vaisiai

J. Steponavičiūtė: ką iš tikrųjų valgo manekenės?  (5)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Kaltinti mados pasaulį, esą jo diktuojami grožio standartai kenkia sveikatai, jau nebemadinga. Tarptautinę modelio karjerą padariusi lietuvė Julija Steponavičiūtė (21 m.) įsitikinusi, kad lieknas kūnas gali būti ne tik gražus, bet ir sveikas. Ji pasakoja apie modelių pasaulyje siaučiančius naujus vėjus.
3 būtini žingsniai norintiems sveikų dantų
2015 m. balandžio 20 d. 12:39
Niekam nekyla abejonių, kad kasdienis dantų valymas – pats paprasčiausias būdas išlaikyti dantis sveikus. Deja, to negana – įtakos dantų sveikatai gali turėti ir kiti faktoriai, pavyzdžiui, mitybos įpročiai. Ekspertai siūlo atkreipti ypatingą dėmesį į tris mitybos principus, kurių būtina laikytis, jeigu norite kuo ilgiau džiaugtis sveikais dantimis.
Goji uogos – kas gi tai?  (17)
2015 m. balandžio 20 d. 00:00
Daugelis iš mūsų yra bent kiek girdėję apie ne taip seniai prekyboje atsiradusias kažkokias stebuklingas uogas, vardu goji , kad tai supermaistas , sveikatos šaltinis ir t.t. Vieni jų gal jau ir ragavę, kiti gal ir ne, bet pabandyti verta. Tad kas gi tai per uogos ?
Patarimai tėvams, kurie pradeda primaitinti kūdikį
2015 m. balandžio 19 d. 00:00
Motinos instinktas labai galingas. Jeigu jūs manote kad kūdikis papildomam maitinimui pasiruošęs, ko gero esate teisi. Jeigu kūdikis neparodys didelio susidomėjimo nauju maistu, atidėkite papildomą maitinimą kelioms dienoms ir vėl bandykite.
Įspėja dėl šaldytų grybų ir uogų: tai nėra toks nekaltas dalykas  (73)
2015 m. balandžio 18 d. 15:00
Šaldymo kameroje laikantys uogas ir grybus turėtų žinoti, kad kai kada tai gali liūdnai baigtis. „Praėjęs ruduo davė daug rezervų, bet šaldytus grybus raginčiau jau dėti ant keptuvės ir juos vartoti, o marinuotus sunaudoti dar skubiau – per 3–5 mėnesius nuo jų surinkimo“, – siūlo Lietuvos miško grybų ir uogų verslininkų asociacijos prezidentas Virgilijus Varanavičius. Specialistai prieš būsimą sezoną pataria, kaip tinkamai laikyti grybus, uogas ir medų.
Ką sugeba medžiai? 10 gluminančių savybių  (2)
2015 m. balandžio 17 d. 11:54
Augalai – nejuda iš vietos ir iš pirmo žvilgsnio nekontaktuoja su žmonėmis taip artimai, kaip, pavyzdžiui, naminiai gyvūnai. Vis dėlto augalai – įstabūs gamtos sutvėrimai. Šįkart – apie medžius. Medžius, kurie tam tikromis sąlygomis demonstruoja tokius sugebėjimus, kokie gėdos nepadarytų ir patyrusiam desantininkui.
Fantastiškas morkų pyragas su riešutais, džiovintais vaisiais ir šokoladu  (9)
2015 m. balandžio 17 d. 00:00
Pigu, maistinga ir be galo skanu. O kur dar šios skanėsto spalva, forma ir kvapas...mmmmm...
Galvos skausmas – kokias sėklas rinktis?
2015 m. balandžio 16 d. 12:24
Kiekvienam daržininkui be išimties svarbus rezultatas, kurio sėkmė dažnai priklauso nuo sėklų. Kokias sėklas rinktis, kas gali užtikrinti, kad sėklos atneš išsvajotą derlių – tai klausimai, neduodantys ramybės prieš sėją. Patyrę daržininkai jau žino, kur ir kokias sėklas pirkti, o ką daryti to nežinantiems?
Išbandyta: patarimai, kokias sėklas rinktis
2015 m. balandžio 16 d. 10:17
Kiekvienam daržininkui be išimties svarbus rezultatas, kurio sėkmė dažnai priklauso nuo sėklų. Kokias sėklas rinktis, kas gali užtikrinti, kad sėklos atneš išsvajotą derlių – tai klausimai, neduodantys ramybės prieš sėją. Patyrę daržininkai jau žino, kur ir kokias sėklas pirkti, o ką daryti to nežinantiems?
