tiesioginė transliacija

Saulėtoje Palangoje prasidėjo 1000 km lenktynių spektaklis
2014 m. liepos 19 d. 14:08
Laukimas baigtas – vidudienį Palangoje prasidėjo 1000 km lenktynių spektaklis. Prie penkioliktą kartą rengiamų varžybų starto linijos išsirikiavo daugiau nei 40 automobilių. Lenktynių eigą ir tiesioginę transliaciją stebėkite pagrindiniame naujienų portale DELFI!
Veiklioms moterims patars garsios žurnalistės, mitybos specialistės, verslininkai
2014 m. liepos 11 d. 00:00
Rugsėjo 25-26 dienomis jau antrą kartą vyksiančios konferencijos VEIKLI tikslas – kalbėti apie moterį kaip apie harmoningą visumą, susidedančią iš daugybės unikalių elementų, kuriuos reikia lavinti ir skirti jiems dėmesį.
„1000 kilometrų“ lenktynės  (11)
2014 m. liepos 10 d. 18:09
Stebėkite Valstybės dienos minėjimo Raudondvario dvare tiesioginę transliaciją  (4)
2014 m. liepos 6 d. 13:41
Your browser does not support iframes.
Šmaikštus siaubo dramoje nusifilmavusios Jurgos Šeduikytės viliotinis  (4)
2014 m. liepos 2 d. 18:38
Vasara – pats darbymetis šį rudenį kino teatrus pasieksiančios pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ kūrėjų komandai. Šiuo metu aktyviai vyksta filmo montavimo darbai, tarpinės peržiūros, kuriama muzika ir garso efektai. Tačiau kad ir kaip rimtai dirba siaubo filmų kūrėjai, jie tikrai moka ir pajuokauti. Su premjeros laukiančiais kino žiūrovais filmo kūrėjų komanda dalijasi šmaikščiu vaizdo įrašu iš filmavimo aikštelės.
Galima pavydėti: bendruomenės, kurioms būdingas aukštas intelektas  (18)
2014 m. birželio 28 d. 14:09
Nors naujosios technologijos mums teikia žinių iš viso pasaulio, tyrimai rodo, kad išskirtiniu intelektu pasižymime ne mes, o neraštingos gentys, sako Oslo universiteto socialinės antropologijos profesorius Thomas Hyllandas Eriksenas.
90-metį mininti Dainų šventė – tiesiogiai per LRT  (2)
2014 m. birželio 27 d. 16:56
„Čia – mano namai“ – tokius žodžius liepos 2-6 d. ištars per 37 tūkstančiai Dainų šventės dalyvių ir šimtai tūkstančių žiūrovų. Jau kitą savaitę po ketverių metų į Lietuvos sostinę susibursiantys ir dieną naktį melodijomis, ritmais užliesiantys Vilniaus gatves, aikštes ir parkus atlikėjai bei svečiai vėl primins jau 90 metų šalyje gyvą dainų švenčių tradiciją.
Bokso ringe savaitgalį – panašaus meistriškumo kovotojų mūšiai
2014 m. birželio 27 d. 14:32
„Viasat Sport Baltic“ kanalas prie ekranų vėl kviečia bokso gerbėjus. Šį savaitgalį tiesiogiai bus transliuojamos dvi nenuspėjamos kovos. Ankstų sekmadienio rytą, 4.00 val., prasidės tiesioginė transliacija iš JAV Nebraskos valstijos Omahos miesto. Čia dėl WBO (Pasaulio bokso organizacijos) lengvo svorio kategorijos (iki 61,2 kg) pasaulio čempiono diržo pirštines surems profesionalų varžybose dar nepralaimėję sportininkai – ringo šeimininkas amerikietis Terence'as Crawfordas su kubiečiu Yuriorkisu Gamboa.
Transliacijos pabaiga: pelėsakaliai ruošiasi naujam gyvenimo etapui
2014 m. birželio 27 d. 12:13
Pelėsakalių inkile – tuštėjimo metas. Prieš beveik mėnesį išsiritę penki jaunikliai nebe bejėgiai balti pūkuotukai, o nemaži paukščiai , praktiškai nesiskiriantys nuo savo tėvų. Jauni plėšrieji paukščiai jau mankština sparnus ir ruošiasi netrukus palikti šeimos gūžtą - dauguma jų jau įsidrasino ir išskrido. GRYNAS.lt skaitytojams stebėti tiesioginę transliaciją iš pelėsakalių lizdo stebėti liko vos kelios dienos.
Transliacijos pabaiga: pelėsakaliai ruošiasi naujam gyvenimo etapui  (6)
2014 m. birželio 27 d. 12:13
Pelėsakalių inkile – tuštėjimo metas. Prieš beveik mėnesį išsiritę penki jaunikliai nebe bejėgiai balti pūkuotukai, o nemaži paukščiai , praktiškai nesiskiriantys nuo savo tėvų. Jauni plėšrieji paukščiai jau mankština sparnus ir ruošiasi netrukus palikti šeimos gūžtą - dauguma jų jau įsidrasino ir išskrido. GRYNAS.lt skaitytojams stebėti tiesioginę transliaciją iš pelėsakalių lizdo stebėti liko vos kelios dieno s.
Tiesioginė transliacija: dėl didžiausio planetos teleskopo sprogdinama Cerro Armazones viršukalnė  (35)
2014 m. birželio 19 d. 17:27
Atrodo, Čilė įsismagino. Vakar visą pasaulį Brazilijoje vykstančiose planetos futbolo pirmenybėse sudrebinusi Andų šalis šiandien planetą drebins antrą dieną iš eilės. Tik šįkart sprogdinama bus ne įvarčiais, o galingais sprogmenimis. Tiesa, visa tai irgi bus transliuojama gyvai.
Bruklino ringe - JAV ir Rusijos boksininkų mūšis  (1)
2014 m. birželio 13 d. 12:34
„Viasat Sport Baltic“ kanalas toliau siūlo mėgautis aukščiausio lygio boksu. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 4.00 val., prasidės tiesioginė transliacija iš Niujorko, Bruklino „Barclays Center“ arenos. Čia pirštines surems rusas Ruslanas Provodnikovas ir amerikietis Chrisas Algieri.
Vilniuje duris atvėrė terasa, kurioje nemokami koncertai, kino seansai ir kitos pramogos  (1)
2014 m. birželio 10 d. 15:12
Vakar vakare menų fabriko „Loftas“ kieme duris atvėrė „LRT Opus“ terasa, kurioje nemokami koncertai, kino seansai ir kitos pramogos vyks visą vasarą.