Vingio parke

Linos lieknėjimo dienoraštis: per 2 mėn. - minus 10 kg  (21)
2015 m. vasario 11 d. 00:00
Sportas man nesvetimas, kaip pomėgis jis mane lydėjo nuo vaikystės. Nuo 6 metų pradėjau lankyti ne tik mokyklą, bet ir šokius, todėl įgijau tvirtą ir gražią laikyseną bei grakščią eiseną. Taip pat aktyviai dalyvaudavau mokyklos sporto renginiuose: bėgimo varžybos, „Drasūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos, lengvosios atletikos užsiėmimai, aerobika.
Gera žinia slidininkams: išdavė vieną slaptą vietą  (6)
2015 m. vasario 9 d. 20:23
Praėjusį sekmadienį akis džiugino pūga – sniegą vėjas pustė ir pustė, tačiau, kaip konstatuoja Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Meteorologinių prognozių skyriaus vedėja Vida Ralienė , pūga buvo trumpalaikė ir kai kur sniego po savaitgalio nusistovėjo daugiau, o kai kur praktiškai visai nieko neliko. Ji sako, kad seniui besmegeniui lipdyti sniego pakaks ir šią savaitę, tačiau slidėms jo gali būti mažoka. Apie tai, kad sniegas visą šią žiemą slidininkų nelepino kalba ir „Snaigės“ žygių organizatoriai. Vis dėlto jie atskleidžia vieną „slaptą“ vietą, kur sniego visada užsilaiko daugiau.
Kelionė po pasaulį a cappella  (8)
2015 m. vasario 5 d. 15:34
Vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“ jau visą 10-metį keliauja po pasaulį, kviesdamas prisijungti prie šių kelionių kuo daugiau bendraminčių. Jų kelionė neįprasta ir nepaprasta, nes tai muzikinė kelionė. Nors pasaulyje a cappella muzikos žanras žinomas nuo seniausių laikų, mūsuose jis nėra toks populiarus. Todėl šio ansamblio tikslas yra a cappella dainavimo tradicijas ir subtilumus atskleisti visu grožiu.
„Nykščio karta“: jaunimas be paslapčių ar bedvasiai vartotojai?  (15)
2015 m. sausio 30 d. 09:33
Įsivaizduokite pasaulį, kuriame visi žino apie visus viską. Kas svarbiausia, visi patys noriai dalinsis savo paslaptimis ir savo noru bus sekami. Tokį, kuriame kiekvienas žmogus turi fizinį kūną ir savo virtualia „sielą“, kuri niekada nemiršta o visa informacija apie asmenį lieka amžiams.
Vilniuje atidarys ypatingą slidininkų trasą  (2)
2015 m. sausio 16 d. 11:28
Šių metų sausio 17-ąją, pasauliui minint Sniego dieną, Vilniuje ims veikti nauja unikali slidininkų ir pėsčiųjų trasa. Pavilnių regioniniu parku trasa drieksis beveik 3 km ir bus trumpiausia vieša lygumų slidininkų trasa Vilniaus mieste.
Vilniuje - nauja unikali slidininkų ir pėsčiųjų trasa  (9)
2015 m. sausio 15 d. 14:41
Šių metų sausio 17-ąją, pasauliui minint Sniego dieną, Vilniuje ims veikti nauja unikali slidininkų ir pėsčiųjų trasa. Pavilnių regioniniu parku trasa drieksis beveik 3 km ir bus trumpiausia vieša lygumų slidininkų trasa Vilniaus mieste.
„Trakų“ klubų naujokas M. Rapalis: siekis – aukščiausia vieta  (5)
2015 m. sausio 5 d. 13:25
Puikus sezonas Vilniaus „Žalgiryje“, metai praleisti ant atsarginių suolo, o vėliau sėkmingas sezonas Grodno „Neman“ ( Baltarusija ) ekipoje ir sugrįžimas į Lietuvos A lygą. Taip atrodo naujo „Trakų“ ekipos vartininko Mariaus Rapalio gyvenimo aprašymo pastarųjų metų eilutės.
Iššūkis miestiečiui: ar pažįstate šiuos paukščius?  (25)
2015 m. sausio 4 d. 10:00
Jei manote, kad pažįstate paukščius, siūlome jums trumpą treniruotę – kokius sparnuočius matote fotografijose? Ar visus juos tekę regėti gyvai, o galbūt tik pažintinėse knygose? Jaunajam gamtos fotografui Gabrieliui Khiterer ši užduotis būtų juokų darbas, nes kasdien padarydamas po kelias dešimtis, o kartais galbūt ir daugiau kadrų, jis net pažadintas naktį galėtų pasakyti, kas yra kas. O ar galite jūs?
Ko iš tiesų gali bijoti V. Putinas?  (188)
2014 m. gruodžio 30 d. 05:30
Per metinę spaudos konferenciją Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sulaukė klausimo apie artimąją aplinką ir rūmų perversmo galimybę.
