Vingio parke

Lietuva vs Latvija (Europos Tautų regbio taurės 2B divizionas)  (7)
2015 m. balandžio 15 d. 11:45
Europos Tautų taurės regbio 2B diviziono rungtynės Vilniaus Vingio parke. Susitinka Lietuvos ir Latvijos nacionalinės regbio rinktinės.
Selas ruošiasi drebinti Vilnių, tačiau ar sugebės pranokti A.Mamontovą?  (15)
2015 m. balandžio 7 d. 23:10
Egidijus Dragūnas, naujasis Lietuvos popmuzikos viešųjų ryšių karalius (šį titulą Selas nesunkiai perėmė iš Natalijos Bunkės) toliau sėkmingai įrodinėja, jog keleri metai, amžių sandūroje praleisti Talino „Concordia“ universitete studijuojant viešuosius ryšius, nepraėjo veltui.
Nustebino prie alubario krypuojančios antys  (14)
2015 m. balandžio 1 d. 16:32
Į GRYNAS.lt redakciją kreipėsi skaitytojas Šarūnas, kuris atsiuntė kelias fotografijas. Visai nebaikščios antys vaikščiojo judriame Vilniaus Konstitucijos prospekte šalia alaus baro.
Įkūrė varlių karaliją ir ieško norinčių ten padirbėti  (12)
2015 m. kovo 17 d. 17:41
Į Vingio parką jau nebegali įvažiuoti automobiliai - parko prieigose stovi tai draudžiamas ženklas. Tačiau ne visi vairuotojai jį pastebi ir po parko teritoriją vis tiek zuja mašinos. Dėl to antradienį būrys savanorių parko šalikelėje statė tvorelę, kuri turėtų apsaugoti varliagyvius nuo patekimo ant kelio.
Prašo pabūti „kadrų medžiotojais“ prie Vingio parko  (13)
2015 m. kovo 14 d. 21:54
Iki balandžio 20 dienos prie įvažiavimo į Vingio parką stovės automobilių eismą draudžiantys ženklai, kurie negalios tik specialiajam, aptarnaujančiam personalui – greitajai, gaisrinei, policijai ir pan. Tikimasi, kad toks draudimas padės išsaugoti tūkstančius šiuo laikotarpiu besiruošiančių migruoti varliagyvių gyvybių.
Į Vingio parką nebebus įleidžiami automobiliai  (25)
2015 m. kovo 12 d. 13:11
GRYNAS.lt jau rašė, kad nuo kovo 10 dienos iki balandžio 20 dienos vyksta varliagyvių migracija, kuri yra itin intensyvi Vingio parke , kur nuolat zuja automobiliai ir be gailesčio šiuos gyvius traiško. Gamtininkai kartu su mokslininkais sukilo reikalaudami laikinai apriboti automobilių eismą į Vingio parką. Ketvirtadienio rytą savivaldybėje priimtas nutarimas – iki balandžio 20 dienos į Vingio parką galės patekti tik specialusis, aptarnaujantis transportas, o visus kitus automobilistus pasitiks ženklas, draudžiantis važiuoti.
Vingio parke – laisvė varlėms: siūlo neįsileisti automobilių  (47)
2015 m. kovo 10 d. 22:52
Gamtininkai susirūpinę, kad netrukus prasidės varlių migracija ir jų tūkstančiai vėl bus sutraiškyta po automobilių, lekiančių pro Vingio parką, ratais. Jų siūlymas griežtas – gatvės atkarpoje nuo Geležinio vilko ir Gerosios vilties gatvių sankryžos iki estrados ir Vilniaus universiteto botanikos sodo nuo kovo 10 d. iki balandžio 20 d. visiškai uždrausti transporto eismą. Tai jie grindžia varliagyvių apsaugos motyvais, nes būtent šioje atkarpoje kasmet žūsta tūkstančiai rusvųjų varlių (pievinių ir smailasnukių), migruojančių į neršto vietas, taip pat tritonų, ežių ir kitų gyvūnų. Vilniaus miesto savivaldybė tam nepritaria ir sako, kad šioje atkarpoje pakaks greičio ribojimo ženklo.
