Vingio parke

Paprastos moterys atrado būdą, kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų 8 moterų neįtikėtini pokyčiai  (3)
2015 m. liepos 30 d. 16:33
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba . Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas - jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Pritrenkiančios ir įkvepiančios sulieknėjusių moterų istorijos  (27)
2015 m. liepos 30 d. 12:01
„Kaip atsikratyti nereikalingų kilogramų?“ – klausimas, skambantis ne vienos moters galvoje. Laimė, nemažai jų atrado gražios figūros formulę: reguliarus bėgimas ir subalansuota mityba. Žinoma, tai kainuoja daug valios ir pastangų, bet rezultatas jų vertas. Realūs pavyzdžiai kalba patys už save – moterys numetė dešimtis kilogramų!
Kaip sovietai nemokšiškai „rekonstravo“ Vilnių: nušluoti ištisi Senamiesčio kvartalai  (380)
2015 m. liepos 25 d. 06:00
Karo metu buvo sugriauta 40 proc. Vilniaus namų, o Vokiečių gatvė sovietmečiu nušluota nuo žemės dėl per Senamiestį tiesiamos magistralės. Ar tai tiesa? Leidykla „Briedis“ pristato Antano Verkelio monografijos „Kas sugriovė Vilnių“, dokumentų pagalba atskleidžiančios tikruosius miesto griovimo kaltininkus, ištrauką. Tai antroji serijos „Vilnius liepsnose“ knyga, apimanti laikotarpį nuo 1941 iki 1960 metų. Joje apie 600 mažai žinomų arba nežinomų iliustracijų, fotografijų, aeronuotraukų, žemėlapių. Leidinys knygynuose pasirodys liepos mėn. pabaigoje.
Sovietų užimtame Vilniuje prasidėjo košmariškos orgijos  (743)
2015 m. liepos 11 d. 06:00
Lygiai prieš 71 metus - 1944-07-14 laikraščio „Krasnaja zvezda“ Nr. 166 antraštė skelbė: „Raudonoji armija grąžino Tėvynei Vilnių – Lietuvos sovietų respublikos sostinę“. Išvakarėse, Maskvoje, 23.30 val. Vilniaus užėmimo proga dvidešimt keturiomis artilerijos salvėmis iš trijų šimtų dvidešimties pabūklų nuaidėjo pergalės saliutas. Mieste dar rusena milžiniškų gaisrų židiniai.
Kodėl bėga moterys, o kodėl – vyrai?  (21)
2015 m. liepos 10 d. 17:38
Bėgančių gretos kasmet tik didėja – Danijos mokslininkų atliktas tyrimas atskleidė, kad per pastaruosius penkerius metus vien maratonų bėgikų padaugėjo 54 proc. Įdomu tai, kad net 31 proc. iš jų – moterys. Bėgikų mėgėjų skaičius dar didesnis ir tuo visai nesunku įsitikinti – tereikia vakare pavaikščioti miesto parke: bėgančius, ypač moteris, sunku net suskaičiuoti ant rankų pirštų.
Vilniaus parkuose – palaidi šunys: padarę pastabą sulauksite pasiūlymo vaikščioti kitur  (294)
2015 m. birželio 27 d. 12:06
Planuojate ramiai pasivaikščioti sostinės parke? Nusiteikite netikėtam susitikimui su gauja palaidų šunų. Paprašyti savo šunis prisirišti šeimininkai geriausiu atveju tikins, kad jų šunys – Dievo angelėliai, blogiausiu – pasiūlys vaikščioti kitur, nes jo šuniui esą juk reikia kažkur išsilakstyti.
AVON moterų bėgime startuosiantis vyras: mūsų palaikymas kovoje su vėžiu yra labai svarbus  (3)
2015 m. birželio 26 d. 13:09
Šeštadienį (birželio 27 d.) Vilniaus Vingio parke bėgs tūkstantinė moterų minia. Tradiciškai moterys dalyvaus AVON moterų bėgime, taip išreikšdamos solidarumą kovoje su krūties vėžiu. Tarp tūkstančio moterų įsilies ir vienas vyras. Jis – Saulius Mėlinauskas , kurio šeimą krūties vėžys užpuolė prieš penkiolika metų. Tiesa, kovą Sauliaus žmona Eglė laimėjo. Prie šios pergalės neabejotinai prisidėjo ir S. Mėlinauskas.
„Kitokie pasikalbėjimai“: A.Mamontovas apie vaikystės nuotykius, kontrabandinę skruzdėlytę ir repą  (14)
2015 m. birželio 22 d. 12:40
Jis jau sykį dalyvavo „Kitokiuose pasikalbėjimuose“, tačiau būtų neteisinga nepakviesti į svečius dar kartą. Birželio 17 dieną Menų fabrike „Loftas“ Justinas Jankevičius kalbino neeilinę asmenybę – Andrių Mamontovą.
