Vingio parke

Briedžio gelbėjimo operacija: ne tik sudėtinga, bet ir brangu  (30)
2014 m. balandžio 16 d. 18:05
Antradienį nuo ankstyvo ryto iki vakaro Vilniaus centre plušėję gelbėtojai, atgal į mišką viję Vilniaus centre klaidžiojusį briedį, šiandien jau gali lengviau atsikvėpti ir suskaičiuoti, kiek kainavo ši gelbėjimo operacija. Brangiai. Tačiau gamtininkai priduria, kad išsigandusio gyvūno likimo valioje nebuvo galima palikti, nes priešingu atveju mieste būtų kilusi panika ir sumaištis. Įvykus blogiausiam scenarijui nebūtų išvengta nuostolių ir aukų.
Gelbėjimo operacijos pabaiga: briedis užrištomis akimis išvežtas į mišką  (2)
2014 m. balandžio 15 d. 18:57
Visą dieną trukusi į Vilnių atklydusio briedžio gelbėjimo operacija pagaliau baigta. Antradienį nuo ryto plušėję pareigūnai Vingio parke iš Neries į krantą iššokusį briedį užmigdė, pakrovė į priekabą ir išvežė Neries regioninį parką.
Gelbėjimo operacijos pabaiga: briedis užrištomis akimis išvežtas į mišką  (251)
2014 m. balandžio 15 d. 06:48
Visą dieną trukusi į Vilnių atklydusio briedžio gelbėjimo operacija pagaliau baigta. Antradienį nuo ryto plušėję pareigūnai Vingio parke iš Neries į krantą iššokusį briedį užmigdė, pakrovė į priekabą ir išvežė Neries regioninį parką.
Vingio parką drebino „bohemiečių“ aistros ir motociklų gaudesys  (6)
2014 m. balandžio 10 d. 15:17
Šį ketvirtadienį Vingio parke susirinkusius žurnalistus pasitiko motociklų gausmas. Bohemiečių solistus į susitikimą su spaudos atstovais atvežė Vilniaus baikeriai, o jų lyderis Dainius Sakalauskas , pasitaręs su maestro Gintaru Rinkevičiumi, net „sudirigavo“ motorų ansambliui.
Naują sportavimo būdą pamėgę vilniečiai ruošia lazdas  (1)
2014 m. balandžio 3 d. 16:48
Judėti ne tik sveika ir naudinga, bet ir malonu - tai patvirtinti gali dauguma šiaurietiškojo ėjimo aistruolių, kurių jau gegužės 10 d. laukia didžiulis masinis šiaurietiškojo ėjimo žygis, skirtas Judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Ši tarptautinė diena yra minima visame pasaulyje, skatinant visuomenės fizinį aktyvumą.
Šokuojančios šaltakraujės jau pabiro ant Lietuvos kelių
2014 m. kovo 28 d. 15:40
Pavasario šiluma nubudino ne tik drugelius, bites ir augalus, bet ir varliagyvius. Šokuojančios šaltakraujės jau pabiro ant Lietuvos kelių, todėl gamtos mylėtojai ragina vairuotojus būti atidesniais ir saugoti kurkiančias pievų ir kūdrų gyventojas, nes kasmet jų keliuose žūva dešimtys tūkstančių.
Vilniaus Vingio parko katinėliai prašo paramos ginklui prieš parazitus!  (11)
2014 m. kovo 28 d. 10:03
Iš viso Vingio parke gyvena apie 16 PSP katinukų. Kiek galime su visų Jūsų pagalba stengiamės padėti ten gyvenantiems beglobiukams: šiek teik gelbstime maistu, gydymu susirgus ar nutikus nelaimei.
