teatras vaikams

Savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais
2016 m. sausio 20 d. 00:00
Linksmybės mieste, laisvalaikis gryname ore, spektakliai teatre - kad ir ką pasirinktumėte, svarbiausia - būti drauge su mylimais žmonėmis. O rinktis išties yra iš ko. Apsilankykite Kur.lt svetainėje ir pasinerkite į renginių gausą jau dabar!
Teatras, kuris suteikia vaikams galimybę pažinti pasaulį neįprastomis priemonėmis
2016 m. sausio 12 d. 00:00
Kur dingsta vaikų žingeidumas, arba kaip neatpratinti vaiko mąstyti.
Kur šiomis dienomis nueiti su šeima: įdomiausi renginiai
2015 m. lapkričio 18 d. 00:00
Ilgi tamsūs vakarai nebūtinai turi būti liūdni. Tuo labiau, kai namuose yra mažasis veikėjas, kuriam viskas įdomu ir jis nenustygsta vietoje. Leiskite laiką drauge, išeikite pasivaikščioti po miestą ar užsukite į vieną ar kitą renginį, skirtą visai šeimai. Ruduo - puikus metas kurti prisiminimus!
Savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais
2015 m. lapkričio 11 d. 00:00
Smagus laisvalaikis drauge su visa šeima - ar tai pasiekiama? Žinoma - tereikia išsirinkti veiklą, kurioje nenuobodžiautumėte nei Jūs, nei Jūsų mažylis. Tam puikiai tiks spektaklis ar koncertas visai šeimai - kelios valandos, praleistos drauge visai šeimai, daro stebuklus!
Savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais
2015 m. spalio 21 d. 00:00
Taip ir norisi, jog kiekviena diena būtų išskirtinė ir kupina dėmesio šeimai. Tačiau darbai ir darbeliai atima paskutinį laiką tiek mažam, tiek dideliam ir belieka džiaugtis tuo, jog turime savaitgalius! Tad suplanuokime šį tą smagaus visai šeimai, kad užtektų smagių akimirkų net ateinančiai darbingai savaitei.
Kur su vaikais nueiti šį savaitgalį?
2015 m. rugsėjo 16 d. 09:54
Turbūt nieko nėra smagiau, kaip lietingą ir jau vėsoką rudenį nusikelti ten, kur šilta ir jauku, o aplink veikia fantastiškos pasakų būtybės.
Savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais
2015 m. rugsėjo 9 d. 00:00
Pamokos paruoštos, knygos sukrautos, tad galima prisėsti ir prie smagių dalykėlių, pavyzdžiui - plano savaitgaliui!
Lietuvoje - pirmasis tarptautinis menų festivalis kūdikiams ir ikimokyklinukams
2015 m. gegužės 25 d. 00:00
Festivalio organizatorių teigimu, net ir patys mažiausi vaikai geba suprasti meną bei teatrą, o vaikų kūrybiškumas turi būti vystomas jau nuo pat mažų dienų.
Renginiai šeimoms su vaikais
2015 m. balandžio 22 d. 10:44
Iš lėto pavasariui atkeliaujant į kiemus, netrūksta veiklos bei renginių įvairiose Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos miestų erdvėse. Spektaklių vaikučiams tokia gausybė, jog sunku bus išsirinkti labiausiai patinkantį. O kur dar užsiėmimai bei renginiai visai šeimai - tik spėk visur ir viską pamatyti!
Kaune išdalinti prestižiniai Auksiniai scenos kryžiai  (40)
2015 m. kovo 27 d. 18:20
Penktadienio vakarą Kauno muzikiniame teatre vyksta šskirtinė šventė. Čia už 2014-ųjų metų geriausius Lietuvos teatrų scenos darbus premijomis ir atminimo ženklais tradiciškai Tarptautinės teatro dienos proga apdovanojami geriausi šalies teatro menininkai.
Mažieji aktoriai suvaidino padavimą apie gimtąjį miestą
2015 m. vasario 18 d. 15:44
2014 metais Panevėžys buvo Lietuvos kultūros sostine. „Būti Lietuvos kultūros sostine ne tik garbė, bet ir pareiga.
