vaisiai

Kaip per du su puse mėnesio sulieknėti 24 kg  (4)
2015 m. liepos 31 d. 00:00
Yra dieta , kurios laikantis per du su puse mėnesio galima sulieknėti 24 kg. Neįtikėtina, ar ne? Kaip rašo liveandfeel.com, šios dietos paslaptis – greipfrutai.
Žemės ūkio ministrė papasakojo, kuo lietuviškas maistas geresnis  (109)
2015 m. liepos 30 d. 06:47
Lietuvoje užauginti vaisiai ir daržovės, taip pat vietos pieno produktai yra labai kokybiški, bet per mažai vertinami, mano Lietuvos žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė , įvardijusi jų pranašumus. Šią savaitę Lietuvos pieno perdirbimo įmones lanko ekspertai iš Kinijos ir tikimasi, kad užsienio svečiai pamatė lietuvių pranašumą.
Roterdamo turgus: jautiesi kaip meno galerijoje  (3)
2015 m. liepos 30 d. 00:00
Norintys aplankyti vieną įspūdingiausią turgų pasaulyje – turėtų vykti į Roterdamą. Jame ne tik paskanausite ir įsigysite šviežių produktų, bet ir pasijausite kaip meno galerijoje.
Kodėl mums taip norisi saldumynų ir kuo juos pakeisti  (33)
2015 m. liepos 29 d. 17:40
Bet kokia dirbtinai susiformavusi priklausomybė neigiamai veikia organizmą. Saldumynų mėgėjai privalo suvokti per didelio gliukozės kiekio daromą žalą. Šiandien pabandysime išsiaiškinti pernelyg didelio potraukio saldumynams priežastį ir pateikti keletą patarimų, kaip susidoroti su „saldžiomis pagundomis“.
Itališki sumuštiniai: istorija ir du puikūs receptai
2015 m. liepos 29 d. 16:25
Šiandien kavinėse itin paplitęs užkandis – skrudinta duonelė su įvairiomis užtepėlėmis ir kitais pagardais, vadinama brusketa. Ją drąsiai galima vadinti sumuštinio giminaite. Tokį gardėsi visuomet galima pasiūlyti ir svečiams, o pagaminti paprasta ir greita. Be to, kiekvienas galės išsirinkti labiausiai patikusį skonį. Tad ilgiems pasisėdėjimams su draugais ar šeima siūlome pasigaminti iš Italijos kilusių brusketų.
„Garden Style“: kaip sukurti unikalų savo kiemo garsą
2015 m. liepos 29 d. 10:16
Vaizdas, kvapas, lietimas, garsai – viskas sudaro bendrą jūsų kiemo įspūdį, kuris sužavi iš karto, arba kaip tik nedera ir nesuskamba. Garsas yra viena iš sudedamųjų stilingo, jaukaus kiemo dalių, o „ Garden Style “ konferencijos lektorės Vilma Gudynienė ir Sandra Kanapeckaitė kaip tik rekomenduoja būdus, kurie gali padėti sukurti sodo skambesį.
„Nida jazz maratone 2015“ – trys uždegančios muzikos vakarai
2015 m. liepos 28 d. 20:32
Jau penkioliktas festivalis „ Nida jazz maratonas 2015“ džiazo ir improvizacijų mėgėjus šiemet ir vėl pasveikins nuo Urbo kalno. Festivalyje šiemet muzikuos beveik keturiasdešimt atlikėjų iš Lietuvos , Italijos, Armėnijos , Rumunijos, Graikijos, Kroatijos, Vokietijos , Liuksemburgo, Švedijos, JAV ir Argentinos – daugiau kaip dešimties pasaulio šalių. Tris vakarus – liepos 30 – rugpjūčio 1 dienomis – vyksiančius pagrindinius koncertus prie Nidos švyturio tęs naktiniai pasirodymai Nidos prieplaukoje įsikūrusioje vyninėje, po kurių lauks intriguojančios improvizacijų sesijos.
