tvarkaraščiai

Pliuškenimasis jūroje grasina ne tik baisiomis infekcijomis  (123)
2014 m. liepos 27 d. 11:51
Dauguma emigravusių lietuvių neįsivaizduoja vasaros be šašlykų, išvykų į gamtą ir, žinoma, pliuškenimosi jūroje.
Lietuviai pergalingai startavo Europos regbio-7 čempionate  (2)
2014 m. birželio 14 d. 12:48
Šeštadienį Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione prasidėjo vienas didžiausių sporto renginių Lietuvoje – Europos regbio-7 čempionato A diviziono turnyras. Šiame turnyre 10 šalių komandos kovoja dėl vienintelio kelialapio į elitinį divizioną.
Vilniaus viešajame transporte - permainos  (15)
2014 m. birželio 11 d. 14:53
SĮ „ Susisiekimo paslaugos “ informuoja, kad nuo birželio 16 d., prasidėjus atostogų metui ir pasikeitus viešojo transporto keleivių srautams, Vilniuje keičiami visų autobusų ir troleibusų tvarkaraščiai.
Atskleidžia: sostinės transporto laukia daugiau permainų  (123)
2014 m. birželio 3 d. 08:10
Ne kiekvienas įvykis sostinėje sukelia tokias diskusijų audras, kokias praėjusių metų vasarą sukėlė dar tik planuojamas Vilniaus viešojo transporto tinklo optimizavimas.
Prieniškiai siūlosi be kovos atiduoti bronzą „Lietuvos rytui“  (170)
2014 m. gegužės 20 d. 18:13
Prieš dvejus metus Prienų krepšininkai džiūgavo pasipuošę Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) bronzos medaliais, tačiau dabar Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dėl trečios vietos mieliau nė nekovotų. Ir ne dėl to, kad būtų persisotinę apdovanojimais – klubo biudžete mažasis finalas atvertų per 100 tūkst. litų dydžio skylę. Bet Vilniaus „Lietuvos ryto“ vadovai dovanų siūlomos bronzos priimti nenori.
Ar viso pasaulio trokštanti Rusija jau valdo Lietuvos krepšinį?  (62)
2014 m. balandžio 23 d. 16:31
Šiuo metu viešojoje erdvėje daug diskutuojama apie tariamą ar realią Rusijos įtaką Lietuvos politiniam, kultūriniam, ekonominiam, socialiniam gyvenimui. Ypač ši diskusija sustiprėjo paskutinių mėnesių įvykių Ukrainoje kontekste. Iš tiesų, analizuojant prieinamą informaciją, dažnam piliečiui kyla klausimas: tai kiek vis tik mes esame nepriklausomi?
LKL atkrintamųjų varžybų kalendorius privertė žagtelėti  (103)
2014 m. balandžio 9 d. 16:23
Jei Lietuvos krepšinio lygos ( LKL ) vadovybė patvirtins siūlomą atkrintamųjų varžybų tvarkaraščio projektą, Joninių laužai šiemet gali užsidegti anksčiau nei šalies čempionų pergalės cigarai. Kraštutiniu atveju, laukti lemiamų LKL finalo rungtynių reikėtų net iki birželio 29 dienos. Klubams toks rekordiškai ilgas sezonas reikštų neplanuotas išlaidas, o šalies rinktinei – išvargintus žaidėjus.
Prasidėjo registracija į tradicinį „Žalgirio“ gatvės krepšinio turnyrą  (1)
2014 m. balandžio 2 d. 16:29
Tradicinis Kauno „Žalgirio“ organizuojamas 3 prieš 3 gatvės krepšinio turnyras ir vėl kviečia entuziastus pasinerti į krepšinio šventės sūkurį. Pavasariškos nuotaikos, šimtai rungtynių lauko aikštelėse ir įvairios pramogos lauks krepšinio mėgėjų gegužės 1-ąją šalia Kauno „Akropolio“.
