Vingio parke

„Summerburst“ festivalyje Vilniuje gros „Grammy“ laimėtojas Afrojack
2016 m. vasario 11 d. 10:00
Daugeliu svarbiausių šokių muzikos apdovanojimų, taip pat ir prestižine „Grammy“ statulėle įvertintas Afrojack surengs vienintelį pasirodymą Lietuvoje . Garsusis DJ‘us ir prodiuseris birželio 11-12 dienomis gros elektroninės muzikos festivalyje „ Summerburst Baltic “. Tai bus pirmasis Afrojack vizitas į Baltijos šalis .
Elektroninės muzikos betmanas Don Diablo gros Vingio parke  (4)
2016 m. vasario 10 d. 10:45
Jau šios vasaros pradžioje pirmą kartą Lietuvoje rengiamame elektroninės muzikos festivalyje „Summerburst Baltic “ koncertuos garsusis olandų DJ‘us ir prodiuseris Don Diablo. Vienas daugiausiai įrašų parduodantis šokių muzikos atlikėjas mūsų šalyje svečiuosis pirmą kartą. Don Diablo kartu su Davidu Guetta , Kygo, „Nero“, „Bassjackers“, „Nervo“, „W&W“ ir visu būriu didžiausių šokių muzikos žvaigždžių, birželio 11–12 dienomis surengs nepakartojamą šou Vilniaus Vingio parke vyksiančiame festivalyje „Summerburst Baltic“.
„Summerburst“ festivalyje gros geriausių pasaulio DJ‘ų sąraše 14 vietą okupavę „W&W“  (5)
2016 m. vasario 9 d. 10:28
Birželio 11 – 12 dienomis pirmą kartą Lietuvoje rengiamas didžiausias elektroninės muzikos festivalis „Summerburst Baltic“ vasarą pradės su itin greitai populiarėjančiu olandų kolektyvu „W&W“. Įtakingo muzikos žurnalo „DJ Mag“ kasmetiniame geriausių pasaulio DJ‘ų sąraše pernai 14-ą vietą užėmęs duetas prisijungė prie jau anksčiau skelbtų atlikėjų būrio: Davido Guetta, Kygo, „Nero“, „Bassjackers“ ir „Nervo“. Šie elektroninės muzikos titanai, kartu su daugiau nei 20 žvaigždžių, birželio pradžioje šėls dvi dienas Vilniaus Vingio parke vyksiančiame festivalyje „Summerburst Baltic“.
Lietuvoje debiutuojančiame „Summerburst“ gros brangiausiai apmokamas elektroninės muzikos duetas „NERVO“  (3)
2016 m. vasario 5 d. 09:40
Šių metų birželio 11-12 dienomis pirmą kartą Lietuvoje rengiamas didžiausias elektroninės muzikos festivalis „Summerburst Baltic “ vasarą skelbs kartu su didžiausius honorarus šiemet uždirbusiu duetu „NERVO”. Vilniaus Vingio parke fantastiško dvi dienas ir dvi dienas vyksiančio šiuolaikinės muzikos festivalio nuotaiką taip pat kurs ryškiausios muzikos superžvaigždės Davidas Guetta, Kygo ir daugelis kitų.
A. Tapinas. Mūsiškiai. Minus 46 tūkstančiai mūsiškių  (597)
2016 m. vasario 2 d. 12:15
Madingiausias pastarųjų dienų žodis – mūsiškiai. Sudirginęs ir taip jau sudirgusią visuomenę, į nenusakomos spalvos mišrainę suplakęs keistus produktus – Holokaustą, Kremliaus propagandą, komercinę rinkodarą, kolektyvinę istorinę atsakomybę ir jos kratymąsi, kažkur giliai tamsiuose lietuvio sielos kampeliuose slypintį antisemitizmą – ir iš to molio it Pigmalionas Galatėją nulipdęs dar vieną naujosios Lietuvos heroję – Rūtą.
Tinklininkė M. Povilaitytė skleidžia gerumo virusą  (3)
2016 m. vasario 1 d. 20:22
21-erių metų paplūdimio tinklininkė Monika Povilaitytė ne tik ruošiasi 2016-ųjų sezonui, kuriame kovos dėl olimpinio kelialapio, bet užsiima ir labdaros veikla.