Ruošiatės bėgioti? Trenerio patarimai, kaip daryti tai teisingai  (67)
2014 m. kovo 28 d. 08:00
„Atrodo paprastas dalykas - bėgimas, tačiau tai nėra taip paprasta, kaip mums atrodo. Dažnai pradedantysis net nežino, kaip tinkamai apsirengti skirtingu metų laiku, o ką kalbėti apie taisyklingą bėgimą. Dauguma mėgėjų bėgikų net nežino, kad prieš pradedant bėgti reikia daryti apšilimą“,- sako „Sveiko bėgimo mokyklos“ įkūrėjas, Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys Ričardas Rekst .
Vingio parko varlės priverstos poruotis šiukšliadėžėse  (2)
2014 m. kovo 26 d. 13:09
GRYNAS.lt neseniai rašė, jog migracijos į nerštavietes metu Vilniaus Vingio parke po automobilių ratais žūsta daug varliagyvių. Jų apsaugai aplinkosaugininkai ir savanoriai parke pastatė specialias tvoreles. Tačiau, pasirodo, automobiliai nėra vienintelis varlių priešas – įkritę į parke įrengtas žemas šiukšliadėžės jie negali išlipti, todėl vienintelė galimybė - viltis, kad į šiukšliadėžę iki pasibaigiant poravimosi sezonui netyčia liuoktels priešingos lyties atstovas.
Vingio parke išdygo netikėtas statinys varlėms  (6)
2014 m. kovo 21 d. 15:49
Sušilus orams skubame mėgautis jo malonumais – keliaujame į gamtą, parkus ir kitaip džiaugiamės pavasariškais orais. Tą pajunta ir atbundanti gamta, ypač varlės . Vos tik termometro stulpelis šoktels aukščiau 10-ies laipsnių ir palis, prasidės didžiulis varlių migracijos metas.
Emigrantės dienoraštis: kaip Londone atpažinti lietuviškus "runkelius"?  (104)
2014 m. kovo 20 d. 06:05
Aktyvi socialinių projektų ir renginių organizatorė Birutė Jakučionytė su keturiais vaikais po skyrybų persikėlė gyventi iš Lietuvos į Londoną. Kaip sekasi pritapti naujoje šalyje, Birutė pasakoja savo nepagražintuose dienoraščiuose portale TavoVaikas.lt.
Iš vaikino žiedą gavusi D. Meiželytė jau planuoja vestuves  (145)
2014 m. kovo 13 d. 13:59
Neseniai dainininkė Donalda Meiželytė žiniasklaidoje džiaugėsi naujai užgimusiais santykiais. Savo kaimynui Linui širdį patikėjusi buvusi Seimo narė pasigyrė, kad Valentino dieną gavo dovanų sidabrinį žiedą. DELFI susisiekus su charizmatiška atlikėja, Donalda patikino - tai ne sužadėtuvių žiedas, tačiau vestuves pora jau planuojanti.
Š. Marčiulionis iš Ispanijos parsivežė egzotišką sporto šaką  (34)
2014 m. kovo 4 d. 21:44
Kalbininkams ši sporto šaka veikiausiai kels šiurpą, bet ispaniškai kalbančioje pasaulio dalyje išpopuliarėjęs padelio tenisas jau žengė pirmuosius žingsnius ir Lietuvoje. Azartiškas, dinamiškas, nenuspėjamas, bet nesudėtingas – taip savotišką teniso ir skvošo hibridą apibūdina buvęs krepšininkas Šarūnas Marčiulionis , su kitais entuziastais įkūręs Lietuvos padelio teniso federaciją (LPF).
Unikalių varžybų idėja – iš meilės Lietuvai  (9)
2014 m. vasario 15 d. 17:19
Jungtinių Valstijų geležine drausme garsėjančios Karinių jūrų pajėgų akademijos absolventas Vytenis Benetis įsitikinęs – kiekvienas Lietuvos pilietis privalo atiduoti savo duoklę tėvynei ne vien žodžiais.