Kaip gyvena „Busturas“ be konkurentų?  (20)
2014 m. kovo 13 d. 07:55
Keleivių vežimo bendrovė „ Busturas “ praėjus daugiau nei mėnesiui nuo viešojo transporto pertvarkos, kai mieste nebeliko maršrutinių taksi, skaičiuoja padidėjusias pajamas. Rezultatai vadovus džiugina, lūkesčiai pasiteisino su kaupu. Keleiviai, kurie anksčiau važiuodavo vadinamaisiais mikriukais, persėdo į miesto autobusus, o patobulinus pirmuosius autobusų ir privežamųjų mikroautobusų tvarkaraščius, skundų sulaukiama tik dėl vairuotojų kultūros.
Vilniuje keisis vienuolikos maršrutų autobusų tvarkaraščiai  (27)
2014 m. vasario 13 d. 20:38
SĮ „ Susisiekimo paslaugos “ informuoja, kad nuo vasario 17 dienos bus keičiami 2, 3, 8, 17, 19, 43, 53, 63, 65, 73, 82 maršrutų autobusų tvarkaraščiai ir 3, 83 maršrutų trasos.
Šiauliuose - pirmoji darbo diena be „mikriukų“  (85)
2014 m. vasario 3 d. 12:55
Miesto gatvėmis nebekursuoja maršrutiniai miesto taksi, gyventojų vadinami „mikriukais“. Nors autobusų stotelėse lūkuriavo būreliai miestiečių, prie jų vienas po kito stodavo autobusai. Jie važiavo dažniau nei įprasta tad žmonės, skubantys į darbą iki aštuntos ryto didelių sunkumų, atrodytų, neturėjo patirti.
Išbandymai keleivei - stypsojimas šaltyje belaukiant tragiškos būklės autobuso  (22)
2014 m. vasario 3 d. 11:26
„Ne man vienai nusibodo ši betvarkė“, - nemalonia patirtimi dalijasi DELFI skaitytoja Agneška, pasakojanti, kad 43 – iu maršrutu važiuojantis autobusas tapo išbandymu kiekvienam sostinės keleiviui. Mergina sako, kad šie autobusai ne tik nesilaiko tvarkaraščio ir po reformos važiuoja nepatogiu maršrutu, bet ir yra netinkami keleiviams: „Autobuso būklė yra tiesiog tragiška“.
Svarbu planuojantiems atostogas: kokie nauji skrydžiai laukia  (19)
2014 m. sausio 27 d. 07:26
Maskva, Reikjavikas ar Korfu? Tokį klausimą sau gali užduoti planuojantys atostogas ir ieškantys naujų tiesioginių krypčių iš Lietuvoje veikiančių oro uostų. Šiuo metu žinoma, kad skrydžių tvarkaraštis iš Vilniaus , Kauno ir Palangos oro uostų pasipildys šešiais naujais skrydžiais.
Nuo vasario Šiaulių centre nebevažinės maršrutiniai taksi  (8)
2014 m. sausio 15 d. 15:30
Nuo vasario Šiaulių miesto centre nebevažinės maršrutiniai taksi, trečiadienį skelbia Šiaulių miesto savivaldybė.
Į autobusiuką netilpusius keleivius vairuotojas stotelėje tiesiog paliko  (93)
2014 m. sausio 9 d. 09:59
Nepakako vietos autobusiuke – teks kito palūkėti dar valandą: tokioje situacijoje, pasak DELFI skaitytojos Natalijos, atsidūrė Vilniuje autobuso laukę keleiviai, kai į stotelę atvažiavo nedidelis mikroautobusas. DELFI skaitytoja piktinosi, kad organizuojant viešąjį transportą į keleivių prašymus neatsižvelgiama.
