svaigsta galva

Apie ką perspėja nuolatinis nuovargis?  (2)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:01
Dažnas iš mūsų nesusimąstome, koks gyvybiškai svarbus elementas yra magnis . Šis mineralas – vienas reikalingiausių žmogaus organizmui, kurio pritrūkus sutrinka kitų mikroelementų apykaita organizme, nusilpsta žmogaus nervai ir raumenys. Trūkstant magnio, raumenų sistema iš smegenų negauna signalų nusiraminti ir atsipalaiduoti, dėl to pasireiškia įtampa, nemiga, depresija. Žmonės, kuriems trūksta šio elemento, net ir būdami pailsėję, išsimiegoję, jaučiasi pavargę, juos kamuoja raumenų traukuliai.
Klausk vaistininkės: kaip prižiūrėti odą ir plaukus menopauzės metu?  (1)
2014 m. lapkričio 13 d. 12:35
„Man 48-eri, jau yra pirmieji požymiai menopauzės, todėl oda tapo sausa. Nors ir anksčiau ji ne drėgnesnė buvo. O gal mano odai taip pat reikalingas drėkinimas tik ar tai būtų geriau kremai ar papildai? Tačiau kalbant apie mano plaukus, jie visada buvo sausi, slenkantys ir pasišiaušę. Šiuo metu labai susidomėjau, o jau ir naudoti pradėjau plaukams skirtas priemones su kerotinu. Šampūnas, kaukė, balzamas. Nors tai nepigus reikalas, labai tikiuosi, kad jis man pagelbės“,- rašo skaitytoja.
Ar žinojote? Šalutinis vaistų poveikis  (37)
2014 m. lapkričio 10 d. 06:30
Vaistų gamintojai kasmet susižeria protu nesuvokiamą pelną, nepaisant to, kad apie šalutinį vaistų poveikį kalbama vis daugiau, medikai prabyla nenutylėdami tiesos. Silpnos sveikatos žmonės nuolatos mina kelią iki artimiausios vaistinės ir perka įvairių medikamentų, kurie greičiausiai net nėra būtini. „O jeigu naktį pasidarys bloga? Gal prireiks?“ – mąsto jie.
Didelis ir mažas kraujo spaudimas: ką svarbu žinoti
2014 m. spalio 22 d. 11:25
Padidėjęs arba pernelyg mažas kraujo spaudimas - nereta nėščiųjų problema. Nepamirškite to aptarti savo vizito pas gydytoją metu, na, o mes pateikiame svarbiausiąją informaciją apie kraujo spaudimą.
Jaunystę ir sveikatą saugantys 5 Tibeto pratimai ‒ kaip taisyklingai atlikti?  (51)
2014 m. spalio 5 d. 00:00
Pasak Tibeto vienuolių, reguliariai atliekant Tibeto pratimus galima ne tik sustiprinti ar išsaugoti puikią fizinę būklę, raumenų tonusą, atsikratyti nereikalingų kilogramų, tapti judresniu, bet ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.
Galvos skausmai, svaigimas, galūnių tirpimas. Atsako gyd. neurologas
2014 m. rugsėjo 25 d. 00:12
Vargina galvos skausmai, svaigimas? Tirpsta galūnės? Nerimą kelia kiti neurologiniai sutrikimai?
Kaip atpažinti, kad vaikui gresia depresija?  (1)
2014 m. rugsėjo 20 d. 00:05
Į padidėjusio nerimo reakcijas linkę ir depresijos bruožų turintys vaikai ugdymo įstaigose turėtų sulaukti didesnės atidos ir individualios pagalbos. Pagalba jiems turėtų būti kompleksinė, įtraukiant patį vaiką, jo tėvus ir ugdytojus bei ugdymo įstaigoje dirbančius specialistus.
NASA pasirinko bendroves, padėsiančias atsikratyti priklausomybės nuo Rusijos  (20)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:01
JAV kosmoso agentūra NASA pasirašė pirmus astronautų gabenimo į Tarptautinę kosminę stotį (TKS) kontraktus su privačiomis bendrovėmis. Amerikiečių „kosminio taksi“ paslaugas teiks įmonės „ Boeing “ ir „ SpaceX “.
