svaigsta galva

Organizmo siunčiami signalai: kada už vairo geriau nesėsti  (15)
2015 m. rugsėjo 9 d. 22:20
Ar kada nors susimąstėte, kad vos pasibaigus įtemptam pokalbiui su viršininku už vairo sėsti nederėtų? Tai tik viena iš nedaugelio aplinkybių, kada reikėtų vengti vairuoti. Medikai pataria neignoruoti organizmo siunčiamų ženklų ir gerai įvertinti situaciją prieš leidžiantis į kelionę namo ar pas kitame mieste gyvenančius giminaičius.
Simptomai, kurių negalima ignoruoti nėštumo metu
2015 m. rugsėjo 7 d. 00:00
Merginoms, kurios laukiasi pirmą kartą, bet kokia nėštumo būsena yra nauja, nepatirta ir kelianti klausimų, ar taip turi būti. Dažnais atvejais moterys konsultuojasi su draugėmis, diskutuoja apie savo simptomus forumuose, socialiniuose tinkluose ir, be abejo, sulaukia daug patarimų. Deja, ne visada teisingų.
Kaip saugiai ir gražiai įdegti? Interviu su dermatologe  (5)
2015 m. liepos 29 d. 00:00
Mūsų šalyje vasara tokia trumpa, kad atėjus saulėtoms dienoms skubame įdegti, gražiai paruduoti. Deja, tai pavyksta ne visada. Ir nors dauguma saulės vonių mėgėjų tikrai yra girdėję apie būtinus apsaugos būdus nuo saulės, dažnai nežino, kada ir kaip juos tinkamai naudoti.
Eksperimentas: kaip aš laikiausi populiariosios sulčių dietos ir kodėl to nebekartosiu  (24)
2015 m. liepos 9 d. 00:00
Pasaulyje vis labiau populiarėjanti sulčių dietos mada pasiekė ir Lietuvą. Spaudoje netrūksta puikių atsiliepimų apie jos teigiamą poveikį, tik visi jie šiek tiek kvepia reklama. Žurnalistė ryžtasi savo kailiu išbandyti, kaip tai veikia ir ką duoda.
Žaibiškai svorį tirpdanti sulčių dieta: viskas, ką turi žinoti  (7)
2015 m. birželio 17 d. 12:28
Blake Lively, Beyonce, Sofia Vergara ir dar pulkas garsenybių liaupsina detoksikacinę sulčių dietą už naudą sveikatai ir teigiamą poveikį figūrai. Nejau pagaliau rasta panacėja?
I. Žukienė: trys santuokos, trys skirtingos kaip juoda ir balta istorijos  (217)
2015 m. birželio 17 d. 00:00
Interjero dizainerei Irmai Žukienei (64 m.) likimas padovanojo išskirtinį gyvenimą, patirčių, vertų talentingo kūrėjo plunksnos. Bangos, nepelnytai čaižiusios dugno smiltimis ir kėlusios ant svaigių laimės keterų...
Žymių lietuvaičių bučiavimosi pamokos  (2)
2015 m. birželio 3 d. 09:48
Nenuostabu, kad vos pagalvojus apie bučinius, apima daug jausmų. Prisiminimai veja vienas kitą, nuo kuklaus pirmojo bučinio, vėlesnių romantiškų iki galvas apsukančių aistringų. Kiekvienas turime ir karčios, ir saldžios bučiavimosi patirties, o ką apie bučinius galėtų papasakoti Lietuvos pramogų pasaulio veidai?
Pavasario spintos favoritai: ką tikrai verta įsigyti ir kodėl?  (2)
2015 m. gegužės 1 d. 00:00
Turbūt visos padarėte spintos reviziją ir į dienos šviesą ištraukėte pavasarinius drabužius. Atrinkote, kas tinka, ką nešiosite ir šiemet, bet... iki visiškos atsinaujinimo laimės trūksta vieno kito madingo daikto. Atrinkome jums tuos, į kuriuos verta atkreipti dėmesį ir iš kurių turėsite maksimalios naudos – jie ne tik atitinka naujausias mados užgaidas.
Atidaroma fotografo ir dizainerio M. Morkevičiaus fotografijų paroda „Vertigo“  (1)
2015 m. balandžio 29 d. 16:07
Galerija OSLO NAMAI – MENO ERDVĖ – tęsia atradimų ciklą ir pristato fotografo ir dizainerio Mariaus Morkevičiaus fotografijų parodą „Vertigo“.
Galerijoje „Oslo namai“ atidaroma dizainerio M. Morkevičiaus fotografijų paroda „Vertigo“  (2)
2015 m. balandžio 29 d. 15:31
Vertigo - tai tokia žmogaus būsena, kai svaigsta galva, vaizdai sukasi lyg karuselėje, ratu pagal ar prieš laikrodžio rodyklę.
