svaigsta galva

Specialistai pataria: kaip padėti sau darbe  (1)
2014 m. balandžio 4 d. 09:38
Dažnas lietuvis teigia besidomįs sveika gyvensena ir mityba, tačiau iš tiesų, vis dar retas susimąsto apie realią būtinybę mankštintis, rūpintis tuo, ką valgo, ne tik laisvalaikiu, bet ir darbe. O juk judėjimas, subalansuota mityba, psichologinė būsena – būtini, kad jaustumėmės žvalūs, energingi ir dirbtume su didesniu malonumu.
Magnio suvartojimo kiekis sumažėjo dvigubai: siaubingai trikdome nervų sistemos pusiausvyrą  (31)
2014 m. kovo 28 d. 15:42
Gydytoja Jurgita Knašienė neslepia nusivylimo šiuolaikine mityba. Jos teigimu, dėl pasikeitusių maisto ruošimo būdų magnio nebeturi 77 proc. kasdien suvartojamų maisto produktų, tad nėra ko stebėtis, kad trikdoma nervų sistemos pusiausvyra.
Kaip nugalėti atsiskaitymų baimę?  (1)
2014 m. kovo 26 d. 15:16
Šį jausmą yra patyrę visi, bent kartą gyvenime laikę svarbų egzaminą : širdis plaka, ima nerimas, dreba rankos, o galvoje - nežinomybė. Taip, galvoje turime stresą keliančią atsiskaitymų baimę.
Tyrimas atskleidė, kaip lietuviai didina darbingumą  (2)
2014 m. kovo 24 d. 08:45
Dirbti efektyviai ir sėkmingai svarbu ir darbuotojams, ir darbdaviams. Tačiau net geriausiam darbuotojui bent retkarčiais tenka kovoti su snauduliu ir dėmesio išsiblaškymu. 33 proc. dirbančių lietuvių apimti snaudulio jį malšina kava ir energiniais gėrimais, 25 proc. prasiblaškyti bando kalbindami kolegas, 13 proc. – naršydami socialiniuose tinkluose, dešimtadalis – užkandžiaudami. Tokius duomenis atskleidė kovo pradžioje rinkos tyrimų bendrovės „Norstat“ atlikta 1GO Lietuvos darbuotojų apklausa.
Žūtbūtinė kova: Londono medikai nurašė, darbas Lietuvos provincijoje atgaivino  (109)
2014 m. vasario 26 d. 09:57
Karolio Latako kova už darbo vietą – žūtbūtinė. Dirbti pradėjo būdamas keturiolikos. Eidamas dvidešimtuosius išvyko į Jungtinę Karalystę.
Padėkite, vėl skauda galvą  (45)
2014 m. vasario 18 d. 21:45
Galvos skausmas – dažniausias iš visų skausmų. Jis vargina įvairaus amžiaus žmones, atsiranda bet kuriuo paros metu, gali trukti nuo keliolikos minučių iki kelių dienų, o kartais jaučiamas kasdien daugelį metų. Galvos skausmai gali įspėti apie rimtas ligas, dėl kurių reikia skubiai kreiptis į gydytojus.
„Halls Winter Rally“ traumos tyko dar neišlipus iš lovos  (3)
2014 m. sausio 24 d. 17:12
Žinoma, kad automobilių sportas lenktynininkams grasina kaulų lūžiais, smegenų sutrenkimais ir rimtomis traumomis. Visgi, lenktynininkui Dainiui Matijošaičiui net nereikėjo sėsti prie automobilio vairo, kad prieš Utenos „Halls Winter Rally“ patirtų traumą. Kuriozinė situacija lenktynininkui nutiko vos išlipus iš lovos ir gerokai apsunkino dviejų dienų varžybas, dar joms neprasidėjus.
Antsvoris - jau ir mažųjų bėda  (16)
2014 m. sausio 14 d. 10:18
Mano sūnus, nors jam dar tik 5-eri, turi antsvorio. Augdamas su močiute jis įprato prie įvairiausių bandelių, kokakolos. Mėginau priversti laikytis dietos, tačiau kaip tokiam mažam paaiškinsi? Kaip padėti vaikui atsikratyti svorio? Akvilė
Ką reikia žinoti apie prieširdžių virpėjimą?  (6)
2013 m. lapkričio 24 d. 00:20
Prieširdžių virpėjimas – tai dažniausiai nustatomas širdies ritmo sutrikimas. Daugiau kaip 6 milijonai žmonių Europoje serga prieširdžių virpėjimu.
