sveikata

sveikata

Sveikata - gyvojo organizmo būsena, kai jis pats ir visi jo organai pilnai atlieka savo funkcijas, nėra ligų ar negalių. Pasaulio sveikatos organizacijos apibrėžimas: „Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne tik ligos ar negalios nebuvimas.“ Balandžio 7-ąją švenčiama Pasaulinė sveikatos diena.

Pasaulinio garso ekspertai skelbia revoliuciją mityboje: kaip susigaudyti prieštaringose teorijose  (1)
2014 m. spalio 23 d. 12:56
Lietuvoje viešintys pasaulinio garso medikai, padarę perversmą gydant šiuolaikinio gyvenimo būdo ligas, pasidalino savo asmeniniais patarimais, ką valgyti, kad su metais mums neprireiktų visų tų saujų vaistų, kuriuos kasdien vartoja mūsų tėvai ir seneliai.
Potencialiems „širdininkams“ – daugiau dėmesio ir sveikatinančių veiklų
2014 m. spalio 23 d. 12:50
Siekiama, kad pacientai, užuot griebęsi piliulių, labiau orientuotųsi į sveikatos stiprinimą. Nuo kitų metų širdies ir kraujagyslių ligų rizikos grupei priskiriami asmenys savo šeimos gydytojų bus siunčiami pas visuomenės sveikatos specialistus, kurie organizuos specialias mankštas, patars, kaip teisingai maitintis, atliks tam tikrus sveikatos patikrinimus.
Skandalingieji rusų atlikėjai piktinasi: nepatikėsite, ką mums teko iškęsti  (18)
2014 m. spalio 23 d. 12:48
„Valerijos ir draugų“ koncertą, numatytą Londono Karališkojoje Alberto salėje, lydėjo iš karto du mitingai, sujungti į vieną protesto akciją, praneša BBC korespondentas.
B. Clintonui padėjęs gydytojas: yra būdas susigrąžinti sveikatą  (64)
2014 m. spalio 23 d. 09:58
Pasaulinio garso gydytojas dr. Caldwellas Esselstynas , kuris „Ann Wigmore“ gyvo maisto konferencijoje Vilniuje bei medikams skirtoje Gyvenimo būdo medicinos konferencijoje Kaune dalinsis sveikos mitybos patarimais, sutiko jais pasidalinti ir su DELFI skaitytojais.
Tobulo bučinio paslaptis: kaip sujaudinti vyrą ?
2014 m. spalio 23 d. 09:29
Bučiuodamiesi mes ne tik jaučiame malonumą, bet ir seksualiai susijaudiname. Ir nuo pirmojo bučinio suderinamumo priklauso, ar bus antras, trečias... Santykiams šis dviejų žmonių artumas yra labai svarbus.
Karameliniai plikyti sausainiai  (1)
2014 m. spalio 23 d. 00:15
Ir mažų, ir didelių skanumynas.
Saulės užtemimas. Pasiruoškime naujai pradžiai
2014 m. spalio 23 d. 00:14
Spalio 24 d. 00:44 val. Lietuvos laiku įvyks dalinis Saulės užtemimas . Jį bus galima stebėti Rytų Rusijoje (Sibire, Kamčiatkoje), Kanadoje, JAV ir Meksikoje.
Žolelės, kurios lieknina
2014 m. spalio 23 d. 00:10
Visos norime turėti liekną figūrą ir darome viską, kas įmanoma, kad pasiektume norimą rezultatą.
Penki įpročiai, kurie kenkia kojoms  (2)
2014 m. spalio 23 d. 00:01
Kelių traumos yra bėda, sukelianti nemažai skausmo ir nepatogumų.
Kodėl vis daugiau moterų nusprendžia netekėti  (15)
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Šiais laikais moterys vėliau išteka, gyvena nesusituokusios arba turi daug trumpalaikių santykių .
Horoskopas spalio 23-30: šią savaitę Amūras bus itin užsiėmęs
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Šią savaitę neverta pradėti nieko svarbaus, nesiimkite naujų projektų, nepasirašykite svarbių sutarčių.
