vaisiai

Viena dažniausių nėščiųjų problemų: kaip sau padėti
2015 m. vasario 28 d. 00:10
Dauguma nėščiųjų patiria rytinį pykinimą. Simptomai būna įvairūs: vienas pykina ryte, kitos vemia, be to, kartais pykinimas pasireiškia ir dienos metu.
Vaismedžiai, kuriuos geriausia auginti mažose sodybose ar soduose  (13)
2015 m. vasario 27 d. 17:13
Mažose sodybose ar sodeliuose daugybės sodo augalų nepakanka vietos pasisodinti, todėl sodininkai ieško naujų galimybių ir idėjų, svajoja apie vaismedžius, kurių vaisių skonis patiktų kiekvienam šeimos nariui, o tuo pačiu augalai būtų ir dekoratyvūs – puoštų sodybą, sodą ar nedidelį plotelį prie namo. Norima, kad gėrybių nebūtų per mažai ir niekada per daug. Skaudu yra kibirais išmetinėti obuolių, slyvų perteklių, juolab kai po poros savaičių vėl kyla noras paskanauti šiltojo sezono gėrybių.
D. Česnauskis: futbolininkai irgi kenčia dėl antsvorio  (12)
2015 m. vasario 27 d. 15:57
Keli sluoksniai drabužių ir kaitinanti pirtis – tai tik kelios priemonės futbolininkams numesti svorio. „Trakų“ futbolo komandos kapitonas Deividas Česnauskis džiaugiasi, kad dabartiniai komandos draugai šių problemų neturi, bet anksčiau jo atstovautuose klubuose tokių atvejų būdavo ne vienas.
Haremo paslaptys: kaip buvo ruošiamos sugulovės  (40)
2015 m. vasario 26 d. 15:55
Prabanga tviskantys rūmai ir gražuolės sugulovės, rezgančios intrigas bei visais įmanomais būdais kovojančios dėl sultono dėmesio. Deja, išlikę istoriniai šaltiniai leidžia įsitikinti, kad šių laikų rašytojai, dailininkai ir filmų režisieriai pateikia mums gerokai pagrąžintą sultono haremo vaizdą.
B. Vėsaitė. Stop signalas skurdui plisti  (90)
2015 m. vasario 24 d. 13:24
Skurdas – tarsi infekcinė liga. Jeigu jau prilipo, tai be efektyvių vaistų išgydyti jos neįmanoma.
Čiurlionis sugrįžta į Italiją: demoniškoje ekspozicijoje 15 genijaus darbų  (1)
2015 m. vasario 24 d. 11:22
Italijoje kartu su kitais didžiaisiais Europos menininkais pristatomas lietuvių dailininkas Mikalojus Konstantinas Čiurlionis . Rovigo mieste, Venete, atidaryta paroda „Modernumo demonas“ (it. Il demone della modernità). Roverella rūmuose vykstančioje parodoje galima pamatyti 15 eksponuojamų M. K. Čiurlionio paveikslų.
Gudrybės, kurios padės ilgiau išsaugoti iš parduotuvės parsineštas daržoves ir vaisius  (21)
2015 m. vasario 23 d. 22:00
Tikriausiai pastebėjote, kaip greitai suvysta iš prekybos centrų namo parsineštos prieskoninės žolelės. Panašiai susiraukšlėja ilgiau pastovėjusios daržovės ir vaisiai. GRYNAS.lt klausia specialistų, kodėl taip atsitinka ir ką daryti, kad visa tai ilgiau išlaikytume.
Klimatologas apie tai, ar išnyks Lietuvoje žiemos ir ar auginsime palmes  (25)
2015 m. vasario 20 d. 16:32
Orai žmones domino visais laikais, o mūsų senoliai juos stebėdami net darė ateities spėjimus. Dabartines orų prognozes nustato nebe žmonės, o kompiuteriai, tačiau domėjimasis orais ir jų pokyčiais tik dar labiau išaugęs. Nors kasdien skelbiamos orų prognozės, Lietuvoje trūksta informacijos apie klimatą ir jo kaitą, trūksta suvokimo, kaip geresnis šių reiškinių išmanymas galėtų pasitarnauti tiek kasdieniame gyvenime, tiek ir versle, sako profesorius, Vilniaus universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros vedėjas Arūnas Bukantis , Knygų mugėje pristatęs naują savo knygą.
Daržovių sėja ant palangių ir šiltnamiuose vasario mėnesį  (10)
2015 m. vasario 20 d. 08:18
Vasario mėnesį šildomuose šiltnamiuose arba ant šviesios palangės (ar kitoje šviesioje šiltoje patalpoje) auginami ilgos vegetacijos šiltnaminių daržovių – paprikų, pomidorų, baklažanų, agurkų, ankstyvų gūžinių ir žiedinių kopūstų, valgomųjų ir uoginių dumplūnių (vėsią vasarą lauke nespėja sunokinti vaisių) daigai .
