vaisiai

5 natūralūs bronchito gydymo būdai
2014 m. lapkričio 24 d. 06:31
Vienas iš peršalimo požymių – kosėjimas – daugeliui asocijuojasi su bronchitu. Ši sąsaja teisinga: kosulys yra pagrindinis bronchito simptomas.
Mityba ligą išsigydžiusi moteris pataria: 6 sveikatai naudingi produktai  (95)
2014 m. lapkričio 23 d. 14:05
Iš daugelio sulaukiau klausimo: „Ką gi valgyti?“ Taigi noriu visiems papasakoti, kokius produktus perku pati ir ką valgau. Tiesą sakant, gal būtų paprasčiau išspausdinti nuogos nuotrauką nei pasakoti, ką valgau – juk dauguma žmonių turi savo nuomonę apie mitybą, rašo straipsnio mindbodygreen.com autorė.
Produktai, kuriuos turėtų rinktis norintys sulieknėti  (30)
2014 m. lapkričio 22 d. 21:13
Internete daug svetainių, kuriose pateikiami sąrašai produktų, padedančių kovoti su pilvo riebalais, ir šis informacijos srautas gali gluminti, nes kiekviename sąraše pateikti produktai skiriasi, vienuose produktų daugiau, kituose mažiau, todėl nelengva nuspręsti, nuo ko pradėti.
Asmeninė patirtis: 7 produktai, padėję sulieknėti 27 kg ir sustiprėti  (38)
2014 m. lapkričio 22 d. 08:05
Natūraliomis priemonėmis išsigydžiau nuo chroninės ligos ir sulieknėjau 27-iais kg be badavimo, vaistų, operacijų. Pastebėjau, kad vieni maisto produktai gydo, lieknina, kiti mums kenkia ir tukina, rašo straipsnio mindbodygreen.com autorė.
Persimonas - ne tik sveikatai, bet ir grožiui  (6)
2014 m. lapkričio 22 d. 00:14
Jau nuo lapkričio parduotuvėse mus vilioja gražūs geltonai oranžiniai vaisiai – persimonai (anksčiau vadinti churma). Jie ne tik skanūs, bet ir labai naudingi.
IMPERATORIŠKAS austriškas pyragas
2014 m. lapkričio 22 d. 00:01
Tirolio pyragai – tradiciniai austrų kepiniai. Anot legendos, juos išpopuliarino Austrijos - Vengrijos imperatorius Pranciškus Juozapas I-asis. Kartą grįždamas iš medžioklės imperatorius pasiklydo miškuose. Vakare pavargęs ir išalkęs monarchas užklydo į valstiečių trobą ir įsakė padengti stalą. Maisto valstiečiai beveik neturėjo. Šeimininkė pasiūlė paragauti vienintelio pyrago, iškepto pagal senovinį receptą. Teigiama, jog Pranciškui Juozapui I-ajam pyragas taip patikęs, kad jis dosniai atsilyginęs žmonėms ir paprašęs jų kepti tokius pyragus imperatoriškajam stalui. Ar ši legenda tikra, niekas pasakyti negali, tačiau šių pyragų skonis iš tikrųjų karališkas.
Šiltas Brie sūris su imbierine glazūra
2014 m. lapkričio 21 d. 11:11
Mandarinai – geriausi pagalbininkai deginant riebalus  (1)
2014 m. lapkričio 21 d. 00:15
Jeigu norime numesti svorį, vienas svarbiausių dalykų – visiškai atsisakyti cukraus.
Klausk vaistininkės: ką valgyti sergant atopiniu dermatitu?  (16)
2014 m. lapkričio 21 d. 00:01
Norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę, kokių maisto produktų, sergant atominiu dermatitu, būtina atsisakyti?
Nemokamais skanėstais nebenumalšina alkio  (10)
2014 m. lapkričio 20 d. 16:57
Nors dėl Rusijos paskelbto embargo daržovių ir vaisių augintojai jų neturi kur dėti, o ūkininkai pieną parduoda pusvelčiui, darželiuose ir mokyklose vaikai nemokamų pieno produktų ir vaisių pagal Europos Sąjungos remiamas programas šiemet gauna rečiau.
5 riebalų turintys produktai, kurie netukina  (27)
2014 m. lapkričio 20 d. 06:31
Apie mitybą yra sukurta daugybė įvairiausių mitų. Mes vis skubame išbandyti naujausią sveikos mitybos metodą ar dietą, norėdami atsikratyti nepageidaujamų kilogramų ar tiesiog geriau jaustis. Vienas iš didžiausių klaidingų įsitikinimų – kad mes tunkame nuo riebalų , rašoma portale Mindbodygreen.com.
