vaisiai

Sveikos gyvensenos dienoraštis: kokių maisto produktų būtina kuo greičiau atsisakyti ?  (6)
2015 m. sausio 26 d. 11:08
Pradėsiu nuo prisipažinimo, kad visuomet, prieš susipažįstant su VALIA, turėdavau net kelis pretekstus nesportuoti ir kimšti nesveiką maistą.
15 vertingų patarimų plokščiam pilvukui  (3)
2015 m. sausio 26 d. 00:10
Riebalai ant pilvo yra daugumos lieknėjančiųjų košmaras, nes, kaip dauguma tikriausiai jau žino, būtent jų atsikratyti sunkiausia. Tačiau yra būdų, kurie padeda sulieknėti. Pateikiame penkiolika patarimų, kaip sustiprinti pilvo raumenis ir atsikratyti ant pilvo susikaupusių riebalų.
Keliautoja-žinovė: apie tai, kokią kelionę gali nulemti kirpykloje išgirstas patarimas
2015 m. sausio 24 d. 19:57
Daugiau kaip 12 metų turizmo srityje dirbanti Lietuvos turizmo rūmų prezidentė Žydrė Gavelienė teigia, kad ją keliauti dažniausiai įkvepia perskaityta knyga ar peržiūrėtas filmas. O štai didelę dalį savo kelionės maršruto moteris patiki vietiniams – pasikliauja rekomendacijomis, išgirstomis vietinėje kavinėje ar... kirpykloje.
Viena seniausių ir patikimiausių: Kleopatros dieta Jos grožio ir jaunystės paslaptis  (11)
2015 m. sausio 23 d. 10:31
Savo grožiu ir elegancija visus žavėjusi Kleopatra paliko kosmetikos receptų, kurie ir šiomis dienomis laikomi grožio puoselėjimo klasika. Egipto valdovės oda buvo lygi ir švelni it šilkas, nes Kleopatra kasdien lepindavo save vonioje su alyvuogių aliejumi. Tačiau turėjo ji ir tam tikrų bėdų... Moteris priklausė karališkajai Ptolemėjų giminei, kurių vardas išvertus į lietuvių kalbą reikštų „ apkūnus “ . Kaip gražuolė kovojo su įgimtu antsvoriu?
Netikėtos natūralios priemonės, kuriomis galima skalbti
2015 m. sausio 23 d. 09:49
Skalbiklių reklamos tikrai patrauklios ir įtaigios, tačiau sąmoningam žmogui fosfatai, sintetinės paviršiaus aktyviosios medžiagos, optiniai balikliai ir kiti aktyvūs komponentai neduoda ramybės. Niekam nesinori šių medžiagų neigiamo poveikio pajusti savo oda.
G. Jonaitytė: laimė ir sveikata – tai pasirinkimas, reikia tik apsispręsti būti tokiais  (2)
2015 m. sausio 22 d. 17:12
Žmones jungia vienas bendras vardiklis - visi norim būti laimingais, turėti puikią šeimą, sveikus vaikus. Ar kiekvienam tai pavyksta? Ne. Kodėl?
Vienas seniausiai pasaulyje auginamų vaisių - geriausias kalio šaltinis  (19)
2015 m. sausio 22 d. 06:25
Bananai galėjo būti vieni pirmųjų pasaulyje pradėtų auginti vaisių. Atogrąžose derančios didelės, ryškiaspalvės kekės mėgstamos ir Lietuvoje. Nors po geltona žievele apstu vitaminų ir mineralinių medžiagų, bananai labiausiai vertinami kaip kalio šaltinis.
Orchidėjos interjere: kur kokios tinka, kaip prižiūrėti  (11)
2015 m. sausio 21 d. 09:47
Orchidėjos – stulbinamo grožio ir švelnumo gėlės. Jos visada buvo subtilaus skonio ir gerovės atributas. šios gėlės populiarios dar ir dėl to, kad puošia bet kokį stiliaus interjerą.
Lietuvė keliautoja: kelionė į Indiją nėra žygdarbis  (13)
2015 m. sausio 19 d. 14:59
Žurnalistė ir keliautoja Viktorija Samarinaitė beveik gali būti vadinama turizmo eksperte. Savo patirtimi įvairiausiose pasaulio šalyse ir atokiausiuose kampeliuose mergina noriai dalijasi su smalsuoliais, tačiau knygos apie tai rašyti kol kas neketina. Paskutinė ilga jos kelionė buvo neįprasta – mergina gyveno ir… dirbo Indijoje.
Kandidatų į sostinės merus dėmesiui: ko reikia vilniečiams?  (58)
2015 m. sausio 19 d. 11:56
Iki savivaldos rinkimų likus kiek mažiau nei dviems mėnesiams, nusprendžiau pasidomėti, kokią ateitį vilniečiams žada kandidatai į sostinės merus, ir buvau gerokai nustebinta. Galbūt dėl to, kad šiais metais merą pirmąkart rinksime tiesiogiai, o gal dėl kitų, man nežinomų priežasčių, tik du pretendentai pateikė savo sostinės viziją: internete be didesnio vargo galima rasti Liberalų Sąjūdžio kandidato Remigijaus Šimašiaus ir socialdemokrato Gintauto Palucko programas.