R. Austinskas vėl dalyvaus LASF prezidento rinkimuose  (4)
2015 m. vasario 19 d. 15:56
Kovo mėnesio pabaigoje vyksiančiame Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) suvažiavime 54 balso teisę turintys sporto klubai rinks naują prezidentą. Į šį postą kandidatuos ir Romas Austinskas , jau anksčiau ėjęs šias pareigas.
Šalis, įkvėpusi J. Statkevičių: kuklesnės, bet ne mažiau jaukios atostogos nei Balyje  (39)
2015 m. vasario 18 d. 16:29
Atostogauti žiemą nebūtina kur nors kalnuose. Storus drabužius galima pakeisti marškinėliais, slides į banglentę, o pusnis į jūrą. Visa tai lengviau prieinama ir nebūtina parduoti atgautos senelių žemės. Kuklesnės, bet ne mažiau jaukios atostogos nei Balyje gali būti ir Maroke . Už naujų batų kainą galima gauti puikų Afrikos, Europos, islamo ir hipių kultūros kokteilį šioje šalyje.
Nugalėjo lieknėjimo konkurse: kaip jaunai moteriai pavyko atsikratyti 37 kg  (57)
2015 m. vasario 18 d. 08:34
Beveik šimtą kilogramų sverianti Zoe Jones jautėsi prastai šalia savo gerokai lieknesnių formų draugių, todėl vengdavo su jomis kur nors eiti. Dabar 27 metų moteriai pavyko atsikratyti 37 kilogramų, tad gali puoštis net keturiais dydžiais mažesniais drabužiais, rašo mirror.co.uk.
Sukūrė neruduojančius obuolius  (33)
2015 m. vasario 17 d. 13:49
JAV valdžia jau palaimino komercinį naujos genetiškai modifikuotų obelų sodinimą – šių obelų vaisiai išskirtiniai tuo, jog neruduoja kai būna perpjauti ar sutrenkti, rašo sciencealert.com.
Medicinos profesorius atskleidžia tiesą: drąsiai neigia populiarius mitus apie sveiką mitybą  (156)
2015 m. vasario 17 d. 06:41
Ar turi prasmės sveika mityba ? Ar galima tikėtis gyventi ilgiau valgant vien daržoves ? Garsus medicinos profesorius ir mitybos ekspertas, daugybės knygų autorius ir penkių vaikų tėvas Davidas Katzas iš Jeilio universiteto atsakė į žurnalo „Zeit Magazine“ klausimus.
Ką reikėtų žinoti, norint nepakenkti auginamam šuniui  (3)
2015 m. vasario 16 d. 00:00
Šuo – ištikimiausias žmogaus draugas, bet ar visuomet savo geriausiu draugu pasirūpiname tinkamai? Minkšti šuniukų nameliai, brangus gyvūnų prekių parduotuvėse perkamas maistas, skanėstai ir žaisliukai, atrodo, tai – viskas, kas geriausia augintiniui.
Kaip lieknėja prancūzės: detalus „Paryžietės dietos“ planas  (6)
2015 m. vasario 16 d. 00:00
Paryžietės dieta remiasi geraisiais prancūzų mitybos įpročiais, kurie itin naudingi sveikatai ir padeda ją saugoti. Vien pradėjus laikytis prancūziškų principų sveikata gali stipriai pagerėti. Pagalvokite: vidutiniškai prancūzai valgymui skiria apie dvi valandas per dieną.
Pamokanti Pauliaus lieknėjimo patirtis: patarimai norintiems turėti svajonių kūną  (142)
2015 m. vasario 13 d. 11:40
Paulius Balčiukynas sako intensyvesnės sportinės veiklos ėmęsis prieš 6-7 metus, kai atvyko į Vilnių studijuoti. Deja, prisipažįsta, kad ne viską darė taip, kaip iš tiesų turėtų daryti žmogus, pradedantis siekti rezultatų ir norintis pakeisti savo kūną. Tačiau išbandė labai daug ką savo kailiu ir puikiai žino, ko reikia, norint turėti gerą išvaizdą.
Keksas su džiovintais vaisiais  (5)
2015 m. vasario 12 d. 00:00
Gausiai džiovintais vaisiais apsikaišęs, man šis šventinis keksas yra pats skaniausias, neabejotinas keksų pasaulio favoritas ir tiek.
Produktai, kurie greitina medžiagų apykaitą ir degina riebalus
2015 m. vasario 12 d. 00:00
Kai kurie produktai gali paspartinti chemines reakcijas jūsų organizme ir pagreitinti medžiagų apykaitą bei riebalų deginimą. Norėdamos efektyviai ir ne trumpam laikui numesti kelis kilogramus , turėtumėte į savo dienos racioną įtraukti produktus, kuriuose gausu mineralų, angliavandenių , baltymų ir sveikų riebalų.
