vaisiai

Nebyliąją žudikę filme „Nuodėmių miestas 2“ įkūnijo grakšti it pantera Jamie Chung  (5)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 15:43
Tikru mirties angelu filme „Nuodėmių miestas“ tapusi žudikė Miho daugeliui kinomanų įsiminė kaip pasigailėjimo nežinanti, tačiau tuo pačiu savo paslaptimi viliojanti herojė. Naujajame filme „Nuodėmių miestas 2“ savo pirmtakę Devon Aoki pakeitė korėjietiškos kilmės aktorė ir modelis Jamie Chung , filmo kadruose atrodanti lengvutė ir labai grakšti, tačiau dėl to ne mažiau pavojinga.
Purus obuolių ir slyvų pyragas  (1)
2014 m. rugpjūčio 30 d. 00:53
Slyvomis pagardintas purus obuolių pyragas, kurį skaniausia valgyti su plakta grietinėle.
Mokslininkai: spanguolės - puiki priemonė kovoje ir su mirtinomis ligomis  (1)
2014 m. rugpjūčio 29 d. 00:00
Spanguolės nėra vien kalėdiniam kisieliui tinkamos uogos ir gali ne tik sukurti šventinę nuotaiką, bet ir suteikti daug naudos dėl savo maistinių ir sveikatinimo savybių.
Moliūgų keksas iš ruginių miltų (be kiaušinių)  (2)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:15
Skanėstas net ir mažiems vaikams. Jo pagrindą sudaro moliūgas ir ruginiai miltai , be to, kekse nedaug cukraus. Jei esate saldesnių kepinių mėgėjai, siūlau cukraus kiekį didinti bent jau iki 3/4 stiklinės.
Moteriškų lytinių ligų šaltinis - kasdieną naudojami produktai
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:10
Gydytojai ginekologai susiduria su įvairiomis alerginėmis reakcijomis, uždegimais , bakterinėmis infekcijomis .
Kaip apgauti skrandį: 15 mažo kaloringumo užkandžių  (9)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:00
Skelbiama, kad populiariausi lietuvių užkandžiai yra sumuštiniai ir vaisiai. Tiesa, net kas dešimtas gyventojas pirmiausiai renkasi greitus karštus užkandžius – kibinus, bandeles su dešrele, kebabus. Neatsisakoma ir bulvių traškučių, įvairių kepinių, sumuštinių.
Žymios moterys: šypsena - sielos veidrodis
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:00
Į klausimą, koks žmogus yra gražus ir mielas, dauguma nedvejodami atsakytų: tas, kuris šypsosi!
Audrey Hepburn – stiliaus ikona, patyrusi badą ir 5 persileidimus  (6)
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:00
Ji buvo dizainerio Huberto de Givenchy mūza, moterys iki šiol kopijuoja jos stilių, o gražios, didelės akys ir vešlūs antakiai laikomi įvaizdžio dalimi. Audrey Hepburn į istorijos puslapius įrašyta ne tik kaip stiliaus ikona, bet ir talentinga aktorė, nusifilmavusi ne viename iki šių dienų populiariame filme, kaip „Pusryčiai pas Tiffany “, „Sabrina“ ar „Atostogos Romoje “. Tačiau garsios moters gyvenimas nebuvo lengvas ir gražus.
Horoskopas 08.28-09.04: kas teiks gerų emocijų
2014 m. rugpjūčio 28 d. 00:00
Visą savaitę išlieka ugnies ir nuodingų medžiagų pavojus – saugokitės jų.
Produktų suderinamumas: kaip taisyklingai maitintis?
2014 m. rugpjūčio 27 d. 19:21
Apie produktų derinimo principus kalbama nuo senų laikų. Senovės Romos gydytojas Celsas gana šiuolaikiškai pagrindė savo idėją: „Skrandyje susimaišius produktams, kurie yra skirtingos konsistencijos ir virškinami skirtingu tempu, prasideda puvimo procesas ir galiausiai organizmas apnuodijamas.“ Žymus mokslininkas, filosofas ir gydytojas Avicena patarė taip derinti produktus, kad jie „atsvertų vienas kitą ir nekenktų organizmui“.