Į Vilniaus gatves grįžta išvarytieji  (58)
2014 m. sausio 3 d. 15:07
Į Vilniaus miesto gatves pirmadienį išvažiuos dar vieno privataus keleivių vežėjo transporto priemonės. Laimėjusi įmonės „Vilniaus viešasis transportas “ skelbtą viešųjų pirkimų konkursą, keleivius mieste pradės vežti bendrovė „Transrevis“.
Vilniuje kai kurie troleibusai ir autobusai važiuos kitaip  (23)
2013 m. gruodžio 30 d. 12:13
Nuo 2014 m. sausio 1 d. Vilniuje keičiami 2, 4, 7, 13, 18 troleibusų ir 2G, 20, 57, 88 autobusų maršrutų tvarkaraščiai, informuoja savivaldybės įmonė „ Susisiekimo paslaugos “.
Nori mokytis? Mesk darbą  (13)
2013 m. lapkričio 25 d. 13:16
Šiuolaikinėje visuomenėje nuolat akcentuojama mokymosi visą gyvenimą nauda. Lietuvos Respublikoje 2008 m. buvo patvirtinta mokymosi visą gyvenimą užtikrinimo strategija, kurioje teigiama, kad mokytis niekada nevėlu, kad svarbu šalinti dalyvavimo suaugusiųjų švietime kliūtis, didinti jo kokybę ir veiksmingumą, paspartinti neformaliuoju būdu įgytų kompetencijų pripažinimą, užtikrinti pakankamas investicijas ir vykdyti stebėseną.
DELFI portalų grupėje – sportotv.lt ir apie 600 tiesioginių transliacijų per metus
2013 m. lapkričio 11 d. 11:19
Sparčiai savo pozicijas rinkoje stiprinanti DELFI portalų grupė didžiuojasi dar vienu pirkiniu – UAB DELFI įsigijo UAB „Sport media“ kontrolinį akcijų paketą ir nuo šiol valdys internetinę televiziją sportotv.lt. Antruoju pagal dydį akcininku išliko Lietuvos krepšinio federacija.
Į gatves grįžta „mikriukai”: vilniečiams teks susitaikyti su pasikeitusiomis žaidimo taisyklėmis  (177)
2013 m. lapkričio 4 d. 10:05
Gerai tai ar blogai, tačiau sostinės gyventojams, ko gero, teks visam laikui pamiršti mikriukus, kurie stodavo ant kiekvieno kampo, o bilieto iš vairuotojo tekdavo prašyte prašyti. Netrukus miesto gatvėse pasirodysiančiuose privačiuose mikroautobusuose galios ta pati elektroninio bilieto sistema, o už važiavimą miestiečiai galės atsiskaityti Vilniečio kortele. Sustoti mikroautobusai turės teisę tik viešojo transporto stotelėse.
Belgrado gidas  (3)
2013 m. spalio 21 d. 17:25
Dažnai tarp konfliktuojančių imperijų kūjo ir priekalo atsidurdavęs miestas įgavo unikalų charakterį, primenantį tiek Austrijos, tiek Turkijos įtaką, su unikalaus komunistinių elementų rinkinio priemaišomis, nors 1948 m. Jugoslavija buvo pašalinta iš Rytų bloko. Vis dėlto, miestas pasižymi savita dvasia ir jame galima aptikti ne tik unikalius bruožus, bet ir sveiką gyvenimo džiaugsmą jo kavinių, naktinio gyvenimo kultūroje ir dažnai Viduržemio jūros prieskonių jo požiūryje į gyvenimą.
Talino ir Vilniaus autobusų stotys: raskite dešimt skirtumų  (213)
2013 m. spalio 18 d. 23:32
Lietuvai reikia turistų (kad kiltų BVP ir turtingiau visi gyventume). Turistams reikia kojų, dviračių, automobilių, autobusų, traukinių, lėktuvų ir laivų. Dar reikia, kad visi šie daiktai veiktų ir būtų geros sveikatos, ypač kojos.
