svaigsta galva

A. Juknevičius prisipažįsta - į Dakarą norėtų grįžti kaip turistas  (1)
2015 m. vasario 10 d. 09:12
Mieguistumas ir galvos skausmas pakilus į 5 km aukštį, visur besiskverbiančios „feš feš“ smėlio dulkės, netikėtai didžiulės vandens srovės užlietas kelias, liūtys – su tokiais gamtos siurprizais teko susidurti šių metų Dakaro ralio lenktyninių dalyviams.
A. Juknevičius: į Dakaro ralyje pravažiuotas vietas norėčiau grįžti kaip turistas
2015 m. vasario 6 d. 12:51
Mieguistumas ir galvos skausmas pakilus į 5 km aukštį, visur besiskverbiančios „feš feš“ smėlio dulkės, netikėtai didžiulės vandens srovės užlietas kelias, liūtys – su tokiais gamtos siurprizais teko susidurti šių metų Dakaro ralio lenktyninių dalyviams. „ Žalvaris Dakar team“ komandos lyderis Antanas Juknevičius sako, kad į Dakarą važiuojama „ne pyragaičių valgyti“, tad gamtos iššūkiai ir jų įtaka komandų rezultatams yra įprasta sunkiausiomis pasaulyje vadinamų lenktynių dalis.
Medikai pasišaipė iš nėščios moters: nori eiti be eilės, užsivilk baltą chalatą  (331)
2015 m. sausio 29 d. 19:56
Penktą mėnesį nėščia moteris teigia vaistinėje susidūrusi su nežmonišku medikų ir darbuotojų elgesiu.
Niekas tavęs nemyli, ir tam yra gera priežastis  (62)
2015 m. sausio 11 d. 16:56
2015 mūsų Viešpaties metais, atrodo, visi jau išmoko nebijoti kompiuterio kaip tamsiosios magijos artefakto. Tačiau įvairiausių su technologijomis susijusių stigmų dar nors vežimu vežk. Lietuviai, pavyzdžiui, labai baidosi pažinčių svetainių.
Nitratai mūsų organizme: ką turime žinoti  (1)
2015 m. sausio 10 d. 00:00
Kiek daržovių reikėtų suvalgyti, kad apsinuodytum jose esančiais nitratais? Kuo pavojingas kūdikiams šulinio vanduo ? Ar valytis organizmą įtarus apsinuodijimą nitratais ? Kaip tai daroma gydymo įstaigose? Atsakymai – šioje „Toksikologo užrašų“ dalyje.
Patys pavojingiausi įnamiai: kokias grėsmes kelia, kaip jų atsikratyti  (6)
2015 m. sausio 5 d. 06:47
Kenkėjai tikrai nelaukiami svečiai namuose. Tarakonai ne tik atgraso nemalonia išvaizda, bet ir kenkia žmonių sveikatai. Šilumą ir drėgmę mėgstantys parazitai perneša salmoneliozę, dizenteriją, gastroenteritą, šiltinę, o tarakonų išmatos sukelia egzemą ir astmą.
Kur geriausia keliauti Zodiako ženklams 2015 metais  (6)
2014 m. gruodžio 30 d. 11:53
Keliones išmintingiausia planuoti iš anksto – taip galima ne tik sutaupyti pinigų , bet ir išsirinkti patį geriausią maršrutą. Jei neapsisprendžiate, ką norėtumėte pamatyti kitais metais ir kokį poilsį pasirinkti – mėgautis paplūdimio ramybe ar patirti kuo daugiau nuotykiu – perskaitykite, ką rekomenduoja žvaigždės kiekvienam Zodiako ženklu i.
11 veide atsispindinčių sveikatos sutrikimų  (7)
2014 m. gruodžio 19 d. 22:26
Žmogaus veidas puikiai parodo oro sąlygų jam daromą poveikį: jei yra per karšta, jis prakaituoja, jei per šalta – „bėga“ nosis.
Kas yra geriausias palydovas patiriant stresą
2014 m. gruodžio 12 d. 00:10
Šis mineralas – vienas reikalingiausių žmogaus organizmui, kurio pritrūkus sutrinka kitų mikroelementų apykaita organizme, nusilpsta žmogaus nervai ir raumenys.
Sužinok, koks automobilis tau tinka pagal Zodiako ženklą  (2)
2014 m. gruodžio 5 d. 00:00
Kokie kriterijai svarbiausi, renkantis automobilį? Gražus, patikimas, patogus ir kad energiškai prie mūsų „liptų“.