Svaigsta galva, kankina nuovargis? Tai gali būti labai ankstyvos menopauzės ženklas  (14)
2014 m. rugsėjo 10 d. 15:18
Sarah Andrews jau buvo susitaikiusi su tuo, kad visą laiką prastai jausis.
Kaip atpažinti vaikų depresiją?  (2)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 00:01
Kai matome dėl kažko trumpam nuliūdusį vaiką, suprantame, kad taip, deja, nutinka, kad liūdesys – gyvenimo dalis ir visų žmonių patiriama emocija, kurią ir vaikai augdami turi pažinti. Tačiau kai matome nuolat liūdinčius, mažai besidžiaugiančius vaikus, kyla klausimų, į kuriuos vienareikšmiškai atsakyti nėra lengva:
Nustatytos labiausiai barščiais apaugusios Lietuvos teritorijos  (14)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 10:48
Sosnovskio barščiais užkrėsta beveik 850 hektarų teritorijos, jie labiausiai išplitę Utenos ir Kauno apskrityjse, nustatė Aplinkos ministerija . „Apytikslius skaičius jau turime. Bendras skaičius sudaro beveik 850 hektarų, kuriuos savivaldybės mums nurodė”, - BNS sakė viceministras Linas Jonauskas.
Nustatė, kur labiausiai išplitę Sosnovskio barščiai  (20)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 09:37
Sosnovskio barščiais užkrėsta beveik 850 hektarų, jie labiausiai išplitę Utenos ir Kauno apskrityse, nustatė Aplinkos ministerija .
Net vienas įgėlimas gali būti pavojingas gyvybei  (9)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 16:56
Ilgai besitęsiant karščiams, ypač suaktyvėjo nuodingi ir nenuodingi vabzdžiai, kurie žmogui gali įgelti ar įkąsti.
Viešbučių valdytojos namuose - klasikinis stilius su antikvariato prieskoniu  (5)
2014 m. liepos 30 d. 00:00
Viešbučių valdytojos Cristinos Zucchi namų Komo mieste interjeras – toks elegantiškas ir prabangus, kad net nesitiki, jog jo nuotraukos nepublikuotos jokiame leidinyje.
Sveikatos problemos, kurias išsprendžia deginimasis saulėje  (11)
2014 m. liepos 21 d. 06:58
Vitaminas D – oras, vanduo ir druska, tai mums būtina medžiaga, sako gydytojas endokrinologas Gintautas Kazanavičius.
Emigrantus iš Lietuvos D. Britanijoje kankina orai  (134)
2014 m. liepos 19 d. 09:43
Atėjus vasarai ir vis aukščiau kylant termometrų stulpeliams gydytojų kabinetus užplūsta ligoniai, nesuprantantys, kuo ir kodėl susirgo.
Vienas įkandimas - ir staigi mirtis  (34)
2014 m. liepos 16 d. 09:27
Medikai įtaria, kad nuo širšės įkandimo antradienio vakarą mirė vyras.
Ką šiandien veikia „Mis Lietuva 2013“ R. Mazurevičiūtė?  (8)
2014 m. liepos 2 d. 00:15
Rūta Elžbieta Mazurevičūtė , dabartinė „Mis Lietuva“ , laužo stereotipus. Jauna, ambicinga mergina sugeba save realizuoti įvairiose, atrodo, visiškai nesuderinamose srityse. Rūta kremta teisės mokslus, savanoriauja Krašto apsaugoje, o prieš metus pasipuošė ir „ Mis Lietuvos“ karūna. Panašu, jog to Rūtai negana.
Dieta, padėsianti atsikratyti iki 10 kg per savaitę  (23)
2014 m. liepos 2 d. 00:14
Išbandžiusieji apie šią dietą kalba itin palankiai.
Pratimų kompleksas, skirtas kaklo raumenims patempti  (5)
2014 m. liepos 2 d. 00:10
Susipažinkime su pratimais , padėsiančiais koreguoti kaklo raumenis , jų tonusą bei fiziologinį linkį.