Margaret Thatcher: išgelbėjo Britaniją, bet nuvylė savo vaikus  (1)
2014 m. spalio 23 d. 00:00
Abejingų jai nėra – vieni ją garbina, kiti nekenčia. Margaret Thatcher dukra savo mamą įvardijo kaip supermoterį, kuri niekada nesėdėjo rankų sudėjusi, o sovietų žurnalistas politikę pakrikštijo „ Geležine ledi “ už jos nemeilę Sovietų Sąjungai ir komunizmui . Ji ištraukė Didžiają Britaniją iš gilios ekonominės krizės, bet mirė apleista savo pačios vaikų.
Partrenkęs ir į namus parvežęs dvratininkę vairuotojas tikino, kad pats patyrė šoką  (4)
2014 m. spalio 22 d. 17:05
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl 2014 m. spalio 16 dieną  Joniškio rajone įvykusio eismo įvykio, kuriame  lengvasis automobilis kliudė ir sužalojo tuo pačiu keliu važiavusią 35 metų dviratininkę.
Rusijoje nugaišo seniausia pasaulyje rudoji meška  (9)
2014 m. spalio 22 d. 16:22
Rusijos Sankt Peterburgo miesto zoologijos sode nugaišo greičiausiai seniausia pasaulyje rudoji meška , informuoja agentūra AFP.
Europos Parlamentas patvirtino naują Europos Komisiją  (2)
2014 m. spalio 22 d. 13:58
Europos Komisijos pirmininkas Jeanas-Claude'as Junckeris trečiadienį sulaukė Europos Parlamento palaikymo savo eurokomisarų komandai, žadėdamas atgaivinti stagnuojančią Senojo žemyno ekonomiką ir veiksmingai kovoti su virtine užsienio politikos iššūkių.
Didelis ir mažas kraujo spaudimas: ką svarbu žinoti
2014 m. spalio 22 d. 11:25
Padidėjęs arba pernelyg mažas kraujo spaudimas - nereta nėščiųjų problema. Nepamirškite to aptarti savo vizito pas gydytoją metu, na, o mes pateikiame svarbiausiąją informaciją apie kraujo spaudimą.
5 auksinės vandens gėrimo taisyklės: padės numesti svorio ir jaustis jauniau  (13)
2014 m. spalio 22 d. 10:59
To, kad vandenį gerti yra sveika , nepaneigs niekas. Tačiau svarbu išmokti tai daryti teisingai.
Atskleidė didžiausią nagų grožiu besirūpinančių merginų klaidą
2014 m. spalio 22 d. 10:39
Ar mėgsti lakuoti savo nagus ? Galbūt nagų spalvą keiti kasdien, o gal tau svarbiausia, kad nagai tiesiog atrodytų tvarkingai?
Kokias ligas testais galime nustatyti namuose patys  (13)
2014 m. spalio 22 d. 06:27
Ką daryti, kai kažką lyg ir truputį skauda, bet nesinori dėl menkniekio eiti į polikliniką? Arba jeigu nuo užsiregistravimo iki vizito pas gydytoją reikia palaukti keletą savaičių? Savo sveikatai neabejingi žmonės gali savarankiškai, namie atlikti įvairius medicininės diagnostikos testus: pavyzdžiui, jeigu vaikštinėjant po mišką įsisiurbė erkė ir atsirado paraudimas, galima pasidaryti Laimo ligos testą – juo esą galima greitai pasitikrinti, ar į kraują nepateko užkratas.
Karjera ir asmeninis gyvenimas: kiek reikia paaukoti?  (1)
2014 m. spalio 22 d. 00:01
Taip jau atsitiko, kad karjeros, kaip, beje, ir pinigų samprata yra tai, kuo matuojama žmogaus sėkmė – jo profesionalumas, gabumai ir talentai. Manoma, kad karjera reikalauja milžiniškos įtampos: ant kortos statoma viskas – nervai, laikas, sveikata, draugystė, šeima. Vienu žodžiu, didžiulis darbas, nukreiptas į pasiekimus.
