Vingio parke

Maloni staigmena: nesitikėjo, kad šie gyvūnai gyvena ir Vilniuje  (35)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 22:37
GRYNAS.lt redakcijai skaitytoja Marija atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas merginą nustebinęs Vilniaus mieste, Saulėtekio mikrorajone, lakstęs kiškis.
Vilniuje šimtai linksmuolių dalyvavo spalvingiausiame bėgime „The Color Run“  (10)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 15:08
Sekmadienį Vilniuje įvyko bene spalvingiausias šalyje bėgimas „The Color Run“.
Vilniuje dviratininkų laukia naujiena  (3)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 12:58
Atliekų tvarkymo bendrovė „VSA Vilnius “ Vilniaus miestui padovanojo olandišką atliekų tvarkymo inovaciją – „šiukšlinius“. Sistemos esmė – lankas ir tinklas, į kurį ypač patogu išmesti turimą atlieką važiuojant dviračiu. Analogų Lietuvoje neturintys „šiukšliniai“ įrengti judriausiuose Vilniaus dviračių takuose – Neries gatvėje, Liubarto take ir Vingio parke, pranešime spaudai informuoja įmonė.
A. Bumblauskas: galbūt jau laikas nusirišti juodus kaspinus ir švęsti laisvės triumfo dieną  (109)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:01
Sovietmečiu pusbalsiu, o, prasidėjus Atgimimui ir atkūrus nepriklausomybę – jau garsiai prabilta, kad Vokietijos ir buvusios SSRS užsienio reikalų ministrų Joachimo von Ribbentropo ir Viačeslavo Molotovo 1939 m. rugpjūčio 23 d. pasirašyta nepuolimo sutartis su slaptaisiais protokolais net pusei amžiaus iš Lietuvos buvo atėmusi nepriklausomybę. Per daugiau nei ketvirtį amžiaus mūsų visų sąmonėje susiformavo nuostata, kad rugpjūčio 23 d. – Juodojo kaspino ir gedulo diena . Bet gal jau laikas keisti požiūrį į šią datą – gal būta naujausios Lietuvos istorijos įvykių, kurie leidžia ją vertinti optimistiškiau?
Antrą sezoną „Lietuvos ryte“ pradedantis M. Nicola: dabar situacija man – daug palankesnė  (23)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 12:45
Šeši – tiek pagrindinės Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos žaidėjų trečiadienį pradėjo pasirengimą naujajam sezonui. Nors trūksta pusės ekipos narių, trenerio Marcelo Nicola veide šviečia šypsena. Antrą progą įrodyti savo vertę Lietuvoje gavęs argentinietis dabar jaučiasi tvirčiau nei praėjusį vasarį, kuomet atvyko į klubą vietoje Virginijaus Šeškaus.
A. Tapinas. Maža ciniko ir egoisto išpažintis  (329)
2015 m. rugpjūčio 18 d. 11:03
Mielas skaitytojau, kadangi bendraujam jau beveik penkis mėnesius, atėjo metas atviram asmeniškam pokalbiui. Ypač, kai aš paskaičiau skaitytojo laišką, kuriame esu vadinamas „donkichotišku idealistu“ .
Kaip pasiruošti 5 km bėgimo distancijai per 10 dienų?  (4)
2015 m. rugpjūčio 12 d. 13:50
Bėgimo renginių maratonas – tarsi neatsiejamas vasaros atributas. Nors atrodo, kad bėgimų dalyviai pasiruošimo pamokas jau turėtų būti išmokę, atsiranda tokių, kurie net ir trumpiausias 5 km distancijas pasiryžta įveikti prieš tai nesiruošę.
Vingio parke – stilingų ir sportiškų miestiečių apgultis
2015 m. rugpjūčio 9 d. 10:03
Vos laikrodis išmuša penktą valandą popiet, dauguma vilniečių ir miesto svečių sėda ant dviračių, aunasi riedučius, griebia į rankas riedlentes ir skuba į Vingio parką, kuriame sportuoja, pramogauja ir tiesiog mėgaujasi saulės spinduliais bei gamtos prieglobsčiu.
Patarimai norinčioms sulieknėti: kad bėgimas taptų malonumu
2015 m. rugpjūčio 7 d. 11:48
Kiekviena bėganti moteris turi tikslą: sulieknėti, sutvirtėti, pagerinti sveikatą ar atitrūkti nuo rūpesčių. Deja, neretai sustojama pusiaukelėje šių tikslų taip ir neįgyvendinus. Išvengti ilgai jaučiamos nuoskaudos dėl neišsipildžiusių lūkesčių ir nusivylimo savimi padės žinios – kuo daugiau domėsitės apie bėgimą ir savo kūną, tuo lengviau bus siekti rezultatų ir įveikti nepalankias aplinkybes. Bėgimu net pradėsite mėgautis!
