vaisiai

Gydytoja pataria, ką valgyti daug judantiems vaikams
2014 m. balandžio 23 d. 10:58
Sporto būrelius lankančių vaikų tėvai turėtų atkreipti dėmesį į tai, ką valgo jų sportuojantys vaikai. „Vaikai skuba po pamokų į būrelį, dažnai nespėdami pavalgyti. Tai yra didelė klaida, nes sportuojantiems reikia energijos fiziniams pratimams atlikti, kūnui augti ir stiprėti, o tinkamas maistas ir yra energijos šaltinis", - dėmesį atkreipia gydytoja dietologė Lina Viniarskaitė.
METAME SVORĮ. Kokių angliavandenių reiktų atsisakyti?  (3)
2014 m. balandžio 23 d. 00:00
Niekada nebuvau Atkinsono dietos, kurioje atsisakoma visų angliavandenių, gerbėja. Organizmui reikia visko. Vis dėlto, kai kurių angliavandenių suvartojimą reiktų riboti.
10 daržovių, kurias lengviausia auginti  (30)
2014 m. balandžio 22 d. 00:13
Darže esate visiškas naujokas? Baiminatės, kad mėginimas išauginti pirmąjį derlių gali virsti beverčiu darbu? Naujasis daržininke , baimintis tikrai neverta!
Animacijos kūrėja R. Tomingas: niekada netikėjau, kad mano kūrybą rodys per MTV  (5)
2014 m. balandžio 21 d. 13:44
Žodis „animacija“ kiekvieno pasąmonėje neatsiejamas nuo vaikystės. Dažnas iš mūsų yra matęs galutinį produktą, tačiau retas turi progą sužinoti subtilybes. Viena garsiausių lietuviškos animacijos kūrėjų Reda Tomingas dalinasi savo vargais ir džiaugsmais. Realistiškai vertina esamą situaciją ir įžvelgia perspektyvas ne tik Lietuvoje , bet ir užsienyje.
Naujos mitybos gairės: 7-10 daržovių ir vaisių porcijų per dieną  (25)
2014 m. balandžio 20 d. 14:14
„Daugiau nei 7 vaisių ir daržovių porcijos per dieną gali išgelbėti gyvybę“, – skelbia „BBC News“. Neatsilieka ir kitas populiarus Didžiosios Britanijos dienraštis „The Daily Thelegraph“: „10 daržovių ir vaisių porcijų per dieną – geriausia, ką gali pasiūlyti savo sveikatai“ .
V. Putino šalyje – paprastas, tačiau baugus scenarijus  (231)
2014 m. balandžio 20 d. 13:49
„Mano nuomone, vienintelis sprendimas itin sudėtingai ekonominei situacijai Kryme būtų sovietinio gyvenimo teminio parko įkūrimas“, – įsitikinęs rašytojas iš Ukrainos Andrejus Kurkovas.
Beatos Velykų boba
2014 m. balandžio 19 d. 00:01
Velykų kepiniai yra šventas dalykas, tikrai ne kitaip. Bronės močiutės Velykų boba – senas, geras, laiko patikrintas receptas. Šis perliukas gal ir pareikalaus šiek tiek daugiau laiko ar kantrybės,bet juk tam ir šventės, kad nustebintumėm patys save.
Pavasario sezono vynai Lietuvoje
2014 m. balandžio 18 d. 12:17
Pirmi metų mėnesiai Lietuvos vyno pasaulyje yra vyno naujienų dykuma. Po šventinio Kalėdų laikotarpio vyno pirkimas sulėtėja, vyno importuotojai ir platintojai ruošiasi tarptautinėms vyno parodoms, tokioms kaip ProWein, ir žvalgosi naujų gamintojų, naujų derlių vynų ar tiesiog gerų sandorių.
6 demaskuoti maisto mitai  (51)
2014 m. balandžio 18 d. 06:00
Mitybos patarimai sklinda taip greitai, jog kartais sunku susigaudyti, kas yra naudinga, o kas kenkia.
Pasiūlė pigesnės energijos Europai receptą  (4)
2014 m. balandžio 17 d. 17:30
Ne kartą Vilniuje viešėjusi Europos Komisijos narė, atsakinga už klimato kaitos politiką Connie Hedegaard yra akcentavusi, kaip Europai svarbu išsikelti aiškius tikslus energetikos ir klimato kaitos politikos srityse ir juos pasiekti iki 2030 metų. Specialiame interviu GRYNAS.lt komisarė akcentavo du dalykus: pirma, turime ruoštis pasauliui, kuriame greitu metu gali gyventi net iki 10 mlrd. žmonių ir antra, reikia investuoti į pokyčius, kurie padėtų išsivaduoti nuo brangių energijos šaltinių – kuro bei šildymo – kaštų.