Billui Clintonui sveikatą susigrąžinti padėjęs gydytojas atvyksta į Lietuvą
2014 m. spalio 22 d. 00:00
Vienas žinomiausių pasaulyje augalinę mitybą propaguojančių medikų papasakos, kaip sustabdyti širdies ir kraujagyslių ligų vystymąsi.
Klausk vaistininkės: jei skilinėja lūpų kampučiai  (5)
2014 m. spalio 22 d. 00:00
Sveiki, pastaruoju metu man ėmė sausėti ir skilinėti lūpų kampučiai. Esu girdėjusi, kad taip nutinka dėl B vitamino trūkumo. Norėčiau sužinoti ar tai tiesa, ar yra kitų priežasčių? Beje, esu žindanti mama, tačiau savo sūnų, kuriam 1 m. 1 mėn., žindau tik vakare ir naktį. Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Ar tikrai esate psichiškai sveikas? 16 rodiklių testas  (94)
2014 m. spalio 21 d. 21:53
Šiuolaikinės psichoanalizės klasikė ir psichoanalitinės diagnostikos vadovėlio „Psichoanalitinė diagnostika. Asmenybės struktūros samprata klinikiniame procese“ („Psychoanalitic Diagnosis : Understanding Personaly Structure in the Clinical Process“) autorė Nancy McWilliams savo paskaitose pabrėžia, kad psichoterapija yra daugiau nei kova su simptomais ir pateikia pastaruoju metu praktikuojančių terapeutų sudarytą psichinę ir emocinę sveikatą apibūdinančių kriterijų sąrašą.
Grožio naujienos: tai, ko nežinojote apie plaukų priežiūrą + KONKURSAS
2014 m. spalio 21 d. 13:11
Plaukai – moters jėga. Ir tos jėgos visos norime turėti kuo daugiau. Pasirodo, jei daugiau dėmesio kreiptume į tai, kaip jais rūpinamės, o ne kaip juos sugarbanoti ar susisukti šukuoseną, situacija gerokai pasitaisytų ir galėtume džiaugtis gražių, švytinčių ir sveikų plaukų jūra.
72 valandos moters apsisprendimui – žingsnis atgal  (30)
2014 m. spalio 21 d. 12:04
Klausimas nėra, už abortus ar prieš abortus. Nėra tokių abortų šalininkų, kurie sakytų: „bėk, darykis, nes tai puiku“. Klausimas yra apie teisę rinktis. Klausimas yra apie žmogaus teises, apie biurokratizaciją – net tokios intymios gyvenimo srities, apie valstybės kontrolę ir valstybės sekuliarumą.
8 dažnos besistengiančių sveikai maitintis žmonių klaidos  (9)
2014 m. spalio 21 d. 10:12
Paskutinį kartą rašiau apie „sveikus“ įpročius, kurie kenkia sveikatai , na o šį kartą noriu aptarti kelias dažnas klaidas, kurias daro žmonės, manantys, kad maitinasi sveikai, skelbia mindbodygreen.com
Maisto produktai, kurie geriausiai išvalys žarnyną  (10)
2014 m. spalio 21 d. 10:08
Deja, mūsų visuomenė gyvena pagal taisykles, kurios ne visiškai atitinka idealios mitybos, idealiai tinkančios mūsų virškinimo sistemai, modelį.
Mamos patirtis pas gydytojus: išėjus pro duris norėjosi verkti  (247)
2014 m. spalio 21 d. 09:26
Istorija lyg ir niekuo neypatinga. Esame kauniečių šeima, šeštadienį viešėję Pasvalyje. Ten mums nutiko šiokia tokia nelaimė – keturmetis sūnus paslydęs nukrito ir susižalojo ausį.
Ebolos karštlige sirgusi norvegė išgydyta  (13)
2014 m. spalio 21 d. 09:25
Norvegė, kuri Siera Leonėje dirbdama organizacijai „Gydytojai be sienų“ užsikrėtė Ebolos virusu, buvo išgydyta ir pirmadienį išrašyta iš ligoninės izoliatoriaus.