„Naktinių personų“ sugrįžimo koncerte ant scenos žengusi gerbėja: vis dar jus myliu  (110)
2014 m. vasario 14 d. 19:35
Viena populiariausių dešimtojo dešimtmečio Lietuvos muzikos grupių „Naktinės personos“ Vilniuje , „ Siemens “ arenoje pradėjo savo koncertinį turą. Tai yra pirmasis grupės pasirodymas scenoje po išsiskyrimo prieš 12 metų.
Netradicinės Lietuvos porelės: mes skirtingi, bet mylime vienodai!  (3)
2014 m. vasario 14 d. 11:29
Vaikinas nekalba lietuviškai, domisi keistais dalykais ir sveria dvigubai mažiau už tave? Ir kas čia tokio? Visos šios porelės – įrodymas, kad meilė nugali visus skirtumus.
Vėl suskambėsiančios „Naktinės personos“: apie honorarus, iširimo priežastis ir šeimyninę laimę  (12)
2014 m. vasario 14 d. 11:19
Didžiosiose Lietuvos scenose vėl skambės kadaise populiarios popgrupės "Naktinės personos" dainos. Nors grupė iširo prieš 12 metų, Aras Vėberis ir Alanas Chošnau nutarė prisiminti gerus laikus ir surengti koncertų turą "Po 20 metų".
Kada sportas labiau kenkia, nei padeda?  (24)
2014 m. vasario 9 d. 11:19
Slidinėjimas, snieglenčių sportas, bėgimas, sporto klubai... Atrodo, kad šios sporto rūšys tapo kaip niekad populiarios. Ar tai nauja mada, o gal tai protingėjančios ir labiau savo sveikata besirūpinančios visuomenės ženklas? Vis tik, per didelis entuziazmas ir neatsargumas dažnai baigiasi ne nauda, o priešingai - žala sveikatai. Kada sportas labiau kenkia, nei padeda?
Į Lietuvą vasarą atkeliaus du regbio Europos čempionatai  (13)
2014 m. vasario 5 d. 14:19
Lietuvos regbio mėgėjai birželį turės kur paganyti akis. Kaunas ruošiasi priimti Europos regbio-7 vyrų čempionato A diviziono turnyrą, Vilniuje į kovą stos merginų komandos. Tarptautiniais renginiais Lietuvos regbio federacija (LRF) tikisi šalyje išpopuliarinti vieną seniausių sportinių žaidimų ir pasinaudoti galimybe, kurią atvėrė regbio sugrįžimas į olimpinę programą.
R. Paksas. Šiandien esu lito šalininkas ir nebijau apie tai kalbėti garsiai  (596)
2014 m. sausio 13 d. 18:29
Pastaruoju metu, nušurmuliavus naujametinėms metų šventėms, vis dažniau viešojoje erdvėje prasprūsta euro įvedimo 2015 metais Lietuvoje tema.
Lietuvos paparacai - ar jie egzistuoja?(SPECIALUS TYRIMAS)  (2)
2014 m. sausio 7 d. 15:37
Prekyboje paskutinę dieną galite rasti gruodžio mėnesio „ Panelę “. Joje nauja rubrika „Romo tyrimas“, kurioje jaunasis kino režisierius Romas Zabarauskas gliaudys skandalingus klausimus. Prie sienos remdamas žvaigždes , o prie derybų stalo – ekspertus.
Kojų amputaciją patyręs benamis pasakoja laimėdavęs prieš Š. Marčiulionį  (133)
2013 m. gruodžio 30 d. 11:41
Žvarbų Kalėdų vakarą traukiau pro Lukiškių aikštę namo. Dar nebuvo labai vėlu, apie 22.30 val. Aikštės pakrašty pamačiau benamį ratukuose, užsimetusį striukę ant galvos, šitaip susiruošusį nakvoti. Priėjęs arčiau pamačiau, kad jo kojų pėdos amputuotos. Pakalbinau, paklausiau, gal galiu kuo padėt?