Tinkamiausias laikas pasirūpinti kontracepcija – pavasaris
2015 m. balandžio 7 d. 09:01
Šiuolaikinė moteris savarankiškai planuoja savo karjerą, laisvalaikį ar šeimos pagausėjimą. Ilgalaikės kontracepcijos priemonės ne tik padeda moterims kontroliuoti vaisingumą, tačiau gali išspręsti ir varginančias skausmingų ar gausių mėnesinių problemas.
Japoniška 13 dienų dieta - minus 12 kg. MENIU ir atsiliepimai  (27)
2015 m. kovo 31 d. 00:13
Laikytis dietos nebadaujant?! Ir kas gi tokia nesusigundytų?! Juk pačios mėgstamiausios ir populiariausios paprastai turi atitikti 2 svarbiausius kriterijus – kad valgyti būtų galima daug, o svoris vis tiek kristų greitai. Sužinokite, ar ši japoniška dieta būtent tokia.
A. Juknevičius prisipažįsta - į Dakarą norėtų grįžti kaip turistas  (2)
2015 m. vasario 10 d. 09:12
Mieguistumas ir galvos skausmas pakilus į 5 km aukštį, visur besiskverbiančios „feš feš“ smėlio dulkės, netikėtai didžiulės vandens srovės užlietas kelias, liūtys – su tokiais gamtos siurprizais teko susidurti šių metų Dakaro ralio lenktyninių dalyviams.
A. Juknevičius: į Dakaro ralyje pravažiuotas vietas norėčiau grįžti kaip turistas
2015 m. vasario 6 d. 12:51
Mieguistumas ir galvos skausmas pakilus į 5 km aukštį, visur besiskverbiančios „feš feš“ smėlio dulkės, netikėtai didžiulės vandens srovės užlietas kelias, liūtys – su tokiais gamtos siurprizais teko susidurti šių metų Dakaro ralio lenktyninių dalyviams. „ Žalvaris Dakar team“ komandos lyderis Antanas Juknevičius sako, kad į Dakarą važiuojama „ne pyragaičių valgyti“, tad gamtos iššūkiai ir jų įtaka komandų rezultatams yra įprasta sunkiausiomis pasaulyje vadinamų lenktynių dalis.
Medikai pasišaipė iš nėščios moters: nori eiti be eilės, užsivilk baltą chalatą  (331)
2015 m. sausio 29 d. 19:56
Penktą mėnesį nėščia moteris teigia vaistinėje susidūrusi su nežmonišku medikų ir darbuotojų elgesiu.
Niekas tavęs nemyli, ir tam yra gera priežastis  (62)
2015 m. sausio 11 d. 16:56
2015 mūsų Viešpaties metais, atrodo, visi jau išmoko nebijoti kompiuterio kaip tamsiosios magijos artefakto. Tačiau įvairiausių su technologijomis susijusių stigmų dar nors vežimu vežk. Lietuviai, pavyzdžiui, labai baidosi pažinčių svetainių.
Nitratai mūsų organizme: ką turime žinoti  (1)
2015 m. sausio 10 d. 00:00
Kiek daržovių reikėtų suvalgyti, kad apsinuodytum jose esančiais nitratais? Kuo pavojingas kūdikiams šulinio vanduo ? Ar valytis organizmą įtarus apsinuodijimą nitratais ? Kaip tai daroma gydymo įstaigose? Atsakymai – šioje „Toksikologo užrašų“ dalyje.
Patys pavojingiausi įnamiai: kokias grėsmes kelia, kaip jų atsikratyti  (6)
2015 m. sausio 5 d. 06:47
Kenkėjai tikrai nelaukiami svečiai namuose. Tarakonai ne tik atgraso nemalonia išvaizda, bet ir kenkia žmonių sveikatai. Šilumą ir drėgmę mėgstantys parazitai perneša salmoneliozę, dizenteriją, gastroenteritą, šiltinę, o tarakonų išmatos sukelia egzemą ir astmą.
Kur geriausia keliauti Zodiako ženklams 2015 metais  (6)
2014 m. gruodžio 30 d. 11:53
Keliones išmintingiausia planuoti iš anksto – taip galima ne tik sutaupyti pinigų , bet ir išsirinkti patį geriausią maršrutą. Jei neapsisprendžiate, ką norėtumėte pamatyti kitais metais ir kokį poilsį pasirinkti – mėgautis paplūdimio ramybe ar patirti kuo daugiau nuotykiu – perskaitykite, ką rekomenduoja žvaigždės kiekvienam Zodiako ženklu i.
11 veide atsispindinčių sveikatos sutrikimų  (7)
2014 m. gruodžio 19 d. 22:26
Žmogaus veidas puikiai parodo oro sąlygų jam daromą poveikį: jei yra per karšta, jis prakaituoja, jei per šalta – „bėga“ nosis.