Mokytojai: mokinių kūrybiškumą reikia ugdyti nuo mažens  (2)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 15:17
Jaunesni mokiniai kūrybiško mokymosi idėjas įsisavina lengviau nei vyresni. Pastarieji patiria daugiau įtampos dėl artėjančių egzaminų ir aukštų rezultatų reikalaujančių tėvų.
Klaidos, kurias darysite atsisakydami saldumynų  (26)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 10:57
Tai, kad cukrus gali sukelti pačią tikriausią priklausomybę, prilygstančią narkotikams, pirmieji paskelbė olandai.
Po metų iš Zambijos grįžusi lietuvaitė: nuotykiai tykojo kas sekundę  (30)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 09:03
Artimųjų siaubui vilnietė Eglė Jončaitė (22 m.) po mokyklos pasirinko ne universitetą, bet Afriką, kur metus lūšnynuose guodė ir mokė sergančius AIDS .
Kokie vaisiai ir daržovės yra kalorijų bomba?  (2)
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:10
Sakote, kad norint išlaikyti dailias kūno linijas, vaisių ir daržovių galima šveisti tiek, kiek širdis geidžia.
Ką būtina nuveikti sode, darže, bityne ir gėlyne rugsėjo mėnesį
2014 m. rugpjūčio 27 d. 00:00
Ruduo dovanoja daugybę sodo gėrybių: obuolių, kriaušių, slyvų, šaltalankių, svarainių, sedulų, aktinidijų, riešutų, šeivamedžių, putinų ir šermukšnių vaisių, tad ir darbų netrūksta.
Gėlės, kurios jus gali džiuginti ir rudenį
2014 m. rugpjūčio 26 d. 16:48
Nelengva apgauti gamtą: ji puikiai žino, kad rugsėjis – tai jau ruduo , tad gėlių lapai ir žiedai gelsta, vysta ir džiūsta... Tačiau yra viena paprasta gudrybė, kurią panaudojus ir rudenį gali vešėti gaivi žaluma ar antrą kartą skleistis gėlių žiedpumpuriai.
Kaliningradiečių laukia naujas išbandymas  (82)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 14:09
Remiantis prekybos grupės „Vester“ pateikiamais duomenimis, nuo rugsėjo 1 d. laukiama dar vieno Kaliningrado tiekėjų produkcijos kainų šuolio.
Plaukiko G. Titenio mama laukia sūnaus vestuvių  (11)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 17:18
Europos plaukimo čempionato trijų medalių laimėtojo Giedriaus Titenio mama Dalia Titeninės, bendrovės „Gugga“ maisto prekių parduotuvės darbuotoja, neslepia džiaugsmo. Su šauniu sūnaus pasirodymu Berlyne ją dabar sveikina draugai, giminės, pažįstami ir visi, kurie tiktai užsuka į parduotuvę. Netyla ir telefono skambučiai, kurių anksčiau tiek nebūdavo.
Kaip prieš mokslo metus sustiprinti vaiko imunitetą
2014 m. rugpjūčio 25 d. 14:49
Artėjant rudeniui daugelis tėvų suka galvą ne tik dėl to, kaip aprūpinti vaikus mokyklinėmis prekėmis, bet ir kaip apsaugoti juos nuo ligų. Vasarą beveik nesirgę, sugrįžę į darželius ir mokyklas, mažieji kone masiškai pradeda sloguoti, kosėti, neretai juos užklumpa ir kitokios negandos, pavyzdžiui, utėlės.
Palygino maisto kainas Lenkijoje ir Kaliningrade  (131)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 12:42
Pirkėjo krepšelis iš tokių pačių 11 produktų Kaliningrado srityje kainuos kur kas brangiau, negu Gdansko parduotuvėse. Tokią išvadą padarė „ Gazeta Wyborcza “ žurnalistai, palyginę maisto produktų kainas po Rusijos įvestų sankcijų, rašo svetainė kgd.ru.
Konstatuoja: Europa stumiama į depresiją  (71)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 07:17
Už nuopelnus ekonomikos srityje Nobelio premija apdovanoti ekonomistai pažėrė kritikos laviną euro zonos ekonomikos strategijos kūrėjams ir įspėjo, kad prieštaringa politika gali tapti ne vienus metus truksiančios depresijos priežastimi bei sukelti naują įsiskolinimų krizę.