Naujus metus pasitiks penktasis tarptautinis teatro festivalis vaikams ir jaunimui  (1)
2014 m. gruodžio 29 d. 14:56
Spektakliui pasibaigus veiksmas tik prasideda! Tokiu šūkiu naujus metus pasitiks jau penktasis tarptautinis teatro festivalis vaikams ir jaunimui „KITOKS‘15“. Sausio 12 – 18 d. sostinės Menų spaustuvėje vaikams ir šeimai bus pristatyti naujausi Lietuvos kūrėjų darbai bei trupių iš Italijos, Švedijos ir Norvegijos pasirodymai mažiesiems teatro kritikams.
Lietuvoje kuriami unikalūs spektakliai: interviu su režisiere
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Apsilankymas teatre vaikui neturi būti kančia. Tai - šventė, kurią mes, tėvai, jiems galime padovanoti. Žinoma, prieš keliaujant į spektaklį, būtina atlikti „namų darbus": sužinoti, kokio amžiaus vaikams spektaklis skirtas, apie ką jis, taip pat reikia pasiruošti netikėtumams. Mat tai, kas scenoje tėvams atrodo juokinga, mažylius gali... išgąsdinti.
Spektakliai vaikams: kur nueiti šį savaitgalį?
2014 m. spalio 1 d. 00:00
Darbo savaitę vaikams kibus į mokslus, o jų tėveliams - į darbus, savaitgalį prireiks atsipūsti ir pailsėti, o kad poilsio valandos nepraeitų veltui, kviečiame jas praleisti drauge su savo šeima. Klausiate, ką galėtumėte nuveikti? Mes pagalvojome už jus.
Mirė dirigentas, smuiko pedagogas maestro S. Čepinskis  (13)
2014 m. rugpjūčio 7 d. 16:52
Eidamas 81-uosius metus, ketvirtadienį mirė buvęs Kauno valstybinio muzikinio teatro dirigentas, smuiko pedagogas maestro Stanislovas Čepinskis.
Ryškiausiems šalies teatralams įteikti „Auksiniai scenos kryžiai“  (38)
2014 m. kovo 27 d. 18:31
Minint Tarptautinę teatro dieną geriausiems Lietuvos teatro menininkams teikiami „ Auksiniai scenos kryžiai “. Tiesa, šiais metais po ilgos pertraukos prestižiniai teatro kūrėjų apdovanojimai rengiami ne sostinėje. Ryškiausi šalies teatralai Auksinių scenos kryžių ketvirtadienio vakarą atsiimti vyko į Panevėžį, Juozo Miltinio dramos teatrą.
Paskelbti Auksinių scenos kryžių nominantai  (4)
2014 m. kovo 3 d. 16:36
Daugiausia Auksinių scenos kryžių nominacijų už geriausius praėjusių metų darbus sulaukė spektaklių „ Žuvėdra “, „Mūsų klasė“ ir „Vyšnių sodas“ kūrėjai.
Kavinę vaikams įkūrusi jauna mama pastebi netoleranciją šeimoms su vaikais FOTO  (29)
2014 m. vasario 7 d. 20:29
Rate bėganti voverė, spalvoti žėlė gabaliukai, išskirtinio skonio ledų rutuliukai metaliniame indelyje - tokie prisiminimai lydės Vilniaus gyventojus ir svečius, kuriems vaikystėje nors kartą teko apsilankyti Pamėnkalnio g. buvusioje kavinėje vaikams „ Nykštukas ". Deja, legendinė kavinė jau seniai uždaryta, tačiau nišą šiame sektoriuje įžvelgusi verslininkė siūlo tėvams su savo atžaloms apsilankyti mažyliams skirtame  restorane .
„Menų spaustuvė“: naujas sezonas skelbiamas atidarytu
2013 m. rugsėjo 11 d. 13:07
Praėjusią savaitę sostinės Menų spaustuvė paskelbė naujojo sezono pradžią. Čia pirmą kartą duris atvėrusioje kavinėje reziduojančios Menų spaustuvėje organizacijos pradėjo ir naują tradiciją – vieni kitiems ir žiniasklaidai pristatyti būsimo sezono planus, pasidalinti premjeriniu džiaugsmu ar nerimu.
Ką veikti šį savaitgalį su šeima? 13 idėjų  (2)
2013 m. gegužės 16 d. 11:57
Priešpaskutinis gegužės savaitgalis - turtingas renginių ir pramogų visoje Lietuvoje. Kviečiame pasinaudoti mūsų siūlymais ir prasmingai praleisti gegužės 18 -19 d. savaitgalį su visa šeima.