Fantastiškai tarptautinei karjerai tereikėjo pieštuko, kompiuterio ir meilės piešimui  (5)
2015 m. birželio 20 d. 00:00
Iliustracija – ne vaikų žaidimas. Ji, kaip parodė tragiški įvykiai Paryžiuje, gali kainuoti ne vieną gyvybę, bet taip pat gali pasaulį padaryti gražesnį. Tai savo darbais įrodo Vilniuje tyliai kuriantis iliustruotojas Karolis Strautniekas (27 m.).
Trys mėnesiai iki „Danske Bank Vilniaus maratono“ - tiek, kiek trunka pasiruošti 10 km bėgimui  (5)
2015 m. birželio 19 d. 13:40
Iki didžiausio bėgimo renginio Lietuvoje „Danske Bank Vilniaus maratono“ liko vos trys mėnesiai. Tie, kurie bėgimui pradės ruoštis nuo šiandien, dar gali lengvai nubėgti 10 km distanciją. Šį penktadienį Neries krantinėje, prie Baltojo tilto, renginio organizatoriai pristatė maratono augimo viziją bei šių metų bėgimo trasas. Planuojama, kad rugsėjo mėn. į Vilnių sugužės daugiau kaip 1000 užsieniečių – šis skaičius nuo pernai metų ūgtelėjo beveik perpus. Bendrai rugsėjo 13 d. Vilniaus gatvėmis turėtų bėgti apie 15 tūkst. bėgimo entuziastų.
A. Mazėtis: įtampa kasdienybėje – milžiniška ir labai gaila, kad kai kurie paslysta  (3)
2015 m. birželio 16 d. 14:59
Jaunas ir ambicingas žurnalistas Arnas Mazėtis užtikrintai ir kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų. Ryšių su visuomene magistrą turintis vyras neslepia aistros maisto gaminimui, o ateityje tikisi įgyti ir virėjo profesiją. Dalyvavaudamas jaunimą nuo narkotinių medžiagų siekiančios apsaugoti asociacijos „Mentor Lietuva “ inicijuotame projekte kaveikiavaikai.lt A. Mazėtis pripažino, jog žurnalistikos srityje vyrauja didžiulė konkurencija bei įtampa, tačiau nebūtina griebtis svaigalų norint atsipalaiduoti.
Kraują stingdantys vaizdai: Vingio parke skraidė automobiliai  (65)
2015 m. birželio 14 d. 19:57
Sekmadienį į Vingio parką Vilniuje susirinko ekstremalių vaizdų ištroškę automobilių gerbėjai – čia vyko tarptautinis kaskadininkų šou „Skraidantys automobiliai“.
Lietuviško šnipų romano autorius prabilo apie raganiškas moteris  (29)
2015 m. birželio 14 d. 16:40
„Moterys turi raganišką instinktą daryti momentinę vyro fotografiją ir staigiai perprasti to vyro ateitį. Ta nuojauta tiksli, kaip fizikinis prietaisas“, – romane „Vilniaus plovas“ teigia lietuviškuoju Diuma pristatomas Regimantas Dima.
„Žalgirio“ futbolininkai pradėjo treniruotis ant Vingio parko vejos  (4)
2015 m. birželio 12 d. 11:03
Pasibaigus neilgoms atostogoms Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pasiraitojo rankoves ir vėl kibo į darbus. Tik šį kartą pasiruošimas artėjantiems mačams vyksta ne Lietuvos futbolo federacijos stadione, o Vingio parke.
S. Tichomirovas. Ko reikia Lietuvos rusams?  (98)
2015 m. birželio 12 d. 08:54
Praėjusį savaitgalį vilniečių pamėgtas Vingio parkas ūžė nuo Rusijos dienos minėjimo renginio. Esu rusas, bet manęs čia niekas nekvietė, nieko apie šį renginį negirdėjau. Nieko apie jį turbūt ir nebūčiau išgirdęs, jei ne dešinieji apžvalgininkai nepraleidę progos priminti savo nedideliam, bet ištikimam gerbėjų rateliui apie gerai užsimaskavusią penktąją koloną.
A. Užkalnis. Lietuvos rusai ir Afrikos pabėgėliai: šalies užteks visiems  (421)
2015 m. birželio 10 d. 10:49
Švęsdamas savo personalinę savaitę be patyčios ir pagiežos (aš tik juokauju, netikėkite viskuo, kas rašoma), nusprendžiau, kad reikia vienu straipsniu du triušius pakepti, tai yra, dvi temas viena plunksna patręšti išminties žodžiais.
Vingio parko istorija – nuo vienuolynų iki sporto aikštynų  (15)
2015 m. birželio 10 d. 08:35
Vilniaus Vingio parkas žinomas visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Tai ne tik mėgstama miestiečių poilsio, laisvalaikio, pramogų ir sporto vieta. Neries upės vingyje įsikūręs parkas yra ir daugelio istorinių įvykių liudininkas.
