Valdas Adamkus

Kaune pristatytas kampanijos „Aš galvoju“ himnas  (3)
2014 m. spalio 27 d. 21:40
Pirmadienį Kaune įvyko aplinkosauginės kampanijos „Aš galvoju“ koncertinio turo pristatymas Kaune. Jo metu vakaro svečiai išgirdo specialiai šiai kampanijai sukurtą himną, kurį atliko grupės „ Rondo “ lyderis Aleksandras Ivanauskas ir choro „Božolė“ dainininkai.
V. Adamkus tapo specialios kampanijos garbės globėju  (5)
2014 m. spalio 27 d. 15:08
Šių metų spalį prasidėjusi socialinė - aplinkai tausoti skirta kampanija „Aš galvoju“ sulaukė malonaus Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus dėmesio, kuris tapo šios kampanijos garbės globėju.
Lithuania appoints official to advise Ukraine on EU treaty
2014 m. spalio 17 d. 14:26
Lithuanian President Dalia Grybauskaitė's former senior economic adviser Nerijus Udrėnas has been appointed to assist Ukraine in the implementation of the association agreement with the European Union (EU).
K. Girnius. Obama – kaltas, kaltas, kaltas  (289)
2014 m. spalio 16 d. 14:00
Pasaulį krečia krizės, plinta konfliktai ir neramumai. Nežinia, kaip juos išspręsti ir kada jie baigsis, tačiau vis daugiau politikų ir apžvalgininkų yra linkę atsakomybę už pasaulio bėdas suversti JAV prezidentui Barackui Obamai – už jo veiksmus, bet ir už jo neveiklumą.
V. Adamkus: nepasiduosiu, kovosiu ir laimėsiu  (111)
2014 m. spalio 14 d. 08:23
Kadenciją baigęs Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus, sugrįžęs į aktyvų gyvenimą, baigia įveikti jį užklupusią sunkią onkologinę ligą.
A. Adamkienei atlikta operacija  (37)
2014 m. spalio 10 d. 19:26
Buvusio prezidento V. Adamkaus žmonai ketvirtadienį Santariškių klinikoje buvo atlikta operacija – implantuotas širdies stimuliatorius.
Aistros dėl partizano „Siaubūno“: didvyris ar skerdikas?  (573)
2014 m. spalio 10 d. 13:53
Du signatarai tikina atvertę juodą puslapį Lietuvos pasipriešinimo kovų istorijoje.
J. Jurgelis. Procesas, kuris daro gėdą valstybei  (349)
2014 m. spalio 9 d. 10:04
Kalbame apie teismo procesą, kuriame Marijonas Misiukonis yra kaltinamas genocidu, o Antanas Kraujelis pripažįstamas M. Misiukonio vykdyto genocido auka.
Kaip pasikeitė politikų veidai jiems užimant aukštus postus  (110)
2014 m. spalio 8 d. 18:06
Manote jūsų darbe daug streso? Akivaizdu, kad jo nestinga ir mūsų šalies prezidentams, premjerams, europarlamentarams, ministrams ir Seimo nariams. Daug nervų kainuojanti politiko profesija neabejotinai neapsieina be pasekmių.
Per dangų ir malūnus apskriejo Aukštaitiją
2014 m. spalio 3 d. 12:23
Visą vasarą sunkiai dirbęs, skersai ir išilgai išmaišęs Aukštaitijos kraštą, fotomenininkas Algimantas Aleksandravičius parengė ir išleido 500 nuotraukų albumą „Aukštaitėj − aukšts dongs ė čysts vondva“.
V. Adamkus: be abejo, geriausia – R. Meilutytė, o J. Valančiūnas bus kaip A. Sabonis  (18)
2014 m. rugsėjo 26 d. 13:17
Lapkričio 3 d. 88-ąjį gimtadienį švęsiantis prezidentas Valdas Adamkus jaučiasi gerai, susitikinėja su Lietuvos žmonėmis, lankosi koncertuose, tačiau nesako, kad liga jau galutinai nugalėta.
