stalo tenisas

Atvirame Italijos jaunių ir jaunučių stalo teniso čempionate lietuviai iškovojo tris medalius  (3)
2015 m. kovo 9 d. 15:50
Italijoje vykusiame jaunių-jaunučių stalo teniso čempionate („ Premier seria“) jaunieji Lietuvos sportininkai Medardas Stankevičius ir Agnius Kačerauskas iškovojo net tris medalius. Puikiai kovoję abu Lietuvos stalo tenisininkai pateko į jaunučių (iki 16 metų) asmeninių varžybų pusfinalį, o M. Stankevičius čia 3:1 nugalėjo graiką Ioannį Sgouropoulą ir pateko į finalą.
Lietuvos stalo teniso čempionate - lengvas E.Stuckytės pasivaikščiojimas finale ir A.Udro triumfas  (3)
2015 m. kovo 1 d. 18:28
Vilniuje pasibaigė tris dienas trukęs 85-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame 32 vyrai ir moterys varžėsi dėl Lietuvos čempiono titulo.
85-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas  (13)
2015 m. vasario 13 d. 15:31
Lietuvos stalo teniso asmeninis čempionatas Vilniuje sporto mokykloje "Tauras".
Geriausių Kauno sportininkų viršūnėje – R. Meilutytė  (4)
2015 m. sausio 26 d. 13:56
Pirmadienį Kauno rotušėje pagerbti geriausi 2014 metų laikinosios sostinės sportininkai. Kaip ir buvo galima tikėtis, geriausia praėjusių metų sportininke tapo plaukikė Rūta Meilutytė .
Kokie sporto būreliai tinkamiausi vaikams pagal jų amžių
2015 m. sausio 21 d. 15:36
Iš sporto užsiėmimų nebus jokios naudos, jeigu vaikas juos lankys per prievartą, tik tėvų stumiamas ir nesistengs atlikdamas vieną ar kitą fizinę užduotį, pastebi specialistai. Svarbu, kad moksleiviai sportuotų tai, kas jiems iš tiesų patinka, tačiau renkantis sporto šaką būtina atkreipti dėmesį ir į vaiko organizmo išsivystymą, jo laikyseną. Netinkama sporto šaka gali lemti, kad sportiniai judesiai bus atliekami netinkamai ir ilgainiui tai gali sukelti sveikatos ir laikysenos sutrikimus.
Sporto užsiėmimai pagal amžių: kas naudingiausia  (13)
2015 m. sausio 21 d. 15:06
Iš sporto užsiėmimų nebus jokios naudos, jeigu vaikas juos lankys per prievartą, tik tėvų stumiamas ir nesistengs atlikdamas vieną ar kitą fizinę užduotį, pastebi specialistai.
Padalino pinigus: plaukimas jau stoja įkandin krepšinio  (48)
2015 m. sausio 16 d. 14:03
Kaip įprasta, šiais metais dosniausiai valstybės finansuojama sporto šaka Lietuvoje bus krepšinis, o į antrą vietą kyla plaukimas. Tai paaiškėjo penktadienį paskelbus, kaip paskirstyta parama sporto federacijoms iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF). Šiemet tai padaryta rekordiškai anksti.
Nuo kada vaikui reikia būrelių: 4 specialistų nuomonės
2014 m. rugsėjo 27 d. 10:56
Kiekviena mūsų nori, kad vaikas iš gyvenimo gautų tai, kas geriausia. Ko gero, todėl nuo pat vaikystės stengiamės lavinti mažylį, užrašome į būrelius, kad ateity jis kuo daugiau pasiektų. Nuo kokio amžiaus ir kokia papildoma veikla tinka vaikui?
Studentiško (apsi)gyvenimo alternatyvos  (31)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 18:00
Bendrabutis , kambario nuoma ar atskiras butas jokia egzotika. Visai kas kita – galimybė apsigyventi tikrame vienuolyne.
Pirmuosius medalius Lietuvai EUSA žaidynėse iškovojo VU stalo tenisininkės  (3)
2014 m. liepos 26 d. 14:48
Roterdame (Olandija) vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse lietuviai iškovojo pirmuosius medalius. Tai padarė bronzą laimėjusi Vilniaus universiteto stalo tenisininkių rinktinė.