27 metų Rūta atvirai: kaip per 4 mėn. atsikračiau 30 kg POKYČIŲ FOTO  (75)
2015 m. vasario 11 d. 00:00
Rūtos iš Šilutės istorija įkvėps ir paskatins ne vieną moterį. Mergina atsikratė 30 kilogramų ir šiandien atrodo keleriais metais atjaunėjusi! Ji moko, kaip sveikai maitintis, rūpintis savo grožiu ir, svarbiausia, mylėti save.
Italų futbolo žvalgai naršo Lietuvą: L. Messi čia nėra, bet gal rasime naują M. Stankevičių  (24)
2015 m. vasario 10 d. 16:57
Jo kelioniniame krepšyje paprastai guli lėktuvo bilietai į Puerto Riką, Egiptą ar Singapūrą, todėl vaikštinėdamas po Vilniaus „Sportimos“ maniežą, Antonio Corbellini nesijaučia nuklydęs toli nuo namų. AC „Milan“ klube dirbantis italas norėtų į tėvynę parsivežti lietuvišką futbolo deimančiuką, bet jo stebimiems jaunuoliams trūksta fantazijos ir greičio.
Jaučio širdis ir degantys ledai – maistas, kuris užprogramuoja meilei  (1)
2015 m. vasario 10 d. 13:25
Mokslininkai pripažįsta, kad kokybiškas ir tinkamai suderintas maistas lemia ne tik žmogaus sveikatą, gerą savijautą ir nuotaiką, tačiau ir... santykius šeimoje. Pasirodo, maistas turi didesnės nei manyta įtakos šeimyninei laimei, porų santykiams ir seksualinio gyvenimo kokybei.
Prieš „Lidl“ atėjimą – „Maximos“ žingsnis dėl kainų  (535)
2015 m. vasario 10 d. 09:59
Prekybos tinklas „ Maxima “ paskelbė nuo antradienio sumažinęs daugiau nei tūkstančio būtiniausių prekių kainas.
Moo Ping - tailandietiški šašlykai  (2)
2015 m. vasario 10 d. 00:00
Šių šašlykų ypatingo skonio paslaptis yra originalus marinatas.
Mėgstate Tailando virtuvę? Prieskoniai, kuriuos privalote turėti namuose
2015 m. vasario 9 d. 10:32
Tailando virtuvė turi daug gerbėjų visame pasaulyje. Jeigu mėgstate šios šalies maistą, savo virtuvėje būtinai turite turėti specialių prieskonių, kurie yra būtini, norint išgauti tikrąjį tailandietiškų patiekalų skonį.
Imasi spręsti opią Vilniaus darželių problemą?  (11)
2015 m. vasario 9 d. 06:57
Praėjus beveik metams po to, kai Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) užfiksavo pažeidimus Vilniaus miesto savivaldybės paskelbtame maisto produktų ikimokyklinio ugdymo įstaigoms pirkime, pradėtas naujas konkursas. Tikimasi, kad jo sąlygose jau nebėra konkurenciją varžančių spragų.
„Reabilituojame“ raugintas daržoves: 8 dėmesio verti receptai  (20)
2015 m. vasario 8 d. 14:05
Ar pastebėjote, kad vis dažniau mitybos ekspertai ragina prisiminti nepelnytai nuvertintas raugintas daržoves? Šaltuoju metų periodu, kai šviežių daržovių daržuose stinga, tačiau parduotuvėse ar močiučių rūsiuose dar gausu lietuviškų daržovių, jų rauginimas – puikus būdas praturtinti mitybą. Juk rauginti galima ne tik kopūstus ir agurkus. Rauginami gali būti ir burokai, ridikai, pomidorai, Pekino salotos, prieskoninės žolelės...
Laimo sulčių pyragas  (6)
2015 m. vasario 8 d. 12:26
Šis pyragas galėtų rungtis lengvų ir greitai paruošiamų desertų kategorijoje ir tikrai laimėtų prizinę vietą. Dažnai galvodami pagaminti desertą, pamirštame tokius receptus, kurie stebina savo skoniu ir neverčia ilgai sukiotis virtuvėje.
Iš Azijos kilęs vaisius - vienas stipriausių afrodiziakų  (30)
2015 m. vasario 8 d. 10:21
Kokosų minkštimu gardinami desertai, iš jo gaminami pikantiški užkandžiai, gardžiųjų kokosų pieno pilama į egzotika kvepiančias sriubas. Be to, maistui ruošti tikri gurmanai naudoja kokosų sviestą ir aliejų. Tačiau niekam ne paslaptis, kad šiuose palmių vaisiuose gausu riebalų. Ar gali toks kaloringas produktas būti sveikas ir naudingas? Neįtikėtina, tačiau gali!