sveikata

sveikata

Sveikata - gyvojo organizmo būsena, kai jis pats ir visi jo organai pilnai atlieka savo funkcijas, nėra ligų ar negalių. Pasaulio sveikatos organizacijos apibrėžimas: „Sveikata – tai fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė, o ne tik ligos ar negalios nebuvimas.“ Balandžio 7-ąją švenčiama Pasaulinė sveikatos diena.

Prieskonių karalystė - naujas kelias į vyrų ir moterų širdis
2015 m. balandžio 28 d. 00:15
Jei gamindama mėsą, beriate juodųjų pipirų ir druskos, jei salotas gardinate majonezu, o iš arbatų ir kavų žinote tik vieną kitą rūšį, norime jus pakviesti atverti duris į naują kvapų, skonių ir spalvų pasaulį.
Kaip ir kur gydyti karpas, kad netektų kentėti baisaus skausmo  (3)
2015 m. balandžio 28 d. 00:00
Karpos – virusų sukeliama infekcija, kuri pasireiškia odos ląstelių išaugomis ir gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje. Nors karpos dažniausiai nėra skausmingos ar pavojingos, atsiradusios gerai matomoje vietoje, pavyzdžiui, ant rankų, gadina estetinį vaizdą, sukelia diskomfortą, tad žmogus nori jų kuo greičiau atsikratyti. Laimei, ne tik gamta, bet ir šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti įvairių karpų gydymo būdų.
Putli, bet seksuali: kaip lovoje pamiršti savo kompleksus  (94)
2015 m. balandžio 27 d. 23:00
Ką daryti, jeigu jūs jaučiatės pernelyg stora, kad galėtumėte būti patrauklia? Pirmiau reikia keisti ne skaičių svarstyklėse, o minčių pobūdį, įsitikinusi psichoterapeutė, poros santykius veikiančių kultūrinių ir socialinių stereotipų ekspertė Esther Perel.
Psichologė rado priežastį, kodėl nepasitikima statybininkais  (2)
2015 m. balandžio 27 d. 18:42
Nors iš pirmo žvilgsnio daugiabučių atnaujinimas – gana siaura tema, vis dėlto senos statybos namų modernizacija sulaukia didelio dėmesio ne tik iš galvojančiųjų apie savo būsto atnaujinimą, bet ir iš platesnės visuomenės. Apie tai, kaip daugiabučių modernizacija susijusi su asmenine atsakomybe už savo turtą bei mus supančią aplinką, bei kokios tikrosios su modernizacija susijusių baimių šaknys, pokalbis su Mykolo Romerio universiteto docente, Psichologinės gerovės tyrimų laboratorijos vadove dr. Aiste Diržyte.
Mama: išsirinkti vaiką – keistas ir sunkus momentas  (29)
2015 m. balandžio 27 d. 17:25
„Niekada nesigailėjau, kad į savo šeimą priėmėme vaiką iš vaikų namų. Jis visada buvo švelnesnis ir rūpestingesnis už mano biologinius vaikus“, – sako vilnietė. Savo vardo ji nenorėjo atskleisti, bet sutiko pasidalyti savo šeimos istorija.
„Istorijos detektyvai“: lietuvius sužalojo žemdirbystė?  (6)
2015 m. balandžio 27 d. 15:21
Ar vaikščiojo dinozaurai Lietuvos žeme? Ar buvo medžiojami mamutai? Ar buvo kanibalizmas prieš šešis tūkstančius metų?
Blogėja Rusijoje kalinamos N. Savčenko sveikata  (17)
2015 m. balandžio 27 d. 14:42
Rusijos žmogaus teisių aktyvistas Michailas Fedotovas pirmadienį pranešė, kad Maskvoje kalinamos Ukrainos karo lakūnės Nadeždos Savčenko, neseniai vėl atnaujinusios bado streiką, sveikata kelia susirūpinimą.
