stalo tenisas

Patvirtintas olimpinės rinktinės kandidatų sąrašas  (5)
2015 m. lapkričio 26 d. 14:44
Ketvirtadienį vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) Vykdomojo komiteto posėdis, kuriame buvo patvirtintas Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms rengiamų sportininkų – olimpinės rinktinės kandidatų sąrašas.
Irenos sėkmės istorija: pasimokė iš savo klaidų ir atsikratė 20 kg  (6)
2015 m. spalio 12 d. 11:29
Irenai 39 metai ir didžiąją šių metų dalį ją lydi sportas : mokyklos laikais – rankinis, studijų metais – stalo tenisas, po studijų – baseinas, o paskutinius kelerius metus – skvošas. Pavydėtinas aktyvumas! Tačiau nepaisant aktyvios fizinės veiklos, Ireną visada lydėjo viršsvoris.
R. Spalinskui yra tekę persirengti moterimi  (1)
2015 m. spalio 7 d. 10:47
LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ mokytojai Aklųjų perklausų metu nemato dalyvio – girdi tik jo balsą! Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Rokas Spalinskas buvęs Deivio Norvilo kolega. Tačiau projekte mokytojas nepažino savo bičiulio. Dabar R. Spalinskas Deivio ir Renatos komandoje, šiuo metu jis ruošia kovinę amuniciją Dvikovoms. O šiandien sutiko su DELFI skaitytojams papasakoti apie savo darbą, pomėgius ir didžiausius iššūkius jame. O kartą jam yra tekę net persirengti moterimi!
Europos pirmenybėse antrą pergalę iškovojo Lietuvos vyrų stalo teniso rinktinė  (2)
2015 m. rugsėjo 26 d. 14:34
Antrą pergalę iš eilės Europos stalo teniso pirmenybių komandinėse varžybas Rusijoje iškovojo „Challenge“ diviziono keturių komandų G grupėje rungtyniaujanti Lietuvos rinktinė , kurią sudaro šalies čempionas Alfredas Udra bei šalies čempionato prizininkai Kęstutis Žeimys bei Tomas Mikutis .
Televizijos komentatoriai stojo į kovą su sporto žvaigždėmis  (5)
2015 m. rugsėjo 25 d. 13:11
Sporto televizijos „Sport1“ komentatoriai metė iššūkį Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei, Sergejui Maslobojevui, Žydrūnui Savickui, Deividui Česnauskiui ir kitoms Lietuvos sporto žvaigždėms. Kodėl? Penktadienį startuojančiame naujame „Sport1“ sezone bus galima pamatyti įspūdingiausius šių atletų pasirodymus ir elitinių pasaulio lygų transliacijas, rašoma kanalo pranešime.
LTOK gavo oficialų kvietimą į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes  (6)
2015 m. rugsėjo 24 d. 14:06
Ketvirtadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ( LTOK ) Vykdomojo komiteto posėdį LTOK prezidentė pradėjo gera žinia – LTOK gavo oficialų Tarptautinio olimpinio komiteto kvietimą dalyvauti XXXI olimpiados žaidynėse Rio de Žaneire.
Europos žaidynes komentuos garsiausia visų laikų Lietuvos gimnastė D. Kutkaitė  (5)
2015 m. birželio 19 d. 16:04
Sporto aistruolių televizorių ir išmaniųjų įrenginių ekranuose pastarosiomis dienomis vyrauja Europos žaidynių Baku 2015 tiesioginės transliacijos. TV6 ir tv3.lt žiūrovai iki birželio 28 dienos kasdien išvys daugybę olimpinių šakų varžybų ir įspūdingą uždarymo ceremoniją.
Europos žaidynėse kovojantis kanojininkas H. Žustautas: gerai, kad iškart nepatekau į finalą
2015 m. birželio 15 d. 17:12
„Pusfinalio metu padariau pagrindinę klaidą – pralaimėjau startą. Turiu baimę daryti pirmą yrį visa jėga. Bijau atsimušti į boksą“, – specialiame interviu naujienų ir pramogų portalui tv3.lt pasakojo kanojininkas Henrikas Žustautas .