Paprasti gelbėjimosi būdai nuo šąlančių galūnių  (17)
2015 m. sausio 18 d. 17:26
Sušildyti nuolat šąlančias kojas ir rankas gali keli paprasti metodai: mitybos pakeitimas, vaistažolių arbatos ar tiesiog kasdienis fizinis krūvis.
Keturios populiariausios dietos, kurios neduoda rezultatų
2015 m. sausio 18 d. 00:01
Laikytis dietos – tai kiekvienos save prižiūrinčios merginos pramoga, ypač po naujametinių švenčių. „Šiais metais numesiu dvidešimt kilogramų“, – džiaugsmingai nusprendžia dar viena dietos auka ir stebisi, kodėl gi jai nepavyko? O gal ši revoliucinė ir ilgametį stažą turinti dieta padės?
10 patarimų, kaip maitintis, norint sumažinti cholesterolio kiekį  (8)
2015 m. sausio 17 d. 00:12
Ar jūsų cholesterolio kiekis yra aukštas ir jūs norite jį sumažinti? Nenuostabu, šiais laikais daug žmonių turi per aukštą cholesterolio kiekį. Tam, kad sumažintumėte šį cholesterolio kiekį - štai jums 10 patarimų, kurių galite pradėti laikytis jau šiandien.
90 dienų dieta: minus 25 kg ir jokių kančių!  (26)
2015 m. sausio 17 d. 00:00
Prieš kelerius metus Breda Hrobat ir Moytsa Polyanshek išleido knygą, kurioje aprašyta 90 dienų maisto derinimo dieta . Ja susižavėjo tūkstančiai žmonių. Ne veltui. Anot knygos autorių, ši dieta ne tik padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų, bet ir gerina savijautą. Be to, jos laikytis visiškai paprasta!
Kelia klausimą, iš kur plūstelėjo netikri eurai  (67)
2015 m. sausio 16 d. 12:47
Lietuvoje bandomi realizuoti padirbti euro banknotai pagaminti ne Lietuvoje, be to, jie padirbti nekokybiškai, sako teisingumo ministras Juozas Bernatonis .
Nijolė Pareigytė-Rukaitienė: dukra nėra ragavusi jokių saldainių  (48)
2015 m. sausio 16 d. 11:10
Jokių saldumynų, maistas be druskos ir gaminamas specialiai. Tokiomis mitybos taisyklėmis vadovaujasi dainininkė, televizijos laidos „Mes pačios" vedėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė gamindama maistą 2,2 m. dukrai Patricijai. Kaip dukrą maitino kūdikystėje, ką mergaitė mėgsta valgyti dabar ir kokie moters patarimai kitoms jaunoms mamoms, sužinosite perskaitę šį interviu.
Mitybos patarimai su meniu: nevalgau mėsos, o svoris auga  (117)
2015 m. sausio 16 d. 10:42
DELFI skaitytoja Ingrida klausia: „Norėjau pasiteirauti, kaip suderinti mitybą, kad neaugtų svoris? Pusę metų nevalgau mėsos (anksčiau jau nebuvo didelio poreikio ją valgyti, visuomet pirmenybę teikdavau žuviai). Bet pradėjus nevalgyti mėsos jaučiu, kad neteisingai „sudėliojusi“ paros valgymą, nes pradėjo augti svoris. Pagelbėkite, prašau, kaip reikėtų maitintis, ir neaugtų svoris. Koks maistas tinkamiausias ryte, per pietus ir vakare? Kaip be mėsos teisingai sudėlioti kruopų valgymo ypatumus, t.y. jas valgyti tik rytais, ar galima ir vakare?“
Tyrimas: lietuviai dantų šepetėlį keičia kartą per metus  (3)
2015 m. sausio 14 d. 15:29
6 iš 10 Lietuvos namų ūkių dantų priežiūrai per mėnesį skiria mažiau nei 6 eurus, o kas antras lietuvis pas odontologą lankosi rečiau nei kartą per metus, rodo bendrovės „Colgate-Palmolive" užsakymu „Spinter tyrimų" atlikta apklausa.
Labai netikėtos natūralios priemonės, su kuriomis galima skalbti  (15)
2015 m. sausio 13 d. 14:09
Skalbiklių reklamos tikrai patrauklios ir įtaigios, tačiau sąmoningam žmogui fosfatai, sintetinės paviršiaus aktyviosios medžiagos, optiniai balikliai ir kiti aktyvūs komponentai neduoda ramybės. Niekam nesinori šių medžiagų neigiamo poveikio pajusti savo oda.