Originalus derlius - šiltnamyje pasėtas krūmas užderės kempinėmis  (18)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 21:44
„Absurdo idėjų“ įkūrėja, menininkė Jurgita Jakubauskaitė GRYNAS.lt skaitytojams turėtų būti gerai pažįstama, nes su šia kūrybinga jauna moterimi nufilmuotas ne vienas vaizdo siužetas, kaip nereikalingus daiktus prikelti naujam gyvenimu . Menininkė pernai rudenį kvietė į savo parodą Užupyje , rengė kūrybines dirbtuves norintiems pasigaminti žaisliukų ir dovanėlių Kalėdoms , o šiuo metu šeimininkaudama kaimelyje Ukmergės rajone šalia kitų kūrybinių darbų savo šiltnamyje augina miestiečiams neįprastą augalą, kurio vaisių greičiausiai niekas nevalgys. Užtat kaip puikiai jie pasitarnaus vonioje ar virtuvėje!
Kokiomis ligomis grasina rūgščių ir šarmų disbalansas organizme  (64)
2014 m. rugpjūčio 24 d. 11:53
Rūgštys, šarmai – žodžiai, kadaise girdėti per chemijos pamokas. Kodėl jie turėtų būti svarbūs kiekvienam? Pasirodo, organizmo rūgščių ir šarmų balansas – tai mūsų sveikatos rodiklis.
Skirs paramą už išdalytas, sušertas gyvuliams arba išmestas daržoves  (30)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 16:34
Europos Sąjunga skirs paramą už vaisių ir daržovių šalinimą iš rinkos, tai yra už tuos vaisius ir daržoves, kurios bus išdalytos nemokamai, skirtos šerti gyvuliams arba visiškai išmestos.
Lenkija skaičiuoja nuostolius dėl Rusijos embargo  (22)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 16:27
Lenkijos maisto pramonės gamintojų federacija galimus nuostolius dėl Rusijos paskelbto importo embargo vertina 800 mln. eurų. Apie tai penktadienį pranešė organizacijos generalinis direktorius Andrzejus Gantneris.
Po Rusijos draudimų pastebi naują tendenciją  (114)
2014 m. rugpjūčio 22 d. 15:11
Po Rusijos numatyto žemės ūkio ir maisto produktų importo draudimo prekybos tinklas „ Maxima “ pastebi išaugusį lietuvių susidomėjimą maisto produktais. Kiti prekybos tinklai tokios tendencijos nepastebi, tačiau pripažįsta, kad Rusijos rinkai skirti pigesni pieno gaminiai sparčiai nyksta iš lentynų.
Naminis persikų pyragas
2014 m. rugpjūčio 22 d. 00:01
Persikai yra kilę iš Vakarų šiaurinės Kinijos. Jie labai maistingi, nes turi daug ląstelienos, angliavandenių, vitaminų A ir C. Dėl pastarųjų vaisiai yra labai geras antioksidantas, taip pat labai „draugiškas“ odai – saugo ją nuo senėjimo bei gelbsti esant jos nudegimams. Tačiau be visų minėtų „sveikų“ dalykų reikia pasakyti, jog iš persikų dar gaminami ir labai skanūs desertai ir, svarbiausia, visai nesudėtingai. Štai vienas tokių.
Po susitikimo su premjeru pienininkai prakalbo apie drastiškus pokyčius  (250)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 16:47
Į pasitarimą pieno perdirbėjus sukvietęs premjeras Algirdas Butkevičius tvirtina sutaręs, kad pieno supirkimo kainos iki rugsėjo gali mažėti iki 12 proc.
Kvapieji pipirai – ir gomuriui pamaloninti, ir stresui malšinti
2014 m. rugpjūčio 21 d. 12:44
„Gero apetito!“ – kasdien girdimas palinkėjimas. Ši frazė, ištarta prieš mėgaujantis maistu, pagardintu kvapiaisiais pipirais, įgyja kiek kitokią reikšmę: kvapieji pipirai iš tiesų gerina apetitą ir skatina virškinimą. Kokį poveikį šis prieskonis turi sveikatai, kas lemia jų pikantišką aromatą ir įvairialypį skonį – į šiuos klausimus atsako Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos instituto direktorius prof. dr. Rimantas Stukas.