Vilniuje atsirado neįprasti greitį ribojantys ženklai  (21)
2015 m. kovo 9 d. 17:09
Prasidedant intensyviai varlių migracijai, Vilniaus miesto savivaldybė ragina vairuotojus būti atidesnius. Itin gausi varlių migracija kasmet pastebima sostinės Vingio parke , tad savivaldybė ten įrengė ženklų „Dėmesio – gatvėje varlės. Greičio ribojimas iki 20 km/h“. Ženklai įrengti nuo Geležinio Vilko gatvės iki parko estrados.
Linos lieknėjimo dienoraštis: per 2 mėn. - minus 10 kg  (21)
2015 m. vasario 11 d. 00:00
Sportas man nesvetimas, kaip pomėgis jis mane lydėjo nuo vaikystės. Nuo 6 metų pradėjau lankyti ne tik mokyklą, bet ir šokius, todėl įgijau tvirtą ir gražią laikyseną bei grakščią eiseną. Taip pat aktyviai dalyvaudavau mokyklos sporto renginiuose: bėgimo varžybos, „Drasūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, lengvosios atletikos užsiėmimai, aerobika.
Gera žinia slidininkams: išdavė vieną slaptą vietą  (6)
2015 m. vasario 9 d. 20:23
Praėjusį sekmadienį akis džiugino pūga – sniegą vėjas pustė ir pustė, tačiau, kaip konstatuoja Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Meteorologinių prognozių skyriaus vedėja Vida Ralienė , pūga buvo trumpalaikė ir kai kur sniego po savaitgalio nusistovėjo daugiau, o kai kur praktiškai visai nieko neliko. Ji sako, kad seniui besmegeniui lipdyti sniego pakaks ir šią savaitę, tačiau slidėms jo gali būti mažoka. Apie tai, kad sniegas visą šią žiemą slidininkų nelepino kalba ir „Snaigės“ žygių organizatoriai. Vis dėlto jie atskleidžia vieną „slaptą“ vietą, kur sniego visada užsilaiko daugiau.
Kelionė po pasaulį a cappella  (8)
2015 m. vasario 5 d. 15:34
Vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“ jau visą 10-metį keliauja po pasaulį, kviesdamas prisijungti prie šių kelionių kuo daugiau bendraminčių. Jų kelionė neįprasta ir nepaprasta, nes tai muzikinė kelionė. Nors pasaulyje a cappella muzikos žanras žinomas nuo seniausių laikų, mūsuose jis nėra toks populiarus. Todėl šio ansamblio tikslas yra a cappella dainavimo tradicijas ir subtilumus atskleisti visu grožiu.
„Nykščio karta“: jaunimas be paslapčių ar bedvasiai vartotojai?  (15)
2015 m. sausio 30 d. 09:33
Įsivaizduokite pasaulį, kuriame visi žino apie visus viską. Kas svarbiausia, visi patys noriai dalinsis savo paslaptimis ir savo noru bus sekami. Tokį, kuriame kiekvienas žmogus turi fizinį kūną ir savo virtualia „sielą“, kuri niekada nemiršta o visa informacija apie asmenį lieka amžiams.
Vilniuje atidarys ypatingą slidininkų trasą  (2)
2015 m. sausio 16 d. 11:28
Šių metų sausio 17-ąją, pasauliui minint Sniego dieną, Vilniuje ims veikti nauja unikali slidininkų ir pėsčiųjų trasa. Pavilnių regioniniu parku trasa drieksis beveik 3 km ir bus trumpiausia vieša lygumų slidininkų trasa Vilniaus mieste.