Medelynų specialistų patarimai, kaip užsiauginti abrikosų  (4)
2015 m. balandžio 15 d. 01:00
Kokias rinktis abrikosų veisles mūsų lietuviškam klimatui, kaip sodinti ir toliau prižiūrėti vaismedžius, kad sulauktumėm gausaus derliaus, pokalbiui pakvietėme UAB „Žagarės sodai“ (Stungių k., Žagarės sen., Joniškio r.) medelyno direktorių Artūrą Rozenbergą ir LAMCC SDI (Babtai, Kauno r.) medelyno vedėją Česlovą Paulauską.
Rusijos malonė dėl embargo – trims ES valstybėms  (110)
2015 m. balandžio 14 d. 19:07
Kremlius neatmeta galimybės panaikinti vaisiams iš Europos Sąjungos ( ES ) taikomą embargą – konkrečiai kalbama apie vaisius iš Graikijos, Kipro ir Vengrijos, skelbia gazeta.ru.
Anticeliulitinė DIETA - 7 kg per 10 dienų  (17)
2015 m. balandžio 14 d. 15:06
Ši dieta pagrįsta prielaida, kad žemesnį glikeminį indeksą turintys maisto produktai padeda numesti svorio. Tai greičiau ne dieta , o organizmą valanti mityba, kurios rezultatas – lygesnė ir stangresnė oda . Per 10 dienų jūs atsikratysite net iki 7 kilogramų ir pamiršite kalniukus, kurie darko jūsų šlaunų grožį.
Japoniška dieta: - 8 kg be didelio vargo  (20)
2015 m. balandžio 14 d. 12:07
Nesitikėk nei sušių, nei rolų ar įdomių salotų – japoniška dieta visiškai ne apie tai. Daržovės, mėsa, pieno produktai ir žuvis – iš Tokijo kilusi mitybos sistema žada lengvai susitvarkyti su aštuoniais kiogramais.
Lieknėjančioms: kodėl verta atsigręžti į pirmykštę mitybą  (7)
2015 m. balandžio 12 d. 14:31
Šiais laikais viso pasaulio moterys ieško veiksmingų, o pastaruoju metu ir kuo sveikesnių būdų, padedančių numesti svorio ir sureguliuoti mitybą. Visame pasaulyje žymios produktų linijos „Nutrilite” vadovas Semas Rehnborgas (Sam Rehnborg), apkeliavęs daugelį pasaulio šalių ir tyrinėjęs skirtingų žmonių mitybos įpročius, žino atsakymus į šiuos svarbius klausimus.
Kaip numesti svorio: esu smaližė ir nerandu dietos, kuri man tiktų  (36)
2015 m. balandžio 11 d. 12:02
Turiu norą numesti svorio, aišku, nesu baisi storulė, kuriai operacijų reikia ir t.t., bet tiesiog niekaip nerandu dietos, kuri man tiktų. Nevalgau žuvies, o daug kur ja siūlo. Esu tikrai smaližė - sunku atsisakyti saldumynų.
Kaip atsikratyti keleto kilogramų? 10 veiksmingų patarimų
2015 m. balandžio 11 d. 08:41
Dešimt gudrių patarimų padės pakoreguoti mitybos įpročius ir sveikai atsikratyti kelių papildomų kilogramų.
Trys mitybos principai , kurių privalu laikytis
2015 m. balandžio 11 d. 00:00
Ką daryti, jei norite sveikų ir gražių dantų?
Norintiems sveikų dantų – trys mitybos principai, kurių privalu laikytis  (6)
2015 m. balandžio 10 d. 16:55
Niekam nekyla abejonių, kad kasdienis dantų valymas – pats paprasčiausias būdas išlaikyti dantis sveikus. Deja, to negana – įtakos dantų sveikatai gali turėti ir kiti faktoriai, pavyzdžiui, mitybos įpročiai. Ekspertai siūlo atkreipti ypatingą dėmesį į tris mitybos principus, kurių būtina laikytis, jeigu norite kuo ilgiau džiaugtis sveikais dantimis.
Virtuvės šefo patarimai: kaip išsikepti gardų kepsnį  (37)
2015 m. balandžio 10 d. 16:05
Lietuvos sinoptikai pagaliau pradžiugino mus geromis žiniomis – jau šį šeštadienį termometro stulpeliai sieks 19 laipsnių šilumos. Toks oras skelbia iškilų gamtoje sezono pradžią. Todėl profesionalus virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas dalinasi patarimais, kaip paruošti maistą iškylai ir atskleidžia kepimo grilyje ypatumus.
