stalo tenisas

Europos žaidynes komentuos garsiausia visų laikų Lietuvos gimnastė D. Kutkaitė  (5)
2015 m. birželio 19 d. 16:04
Sporto aistruolių televizorių ir išmaniųjų įrenginių ekranuose pastarosiomis dienomis vyrauja Europos žaidynių Baku 2015 tiesioginės transliacijos. TV6 ir tv3.lt žiūrovai iki birželio 28 dienos kasdien išvys daugybę olimpinių šakų varžybų ir įspūdingą uždarymo ceremoniją.
Europos žaidynėse kovojantis kanojininkas H. Žustautas: gerai, kad iškart nepatekau į finalą
2015 m. birželio 15 d. 17:12
„Pusfinalio metu padariau pagrindinę klaidą – pralaimėjau startą. Turiu baimę daryti pirmą yrį visa jėga. Bijau atsimušti į boksą“, – specialiame interviu naujienų ir pramogų portalui tv3.lt pasakojo kanojininkas Henrikas Žustautas .
Į Baku išlydėtos Lietuvos delegacijos smaigalyje – du olimpiniai prizininkai  (7)
2015 m. birželio 4 d. 18:07
Inauguracinėse Europos žaidynėse startuos daugiau Lietuvos sportininkų nei kada nors yra dalyvavę olimpinėse žaidynėse. Azerbaidžano sostinėje Baku birželį vyksiančiose varžybose pasirodys 73 lietuviai. Ketvirtadienį jie Vilniuje buvo simboliškai palydėti į pirmą kartą istorijoje rengiamas žaidynes.
V. Genytės trijų mėnesių programa, padėjusi atsikratyti 23 kg  (49)
2015 m. birželio 2 d. 17:55
„Šeimoje, būna, kartais pasipyksti, bet kai stoji prie teniso stalo ar imi žaisti futbolą, viskas išgaruoja“, – teigia dainininkė Vaida Genytė .
Lietuvos stalo teniso komandų čempionato nugalėtoju tapo Panevėžio „Montuotojas“  (1)
2015 m. gegužės 25 d. 14:46
Savaitgalį Panevėžyje vykusiame Lietuvos stalo teniso vyrų komandų čempionato nugalėtoja tapo Panevėžio „Montuotojo“ klubas. „Montuotojas“ rezultatu 5:1 įveikė Kauno NVL „Projektų-STA Topso“ komandą. Viso sezono metu Panevėžio komanda nebuvo patyrusi nė vieno pralaimėjimo.
Lietuvos stalo tenisininkai nepateko į turnyro Kroatijoje šešioliktfinalį
2015 m. gegužės 22 d. 16:37
Savo pasirodymą Kroatijoje vykstančiame Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) „Challenge“ serijos „Zagreb Open“ stalo teniso turnyre baigė lietuviai Matas Skučas ir Matas Vilkas .
Lietuvių nesėkmės stalo teniso turnyre Kroatijos sostinėje  (2)
2015 m. gegužės 20 d. 16:50
Kroatijoje prasidėjo Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) „Challenge“ serijos „Zagreb Open“ stalo teniso turnyras, kuriame dalyvauja ir du lietuviai - Matas Skučas ir Matas Vilkas .
Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės turnyre triumfavo A. Gecevičiūtė ir G. Juchna
2015 m. balandžio 14 d. 06:19
Vilniuje vykusiame Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) taurės final o varžybose triumfavo Auksė Gecevičiūtė ir Gintas Juchna . LSTA taurės finalo varžybose dalyvavo stalo tenisininkai, surinkę daugiausiai taškų sezono metu vykstančiuose keturiuose taurės etapuose. Šiais metais finalo kovose varžėsi 7-ios moterys ir 8-i vyrai.
Iš jo galėtų pasimokyti daugelis: šuo žaidžia stalo tenisą  (7)
2015 m. balandžio 7 d. 21:37
Internete plintančiame vaizdo įraše užfiksuotas netikėtas reginys – šuo puikiai žaidžia stalo tenisą. Įsikandęs raketę šunelis greitai perpranta žaidimo esmę ir atmušinėja šeimininko paleistus kamuoliukus, skelbia portalas telegraph.co.uk .