Vilniuje - nauja unikali slidininkų ir pėsčiųjų trasa  (9)
2015 m. sausio 15 d. 14:41
Šių metų sausio 17-ąją, pasauliui minint Sniego dieną, Vilniuje ims veikti nauja unikali slidininkų ir pėsčiųjų trasa. Pavilnių regioniniu parku trasa drieksis beveik 3 km ir bus trumpiausia vieša lygumų slidininkų trasa Vilniaus mieste.
„Trakų“ klubų naujokas M. Rapalis: siekis – aukščiausia vieta  (5)
2015 m. sausio 5 d. 13:25
Puikus sezonas Vilniaus „Žalgiryje“, metai praleisti ant atsarginių suolo, o vėliau sėkmingas sezonas Grodno „Neman“ ( Baltarusija ) ekipoje ir sugrįžimas į Lietuvos A lygą. Taip atrodo naujo „Trakų“ ekipos vartininko Mariaus Rapalio gyvenimo aprašymo pastarųjų metų eilutės.
Iššūkis miestiečiui: ar pažįstate šiuos paukščius?  (25)
2015 m. sausio 4 d. 10:00
Jei manote, kad pažįstate paukščius, siūlome jums trumpą treniruotę – kokius sparnuočius matote fotografijose? Ar visus juos tekę regėti gyvai, o galbūt tik pažintinėse knygose? Jaunajam gamtos fotografui Gabrieliui Khiterer ši užduotis būtų juokų darbas, nes kasdien padarydamas po kelias dešimtis, o kartais galbūt ir daugiau kadrų, jis net pažadintas naktį galėtų pasakyti, kas yra kas. O ar galite jūs?
Ko iš tiesų gali bijoti V. Putinas?  (188)
2014 m. gruodžio 30 d. 05:30
Per metinę spaudos konferenciją Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sulaukė klausimo apie artimąją aplinką ir rūmų perversmo galimybę.
„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkių šventės – artimiausi žmonės, dovanos ir mandarinai
2014 m. gruodžio 24 d. 12:40
Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ merginos antradienio vakarą surengė paskutinę treniruotę prieš gražiausias metų šventes – Kūčias ir Kalėdas. Po pratybų sostinės „Vingio“ parke krepšininkės iškeliavo po visą Lietuvą, kur šventes sutiks su savo artimiausiais žmonėmis. Lietuvos moterų krepšinio lygos nugalėtojų titulą ginančios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pasidalino mintimis apie tradicijas, patiekalus ir dovanas.
Vingiui reikia pagalbos  (13)
2014 m. gruodžio 20 d. 08:00
Vingio parke vieną rudens savaitgalį atsirado nauja būtybė (senbūvius beglobiukus ten jau pažįstame), apie kurią pranešė geraširdžiai katinų maitintojai. Sužalotas paaugliukas – labai draugiškas, lipšnus, klykiantis visa gerkle iš siaubo ir nesusipratimo. Kažkas atsinešė ir paleido, „kur ėst duoda“.
Lengvaatletė ir asmeninė trenerė J. Verseckaitė į treniruotes kvies naujoje sporto studijoje  (3)
2014 m. gruodžio 16 d. 17:46
Vilniaus Vingio parko estradoje atidaryta tituluotos lengvaatletės Jolantos Verseckaitės sporto studija. Trečius metus asmenine trenere dirbanti sportininkė, siekdama skatinti moteris sportuoti, įrengė treniruotėms skirtą salę, į kurią kviečiamos visos norinčios.
Lietuvai patikėta surengti pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalą!  (29)
2014 m. gruodžio 3 d. 15:16
Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija (LŠPF) gavo teisę rengti 2017 metų Pasaulio taurės turnyro finalą. Toks sprendimas buvo priimtas Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos (UIPM) kongreso Bulgarijos sostinėje Sofijoje metu.
