tiesioginė transliacija

Vilniaus knygų mugei pasibaigus: į mugę lankytojai traukė ne tik knygų  (7)
2015 m. vasario 25 d. 16:58
Daugiau kaip 66 tūkstančiai – tiek vasario 19-22 dienomis skaitančių lietuvių apsilankė šešioliktą kartą rengtoje Vilniaus knygų mugėje. Renginio akcentu tapęs detektyvo žanras į keturias dienas trukusią intensyvią renginių programą įsuko literatūros pasaulio dalyvius, menininkus ir muzikantus, kurie lankytojams dovanojo šventę ir ilgai neblėstančius įspūdžius.
S.-S. Vene tikisi „Žalgirį“ į priekį tempti ir Eurolygoje  (2)
2015 m. vasario 25 d. 13:47
Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje Kauno „Žalgiris“ rungtynėmis su Stambulo „Galatasaray“ komanda pradės pasirodymą Eurolygos TOP-16 etapo antrajame rate. Prieš šią dvikovą „Žalgiris TV“ pakalbino trenerį skautą Evaldą Beržininkaitį ir „Žalgirio“ puolėją Siimą-Sanderį Venę.
S.-S. Vene tikisi „Žalgirį“ į priekį tempti ir Eurolygoje  (6)
2015 m. vasario 25 d. 11:11
Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenoje Kauno „Žalgiris“ rungtynėmis su Stambulo „Galatasaray“ komanda pradės pasirodymą Eurolygos TOP-16 etapo antrajame rate. Prieš šią dvikovą „Žalgiris TV“ pakalbino trenerį skautą Evaldą Beržininkaitį ir „Žalgirio“ puolėją Siimą-Sanderį Venę.
Tiesioginės vaizdo konferencijos su Liberalų sąjūdžio kandidatu į Vilniaus merus R. Šimašiumi vaizdo įrašas  (3)
2015 m. vasario 25 d. 10:22
Tiesioginės vaizdo konferencijos su Liberalų sąjūdžio kandidatu į Vilniaus merus Remigijumi Šimašiumi vaizdo įrašas .
Penktadienio sporto renginių maratonas: tiesioginės krepšinio, žolės riedulio ir lengvosios atletikos transliacijos!
2015 m. vasario 20 d. 09:54
Interneto sporto transliacijų televizija „SportoTV.lt“ artėjantį savaitgalį pasitinka tiesioginių sporto renginių transliacijų maratonu. Šį penktadienį interneto televizijos žiūrovų laukia net septynios trijų skirtingų sporto šakų transliacijos.
E. Sašenko prabilo: Lietuva – per maža valstybė, kad laimėtų „Euroviziją“  (113)
2015 m. vasario 19 d. 16:07
Jau šį savaitgalį paaiškės nacionalinės atrankos į „Euroviziją” nugalėtojas, atstovausiantis Lietuvai didžiausiame ir žiūrimiausiame dainų konkurse, kuris šiemet gegužę vyks Austrijos sostinėje Vienoje.
J. Erlicko dukra Radvilė: nesu įdomi – nei dainuoju, nei šoku  (83)
2015 m. vasario 19 d. 10:47
TV3 projektas „ Šuolis “ kiekvieną sekmadienį stebina žiūrovus dalyvių pasirodymais, jų drąsa ir originalumu. Antroje „Šuolio“ laidoje su projektu teko atsisveikinti dainininkei Dainai Bilevičiūtei, o lyderio pozicijų neužleido rašytojas Juozas Erlickas . Sekmadienį žinomas vyras atliko šuolį kartu su 27 metų dukra Radvile Erlickaite. Po sėkmingo pasirodymo mergina sulaukė pasiūlymo tapti projekto dalyve ir siekti pergalės kartu su dešimčia atkaklių varžovų.
Debatų laida „Vilniaus ringas“: Remigijus Šimašius prieš Valdemarą Tomaševskį  (53)
2015 m. vasario 16 d. 17:37
Ringe kausis kandidatai į sostinės vadovus Remigijus Šimašius ir Valdemaras Tomaševskis. Kuris iš jų vertesnis Vilniaus mero posto?