Pradedančio bėgiko dienoraštis #3: treniruočių planavimas  (13)
2015 m. rugpjūčio 7 d. 11:07
Praeituose šio dienoraščio įrašuose minėjau svarbiausius dalykus, kuriuos naudinga žinoti pradedančiam bėgikui, taip pat rašiau apie bėgimo batelių pirkimą. Jei batelius jau įsigijote ir esate pasiruošę bėgimui, laikas pakalbėti apie pirmųjų treniruočių planavimą, jų stebėjimą bei tris pagrindinius dalykus, kuriuos patartina stebėti bėgant.
Žvagulių šeima su pirmagime mėgaujasi vasara Vilniuje  (26)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 19:26
Atlikėja Ineta Puzaraitė -Žvagulienė su savo sutuoktiniu Ąžuolu Žvaguliu ir dukrele Barbora mėgaujasi saulėtais orais Vilniuje .
Vilniuje įrengė perėją ežiukams ir oro uostą paukščiams  (56)
2015 m. rugpjūčio 3 d. 19:20
Vilniaus mieste atsirado ežiukų perėja ir paukščių oro uostas bei dar kelios vietos, kuriose gyvūnai galės pasiilsėti. Tai kūrybinis projektas, siekiantis atkreipti dėmesį į gyvūnus.
Paprastos moterys atrado būdą, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų 8 moterų neįtikėtini pokyčiai  (7)
2015 m. liepos 30 d. 16:33
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba . Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas - jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Pritrenkiančios ir įkvepiančios sulieknėjusių moterų istorijos  (40)
2015 m. liepos 30 d. 12:01
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba. Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Kaip sovietai nemokšiškai „rekonstravo“ Vilnių: nušluoti ištisi Senamiesčio kvartalai  (385)
2015 m. liepos 25 d. 06:00
Karo metu buvo sugriauta 40 proc. Vilniaus namų, o Vokiečių gatvė sovietmečiu nušluota nuo žemės dėl per Senamiestį tiesiamos magistralės. Ar tai tiesa? Leidykla „Briedis“ pristato Antano Verkelio monografijos „Kas sugriovė Vilnių“, dokumentų pagalba atskleidžiančios tikruosius miesto griovimo kaltininkus, ištrauką. Tai antroji serijos „Vilnius liepsnose“ knyga, apimanti laikotarpį nuo 1941 iki 1960 metų. Joje apie 600 mažai žinomų arba nežinomų iliustracijų, fotografijų, aeronuotraukų, žemėlapių. Leidinys knygynuose pasirodys liepos mėn. pabaigoje.
Sovietų užimtame Vilniuje prasidėjo košmariškos orgijos  (743)
2015 m. liepos 11 d. 06:00
Lygiai prieš 71 metus - 1944-07-14 laikraščio „Krasnaja zvezda“ Nr. 166 antraštė skelbė: „Raudonoji armija grąžino Tėvynei Vilnių – Lietuvos sovietų respublikos sostinę“. Išvakarėse, Maskvoje, 23.30 val. Vilniaus užėmimo proga dvidešimt keturiomis artilerijos salvėmis iš trijų šimtų dvidešimties pabūklų nuaidėjo pergalės saliutas. Mieste dar rusena milžiniškų gaisrų židiniai.
Kodėl bėga moterys, o kodėl – vyrai?  (21)
2015 m. liepos 10 d. 17:38
Bėgančių gretos kasmet tik didėja – Danijos mokslininkų atliktas tyrimas atskleidė, kad per pastaruosius penkerius metus vien maratonų bėgikų padaugėjo 54 proc. Įdomu tai, kad net 31 proc. iš jų – moterys. Bėgikų mėgėjų skaičius dar didesnis ir tuo visai nesunku įsitikinti – tereikia vakare pavaikščioti miesto parke: bėgančius, ypač moteris, sunku net suskaičiuoti ant rankų pirštų.
Vilniaus parkuose – palaidi šunys: padarę pastabą sulauksite pasiūlymo vaikščioti kitur  (294)
2015 m. birželio 27 d. 12:06
Planuojate ramiai pasivaikščioti sostinės parke? Nusiteikite netikėtam susitikimui su gauja palaidų šunų. Paprašyti savo šunis prisirišti šeimininkai geriausiu atveju tikins, kad jų šunys – Dievo angelėliai, blogiausiu – pasiūlys vaikščioti kitur, nes jo šuniui esą juk reikia kažkur išsilakstyti.
AVON moterų bėgime startuosiantis vyras: mūsų palaikymas kovoje su vėžiu yra labai svarbus  (3)
2015 m. birželio 26 d. 13:09
Šeštadienį (birželio 27 d.) Vilniaus Vingio parke bėgs tūkstantinė moterų minia. Tradiciškai moterys dalyvaus AVON moterų bėgime, taip išreikšdamos solidarumą kovoje su krūties vėžiu. Tarp tūkstančio moterų įsilies ir vienas vyras. Jis – Saulius Mėlinauskas , kurio šeimą krūties vėžys užpuolė prieš penkiolika metų. Tiesa, kovą Sauliaus žmona Eglė laimėjo. Prie šios pergalės neabejotinai prisidėjo ir S. Mėlinauskas.