Kinių pamėgta dieta , kuri daro stebuklus Per 3 savaites - 10 kg  (21)
2015 m. liepos 28 d. 15:38
Visi žino, kad kinės moterys pasižymi itin lieknomis kūno formomis. Jų mitybos paslaptys ir įpročiai – geriausias būdas kovoti su nereikalingais kilogramais.
Keturi patarimai, kurie padės iš parduotuvės parsinešti mažiau maišelių  (9)
2015 m. liepos 28 d. 14:33
Europoje ir mūsų šalyje šiemet suaktyvėjus diskusijoms dėl plastikinių maišelių naudojimo, mažmeninės prekybos tinklas „Maxima“ skatina šalies gyventojus kartu pasirūpinti mus supančia aplinka ir dalijasi patarimais, kaip jų kiekį sumažinti dar labiau.
Kodėl nėščioms moterims reikia glostyti savo pilvą  (6)
2015 m. liepos 28 d. 00:00
Besilaukiančios moterys, nepatingėkite glostyti pilvų – kūdikiams tai patinka!
Patarimai, kurie pagausins jūsų šiltnamio derlių  (2)
2015 m. liepos 27 d. 11:22
Kartais pasigirsta sodininkų skundų, kad šiltnamyje išauga menkas derlius. Ką daryti, kad taip nenutiktų? GRYNAS.lt pateikia gamtinės žemdirbystės propaguotojo Sauliaus Jasionio patarimus.
Ką būtina žinoti apie agurkų priežiūrą ir ligas
2015 m. liepos 27 d. 00:57
Kuo vertingi agurkai ir kaip juos reikia prižiūrėti vegetacijos metu sutiko patirtimi pasidalinti LAMMC SDI Augalų apsaugos laboratorijos vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Elena Surilienė – Radzevičė.
Svarbiausiam JAV ir Europos susitarimui ne visi Lietuvos politikai dega žalią šviesą  (79)
2015 m. liepos 26 d. 20:44
Europos parlamentas palaimino dar vieną derybų dėl Europos Sąjungos ( ES ) ir Jungtinių Amerikos Valstijų ( JAV ) Transatlantinės prekybos sutarties etapą. Derybomis siekiama sujungti ES ir JAV ekonomikas, užimančias beveik pusę pasaulio.
Būdas sulieknėti: valgote ir neskaičiuojate kalorijų  (2)
2015 m. liepos 26 d. 18:34
Siekiant sulieknėti, jaustis energingiau, atgaivinti ir pažadinti kūną visai nebūtina skaičiuoti kalorijų! Kodėl ? Valgant gyvą/žalią maistą organizmas gauna viską, ko jam reikia. O svarbiausia, gyvybę - enzimus, sako sveikos mitybos ekspertė Gražina Gum . Ji, kviesdama į savo detoksikacijos atostogas, dalijasi patarimais ir receptais, kurie padės sulieknėti, neskaičiuojant kalorijų.
Kaip išvirti idealią uogienę?  (7)
2015 m. liepos 26 d. 16:59
Uogienių virimo sezonas – pačiame įkarštyje. Braškių laikotarpis ką tik baigėsi, užtat visos likusios vasaros uogos – raudonieji serbentai, vyšnios, juodieji serbentai – mūsų dar laukia.
Julijos virtuvė. Persikų-migdolų pyragas  (2)
2015 m. liepos 26 d. 00:15
Yra pyragai, kuriuos kepi pirmą bei paskutinį kartą gyvenime ir net neprisimeni koks buvo jų skonis, ir yra PYRAGAI, kurie, sakytum, atrodo nekaltai, tačiau yra tokio pasakiško skonio, jog imi gailėtis kvietęs svečių vakarienei.
Teisingi pusryčiai: ką valgyti ir ką reikėtų pamiršti?  (32)
2015 m. liepos 24 d. 06:30
Jeigu vakarienę rekomenduojama atiduoti priešui, tai pusryčius būtina suvalgyti patiems, ypač jeigu svajojate apie dailias kūno linijas. Tačiau labai svarbu, kad rytinis valgymas būtų ne šiaip sau užkandimas bėgant – sumuštinis su dešra ar kava nieko nevalgius.