Rusijai užkliuvo Bosnija ir Hercegovina  (13)
2014 m. lapkričio 19 d. 17:49
Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnyba „ Rosselchoznadzor “ gali uždrausti augalinės produkcijos importą iš Bosnijos ir Hercegovinos, jeigu nebus gauta duomenų dėl staigaus importuojamų iš šalies vaisių ir daržovių apimčių augimo. Tokia informacija trečiadienį pateikiama tarnybos interneto svetainėje.
Balerina K. Tarasevičiūtė atskleidžia geriausius rezultatus davusį grožio puoselėjimo receptą  (9)
2014 m. lapkričio 19 d. 13:34
Viena dažnos mergaitės svajonių – lengvutė balerina, tarsi plevenanti oru. Tačiau realybėje gyvenimą su baletu susiejusios merginos susiduria su tikrai nemenkais sunkumais. Tuo abejoti neleidžia ir balerina Kristina Tarasevičiūtė (27). Mergina atskleidė, kad kartais į sceną tenka lipti ir stipriai karščiuojant.
Valgau ir plonėju: Melanie Griffith rekomenduojama žuvies dieta  (1)
2014 m. lapkričio 19 d. 00:00
Žuvis nuo seno žinoma kaip vienas naudingiausių maisto produktų žmogaus organizmui. Tai maistas, kurį valgydami galime nesukti galvos, kad priaugsime svorio. Žuvies dietos laikėsi Melanie Griffith (per 3 savaites ji atsikratė 5 kilogramų) ir ją rekomenduoja visoms moterims, norinčioms sveikai sulieknėti.
Pasaulio ekonomika - ties pavojinga riba  (11)
2014 m. lapkričio 18 d. 13:22
Ar pasaulio ekonomika atsidūrė ant bankroto ribos? Belieka viltis, kad Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Davidas Cameronas pasimokys iš savo tėvo, biržos maklerio, ir laiku teisingai įvertins pavojaus signalą, svarsto BBC ekonomikos redaktorius Robertas Prestonas.
Citrusinis vaisius: suteikia žvalumo, degina riebalus, bet netinka su tam tikrais vaistais  (8)
2014 m. lapkričio 18 d. 06:30
„Vynuoginis vaisius“ - taip verčiamas greipfruto pavadinimas iš anglų kalbos (grapefruit). Būtent taip šį vaisių pavadino anglų jūreiviai pamatę, kad jis auga kekėmis, kurios primena vynuogių kekes.
Lieknėjimo patarimai moterims: žvaigždžių receptai
2014 m. lapkričio 17 d. 12:51
Daugelis moterų po gimdymo susiduria su antsvorio bėda. Priaugti kilogramai lyg prilimpa, jų atsikratyti nepadeda nei ilgos treniruotės sporto klube, nei viena ar kita dieta. Kaip šią bėdą įveikė garsios moterys?
Svajonių atostogos: Balis ar Maldyvai?  (19)
2014 m. lapkričio 17 d. 12:47
Nusprendėte prasitęsti vasarą? O gal tiesiog tik dabar galite sau leisti paatostogauti? Kad atostogos nenuviltų, o pakrautų teigiamos energijos ir puikių įspūdžių, reikia iš anksto žinoti, kokio poilsio tikiesi. Juk neužtenka žinoti, kad važiuoji tiesiog į šiltą kraštą, o visa kita – nesvarbu.
Negirdėtos daržovių sandėliavimo gudrybės: kaip jas šviežias išlaikyti per žiemą?  (24)
2014 m. lapkričio 16 d. 15:00
Rudenį nuėmus derlių daugeliui kyla klausimas, kaip daržoves gardžias ir neapvytusias išlaikyti per visą žiemą. Ūkininkai sako, kad geresnes sąlygas ilgiau išlaikyti daržoves turi kaime gyvenantys žmonės. Nepaisant to, GRYNAS.lt pavyko išsiaiškinti nemažai gudrybių, kuriomis gali pasinaudoti ir miestiečiai. Žinant jas rudens gėrybių pavasarį neteks išmesti.
7 patarimai, kurių laikantis po gimdymo galima atjaunėti
2014 m. lapkričio 15 d. 00:08
7-eriais metais jaunesnė - tokį rezultatą parodė testo rezultatas. Pasvarsčiau, iš tiesų - nėštumas, mažojo auginimas privertė pakeisti gyvenimo būdą ir taip norom nenorom atjaunėti!