Vilniečių laukia dvi naujos slidinėjimo trasos
2016 m. sausio 15 d. 09:28
Gera žinia vilniečiams ir miesto svečiams! Vingio parke bei šalia Pilaitės ir Karoliniškių mikrorajonų yra paruoštos slidinėjimo trasos , kurios laukia lankytojų.
Mirė garsus architektas, Parlamento ir kitus žymius pastatus suprojektavęs V. Nasvytis  (100)
2016 m. sausio 8 d. 14:19
Penktadienį mirė žymus Lietuvos architektas Vytautas Nasvytis , pranešė Lietuvos architektų sąjunga. V.Nasvytis mirė eidamas 88–uosius metus. Jis kartu su broliu Algimantu Nasvyčiu suprojektavo sostinės viešbutį „ Lietuva “, Nacionalinį dramos teatrą ir Lietuvos Parlamento rūmus. Taip pat broliai Nasvyčiai yra „Neringos“ viešbučio ir kavinės interjero Vilniuje , Centrinio pašto rekonstrukcijos, Naujo miesto centro dešiniajame Neries krante projektų autoriai.
„Summerburst“ scenoje gros „DJ Mag“ geriausių pasaulio DJ‘ų šimtuke debiutavę „Bassjackers“  (1)
2015 m. gruodžio 23 d. 09:34
Kitų metų birželio 11-12 dienomis pirmą kartą mūsų šalyje vyksiančio tarptautinio šiuolaikinės muzikos festivalio „Summerburst“ organizatoriai skelbia informacija apie dar vieną dalyvį. Dvi dienas ir dvi naktis Vilniaus Vingio parke truksiančiame renginyje gros Olandijai atstovaujantis elektroninės muzikos duetas „Bassjackers“. Olandai prisijungs prie pačių ryškiausių šokių muzikos žvaigždžių Davido Guetta , Kygo ir britų kolektyvo „NERO“.
Vilniaus „Summerburst“ festivalyje - su Madonna groti atsisakęs britų dubstep kolektyvas „NERO“  (7)
2015 m. gruodžio 22 d. 09:52
Kitų metų birželio 11–12 dienomis pirmą kartą Lietuvoje rengiamas didžiausias elektroninės muzikos festivalis „Summerburst“ skelbs vasarą kartu su vienu ryškiausių britų dubstep muzikos kolektyvu „NERO”. Vilniaus Vingio parke fantastiško, dvi dienas ir dvi dienas truksiančio festivalio nuotaiką taip pat kurs ryškiausios muzikos superžvaigždės – Davidas Guetta , Kygo ir daugelis kitų.
Kodėl bėgikams kartais tenka padidinti greitį, kad spėtų į tualetą  (13)
2015 m. gruodžio 9 d. 14:42
Ilgesnių nuotolių bėgikai supras: šio užsiėmimo gerbėjams pažįstama situacija, kuomet tenka bėgti ilgo nuotolio varžybose ir staiga užklumpa labai rimtas žarnyno raginimas „evakuotis“, o aplink nėra jokios civilizuotos galimybės į žarnyno reikalavimus atsakyti oriai. Išeitys dvi – mauti į krūmus arba rizikuoti savo garbe ir orumu.
Laikinai bus draudžiamas įvažiavimas į Vingio parką  (2)
2015 m. lapkričio 27 d. 13:10
Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad 2015 m. lapkričio 28 d. (šeštadienį) Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų draugija organizuoja bėgimą Vingio parke .
Vilniuje – didžiausias Lietuvos istorijoje šokių muzikos festivalis „Summerburst“ debiutuoja su Davidu Guetta ir Kygo  (13)
2015 m. lapkričio 26 d. 09:52
„Vasara prasideda čia“ , - 2016 metų birželio 11-12 dienomis paskelbs didžiausias elektroninės šokių muzikos festivalis Lietuvoje „Summerburst“. Vilniaus Vingio parke fantastišką nuotaiką sukurs daugiau nei 20 ryškiausių šokių muzikos žvaigždžių. Pirmieji visame pasaulyje garsūs vardai skelbiami jau šiandien – į Vilnių atvyksta šokių muzikos įžymybės Davidas Guetta ir Kygo.