Niujorke dirbę raseiniškiai: kaimynai-narkotikų prekeiviai - mažiausias iš nuotykių čia  (5)
2014 m. lapkričio 27 d. 09:45
Tau svaigsta galva nuo pastatų didybės, šviesų gausybės, žmonių masiškumo, tautų ir rasių įvairovės, nesuvokiamo skubėjimo. Gyveni juodaodžių kvartale, tavo kaimynai – narkotikų prekeiviai. Po sunkios darbo dienos tu mėgaujiesi „Jankių“ rungtynėmis kartu su dar 50 tūkstančių žiūrovų. Tu – Niujorke!
Sekso simboliu praminta šnipė liaupsina V. Putino kariuomenę: net galva svaigsta  (114)
2014 m. lapkričio 25 d. 11:56
Raudonplaukė buvusi Rusijos slaptoji agentė, net ketverius metus kartu su dar aštuoniais agentais dirbusi Amerikoje, Anna Chapman šiuo metu aktyviai prisideda prie Rusijos propagandinio karo.
Energiją taupančios lemputės: naudinga ar žalinga?  (32)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:01
Nuo 2013 m. pagal ES direktyvas Lietuvoje nebeprekiaujama kaitrinėmis lemputėmis, todėl jos vis rečiau apšviečia šalies gyventojų būstus. Vieni tokiu sprendimu džiaugiasi ir ploja rankomis, kad pagaliau saugoma gamta, kiti rauko kaktą ir niurzga, kad už tai sumokėsime savo sveikata. Kurie teisūs? Metas išsiaiškinti pagrindinius energiją taupančių lempučių privalumus ir trūkumus.
Apie ką perspėja nuolatinis nuovargis?  (2)
2014 m. lapkričio 16 d. 00:01
Dažnas iš mūsų nesusimąstome, koks gyvybiškai svarbus elementas yra magnis . Šis mineralas – vienas reikalingiausių žmogaus organizmui, kurio pritrūkus sutrinka kitų mikroelementų apykaita organizme, nusilpsta žmogaus nervai ir raumenys. Trūkstant magnio, raumenų sistema iš smegenų negauna signalų nusiraminti ir atsipalaiduoti, dėl to pasireiškia įtampa, nemiga, depresija. Žmonės, kuriems trūksta šio elemento, net ir būdami pailsėję, išsimiegoję, jaučiasi pavargę, juos kamuoja raumenų traukuliai.
Klausk vaistininkės: kaip prižiūrėti odą ir plaukus menopauzės metu?  (1)
2014 m. lapkričio 13 d. 12:35
„Man 48-eri, jau yra pirmieji požymiai menopauzės, todėl oda tapo sausa. Nors ir anksčiau ji ne drėgnesnė buvo. O gal mano odai taip pat reikalingas drėkinimas tik ar tai būtų geriau kremai ar papildai? Tačiau kalbant apie mano plaukus, jie visada buvo sausi, slenkantys ir pasišiaušę. Šiuo metu labai susidomėjau, o jau ir naudoti pradėjau plaukams skirtas priemones su kerotinu. Šampūnas, kaukė, balzamas. Nors tai nepigus reikalas, labai tikiuosi, kad jis man pagelbės“,- rašo skaitytoja.
Ar žinojote? Šalutinis vaistų poveikis  (38)
2014 m. lapkričio 10 d. 06:30
Vaistų gamintojai kasmet susižeria protu nesuvokiamą pelną, nepaisant to, kad apie šalutinį vaistų poveikį kalbama vis daugiau, medikai prabyla nenutylėdami tiesos. Silpnos sveikatos žmonės nuolatos mina kelią iki artimiausios vaistinės ir perka įvairių medikamentų, kurie greičiausiai net nėra būtini. „O jeigu naktį pasidarys bloga? Gal prireiks?“ – mąsto jie.
Didelis ir mažas kraujo spaudimas: ką svarbu žinoti
2014 m. spalio 22 d. 11:25
Padidėjęs arba pernelyg mažas kraujo spaudimas - nereta nėščiųjų problema. Nepamirškite to aptarti savo vizito pas gydytoją metu, na, o mes pateikiame svarbiausiąją informaciją apie kraujo spaudimą.