Naudingi patarimai turintiems žemą kraujo spaudimą  (17)
2014 m. balandžio 16 d. 18:44
„Labai jau daug dėmesio skiriama padidėjusiam kraujo spaudimui. O mano jis mažas. Gydytoja tvirtina, kad nieko baisaus, kad man bent jau negresia insultas. Vaistų nėra, o aš dažnai jaučiuosi nekaip. Kaip gyventi hipertonikams, patarimų gausu. O ką daryti man?“- klausia skaitytoja.
Europos Parlamentas: privalome išsiversti su perpus mažiau maišelių  (2)
2014 m. balandžio 16 d. 17:04
Trečiadienį europarlamentarai pritarė siūlymui iki 2019 m. 80 proc. sumažinti plastikinių maišelių naudojimą, nes jie teršia aplinką ir vandens telkinius bei kenkia ekosistemoms. Šiam tikslui pasiekti EP nariai rekomenduoja pasitelkti mokesčius, rinkodaros priemones ar draudimus.
Norinčioms sulieknėti: kokių produktų derinių reikėtų vengti?  (12)
2014 m. balandžio 15 d. 13:07
Išbandei jau tikriausiai visas dietas, o norimo rezultato kaip nėra, taip nėra? Siūlome pabandyti kitą, kur kas efektyvesnį ir mažiau kančių sukeliantį metodą – produktų derinimą.
Populiariausi dietų mitai, kurie nepadeda sulieknėti  (1)
2014 m. balandžio 14 d. 10:10
Visuomenėje sklando daugybė nepagrįstų patarimų, kaip greičiau sulieknėti, atgauti tobulas formas arba jas išlaikyti. Dauguma lieknėjančių žmonių net neįtaria, ką jie daro ne taip.
10 vertingų patarimų toms, kam nesiseka numesti svorio  (9)
2014 m. balandžio 14 d. 00:00
Jei nesiseka greitai numesti svorio arba dieta neatneša ilgai laukto rezultato, atkreipkite dėmesį į mūsų patarimus. Galbūt jūs darote kažką ne taip.
Džiovintų vaisių salotos su daigintais rugiais  (1)
2014 m. balandžio 11 d. 08:00
Tinklaraštininkės Renatos Ničajienės, išleidusios knygą „Sezoninė virtuvė: 200 receptų pagal metų laikus“, receptas specialiai DELFI skaitytojams.
Kefyro ir grikių dieta, žadanti stulbinančius rezultatus  (20)
2014 m. balandžio 11 d. 00:30
Nėra nei vienos universalios dietos, tinkančios absoliučiai visiems, todėl net jeigu nuspręsi išbandyti šį variantą – atidžiai stebėk savo savijautą.
5 vaisių ir daržovių kokteiliai gražiai odai
2014 m. balandžio 11 d. 00:00
Pavasaris – kritinis laikotarpis odai. Dažnai ji būna išsausėjusi, pleiskanojanti, net papilkėjusi. Vien naujos kartos kremas ar stebuklinga emulsija nepadės. Būtina gerti daug vandens, daugiau judėti gryname ore ir valgyti daug daržovių. Tačiau šį ilgą procesą galima paspartinti – kasdien geriant vaisių ir daržovių sulčių kokteilius .
Produktai, kuriems lietuviai išleidžia 50 milijonų litų  (16)
2014 m. balandžio 10 d. 19:23
Didžiųjų prekybos tinklų atstovai praneša, kad ekologiškos prekės vis labiau domina lietuvius. Tai ypač pastebima ne maisto produktų srityje – perkamos higienos priemonės, buitinė chemija, kosmetika. Prekybininkai skaičiuoja, kad kai kurių specialiose ekologiškų produktų lentynose esančių gaminių pardavimai per pastaruosius kelis metus šoktelėjo pusantro karto. Mažesnių ekologiškų parduotuvių vadovai teigia, jog ekologiškos prekės šiuo metu užima vos 0,5 proc. Lietuvos maisto produktų rinkos - tačiau tai yra apie 50 milijonų litų.