J. Juodka. Už ką mes privalome padėkoti R. Šimašiui  (84)
2015 m. lapkričio 10 d. 18:23
Antakalniečiai jau, tikėtina, rekonstruotu Sapiegų rūmų parku nebesidžiaugs – vietoj to, kad imtųsi sostinės tvarkymo darbų, Vilniaus meras Remigijus Šimašius ėmėsi sostinės griovimo darbų. „Aš ne kaltas“, - sako feisbuko meras. „Aplinka ir Zuokas kaltas“, - priduria jis.
Ledo ritulininkams – lengvaatlečių pamokos  (1)
2015 m. spalio 29 d. 12:43
Sostinės ledo ritulio akademijos auklėtinius treniruojantis buvusių lengvaatlečių tandemas Irina Krakoviak ir Andrejus Tolstikas vaikams padeda ne tik sustiprėti fiziškai, bet ir įkvepia pasitikėjimo savimi.
Plieninių žirgų gerbėjai triukšmingai palydėjo sezoną  (21)
2015 m. spalio 3 d. 14:04
Kaip ir kiekvienais metais, pirmąjį spalio šeštadienį motociklų gerbėjai ir jiems prijaučiantys susirinko į sezono uždarymo šventę. Šiemet sostinės Vingio parke susibūrę plieninių žirgų raitelia i popiet iškilminga kolona patraukė į miesto gatves.
A. Mamontovas: jei nebūtų koncertų, nežinočiau, ką veikti gyvenime  (29)
2015 m. rugsėjo 29 d. 17:59
„Jei nebūtų koncertų, nežinočiau, ką veikti gyvenime. Man patinka muzikanto gyvenimas ir aš noriu jį gyventi“, – sako svarbiausias nepriklausomos Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjas Andrius Mamontovas , po penkerių metų pertraukos sugrįžtantis su naujais kūriniais ir nauju albumu „Degančios akys“. Klausytojus jis pasieks spalio 7-ąją.
Bėgimo mėgėjams - trenerio R. Sausaičio patarimai  (3)
2015 m. rugsėjo 29 d. 10:49
Neseniai 60 metų jubiliejų atšventusio Romo Sausaičio visas gyvenimas susijęs su bėgimu – sėkmingą bėgiko karjerą žymi vieni geriausių Lietuvos lengvosios atletikos istorijoje rezultatai, kantrybės ir ištvermės reikalaujantį trenerio darbą, ugdant gabiausius šalies lengvaatlečius – jų pergalės ir pasiekimai Lietuvos bei tarptautinėse varžybose.
Kaune per vieną valandą bus siekiama trijų pasaulio rekordų  (5)
2015 m. rugsėjo 17 d. 09:59
Jau antrą savaitę tarptautinė kaskadininkų komanda treniruojasi Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome – šį sekmadienį, rugsėjo 20 dieną, 17 val., vyks kaskadininkų šou „ Skraidantys automobiliai – Double Twist“. Pirmasis šou „Skraidantys automobiliai/Flying cars“, vykęs Vilniuje, abejingų nepaliko – tąkart Vingio parke iš tiesų skraidė automobiliai.
V. Landsbergis. Maskvos sutartis ir Antrasis pasaulinis  (220)
2015 m. rugsėjo 16 d. 15:03
Turiu pastabų, manau, patikslinančių kai kurias istorines sąvokas bei datas.
Jubiliejiniame UNICEF vaikų bėgime – stulbinanti varžybų dvasia  (3)
2015 m. rugsėjo 12 d. 17:12
UNICEF bėgime „Už kiekvieną vaiką“ gero nusiteikimo netrūko nei patiems mažiausiems vos dvejų metukų bėgikams, nei vyresniems dvylikamečiams, nei jų geranoriškiems tėveliams. Visus juos suvienijo bendras tikslas – padėti nukentėjusiems po žemės drebėjimų Nepalo vaikams.
