vaisiai

7 prieskoniai - afrodiziakai Valentino dienai
2016 m. vasario 13 d. 00:00
Afrodiziakas – tai, kas sukelia aistrą mylėti. Afrodiziakais gali būti kvepalai, jūros gėrybės, daržovės, vaisiai, vynas – visa, kas gali pažadinti aistrą. Vieni seniausių žmonėms žinomų afrodiziakų – prieskoniai .
Ką valgyti, jei norite SUSTIPRINTI seksualinę energiją
2016 m. vasario 12 d. 15:06
Afrodiziakas – tai, kas sukelia aistrą mylėti. Afrodiziakais gali būti kvepalai, jūros gėrybės, daržovės, vaisiai, vynas – visa, kas gali pažadinti aistrą. Vieni seniausių žmonėms žinomų afrodiziakų – prieskoniai.
7 prieskoniai, kurie Valentino dienai suteiks ypatingą kibirkštį  (2)
2016 m. vasario 12 d. 14:42
Afrodiziakas – tai, kas sukelia aistrą mylėti. Afrodiziakais gali būti kvepalai, jūros gėrybės, daržovės, vaisiai – visa, kas gali pažadinti aistrą. Vieni seniausių žmonėms žinomų afrodiziakų – prieskoniai . Arbatas ir prieskonių mišinius „7 Ievos namai“ kuriančios bendrovės „Prieskonių ambasada“ vadovė Ieva Jonaitienė pranešime spaudai išskyrė 7 prieskonius-afrodiziakus, kurie jūsų ruoštai vakarienei suteiks ypatingą kibirkštį.
Vieta, kur pasijausite milijonieriais
2016 m. vasario 12 d. 10:06
Pasak keliautojų, Vietnamas yra ta vieta, kurią privalo aplankyti kiekvienas. Vilnietė Diana pasidalino nuotraukomis ir tikina, kad jame būsite sužavėti žmonių nuoširdumu ir neįtikėtinomis kainomis.
Egzotiniai vaisiai, kuriuos galima išauginti iš kauliukų  (20)
2016 m. vasario 12 d. 08:58
Daugeliui pradedančiųjų sodininkų pažįstamas džiaugsmas, kai iš sėklos išauga daigelis. Pateikiame egzotinių vaisių, kuriuos galima išauginti iš kauliuko, sąrašą.
Šie ląstelienos gausūs produktai padės jums atsikratyti nereikalingų kilogramų  (12)
2016 m. vasario 12 d. 00:10
Ląsteliena tikrai gali kurti stebuklus. Kai valgote pakankamai, jūsų kūnas greičiau degina riebalus, mažina kylančias pagundas ir ligos neatkeliauja į jūsų namus. Sukti galvos ilgai nereikia, nes štai tie produktai, padėsiantys jums išlikti sveikiems.
7 paprasti būdai stiprinti imunitetą, kai aplink masiškai sergama
2016 m. vasario 11 d. 12:11
Gripo epidemijos metu patartina ne tik kruopščiai laikytis higienos taisyklių, dažnai plautis rankas, vengti su mažais vaikais viešų vietų, kur tikimybė užsikrėsti didesnė, bet ir atidžiai žiūrėti, ką valgote.
Blynai su obuoliais ir cinamonu
2016 m. vasario 11 d. 00:00
Rytai, kurie prasideda blynais, visada būna linksmesni ir kažkuo stebuklingesni! O ypač savaitgaliais, mm, saldi uogienė, vaisiai, prie stalo susirinkusi visa šeima, linksmi pokalbiai!
J. Leonavičiūtė atskleidžia VANDENS DIETĄ , kuri padės greitai įtilpti į savo mėgstamą suknelę  (46)
2016 m. vasario 11 d. 00:00
Artėja Valentino diena ar kita svarbi proga, o jūs nebeįtelpate į savo seksualiąją suknelę? Galite šią bėdą dar suspėti ištaisyti.
Ką valgyti PER GAVĖNIĄ?