Atvirame Italijos jaunių ir jaunučių stalo teniso čempionate lietuviai iškovojo tris medalius  (3)
2015 m. kovo 9 d. 15:50
Italijoje vykusiame jaunių-jaunučių stalo teniso čempionate („ Premier seria“) jaunieji Lietuvos sportininkai Medardas Stankevičius ir Agnius Kačerauskas iškovojo net tris medalius. Puikiai kovoję abu Lietuvos stalo tenisininkai pateko į jaunučių (iki 16 metų) asmeninių varžybų pusfinalį, o M. Stankevičius čia 3:1 nugalėjo graiką Ioannį Sgouropoulą ir pateko į finalą.
Lietuvos stalo teniso čempionate - lengvas E.Stuckytės pasivaikščiojimas finale ir A.Udro triumfas  (3)
2015 m. kovo 1 d. 18:28
Vilniuje pasibaigė tris dienas trukęs 85-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame 32 vyrai ir moterys varžėsi dėl Lietuvos čempiono titulo.
85-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas  (13)
2015 m. vasario 13 d. 15:31
Lietuvos stalo teniso asmeninis čempionatas Vilniuje sporto mokykloje "Tauras".
Geriausių Kauno sportininkų viršūnėje – R. Meilutytė  (4)
2015 m. sausio 26 d. 13:56
Pirmadienį Kauno rotušėje pagerbti geriausi 2014 metų laikinosios sostinės sportininkai. Kaip ir buvo galima tikėtis, geriausia praėjusių metų sportininke tapo plaukikė Rūta Meilutytė .
Kokie sporto būreliai tinkamiausi vaikams pagal jų amžių
2015 m. sausio 21 d. 15:36
Iš sporto užsiėmimų nebus jokios naudos, jeigu vaikas juos lankys per prievartą, tik tėvų stumiamas ir nesistengs atlikdamas vieną ar kitą fizinę užduotį, pastebi specialistai. Svarbu, kad moksleiviai sportuotų tai, kas jiems iš tiesų patinka, tačiau renkantis sporto šaką būtina atkreipti dėmesį ir į vaiko organizmo išsivystymą, jo laikyseną. Netinkama sporto šaka gali lemti, kad sportiniai judesiai bus atliekami netinkamai ir ilgainiui tai gali sukelti sveikatos ir laikysenos sutrikimus.
Sporto užsiėmimai pagal amžių: kas naudingiausia  (13)
2015 m. sausio 21 d. 15:06
Iš sporto užsiėmimų nebus jokios naudos, jeigu vaikas juos lankys per prievartą, tik tėvų stumiamas ir nesistengs atlikdamas vieną ar kitą fizinę užduotį, pastebi specialistai.
Padalino pinigus: plaukimas jau stoja įkandin krepšinio  (48)
2015 m. sausio 16 d. 14:03
Kaip įprasta, šiais metais dosniausiai valstybės finansuojama sporto šaka Lietuvoje bus krepšinis, o į antrą vietą kyla plaukimas. Tai paaiškėjo penktadienį paskelbus, kaip paskirstyta parama sporto federacijoms iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF). Šiemet tai padaryta rekordiškai anksti.
Nuo kada vaikui reikia būrelių: 4 specialistų nuomonės
2014 m. rugsėjo 27 d. 10:56
Kiekviena mūsų nori, kad vaikas iš gyvenimo gautų tai, kas geriausia. Ko gero, todėl nuo pat vaikystės stengiamės lavinti mažylį, užrašome į būrelius, kad ateity jis kuo daugiau pasiektų. Nuo kokio amžiaus ir kokia papildoma veikla tinka vaikui?
Studentiško (apsi)gyvenimo alternatyvos  (31)
2014 m. rugpjūčio 21 d. 18:00
Bendrabutis , kambario nuoma ar atskiras butas jokia egzotika. Visai kas kita – galimybė apsigyventi tikrame vienuolyne.
Pirmuosius medalius Lietuvai EUSA žaidynėse iškovojo VU stalo tenisininkės  (3)
2014 m. liepos 26 d. 14:48
Roterdame (Olandija) vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse lietuviai iškovojo pirmuosius medalius. Tai padarė bronzą laimėjusi Vilniaus universiteto stalo tenisininkių rinktinė.
Vyšnių festivalis ir kiti šio savaitgalio renginiai
2014 m. liepos 18 d. 09:34
Savaitgalio renginių apžvalga jau tapo tradicine mūsų portale. Kviečiame skaityti ir planuoti savo šeimos laisvalaikį. O jeigu žinote daugiau smagių renginių, kur laukiamos šeimos su vaikais, parašykite mums el.p. tavovaikas@delfi.lt.