Garsiausios Holivudo stilistės Rachel Zoe patarimai (FOTO)  (5)
2014 m. liepos 2 d. 00:00
Į Holivudo žvaigždžių stiliumi besirūpinančią Rachel Zoe kreipiasi galybė garsenybių: Nicole Richie , Anne Hathaway , Jennifer Lawrence , Sofia Vergara , Jennifer Garner , Mischa Barton, Lindsay Lohan . Ką savo klientėms pataria stiliaus dievaite vadinama Rachel?
Kiaulienos nugarinės suktinukai su šonine ir šparaginėmis pupelėmis  (1)
2014 m. liepos 2 d. 00:00
Kiaulienos nugarinės mėsa idealiai tinka įvairiems suktinukams , kurių prigalvoti galima pačių įvairiausių. Čia vienas iš pasiūlymų Jūsų pietums ar vakarienei.
„Širdžių karalienės“ gimtadienio proga - sarkastiški jos pasisakymai apie rūmus ir jų gyventojus (FOTO)  (9)
2014 m. liepos 1 d. 00:00
Šiandien princesei Dianai būtų sukakę 53 metai.
Svaigsta galva: kodėl tai nutinka ir kaip gydyti?  (11)
2014 m. liepos 1 d. 00:00
Į moters pasakymą „ svaigsta galva“ aplinkiniai dažnai numoja ranka – neva tai nieko rimto. Kaip yra iš tiesų?
Pagalba įgėlus vabzdžiui: laiku nesuteikus pagalbos, nukentėjusįjį gali ištikti mirtis  (3)
2014 m. birželio 27 d. 06:17
Daugeliui žmonių vabzdžių įgėlimai ir įkandimai asocijuojasi tik su nemaloniu jausmu. Vis dėlto jie gali sukelti ne tik vietinę ar toksinę, bet ir sisteminę alerginę reakciją. Laiku nesuteikus pagalbos, nukentėjusįjį gali ištikti mirtis.
Galvos svaigimas – ne vienos ligos simptomas  (9)
2014 m. birželio 22 d. 00:01
Keletą kartų pastebėjau, kad man lyg ir svaigsta galva. Nelabai stipriai, bet eidama nesijaučiau labai stabiliai. Vartoju vaistus nuo spaudimo. Gal čia jie dėl to kalti? Kokios dar priežastys gali sukelti galvos svaigulį? Elena, 55 m.
Kaimo kasdienybė: nuo srutų dvoko svaigsta galva  (33)
2014 m. birželio 3 d. 00:01
Radviliškio rajono Pakalnučių, Žąsaičių, Piktonių, Diktariškių, Verikonių, Kunigiškių ir kitų kaimų žmonės gyvena įsitempę ir neramūs – aplinkui laukus ir pievas kiaulių srutomis intensyviai laisto Šiaulėnų kiaulininkystės kompleksas (tiksliau – danų kapitalo įmonė „Litpirma“).
Augalai, kurių paragavus galima išprotėti ar net numirti  (30)
2014 m. gegužės 25 d. 10:00
Lietuvos miškuose yra daug augalų, kuriuos sumaišius su vaistažolėmis, galima taip apsinuodyti, kad be ligoninės nepavyks išsiversti. O alergišką žmogų nuo augalo kilusi alerginė reakcija gali pražudyti vos per keliolika minučių. Visgi net ir netinkamai panaudojus daržo gėrybes galima rimtai susirgti. Žolininkai perspėja, kad išgėrus bulvių lapų nuoviro galima ir išprotėti.
Saulės bučiniai: pavojingi ar naudingi? Į 10 klausimų atsako medikė
2014 m. gegužės 24 d. 00:00
Po ilgo žiemos sąstingio trokštame kuo daugiau šilumos. Gaudome kiekvieną saulės spindulį, deginamės, valandų valandas praleidžiame lauke. Tačiau visi puikiai žinome – saulės bučiniai gali būti mirtini.