2016 m. vasario 10 d. 12:19
pasitinkame gavėnios arba apsivalymo laikotarpį, kuris tęsis septynias savaites iki Šv. Velykų kovo 27 d. Mūsų senoliai nevalgė mėsos, negėrė pieno, susilaikydavo nuo saldumynų, kavos bei žalingų įpročių.
Praktiški mitybos patarimai gavėnios metu  (3)
2016 m. vasario 10 d. 10:04
Gavėnios arba apsivalymo laikotarpiu, kuris tęsis septynias savaites iki Šv. Velykų mūsų senoliai nevalgė mėsos, negėrė pieno, susilaikydavo nuo saldumynų, kavos bei žalingų įpročių.
Kaip maitintis, kad mažiau kenktume aplinkai  (3)
2016 m. vasario 8 d. 11:57
Net ir atvežtinių augalinės kilmės produkt ų neigiamas poveikis aplinkai yra kur kas mažesnis nei gyvūninės kilmės, LRT RADIJUI sako Vilniaus senamiestyje įsikūrusios veganams skirtos parduotuvėlės darbuotoja Gabija Enciūtė . Ji pastebi, kad gyvulininkystė labiau teršia aplinką nei visas pasaulio transportas.
10 natūraliai lieknų žmonių paslapčių  (66)
2016 m. vasario 8 d. 00:00
Daugelis mano konsultuojamų asmenų turi antsvorio arba yra susidūrę su svorio problemomis. Vis dėlto tiek dabar, tiek ir anksčiau atsirasdavo tokių, kurie ateidavo pas mane, nors atrodo liekni ir sveiki. Šie žmonės nori sužinoti, kaip tinkamai vertinti gausybę gluminančios informacijos apie mitybą.
Užgavėnės ant nosies: 9 ypatingų blynų receptai  (6)
2016 m. vasario 7 d. 20:35
Šiais metais Užgavėnės švenčiamos gana anksti – vasario 9 -ąją. Ta proga skubame į pagalbą ir pristatome 9 gardžių ir nekasdieniškų blynų receptus.
Iš žmogaus atima valią: plinta „velnio atodūsiu“ vadinama medžiaga  (225)
2016 m. vasario 7 d. 12:15
Bekvapė, beskonė, bespalvė, bet mirtinai pavojinga. Medikai griebiasi už galvos – vienas baisiausių šio amžiaus narkotikų iš Kolumbijos pradėjo sparčiai plisti pasaulyje.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)
2016 m. vasario 7 d. 00:00
Vasario 8 d. – tai takoskyra tarp praėjusių ir ateinančių Naujų metų, pagal Kinų kalendorių, kada prasideda Naujieji Ugninės Raudonosios Beždžionės metai.
Išknebinėjo turguose pardavinėjamas salotas  (50)
2016 m. vasario 6 d. 16:38
Kaune veikia 14 įteisintų turgaviečių, kuriose prekiaujama salotomis. Žiemą ant prekystalių viešpatauja itališkos salotos, pakeitusios lietuviškas, lenkiškas ir olandiškas.
Atostogų sala, kur turistus grobia apsimetėliai pareigūnai  (8)
2016 m. vasario 6 d. 12:09
Dominikos respublik a , esanti Karibų jūroje, turistus kviečia nepamirštamoms atostogoms, vilioja žemomis kainomis ir unikalia gamta . Deja, salos pažinimas dažnam baigiasi ten, kur stabdo apsauginė viešbučio tvora. Už jos atostogautojų gali laukti net mirtis.
Ar kiauliena pavojinga? Kaip mokslas aiškina mitybos madas  (32)
2016 m. vasario 6 d. 10:12
Ar kada susimąstėte, kodėl prasidėję su dietomis, žmonės amžinai jų laikosi? Ar kodėl tik antsvorio turinčių žmonių šaldytuve rasite lieso majonezo? Dauguma dietiniais, liesais, mažiau riebalų turinčiais vadinami produktai iš tiesų nėra tokie, kaip skelbiasi. O jei peržiūrėsite ingredientų sąrašą, suprasite, kad jie visiškai nenaudingi sveikatai, rašo theguardian.com.