Kaip tręšti agurkus, kad derliaus ir kaimynas pavydėtų  (53)
2015 m. liepos 24 d. 01:16
Turbūt nėra daržininko, kuris neaugintų agurkų, taigi jų tręšimo tema svarbi ir aktuali.
Apklausa: Lietuvoje dažniausiai perkamas maistas  (62)
2015 m. liepos 23 d. 18:44
Duona lietuviams vis dar išlieka nepakeičiamu maisto produktu. Kasdien juodą duoną valgo 69 proc. lietuvių, baltos duonos gaminius – 53 proc.
Meniu stipriems kaulams : kaip apsirūpinti kalcio atsargomis  (1)
2015 m. liepos 23 d. 13:57
Kai kalcio trūksta vaikams, vystosi rachitas, o suaugusiems – osteoporozė. Kaulai bus tvirti, jei valgysite maisto, kuriame būtų užtektinai kalcio.
Ekspertas išaiškino, kodėl šitaip pabrango paslaugos  (185)
2015 m. liepos 23 d. 13:55
Viena iš pagrindinių baimių, susijusi su euro įvedimu, buvo nepagrįstas kainų augimas. Kokias išvadas galime daryti, kai jau pusmetį kainas skaičiuojame eurais?
10 patarimų, kaip grūdinti vaiką dabar, kad nesirgtų vėliau
2015 m. liepos 23 d. 04:14
Žiemą tėvams neretai kyla rūpesčių dėl to, kad atžala yra neatspari ligoms, dažnai suserga. Tačiau ne veltui sakoma, kad žiemai ruoštis reikia vasarą.
Supersriuba: per savaitę – minus 5 kilogramai  (15)
2015 m. liepos 23 d. 00:02
Ši dieta skirta 1–2 savaitėms, per kurias nebadaujant, nesikankinant galima atsikratyti kelių kilogramų. Svarbiausia – mėgti salierus ir žinoti, kaip juos gaminti.
Kokios uogos naudingiausios vaikams
2015 m. liepos 23 d. 00:00
Žiemą tėvams neretai kyla rūpesčių dėl to, kad atžala yra neatspari ligoms, dažnai suserga. Tačiau ne veltui sakoma, kad žiemai ruoštis reikia vasarą.
Blynai su virtais ryžiais
2015 m. liepos 23 d. 00:00
Maisto deriniai, kurie kenkia sveikatai  (9)
2015 m. liepos 23 d. 00:00
Daugelis žino, kad valgyti mėsą ir bulves nepatariama. Tačiau yra ir daugiau maisto derinių, po kurių skrandis būna apsunkęs arba organizmas negauna visų reikalingų medžiagų.
Jokių „blogų“ kalorijų ir dirbtinių saldiklių: 4 sveiki gėrimai  (4)
2015 m. liepos 22 d. 00:01
Ar žinojote, kad dietiniai gėrimai gali paskatinti nutukimą ? Manome, kad dietiniai gėrimai yra sveikas pasirinkimas, nes vienoje jų porcijoje ne daugiau nei 5 kalorijos. Labai klystame!
Norite būti liekna ir madinga? Jums reikia ananasų!
2015 m. liepos 22 d. 00:00
Valgykite ananasus! Šie egzotiniai vaisiai įsitaisė ne tik iškylų krepšiuose bei užkandžių dėžutėse, bet ir ant drabužių bei aksesuarų – jau antrą sezoną.
TOP 20: ypatingi sodo vaisiai (1 dalis)  (6)
2015 m. liepos 21 d. 00:00
Jei turite nors lopinėlį žemės, greičiausiai auginate kokį nors augalą, nokinantį skanius vaisius: obelaitę ar kriaušę, serbentą ar šilauogę, braškes ar žemuoges. Tai mums įprasti sodo augintiniai, kurių vaisius mėgstame. Bet juk yra ir nemažai tokių, kurių derlius irgi labai skanus, bet jie retai auginami – gal todėl, kad palyginti neseniai atkeliavo į Lietuvą ir yra dar per mažai žinomi. Tad pristatome TOP 20 įdomesnių vaisių, kurie puikiai auga ir dera mūsų krašte, nors yra kilę iš tolimų šalių. Šį kartą pristatome pirmąjį dešimtuką.