Trys savaitės kareivinėse: komandos, dėl kurių net į tualetą nenubėgsi  (233)
2015 m. balandžio 10 d. 11:08
Kario savanorio tarnybą, kaip alternatyvią privalomajai karinei tarnybai, renkasi vis daugiau jaunuolių.
5 greitai paruošiami užkandžiai vakarėliui  (3)
2015 m. balandžio 10 d. 09:50
Jei nori surengti draugėms ir draugams išskirtinį vakarėlį, nustebink juos lengvai bei greitai paruošiamais užkandžiais. Suplakusi įvairiaspalvių kokteilių, papuoši stalą ir nustebinsi savo sugebėjimais. Smagaus laiko praleisto draugių būryje!
18 užkandžių, kurie turi būti ant jūsų darbo stalo  (27)
2015 m. balandžio 9 d. 16:06
Tai, ką valgote, turi įtakos ne tik jūsų sveikatai ir svoriui, bet ir produktyvumui. Pirmiausiai, kasdienio streso traškučiais nenumalšinsite. Kita vertus, riebus ir saldus maistas sukelia mieguistumą, pradeda trūkti energijos, teigia sveikos gyvensenos specialistė ir dietologė Lisa De Fazio. Miego trūkumas , nuovargis, prasta nuotaika – veiksniai, lemiantys, kodėl dieną žmonės, rinkdamiesi, ką valgyti, priima klaidingus sprendimus. Laimei, apstu sveikų ir gardžių alternatyvų, kuriomis galima mėgautis darbo vietoje ir vaišinti kolegas, skelbia businessinsider.com.
G. Azguridienė: ko nori maisto pirkėjas  (26)
2015 m. balandžio 9 d. 10:02
Tęsiame knygos „Maistas: ką mes darome su juo, o jis su mumis“ publikavimą. Šįkart antrojo skyriaus pirmoji tema - „Ko nori maisto pirkėjas?“ Knyga publikuojama nuo pradžių. Iki šiol publikuotas knygos dalis galite rasti čia .
„Maxima“ žengia toliau  (219)
2015 m. balandžio 8 d. 12:12
Trečiadienį prekybos tinklas „ Maxima “ įvertino, ar pasiteisino kainų mažinimo strategija „Atpigo“ ir pristatė savo tolimesnius planus.
Ką valgyti, kad plaukai, oda ir nagai būtų gražūs?
2015 m. balandžio 8 d. 09:32
Ne visada noriai pripažįstame, sveikai maitintis labai svarbu. Dažnai dėmesį į tai atkreipiame tada, kai segantis drabužius reikia įtraukti pilvą ar kažkas nutinka sveikatai.
Mitybos specialisto Sam Rehenborg patarimai: ką daryti, jei norite būti sveiki
2015 m. balandžio 7 d. 00:00
Šiais laikais viso pasaulio moterys ieško veiksmingų, o pastaruoju metu ir kuo sveikesnių būdų, padedančių numesti svorio ir sureguliuoti mitybą.
Susipažinkite: didžiausias pasaulyje medis, augantis šaknimis į viršų  (13)
2015 m. balandžio 6 d. 00:00
Afrikoje auga daug neįprastų augalų, tačiau iš visų jų keisčiausias – tikrasis baobabas. Jis nepakartojamas ir nesupainiojamas su jokiu kitu medžiu, vietos gyventojų laikomas stebuklingu. Auga Afrikos savanose, kur yra tik du metų laikai: karštas – lietingas ir karštas – sausas.
Patyręs JAV ledo ritulio specialistas: NHL išvysime dar ne vieną lietuvį  (2)
2015 m. balandžio 3 d. 11:00
Keturios dešimtys vaikų nuo 6 iki 14 metų Vilniuje žengė pirmus žingsnius keliu, kuriuo ne vienas įvairių šalių žaidėjas pasiekė ledo ritulio aukštumas. Sostinės ledo ritulio akademijos iniciatyva Vilniuje surengta visame pasaulyje žinomo trenerio Boriso Doroženkos stovykla. Iš Ukrainos kilęs specialistas, tarp kurio auklėtinių yra ne vienos šalies rinktinės nariai ir net NHL žvaigždės garsėja jo paties sukurta ir ištobulinta sistema, leidžiančia per trumpą laiką smarkiai kilstelėti meistriškumo kartelę.
Spalvų margumynas spintoje: kaip nepasiklysti + 30 naujų ryškių pirkinių
2015 m. balandžio 3 d. 00:00
Velykos ateina ne tik į namus: vis labiau artėjant pavasariui, spalvų daugėja ir spintose. Jei kiaušinius galima dažyti įvairiai, tai garderobe spalvas vertėtų derinti. Kaip?