vaisiai

Kefyro dieta – gražioms kūno linijoms palaikyti  (6)
2015 m. gegužės 22 d. 00:00
Kefyro dieta itin paplitusi tarp garsių žmonių, tačiau ar žinome, kodėl ji tokia efektyvi, o kefyras taip vertinamas? Na, bet apie viską nuo pradžių. XX a. pradžioje Rusijos mokslininkas Mečnikovas kefyro naudą aprašė 1908 m. išleistoje knygoje „Kaip pailginti gyvenimą“. Jis buvo įsitikinęs, kad sveikata glūdi žarnyne, kuris, be viso kito, yra ir maistingųjų medžiagų virškinimo bei pasisavinimo vieta ir didelė organizmo imuninės sistemos dalis.
Mityba pagal Zodiako ženklą: koks maistas tinka, o kokio vengti  (33)
2015 m. gegužės 20 d. 10:20
Niekam ne paslaptis, kad visi mėgstame skirtingą maistą, nes patys esame skirtingi. Juk sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama. Tačiau taip pat aišku, kad vieniems labiau reikalingi ir tinkami vieni maisto produktai, o kitiems - kiti. Kaip teisingai pasirinkti? Mums padės astrologija.
Maistas, naudingas mūsų dantims
2015 m. gegužės 19 d. 15:28
Kiekvienas žino, kad būtina dantis valyti bent du kartus per dieną, naudoti tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį – veikdamos kartu, šios priemonės padeda sumažinti nepageidaujamų bakterijų kiekį burnoje.
Hibridinių veislių sėklos - atsparesnės
2015 m. gegužės 19 d. 11:52
Hibridinių veislių sėklos sparčiai populiarėja tarp Lietuvos sodininkų. Specialistų teigimu, hibridai – geresnis pasirinkimas nei standartinių veislių sėklos – derlius didesnis, atsparesnis ligoms bei kenkėjams, o ir skonis bei išvaizda ne ką prastesni nei įprastų veislinių augalų.
Ką valgyti, kad dantys būtų sveiki  (5)
2015 m. gegužės 19 d. 10:29
Kiekvienas žino, kad būtina dantis valyti bent du kartus per dieną, naudoti tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį – veikdamos kartu, šios priemonės padeda sumažinti nepageidaujamų bakterijų kiekį burnoje. Dar vienas burnos higienai ir dantų būklei svarbus veiksnys, apie kurį kalbama rečiau, yra maisto produktai.
Kuo papuošti ar paslėpti tvoras ir negražius statinius  (2)
2015 m. gegužės 19 d. 00:00
Jei akys pavargo nuo žvilgsnių į negražų statinį ar tvorą, per kurią viskas matyti, o norisi privatumo, pagalvokime apie apželdinimą. Tai gali būti vienmečiai ar daugiamečiai augalai , kurie savo lapija, žiedais, gal net vaisiais papuoš, pagražins aplinką ir mūsų akys vėl spindės.
Dėl blogo burnos kvapo kalta ne tik burnos higiena  (3)
2015 m. gegužės 19 d. 00:00
Turiu ketverių metukų sūnelį. Vaikas sveikas, stiprus, tad pas gydytojus dažnai lankytis netenka. Visgi paskutiniuoju metu pastebėjau, kad jam iš burnytės sklinda nemalonus kvapas. Dantis valome kiekvieną dieną, tad nežinau, ką ir galvoti. Dėl ko gali atsirasti blogas burnos kvapas? Ar gali būti kalta ne tik burnos higiena, bet ir kitos priežastys? Kur reikėtų kreiptis? O gal be reikalo nerimauju? Iš anksto dėkoju už atsakymą! Radvilė
Sporto žinovas: 20 proc. rezultato duoda sportas , 80 proc. - mityba
2015 m. gegužės 18 d. 17:26
Ignas Bakėjus (30), išpopuliarinęs „Insanity“ treniruočių programas, kurios pritraukė tiek entuziastingų gerbėjų, kad tapo pradžia „GetFit“ sporto akademijai, duoda daug naudingų patarimų apie sportą ir mitybą.
Valgomosios rūgštynės, špinatai ir špinatinės rūgštynės – kaip auginti
2015 m. gegužės 18 d. 00:00
Rūgštynės ir špinatinės rūgštynės yra lapinės daržovės , daug kuo jos panašios, bet turi ir skirtumų. Sužinokite, kokių.
10 miestų, kuriuos turėtų aplankyti kiekvienas vyno mylėtojas
2015 m. gegužės 16 d. 13:45
Keliaudami žmonės turi įvairių įpročių. Vieni siekia aplankyti kuo daugiau muziejų, kiti paragauti kuo įvairesnio maisto, o kai kuriems žmonės svarbiausias kelionių tikslas yra aplankyti kuo daugiau miestų ir juose paragauti kuo įvairesnių vyno rūšių.