Įvardyti produktai, kurie dantis daro baltesnius ir sveikesnius  (1)
2014 m. lapkričio 15 d. 00:01
Stomatologai įvardijo produktus , kuriuos vartojant dantų emalis darosi baltesnis. Jie įsitikinę, kad sniego baltumo šypseną jums garantuos kieti sūriai, citrusiniai vaisiai ir kietos daržovės , rašo health.mail.ru.
Skelbia nuosprendį vaisių sultims  (123)
2014 m. lapkričio 14 d. 13:31
Ekologijos ir sveikos gyvensenos šalininkai dažnai akcentuoja, kad vaisių sultis gerti sveika, nes tai esą natūralus ir daug naudingų medžiagų organizmui suteikiantis produktas.
Vaisių sultys: vitaminų šaltinis ar cukrinio diabeto priežastis?  (19)
2014 m. lapkričio 14 d. 11:01
Ekologijos ir sveikos gyvensenos šalininkai dažnai akcentuoja, kad vaisių sultis gerti sveika, nes tai esą natūralus ir daug naudingų medžiagų organizmui suteikiantis produktas. Tačiau medikai įspėja, kad vaisių sultys nėra labai sveikas desertas, o jas gausiai vartojant galima pakenkti sveikatai.
Ar reikia tapti žaliavalgiu norint gyventi sveikiau: svarbiausias patarimas visiems  (10)
2014 m. lapkričio 14 d. 09:54
Tiek visame pasaulyje, tiek Lietuvoje vis dažniau girdima kalbų apie vegetarizmą ir žaliavalgystę . Dažniausiai mąstoma, kad tokie žmonės maitinasi sveikiau, nes tiesiog nevalgo mėsos, o į savo mitybos racioną įtraukia daugiau daržovių, vaisių ir riešutų. Retai abejojama, ar tokie žmonės maitinasi sveikiau, tačiau dažną nuo šios mitybos atbaido ne tik žinių trūkumas, bet ir tai, kad siekiant gyventi sveikiau, reikia tam skirti daugiau lėšų.
K. Jovaišas. Lietuva sovietmečiu gyveno geriau? Nesąmonė!  (2059)
2014 m. lapkričio 13 d. 15:46
Viskas pažįstama lyginant. Štai ir palyginkime, kaip skirtingus laikus atspindi savotiškas sovietmečio gerovės rodiklis – dešra. Kokia ji buvo prie ruso? Visokia – vytinta, rūkyta ar virta, ispaniška, itališka ar lietuviška, mairūno, romo ar česnako ir dievai žino dar kokio skonio. O mėsos pasirinkimas!?- kiauliena, jautiena, aviena, vištiena, kalakutiena, antiena ir dar visokia iena .
Pamačiusi žmonų ieškančius airius lietuvė emigrantė kartais netenka žado  (201)
2014 m. lapkričio 13 d. 14:51
Iš pradžių, emigravusi į Airiją, Asta dirbo greitojo maisto restorane, paskui – senelių namuose, o tada atidarė nuosavą parduotuvę. Uždarbis buvo vis didesnis, bet Asta nesijautė visiškai laiminga.
Metusi darbą biure gali sau leisti daugiau nei anksčiau  (118)
2014 m. lapkričio 13 d. 11:06
Nusprendžiau pasidalinti savo gyvenimo/taupymo patirtimi, nes jau 4-5 metus neturiu nuolatinio darbo, mano mėnesinės pajamos normaliam žmogui turbūt pasirodytų neįtikėtinai mažos ir plaukai atsistotų piestu, bandant išmąstyti, kaip čia išgyventi.
Labai efektyvi 7 žingsnių dieta Per 3 savaites – 10 kg  (8)
2014 m. lapkričio 13 d. 00:00
Jei prie šios dietos pridėsite dar ir rytinį sportą, ėjimą pėsčiomis į darbą ir plaukiojimą baseine, tai bus tik efektyviau! Po mažiau nei trijų savaičių atrodysite neabejotinai dailesnės, galite atsikratyti iki 10 kilogramų.
Eksperimento dienoraštis: 7 dienas žaliavalgė arba 21 kg vaisių ir daržovių per savaitę  (112)
2014 m. lapkričio 12 d. 07:23
7 dienos be pieniško šokolado, be jogurto, be balto šokolado, be makaronų, be pyragėlio, be kavos, be varškės sūrelių, be karšto maisto, be mėsos – taip, praėjusią savaitę buvau tapusi žaliavalge . Ir ką, šiandien galiu pasakyti – man patiko!