„Discovery Channel“ Kaune filmavo reportažą apie mirties kilpas automobiliu atliekantį Lietuvos kaskadininką  (20)
2015 m. rugsėjo 11 d. 18:46
Geriausias Lietuvos kaskadininkas Jurijus Risnovskis sulaukė tarptautinės žiniasklaidos dėmesio – apie jį laidą kurti atvyko „ Discovery Channel “ komanda. JAV žurnalistai, operatoriai ir fotografai penktadienį pusdienį plušėjo S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome.
Kaskadininkui J. Risnovskiui – išskirtinis „Discovery Channel“ dėmesys  (2)
2015 m. rugsėjo 7 d. 14:01
Geriausias Lietuvos kaskadininkas Jurijus Risnovskis sulaukė tarptautinės žiniasklaidos dėmesio – apie jį laidą kurti atvyksta „ Discovery Channel “ komanda.
Padėkime mažajam Justui bėgioti: prie unikalaus renginio jungiasi vis daugiau žmonių  (2)
2015 m. rugsėjo 3 d. 10:23
Birželio mėnesį DELFI rašė apie reta liga sergantį Justą ir jo artimųjų pastangas surinkti pakankamai pinigų reikalingiems vaistams. 200 tūks. eurų - tiek kainuoja vaistai, galintys pristabdyti ar net palengvinti mažojo berniuko ligą.
Maloni staigmena: nesitikėjo, kad šie gyvūnai gyvena ir Vilniuje  (35)
2015 m. rugpjūčio 31 d. 22:37
GRYNAS.lt redakcijai skaitytoja Marija atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas merginą nustebinęs Vilniaus mieste, Saulėtekio mikrorajone, lakstęs kiškis.
Vilniuje šimtai linksmuolių dalyvavo spalvingiausiame bėgime „The Color Run“  (11)
2015 m. rugpjūčio 30 d. 15:08
Sekmadienį Vilniuje įvyko bene spalvingiausias šalyje bėgimas „The Color Run“.
Vilniuje dviratininkų laukia naujiena  (3)
2015 m. rugpjūčio 25 d. 12:58
Atliekų tvarkymo bendrovė „VSA Vilnius “ Vilniaus miestui padovanojo olandišką atliekų tvarkymo inovaciją – „šiukšlinius“. Sistemos esmė – lankas ir tinklas, į kurį ypač patogu išmesti turimą atlieką važiuojant dviračiu. Analogų Lietuvoje neturintys „šiukšliniai“ įrengti judriausiuose Vilniaus dviračių takuose – Neries gatvėje, Liubarto take ir Vingio parke, pranešime spaudai informuoja įmonė.
A. Bumblauskas: galbūt jau laikas nusirišti juodus kaspinus ir švęsti laisvės triumfo dieną  (109)
2015 m. rugpjūčio 23 d. 19:01
Sovietmečiu pusbalsiu, o, prasidėjus Atgimimui ir atkūrus nepriklausomybę – jau garsiai prabilta, kad Vokietijos ir buvusios SSRS užsienio reikalų ministrų Joachimo von Ribbentropo ir Viačeslavo Molotovo 1939 m. rugpjūčio 23 d. pasirašyta nepuolimo sutartis su slaptaisiais protokolais net pusei amžiaus iš Lietuvos buvo atėmusi nepriklausomybę. Per daugiau nei ketvirtį amžiaus mūsų visų sąmonėje susiformavo nuostata, kad rugpjūčio 23 d. – Juodojo kaspino ir gedulo diena . Bet gal jau laikas keisti požiūrį į šią datą – gal būta naujausios Lietuvos istorijos įvykių, kurie leidžia ją vertinti optimistiškiau?
Antrą sezoną „Lietuvos ryte“ pradedantis M. Nicola: dabar situacija man – daug palankesnė  (23)
2015 m. rugpjūčio 19 d. 12:45
Šeši – tiek pagrindinės Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos žaidėjų trečiadienį pradėjo pasirengimą naujajam sezonui. Nors trūksta pusės ekipos narių, trenerio Marcelo Nicola veide šviečia šypsena. Antrą progą įrodyti savo vertę Lietuvoje gavęs argentinietis dabar jaučiasi tvirčiau nei praėjusį vasarį, kuomet atvyko į klubą vietoje Virginijaus Šeškaus.