Prokuratūra siūlo įkalinti buvusį ministrą M. Misiukonį dėl A. Kraujelio-Siaubūno žūties  (179)
2014 m. rugsėjo 24 d. 14:19
Panevėžio prokuroras siūlo šešerius su puse metų įkalinti pirmąjį Lietuvos vidaus reikalų ministrą po nepriklausomybės atkūrimo Marijoną Misiukonį, kuris teisiamas dėl paskutiniu Lietuvos partizanu vadinamo Antano Kraujelio-Siaubūno žūties.
A. Sakalas. Budeliui ordinas, jo persekiotojui - kaltinamųjų suolas  (186)
2014 m. rugsėjo 24 d. 12:20
Tokia šiandien susiklostė situacija, kai nekaltų žmonių žudikas Antanas Kraujelis yra garbinamas, apdovanotas ordinais, jam prisegama paskutinio Lietuvos partizano etiketė.
„Knygos per „Penki TV“: V. Adamkaus dienoraščiai, biblioterapija ir G. Vilūnės „Vilniaus Madona“
2014 m. rugsėjo 23 d. 13:19
Šioje laidoje mūsų laukia kelionė laiku: keisis epochos, vietos ir žmonės. Iš pradžių nulėksime į ateitį, kur akies krašteliu žvilgtelėsime į knygų lentynų naujienas. Laidoje matysite reportažą apie biblioterapiją bei pokalbį su knygos „ Vilniaus Madona “ autore Gina Viliūne. Kartu su keliautoja Ieva Rute pabuvosime atokiausiuose pasaulio kampeliuose ir pasikalbėsime apie atsakingą keliavimą. O tuos, kurie savo namų biblioteką nori papildyti naujomis knygomis, kviečiame dalyvauti konkurse.
Lietuvos žydų bendruomenė apdovanojo tolerantiškiausius  (13)
2014 m. rugsėjo 19 d. 18:28
Žydų kultūros puoselėjimu ir sklaida besirūpinantiems asmenims bei organizacijoms Vyriausybėje įteikti Lietuvos žydų bendruomenės įsteigti „Beigelio“ tolerancijos apdovanojimai.
„Istorijos detektyvai“: kokia paslaptis sujungė du prezidentus?  (15)
2014 m. rugsėjo 18 d. 10:59
1941-ųjų ruduo. Lietuva okupuota nacių. Jų suorganizuotose skerdynėse jau buvo nužudyti tūkstančiai žydų. Lietuviai supranta, jog vokiečiai – jokie išvaduotojai iš Stalino režimo. Tai tiesiog nauja okupacija. Ir Kaune trys paaugliai nusprendžia imtis pogrindinės veiklos.
Iššūkis: būsto remontas ar statybos gali sugriauti poros santykius ?
2014 m. rugsėjo 18 d. 00:00
Vieną dieną jūsų ir mylimo vyro santykiai pažengia tiek, kad imate paskolą ir perkate butą su daline apdaila. O tada, meilės lizdeliui gražėjant, nuo santykių ima byrėti tinkas.
A. Adamkienė: daugiau interviu nebeduosiu  (74)
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:15
Dešimt klausimų 1998-ųjų Metų Moteriai Almai Adamkienei .
Cambridge Baltic Conference returns and takes on innovation in education
2014 m. rugsėjo 12 d. 08:44
Following on from the success and positive feedback last year, the Cambridge Baltic Conference returns larger than before and this time invites to discuss education, Justina Treigytė of the Media and Marketing office of the Cambridge Baltic Conference 2014 has informed.
Former president Adamkus to publish a memoir book
2014 m. rugsėjo 10 d. 08:47
Duties that Never End. President's Diaries" - such will be the title of a memoir book by former present of Lithuania Valdas Adamkus that will come out in early 2015. The book tells about the events of Lithuanian political and public life over the last five years.