Dietologės patarimai: ką valgyti nėštumo metu?  (14)
2014 m. balandžio 10 d. 17:36
Nėštumo laikotarpis neabejotinai yra ypatingas kiekvienai moteriai. Išskirtinis dėmesys turėtų būti skiriamas mitybai, kuri lemia tiek nėščiųjų sveikatą, tiek vaiko vystymąsi. „Verta pasirūpinti, kad šiuos 9 mėnesius būsima mama aprūpintų savo organizmą visomis maistinėmis medžiagomis bei tinkamomis jų proporcijomis“, - pataria gydytoja dietologė Lina Viniarskaitė.
Tailande I. Jurgelevičiūtė mėgavosi masažais ir saulės voniomis be bikini: svarstau apie išvykimą ilgesniam laikui  (291)
2014 m. balandžio 10 d. 06:44
Dainininkė Irma Jurgelevičiūtė prieš porą savaičių sugrįžo iš egzotiškojo Tailando. Atlikėja į šią šalį vyko jau ketvirtą kartą. „Norėjau, kad mano mama pamatytų rojaus kraštą“, - DELFI kalbėjo žinoma muzikos pasaulio atstovė.
Salierų dieta: per 2 savaites – iki 7 kg  (17)
2014 m. balandžio 10 d. 00:00
Vienas motyvas buvo numesti svorio iki gimtadienio, o jam praėjus, jau turiu kitą – dar labiau sulieknėti iki vasaros.
V. Blinkevičiūtė. Dirbančios ir uždirbančios Lietuvos link  (66)
2014 m. balandžio 9 d. 13:46
Šiandieninė socialdemokratų vadovaujama Lietuvos Vyriausybė siekia, kad žmonės dirbtų ir gerai uždirbtų, o socialinė nelygybė ir atskirtis sparčiau mažėtų.
Dėl netikėtos Peaches Geldof mirties kalta ekstremali dieta?
2014 m. balandžio 9 d. 10:37
Pramogų pasaulis gedi: pirmadienį netikėtai Anapilin iškeliavo vos 25-erių sulaukusi garsaus britų rokerio Bobo Gelfodo dukra žurnalistė ir manekenė Peaches Geldof . Mergina buvo rasta negyva savo šeimos namuose Kento grafystėje, Didžiojoje Britanijoje.
I. Genytė-Pikčienė. Infliacija šiemet gyventojų pinigines palieka ramybėje  (4)
2014 m. balandžio 8 d. 12:14
Statistikos departamento duomenimis, šių metų kovą, palyginti su vasario mėn., vartojimo prekių ir paslaugų kainos padidėjo 0,4 proc. Kainas aukštyn stumtelėjo sezoniški rinkos procesai. Vidutinių vartojimo kainų ūgtelėjimui per mėnesį daugiausia įtakos turėjo brangstančios prekės, paslaugų kainos per mėnesį beveik nepasikeitė.
Kaip išlaikyti idealią figūrą biuro merginai
2014 m. balandžio 7 d. 15:36
Jei jūs dirbate biure ir didžiumą laiką praleidžiate prie kompiuterio, turbūt pastebėjote, kad per žiemos mėnesius drabužiai tapo kiek ankštesni. Puiku, jei radote laiko sporto klubui, pasivaikščiojimams gryname ore ar baseinui – taip ir toliau! Taip pat siūlome jums atkreipti dėmesį į šiuos patarimus, kurie padės nepriaugti svorio sėdimą darbą dirbančioms moterims.
Specialistas: pagrindinės lietuviškos mitybos klaidos ir kuo jos baigiasi  (69)
2014 m. balandžio 7 d. 11:18
Per dieną žmogus turi gauti apie 40 įvairių skirtingų medžiagų, o jų suteikia tik visavertė mityba, sako Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesorius Rimantas Stukas .
V. Garasto anūką trauma privertė mesti krepšinį, meilė nuvedė į sunkiąją atletiką  (17)
2014 m. balandžio 7 d. 10:21
Jo vardas ir pavardė išsyk patraukia kiekvieno sporto mėgėjo akį. Ir ne atsitiktinai: Vladas Garastas yra kito Vlado Garasto – legendinio Lietuvos krepšinio trenerio – anūkas. Treniruoti yra tekę ir jaunesniajam V. Garastui – tik ne krepšininkus, o boksininkus. Dabar vyriškis trečią mėnesį dirba Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos (LSAF) generaliniu sekretoriumi.