Visų prancūzių pamėgta dieta Per 2 savaites - 8 kg  (14)
2015 m. gegužės 16 d. 09:20
Tai visai ne tai, kas maloniai nuteikia gomurį: batonas, austrės ir įvairiausių sūrių padėklas (tiesa, sūrio kai kada bus galima). Tai dieta, kurios kaloringumas mažas, o apribojimų nesunku laikytis.
Leido pasižvalgyti po turtingųjų oazę  (210)
2015 m. gegužės 16 d. 07:21
Šalia Trakų įsikūręs prabangus 5+ žvaigždučių poilsio kompleksas „IDW Esperanza Resort“ svečius vilioja lietuviškos gamtos grožiu ir neįprasta prabanga.
Plovas su vištiena  (4)
2015 m. gegužės 15 d. 00:00
Šiam plovui gaminti tinka vaisiai ir daržovės, tačiau jį galima paruošti ir su mėsa – tinka kepta vištiena arba ėriena. Jei gaminsite su mėsa, galėsite patiekti kaip atskirą valgį, jei su vaisiais ir daržovėmis, tiks prie kepsnio.
Žaliavalgė Aušra pataria: naujoves jaukinkitės iš lėto  (30)
2015 m. gegužės 14 d. 00:00
Jau ketvirtus metus žaliavalgiaujanti Aušra Taraškevičienė teigia, kad jos gyvenimo būdą pakeitusi žalia mityba pridėjo ne tik sveikatos, bet ir grožio. Todėl į šiandien Aušros vedamas pamokas vos telpa visi norintys, nors ji pati tikina – senų mitybos įpročių radikaliai keisti nereikia. Verčiau pradėkime nuo bent kelių gerų naujų.
Daržovių, bulvių, uogų ir vaisių augintojams – europinės išmokos  (3)
2015 m. gegužės 13 d. 14:51
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) informuoja, kad deklaruoti savo laukus pagal naujojo finansinio laikotarpio su plotu susijusią priemonę ir prašyti papildomų išmokų iki birželio 15 d. gali ir išskirtinės kokybės daržovių, bulvių, uogų bei vaisių augintojai. Parama teikiama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklos sritį „Tausojanti aplinką vaisių ir daržovių auginimo sistema“.
Dekoratyvinis vaismedžių formavimas: kriaušių palmetės
2015 m. gegužės 13 d. 00:00
Dekoratyvinis vaismedžių formavimas nėra naujiena, bet daugumai ko gero stinga gerų pavyzdžių ir trupučio žinių kaip tai padaryti. Tad patirtimi sutiko pasidalinti dr. Nobertas Uselis, LAMMC SDI, Sodininkystės technologijų skyriaus vyresnysis mokslo darbuotojas ir kriaušių sodo šeimininkas Rokas Amšiejus.
Garsenybių asmeninio trenerio patarimai, kaip nepriaugti svorio ir išlaikyti gražų kūną  (17)
2015 m. gegužės 12 d. 00:00
Daugkartinis Lietuvos ir Airijos dziudo bei sambo čempionas asmeninis treneris Tadas Pocius (34 m.) dirbo aukščiausių mūsų šalies vadovų asmens sargybiniu, blaškėsi po Ameriką, emigranto duonos ragavo ir Airijoje. Vėl atradęs save sporto salėje, tapo kūno skulptoriumi, neretai užsiima ir sielų gydymu.
Rusų rašytojas: tėti, mes pralaimėjome karą  (290)
2015 m. gegužės 11 d. 15:20
Vienas žymiausių dabartinių rusų rašytojų Michailas Šiškinas šiuo metu gyvena Šveicarijoje ir itin kritiškai atsiliepia apie Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną ir padėtį Rusijoje.
Eglė Aukštakalnytė-Hansen: kokias ligas išduoda jūsų išorė  (11)
2015 m. gegužės 11 d. 00:00
Kinai žmogaus organizmą prilygina didelei ir galingai karalystei su legionais sargybinių, siekiančių išlaikyti bet kokią ligą už karalystės vartų. Rašytoja ir fotografė Eglė Aukštakalnytė-Hansen knygoje „Mamahuhu. Šešeri metai Kinijoje“ pasakoja, ko galime išmokti iš kelis tūkstančius metų skaičiuojančios kinų medicinos .
D. Adomaitis: esu laimingiausias žmogus Utenoje  (7)
2015 m. gegužės 10 d. 21:56
„Esu laimingiausias žmogus Utenoje“, – po lemtingos pergalės Pasvalyje šypsojosi Dainius Adomaitis . Jo treniruojama Utenos „Juventus“ komanda 69:61 pranoko „Pieno žvaigždes“ ir laimėjo Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) ketvirtfinalio seriją 3:2.