Į Baku išlydėtos Lietuvos delegacijos smaigalyje – du olimpiniai prizininkai  (7)
2015 m. birželio 4 d. 18:07
Inauguracinėse Europos žaidynėse startuos daugiau Lietuvos sportininkų nei kada nors yra dalyvavę olimpinėse žaidynėse. Azerbaidžano sostinėje Baku birželį vyksiančiose varžybose pasirodys 73 lietuviai. Ketvirtadienį jie Vilniuje buvo simboliškai palydėti į pirmą kartą istorijoje rengiamas žaidynes.
V. Genytės trijų mėnesių programa, padėjusi atsikratyti 23 kg  (49)
2015 m. birželio 2 d. 17:55
„Šeimoje, būna, kartais pasipyksti, bet kai stoji prie teniso stalo ar imi žaisti futbolą, viskas išgaruoja“, – teigia dainininkė Vaida Genytė .
Lietuvos stalo teniso komandų čempionato nugalėtoju tapo Panevėžio „Montuotojas“  (1)
2015 m. gegužės 25 d. 14:46
Savaitgalį Panevėžyje vykusiame Lietuvos stalo teniso vyrų komandų čempionato nugalėtoja tapo Panevėžio „Montuotojo“ klubas. „Montuotojas“ rezultatu 5:1 įveikė Kauno NVL „Projektų-STA Topso“ komandą. Viso sezono metu Panevėžio komanda nebuvo patyrusi nė vieno pralaimėjimo.
Lietuvos stalo tenisininkai nepateko į turnyro Kroatijoje šešioliktfinalį
2015 m. gegužės 22 d. 16:37
Savo pasirodymą Kroatijoje vykstančiame Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) „Challenge“ serijos „Zagreb Open“ stalo teniso turnyre baigė lietuviai Matas Skučas ir Matas Vilkas .
Lietuvių nesėkmės stalo teniso turnyre Kroatijos sostinėje  (2)
2015 m. gegužės 20 d. 16:50
Kroatijoje prasidėjo Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) „Challenge“ serijos „Zagreb Open“ stalo teniso turnyras, kuriame dalyvauja ir du lietuviai - Matas Skučas ir Matas Vilkas .
Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės turnyre triumfavo A. Gecevičiūtė ir G. Juchna
2015 m. balandžio 14 d. 06:19
Vilniuje vykusiame Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) taurės final o varžybose triumfavo Auksė Gecevičiūtė ir Gintas Juchna . LSTA taurės finalo varžybose dalyvavo stalo tenisininkai, surinkę daugiausiai taškų sezono metu vykstančiuose keturiuose taurės etapuose. Šiais metais finalo kovose varžėsi 7-ios moterys ir 8-i vyrai.
Iš jo galėtų pasimokyti daugelis: šuo žaidžia stalo tenisą  (7)
2015 m. balandžio 7 d. 21:37
Internete plintančiame vaizdo įraše užfiksuotas netikėtas reginys – šuo puikiai žaidžia stalo tenisą. Įsikandęs raketę šunelis greitai perpranta žaidimo esmę ir atmušinėja šeimininko paleistus kamuoliukus, skelbia portalas telegraph.co.uk .
Atvirame Italijos jaunių ir jaunučių stalo teniso čempionate lietuviai iškovojo tris medalius  (3)
2015 m. kovo 9 d. 15:50
Italijoje vykusiame jaunių-jaunučių stalo teniso čempionate („ Premier seria“) jaunieji Lietuvos sportininkai Medardas Stankevičius ir Agnius Kačerauskas iškovojo net tris medalius. Puikiai kovoję abu Lietuvos stalo tenisininkai pateko į jaunučių (iki 16 metų) asmeninių varžybų pusfinalį, o M. Stankevičius čia 3:1 nugalėjo graiką Ioannį Sgouropoulą ir pateko į finalą.
Per pertraukas ištobulti įgūdžiai padeda pelnyti pergales
2015 m. kovo 6 d. 12:48
Mokyklos stadione dar šlapia, todėl mokiniai vietoje futbolo renkasi kitą žaidimą - stalo tenisą.
Lietuvos stalo teniso čempionate - lengvas E.Stuckytės pasivaikščiojimas finale ir A.Udro triumfas  (3)
2015 m. kovo 1 d. 18:28
Vilniuje pasibaigė tris dienas trukęs 85-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame 32 vyrai ir moterys varžėsi dėl Lietuvos čempiono titulo.