Kenkėjai namuose: kas apsaugos nuo skruzdėlių, vorų, kandžių  (1)
2015 m. sausio 13 d. 12:56
Juodosios, faraoninės, raudonosios ugninės – tai 3 Lietuvoje populiariausios skruzdėlių rūšys. Į namus šiuos mažučius padarus vilioja maistas: juodąsias skruzdėles traukia saldėsiai, faraonines masina yrantys maisto produktai. Pastarosios nešioja pavojingus suėsto maisto mikrobus, o štai ugninės skruzdėlės gelia gyvūnams ir žmonėms, jų įgėlimas – ypač skausmingas.
11 veiksmingų priemonių nuo peršalimo, kurias žinojo jau mūsų močiutės
2015 m. sausio 13 d. 00:05
Liaudiškos gydymo priemonės perduodamos iš kartos į kartą. Kiekviena šeima žino savų receptų, kuriuos jai pakuždėjo vyresnieji šeimos atstovai. Jei liga tik pradeda kibti, laiku pradėtas „švelnusis" gydymas naminėmis priemonėmis gali sustabdyti ligos progresavimą ar sušvelninti jos eigą.
Pats išmoko užsiauginti tai, kas Lietuvoje neauga  (11)
2015 m. sausio 12 d. 11:25
Kas galėtų patikėti, kad bananai , papajos, figos , persimonai , kaktusai , kinrožės, bambukai gali ne tik augti po atviru dangumi Lietuvoje , bet ir sėkmingai žiemoti? Tuo galima įsitikinti apsilankius Šunskų pagrindinės mokyklos direktoriaus sodo sklype Marijampolėje .
J. Bielskienė. O kur jūsų humoro jausmas, vietiniai fundamentalistai?  (62)
2015 m. sausio 12 d. 11:09
Įvairaus plauko fanatikai fundamentalistai ginkluoti šlaistosi po pasaulį ir žudymais įrodinėja savo „šventas“ tiesas.
Japoniška dieta: per dvi savaites - iki minus 7 kg  (36)
2015 m. sausio 11 d. 00:00
Nepaisant savo pavadinimo, japoniška dieta neturi jokių sąsajų su tradicine šios šalies virtuve. Manoma, kad toks pavadinimas atsirado dėl to, kad dieta buvo sugalvota vienoje Japonijos klinikoje. Kita vertus, Japonijos tradicinė virtuvė mums asocijuojasi su pakankamai sveiku ir subalansuotu maistu, todėl toks pavadinimas gali būti įvardijamas kaip rinkodaros triukas. Vis dėlto japoniška dieta šiuo metu yra viena populiariausių dietų, kurios dėka greitai netenkama nemažai svorio.
Suderinami ir nesuderinami maisto produktai  (1)
2015 m. sausio 9 d. 00:10
Kodėl pavalgius vieno maisto, savijauta puiki, o štai po kitų pietų jaučiatės nerangūs ir apsunkę, sunkiai virškina. Gali būti, kad valgote tarpusavyje nederančius maisto produktus.
20 žingsnių sveikos mitybos link  (15)
2015 m. sausio 8 d. 06:30
Neskaičiuoti kalorijų, suvartotų riebalų, angliavandenių ir baltymų, išalkus pavalgyti, pasisotinus nepersivalgyti ir būtinai daug judėti. Atrodo, viskas labai paprasta. Tad kodėl kasdienė mityba vis tiek ilgainiui tampa sudėtingu ir varginančiu procesu? Todėl, kad pamirštamos svarbiausios sveikos gyvensenos taisyklės.
Kaip numesti svorio nesilaikant griežtų dietų  (2)
2015 m. sausio 7 d. 00:13
Tikriausiai jau patyrėte, kad griežtos dietos dažniausiai duoda trumpalaikį efektą. Dauguma populiarių dietų laikomasi savaitę, dvi, o kartais ir tiek nepavyksta ištverti, nes žmogus blogai jaučiasi ar tiesiog palūžta psichologiškai. Pradėjus maitintis įprastai dažniausiai svoris grįžta su kaupu.
Kaip maitintis, kad pilvas būtų plokščias 3 DIETOS pilvo presui  (2)
2015 m. sausio 5 d. 10:06
Dailaus pilvuko, kuris atrodytų toks pat lygus, kaip kad gulime ant nugaros, tikiu, norėtų visos moterys. Išskyrus nebent pilvo šokėjas – joms šiokios tokios apimtys netgi pageidautinos.
Dar tik 33-eji: gyvena iš pašalpų ir gelbsti į skolą perkamas maistas  (573)
2015 m. sausio 4 d. 11:09
Penki vaikai, sušlubavusi vyro sveikata, į skolą perkamas maistas ir ilgi laiškai Kalėdų seneliui. Taip šventes sutiks Ukmergės rajone gyvenanti Stundžių šeima.