Teisėjų etikos kodeksas

Teismo salėje – išniekintų merginų ašaros: nesinorėjo toliau gyventi  (150)
2015 m. kovo 25 d. 11:15
Išniekinta, pažeminta ir dar viešai sutrypta – esi pati kalta, kad užėjai ten, kur tave išžagino, per daug šypsojaisi savo skriaudikui, buvai per daug naivi ir neturėjai patirties šiame žiauriame gyvenime ar tiesiog dėl to, kad esi mergina su trumpu sijonuku.
Teisėjų asociacijos pirmininkas: skubotas teisingumas vėliau labai brangiai kainuoja  (46)
2014 m. liepos 19 d. 18:00
Gaila, kad politikai kai kada pasinaudoja savo padėtimi ir populistiniais tikslais reiškia nepagrįstą kritiką teismams – šiuo metu Lietuvoje teisėjo profesiją renkasi tikrai ne tie, kuriems rūpi tik prestižas ir materialinės gėrybės.
Marijampolės teisėjo karjerą griauna artima draugystė su medžiojančiu advokatu  (87)
2014 m. gegužės 15 d. 10:31
Griūna ilgamečio Marijampolės rajono apylinkės teismo pirmininko, šiuo metu teismo teisėjo Dainiaus Gudo  karjera – po Specialiųjų tyrimų tarnybos ( STT ) pareigūnų atlikto tyrimo paaiškėjo, kad teisėjas palaikė pernelyg artimus ryšius su advokatu Vidmantu Knezevičiumi .
G. Kryževičius: Teisėjų etikos kodeksas Konstitucinio Teismo teisėjams negalioja  (162)
2014 m. sausio 31 d. 19:30
Teisingumo ministerijai rengiant siūlymą mažinti teisėjų valstybines pensijas, Teisėjų tarybos pirmininkas Gintaras Kryževičius mano, kad nėra jokio prieštaravimo Teisėjų etikos kodeksui, jeigu Teisingumo ministerijos siūlymą dėl mažesnių teisėjų valstybinių pensijų svarstytų Konstitucinis Teismas . Tai, anot G. Kryževičiaus, nebūtų teisėjams savos bylos sprendimas. Be to, jis nurodė, kad net ir Teisėjų etikos kodeksas Konstitucinio Teismo teisėjams negalioja.
„Darbiečiai“ jų bylą nagrinėjančią teisėją skundžia etikos komisijai  (53)
2013 m. kovo 7 d. 15:35
Darbo partijos pirmininko pavaduotojai kreipėsi į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją ( TEDK ) dėl esą nepagarbaus teisėjų kolegijos elgesio su susirinkusiais į Darbo partijos vadinamosios juodosios buhalterijos teismo posėdį žmonėmis bei kitų procesinių pažeidimų nagrinėjant partijos bylą.
Į Visuotinį susirinkimą Kaune rinksis visi Lietuvos teisėjai  (21)
2012 m. lapkričio 7 d. 11:57
Šį penktadienį Kaune vyks vienas iš teismų sistemai svarbiausių renginių – Visuotinis teisėjų susirinkimas, kuris šaukiamas kas ketverius metus. Šiemetiniame susirinkime vienas iš svarbiausių klausimų – Teisėjų tarybos narių rinkimai, vyksiantys pagal naujai priimtas Teismų įstatymo pataisas.
Kuo „už žodžius atleistas“ J.Galliano blogesnis už N.Venckienę?  (1528)
2012 m. birželio 5 d. 00:05
Johnas Galliano už antisemitinius pareiškimus atleistas iš „Christian Dior“ mados namų, Algirdas Paleckis už teiginius apie Sausio 13-jąją buvo priverstas vaikščioti į teismus, nors nuteistas nebuvo, prezidentę įžeidęs vilnietis Ivanas Gedvila gavo baudą, tuo tarpu prezidentė Dalia Grybauskaitė , kaip žinoma, atsisakė atleisti Kauno apygardos teismo teisėją Neringą Venckienę „tik už žodžius“.
G.Kryževičius apie įvykius Kaune: neformalūs teisėjų bendravimai bylose - netoleruojami  (322)
2012 m. sausio 30 d. 12:12
Teisėjų tarybos ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius sako, kad įvykiai Kauno teismuose , kai tarp teisėjų buvo užsimezgę neformalūs kabinetiniai santykiai ir taip bandyta daryti įtaką tam tikriems sprendimams bylose, parodė, jog tai – akivaizdi teismų problema. Tačiau, pasak jo, tokie teisėjų veiksmai nebus toleruojami.
Teismų sistemos yda – uždarumas  (40)
2003 m. liepos 24 d. 20:40
Teisėjų, įtariamų talkininkavimu nusikalstamoms grupuotėms, demaskavimas sukėlė rezonansą ir paskatino gana radikalius sprendimus. Teismų taryba vienbalsiai rekomendavo Prezidentui atleisti Panevėžio miesto, Lazdijų ir Biržų rajonų teismų pirmininkus iš pareigų ir neleisti dirbti teisinio darbo.