„Kibirkšties-VIČI“ krepšininkių šventės – artimiausi žmonės, dovanos ir mandarinai
2014 m. gruodžio 24 d. 12:40
Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ merginos antradienio vakarą surengė paskutinę treniruotę prieš gražiausias metų šventes – Kūčias ir Kalėdas. Po pratybų sostinės „Vingio“ parke krepšininkės iškeliavo po visą Lietuvą, kur šventes sutiks su savo artimiausiais žmonėmis. Lietuvos moterų krepšinio lygos nugalėtojų titulą ginančios Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pasidalino mintimis apie tradicijas, patiekalus ir dovanas.
Vingiui reikia pagalbos  (13)
2014 m. gruodžio 20 d. 08:00
Vingio parke vieną rudens savaitgalį atsirado nauja būtybė (senbūvius beglobiukus ten jau pažįstame), apie kurią pranešė geraširdžiai katinų maitintojai. Sužalotas paaugliukas – labai draugiškas, lipšnus, klykiantis visa gerkle iš siaubo ir nesusipratimo. Kažkas atsinešė ir paleido, „kur ėst duoda“.
Lengvaatletė ir asmeninė trenerė J. Verseckaitė į treniruotes kvies naujoje sporto studijoje  (3)
2014 m. gruodžio 16 d. 17:46
Vilniaus Vingio parko estradoje atidaryta tituluotos lengvaatletės Jolantos Verseckaitės sporto studija. Trečius metus asmenine trenere dirbanti sportininkė, siekdama skatinti moteris sportuoti, įrengė treniruotėms skirtą salę, į kurią kviečiamos visos norinčios.
Lietuvai patikėta surengti pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalą!  (29)
2014 m. gruodžio 3 d. 15:16
Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacija (LŠPF) gavo teisę rengti 2017 metų Pasaulio taurės turnyro finalą. Toks sprendimas buvo priimtas Tarptautinės šiuolaikinės penkiakovės sąjungos (UIPM) kongreso Bulgarijos sostinėje Sofijoje metu.
Garsiausi šių laikų Lietuvos prievartautojai – kai kurie žagino ir po nužudymo  (384)
2014 m. lapkričio 23 d. 09:05
Pats garsiausias šalyje seksualinis maniakas , be abejonės, yra Kazys Jonaitis . Tai serijinis prievartautojas-žudikas. Tačiau savo aukas žudė ir kiti. Dabar šį sąrašą papildė ir šilutiškis Valdas J., išžaginęs ir nužudęs 20-metę studentę. Tik dviejų iš čia paminėtų monstrų aukos liko gyvos.
Lady Gaga Mančesterio užeigą „pagerbė“ į ją užsukusi nei nuoga, nei apsirengusi  (5)
2014 m. lapkričio 20 d. 01:06
Žiūrint ką išdarinėja į kitas šalis koncertoti atvykusi amerikiečių dainininkė Lady Gaga, Lietuvos fotografams lieka tik apmaudžiai atsidusti - ko gero, ekscentriškoji atlikėja Vilniuje koncertavo per anskti.
Artėjantį Heloviną vilniečiai paminėjo bėgdami nuo zombių  (23)
2014 m. spalio 25 d. 22:36
Šeštadienio vakarą Vingio parke įvyko gana neįprastas bėgimas su kliūtimis „Zombėk“. Maratono dalyviai turėjo išvengti juos puolančių zombių.
Vilnius virto pragaru: raudonarmiečiai plėšė, kankino sužeistuosius, prievartavo seseles  (543)
2014 m. spalio 25 d. 06:00
Leidykla „Briedis “ pradeda leisti unikalią knygų seriją „ Vilnius liepsnose“ ir pristato pirmą šios serijos knygą „Liepsnojantis Vilnius. Liudininkų prisiminimai“. Karo žinovo Gintauto Širono surinkti ir išversti pasakojimai – tai liudijimas apie juodžiausias Antrojo pasaulinio karo dienas, kai gerai pažįstamos sostinės gatvės tapo pragaru.
M. Garbačiauskaitė-Budrienė: Skaitytojai supranta, kad Rusija nejuokauja  (174)
2014 m. spalio 23 d. 10:03
Ar verta Lietuvos piliečius gąsdinti karu? Šis klausimas nėra toks paprastas, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nes dalis piliečių yra įsitikinę, jog būtina nuolat priminti, kad Rusija kelia grėsmę, nes tik tai gali priversti Lietuvos politikus veikti valstybiškai ir stiprinti šalies pamatus. Tačiau egzistuoja ir priešinga nuomonė – kad taip tik keliama nereikalinga panika, todėl didesnė tikimybė, kad piliečiai iš Lietuvos emigruos, o ne kad politikai sugebės priimti sprendimus, kurie užtikrintų šalies saugumą.