Gudrybės, kaip prisivilioti meilę  (245)
2013 m. lapkričio 5 d. 10:24
Amerikiečių rašytojas Teodoras Geizelis kartą pasakė: „Kai įsimylite, kankina nemiga, nes realybė pagaliau tampa geresnė už sapnus“. Skamba viliojančiai, deja, kartais prisišaukti šį nuostabų skrajoti padebesiais priverčiantį jausmą nėra taip paprasta. Taigi kaip prisivilioti meilę?
Kaip gyventi, kai baigiasi jausmai?  (294)
2013 m. spalio 29 d. 00:00
Ne, mes tikrai niekada netapsime tokiais, kaip ta pora – sėdi kartu restorane ir neturi ką vienas kitam pasakyti! Tačiau vieną dieną nutinka būtent taip... Jums irgi pasidaro nuobodu dviese. Kas tai – laikinas štilis ar požymis, jog santuoka eina į pabaigą?
Pervargote? Kokie simptomai kelia nerimą ir kaip sau pagelbėti  (5)
2013 m. spalio 19 d. 06:00
Dar vakar galėjai kalnus nuversti, o šiandien norisi kaip sraigei sulįsti į savo kiautą ir pasislėpti tankmėje, kad niekas nejudintų ir nematytų? Tokia būsena pažįstama daugeliui. Blogiau, kai ji užsitęsia ir virsta rimta sveikatos problema. Kaip nenualinti savo nervų sistemos ?
Ką daryti su nuolat šąlančiomis rankomis ir kojomis?  (14)
2013 m. spalio 14 d. 22:47
Daugelis moterų skundžiasi dėl nuolat šąlančių rankų ir kojų. Atrodytų, anokia čia bėda. Tačiau iš tiesų tai gali būti labai rimto susirgimo – aterosklerozės – simptomas.
5 valandas vyro daužyta moteris: policijos maldavau atvykti, o jie paskambino vyrui  (896)
2013 m. rugsėjo 17 d. 10:05
Iš pirmo žvilgsnio Gabrielė (vardas pakeistas – DELFI) atrodo kaip bet kuri kita jauna mergina, kuriai gyvenimas tik prasideda.
Kineziterapeutė: 10 patarimų nėščiosioms, norinčioms mankštintis saugiai  (7)
2013 m. rugsėjo 6 d. 00:00
Fiziškai aktyvi būsima mamytė jaučiasi geriau, stiprėja jos organizmas, aktyvėja kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemų veiklos, gerėja vaisiaus medžiagų apykaita. Ką reiktų žinoti besilaukiančiai moteriai, norinčiai mankštintis saugiai?
Neįprasti miokardo infarkto simptomai  (16)
2013 m. rugsėjo 2 d. 06:00
Miokardo infarktas – tai dalies širdies raumens žūtis.
Patarimai bėgikams: kaip išvengti nutrintų vietų ir dehidratacijos?  (23)
2013 m. rugpjūčio 24 d. 08:00
Vasara bėgikų metas – mums atsiveria visos vietos, kurios kitu metu sunkiai prieinamos. Įsivaizduokite, kiek įvairių dalykų yra dešimties ar dvidešimties kilometrų atstumu nuo namų!
Ką reikia žinoti apie pirmąsias mėnesines ir mergaitės tapimą moterimi  (12)
2013 m. liepos 23 d. 14:57
Tėveliai, auginantys dukterį, žino: anksčiau ar vėliau ateis pokyčių amžius. Kaip paprastai ir suprantamai paaiškinti apie tai, kaip skleidžiasi moteriškumas? Konsultuoja mokslų daktarė ginekologė Ingrida Basevičienė.
Sosnovskio barščiai: gražūs, bet mirtinai pavojingi  (29)
2013 m. birželio 30 d. 05:59
Pasak medikų, vasarą jie kasmet teikia pagalbą nukentėjusiesiems nuo Sosnovskio barščių. Kartais žmones tenka net paguldyti į ligoninę. Birželį ir liepą, pasak specialistų, šie augalai patys pavojingiausi. Sužinokite, kaip išnaikinti šią piktžolę ir kokiais augalais, kurie veši jūsų kieme ar sklype taip pat galima apsinuodyti.