Garsiausi šių laikų Lietuvos prievartautojai – kai kurie žagino ir po nužudymo  (384)
2014 m. lapkričio 23 d. 09:05
Pats garsiausias šalyje seksualinis maniakas , be abejonės, yra Kazys Jonaitis . Tai serijinis prievartautojas-žudikas. Tačiau savo aukas žudė ir kiti. Dabar šį sąrašą papildė ir šilutiškis Valdas J., išžaginęs ir nužudęs 20-metę studentę. Tik dviejų iš čia paminėtų monstrų aukos liko gyvos.
Lady Gaga Mančesterio užeigą „pagerbė“ į ją užsukusi nei nuoga, nei apsirengusi  (5)
2014 m. lapkričio 20 d. 01:06
Žiūrint ką išdarinėja į kitas šalis koncertoti atvykusi amerikiečių dainininkė Lady Gaga, Lietuvos fotografams lieka tik apmaudžiai atsidusti - ko gero, ekscentriškoji atlikėja Vilniuje koncertavo per anskti.
Artėjantį Heloviną vilniečiai paminėjo bėgdami nuo zombių  (23)
2014 m. spalio 25 d. 22:36
Šeštadienio vakarą Vingio parke įvyko gana neįprastas bėgimas su kliūtimis „Zombėk“. Maratono dalyviai turėjo išvengti juos puolančių zombių.
Vilnius virto pragaru: raudonarmiečiai plėšė, kankino sužeistuosius, prievartavo seseles  (543)
2014 m. spalio 25 d. 06:00
Leidykla „Briedis “ pradeda leisti unikalią knygų seriją „ Vilnius liepsnose“ ir pristato pirmą šios serijos knygą „Liepsnojantis Vilnius. Liudininkų prisiminimai“. Karo žinovo Gintauto Širono surinkti ir išversti pasakojimai – tai liudijimas apie juodžiausias Antrojo pasaulinio karo dienas, kai gerai pažįstamos sostinės gatvės tapo pragaru.
M. Garbačiauskaitė-Budrienė: Skaitytojai supranta, kad Rusija nejuokauja  (174)
2014 m. spalio 23 d. 10:03
Ar verta Lietuvos piliečius gąsdinti karu? Šis klausimas nėra toks paprastas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes dalis piliečių yra įsitikinę, jog būtina nuolat priminti, kad Rusija kelia grėsmę, nes tik tai gali priversti Lietuvos politikus veikti valstybiškai ir stiprinti šalies pamatus. Tačiau egzistuoja ir priešinga nuomonė – kad taip tik keliama nereikalinga panika, todėl didesnė tikimybė, kad piliečiai iš Lietuvos emigruos, o ne kad politikai sugebės priimti sprendimus, kurie užtikrintų šalies saugumą.
J. Kinderis – apie tai, kodėl negali priaugti raumenų, sportą ir merginas  (2)
2014 m. spalio 19 d. 10:51
Neseniai aukso medalį pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate mišrių estafečių varžybose iškovojęs Justinas Kinderis (27) mamos namus Panevėžyje paliko būdamas vos 13-os. Šiuo metu vaikinas ne tik sportuoja, bet ir studijuoja, o kas kartą valgydamas galvoja, kaip nepriaugti raumenų! Apie tai ir daugiau – žurnalo MIESTE.lt interviu.
Baikeriai triukšmingai mini sezono uždarymą  (24)
2014 m. spalio 4 d. 13:37
Šeštadienį Vilnius aidi nuo motociklų gausmo - motociklininkai ir jiems prijaučiantys triukšmingai mini sezono uždarymą.
Ž. Balčiūnaitė: sportininkas – ne buhalteris, kuris gali duris uždaryti ir viską pamiršti  (26)
2014 m. spalio 2 d. 10:23
Viena geriausių Lietuvos maratonininkių Živilė Balčiūnaitė sako, jog norint suerzinti sportininką tereikia paklausti, ką jis planuoja veikti baigęs karjerą. Lengvaatletė gyvena šia diena ir ateities planais viešai dalintis nėra linkusi.