Vyšnių festivalis ir kiti šio savaitgalio renginiai
2014 m. liepos 18 d. 09:34
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Lietuviai Europos jaunučių stalo teniso čempionate užėmė 17-ą vietą  (2)
2014 m. liepos 16 d. 10:20
Italijoje vykstančiame Europos jaunių stalo teniso čempionate, kuriame dalyvauja ir Lietuvos jaunių bei jaunučių rinktinės, antradienį baigėsi komandinės varžybos.
Tarptautiniame stalo teniso turnyre – Lietuvos atstovų dominavimas  (3)
2014 m. birželio 17 d. 00:12
Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje savaitgalį vyko 4-as Lietuvos stalo teniso kadetų ir mini kadetų atviras čempionatas, skirtas žaidėjai ir trenerei Bronei Balaišienei (1921-198) atminti. Turnyre, įtrauktame į Europos stalo teniso sąjungos ir Tarptautinės stalo teniso federacijos kalendorių, sulaukta rekordinio dalyvių skaičiaus – 180 sportininkų iš 12 šalių, o lietuvius lydėjo sėkmė.
B. Balaišienė – savamokslė, pakėlusi Lietuvos stalo tenisą į aukštumas  (3)
2014 m. birželio 12 d. 12:41
Birželio 13-15 dienomis Vilniuje, Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje, vyks 4-as Lietuvos stalo teniso kadetų ir mini kadetų atviras čempionatas, skirtas žaidėjai ir trenerei Bronei Balaišienei (1921-1983) atminti. Tradiciniu tapusiame turnyre, kuris įtrauktas į Europos stalo teniso sąjungos ir Tarptautinės stalo teniso federacijos kalendorių, dalyvaus 12 šalių atstovai iš Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Olandijos, Čekijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos bei Lietuvos.
Ką daryti, kad nereikėtų skųstis dėl mažos bedarbio pašalpos?  (13)
2014 m. kovo 20 d. 12:07
Jungtinėse Amerikos Valstijose programinės įrangos kūrėjo profesija per metus iš septintos vietos pakilo iki pirmos ir šiemet įvardijama kaip patraukliausia profesija – iki 2022 m. jai planuojamas beveik 23 proc. augimas. Kaimyninėje Estijoje septynmečiai jau nuo pirmos klasės mokomi programavimo pagrindų. Lietuvoje, kuri pasaulyje garsėja IT sektoriaus plėtra, vis dar populiariausios socialinių mokslų studijos, nors specialistų IT rinkoje itin trūksta.
M. Povilaitytė: laisvė yra didelis džiaugsmas, nes Lietuvoje nešeimininkauja svetimi  (18)
2014 m. kovo 11 d. 20:46
Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Prieš 24 metus, 1990 m kovo 11 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą.
Savanorės dienoraštis: apie olimpinį kaimelį ir sportininkų laisvalaikį  (12)
2014 m. vasario 10 d. 08:26
Olimpinis kaimelis yra uždaras objektas, kuriame gyvena ir ilsisi sportininkai. Patekti į olimpinį kaimelį gali tik specialias akreditacijas turintys asmenys. Net ir ne kiekvienam olimpinėse žaidynėse dirbančiam savanoriui yra leidžiama apsilankyti sportininkų kaimelyje – tokią galimybę turi tik tie savanoriai, kurie dirba su komandomis ar svarbiais svečiais.
Tris dešimtis metų kalėjimuose praleidęs mažeikiškis: pensininko gyvenimas blogesnis nei kalinio  (239)
2014 m. sausio 20 d. 05:30
Mažeikių Nakvynės namai , kuriuose šiuo metu glaudžiasi 26 žmonės – laikinas benamių prieglobstis.
Slapti įžymybių talentai, kurių nežinojote  (5)
2013 m. gruodžio 13 d. 10:27
Daugelis pasaulio žvaigždžių išgarsėja dėl vieno konkretaus talento arba skandalo. Vieni moka dainuoti, kiti šokti, treti - vaidinti. Tačiau stebėdami tik vieną žmogaus talentą pamirštame, kad jis gali mokėti ir daugiau įdomių dalykų. Pateikiame tau įdomiausius įžymybių talentus, kurių jie stengiasi nedemonstruoti viešumoje.