Skaitytojo skundas: vasaros karštis dusina kiosko darbuotojus  (16)
2013 m. birželio 26 d. 11:00
Į DELFI kreipėsi skaitytojas, pasipiktinęs, darbo sąlygomis vieno Kaune esančio kiosko darbuotojams. Pasak jo, šiems tenka kęsti vasariškus karščius be kondicionieriaus. Skaitytojo teigimu, pagalbos jiems prisišaukti nepavyksta, o tokiomis sąlygomis darbuotis itin sunku. Tuo metu bendrovės atstovai teigia, darbuotojams suteikta galimybė naudotis mobiliuoju kondicionieriumi.
Tiesa ir mitai apie pykinimą važiuojant automobiliu  (2)
2013 m. birželio 6 d. 16:56
Svaigsta galva, pykina, jūs ar jūsų vaikas tampa baltas it kreida, jaučia silpnumą, jį išpila šaltas prakaitas - tai dažniausi „supimo ligos" požymiai. Iš tiesų tai nėra tikra liga, ir žinant keletą taisyklių, nemalonių pojūčių važiuojant automobiliu galima išvengti.
Tiesa ir mitai apie pykinimą važiuojant automobiliu  (8)
2013 m. birželio 6 d. 12:41
Svaigsta galva, pykina, vaikas tampa baltas it kreida, jaučia silpnumą, jį išpila šaltas prakaitas - tai dažniausi „supimo ligos" požymiai. Iš tiesų tai nėra tikra liga, ir žinant keletą taisyklių, nemalonių pojūčių važiuojant automobiliu galima išvengti.
Kaip laiku atpažinti insultą?  (36)
2013 m. birželio 3 d. 06:00
Kuo anksčiau diagnozuojamas insultas ir pradedamas gydymas, tuo daugiau šansų pacientui pasveikti, teigia medikai.
Minus 10 kg per 13 dienų nebadaujant. Išbandžiusiųjų atsiliepimai  (144)
2013 m. gegužės 28 d. 08:44
Laikytis dietos nebadaujant?! Ir kas gi tokia nesusigundytų?! Juk pačios mėgstamiausios ir populiariausios paprastai turi atitikti 2 svarbiausius kriterijus – kad valgyti būtų galima daug, o svoris vis tiek kristų greitai. Sužinokite, ar ši japoniška dieta būtent tokia.
Vilniuje bet kada gali sprogti pažeista amoniako saugykla  (19)
2013 m. gegužės 23 d. 16:03
Beveik metus Vilniaus pakraštyje apleistame sandėlyje stovi pažeista pavojinga cisterna, kurioje – apie 3 tūkst. litrų amoniako . Po spalį įvykusios nelaimės ugniagesiai gelbėtojai ir aplinkosaugininkai sako vis primenantys savivaldybei apie būtinybę cisterną išmontuoti dėl bet kada gresiančio sprogimo. Tačiau savivaldybės atstovai sako nemanantys, kad reikia skubėti.
Ką tėvai privalo žinoti apie vaikų sveikatos saugą vasaros metu  (2)
2013 m. gegužės 23 d. 13:56
Baigiasi mokslo metai ir ateina ilgai laukta vasara – išsvajotų atostogų metas.
Pavojingiausi vaisiai ir daržovės  (60)
2013 m. gegužės 6 d. 06:00
Ankstyvi, gražiai atrodantys vaisiai prekybos centruose gali turėti nitratų, taigi būti pavojingi sveikatai. DELFI.ee pateikia patarimų, kaip išsirinkti vaisius ir daržoves be nitratų.
Pirmieji nėštumo požymiai  (8)
2013 m. balandžio 30 d. 10:09
Pykinimas, tempimo jausmas apatinėje pilvo dalyje, svaigstanti galva... „Ar aš nėščia?“ – klausia savęs ir aplinkinių tai pajutusi moteris. Šiame straipsnyje pateikiame dažniausius nėštumo požymius. Ar visada jie yra patikimi?
Ar galima vėl įsimylėti savo sutuoktinį?  (245)
2013 m. balandžio 21 d. 10:30
Ar įmanoma iš naujo įsimylėti sutuoktinį, kuriam po kone dešimties gyvenimo kartu metų, jauti tik draugystę, prisirišimą, tačiau jokio adrenalino nebelikę, nors seksas ir puikus.