Sveikos gyvensenos patarimai, kurie padės jaustis geriau
2016 m. vasario 6 d. 09:00
Nori susitvarkyti savo mitybos įpročius, pradėti labiau rūpintis savo sveikata i r gera jausena, o gal nori pakoreguoti kūno linijas? Rasi patarimų , kurie padės ne tik atrodyti, bet ir jaustis puikiai!
7 metus po vienu stogu kuriantys menininkai: mudu – lyg užburti  (15)
2016 m. vasario 6 d. 00:00
„Mudu – lyg užburti“, – sako juvelyrė Kornelija Gerikaitė (30 m.) ir Lietuvos nacionalinio muziejaus vyriausiasis dailininkas architektas Eimantas Ludavičius (45 m.). Septynerius metus jie gyvena ir kuria po vienu stogu.
Augalai, kurie pasaldins gyvenimą 3 dalis
2016 m. vasario 5 d. 14:25
Šį mėnesį pasakojome apie augalus, kurie naudojami kaip natūralūs saldikliai arba iš kurių gaminamas cukrus. Juos – cukrinius runkelius, cukranendres ar klevų sirupą žino daugelis, o štai kukurūzų sirupas , stevija ar agava – mažiau girdėti. Šį kartą pristatome dar kelis saldinančius augalus. Ir nors jie Lietuvoje yra egzotika, bet kai kurie iš jų pas mus auga arba galima nusipirkti iš jų pagamintų saldumynų.
11 patarimų apie vaikų mitybą, kuriuos turi žinoti kiekvienas tėtis ir mama  (9)
2016 m. vasario 5 d. 12:01
Vaikai turi būti maitinami ne tam, kad patenkintume jų fiziologinius poreikius ir sotumą. Vaiko racionas turi būti ne tik sotumu grįstas, bet įvairus ir palankus sveikatai. Tas pats patiekalas, pavyzdžiui, rafinuotų kvietinių miltų blynai, neturėtų būti kepami kiekvieną dieną, ne tik dėl to, kad tai tuščios kalorijos, bet dėl to, kad mityba turi būti įvairi.
Būtiniausiems maisto produktams siūlomas 5 proc. PVM  (80)
2016 m. vasario 4 d. 19:25
Būtiniausiems maisto produktams nuo kitų metų siūloma taikyti lengvatinį 5 proc. pridėtinės vertės mokestį ( PVM ). Tokių produktų sąraše būtų duona, makaronai, kruopos, pieno produktai, sviestas, šviežia mėsa ir žuvis, aliejus, miltai, daržovės, vaisiai bei cukrus.
Pats metas išsirinkti paprikų veisles
2016 m. vasario 4 d. 09:38
Jau pats laikas išsirinkti paprikų veisles, kurias auginsime šiltnamyje, po priedangomis ar daržo lysvėje. Paprikos ilgos vegetacijos daržovės , tad vasario mėnesį jau turime jų pasisėti į daigyklas šildomame šiltnamyje ar ant šviesios palangės.
Gydytoja paneigia vieną dažniausių mitų apie kalcį
2016 m. vasario 3 d. 00:01
Vaikas neramiai miega, prakaituoja naktimis, dažnai peršala, greitai pavargsta? Tai gali būti kalcio trūkumo požymis.
Įsimylėjėlių dovanos iš „L‘Occitane“!
2016 m. vasario 3 d. 00:00
Vasaris – įsimylėjėlių mėnuo. Ta proga „L‘Occitane“ kiekvienais metais savo klientes nustebina labai grakščiomis, spalvingomis, jautriomis vyšnių žiedų produktų kolekcijomis, kurios tiesiog spinduliuoja švelnumu, jausmingumu bei elegancija.
Turką į Lietuvą atsiviliojusi lietuvė kartu įkūrė saldų verslą  (137)
2016 m. vasario 2 d. 18:39
Dovilė ir Erdi susipažino prieš trejus metus Turkijoje. Kurį laiką šios šalies kurorte Antalijoje dirbusi ir gyvenusi pora nusprendė, kad nori kurti savo verslą ir šiandien jau šeimininkauja nedidelėje išskirtinių turkiškų saldumynų krautuvėlėje Kaune.