Kol Vilniaus regbio akademija rengė šventę vaikams, jų patalpas apšvarino ilgapirščiai  (1)
2013 m. gruodžio 11 d. 16:57
Vilniaus regbio akademija (VRA) įsitikino, jog už gera ne visuomet atlyginama tuo pačiu. VRA pirmadienio vakarą surengė nepamirštamą šventę vaikų globos namų auklėtiniams. Pakilią nuotaiką pagrindiniam šventės organizatoriui ir regbio treneriui Vidmantui Valiui sudrumstė naujienos, kad tą vakarą Vingio parko regbio stadione įsikūrusios patalpos buvo apvogtos.
Vilniaus regbio akademijos turtą vagys išsivežė rogutėmis
2013 m. gruodžio 11 d. 14:47
Už gerą ne visada atsiliginama geru. Tuo įsitikino Vilniaus regbio akademija, kuri pirmadienio vakarą surengė šventę vaikų globos namų auklėtiniams. Pakilią nuotaiką pagrindiniam šventės organizatoriui regbio treneriui Vidmantui Valiui sudrumstė žinia, kad tą vakarą Vingio parke, regbio stadione esančios patalpos buvo apvogtos.
Konservatorė: V. Janukovyčius padarė didelę klaidą, nors galėjo tapti didvyriu  (238)
2013 m. gruodžio 5 d. 19:58
Lietuvos komunistai buvo gudresni ir protingesni už dabartinį Ukrainos prezidentą Viktorą Janukovyčių – komunistų lyderis Algirdas Brazauskas išdrįso ateiti į Sąjūdžio mitingą Vingio parke , o V. Janukovyčius ir kiti valdžios atstovai nesusitinka su protestuojančia tauta.
Iš Ukrainos grįžęs O. Koršunovas: V. Janukovyčius nebeturi jokių šansų  (644)
2013 m. gruodžio 3 d. 17:11
Daug jėgos ir adrenalino, ryžtingai nusiteikę žmonės ir gerai organizuotos eisenos.
Pakvipo afera: prifotografavo įžymybių, surinko pinigus ir dingo  (125)
2013 m. lapkričio 30 d. 00:01
Tūkstančiai žmonių, kurie prieš keletą metų mokėjo pinigus ir fotografavosi Lietuvos žmonių tūkstantmečio albumui , liko ant ledo: didžiausios visų laikų lietuviškos knygos iki šiol nėra. Garsiai reklamuoto projekto „LT 1000“ vadovas Arūnas Balvočius teisinasi, kad dėl visko kalta krizė.
A. Mamontovas: nereikėtų emigrantų kviesti namo  (117)
2013 m. lapkričio 21 d. 12:37
Su dainininku Andriumi Mamontovu susitinku trečią kartą. Pirmus du sykius kalbėjome apie vaidmenis kine – nemažo populiarumo sulaukusiuose filmuose „Nereikalingi žmonės“ ir „Amaya“. Šįsyk – apie emigraciją. Ir laimę – čia ir svetur.
Judėjimo negalią turinti Inga: tai nėra pasaulio pabaiga  (3)
2013 m. lapkričio 20 d. 10:46
„Visada iš visko galime nulipdyti dramblį ir iš visko galime nulipdyti musę“, - taip apie savo negalią kalba Inga Filipovič, į kurią Gyvosios bibliotekos komanda įpratusi kreiptis kaip į Ingutę. Ingutė – nes jos energijos, vidinės šviesos ir meilės gyvenimui, galėtų pavydėti daugelis. Tikimės, jog atviras pokalbis su Inga apie patirtis Gyvojoje bibliotekoje įkvėps visus keisti save, savo požiūrį ar net prisijungti prie Gyvosios bibliotekos ir tapti viena iš gyvųjų knygų. Inga tikina, jog ši veikla prasminga ir žmonių nuostatas pakeisti tikrai įmanoma.