Patarimai, norinčioms tolygaus rudo įdegio  (19)
2015 m. gegužės 10 d. 12:42
Ar žinai, kad įdegusio kūno mados pradininke buvo žymi prancūzų gražuolė Coco Chanel, 1922 metų vasarą Kanuose žurnalistams pareiškusi, kad „aspirino baltumo veidas, kuriuo taip didžiuojasi salonų poniutės, atrodo nesveikai ir negražiai, o graži oda – tai įdegusi oda!“ Tai tapo prancūzų vasaros gyvenimo būdo perversmu. Nepriekaištingas įdegis tapo kone privalomu vasaros atributu ir to siekė kiekviena mergina.
Nekeptas meduolių tortas  (5)
2015 m. gegužės 10 d. 00:15
Šį gražuolį gaminau savo Tėčio gimtadieniui. Ne todėl, kad neturėjau laiko, o todėl, kad jis be galo skanus. Žinojau, jog visiems patiks. Ir patiko! Seniai buvau sulaukusi tiek liaupsių, kurių net nenusipelniau, juk viskas taip paprasta! Tik įsivaizduokit koks nuostabus desertas tai turėtų būti vasarą - su šviežiomis braškėmis. Aš būtinai gaminsiu.
Sekmadienio Evangelija. Nesuklastota meilė  (50)
2015 m. gegužės 9 d. 19:00
Jėzus kalbėjo savo mokiniams: „Kaip mane Tėvas mylėjo, taip ir aš jus mylėjau. Pasilikite mano meilėje! Jei laikysitės mano įsakymų, pasiliksite mano meilėje, kaip aš kad vykdau savo Tėvo įsakymus ir pasilieku jo meilėje.
Lietuvoje ne vyrai rūpinasi savo moterimis, o moterys – vyrais  (150)
2015 m. gegužės 8 d. 14:16
Prieš kelias dienas mane su gimtadieniu sveikino draugė ir sakė: „Šiandien mačiau žydinčias obelis. Jos taip gražiai žydi. Nesvarbu ar obelis jauna, ar sena, tiesi ar kreiva, visą savo gyvenimą kiekvieną pavasarį, ji išskleidžia fantastiškus žiedus. Linkiu ir tau taip žydėti visą gyvenimą.“
Nemalonios pavasario staigmenos: kaip apsaugoti augalus nuo šalnų  (1)
2015 m. gegužės 8 d. 12:49
Visai netikėtai šiemet ir vėl apsilankėme brolių E. ir R. Vrublevskių medelyne. O apsilankę ir įdomybių pasidairėme. Šiltnamyje kaip tik žydėjo persikai, o kieme pirmuosius lapelius skleidė įspūdingas lazdynas. Du stabtelėjimai, verti dėmesio. Juolab kad sodininkas Romas Vrublevskis negailėjo patarimų ir patirtimi dalijosi kuo atviriausiai.
Lašiša su papajų sviestu
2015 m. gegužės 7 d. 09:57
Sveikos mitybos specialistė: 6 mitybos žingsniai sporto entuziastams  (1)
2015 m. gegužės 6 d. 10:28
Sporto kultūra Lietuvoje įgauna pagreitį: vis daugiau žmonių išsiruošia pabėgioti patraukliomis miesto gatvėmis, lankosi sporto klubuose, dalyvauja ištvermės reikalaujančiuose sporto renginiuose ar užsiima kita aktyvia veikla. Pasak sveikos mitybos specialistės Vaidos Kurpienės, tai yra tik šviesioji medalio pusė, kadangi dažnas pradedantysis ar sporto mėgėjas užmiršta, kad aktyviai leidžiant laisvalaikį, fizinė būklė gali būti ne tik stiprinama, bet ir gadinama, jei nesilaikoma tam tikrų taisyklių. Neteisinga ir nesureguliuota mityba, skysčių nevartojimas – didžiausias sporto renginių dalyvių priešas.
Žinia, kurios taip laukė verslas: reikalai pajudėjo iš mirties taško  (5)
2015 m. gegužės 5 d. 14:53
Prekybos tinklo „ Maxima “ duomenimis, šalies gyventojų vartojimas balandžio mėnesį pagaliau atsigavo ir pasiekė praėjusių metų lygį. Pernai rugpjūtį patvirtinus naujos nacionalinės valiutos įvedimą vartojimas ėmė mažėti ir nuosekliai atsigauti pradėjo tik šių metų vasarį. Per artimiausius mėnesius tikimasi, kad vartojimas ir toliau nuosaikiai augs.
Kate Middleton išpildė didžiausią princesės Dianos troškimą FOTO  (13)
2015 m. gegužės 4 d. 13:56
Jau nuo šeštadienio ryto visas pasaulis tik apie tai ir kalba, kad gimė ilgai laukta princo Williamo bei Kembridžo kunigaikštienės Catherine dukra. Nors mergaitę visas pasaulis išvydo vos 9 valandos po gimdymo ir daugelis būgštauja, ar Kate ne per anksti paliko gydymo įstaigą, tačiau visi džiaugiasi, kad pagaliau karališkuosiuose rūmuose girdėsis mergaitės krykštavimas.