Krosnos mokytojas konkurso - „Geriausių Lietuvos kūno kultūros mokytojų penketukas 2014 m.“ laureatas
2015 m. vasario 18 d. 15:39
Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanoti geriausi Lietuvos kūno kultūros mokytojų konkurso nugalėtojai.
85-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas  (13)
2015 m. vasario 13 d. 15:31
Lietuvos stalo teniso asmeninis čempionatas Vilniuje sporto mokykloje "Tauras".
Geriausių Kauno sportininkų viršūnėje – R. Meilutytė  (4)
2015 m. sausio 26 d. 13:56
Pirmadienį Kauno rotušėje pagerbti geriausi 2014 metų laikinosios sostinės sportininkai. Kaip ir buvo galima tikėtis, geriausia praėjusių metų sportininke tapo plaukikė Rūta Meilutytė .
Stalo teniso blogiukas
2015 m. sausio 22 d. 00:00
Šis vaikis žino kaip elgtis prieš kameras
Kokie sporto būreliai tinkamiausi vaikams pagal jų amžių
2015 m. sausio 21 d. 15:36
Iš sporto užsiėmimų nebus jokios naudos, jeigu vaikas juos lankys per prievartą, tik tėvų stumiamas ir nesistengs atlikdamas vieną ar kitą fizinę užduotį, pastebi specialistai. Svarbu, kad moksleiviai sportuotų tai, kas jiems iš tiesų patinka, tačiau renkantis sporto šaką būtina atkreipti dėmesį ir į vaiko organizmo išsivystymą, jo laikyseną. Netinkama sporto šaka gali lemti, kad sportiniai judesiai bus atliekami netinkamai ir ilgainiui tai gali sukelti sveikatos ir laikysenos sutrikimus.
Sporto užsiėmimai pagal amžių: kas naudingiausia  (13)
2015 m. sausio 21 d. 15:06
Iš sporto užsiėmimų nebus jokios naudos, jeigu vaikas juos lankys per prievartą, tik tėvų stumiamas ir nesistengs atlikdamas vieną ar kitą fizinę užduotį, pastebi specialistai.
Lietuvos mokyklų žaidynės paskatins atrasti mėgstamiausią sporto šaką
2015 m. sausio 21 d. 09:54
Kokios įdomios ir įtraukiančios gali būti šaškės, kvadratas ar virvės traukimas, įsitikins kiekvienas, pamatęs, kaip azartiškai šiose sporto šakose varžosi visos Lietuvos mokyklų mokiniai . Jos, kaip ir dar 18 sporto šakų, yra įtrauktos į Lietuvos mokinių olimpinio festivalio, nuo kitų metų atsinaujinančio ir tampančio Lietuvos mokyklų žaidynėmis, programą.
Prasidėjo stalo teniso varžybos
2015 m. sausio 20 d. 11:12
Prasideda Lietuvos mokyklų „ LTeam “ žaidynių stalo teniso varžybos. Sausio 12 dieną įvyko mokyklos tarpklasinės stalo teniso varžybos, po kurių sudarytos mokyklos rinktinės, kurios sausio 15 dieną mūsų mokyklos sporto salėje kovos Šiaulių rajono BUM mokinių finalinėse stalo teniso varžybose.
Padalino pinigus: plaukimas jau stoja įkandin krepšinio  (48)
2015 m. sausio 16 d. 14:03
Kaip įprasta, šiais metais dosniausiai valstybės finansuojama sporto šaka Lietuvoje bus krepšinis, o į antrą vietą kyla plaukimas. Tai paaiškėjo penktadienį paskelbus, kaip paskirstyta parama sporto federacijoms iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo (KKSRF). Šiemet tai padaryta rekordiškai anksti.
Nuo kada vaikui reikia būrelių: 4 specialistų nuomonės
2014 m. rugsėjo 27 d. 10:56
Kiekviena mūsų nori, kad vaikas iš gyvenimo gautų tai, kas geriausia. Ko gero, todėl nuo pat vaikystės stengiamės lavinti mažylį, užrašome į būrelius, kad ateity jis kuo daugiau pasiektų. Nuo kokio amžiaus ir kokia papildoma veikla tinka vaikui?