J. Kinderis – apie tai, kodėl negali priaugti raumenų, sportą ir merginas  (2)
2014 m. spalio 19 d. 10:51
Neseniai aukso medalį pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate mišrių estafečių varžybose iškovojęs Justinas Kinderis (27) mamos namus Panevėžyje paliko būdamas vos 13-os. Šiuo metu vaikinas ne tik sportuoja, bet ir studijuoja, o kas kartą valgydamas galvoja, kaip nepriaugti raumenų! Apie tai ir daugiau – žurnalo MIESTE.lt interviu.
Baikeriai triukšmingai mini sezono uždarymą  (24)
2014 m. spalio 4 d. 13:37
Šeštadienį Vilnius aidi nuo motociklų gausmo - motociklininkai ir jiems prijaučiantys triukšmingai mini sezono uždarymą.
Ž. Balčiūnaitė: sportininkas – ne buhalteris, kuris gali duris uždaryti ir viską pamiršti  (26)
2014 m. spalio 2 d. 10:23
Viena geriausių Lietuvos maratonininkių Živilė Balčiūnaitė sako, jog norint suerzinti sportininką tereikia paklausti, ką jis planuoja veikti baigęs karjerą. Lengvaatletė gyvena šia diena ir ateities planais viešai dalintis nėra linkusi.
V. Laučius. Sostinės „prezidento” rinkimai: kaip įveikti Zuoką?  (183)
2014 m. rugsėjo 23 d. 10:01
Per tiesioginius mero rinkimus Vilniuje, kurių svarba politinėms partijoms yra ne ką menkesnė už prezidento rinkimų, didžiausias iššūkis bus nugalėti Artūrą Zuoką.
Du žmonės, pakeitę Vilniaus veidą  (38)
2014 m. rugsėjo 17 d. 09:56
Jie sukūrė Vilnių tokį, kokį dabar jį matome. Charizmatiškieji dvyniai Algimantas ir Vytautas Nasvyčiai šiandien skaičiuoja 87 gyvenimo metus ir bemaž tiek pat apdovanojimų už ilgametį indėlį formuojant Lietuvos architektūrą.
Pasiūlymai įsimintinam savaitgaliui su šeima
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:23
Kas pasakė, kad šeimoms su mažomis atžalomis nėra kur leisti laisvalaikio? Keli pasiūlymai jums ir jūsų mažiesiems, pradžiuginkite savo šeimą dėmesiu ir apsilankykite siūlomuose renginiuose, kurių dar daugiau rasite www.kur.lt renginių portale.
I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė: kuo daugiau pyksimės, tuo labiau kentės mūsų rezultatai  (4)
2014 m. rugsėjo 15 d. 15:59
Geriausios Lietuvos paplūdimio tinklininkės per rugpjūčio karščius liejo prakaitą Vilniuje – rengėsi rugsėjį Turkijoje vyksiančiam Europos jaunimo iki 22 m. čempionatui. Kitąmet tęsis ir atranka į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.
Gyvenimas Šanchajuje: studentas – kaip pinigų maišelis  (16)
2014 m. rugsėjo 14 d. 11:05
Užtikau DELFI Pilietyje straipsnį, kuriame jaunuolis aprašinėja savo įspūdžius apie studijas Kinijoje , Šanchajaus mieste. Peržiūrėjęs nuotraukas supratau, kad ir aš buvau tame pačiame universitete tais pačiais metais, ir turėčiau pats kažką brūkštelėti.
Sudarė tikro lietuvio portretą: kokie esame iš tikrųjų?  (253)
2014 m. rugsėjo 8 d. 17:32
„Tikras lietuvis pirmam pasitaikiusiam užsieniečiui skuba pareikšti, kad gyvenimas Lietuvoje – šuniškas ir kad lietuviai – nevykėliai, o Lietuvos valdžioje – vien vagys. Lietuviai yra linkę kiekvieną darbą itin efektingai pradėti ir gana prastai užbaigti ar palikti nebaigtą. Dažnai tai pasitaiko sporte ir politikoje.
Vilniuje - nemokami šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai šeimoms  (10)
2014 m. rugsėjo 4 d. 08:51
Šį rudenį šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimuose kviečiami dalyvauti tiek maži, tiek dideli. Sportuoti kartu ne tik smagu, bet ir sveika. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skatina šeimas leisti aktyviai laisvalaikį kartu ir dalyvauti šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimuose.
Mokslo metų pradžią jaunimas galėjo aplaistyti mokamame koncerte  (19)
2014 m. rugsėjo 1 d. 19:22
Pirmadienio vakarą Rugsėjo 1 dienos proga sostinės Vingio parką drebino koncertas „Palydėk vasarą garsiai“, kuriame savo pasirodymus surengė grupės „ Biplan “, „G&G Sidikatas“, „X Faktoriaus“ nugalėtojas Žygis ir finalininkė Anžela. Jaunimą linksmino „radistų“ duetas.