Lietuviai Europos jaunučių stalo teniso čempionate užėmė 17-ą vietą  (2)
2014 m. liepos 16 d. 10:20
Italijoje vykstančiame Europos jaunių stalo teniso čempionate, kuriame dalyvauja ir Lietuvos jaunių bei jaunučių rinktinės, antradienį baigėsi komandinės varžybos.
Tarptautiniame stalo teniso turnyre – Lietuvos atstovų dominavimas  (3)
2014 m. birželio 17 d. 00:12
Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje savaitgalį vyko 4-as Lietuvos stalo teniso kadetų ir mini kadetų atviras čempionatas, skirtas žaidėjai ir trenerei Bronei Balaišienei (1921-198) atminti. Turnyre, įtrauktame į Europos stalo teniso sąjungos ir Tarptautinės stalo teniso federacijos kalendorių, sulaukta rekordinio dalyvių skaičiaus – 180 sportininkų iš 12 šalių, o lietuvius lydėjo sėkmė.
B. Balaišienė – savamokslė, pakėlusi Lietuvos stalo tenisą į aukštumas  (3)
2014 m. birželio 12 d. 12:41
Birželio 13-15 dienomis Vilniuje, Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje, vyks 4-as Lietuvos stalo teniso kadetų ir mini kadetų atviras čempionatas, skirtas žaidėjai ir trenerei Bronei Balaišienei (1921-1983) atminti. Tradiciniu tapusiame turnyre, kuris įtrauktas į Europos stalo teniso sąjungos ir Tarptautinės stalo teniso federacijos kalendorių, dalyvaus 12 šalių atstovai iš Norvegijos, Suomijos, Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Olandijos, Čekijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos bei Lietuvos.
Ką daryti, kad nereikėtų skųstis dėl mažos bedarbio pašalpos?  (13)
2014 m. kovo 20 d. 12:07
Jungtinėse Amerikos Valstijose programinės įrangos kūrėjo profesija per metus iš septintos vietos pakilo iki pirmos ir šiemet įvardijama kaip patraukliausia profesija – iki 2022 m. jai planuojamas beveik 23 proc. augimas. Kaimyninėje Estijoje septynmečiai jau nuo pirmos klasės mokomi programavimo pagrindų. Lietuvoje, kuri pasaulyje garsėja IT sektoriaus plėtra, vis dar populiariausios socialinių mokslų studijos, nors specialistų IT rinkoje itin trūksta.
M. Povilaitytė: laisvė yra didelis džiaugsmas, nes Lietuvoje nešeimininkauja svetimi  (18)
2014 m. kovo 11 d. 20:46
Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Prieš 24 metus, 1990 m kovo 11 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą.
Savanorės dienoraštis: apie olimpinį kaimelį ir sportininkų laisvalaikį  (12)
2014 m. vasario 10 d. 08:26
Olimpinis kaimelis yra uždaras objektas, kuriame gyvena ir ilsisi sportininkai. Patekti į olimpinį kaimelį gali tik specialias akreditacijas turintys asmenys. Net ir ne kiekvienam olimpinėse žaidynėse dirbančiam savanoriui yra leidžiama apsilankyti sportininkų kaimelyje – tokią galimybę turi tik tie savanoriai, kurie dirba su komandomis ar svarbiais svečiais.
Tris dešimtis metų kalėjimuose praleidęs mažeikiškis: pensininko gyvenimas blogesnis nei kalinio  (239)
2014 m. sausio 20 d. 05:30
Mažeikių Nakvynės namai , kuriuose šiuo metu glaudžiasi 26 žmonės – laikinas benamių prieglobstis.
Slapti įžymybių talentai, kurių nežinojote  (5)
2013 m. gruodžio 13 d. 10:27
Daugelis pasaulio žvaigždžių išgarsėja dėl vieno konkretaus talento arba skandalo. Vieni moka dainuoti, kiti šokti, treti - vaidinti. Tačiau stebėdami tik vieną žmogaus talentą pamirštame, kad jis gali mokėti ir daugiau įdomių dalykų. Pateikiame tau įdomiausius įžymybių talentus, kurių jie stengiasi nedemonstruoti viešumoje.