Kiek kainuoja į Lietuvą pasikviesti mega žvaigždę?  (84)
2015 m. birželio 9 d. 17:58
Robbie Williamsas , Madonna ir U2 prieš keletą metų buvo vadinami „Šventąja trejybe“, kuri už jokius pinigus niekada nekoncertuos Baltijos šalyse . Tačiau didžiausius honorarus susišluojančių atlikėjų požiūris, kaip ir situacija muzikos pasaulyje, nenumaldomai keičiasi.
R. Valatka. Lietuvos okupacija – šventė, kuri visada su L. Graužiniene ir teisėju A. Cininu  (593)
2015 m. birželio 7 d. 18:33
Lietuva ką tik buvo atšventusi pirmąjį Kovo 11 -osios Nepriklausomybės Akto jubiliejų. Ėjo 26-ieji per kraują atgautos Nepriklausomybės metai. Žmonės jau buvo pradėję tiestis ir stiebtis. Tada kiek netikėtai Seimo pirmininkė L. Graužinienė visus pakvietė birželio 15-ąją – dieną, kai SSRS okupavo Lietuvą – dalyvauti iškilmingame Seimo minėjime, skirtame Lietuvos okupacijos 75-čiui paminėti.
Rusų kultūros dienose – taikos balandžiai  (652)
2015 m. birželio 7 d. 15:18
Į sekmadienį Vilniaus Vingio parke vykstančias rusų kultūros dienas susirinko skirtingų pažiūrų Lietuvos rusai, o Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas juos kvietė susitaikyti su šventės oponentais. Turbūt tai simbolizuoti turėjo ir šventės pradžioje į dangų paleisti balti balandžiai.
Moterų bėgimo ambasadorės stoja į kovą su krūties vėžiu  (3)
2015 m. birželio 6 d. 11:23
Radijo ir televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė , daugkartinė Europos kyokushin karatė čempionė Rita Pivoriūnaitė bei Vilniaus maratono rekordininkė Vaida Žūsinaitė tapo šeštąjį kartą Lietuvoje vyksiančio moterų bėgimo ambasadorėmis.
Gelia R. Šimašiui: tai amoralu  (776)
2015 m. birželio 4 d. 15:48
Sekmadienį sostinės Vingio parke vėl plaikstysis rusiškos vėliavos – čia vyks Rusų kultūros šventė. Parlamentaras Mantas Adomėnas įsitikinęs, kad vykstant karui Ukrainoje, tokios šventės neturi būti ir kritikuoja Vilniaus miesto savivaldybę.
A. Juozaitis: Lietuvoje buvo grėsmė pilietiniam karui  (274)
2015 m. birželio 3 d. 07:07
„ Lietuvos mokslų akademijos siūlymai dėl šalies strateginio tikslo suformulavimo“. „ Lietuva – liberalizmo ir rusofobijos gniaužtuose“. „ Lietuvos Respublika : ar egzistuoja piliečių valstybės atgimimo galimybė“.
Populiarėjantis sportas Lietuvoje: išsirinko geriausią
2015 m. birželio 2 d. 17:40
Savaitgalį vykusiame didžiausiame Lietuvoje longboard (ilgalenčių) sporto mėgėjų ir profesionalų renginyje – varžybose „Longboarding & Grill Chill“ paaiškėjo geriausias Lietuvos longboard sportininkas.
Šeštadienį Vingio parke šurmuliuos šiaurietiškojo ėjimo entuziastai  (6)
2015 m. gegužės 26 d. 10:52
Puikiai praleisti artėjančio šeštadienio popietę visus į vieną populiariausių miesto parkų pakvies Vilniaus visuomenės sveikatos biuras. Būtent Vingio parkas gegužės 30-ąją dieną taps šiaurietiškojo ėjimo gerbėjų, sveikos gyvensenos specialistų bei aktyvaus gyvenimo šalininkų susibūrimo vieta.
Vaikystės pramoga: pavojingiau, nei gali atrodyti  (13)
2015 m. gegužės 23 d. 20:01
Važinėjimas riedučiais dažniausiai traktuojamas kaip laisvalaikio praleidimo būdas, o ne kaip ekstremalus sportas. Vis dėlto šiandien Vilniaus Vingio parke susirinkę riedutininkai įrodė – šioje veikloje netrūksta nei adrenalino, nei pavojų.
Sostinės Vingio parko estradoje – neįtikėtini pokyčiai  (31)
2015 m. gegužės 16 d. 18:21
Jau birželio mėnesį sostinėje esančio Vingio parko estradoje duris praverti turėtų apie 1200 kv. m sporto erdvė . Šiuo metu atliekami apleisto estrados antro aukšto tvarkymo darbai.
Įamžino įspūdingas įvairiaspalves tulpes
2015 m. gegužės 11 d. 14:23
Šeštadienį Vingio parke visi norintys galėjo pasigėrėti tulpių žiedais – vyko tulpių žydėjimo popietė. Jos metu VU Botanikos sodo Vingio skyriaus lankytojai galėjo apžiūrėti įvairių rūšių tulpes, kuriuos kaip tik žydi šiuo metu.