Po studijų Anglijoje į Lietuvą grįžęs jaunuolis: gavau svajonių darbą  (56)
2015 m. balandžio 27 d. 14:00
Kreipiausi į Aivarą kaip į sėkmingai sugrįžusį studentą iš svetur, galėsiantį papasakoti apie iššūkius ir kovą su savimi, kai tenka rinktis – Tėvynė ar užsienis? Rašydama galvojau, kad tokių kaip Aivaras nedaug (ir vis dar manau taip pat), tačiau Aivaras mane tikino, kad sėkmingai grįžusių studentų iš svetur ir gavusių gerus darbus Lietuvoje yra ne tiek jau ir mažai.
Kaip vyrui atsikratyti gėdingo alaus pilvo: pratimai ir mityba  (92)
2015 m. balandžio 27 d. 13:15
Apie gražią ir liekną figūrą svajoja ne tik moterys. Probleminių zonų turi ir vyrai. Dažniausiai jie nerimauja dėl raumenų masės ir „alaus pilvo“.
Trakų rajone įvyko pirmos Nacionalinės ištvermės jojimo varžybos
2015 m. balandžio 27 d. 12:07
Trakų rajone, Jovariškių kaime, įvyko pirmos Nacionalinės ištvermės jojimo varžybos - „Naujadvario žirgų“ taurei laimėti. Į varžybas sugužėję dalyviai iš Rietavo, Šiaulių, Utenos, Varėnos ir pačių Trakų varžėsi 12, 23, 53 ir 83 km distancijose. Pagrindinis prizas, gražuolė „Vytauto kaimo“ taurė atiteko Ugnei Mateikaitei su arabų veislės žirgu Vakumu.
Dešimtys tūkstančių žmonių desperatiškai laukia pagalbos: tai košmaras  (18)
2015 m. balandžio 27 d. 10:41
Dešimtiss tūkstančių nepaliečių baimė suvarė į šimtus palapinių. Pirmadienį, praėjus dviem dienoms po drebėjimo, pareikalavusio daugiau kaip 4000 žmonių gyvybių, gyvieji desperatiškai laukia pagalbos. Tarptautinės gelbėtojų komandos su treniruotais šunimis tebeieško griuvėsiuose išsigelbėjusiųjų.
Priklausomybė alkoholiui 42 mano gyvenimo metus pavertė siaubu  (7)
2015 m. balandžio 27 d. 10:20
„Pradėjau gerti būdamas 10 metų. Pas tėvus ateidavo svečiai, matydavau, kaip jie linksminasi, geria, dainuoja, šoka. Tada galvojau, kad jeigu žmonės išgėrę yra linksmi ir geri – vadinasi alkoholis yra gerai. Kartu su trimis broliais ir seserimi galėjome daryti ką norėjome, jautėmės laisvi ir nekontroliuojami. Norėjome pasijusti suaugusiais ir elgtis taip, kaip daro mūsų tėvai“, – savo istoriją pasakoja didesnę gyvenimo dalį kalėjime praleidęs 54 m. Pavelas.
Lietuvos darbuotojų realybė: priklausomi nuo darbdavių ir nesiginantys (papildyta)  (52)
2015 m. balandžio 27 d. 10:11
„Sodros“ duomenimis daugiausiai – apie 70 proc. – visų darbo santykių nutrūko darbuotojo pareiškimu. Pernai tokiu būdu nutraukta 391 tūkst. sutarčių. Problema yra ta, kad po šiuo skaičiumi slepiasi liūdna tiesa: galima padaryti prielaidą, kad bent pusė iš tų 70 proc. darbuotojų nutraukė darbo sutartis tik formaliai savo noru, nes iš tikrųjų darbuotojai jautė spaudimą, buvo verčiami nutraukti darbo santykius savo iniciatyva.
