 11:05
Užtikau DELFI Pilietyje straipsnį, kuriame jaunuolis aprašinėja savo įspūdžius apie studijas Kinijoje , Šanchajaus mieste. Peržiūrėjęs nuotraukas supratau, kad ir aš buvau tame pačiame universitete tais pačiais metais, ir turėčiau pats kažką brūkštelėti.
Sudarė tikro lietuvio portretą: kokie esame iš tikrųjų?  (253)
2014 m. rugsėjo 8 d. 17:32
„Tikras lietuvis pirmam pasitaikiusiam užsieniečiui skuba pareikšti, kad gyvenimas Lietuvoje – šuniškas ir kad lietuviai – nevykėliai, o Lietuvos valdžioje – vien vagys. Lietuviai yra linkę kiekvieną darbą itin efektingai pradėti ir gana prastai užbaigti ar palikti nebaigtą. Dažnai tai pasitaiko sporte ir politikoje.
Vilniuje - nemokami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai šeimoms  (10)
2014 m. rugsėjo 4 d. 08:51
Šį rudenį šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimuose kviečiami dalyvauti tiek maži, tiek dideli. Sportuoti kartu ne tik smagu, bet ir sveika. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skatina šeimas leisti aktyviai laisvalaikį kartu ir dalyvauti šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimuose.
Mokslo metų pradžią jaunimas galėjo aplaistyti mokamame koncerte  (19)
2014 m. rugsėjo 1 d. 19:22
Pirmadienio vakarą Rugsėjo 1 dienos proga sostinės Vingio parką drebino koncertas „Palydėk vasarą garsiai“, kuriame savo pasirodymus surengė grupės „ Biplan “, „G&G Sidikatas“, „X Faktoriaus“ nugalėtojas Žygis ir finalininkė Anžela. Jaunimą linksmino „radistų“ duetas.
Savaitgalį – daugybė renginių šeimoms su vaikais
2014 m. rugpjūčio 29 d. 07:00
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Šeštadienį - vaikų atsisveikinimo su vasara šventė sostinės Vingio parke  (3)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 09:13
Paskutinį šių metų vasaros šeštadienį, rugpjūčio 30 d. vilniečių šeimos kviečiamos į vasaros palydėtuves, Vingio parke. Nuo 11 val. iki 17.00 val., čia šurmuliuos: sporto užduotys, kūrybinės dirbtuvės, rekreacinės zonos, prekybos taškai.
Baibos ir Sandros bėgimo dvikova: įveikti pirmieji 40 kilometrų!
2014 m. rugpjūčio 26 d. 14:59
Rugpjūčio 14 d. startavęs bėgimo iššūkis „Draugės bėga“ Endomondo paskyroje jau turi 136 dalyves ir su kiekviena diena bėgimo entuziasčių vis daugėja.
M. Linkytės pasivažinėjimas riedučiais baigėsi trauma  (60)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 11:02
Atlikėjai Monikai Linkytei pasivažinėjimas su riedučiais baigėsi skaudžia trauma. Savaitgalį mergina su draugais leido Vingio parke . Tačiau smagi Monikos diena baigėsi ligoninėje - mergina pirmą kartą gyvenime patyrė kaulo lūžį.
Penkiomis kalbomis bendraujantis „Žalgirio“ strategas švenčia 50-ą gimtadienį  (7)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 13:08
Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komandos treneris Marekas Zubas švenčia 50 metų jubiliejų. Tiesa, šventė treneriui sekmadienį nėra pats svarbiausias dalykas. Daug svarbesnės - rungtynės su Pakruojo „Kruoja“ .
Diena, kai 20 minučių įsiminė visam gyvenimui  (7)
2014 m. rugpjūčio 23 d. 09:00
Aš esu Vilius Kupčinskas. Alytiškis. Baltijos kelio metu man buvo 8 metai. Savo prisiminimus galėčiau pradėti taip: buvo gražus 1989 m. rugpjūčio 23 d. rytas... Bet iš tikrųjų viskas prasidėjo anksčiau.
Išaiškėjo Monikos Šalčiūtės kūno svoris (liksite išsižioję!)  (63)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 13:42
Tris valandas be atokvėpio sukęsis ant parketo kitas jos vietoje iškart kristų į lovą, tačiau būsimo TV3 projekto „Šok su manimi” dalyvė Monika Šalčiūtė nelinkusi tinginiauti.
V. Šeškus apie „Lietuvos ryto“ braižą: „prieniškumas“ vis tiek prasiverš
2014 m. rugpjūčio 20 d. 13:39
Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa sostinės Vingio parke pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Virginijus Šeškus ilgai neužmigo prieš pirmą treniruotę, bet trečiadienio rytą jis atkeliavo žvalus kaip visada. „Visą gyvenimą pats ieškodavau pinigų klubui, o dabar viską gaunu kaip ant lėkštutės. Pavyzdžiui, klubas tiek rūbų man pasiuvo, kiek per gyvenimą nesu turėjęs“, – pirmais įspūdžiais naujoje darbovietėje dalinosi specialistas.
„Lietuvos rytą“ sudomino Lietuvos rinktinės kandidatas  (4)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 12:12
Trečiadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa sostinės Vingio parke pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Kol naujasis komandos fizinio parengimo specialistas Martas Skrabulis bando išjudinti per vasarą sustingusius krepšininkų raumenis, klubo vadovai ir vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus dairosi paskutinio pastiprinimo.
Žurnalistai savo kailiu išbandė naujas paplūdimio tinklinio aikšteles Vilniuje  (1)
2014 m. rugpjūčio 14 d. 10:36
Trečiadienį (rugpjūčio 13 d.) Vilniaus Vingio parke vyko naujo paplūdimio tinklinio aikštyno atidarymo šventė. Dvi aikšteles Vilniaus miestui įrengė ir padovanojo Lietuvos tinklinio federacija (LTF) ir jos pagrindinis rėmėjas – „Credit24” (UAB „MCB Finance“).