tiesioginė transliacija

Laimingas žmogus – sąmoningas pasirinkimas  (1)
2014 m. rugsėjo 23 d. 00:00
Mūsų mintys ir jausmai – elementai, turintys didelę įtaką gyvenimo kokybei. Norint juos pažinti ir valdyti, vertėtų susitelkti į asmenybės tobulėjimo praktikas. Tokios technikos – emocinis intelektas, minčių valdymas, savęs pažinimas.
Konferencija VEIKLI: moters sėkmė - jos rankose!
2014 m. rugsėjo 23 d. 00:00
Moters gyvenimas – kupinas darbų, rūpesčių, atradimų, ji kiekvienoje situacijoje turi būti tvirta, rūpestinga, drąsi.
Triskart biudžetą išauginusi LKL sezoną pradėjo trankiu akordu  (23)
2014 m. rugsėjo 22 d. 22:38
Koncertas, fejerverkai, tiesioginė transliacija internete ir per Ungurio ežero bangas motorine valtimi atplukdyta naujutėlė čempionų taurė už „dešimtis tūkstančių“ – Lietuvos krepšinio lyga ( LKL ) pirmą kartą naują sezoną pradėjo tokiomis iškilmėmis. Naujų rėmėjų papildyta lygos pinigine besidžiaugiantis LKL prezidentas Remigijus Milašius norėtų ir naujų šalies čempionų.
Kam tenka atsakomybė už prastai paruošiamą studentą  (26)
2014 m. rugsėjo 17 d. 12:10
Vilniaus universiteto akademikų ir mokslininkų teigimu, tik 25 proc. abiturientų žino, kur norėtų stoti.
Mūsų kūnas – kaip jį pamilti?
2014 m. rugsėjo 17 d. 00:00
Didžiausią galią, suvokiant ir vertinant savo kūną, turi kiekvieno mūsų asmeninis išvaizdos vertinimas.
Paskelbti 2014 metų MTV Europos muzikos apdovanojimų nominantai  (3)
2014 m. rugsėjo 16 d. 15:56
Dainininkė Katy Perry turi dainą apie netikėtą pergalę (turima omenyje kūrinį „Dark Horse“), tačiau jos pačios toks likimas greičiausiai neištiks – 2014 metų MTV Europos muzikos apdovanojimuose ji nominuota net septyniose kategorijose, įskaitant geriausios dainos ir geriausios atlikėjos kategorijas.
M. Niparavičius: su šypsena ir viltimi galime žiūrėti į rinktinės perspektyvas  (1)
2014 m. rugsėjo 16 d. 12:51
Pasaulio krepšinio čempionatas baigėsi. Be didelių intrigų finale JAV rinktinė apgynė čempionų titulą, o Serbijos krepšininkams atiteko sidabras. Gaila, jog kovą dėl bronzos Lietuva pralaimėjo Prancūzijos rinktinei, tačiau pirmadienio vakarą aistruoliai susirinkę Vilniaus Rotušės aikštėje nuoširdžiai sveikino savo numylėtinius.
Minios nušvilptas J. Bieberis nusirengė scenoje  (39)
2014 m. rugsėjo 10 d. 18:41
Dainininkas Justinas Bieberis Niujorke pasirodė „Fashion Rocks“ šou ir akivaizdu, kad jo pasirodymas nepraėjo sklandžiai. Kai jis užlipo ant scenos su modeliu Lara Stone pristatyti Ritos Oros, jį pasitiko stiprus žiūrovų švilpimas, rašo perezhilton.com.
Dėl streiko pakeistas skrydis į Italiją neišmušė iš vėžių Lietuvos futbolo rinktinės  (4)
2014 m. rugsėjo 7 d. 14:55
Lietuvos futbolo rinktinės treniruočių stovykloje – baigiamoji stotelė prieš Europos čempionato atrankos varžybų startą. Šeštadienį komanda atvyko į Italiją, kur rengia paskutines pratybas prieš rungtynes su San Marinu.
Anglijos jaunimo futbolo rinktinės treneris: mūsų laukia sunkus testas  (1)
2014 m. rugsėjo 5 d. 13:26
Anglijos jaunimo (iki 21 metų) futbolo rinktinė ketvirtadienio popietę atskrido į Kauną ir vėlai vakare surengė treniruotę S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione prieš šios dienos dvikovą su lietuviais. Atrankos į 2015 metų Europos U-21 čempionato I grupės lyderiai buvo pakiliai nusiteikę ir treniruotės metu pademonstravo puikią formą bei į rungtynes atėjusiems žiūrovams žada puikų reginį.