Infarktas Anglijos karalienei vos nesibaigė mirtimi  (49)
2015 m. balandžio 27 d. 10:07
Niekam ne paslaptis, kad Anglijos karalienės Elžbietos II sveikata jau kelerius metus nėra labai gera, tačiau neseniai pasirodė pranešimas, kad neseniai ji patyrė infarktą, kuris jai vos nekainavo gyvybės, skelbia celebdirtylaundry.com.
Kodėl verta pradėti bėgioti
2015 m. balandžio 27 d. 10:00
Kiekvienais metais bėgikų gretos gausėja, atšilus orams ši sporto rūšis tampa viena populiariausių. Puiku, kad renkamės aktyvų gyvenimo būdą, daugiau dėmesio skiriame gerai savijautai, sveikatai ir rūpinamės savo kūnu. Pradėti bėgioti – niekada nevėlu, startuoti gali ir šiandien, tereikia pasidomėti teisinga bėgimo technika ir, žinoma, įsigyti bėgimui pritaikytą sportinę aprangą, o svarbiausia – tinkamą avalynę.
Ligos, būdingos tam tikriems Zodiako ženklams  (18)
2015 m. balandžio 27 d. 09:50
Kadaise girdėjau tokį posakį, kad visuose rimtuose dalykuose turi būti šiek tiek magijos. Nesu visiškai tikra, ar horoskopai labiau susiję su magija, ar su komercija, ar su mokslu, dangaus kūnų tyrinėjimu, bet šiandien nusprendžiau pakalbėti apie juos – iš kur jie atsirado, kodėl žmonės jais tiki ir kokius pastebėjimus, susijusius su kiekvieno Zodiako ženklo sveikata , gali įvardinti mokslininkai.
Horoskopas savaitei: galimi netikėtumai, kurie išmuš iš pusiausvyros
2015 m. balandžio 27 d. 00:12
Darbo savaitės pradžia bus palanki daugeliui - pavyks priimti sprendimus ir taip užbaigti senus reikalus.
Japonai tvirtina: vandens terapija padės „nuplauti“ ligą  (43)
2015 m. balandžio 26 d. 21:47
Ar žinote, kad išgerdami bent po stiklinę vandens kiekvieną rytą, galite žymiai pagerinti savijautą ir sveikatos būklę? Ši vandens terapija, kitaip dar vadinama „ankstaus ryto vandens gydymu“ atkeliavo iš senovės Indijos. Kita vertus, vandens terapija dažnai suvokiama ir kaip paprasčiausios vandens procedūros ar fiziniai pratimai vandenyje, kas taip pat teigiamai veikia organizmą.
Sunkiausi pasaulio žmonės: kaip gyventi sveriant 640 kg?  (19)
2015 m. balandžio 26 d. 12:09
Pastaruoju metu žiniasklaida pateikia išties nemažai informacijos apie sveiką mitybą, riebalus veiksmingai tirpdančius sporto pratimus, galų galiausiai – spausdinamos stulbinamai sulieknėjusių žmonių sėkmės paslaptys. Šiame straipsnyje – visai kitokių žmonių istorijos. Tų, kurie pasaulyje vadinami sunkiausiais ir, palyginimui, svėrė tiek, kiek ant vienų svarstyklių sustatytos dešimt lieknų merginų...
10 patarimų, kaip gydyti šlapimo pūslės uždegimą  (40)
2015 m. balandžio 26 d. 09:55
Šlapimo pūslės uždegimą, dar vadinamą cistitu, sukelia įvairios kilmės bakterijos, kurios į žmogaus organizmą patenka nusilpus imunitetui. Ši liga dažniausiai kamuoja moteris – daugiau nei 30 % dailiosios lyties atstovių bent kartą yra sirgusios šlapimo pūslės uždegimu.