Jaunystę ir sveikatą saugantys 5 Tibeto pratimai ‒ kaip taisyklingai atlikti?  (51)
2014 m. spalio 5 d. 00:00
Pasak Tibeto vienuolių, reguliariai atliekant Tibeto pratimus galima ne tik sustiprinti ar išsaugoti puikią fizinę būklę, raumenų tonusą, atsikratyti nereikalingų kilogramų, tapti judresniu, bet ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą.
Galvos skausmai, svaigimas, galūnių tirpimas. Atsako gyd. neurologas
2014 m. rugsėjo 25 d. 00:12
Vargina galvos skausmai, svaigimas? Tirpsta galūnės? Nerimą kelia kiti neurologiniai sutrikimai?
Kaip atpažinti, kad vaikui gresia depresija?  (1)
2014 m. rugsėjo 20 d. 00:05
Į padidėjusio nerimo reakcijas linkę ir depresijos bruožų turintys vaikai ugdymo įstaigose turėtų sulaukti didesnės atidos ir individualios pagalbos. Pagalba jiems turėtų būti kompleksinė, įtraukiant patį vaiką, jo tėvus ir ugdytojus bei ugdymo įstaigoje dirbančius specialistus.
NASA pasirinko bendroves, padėsiančias atsikratyti priklausomybės nuo Rusijos  (21)
2014 m. rugsėjo 17 d. 10:01
JAV kosmoso agentūra NASA pasirašė pirmus astronautų gabenimo į Tarptautinę kosminę stotį (TKS) kontraktus su privačiomis bendrovėmis. Amerikiečių „kosminio taksi“ paslaugas teiks įmonės „ Boeing “ ir „ SpaceX “.
Svaigsta galva, kankina nuovargis? Tai gali būti labai ankstyvos menopauzės ženklas  (14)
2014 m. rugsėjo 10 d. 15:18
Sarah Andrews jau buvo susitaikiusi su tuo, kad visą laiką prastai jausis.
Kaip atpažinti vaikų depresiją?  (2)
2014 m. rugpjūčio 26 d. 00:01
Kai matome dėl kažko trumpam nuliūdusį vaiką, suprantame, kad taip, deja, nutinka, kad liūdesys – gyvenimo dalis ir visų žmonių patiriama emocija, kurią ir vaikai augdami turi pažinti. Tačiau kai matome nuolat liūdinčius, mažai besidžiaugiančius vaikus, kyla klausimų, į kuriuos vienareikšmiškai atsakyti nėra lengva:
Nustatytos labiausiai barščiais apaugusios Lietuvos teritorijos  (14)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 10:48
Sosnovskio barščiais užkrėsta beveik 850 hektarų teritorijos, jie labiausiai išplitę Utenos ir Kauno apskrityjse, nustatė Aplinkos ministerija . „Apytikslius skaičius jau turime. Bendras skaičius sudaro beveik 850 hektarų, kuriuos savivaldybės mums nurodė”, - BNS sakė viceministras Linas Jonauskas.
Nustatė, kur labiausiai išplitę Sosnovskio barščiai  (20)
2014 m. rugpjūčio 11 d. 09:37
Sosnovskio barščiais užkrėsta beveik 850 hektarų, jie labiausiai išplitę Utenos ir Kauno apskrityse, nustatė Aplinkos ministerija .
Net vienas įgėlimas gali būti pavojingas gyvybei  (9)
2014 m. rugpjūčio 4 d. 16:56
Ilgai besitęsiant karščiams, ypač suaktyvėjo nuodingi ir nenuodingi vabzdžiai, kurie žmogui gali įgelti ar įkąsti.
Viešbučių valdytojos namuose - klasikinis stilius su antikvariato prieskoniu  (7)
2014 m. liepos 30 d. 00:00
Viešbučių valdytojos Cristinos Zucchi namų Komo mieste interjeras – toks elegantiškas ir prabangus, kad net nesitiki, jog jo nuotraukos nepublikuotos jokiame leidinyje.
Sveikatos problemos, kurias išsprendžia deginimasis saulėje  (11)
2014 m. liepos 21 d. 06:58
Vitaminas D – oras, vanduo ir druska, tai mums būtina medžiaga, sako gydytojas endokrinologas Gintautas Kazanavičius.
Emigrantus iš Lietuvos D. Britanijoje kankina orai  (134)
2014 m. liepos 19 d. 09:43
Atėjus vasarai ir vis aukščiau kylant termometrų stulpeliams gydytojų kabinetus užplūsta ligoniai, nesuprantantys, kuo ir kodėl susirgo.