Kas yra geriausias palydovas patiriant stresą
2014 m. gruodžio 12 d. 00:10
Šis mineralas – vienas reikalingiausių žmogaus organizmui, kurio pritrūkus sutrinka kitų mikroelementų apykaita organizme, nusilpsta žmogaus nervai ir raumenys.
Sužinok, koks automobilis tau tinka pagal Zodiako ženklą  (2)
2014 m. gruodžio 5 d. 00:00
Kokie kriterijai svarbiausi, renkantis automobilį? Gražus, patikimas, patogus ir kad energiškai prie mūsų „liptų“.
Niujorke dirbę raseiniškiai: kaimynai-narkotikų prekeiviai - mažiausias iš nuotykių čia  (6)
2014 m. lapkričio 27 d. 09:45
Tau svaigsta galva nuo pastatų didybės, šviesų gausybės, žmonių masiškumo, tautų ir rasių įvairovės, nesuvokiamo skubėjimo. Gyveni juodaodžių kvartale, tavo kaimynai – narkotikų prekeiviai. Po sunkios darbo dienos tu mėgaujiesi „Jankių“ rungtynėmis kartu su dar 50 tūkstančių žiūrovų. Tu – Niujorke!
Sekso simboliu praminta šnipė liaupsina V. Putino kariuomenę: net galva svaigsta  (114)
2014 m. lapkričio 25 d. 11:56
Raudonplaukė buvusi Rusijos slaptoji agentė, net ketverius metus kartu su dar aštuoniais agentais dirbusi Amerikoje, Anna Chapman šiuo metu aktyviai prisideda prie Rusijos propagandinio karo.
Energiją taupančios lemputės: naudinga ar žalinga?  (32)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:01
Nuo 2013 m. pagal ES direktyvas Lietuvoje nebeprekiaujama kaitrinėmis lemputėmis, todėl jos vis rečiau apšviečia šalies gyventojų būstus. Vieni tokiu sprendimu džiaugiasi ir ploja rankomis, kad pagaliau saugoma gamta, kiti rauko kaktą ir niurzga, kad už tai sumokėsime savo sveikata. Kurie teisūs? Metas išsiaiškinti pagrindinius energiją taupančių lempučių privalumus ir trūkumus.
Apie ką perspėja nuolatinis nuovargis?  (2)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:01
Dažnas iš mūsų nesusimąstome, koks gyvybiškai svarbus elementas yra magnis . Šis mineralas – vienas reikalingiausių žmogaus organizmui, kurio pritrūkus sutrinka kitų mikroelementų apykaita organizme, nusilpsta žmogaus nervai ir raumenys. Trūkstant magnio, raumenų sistema iš smegenų negauna signalų nusiraminti ir atsipalaiduoti, dėl to pasireiškia įtampa, nemiga, depresija. Žmonės, kuriems trūksta šio elemento, net ir būdami pailsėję, išsimiegoję, jaučiasi pavargę, juos kamuoja raumenų traukuliai.
Klausk vaistininkės: kaip prižiūrėti odą ir plaukus menopauzės metu?  (1)
2014 m. lapkričio 13 d. 12:35
„Man 48-eri, jau yra pirmieji požymiai menopauzės, todėl oda tapo sausa. Nors ir anksčiau ji ne drėgnesnė buvo. O gal mano odai taip pat reikalingas drėkinimas tik ar tai būtų geriau kremai ar papildai? Tačiau kalbant apie mano plaukus, jie visada buvo sausi, slenkantys ir pasišiaušę. Šiuo metu labai susidomėjau, o jau ir naudoti pradėjau plaukams skirtas priemones su kerotinu. Šampūnas, kaukė, balzamas. Nors tai nepigus reikalas, labai tikiuosi, kad jis man pagelbės“,- rašo skaitytoja.
Ar žinojote? Šalutinis vaistų poveikis  (39)
2014 m. lapkričio 10 d. 06:30
Vaistų gamintojai kasmet susižeria protu nesuvokiamą pelną, nepaisant to, kad apie šalutinį vaistų poveikį kalbama vis daugiau, medikai prabyla nenutylėdami tiesos. Silpnos sveikatos žmonės nuolatos mina kelią iki artimiausios vaistinės ir perka įvairių medikamentų, kurie greičiausiai net nėra būtini. „O jeigu naktį pasidarys bloga? Gal prireiks?“ – mąsto jie.
Didelis ir mažas kraujo spaudimas: ką svarbu žinoti
2014 m. spalio 22 d. 11:25
Padidėjęs arba pernelyg mažas kraujo spaudimas - nereta nėščiųjų problema. Nepamirškite to aptarti savo vizito pas gydytoją metu, na, o mes pateikiame svarbiausiąją informaciją apie kraujo spaudimą.