Horoskopas savaitei (balandžio 27 - gegužės 3 d.)  (6)
2015 m. balandžio 26 d. 00:00
Sužinokite, kokia laukia kita savaitė ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Tik suaugusiems: sadomazochistinė meilė Vilniuje – kaip iš filmo apie pilkuosius atspalvius  (146)
2015 m. balandžio 25 d. 22:33
Tai, kas dėjosi viename sostinės Senamiestyje esančiame bute, labai primena vaizdus iš prieštaringai vertinamo filmo „ Penkiasdešimt pilkųjų atspalvių “ – vyras, tenkindamas savo ir žmonos seksualinę aistrą, ją plakė diržu, o į krūtis segė skalbinių segtukus.
Tikra akistata su vampyrais: įvaizdis kaip diena ir naktis skiriasi nuo realybės  (129)
2015 m. balandžio 25 d. 21:39
Vampyrai gyvena kartu su mumis. Ir jie tikrai nėra tokie, kokius mums vaizduoja siaubo filmai – įvaizdis kaip diena ir naktis skiriasi nuo realybės. Su vampyrais susidūrę žmonės teigia, kad būtent taip ir yra, skelbia theconversation.com.
Reidas pajūryje: nustebo ir girtas vairuotojas, ir jo kišenes apžiūrėjusi pareigūnė  (93)
2015 m. balandžio 25 d. 17:47
Šeštadienį sezoną atidarė Klaipėdos kelių policijos motociklininkai, susiruošę į tradicinį prevencinį reidą po miestą ir aplinkinius rajonus.
Ringauduose po žiaurios avarijos žmonės atpažino garsaus krepšininko žmoną  (133)
2015 m. balandžio 25 d. 15:00
Sankryžoje ties Ringaudais ir Akademija (Kauno rajonas) įvyko didelė avarija. Keturi automobiliai sudaužyti, prireikė ir medikų pagalbos. Pranešta, kad nukentėjo avarijos kaltininkas ir kitame automobilyje buvusi devynmetė. Spėjama, kad nelaimė įvyko dėl vieno vairuotojo sveikatos sutrikimų. Atvykusiems pareigūnams avarijos dalyviai sakė, kad į šią avariją pateko ir žinomo krepšininko šeima.
Teisininko komentaras. Didesnes gyvenimo užsienyje išlaidas turi prisiimti su vaiku išvykęs tėvas  (22)
2015 m. balandžio 25 d. 15:00
Lietuvos teismams vis daugiau tenka nagrinėti šeimos teisinių ginčų, kurie kyla dėl vaikų tarp tėvų, gyvenančių skirtingose valstybėse. Tai lemia Lietuvos žmonių migracija ir su tuo susijęs šeimos gyvenimas.
G. Azguridienė. Rafinuoti produktai: kas jie tokie?  (25)
2015 m. balandžio 25 d. 11:19
Vienas populiariausių šiuolaikinio maisto paruošimo būdų yra rafinavimas. Iš dalies tai konservavimo būdas – pašalini iš produkto tai, kas greitai genda, ir gali sau patogiai laikyti.
Viršūnę pasiekė darydamas tai, ką pasaulyje moka vienetai  (37)
2015 m. balandžio 25 d. 09:56
Kai Gediminas Pavlovičius cirko arenoje demonstruoja triukus, salė nuščiūva, o paskui iš įtampos ima aikčioti. Lietuviui pavyko pasiekti karjeros cirke viršūnę: cirko ekvilibristas dirbo garsiajame „Cirque de Soleil“, o dabar su įvairiomis trupėmis gastroliuoja po pasaulį.
V. Lenino automobiliai: istorijos apie apšaudymus, pagrobimus ir išgelbėtą gyvybę  (43)
2015 m. balandžio 25 d. 08:53
Brangusis „Rolls-Royce Silver Ghost“, retieji „Turcat-Mery“ ir „Delaunay-Belleville 45“ ir netgi vienintelės pasaulyje „Rolls-Royce“ autorogės – visi šie automobiliai stovėjo bolševikų vado Vladimiro Lenino garaže. Priklausyti Vladimirui Iljičiui nebuvo saldu – transporto priemonės dažnai būdavo apšaudomos per pasikėsinimus, o kai kurias iš jų pavogdavo banditai.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595