Ne tik automobiliui: ką dar galima įrengti garaže?  (1)
2013 m. rugsėjo 12 d. 00:51
Vis dažniau bandoma prasmingai išnaudoti garažo erdvę. Tai nebėra tik vieta, kurioje galima palikti automobilį ar nereikalingus daiktus. Dabar garažo erdvę, su specialistų pagalba, galima išnaudoti kur kas įdomesniems dalykams.
Pasaulio lietuvių sporto žaidynės po 4 metų vyks Kaune  (2)
2013 m. liepos 1 d. 13:15
Paskutinę IX pasaulio lietuvių sporto žaidynių dieną sekmadienį vykusiame pasaulio lietuvių sporto forume nutarta tęsti šią svarbią lietuvius vienijančią tradiciją ir kitas žaidynes po ketverių metų - 2017-aisiais - surengti Kaune.
Sočio olimpiados kandidatų sąraše – ir D. Stagniūnas su I. Tobias  (7)
2013 m. gegužės 16 d. 12:47
Ketvirtadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) vykdomasis komitetas patvirtino Lietuvos žiemos olimpinės rinktinės kandidatų sąrašą, kuriame atsidūrė devyni atletai, atstovaujantys penkioms sporto šakoms. Tarp jų – ir šokių ant ledo pora Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias , kuriai kelią į olimpinį Sočį užkerta neišspręstas amerikietės pilietybės klausimas.
M. Čiuplytė: karatė man suteikia progą išlieti energijos perteklių  (6)
2013 m. balandžio 28 d. 09:09
Vilniuje surengtame pasaulio kiokušin karatė čempionate ant tatamio dominavusi ir aukso medalį pelniusi 28-erių Margarita Čiuplytė nemano, jog yra perdėm vyriškų ar moteriškų sporto šakų.
Kur laiką leisti jaunimui: atvira erdvė Naujojoje Vilnioje  (1)
2013 m. balandžio 17 d. 11:08
Naujosios Vilnios atvira jaunimo erdvė yra įsikūrusi Naujosios Vilnios kultūros centre. Tai paskutinė – penktoji – atvira jaunimo erdvė, kurią aplankiau. Čia susitikau su Anastasija, šios erdvės jaunimo darbuotoja, be jos čia taip pat dirba dar du jaunimo darbuotojai bei vienas savanoris.
Į didįjį sportą sugrįžtanti R.Paškauskienė apie Rio de Žaneiro olimpiadą dar nesvajoja
2013 m. balandžio 8 d. 18:15
Kiek daugiau nei po mėnesio, gegužės 13–20 dienomis, Paryžiuje ( Prancūzija ) vyks pasaulio stalo teniso čempionatas. Jame Lietuvai atstovaus devyni sportininkai, tarp kurių – ir po motinystės atostogų į didįjį sportą grįžtanti Rūta Paškauskienė .
Kokiais būdais atsikratyti per žiemą sukauptų kilogramų  (1)
2013 m. kovo 26 d. 23:00
Nors šilti orai dar mūsų nelepina, tačiau tie keli pavasario saulės spinduliai žadina ne tik gamtą, bet ir postūmį sportuoti - kad vėliau galėtume džiaugtis nauja suknele ar maudymosi kostiumėliu. Deja, sniegas nutirps greitai, o tie keli kilogramai, užsilikę po žiemos švenčių, dar nė nepradėjo nykti...
„Balticos“ ledo ritulininkai senuosius metus palydėjo kartu su savo fanais  (7)
2012 m. gruodžio 31 d. 11:50
Naujųjų metų išvakarėse „Baltica“ suorganizavo neformalų vakarėlį, skirtą klubo sirgaliams ir žaidėjams. Klubas sukvietė visus išbandyti savo jėgas ir susirungti šventiniame turnyre.
Į būrelį - darželinukas. Ar ne per anksti?
2012 m. lapkričio 29 d. 00:00
Nuo kokio amžiaus ir kokia papildoma veikla tinka vaikui?