Ateities mokykloje – interaktyvios pamokos  (3)
2013 m. spalio 7 d. 10:22
Gali būti, šios svajonės netrukus ims pildytis – Europos Komisija siūlo pradėti „skaitmeninę revoliuciją“ mokyklose. EK įsitikinusi, kad mokymasis taps vis labiau susietas su moderniomis technologijomis, tad jos turėtų būti prieinamos ir plačiai naudojamos mokyklose bei kitose mokymosi įstaigose.
Ateities miestai: be potvynių, nusikaltimų ir spūsčių  (23)
2013 m. spalio 1 d. 17:09
90 proc. visų pasaulyje sukauptų duomenų esame sukūrę per pastaruosius dvejus metus. Šį reiškinį apibūdinantis IT terminas – didieji duomenys (angl. Big Data ) – jau spėjo patraukti mokslininkų, verslininkų ir miestų vadovų dėmesį. Pasaulyje yra pavyzdžių, kai pasitelkiant sudėtingas analitikos ir prognozavimo sistemas sukaupti duomenys įdarbinami mažinant transporto spūstis ar sprendžiant beviltiškas nusikaltimų bylas. Panašios technologijos jau taikomos ir Lietuvoje.
MRU ekipos treneris V. Poteliūnas: šiais metais studentų lygoje gali iššauti bet kuri komanda
2013 m. spalio 1 d. 10:05
Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezono pradžia - spalio 7 d. Čempionatui intensyviai rengiasi nugalėtojų titulą ginsiantys Vilniaus Mykolo Riomerio Universiteto ( MRU ) krepšininkai. Šios komandos vyriausiasis treneris Vytautas Poteliūnas pristato savo auklėtinius ir pasakoja apie MRU ekipai keliamus tikslus 2013-2014 metų LSKL pirmenybių sezone.
Dubrovniko gidas
2013 m. rugsėjo 24 d. 12:37
Dubrovnikas yra vienas nuostabiausių miestų pasaulyje – stulbinantis, virš ramių Adrijos jūros mėlių stūksantis sienomis apsuptas civilizacijos stebuklas. Anksčiau buvęs turtingos jūrinės Ragūzos valstybės (1358-1808) sostine, dabar Dubrovnikas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo vietų sąrašą ir vienas iš turtingiausių Kroatijos miestų.
Romos gidas
2013 m. rugsėjo 24 d. 12:37
Italijos sostinė - jau 3000 metų gyvuojantis miestas, kuris visą savo istorinę naštą geba nešti su la dolce vita lengvumu širdyje. Be to, mieste kartu su kaimo vietovėse jaučiamu žmonių artumu sudera kultūriniai Europietiško didmiesčio ypatumai. Roma – tikras kultūrų plakinys: antikiniai griuvėsiai ir ankstyvosios krikščionybės šventovės stovi šalia (o gal glūdi po?) renesansiniais rūmais ir barokiniais fontanais.
Dėl Vilniaus ir Trakų konflikto vėl kentės keleiviai  (23)
2013 m. rugpjūčio 30 d. 15:40
Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad Trakų rajono savivaldybei vėl nepasirašius naujo 68 Lazdynai–Mūrinė Vokė–Lentvaris– Grigiškės autobusų maršruto tvarkaraščio, šis maršrutas nuo rugsėjo nebus keičiamas ir autobusai važiuos įprasta trasa į Žemuosius Panerius iki Vaduvos stotelės.
Rugsėjį Vilniaus gatvėse laukiama chaoso  (244)
2013 m. rugpjūčio 29 d. 07:49
Vasarą prasidėjusios viešojo transporto maršrutų ir viso eismo pertvarkos rudenį smogs dar kartą – keisis viešojo transporto maršrutų tvarkaraščiai. Nors ekspertai ir sutinka, kad dalis klaidų ištaisyta, neabejoja, jog sumaišties netrūks – kelionės kai kuriems gali pailgėti ir dukart.