V.Novopolskis. Vaidinti moterį, vaidinti absurdą  (4)
2013 m. balandžio 9 d. 14:30
Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Valentinas Novopolskis šiemet gavo „Auksinį scenos kryžių“ kaip geriausias pagrindinio vaidmens atlikėjas. Kalbėdamas apie Jono Vaitkaus režisuotą Aleksandro Vvedenskio absurdo pjesę „Eglutė pas Ivanovus“, aktorius džiaugiasi malonumu vaidinti Auklę.
„Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimuose - akmuo į valdžios daržą dėl apkarpyto nominantų skaičiaus  (75)
2013 m. kovo 27 d. 18:24
Trečiadienio vakarą minint Tarptautinę Teatro dieną Lietuvos  Nacionaliniame dramos teatre už praėjusių metų darbus labiausiai nusipelniusiems šalies teatralams teikiamos profesionalaus teatro meno kūrėjų darbų premijos ir „Auksiniai scenos kryžiai“.
LRT Kultūra tiesiogiai transliuos Auksinių scenos kryžių apdovanojimus  (2)
2013 m. kovo 25 d. 18:10
Kaip ir kasmet kovo 27-ąją, minint Tarptautinę teatro dieną, labiausiai įsimintinus darbus per metus sukūrę teatro menininkai įvertinami Auksiniais scenos kryžiais.
Į "Auksinius scenos kryžius" pretenduoja režisieriai E.Nekrošius, J.Vaitkus, A.Areima  (21)
2013 m. kovo 21 d. 13:37
Ketvirtadienį paaiškėjo "Auksinių scenos kryžių" apdovanojimams nominuoti teatro menininkai, pranešė Kultūros ministerija. Režisierių kategorijoje varžosi Artūras Areima, kuriam apdovanojimą siūloma skirti už spektaklių "Plėšikai" ir "Julijus Cezaris" režisūrą, spektaklį "Dieviškoji komedija" režisavęs Eimuntas Nekrošius bei spektaklio "Eglutė pas Ivanovus" režisierius Jonas Vaitkus.
Festivalis „Kitoks teatras vaikams“ scenoje kvies kurti ir žaisti
2013 m. sausio 9 d. 10:11
Menų spaustuvėje jau trečius metus sausis skelbiamas – vaikų mėnesiu. Sausio 15-20 dienomis čia vyksta tarptautinis festivalis „Kitoks teatras vaikams“ .
Festivalis „Kitoks teatras vaikams“ scenoje kvies kurti ir žaisti
2013 m. sausio 8 d. 15:48
Menų spaustuvėje jau trečius metus sausis skelbiamas – vaikų mėnesiu. Sausio 15- 20 dienomis čia vyks tarptautinis festivalis „Kitoks teatras vaikams“. Visos Spaustuvės erdvės atveriamos pažinimui ir žaidimams.
Teatro klubas pasitinka naująjį sezoną
2012 m. rugsėjo 10 d. 14:51
Nepriklausomas meno centras Teatro klubas, prieš metus įsikūręs Kauno senamiestyje esančiuose Architektų namuose, gyvuoja kelerius metus. Naujoje erdvėje buvo rodomi ne tik VŠĮ “Dvimiesčio kulka” prodiusuoti spektakliai, bet ir žiūrovų itin pamėgti Birutės Mar monospektakliai, S.Degutytės stalo teatras vaikams ir kitų teatrų renginiai.
Paprastas Lėlių teatro užkeikimas: „Aš tave myliu!“  (1)
2012 m. balandžio 23 d. 08:00
„Aukso obelėlė, vyno šulinėlis“ – 2012 m. „Auksinį scenos kryžių” lėlių teatro nominacijoje gavęs spektaklis, sukurtas režisieriaus Rimanto Driežio, aktorių Elvyros Piškinaitės ir Lijanos Muštašvili, kompozitoriaus Fausto Latėno ir dailininko Mariaus Jonučio. Žiūrovų laukia netikėti jų kūrybinio bendradarbiavimo rezultatai. Apie lėlių teatro slėpinius „Atgimimas“ kalbasi su spektaklio kūrėjais.
Menų spaustuvė švenčia dešimtmetį
2012 m. balandžio 5 d. 13:58
Įsisukusi į kaip niekada intensyvių darbų verpetą, Menų spaustuvė (MS) visiškai pamiršo skaičiuoti laiką ir vos nepraleido svarbios datos – savo dešimtmečio jubiliejaus!