„Kitokie pasikalbėjimai“: A.Mamontovas apie vaikystės nuotykius, kontrabandinę skruzdėlytę ir repą  (14)
2015 m. birželio 22 d. 12:40
Jis jau sykį dalyvavo „Kitokiuose pasikalbėjimuose“, tačiau būtų neteisinga nepakviesti į svečius dar kartą. Birželio 17 dieną Menų fabrike „Loftas“ Justinas Jankevičius kalbino neeilinę asmenybę – Andrių Mamontovą.
Fantastiškai tarptautinei karjerai tereikėjo pieštuko, kompiuterio ir meilės piešimui  (5)
2015 m. birželio 20 d. 00:00
Iliustracija – ne vaikų žaidimas. Ji, kaip parodė tragiški įvykiai Paryžiuje, gali kainuoti ne vieną gyvybę, bet taip pat gali pasaulį padaryti gražesnį. Tai savo darbais įrodo Vilniuje tyliai kuriantis iliustruotojas Karolis Strautniekas (27 m.).
Trys mėnesiai iki „Danske Bank Vilniaus maratono“ - tiek, kiek trunka pasiruošti 10 km bėgimui  (5)
2015 m. birželio 19 d. 13:40
Iki didžiausio bėgimo renginio Lietuvoje „Danske Bank Vilniaus maratono“ liko vos trys mėnesiai. Tie, kurie bėgimui pradės ruoštis nuo šiandien, dar gali lengvai nubėgti 10 km distanciją. Šį penktadienį Neries krantinėje, prie Baltojo tilto, renginio organizatoriai pristatė maratono augimo viziją bei šių metų bėgimo trasas. Planuojama, kad rugsėjo mėn. į Vilnių sugužės daugiau kaip 1000 užsieniečių – šis skaičius nuo pernai metų ūgtelėjo beveik perpus. Bendrai rugsėjo 13 d. Vilniaus gatvėmis turėtų bėgti apie 15 tūkst. bėgimo entuziastų.
A. Mazėtis: įtampa kasdienybėje – milžiniška ir labai gaila, kad kai kurie paslysta  (3)
2015 m. birželio 16 d. 14:59
Jaunas ir ambicingas žurnalistas Arnas Mazėtis užtikrintai ir kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų. Ryšių su visuomene magistrą turintis vyras neslepia aistros maisto gaminimui, o ateityje tikisi įgyti ir virėjo profesiją. Dalyvavaudamas jaunimą nuo narkotinių medžiagų siekiančios apsaugoti asociacijos „Mentor Lietuva “ inicijuotame projekte kaveikiavaikai.lt A. Mazėtis pripažino, jog žurnalistikos srityje vyrauja didžiulė konkurencija bei įtampa, tačiau nebūtina griebtis svaigalų norint atsipalaiduoti.
Kraują stingdantys vaizdai: Vingio parke skraidė automobiliai  (65)
2015 m. birželio 14 d. 19:57
Sekmadienį į Vingio parką Vilniuje susirinko ekstremalių vaizdų ištroškę automobilių gerbėjai – čia vyko tarptautinis kaskadininkų šou „Skraidantys automobiliai“.
Lietuviško šnipų romano autorius prabilo apie raganiškas moteris  (29)
2015 m. birželio 14 d. 16:40
„Moterys turi raganišką instinktą daryti momentinę vyro fotografiją ir staigiai perprasti to vyro ateitį. Ta nuojauta tiksli, kaip fizikinis prietaisas“, – romane „Vilniaus plovas“ teigia lietuviškuoju Diuma pristatomas Regimantas Dima.
„Žalgirio“ futbolininkai pradėjo treniruotis ant Vingio parko vejos  (4)
2015 m. birželio 12 d. 11:03
Pasibaigus neilgoms atostogoms Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pasiraitojo rankoves ir vėl kibo į darbus. Tik šį kartą pasiruošimas artėjantiems mačams vyksta ne Lietuvos futbolo federacijos stadione, o Vingio parke.
S. Tichomirovas. Ko reikia Lietuvos rusams?  (98)
2015 m. birželio 12 d. 08:54
Praėjusį savaitgalį vilniečių pamėgtas Vingio parkas ūžė nuo Rusijos dienos minėjimo renginio. Esu rusas, bet manęs čia niekas nekvietė, nieko apie šį renginį negirdėjau. Nieko apie jį turbūt ir nebūčiau išgirdęs, jei ne dešinieji apžvalgininkai nepraleidę progos priminti savo nedideliam, bet ištikimam gerbėjų rateliui apie gerai užsimaskavusią penktąją koloną.
A. Užkalnis. Lietuvos rusai ir Afrikos pabėgėliai: šalies užteks visiems  (421)
2015 m. birželio 10 d. 10:49
Švęsdamas savo personalinę savaitę be patyčios ir pagiežos (aš tik juokauju, netikėkite viskuo, kas rašoma), nusprendžiau, kad reikia vienu straipsniu du triušius pakepti, tai yra, dvi temas viena plunksna patręšti išminties žodžiais.