Pristatyta naujausia V. Adamkaus knyga: prezidentas gali drąsiai apibendrinti gyvenimą  (16)
2014 m. rugsėjo 8 d. 17:14
Pirmadienį leidykla „ Tyto Alba “ pakvietė į lietuvių autorių 2014-2015 metų rudens ir žiemos knygų kolekcijos pristatymą.Tarp gausybės kūrinių – ir naujausia prezidento Valdo Adamkaus knyga „Pareigos, kurios nesibaigia. Prezidento dienoraščiai“. Nors dar vakar, sekmadienį, V. Adamkus žadėjo dalyvauti renginyje, prieš pat spaudos konferencijos pradžią leidyklos atstovus jis informavo, kad į pristatymą neatvyks. Spaudos konferencijos metu autoriai patys pristatė savo kūrinius – kai kurias knygas jau galima rasti knygynų lentynose, kitos dienos šviesą išvys netrukus.
Valdas Adamkus: The only person I had no luck with was Vladimir Putin  (1)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 08:25
Former Lithuanian president Valdas Adamkus expresses his disappointment about the estranged relationship with Poland , and the demands of the Polish minority . He also shares insights and memories about his own personal relations with state leaders he worked with during his presidency, while appreciating a bold yet risky stance of Lithuania's current leadership during the Russia - Ukraine conflict.
Jungtinių Valstijų dilema: su Rusija ar prieš ją  (349)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 05:30
Pasaulyje daugėja karštų taškų. Nors Lietuvos auditorija daugiausiai dėmesio skiria Ukrainai, ne mažiau svarbūs yra atsinaujinę susirėmimai Gazos ruože bei Irake vėl intervenciją vykdanti JAV kariuomenė . Būtent šie įvykiai amerikiečius stato į nepatogią padėtį.
A. Sakalas. Atrodo, premjeras galutinai apsisprendė dėl LLRA buvimo koalicijoje  (41)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 13:41
Apie tokį premjero žingsnį galima spręsti iš spaudos pranešimų.
V. Adamkus „Nematomo fronto“ kūrėjams: jūs pastatėte paminklą ateities kartoms  (3)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 13:58
Rugpjūčio 15 d. Lietuvos kino teatruose startavus filmui „Nematomas frontas“, žiniasklaidos priemonės, socialiniai tinklai ir filmo kūrėjų Jono Ohmano, Vinco Sruoginio ir Marko Johnstono pašto dėžutės užtvindytos padėkomis ir nuoširdžiais komentarais. Filmui palaikymą išreiškė gausus būrys žinomų politikos, visuomenės ir šou verslo veikėjų.
Former president Adamkus: Polish-speakers don't appreciate what they have in Lithuania  (1)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 11:12
The Polish-speaking minority in Lithuania do not appreciate the conditions created for them and do not want to adapt to the Lithuanian laws, the country's former President Valdas Adamkus says.
V. Adamkus: vienintelis, su kuriuo man gyvenime nepasisekė, – V. Putinas  (247)
2014 m. rugpjūčio 20 d. 05:30
Buvęs Prezidentas Valdas Adamkus nusivylęs dėl atšalusių santykių su Lenkija, lenkų mažumos reikalavimų, o taip pat dalinasi įžvalgomis ir prisiminimais apie energetinei nepriklausomybei nuo Rusijos žalingus politikų sprendimus bei vertina drąsią, bet rizikingą Lietuvos laikyseną Rusijos ir Ukrainos konflikto metu.
Neatrastasis Liublinas - vieta, kur mūsų istorija nauja kryptimi pasuko negrįžtamai  (3)
2014 m. rugpjūčio 19 d. 08:49
Šiemet apie 360 tūkstančių gyventojų turinčiame Liublino miestelyje buvo minimos dar vienos, šįkart jau 445-osios Lietuvos istorijai ypač svarbios, nors ir ypač kontraversiškai vertinamos, čia pat pasirašytos Liublino unijos jubiliejus.
Ratings of many Lithuanian politicians down in July
2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:35
The list of most popular public figures in Lithuania remains the same, however, the ratings of many of them have slightly declined, a survey reveals. Political scientists and observers link the decline to post-election period and political standstill in summer.